Загадкова історія. Частина 2. Приховані можливості вордстат.

У продовженні попереднього поста - мова про повторюваних ключевиком вордстат. Один пацан мені розповів теорію, що, мовляв, це зовсім не глюки, а недокументовані можливості вордстат. Що, мовляв, таким чином ми можемо з'ясувати обсяги «хвостів».

Тобто, якщо вводити:

Те цифра 2159 буде означати загальний обсяг показів ключевіков «просування сайтів + ??слово + слово + слово». Тобто, пятісловних ключевіков, де є «просування сайтів».

Цікаво?

Якщо зробити так, то цифра буде аналогічною:

Що логічно і частково підтверджує теорію. І - як правило - чим більше таких от повторів слів, тим менше показів, що теж логічно.

Я почав копатися в пошуках зворотних прикладів. Скажімо:

Тут цифра 569 означає кількість ... десятісловних ключевіков, в яких присутня пятісловное словосполучення «як видалити сторінку в однокласниках». Здавалося б, звідки стільки? Але ось підтвердження:

Чому приклад «зворотний»? Тому що кількість показів девятісловних ключевіков менше. Багато в чому через верхнього запиту:

Що знову ж підтверджує теорію. Але не все так однозначно:

Здавалося б, ну хто може вводити десятісловние ключевики зі словом «раб»? Я собі з трудом уявляю це. У вордстат шукати десятісловние ключевики взагалі марно. Їх там просто немає. Тобто, навіть якщо десятісловний ключевік популярний - ви його все одно не зустрінете в загальному списку вордстат.

Їх можна знайти у підказках. Але я не знайшов. З іншого боку, спільно зі словом «раб» часто вживають «порно», «гей» та інше подібне, а такі підказки Яндекс фільтрують. Тобто, якщо ввести «гей» у видачі, то підказок не буде зовсім.

Звідси висновок, що хтось шукає «порно відео де туалетний раб гей лиже пані безкоштовно скачати». Звертайтеся.

Опубліковано: 12/10/11 @ 12:59
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Як можливо приймати гроші із Заходу - мій досвід
$ 50 від американців за російську пошук по німецькій статті в польському журналі з французьким прононсом та англійськими корінням.
22 жовтня, Мінськ - SharePoint Saturday
29 жовтня, Івано-Франківськ - IT Event 2011. Осінь
21 жовтня, Київ - Kiev ALT.NET: Async, Rx та LINQ