Андрій Гусаров про просування в Білорусі, друге інтерв'ю

Андрей Гусаров о продвижении в Беларуси, второе интервью Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Андрій Гусаров, відомий підприємець, засновник в консалтинговому агентстві Gusarov . Я знаю Андрія вже багато років, з тих часів, коли він був SEO блогером, але тільки в цьому році мені вдалося познайомитися з ним особисто. Сталося це на минулому SEO конференції Baltic Digital Days. Я був дуже радий поспілкуватися з Андрієм. Отже, зустрічайте - Андрій Гусаров! Привіт, Андрій! Багато води утекло з 2010 року, коли я брав у тебе перше інтерв'ю . Розкажи, що змінилося в тебе за ці роки? В першу чергу, я перестав бути класичним веб-майстром і відмовився від сидіння на тематичних форумах. Перестав, на жаль, вести свій особистий блог про SEO. Дуже важко було змусити себе відмовитися від того, щоб писати самому. Але писати для профільних фахівців на вузькому ринку - це справа, швидше, невдячна.

Опубліковано: 11/10/17 @ 01:20
Розділ Блоги Інтерв'ю Читати далі...

Let's speak about AI: міні-інтерв'ю зі спікерами AI Ukraine'16

Друзі, до конференції AI Ukraine'16 залишився один місяць, і ми підготували міні-інтерв'ю сзг спікерами. Впевнені, що досвід та рекомендації кращих експертів у сфері AI будуть корисні кожному з вас. Сергій Шельпук , Head of Data Science Office, Eleks 1. Розкажіть про перші кроки у вашій професії: як починалася ваша кар'єра в сфері ШІ? Чий приклад або досвід допоміг вам у роботі?
Для мене все почалося в серпні 2011 року, коли Стенфордський університет вирішив викласти в публічний доступ три курси: Machine Learning, Artificial Intelligence і Introduction to Databases. Вони захопили мене цілком і повністю. Показали, наскільки цікавою і корисною для розв'язання практичних завдань може бути математика — щось, що було зовсім не очевидним після навчання в КПІ. Бачити, як написана тобою програма сама вчиться робити щось, що ти їй не пояснював, що не зміг би пояснити, навіть якщо б захотів, було захоплююче. Відчуття магії.

Опубліковано: 11/09/16 @ 05:13
Розділ Інтерв'ю Читати далі...

13 липня, Київ — Тренінг «CV & IT-інтерв'ю: підкорити серце HR'a»

Вам доводилося відчувати, як холодна дрож пробиває тіло перед співбесідою? Коли намагаєшся згадати, все написав в резюме, продумав відповіді на каверзні питання, і випив валер'янки? Давайте в деталях розберемо все те, що викликає бурю хвилювання на кожній співбесіді. Які типові помилки в резюме? Як підготуватися до спілкування з HR-менеджером? Які питання вам зададуть, і як відповідати якщо вони дурні?
Все це на тренінгу «CV & IT-інтерв'ю: підкорити серце HR'a». Мета тренінгу: Систематизувати знання і навички складання резюме та проходження співбесіди в IT. Ви отримаєте відповіді на багаж своїх питань, поділіться досвідом з іншими учасниками, і поспілкуєтеся з тренером. Всі в форматі живого спілкування, і обміну знаннями.

Опубліковано: 05/07/16 @ 03:06
Розділ Інтерв'ю Читати далі...

Дайджест: Mastering Programming, інтерв'ю з засновниками ТemplateMonster, DepositPhotos і Jooble

Нові версії Flask 0.11 Nim 0.14.0 Docker 1.12 Visual Studio Code 1.2 Elixir v1.3 Dart 1.17 Atom 1.8 Git 2.9.0 jQuery 3.0 django CMS 3.3 Xen 4.7 Qt 5.7 Erlang/OTP 19.0 Fedora 24 SQL Server 2016 Аналітика Digital Entrepreneurship in Ukraine . How Ukraine can build a world-class digital ecosystem (PDF). Інтерв'ю ТemplateMonster: Від офісу в квартирі до бізнесу ціною в $100 млн . Дмитро Шоломко, Google: В Україні відчули, що гірше вже не буде. Можна розвивати бізнес . Ігор Бєда, керуючий директор GlobalLogic, розповідає про першу роботу і свій стиль управління компанією . "Як я став... Сєргєєвим". Інтерв'ю із засновником DepositPhotos . "Як я став... Прокоф'євим". Інтерв'ю із співзасновником Jooble . Howto Mastering Programming . A Guide To Personal Side Projects . Vim Refactoring Patterns . Shortcuts And Tips For Improving Your Productivity With Sublime Text. Learn Git in 30 Minutes . How does JPEG work . Image Dithering: Eleven Algorithms and Source Code .

Опубліковано: 27/06/16 @ 10:19
Розділ Інтерв'ю Читати далі...

