38 простих способів залучити трафік і заявити про себе + ідея конкурсу

Перелік простих рекомендацій з просування продукції або послуг + ідея конкурсу для блогерів.

Обміняйтеся

1. Огляди . Знайдіть контакти на блогах по вашій темі, напишіть авторам і попросіть огляди. Таким же чином можна попросити огляд експерта.

Приклади:

1. Алекс Екслер постійно публікує різні відгуки .

2. У магазині Kniga.biz.ua можна взяти книгу напрокат (з умовою, що напишете по ній огляд ).

2. Спонсорство . Якщо ви можете надати ваш продукт на якесь ключове подія безкоштовно, є шанс, що люди заговорять про нього пізніше онлайн.

Приклад: безкоштовний купон на розсилку (обмежену за кількістю листів) від поштового сервісу.

3. Відкрите тестування . Запросіть людей попрацювати над продуктом. Коли людина бачить, що з його допомогою щось змінилося, він буде про це розповідати.

Приклад «десь поруч»: конкурс на редизайн логотипу Starbucks .

4. Фокус-група . Схоже на попередній пункт, але таку групу потрібно збирати ще до початку розробки. Запитайте у ваших покупців, що можна включити в продукт? Це ваша безпосередня ЦА, яка краще за всіх знає плюси і мінуси того, чим користується.

Якщо вони побачать (а краще їм розповісти), що їх рекомендації прийняті до виконання, то розкажуть іншим про ваш продукт.

5. Фірмовий брендинг (BTL) . У вас завжди є якісь фірмові товари (ручки, чашки, футболки). По можливості, давайте їх щоразу, коли бачите людину, яка здається захопленим вашим брендом. Дивлячись на логотип, він буде частіше згадувати про вас, це підвищує шанс згадки бренду.

(Прим.: незважаючи на невисоку швидкість розповсюдження, це непогано працює. Згадайте підставки під чашки або блокноти, які щедро роздають на конференціях.)

6. Фото в обмін на продукт . Попрацюйте з фотографами, щоб отримати знімки високої якості. Ви можете розмістити знімки на фотосайту (посилання), а фотографи - використовувати ці знімки в своєму портфоліо.

7. Програма або плагін для безкоштовного розповсюдження. Існує велика кількість безкоштовних тем для WordPress, зручних розширень браузерів, додатків Facebook. Таким же чином можна розвивати фірмові плагіни, а натомість отримувати посилання вдячних користувачів.

8. Демо-версія у масовому поширенні (з обмеженими строком дії чи функціональністю). Цим ефективно користується косметична промисловість (пробники).

9. Product placement . Дайте ваш продукт у використання на ТВ-програми (product placement, або згадування бренду в масовій культурі. Якщо пам'ятаєте, в «Трансформерах» миготіли Dell, HP, Hummer, і ще близько тридцяти брендів.)

10. Адвокати бренду - хто ті люди, які багато розмовляють про ваш продукт онлайн? Дайте їм вашу продукцію безкоштовно, або розкажіть, що плануєте нового. Вони отримають задоволення від спілкування з вами, і це перетвориться на посилання.

Дайте людям гроші

1. Партнерські програми . Реферал заробляє, ви робите додаткові продажі і отримуєте посилання.

2. UGC - оплата за user generated content. Можна оплачувати не весь вступник матеріал, а той, який збирає більше переглядів. Його автори будуть зацікавлені в поширенні, це посилання і просування ключових слів.

3. Дешева розпродаж на один день. Можна втратити тисячі, але отримати багато прес-посилань.

4. Помилка в ціні - можна «помилитися» на короткий період часу; якщо люди здивуються (як таке може бути?), вони розкажуть про це іншим.

5. Гарантія повернення грошей . Приміром, пообіцяти повернути гроші, якщо ваша продукція не є на 10% дешевше, ніж в іншого бренда. Це позитивно впливає на продажі і частку ринку.

(Прим.: головне не обманювати і моніторити ціни конкурентів. Свого часу FoxMart заявив про свою акції «Повернемо 150%, якщо знайдете дешевше», в результаті чого їх оштрафував АМКУ.)

Поліпшення спільнот

1. виручити друга компанії - скажіть, що вам подобається їхня продукція, і запропонуйте написати про це на їх блозі в обмін на посилання.

2. нагороди активістам вашої спільноти. Опублікуйте список заохочених онлайн.

3. Допоможіть іншому місцевому бізнесу , надайте безкоштовне сервісне обслуговування.

Приклад: компанія, яка займається зйомкою, може стати відеопартнером великого заходу.

4. Подаруйте свій досвід (власне, ведіть блоги).

5. Спонсорство . Пожертвуйте або станьте спонсором проекту, що відноситься до вашої ніші. Іноді це не найдешевший спосіб, зате добре працює на лояльність до бренду.

Приклад: пакет «Генеральний партнер» журналу «Теорії і Практики Москви».

6. Форум для клієнтів . Створіть вашим клієнтам місце для обміну думками. Це вимагає часу і сил, зате дає гарну віддачу, крім того, люди можуть ділитися посиланнями на теми форуму, де зачіпаються потрібні їм питання.

