Як можливо приймати гроші із Заходу - мій досвід

Відповідаючи на коментар до попереднього посту Як я успішно диверсифікував джерела Інтернет доходу , вирішив написати окремий пост - тому як питання такий у моїх знайомих виникає іноді, і буквально недавно я досить докладно відповів на нього в приватному листуванні, думаю, може і ще комусь у нагоді.

Питання звучало так:
AL>Можеш коротко сказати як можливо приймати гроші з заходу?

так коротко-то важко ... але спробую.

AL>Банківський переказ - не пробував, але думаю дорого і не виникнуть Чи проблеми тут
AL>Пластик - не припускаю як
AL>Чеки - припускаю, що ймовірність шахрайства дуже висока

Я приймаю цими трьома способами (ну і через Western Union Moneybookers іноді) (ще є випробуваний спосіб пересилання готівки, але в блозі писати не буду - на лист мож відповім ...)
Чеки - це оооооооооооооооооочень довго. 3 місяці, якщо в Росії (а може і до півроку), і місяця 1,5 через мій банк.

Банк у мене естонська. Вже давно. Проблем ніяких не виникає. Але
прийом ваера (bank wire money transfer) коштує $ 20 за один ваеров - тому
має сенс тільки на великих сумах.

Для прийому невеликих сум оптимально завести рахунок у 2checkout .
Я ними користуюся вже роки 4. До цього користувався іншими подібними системами (зокрема Paysystems і Payzip - обох вже не існує), так що порівняти є з чим.

2checkout - система для прийому платежів кредитними картами, тобто щоб у тебе з'явилася можливість прийняти оплату за свій товар кредиткою.

Реєструють дуже швидко, буквально в той же день можна починати приймати платежі.
При реєстрації потрібно буде вказати свій сайт - тільки від імені ЦЬОГО сайту можна буде приймати платежі (update: як показує досвід - це не жорстка вимога, останні півтора року приймаю платежі від імені іншого сайту - поки не насварила).

Оскільки видів діяльності у мене кілька (і фізичні товари продавав, і віртуальні) , і вони постійно з'являються, то мені хотілося якийсь універсальний аккаунт.

Подумавши, під цю справу я зробив шаблонний сайт (на коліні, статичний HTML) типу нібито молл, в якому вендори (орендарі як би .. .) продають свої різні продукти (цю ж модель використовує і сам 2checkout - типу ми зовсім не приймальник грошей, ми перепродуємо товари учасників системи), а платежі за всі ці різні товари приймає сам молл - мій сайт.

На сторінці прийому платежу вони вимагають розмістити напис
"2CheckOut.com Inc. ( Ohio, USA) is an authorized retailer for goods and services provided by МОЙМОЛЛ. "

речі, з цієї шаблонної написи цікаво вицеплять магазинчики і дивитися, що люди такого собі продають. Хоча на 2checkout-e є повний перелік товарів (ну тих самих, які вони нібито продають), але мені за таким шаблоном простіше магазини дивитися. Люди розумніші або просто потайливі по натурі своїй цей напис чуйна модифікують:)

Що зручно в 2CO , так це те, що немає необхідності налаштовувати софт типу shopping cart (я не програміст, і налаштування веб софта мені дається нелегко), не обов'язково генерувати свої інтернет магазин - можна згенерувати якусь кількість продуктів руками в панелі на 2checkout, і потім скористатися простим HTML шаблоном для оформлення сторінки платежу і давати посилання на цю сторінку.

Також через 2checkout можна приймати Paypal - це дуже зручно.

витрати:
Реєстрація коштує $ 50.
Комісія 2checkout - 5.5% + $ 0.45 (а також мінімум 5% (можуть і 10%) від суми платежу заморожують на півроку).
Виведення грошей - ваеров на банківський рахунок або на карту Payoneer.

Вартість виведення варіюється від методу виводу. При виведенні міжбанківським переказом (ваеров = bank wire transfer) беруть різну суму, $ 6 - $ 10 - $ 15 - залежить від країни і від того, виводять в місцевій валюті (дешевше) або в USD (дорожче).

Свій банк можна вказати в будь-якій країні - я зареєструвався як громадянин РФ, а банк вказав прибалтійський, мені так зручніше, давно там рахунок. Потрібно буде верифікувати банківський рахунок.

Висновок по досягненню порогу (встановлюється тобою, за замовчуванням $ 100).

