Як повідомити Google про нові зовнішні посилання на ваш сайт

Дорогі друзі, пропоную вашій увазі мій новий переклад титрів із англомовного каналу Google для вебмайстрів Google Webmaster Help .

У сьогоднішньому відео Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість про те, чи потрібно повідомляти роботу Google про нові зовнішні посилання, що з'явилися на ваш сайт, і чи планується функція групового завантаження списку зовнішніх посилань на сервісі Google Вебмастер.

Як повідомити Google про нові зовнішні посилання на ваш сайт

Якщо перекладений мною титри російською у вас не включаться автоматично, то після запуску відео потрібно вибрати "Російський", якшо по показаної іконці (вона з'являється тільки після запуску відео):

субтітри

Якщо перейти на сторінку відео на Youtube, якшо по його назві, і розкрити опис ролика, то можна побачити фразу "Russian subtitles provided by Mike Shakin".

Питання : Сьогоднішній питання від Ранеша з Лондона. Питання таке: "Припустимо, з'явилися зовнішні посилання на мій сайт на різних ресурсах. Яким чином я можу повідомити роботу Google про що з'явилися зовнішні посилання? Не могли б ви додати функцію в панель Вебмастера Google для завантаження списку адрес сторінок із зовнішніми посиланнями в текстовому файлі? "

Метт Каттс : Ранеш, на жаль, ми не можемо цього зробити. Наші пошукові роботи індексують сайти, і якщо вони знаходять нові посилання зі сторінок, про які роботам вже відомо, то вони переходять по них.

Опубліковано: 05/10/11 @ 07:19
Розділ Безпека Пошуковики

Рекомендуємо:

26-й - піврічний випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з Java архітектором, екстремальним тренером і початківцям батьком Олексієм Солнцевим
Невелике summary по конференції Brand Promo
Майстер-клас Федора Овчинникова («І ботаніки роблять бізнес»)
Експеримент: 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 3. Вересень приніс 1199 $.
SeoConference 2011 - як це було