Конференція Cybermarketing-2011

Cybermarketing7 жовтня в Москві буде Cybermarketing - це спеціалізована конференція для практиків. Організатори люб'язно запросили відвідати і послухати доповіді Миколи Євдокимова (Seopult ), Сергія Людкевича (Webeffector ), Євгенія Пошібалова (Sape ), Михайла Райцина (Webeffector ), Кирила Миколаєва (Яндекс - без реф посилання), Іллі Зябрева (AlterTrader Research Ltd. - дуже цікаві доповіді з точки зору науки), Андрія Іванова (neiron ).

Так як я сам по суті справи все ж є практиком (все ж я напевно практик), то послухати інших більш досвідчених практиків (раз) і поспілкуватися з ними за межами залу з доповідями (два) буде дуже і дуже корисно. Знову повторюся - відвідувати конференції дуже і дуже корисно .

На конференції буде 7 доповідей та круглий стіл. От саме на круглому столі буде по-справжньому цікаво. Доповіді доповідями, втім їх практичної користі ніхто не скасовував і не збирається, а ось круглий стіл - це так. Там як правило звучать самі «гучні» цитати, палятся найцікавіші теми, головне вчасно це помітити.

А ще ви зможете поставити нагальні питання в кулуарах і отримати на них відповіді. Ми вже більше року знайомі з командою, яка буде організовувати конференцію CyberMarketing, від себе можу сказати, що це працьовиті і цікаві хлопці, з якими приємно працювати.

За непідтвердженими даними, 7 жовтня на конференції буде присутній Гоголів Саша , у якого напередодні 6 жовтня буде День Варення. За знову ж непідтвердженими даними, він обіцяв на конференції проставити. Підтримати його в цій непростій справі особистою присутністю обіцявся Андрій Підлубний (давно хотів з ним познайомитися особисто), і Лисий Гик - Теске мого сина (з ним вже давно знайомі).

Теми доповідей СуberMarketing 2011

Я думаю, що після прочитання тем доповідей сумнівів про участь у конференції у вас не залишиться. Планую прослухати як мінімум всі доповіді. Дуже вже вони очікуються інформативними і практично корисними.

Ще один цікавий факт - 7 октбяря Москва, з 19 до 21 години фуршет, потім швидше за все буде послефуршетние приватні посиденьки. Потім мені потрібно буде дістатися до Казанського вокзалу і відчалити додому в Рязань. Годині о другій ночі я опинюся вдома. Часів 5 на сон. Потім підйом, спроба прийти в себе, постаратися зібрати речі і в 11 виїзд в Домодєдово (2 години їзди на машині приблизно), а звідти на тиждень до Єгипту! Відчуваю вже в аеропорту, а потім вже і в Єгипті буду писати звіт про конференцію з мундштуком від кальяну в зубах. Але це вже зовсім інша історія.

До зустрічі на конференції.

Терехов .


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | Немає коментарів | Мітки: 2011 , CyberMarketing , seopult , конференції , Москва

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 27/09/11 @ 06:20
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

DOU Hackers & Founders # 1 - звіт
5 - 6 листопада, Дніпропетровськ - ДОУ Хакатон - Дніпропетровськ!
19 жовтня, Київ - День технологій Java
Google викотив новий тег - standout
Конференція BRAND PROMO 2011