7. Влаштовуйте відкриті вечірки (нетворкінг), де люди можуть ознайомитися з вами ближче, запрошуйте на ці вечірки відомих особистостей.

Змагання

1. Створіть унікальну різновид продукту (наприклад, змінивши колір або можливості) і запропонуйте переможцю.

2. Віддайте переможцю місце на вашому сайті під безкоштовну рекламу.

Приклад: компанія Skittles вибирає шанувальника тижня і ставить його профіль на свою сторінку в Facebook.

3. Проводьте опитування. Нехай громадськість вирішить, що їй цікавіше бачити, або чим користуватися.

Приклад: всі відео Google Webmaster Tools засновані на користувальницьких пропозиціях.

4. Додайте ваш продукт в якості призу, коли проводяться конкурси на популярних сайтах.

5. Організуйте змагання в Твіттері. У повідомленні, яке вони повинні ретвітнуть, включіть ваш URL.

6. Влаштуйте дешевий розпродаж серед фанів Facebook. Попросіть їх написати про це на стіні з посиланням.

Розпродаж знань

1. Створюйте опитування та публікуйте їх безкоштовно. Таким чином ви можете дізнатися якісь переваги або потреби, і цю інформацію зможуть використовувати ваші колеги.

2. Створіть навчальний відео , розповідайте людям, як користуватися вашими продуктами. Відеоогляди сприймаються краще, ніж текстові.

Приклад: відеоогляди Sape .

3. Зробіть інфографіку , яка надає основну інформацію про вашій ніші. Картинка розлетиться за лічені години.

4. Складіть ТОП-10 (чого-небудь). Після цього потрібно зв'язатися з кожним учасником ТОПу і дати значок, який вони можуть повісити на сайті. Якщо учасник буде задоволений, то дасть вам зворотні посилання.

Приклад (ідея конкурсу моя, кому сподобається - модифікуйте і використовуйте на здоров'я): ??

Наприклад, ваша компанія є експертом в якій-небудь області. Якщо є достатня кількість блогів, які ведуть записи на вашу тему, можна влаштувати акцію.

Суть: сказати блогерам, що ваша компанія (як досвідчена компанія з купою проектів, сертифікованими співробітниками та ін.) може оцінити їх блоги з точки зору якісного матеріалу, і на основі цього видати свою експертну думку.

Наприкінці конкурсу з надісланих заявок вибираються, припустимо, п'ять блогів; після цього вішається красива, відмалювати медалька-iframe з постійною посиланням на вашу компанію. На зразок:

Протестовано компанією N. Відмінний блог! Рекомендуємо (5 зірок)

Хороший блог (4 зірки)

Перспективний блог (3 зірки)

медальку блогери можуть вішати де завгодно на видному місці, наприклад - поруч з пузомірки, щоб задовольнити почуття власного достоїнства і похвалитися відвідувачам. При кліці на медальку, користувач потрапляє на внутрішню сторінку сайту компанії, де серйозно написано, за якими критеріями оцінювали блог.

Якщо блог скочується в УГ - медалька знімається. Щоб брати участь в конкурсі, блогер повинен розмістити його огляд (пост) і лайкнуть оголошення. Що виходить: посилання з оглядів, плюс вхідні посилання від медальок (поки висить, посилання є).

Чому вигідна візуалізація: а згадайте, як добре йдуть ноути з рейтингом процесорів від Intel, при цьому покупці милуються і женуться за наклейкою (п'ять зірочок краще, ніж чотири!), при цьому мало звертаючи увагу на реальні технічні характеристики.

5. Виступайте на профільних конференціях . Про вас і ваших послугах дізнається більша кількість людей, крім того, переваги живого спілкування ще ніхто не відміняв.

6. Проводьте семінари для клієнтів .

Приклад: семінар Авеб для замовників .

7. Працюйте з інститутами та університетами. У рекламних вузах викладають не практики, те ж саме може бути в інших областях. У той же час, студенти та керівництво навчальних закладів, ймовірно, оцінять актуальну практичну інформацію, і будуть згадувати вас при нагоді.

На Заході робота з інститутами - важливий напрямок; фактично, всіх талановитих студентів приміряють на роль майбутніх співробітників.

8. Проводьте моніторинг соціальних медіа. Наприклад, коли який-небудь лідер думок потребуватиме продукт або послугу, ви можете дати це йому безкоштовно, і отримати хороший піар за рахунок його фоловерів і фанів.

Робота зі ЗМІ

1. підлабузництво:) . Знайдіть впливового в вашій області журналіста і запропонуйте йому ексклюзивний матеріал в обмін на рецензію.

2. Виступайте експертами . Напишіть у новинні агентства, і запропонуйте журналістам експертну думку для їх статей. У будь-якому ЗМІ всі експерти заносяться в базу, коли виникає потреба - до них звертаються і просять коментар.

Ці два абзаци можна висловити ще простіше - дружите з журналістами.

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 20/09/11 @ 03:23
Розділ Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

Ганна Старинська: «Менеджмент не дає трапитися поганого, а лідерство дає статися хорошому»
Як стати автором на ДОУ
Конкурс Best Employer 2011: ТОП-5 скарг від програмістів
Посидіти автоматизаторів
Дайджест цікавих вакансій № 2