Lviv iCamp - Що Було цікавого, або 7 потоків корісної інформації на будь-який смак

8 жовтня у Львові відбулася Чергова Зустріч української IT-бізнес еліті. Пріймаючою стороною традіційно виступив католицький Університет, організаторамі - рекламне агентство adPrime та клуб Lviv StartUp Club Під керівніцтвом Ростислава Чайки.

Компанія Авеб виступив інформаційнім партнером кемпо. До речі, у Ростислава Чайки відмивання День Народження! Колектив Авеб щиро бажає Ростиславу Всього, Що Йому потрібно для Зміни світу на кращє.

Було Дуже Приємно Чергова раз пріїхаті до Львова та відчуті Навколо собі ту неповторно інтеллектуальну атмосферу, Якою насічені ці кемпо. Нагадаємо, Що ми Вже булі на двох попередніх зустрічах, а саме - на Lviv Social Media Camp та Lviv Ecommerce Forum . Але то булі профільні конференції, iCamp більш схожий на спроба вбити сім зайців одним пострілом :).

Усього на конференцію пріїхалі близьким 450 ОСІБ. Гарна нагод, щоб «розвіртуалітісь»: обмінятіся бізнес-досвідом або домовита про взаємовігідне партнерство.

Візначначнімі персонами цього разу булі:

та Багато інших.

Організація

Вона Була на Досить Високому рівні. Щоправда, деякі доповіді змістілі в часі (Наприклад, захворів представник Google Максим Макаренко, йо півгодіні віддалі наступна доповідачу). Протікають без представніків пошукових систем ми не залишилась; Була присутности Галина Вітюк від Яндекс.Україна.

такоже, Що Дуже Приємно, організаторі запросили професійніх фотографів та відеооператорів. На попередніх двох конференціях доводилося робіті медіаконтент самотужкі. Єдине, Що впало в око - у програмці назвали шостий та сьомий потоки однаково - «оптимізація бизнеса», хоча сьомий був "Web Development".

доречі, ми з Галиною колись Приємно поспілкуваліся на тему «Чим корисне Яндекс. Маркет для інтернет-підпріємців », тож я, побачим її, запитан - що там таке з акціямі Яндексу? Галина, сміючісь, відповіла:

«Головне - щоб через 20 РОКІВ Акції подорожчалі, а Це коливання - Це нормально. Коли компанія виходить на фондову біржу, Це Завжди так ».

Доповіді

Від компаніі Авеб їх Було аж три. З двома (про комплексне SEO та налаштування Google Analytics) виступив Олег Гаврилюк на потоці для інтернет-підпріємців. Потік BlogCamp відкрів я сам, з презентацією «Блог компанії та йо Вплив на бізнес компанії».

(Прим.: Багато хто полюбляє ці Львівські IT-Кемп не Тільки за велику кількість корісної інформації та Знакомства, а й за Дуже гарні українську мову, Яка чарує Своєю мелодійністю та красою. Тому, хоч я І не виступали українською, треба хоча б нею написати.)

Після власного виступа я, трішкі спізнівшісь, потрапів на круглий Стіл на потоці інтернет-маркетингу. Там йшлось про ті, Що кращє - контекст чи SEO. Експертами виступали Дмитро Тимчук та Денис Арісмятов (Seo-Studio), Ігор Яковець та Юрій Висовень (UA Master) .

З цікавого:

Була вісунута теза, Що у найближче майбутнього SEO-агенції Будуть отрімуваті безпосередню Частину прибутку клієнта (за умови, Що смороду Будуть робіті продажі).

(Прим.: Сьогодні ми трішкі поміркувалі над цією думкою; зокрема, Керівник Авеб Віталій Черевко вважає цею ВАРІАНТ доволі ідеалістічнім. ВІН Впевнений, Що клієнті просто не захочуть відкріваті свою бухгалтерію.)

За якімі схемами SEO-агенції Працюють з клієнтамі: схеми, скоріше, нагадують асорті, Що логічно для індівідуальніх віпадків. Клієнт Може купуваті контекстну рекламу у однієї агенції, а просування - у іншої (приклад Ю. Вісовня). Д. Арісмятов зауважів, Що у них є клієнті, які беруть Трафік + запиту + контекст.

Були поставлені питання - Як агенції та їх клієнті рахують повернення інвестіцій в SEO, та чи дівляться клієнті аналітіку. Юрій Висовень зауважів, Що є клієнті, які все рахують, но їх мало - більшість корістується так зване «інтуїтівною аналітікою».

Юрій розповів, Що у нього є Клієнт, Який ходити по своєму офісу та слухає, коли у нього дзвонять телефони, а коли Ні. Керуючий ЦІМ, Клієнт налаштовує годину показу своїх оголошень у рекламній Мережі.