Не так давно вони зробили висновок на картку Payoneer - що вирішило проблему з необхідністю мати банківський рахунок. Гроші з картки можна зняти в будь-якому банкоматі, комісію Payoneer треба уточнювати - я не користуюся цим способом. (Update від 14.05.2011 - тепер користуюся, в якості ще одного варіанти виода варіанту. Перемкнув виведення грошей на Payoneer як основний метод виведення, поки що виводив 2 рази - обидва рази на банкоматі гроші віддалися без проблем, я знімаю USD. Витрати на переведення в готівку виходять менше, ніж через мій колишній метод через банк.)

Також для початку роботи з 2checkout потрібно буде купити домен. Я купую на GoDaddy (не забуваючи при купівлі/продовження пошукати coupon code - ось нещодавно при продовженні на 2 роки замість $ 20 заплатив $ 14 з купоном - і то хліб ...)
Щоб розмістити свій сайтик, тобі знадобиться хостинг. Крім викладання туди сайтики для схвалення тебе 2checkout -ом, туди ж будеш викладати і сгенеренние сторінкі для прийому платежів. Хостинг можна знайти безкоштовний (можна спробувати byethost18.com), але в мене років 8 був платний хостинг на Lunarpages (я пользовал базовий) - на одному аккаунті у мене висіло кілька доменів. Lunarpages - виродки, з якими неможливо вирішити найпростіше запитання, ігнор повідомлення та обробляються загальними словами, не треба у них хоста.

Зараз прості сайти у мене хоста на Hostgator -e. Hostgator дуже подобається - адміністрування у них організовано дуже добре і зручно, і вони не робили мені подлянок, як Лунарпейджес (підлість полягала у відключенні всіх сайтів на акаунті при виникненні проблеми з перевитратою ресурсів хостингу на моєму одному сайті).

Часто хостинги пропонують бонусом домен безкоштовно - але я віддаю перевагу купувати домени за гроші і ні від яких подарунків не залежати.

Ще раз підсумую процедуру організації прийому платежів кредитками за свій товар - розповідаю про ручний варіант прийому платежу.

1) Ідеш в 2checkout і створюєш продукт (назва і ціну) 2) Коли продукт створений, тиснеш на кнопку "отримати HTML"
3) Отриманий код HTML творчо вбудовувати в свій дизайн - в результаті отримуєш сторінку "Натисніть на кнопку, щоб вашій кредиткою оплатити мій товар № 1".
4) Посилаєш посилання на цю сторінку людині або публікуєш посилання на неї (на своєму сайті/далі скрізь)
5) Зацікавлений у твоєму товар № 1 людина натискає на кнопку на цій сторінці і потрапляє на 2checkout , де вводить дані своєї кредитки.
6) По завершенні процесу тобі (і людині) приходить лист, що здійснена покупка товару № 1 (через якийсь час приходить ще один лист - що кредитка платника перевірена, платіж авторизований).
7) Гроші на твоєму рахунку поступово накопичуються до досягнення встановленого тобою порогу (скажімо, $ 300)
8) Після досягнення порогу гроші автоматично перераховуються тобі відповідно до обраного методу (bank wire, Payoneer) за вирахуванням комісії за переказ (розмір залежить від обраного методу і країни)
9) Поступово (2-4 дні) гроші з'являються або 1 ) на твоєму банківському рахунку і ти знімаєш їх зі пов'язаної з рахунком дебітовой картки в найближчому банкоматі (за вирахуванням комісії банку) або 2) на твоїй картці Payoneer і ти знімаєш їх у найближчому банкоматі (за вирахуванням комісії Payoneer).
10) відкладаєш з отриманої суми 6-13% до податкових засіки батьківщини і спиш спокійно, або нагло проїдати і їх - залежить від настрою.

Ну ось ДУЖЕ коротко.

Опубліковано: 29/04/08 @ 07:39
Розділ Блоги Заробити

Рекомендуємо:

$ 50 від американців за російську пошук по німецькій статті в польському журналі з французьким прононсом та англійськими корінням.
22 жовтня, Мінськ - SharePoint Saturday
29 жовтня, Івано-Франківськ - IT Event 2011. Осінь
21 жовтня, Київ - Kiev ALT.NET: Async, Rx та LINQ
29 жовтня, Київ - Майстер-клас Максима Лапшина "Розробка веб-додатків на Erlang на прикладі розробки серверної частини MMO-гри"