Як стати автором на ДОУ

Після досить довгого процесу формування редакційної політики і структури матеріалів на ДОУ раптом виявилося, що ця сама структура не завжди прозора і зрозуміла для читачів і потенційних авторів. У той же час вона залишається дуже простий, так що всі пояснення помістяться в кілька абзаців.

© jjpacres

Основні категорії матеріалів на сайті - редакційні статті («Лента ») і колонки (« Колумніст »). Принципові відмінності їх очевидні: редакційні матеріали проходять строгий відбір, претендують на об'єктивність і часто піддаються істотної редакторської правки, тоді як діючий колумніст може писати практично все що завгодно, якщо це не суперечить основному правилу спілкування на ДОУ: «Поводьтеся пристойно».

Тепер відповім на запитання, винесене в заголовок. Стати автором статей для ДОП - і, як наслідок, отримувати гонорари і замовлення на матеріали в майбутньому, - нескладно: для цього зареєструватись на ДОП під реальним ім'ям і надіслати свій текст, скориставшись формою додавання статей (посилання на неї можна також знайти на сторінці перегляду всіх матеріалів ).

Будь надісланий матеріал буде прочитано, після чого автор отримає відповідь від редакції. Він може містити список правок, які необхідно внести перед публікацією, побажання щодо зміни чи доповнення статті або відмову в публікації з поясненням причин.

Головна мета роботи редакції ДОП - забезпечити читачів цікавими і корисними статтями через формування колективу професійних і захоплених авторів.

Кілька очевидних рад

Створюючи статтю для ДОУ, не забувайте про одне з головних правил журналістики: «Знай свою аудиторію». У першу чергу тематика вашого матеріалу повинна бути цікавою читачам; якщо ви не впевнені в тому, що дане правило виконується, - порадьтеся з нами через імейл editors@developers.org.ua. Ми завжди допоможемо.

Пам'ятайте, що на ДОП можна опублікувати лише унікальні матеріали; контент, який вже викладений на інших ресурсах, не приймається. Питання публікації авторських перекладів обговорюється окремо для кожного випадку.

І останнє: не забувайте перевіряти інформацію і посилатися на джерела, особливо якщо мова йде про ринок та/або його гравців. Пам'ятайте, що від цього залежить як наша репутація, так і ваше особисте та професійне реноме.

Чекаємо ваших запитань, пропозицій і, звичайно ж, нових цікавих та актуальних статей.

Опубліковано: 12/10/11 @ 02:09
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Конкурс Best Employer 2011: ТОП-5 скарг від програмістів
Посидіти автоматизаторів
Дайджест цікавих вакансій № 2
12 листопада, Київ - Social Media Marketing Camp
2 - 23 грудня - Онлайн-тренінг з домашніми завданнями "Автоматизація тестів з використанням TestComplete"