Інтерв'ю - Сергій Шелвін, автор блога shelvin.ru

Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Сергій Шелвін, автор корисного блогу . На ньому Сергій ділиться своїм досвідом з просування сайтів, ведення блогів і заробітку онлайн. Я дякую Сергія за приділений час і відповіді на мої запитання.

Отже, зустрічайте - Сергій Шелвін!

Привіт, Сергію! Розкажи, будь ласка, про себе - в якому місті живеш, скільки тобі років, ніж захоплюєшся у вільний час?

Мені 22 роки, народився і живу в Санкт-Петербурзі. Крім інтернету захоплююся футболом, дивлюся фільми і серіали, граю в комп'ютерні ігри.

Як давно ти захопився інтернетом? Наскільки тернистий був твій шлях до того, щоб займатися створенням і просуванням своїх власних проектів? Які зі своїх сайтів ти хотів би згадати?

Інтернетом захопився у 2004-му році. І відразу ж якось з'явилася ідея створити свій сайт. Інтернету нормального не було. Я купував інтернет-картки, швидко шукав і скачував підручники з HTML і виходив в оффлайн. Так само залишав відкритими закладки браузера з потрібною мені інформацій. На голому HTML майстрував сайт, а потім швидко заливав його на narod.ru. Точно так само і оновлював його. Те, що сайт був зроблений з нуля, сильно відрізняло його від більшості сайтів на narod.ru. Це було великим плюсом.

Цей сайт постійно намагалися у мене купити, пропонували суми в районі 100-200 $. Тоді у нього був ще й ТІЦ і посещалка. Це була дуже велика сума для мене, але я не міг продати своє дітище. І зараз я дуже радий, що не зробив цього.

Опубліковано: 20/10/11 @ 08:55
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

28-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з російським підприємцем на Філіппінах, Сергієм Романовим
Дайджест цікавих вакансій № 3
Эксперимент: 5000$ в ПАММ счета. Часть 2.
15-го сентября в Киев прилетает Шон Маршал (Sean Marshall)
Конференція NETwork, або Що іноземному доповідачу добре, то нашому ...