WinAutomation - автоматизація процесів

Багато хто вже знає і користуються такими продуктами як ZennoPoster та Human Emulator , але не всі чули про ще один хороший продукт автоматизації як WinAutomation .

У кожного з них є свої плюси і мінуси. Інакше кажучи, свій набір функцій який зручно і оптимально використовувати під кожні певні завдання. Якщо порівнювати перші два, то варто виділити те, що будь-яка задача реалізується тільки з під коробки, а коробка як правило прив'язана до жележу.

Особливістю ж WinAutomation є те, що написаний алгоритм певних завдань далі Компілім в exe'шнік який можна використовувати на будь-який win машині не маючи тієї самої коробки.

Особливості WinAutomation

Візуальний конструктор

Повністю візуальний редактор, що дозволяє створювати задачі за допомогою перетягування зумовлених дій. Можна виконувати складні завдання і алгоріми без написання єдиної команди.


Попереднє визначення функції

Більше 130 зумовлених дій, які виступають в якості блоків для ваших завдань. Це дії для будь-яких алгоритмів, від простих, таких як: автоматизація кліків, натиснення клавіш чи операцій з файлами, до більш складних, що виконують операції між змінними, робота з Excel, завантажити файли з сайтів, FTP, виконати скріншоти, відправити електронне повідомлення, робота з базами даних і т.д.


Macro Recorder

Інтегрований рекордер дозволяє записати свій алгоритм подій і дій, як клавіатурний набір так і Клікова дії. Кінцеві, записані дії можна редагувати і змінювати їх порядок у візуальному конструкторі.

Це мабуть одні з найбільш ключових функцій які варто було згадати. Сам функціонал не обмежується тільки ними, є ще багато дрібних і в той же час корисних і унікальних особливостей, з якими ви можете ознайомитися на офіційному сайті WinAutomation

Опубліковано: 31/03/11 @ 06:12
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Парсинг Google
Сток корисної інформації
Палю тему. Гугл профілі.
Простий приклад клоакинга по Реферрер
Вебмастера обманюють оптимізаторів! Будьте пильні.