Чи важлива валідність HTML-коду для позицій сайту

русскіе тітри Дорогі друзі, в ефірі новий переклад титрів на російський від старого Глобатора для відеоматеріалів з англомовного каналу Google для вебмастерів GoogleWebmasterHelp . Інші переклади відео ви можете подивитися у рубриці Google на shakin.ru. Наприклад, Як швидко Google знімає фільтри з сайту . У сьогоднішньому відео Метт Каттс, керівник Google Webspam team, і Денні Салліван, головний редактор , розповідають про тому, наскільки важлива валідність HTML-коду для позицій сайту. Чи важлива валідність HTML-коду для позицій сайту Для відображення переведених мною російських титрів після запуску відео потрібно вибрати "Russian", клікнувши по показаної іконці: Якщо перейти на сторінку відео на Youtube, клікнувши по його назві, і розкрити опис ролика, то можна побачити фразу "Russian subtitles provided by Mike Shakin". Метт Каттс : Привіт. У нас сьогодні гість, який відповість на запитання від вебмастерів. Питання надійшов від Джиммі @ Feldon, з міста Вірсберга.

Опубліковано: 29/04/11 @ 08:25
Розділ html та css Безпека Читати далі...

Чи важлива валідність HTML коду для позицій сайту

русскіе тітри Дорогі друзі, в ефірі новий переклад титрів на російський від старого Глобатора для відеоматеріалів з англомовного каналу Google для вебмайстрів GoogleWebmasterHelp . Інші перекази відео ви можете подивитися у рубриці Google на shakin.ru. Наприклад, Як швидко Google знімає фільтри з сайту . У сьогоднішньому відео Метт Каттс, керівник Google Webspam team, і Денні Салліван, головний редактор , розповідають про те, наскільки важлива валідність HTML коду для позицій сайту. Чи важлива валідність HTML коду для позицій сайту Для відображення переведених мною російських титрів після запуску відео потрібно вибрати "Russian", якшо по показаної іконці: Якщо перейти на сторінку відео на Youtube, якшо по його назві, і розкрити опис ролика, то можна побачити фразу "Russian subtitles provided by Mike Shakin". Метт Каттс : Привіт. У нас сьогодні гість, який відповість на запитання від вебмастерів. Питання надійшов від Джиммі @ Feldon, з міста Вірсберга.

Опубліковано: 29/04/11 @ 08:25
Розділ html та css Безпека Читати далі...

CSS 3.0 генератори

Той, хто хоч трохи пов'язаний зі створенням web/html-сторінок знає, що означає термін у заголовку (CSS - Cascading Style Sheets) і для чого необхідний цей мову розмітки. Ми не відкриємо ніякої таємниці, якщо скажемо, що для створення стилів багато веб-майстра використовуються різного роду генератори, які допомагають прискорити процес розробки сторінки або її шаблону.    Для початківців верстальників використання CSS генераторів, зокрема, працюють саме зі специфікацією 3.0, часто буває виправдано. Крім часу на створення стилю, генератор також допоможе уникнути помилок у побудові css-правил і, відповідно, помилок при валідації коду. Так само, із-за розмаїтості браузерів, правила для кожного з них різняться, і пам'ятати написання і параметри всіх селекторів і атрибутів, часом просто неможливо. Генератор ж «на зубок» знає правила побудови шаблону, що знову ж таки допоможе уникнути помилок у css-коді.

Опубліковано: 09/04/11 @ 12:00
Розділ html та css Читати далі...

Міфи про description (keywords) і html-коментарі

Пора б уже, все-таки, раз і назавжди розвіяти міфи про використання description і keywords, як фактор ранжування в пошукових системах. Так, колись вони успішно працювали, було достатньо їх правильно написати, як просувається сторінка попадала в ТОП-10 за ключовими фразами. Але це було адже давно, правда? Якраз тоді Бонапарт Наполеон переходив з дорвеїв у біле SEO, створював свій перший СДЛ ... пам'ятаєте ці часи, так? Добре! Все ж таки я не наполягаю на тому, щоб їх не використовувати. Як завжди, кожен вирішує для себе сам, я просто поділюся з вами невеликий інформацією з цього приводу, яка була перевірена величезна кількість разів і винесено в мою нову енциклопедію експериментів , де можна буде в будь-який момент перевірити потрібний вам міф у будь-який момент з наданого асортименту:) На даний момент представлено 2 експерименти, але це тільки старт, тому почнемо з банальностей: перевірка мета-тегів description і keywords , а так само текст з html-коментарів верстки.

Опубліковано: 27/03/11 @ 01:33
Розділ html та css javascript Читати далі...

CSS3 підтримка градієнта для всіх браузерів

Продовжуємо просувати CSS3 у маси, тепер крім використання border-radius і box-shadow, вже можна використовувати заливку градієнтом без застосування зовнішніх зображень.
Про те, як це зробити, люб'язно ділиться з нами Robert Nyman . Тепер ми маємо можливість створювати градієнтні заливки прямо з CSS коду, без використання будь-яких картинок. Відмінності синтаксису та підтримка браузерами Хороші новини полягають в тому, що в списку браузерів, що підтримують CSS градієнти, складаються Firefox, Safari, Google Chrome і Internet Explorer («правильна» Opera знову, як було сказано в попередній статті, вже на підході). Погана новина, - реалізація цієї самої можливості для кожного браузера своя. У випадку з IE використовується стародавній підхід бере свій початок ще з IE 5.5.

Опубліковано: 17/03/11 @ 11:03
Розділ html та css Читати далі...

Селектори CSS

Google Bookmarks

Опубліковано: 06/03/11 @ 04:05
Розділ html та css Читати далі...

Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 1. Персональний сайт на голому HTML і з мінімумом вихідних.

yazzle Сьогодні хотів би розповісти про одного колегу, який на мій погляд вельми і вельми грамотно, копітко працює над просуванням свого персонального сайту. Просуває з душею, так скажемо. Сайт цей називається seoded.ru. Це зовсім не блог. Це невеликий (!) Персональний сайт, присвячений спектру тем: створення сайту (HTML), копірайтинг, хостинг, заробіток в Інтернеті, просування в пошуку, історія Інтернету, дипломи, фільми + трохи софтвера і навіть еротики. Розберемо по кісточках. Основні показники: Перш за все, сайт був запущений у вересні 2008 року. Тобто, з моменту його першої індексації пройшло в районі двох з половиною років. Що не дозволяє зарахувати seoded.ru до молодих. В індексі зовсім не тисячі і навіть не сотні статей. В індексі 195 сторінок. Якщо з цього обсягу відняти ті, що у вигляді фотографій, то залишається ~ 150 тематичних сторінок. Еротика була додана «по молодості» і трафіку на неї йде, думаю, мало. Тепер увага - сумарний щоденний трафік в районі 10.

Опубліковано: 14/02/11 @ 11:02
Розділ html та css Блоги Пошуковики Читати далі...

1 2