Дайджест цікавих вакансій № 4

Олександр Соловйов шукає full-time. Можна удал?нно, але треба буде приїхати до Києва на 1-2 тижні.

В київський офіс Barclays Capital шукається розробник на Haskell. Робота над функціональним DSL для опису екзотичних опціонів. Вимагається знання будь-якого функціонального мови програмування (не обов'язково Haskell). Подробиці за адресою Roman.Cheplyaka @ BarclaysCapital.com

Компанії VP Solutions потрібно Lisp програміст , зарплата 2500 $.

Materialise Dental шукає молодшого C + + програміста , готового приєднатися до команди 3D CAD розробників і зробити світ здоровіше і краще.

Krusche & Company потрібен старший Java розробник в Києві. Бажано знання Liferay і Grails.

ПриватБанк проводить набір Java програмістів наступних кваліфікацій: Low Junior, Junior, Middle, Senior, Lead. Зарплата - до 2500 $.

Медіа-холдингу Магнет (Autoua, Динамо Київ від Шурика, Мабіла, Gagaget) потрібні Perl-і Python-програмісти . Освіта значення не має.

Symphony Solutions шукає молодшого iPhone-розробника , студента 4-5 року навчання з хорошими знаннями C + + та англійської мови.

SoftServe пропонує роботу R & D-менеджеру .

Компанії Itera Consulting в Києві потрібно Project Manager с хорошим розумінням SDLC для роботи зі скандинавськими замовниками.

Компанія Мегаполіс (ТМ Хортиця) пропонує роботу з частковою зайнятістю для програміста або системного адміністратора с групами інвалідності 2 робочої і 3.

Вакансії для розробників ігор

Дніпропетровська компанія Black Wing Foundation шукає C + + програміста для роботи над екшен-адвенчур з елементами шутера від третьої особи на технології Unreal Engine, який занурює гравця в далекий і похмурий світ антиутопії.

Melior Games запрошує на роботу до Києва досвідченого C # розробника . Обіцяють MacBook Pro в особисте користування на час роботи в компанії.

Для розробки браузерної MMO ігри компанії InetRek в Одесі потрібно Web Developer (PHP, JavaScript) , дуже сильно вітається HTML5, CSS3, Canvas. Зарплата 1200-2000 $.

Компанія Mail.Ru Group запрошує на роботу Flash програміста в студію розробки онлайнових ігор Dark Joker в Києві .

Last but not least ...

Senior Technical Potato Digger needed [urgent]


Якщо вам зустрінеться цікава вакансія, яку варто додати в наступний дайджест - надсилайте її на editors@developers.org.ua

Більше вакансій шукайте на сторінці dou.ua/jobs

Опубліковано: 27/10/11 @ 09:28
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Джонас Ніклас: «Мені сумно бачити, як виходить щось типу Dart ...»
29-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з Надією Плахова, керівником відділу розвитку Promodo
Освіта та IT: інтерни в CQG
Кращі движки сайтів для створення соціальної мережі
Как найти партнера