17 грудня, Київ - Конференція XP Days Ukraine

XP Injection запрошує вас до Києва на конференцію XP Days Ukraine, цілком присвячену Agile інженерним практикам. XP Days Ukraine - це більше ніж просто конференція. Перші два дні (15-16 грудня) будуть насичені різноманітними тренінгами, майстер-класами та зустрічами. Третій день (17 грудня) буде відведено для доповідей, відкритих дискусій та інших виступів у форматі конференції.

Тематика інженерних практик і підходів вибрана не випадково, адже більшу частину процесу розробки складає саме написання коду. Методологія XP (eXtreme Programming) пропонує набір інженерних практик, які допомагають робити якісні продукти швидко і з меншими ризиками.

По можливості ми залучимо авторів або ключових розробників сучасних інструментів, які підтримують інженерні практики. Учасники зможуть поспілкуватися з ними і задати питання, що накопичилися. Будуть висвітлені основні інженерні практики: Unit Testing, TDD, Continuous Integration, BDD, Code Review, Refactoring, Acceptance Testing та інші. Також будуть обговорюватися питання архітектури в Agile проектах, боротьби з технічної заборгованістю (Technical Debt), взаємин розробників і тестувальників, а також багато інших проблем сучасної розробки.

Ми будемо раді бачити на конференції розробників, тестувальників, лідерів команд, менеджерів проектів і всіх, хто є прихильником сучасних підходів в розробці і хоче вдосконалити свої навички та знання.

Вже відкрита рання реєстрація за найнижчою ціною 500 гривень і триватиме до 1 жовтня. Кількість учасників конференції буде обмежено. Ми плануємо зібрати не більше 500 чоловік. Приєднуйтесь, буде цікаво!

Опубліковано: 07/09/11 @ 01:39
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Дайджест тижня, 14 жовтня
38 простих способів залучити трафік і заявити про себе + ідея конкурсу
Ганна Старинська: «Менеджмент не дає трапитися поганого, а лідерство дає статися хорошому»
Як стати автором на ДОУ
Конкурс Best Employer 2011: ТОП-5 скарг від програмістів