Дайджест тижня, 21 жовтня

Добрий день, шановні читачі.

Платники єдиного податку отримали від Верховної Ради Україні невеликий подарунок: вчора були прийняті зміни в Податковому кодексі і деякі інші закони, згідно з якими ставка податку знижується вдвічі, а допустимий обсяг обороту збільшується в 2-6 разів.

Однак не обійшлося на минулому тижні і без потенційно непопулярних заходів. Кабмін схвалив проект закону «Про внутрішню торгівлю» , поданий Держкомпідприємництва. Серед іншого, він регламентує діяльність інтернет-магазинів в Україні. Якщо законопроект буде затверджений Верховною Радою, все онлайн-вітрини будуть зобов'язані мати офісні та складські приміщення .

І кілька слів про індустрію північного сусіда. Юрій Синодів написав невелику колонку про серйозне дефіциті кадрів, який чекає російську IT-галузь через десять років.

Новини

Практика

Теорія

Бізнес, ринок, кар'єра

Події

22 жовтня, Київ

Web Standards Days 2011

25 - 26 жовтня, Київ

IDCEE 2011

27 жовтня, Київ

DOU Hackers and Founders # 2

29 жовтня, Київ

Symfony Camp UA 2011

Як завершення дайджесту - традиційні посилання для підняття настрою. Для тих, кому сподобалася 8-бітна музика в одному з попередніх випусків, - продовження теми, але вже з обмеженням у 140 байт коду .

І невелика карикатура на тему Development-Driven Tests:

На цьому сьогодні дайджест добігає кінця. Спасибі всім, хто дочитав до кінця, а також усім, хто брав участь у формуванні цього випуску. Нагадаю, що посилання для дайджесту можна за допомогою букмарклет , розширення для Google Chrome або просто поштою .

Удачі, і до зустрічі в наступну п'ятницю!

У підготовці випуску брали участь: Сергій Волошин , Ігор Кононученко , Руслан Шевченко , Сергій Маляров , Олександр Соловйов .

Опубліковано: 21/10/11 @ 06:27
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Півфінал ACM ICPC-у Вінниці та Бухаресті, або Український прорив
Пара корисних особливостей роботи з Disqus
Внутрішні дублі сторінок - чим небезпечні, як знайти і знешкодити.
Інтерв'ю - Сергій Шелвін, автор блога shelvin.ru
28-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з російським підприємцем на Філіппінах, Сергієм Романовим