15-го сентября в Киев прилетает Шон Маршал (Sean Marshall)

Сьогодні пост про подію, що я вирішив відвідати, а тому хто зацікавиться, буду радий бачити на цьому заході. Отже 15-го вересня спеціально з Сан-Франциско, Каліфорнія до нас у Київ прилітає Шон Маршал ( Sean Marshall ) - людина, яка є Директором напрямки пошукового маркетингу компанії PPC Associates .

15-го вересня до Києва прилітає Шон Маршал (Sean Marshall)

П'ятирічний досвід в інтернет-маркетингу з проектами різних рівнів, які залучили більше 50 мільйонів $ венчурного фінансування говорять самі за себе. В минулому був керівником компанією Webtrends Ad Director. Має досвід роботи з топ-компаніями і стартапами, серед яких Microsoft Store, ExactTarget, Dickies, Mass Mutual, SunTrust, LightInTheBox.com), RentTheRunway.com, Beau-Coup і безлічі інших.

На своєму майстер-класі, який організовує компанія SmartMe , Шон буде розглядати наступні питання:

Майстер-клас буде корисний для інтернет-маркетолог ів і SEO спеціаліст ів , які працюють або хочуть працювати на західних ринках, а також для бізнесмен ів і стартапери ів , які хочуть вивести свої товари або послуги на Забугор'є. Я вже сам більше року працюю із західним сегментом, а тому сподіваюся знайду корисну інформацію для себе.

Особливість даного майстер-класу - після майстер-класу ви зможете проконсультуватися з Шоном за своїми проектами. На майстер-класі буде перекладач, тому знання англійської мови не вимагається, але якщо ви захочете поговорити з Шоном "віч-на-віч", то будьте готові до того, що слово «борщ» або «сало» він не зрозуміє.

Всі учасники даного майстер-класу отримають знижку 50% на участь у конференції SEMcamp.ua

Всі подробиці можете знайти сторінці майстер-класу

Опубліковано: 05/09/11 @ 11:37
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Конференція NETwork, або Що іноземному доповідачу добре, то нашому ...
11 листопада, Київ - DOU Panel: підготовка кадрів для ІТ індустрії
# UaConf 2011: SEO буде залежати від соціальних сигналів до тих пір, поки користувачі будуть сидіти в соціальних мережах
12 листопада, Київ - Zend Framework Day
Пошук роботи в агонії