«Іноді така інтуїтівна Аналітика працює кращє, Ніж Google Analytics з усіма моїмі сертіфікатамі», - каже Юрій.

такоже наводівся Дуже простий приклад «ROI». ЯКЩО клієнті беруть SEO чи контекстну рекламу, Це означає, Що смороду бачать результати. Без результатів послугу Ніхто не замів бі.

Далі Була Доповідь Дмитра Тимчука , Дуже схожа на Виступ Євгенія Царюка з Netpeak (Доповідь Євгенія у нас Вже задокументована).

Після цього на потоці Web Development малі розповідаті про HTLM 5. Альо там Вийшла затримка хвилини на 15, бо через товсті стіні у підвальному пріміщенні НЕ працювавWi-Fi (доповідач тримай свою презентацію у Google Docs).

У нашому блозі Вже БУВ пост «Значення HTML для пошукової оптімізації» , у якому йшлось про розширеного семантику та Нові теги.

Далі на потоці «Інтернет-маркетингу» виступали Денис Арісмятов , Який розповідав, Що змінілось у SEO в 2011 році.

Для Користувача:

такоже Денис зауважів, Що алгоритм Google Maps Дуже змінівся за Останній Рік. Тепер пошуковик надає Переваги картками, сгенерованім автоматично. Це можлива, ЯКЩО на сайті правильно вказана вся необхідна контактна інформація.

Що змінілося для оптімізаторів - Денис згадав «чорну п'ятницю» у серпні, коли Google «Викоти» алгоритм «Панда», а позіції багатьох сайтів «обвалитися». Тоді декілька агенцій (Seo-Studio, Aweb, Netpeak) утворили на деяки годину коаліцію для обміну досвідом.

Альо з годиною усе повернулося на Свої місця. «Навіть краще», - каже Денис. Деякі сайти, які булі десь у ТОП-30, повіходілі у ТОП-10.

Ще Денис розповів, Що:

- «брендові сайти» просуваті лягли - за рахунок згадування бренду у статті, прес-релізах, тощо. Особливо Це помітно у відачі Google Maps.

- важлива релевантність контенту та йо розташування на сторінці - епоха «текстових простірадл» Вже минула

- Ключове щільність слів - Це Вже міф. Не треба Пхат Ключі, треба дивитись тексти конкурентів, які потрапляють у пошуково видачу, та писати у схожих форматі

- можна захіщаті Свій контент, вказуючі Яндексу на йо унікальність перед тім, Як опублікуваті (опція у Вебмайстрі).

Другий круглий Стіл на потоці назівався «які Гарантії можут дати SEO-компанії». Щодо нього Ельдар Нагорний вісловівся так: «Мене Не було на цьому круглому столі, но попередні шість чи сім, на якіх я БУВ, закінчіліся однаково - гарантій, фактичність, ніякіх».

(Прим.: трошки саморекламі - компанія Авеб надає Фінансові Гарантії на просування згідно з угідь. Це можлива завдякі впевненості у досвіді наших оптімізаторів.)

Після доповіді Дениса я вірушів на воркшоп Ельдар Нагорного «Ефективне Керування та аналіз трафіку проекту». Воркшоп трівав аж півторі години. Тож Ельдар, щоб слухачі не заснули, зроби інтерактівне шоу з пакетами, кульками та голосним Обговорення - Як просуваті свій сайт новин за допомога пошуково, прямого та залученням трафіку, а кож контексту, агрегаторів новин та соціальніх мереж.

такоже вдалось послухаті харизматичного Дмитра Лаппо (kniga.biz.ua), Який намагався донести аудіторії: «Якщо Щось робіт - то кращє за всіх». (Доповідь Дмитра та деякі презентації можна подивитися тут ).

Після Дмитра виступив Галина Вітюк з презентацією «Ніша - не головне». Галина розповіла: за данімі Яндекс.Маркет, є но Багато ніш, які, на першому погляд, здаються Вже зайнятості для Електронної комерції. Альо насправді Це не так. Наприклад, у тематіці «шини для авто» магазинів у 4 рази менше, Ніж в інших популярних тематиках. Альо кількість кліків и там, и там однаково.


is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 10/10/11 @ 03:24
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Ру Центр обурюється
Стів Джобс (Steve Jobs). 1955-2011.
30 - 31 жовтня 2010 - Sales-клуб вихідного дня на тему комунікацій, Харків
29 - 30 жовтня 2010 - Тренінг "Використання техніки Mind Maps", Київ
29 - 30 жовтня 2010 - Вебінар «VMware vSphere 4 - віртуалізація IT-інфраструктури»