«Акули Маркетингу-7: Перспективи зростання в нових ринкових умовах». 25-26 жовтня, Київ.

Шановні панове! Запрошуємо Вас відвідати сьому сесію бізнес-форуму «Акули маркетингу-7: Перспективи зростання в нових ринкових умовах», яка проходитиме 25-26 жовтня 2011 року з 14:00 до 19:00.

GLORIA Event Management починає нову серію бізнес-зустрічей в рамках форуму «Акули Маркетингу». У сьомий раз ми збираємо кращих маркетологів, бренд-менеджерів, рекламістів і піарників країни, щоб поділитися отриманими за останні півроку досвідом.

5 секцій від провідних експертів ринку

Програма форуму .

 Мета форуму: за допомогою прикладних майстер-класів поділитися досвідом та інноваціями в сфері маркетингу, інтернет-маркетингу та HR; отримати відповіді на професійні запитання від фахівців галузі; дізнатися більше про тенденції ринку; познайомитися і налагодити ділові зв'язки з новими потенційними партнерами та клієнтами.

Цільова аудиторія: маркетинг-директора, директора з реклами великих українських і міжнародних компаній, маркетологи, бренд-менеджери, менеджери з реклами та PR, HR-менеджери, засновники малого та середнього бізнесу.

У програмі форуму:

Вартість:

11 і 12 жовтня можна придбати квитки зі знижкою 30%. Вартість відвідування двох днів складе 1288 грн з ПДВ чи 686 грн. з ПДВ за 1 день.

З 13 жовтня вартість участі становитиме 1840 грн з ПДВ за 2 дні або 980 грн з ПДВ за 1 день.

Також можливе відвідування кожної з секцій на вибір. Вартість участі в 1 секції 300 грн. з ПДВ.

Зареєструватися на заході .

---
Користуючись нагодою, нагадаємо: керівник Авеб Віталій Черевко брав участь у форумі «Акули Маркетингу-6» з презентацією « Управління репутацією в пошукових системах» .

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 12/10/11 @ 01:35
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Огляд російської бази Пастухова (180-мільйонника)
Загадкова історія. Частина 2. Приховані можливості вордстат.
Як можливо приймати гроші із Заходу - мій досвід
$ 50 від американців за російську пошук по німецькій статті в польському журналі з французьким прононсом та англійськими корінням.
22 жовтня, Мінськ - SharePoint Saturday