Запуск вакансій на ДОУ

Як я вже писав у серпні , з 1-го жовтня розміщенням вакансій на ДОП знову займаємося ми самі, без участі Rabota.ua . Причини такого рішення прості - пошук роботи це ключова частина сайту і ми хочемо її зробити по-справжньому класною і ефективною. Для цього потрібно мати її в неподільному володінні.

Як це буває з дедлайну і термінами, ми не встигли. Тому 1-го жовтня ми включили тимчасове рішення-заглушку, сторінку/jobs / . Тут можна публікувати і шукати вакансії, але це тимчасово, до запуску повноцінного розділу Робота. До кінця жовтня ми повинні запуститися вже «по-справжньому».

З хороших новин - розміщення вакансій з 1-го жовтня до «перезапуску» розділу Робота буде безкоштовним!

Для цього необхідно зареєструвати профіль своєї компанії на ДОУ і зареєструватися самому як «Представник компанії». Публікація вакансій відбувається через вашу адмін-панель компанії. Якщо що - звертайтесь, допоможемо .

Одночасно ми запускаємо нову платну послугу, «Дайджест цікавих вакансій». Дайджест виходитиме раз на тиждень по четвергах, на сайті і в розсилці. Подробиці на сторінці Послуги для компаній та у Ольги .

На цьому поки все.

Опубліковано: 03/10/11 @ 06:31
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Невелике summury по конференції Brand Promo
Чому в Ізраїлі більше 3500 стартапів, а в Україну ... менше
Соціальність рулить!
Дайджест тижня, 30 вересня
Як знизити навантаження на сервер