Ру Центр обурюється

Я тут почитав, що думають у Ру Центрі (1 , 2 , 3 , вони ж Hosting Community) з приводу нових правил реєстрації доменів RU/РФ. І це дивно:

Ми вкрай розчаровані рішенням ради КЦ прийняти нові правила реєстрації доменних імен в зоні. рф і. ru. На нашу думку, це відкине всю систему реєстрації на багато років назад.

... це відкине нашу прибуток всю систему реєстрації на багато років назад ...

Ресурс вивільнюваних доменів зміститься у бік кіберсквотерів, попереджає керуючий партнер холдингу Hosting Community Олександр Панов

А ви що, не кіберсквотери? Такі ж сквотери, тільки в краватках, з печатками та підписами. Перехоплюйте на себе і продаєте самому жирному енду. Зовсім вже нахабно діяли при відкритті зони РФ, за що і були отшлепать.


Їх (прим. в сенсі, кіберсквотерів)прибуток складе $ 600-700 тис. на місяць, тоді як щомісячні втрати всіх реєстраторів приблизно $ 2 млн

Так треба ділитися з пацанами і братами по думки, життя таке.

Простий користувач не в змозі відслідковувати терміни звільнення доменів і максимально швидко подавати заявки на них, але це під силу професіоналам доменного ринку

Заявки користувачам дозволено подавати в редемпшен (redemption) період, це по-перше, по-друге, якщо «простий користувач» не в змозі відстежити коли домен звільняється, чому він в змозі відстежити, що цей домен виставлений Ру Центром на аукціон ?

Нові правила, по суті, ставлять поза законом проведення аукціонів за право реєстрації звільняються доменних імен

Я так і не зрозумів - чому Ру Центр у своїх заявах як би ігнорує те, що голландські аукціони, коли реєстратор нічого не перехоплює на себе, дозволені. Може, тому що в цьому випадку виправдовувати свій протест нинішніми заявами не вийде?

Опубліковано: 09/10/11 @ 09:14
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Стів Джобс (Steve Jobs). 1955-2011.
30 - 31 жовтня 2010 - Sales-клуб вихідного дня на тему комунікацій, Харків
29 - 30 жовтня 2010 - Тренінг "Використання техніки Mind Maps", Київ
29 - 30 жовтня 2010 - Вебінар «VMware vSphere 4 - віртуалізація IT-інфраструктури»
29 - 30 жовтня 2010 - Microsoft PDC in Ukraine, Харків