E-commerce конференція «Бізнес інтернет-магазинів» 3 листопада в Києві

Хочете дізнатися, як підвищити середній чек вашого інтернет-магазину? Вам потрібні нові інструменти для збільшення конверсії? Вам цікаві останні дослідження і дані онлайн торгівлі? Тоді ця конференція для вас!

«Бізнес інтернет-магазинів» - найбільша в Україні спеціалізована конференція, присвячена електронної комерції. Захід проходить в п'ятий раз і щорічно збирає понад 300 учасників з України, Росії, Білорусії, Польщі, Казахстану, Молдавії.

ексклюзиви цього року

Доповіді

Звичайно ми не можемо обійтися без приємних сюрпризів! :) Ексклюзивно для OWOX прозвучать доповіді від таких відомих доповідачів як:

Андрій Хромов - «першопроходець» e-commerce Росії, засновник і керівник інтернет-магазину Dostavka.ru c 1998 року, керівник інтернет-магазину Philips.ru .
Визнаний експерт у питаннях інтернет-бізнесу і споживчого ринку.

У доповіді « Особливості розвитку і просування монобрендових інтернет-магазинів » на основі досвіду розвитку інтернет-магазину компанії Philips будуть розглянуті питання про те які завдання може вирішити монобрендовий інтернет-магазин і що при цьому потрібно знати вендору.

Також ви дізнаєтеся про особливості організації процесів в монобрендових інтернет-магазині. Доповідь розрахований на представників компаній виробників та керівників інтернет-магазинів.

Олег Наумов - директор проекту KupiLuxe.ru і керівник відділу аналітики проекту KupiVip.ru. У 2010 р. дохід проекту збільшився в 7 разів до $ 100 млн, а в 2011 р. було залучено $ 55 млн інвестицій.

Доповідь « Роль аналітики в електронній комерції » розкриє ключові функції аналітики в електронній комерції, прояснить особливості збору даних та побудова інфраструктури для аналізу, а також окреслить перспективи використання data-mining в електронній комерції. Доповідь буде корисним керівникам великих інтернет проектів, CRM менеджерам.

Антон Попов - власник агентства інтерактивного маркетингу «Рідкісна марка», член інноваційного комітету Союзу Маркетологів Росії (Сомаре) і експертної ради та журі конкурсів «WEB-READY »,« DIRECT HIT »,« Золотий Сайт »; співзасновник Асоціації Соціальні Медіа (Росія); викладач на МВА програмах в лідируючих бізнес школах Росії, а також володарем 3 - го місця в номінації« Краща книга з маркетингу в 2008 році »у книги «Блоги. Нова сфера впливу », за опитуванням членів Гільдії Маркетологів Росії.

Доповідь Антона « Продажі чужими руками » розкриє вам грамотні ігрові механіки, завдяки яким ваші покупці будуть купувати з задоволенням.

І багато інших доповідей від фахівців галузі, підготовлених спеціально для нашої конференції.

нетворкінгу

Для зручності учасників та більш ефективного спілкування в цьому році передбачено окремий зал для ні-воркінга, де за чашкою кави буде можливість поспілкуватися з будь-яким учасником тет-а-тет.

Круглі столи

В рамках конференції буде проведено 3 круглих столи:

Ком'юніті

Учасники конференції можуть поставити запитання доповідачу ще до конференції і отримають відповідь у рамках доповіді. Також учасники можуть обмінятися контактами з доповідачами та учасниками конференції та круглих столів до початку конференції - прямо на сайті заходу.

Хочете бути в курсі всіх останніх подій конференції - підпишіться на офіційний Twitter-аккаунт або нашу сторінку в Facebook .

Організатор конференції - компанія OWOX .

Щоб взяти участь, потрібно зареєструватися на сайті заходу.

Конференція пройде 3 листопада в Києві, в готельному комплексі «Русь». Компанія Авеб виступає інформаційним партнером заходу.

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 04/10/11 @ 10:41
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Інтерв'ю - Сергій Количев, автор блога max1net.com
Як повідомити Google про нові зовнішні посилання на ваш сайт
26-й - піврічний випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з Java архітектором, екстремальним тренером і початківцям батьком Олексієм Солнцевим
Невелике summary по конференції Brand Promo
Майстер-клас Федора Овчинникова («І ботаніки роблять бізнес»)