Кращі движки сайтів для створення соціальної мережі

Дорогі друзі, в сьогоднішньому пості я розповім про популярні движках сайтів (CMS), за допомогою яких ви зможете легко створити власну соціальну мережу з будь-якої тематики.

Лучшіе движки сайтів для створення соціальної сеті

Соціальні мережі як в світовому інтернеті, так і в рунеті, користуються величезною популярністю. Це зрозуміло - користувачі можуть там вільно спілкуватися з друзями, знаходити однодумців по самим різним інтересам, ділитися думками, викладати фотографії і т.д.

Соцмережі перспективні і в плані інтернет бізнесу, в них такий великий потенціал відвідуваності, що з них можна успішно залучати нових клієнтів і замовників на свої товари і послуги, просувати свою продукцію або бренд і формувати ядро ??своїх постійних читачів.

На мій погляд, в рунеті зараз настає новий виток розвитку соціальних мереж (в цьому ми повторюємо англомовний сегмент інтернету). Прийшов час, коли активно з'являються і розвиваються тематичні та спеціалізовані соціальні мережі. Великі загальнотематичні соцмережі вже зайняли свою нішу і конкурують один з одним.

Ніша дрібніших і тематичних соціальних мереж в рунеті, за великим рахунком, вільна. Хто першим займе своє місце під сонцем на полі під назвою «Тематичні соціальні мережі», той на довгі роки забезпечить собі постійний приплив відвідувачів і клієнтів.

На щастя, на просторах інтернету можна знайти CMS (движки сайтів), за допомогою яких будь-який бажаючий може створити соціальну мережу з потрібної тематики.

У сьогоднішньому пості я поділюся з вами своєю підбіркою движків сайтів, на яких ви зможете створити свою соціальну мережу. Таких CMS досить багато, я вибрав найкращі, на мою думку.

Я вирішив не розглядати варіанти, коли за допомогою плагінів і модулів з движка іншої спрямованості (наприклад, Wordpress або Drupal) роблять соціальну мережу. Сьогоднішній пост тільки про спеціалізовані CMS, які спочатку розроблені для створення соціальної мережі.

Кращі движки сайтів для створення соціальної мережі

Livestreet

Livestreet

Одна з найпопулярніших в рунеті CMS для того, щоб створити власну соціальну мережу. Движок LiveStreet був створений в 2008 році росіянином Максимом Мжельський, який і зараз є керівником проекту.

Опубліковано: 26/10/11 @ 07:53
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Как найти партнера
3 листопада, Херсон - Осіння зустріч IT Talk Kherson
29-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з Надією Плахова, PR-спеціалістом Promodo
GTUG's Day в Google Russia
Посилальне ранжування