Як успішно пройти співбесіду на Java- розробника. Поради інтерв'юерів

via Shutterstock . DOU поговорив з Java- програмістами , яким за службовим обов'язком доводиться проводити співбесіди на позиції Java- розробників , і на основі їх зауважень склав ряд порад, які можуть бути корисні тим, хто в найближчому майбутньому збирається змінити місце роботи . Поради будуть також актуальні і для тих, хто хоче вперше випробувати себе в якості Java- програміста. Перше, на що варто звернути увагу здобувачеві , - це його зовнішній вигляд. Як не крути , але «зустрічають по одягу ». Тому слід заздалегідь подбати про те , щоб виглядати чисто й охайно. Можливо , така рада комусь здасться дивним через свою надмірну очевидності . Але не секрет , що деякі програмісти часто нехтують своїм зовнішнім виглядом. Теорія Що стосується технічної частиниспівбесіди на позицію Java- розробника (не важливо, джуніора , Мідла або синьйора ), то до неї потрібно грунтовно підготуватися. Швидше за все , вам зададуть так звані « 50 питань Java », що стосуються синтаксису і семантики Java.

Опубліковано: 25/11/14 @ 01:02
Розділ Інтерв'ю Читати далі...

Менеджер ? Собеседуют ! 7 рад з проведення технічного інтерв'ю

via Shutterstock . Кожен керівник відповідальний за свою команду , і хоче сколотити власну « зграю головорізів » з тлумачних і надійних співробітників. Для цього їх треба знайти і зацікавити. Теоретично , є люди , для яких найм - професія . Я особисто роблю це сам : у стартапі на послуги рекрутерів немає грошей , та і якість їх роботи не завжди влаштовує. І головне , аутсорсити те, в чому добре не розбирався , - ризиковано. Чим більше співбесід ти проводиш , тим краще проходить кожне наступне. Починаєш розуміти ситуацію на ринку праці , запити і рівень доступних фахівців . Змінюються й власні критерії відбору кандидатів. Хто з IT -менеджерів не нив про те , що Джуніор « закушалісь » і вимагають несусвітніх грошей , не володіючи основами ? Проведення співбесіди - особлива , вулична магія , і кожен менеджер має свій стиль . Ось що я маю порадити , якщо кому належить : 1 . Дайте шанс і не найсильнішим резюме Собесейдуйте і кандидатів з не самими підходящими CV.

Опубліковано: 19/03/14 @ 07:59
Розділ Інтерв'ю Читати далі...

Дайджест: інтерв'ю із засновником WhatsApp , архітектура CSS, чим хороша 60 -годинний робочий тиждень

Добрий день , шановні читачі. Новини GitHub представив Atom - новий редактор коду. Поки що йде бета -тестування . ВКонтакте виклав у відкритий доступ код KPHP . Розкрито особистість творця Bitcoin Сатоши Накамото . StackOverflow запустився на португальській мові і розповідає , чому одного англійського мало. Стівен Вольфрам розповів про свій новий мова програмування. Історія James Iry's history of programming languages ??( illustrated with pictures and large fonts ) . Інтерактивна інфографіка про історію компанії EPAM . Яків Файн про розробку сьогодні і 20 років тому . Інструменти 10 tools to help open source cities maintain transparency . Sublimall - плагін для синхронізації налаштувань SublimeText на всіх пристроях.   Visual Programming Languages ?? (великий список з скріншот ) . Методологія Complaint - Driven Development . Архітектура CSS і Культ карго CSS . Як почати займатися opensource - розробкою . HR Ігор Кононученко : як я найняв Юру Богданова .

Опубліковано: 07/03/14 @ 11:25
Розділ html та css Інтерв'ю Читати далі...

Дайджест : майбутнє програмування , детектор копипаста , інтерв'ю із засновником Fl.ru , Rakuten купує Viber

Добрий день , шановні читачі. Новини Вийшов Elasticsearch 1.0.0 . Операційна система Plan 9 почала поширюватися під GPLv2 - ліцензією , вихідний код доступний на GitHub. Red Hat випустив сервер додатків WildFly 8 , що прийшов на зміну JBoss AS. Жителі Сіетла заблокували автобуси Microsoft . Поставку винищувачів F- 35B затримали через помилки в програмному забезпеченні . Японська компанія Rakuten купує Viber за $ 900M . Інтерв'ю Hello Reddit - I'm Bill Gates , co - chair of the Bill & Melinda Gates Foundation and Microsoft founder . Ask me anything . Інтерв'ю з Сергієм Білоусовим : реально великі дані . Антон Мажірін , Фрі - ланс.ру : Наші топові фрілансери заробляють більше , ніж я . Fireside Chat з Дмитром Гадомський і Артемом Афян ( + частина 2) . Інтерв'ю з менеджером Олександру Грісом , менеджером Ubisoft Kiev . Як прості українські хлопці підкорили Elance : « Yalantis » - Олександр Холодов та Сергій Фесенко . Теорія DevCasts.

Опубліковано: 14/02/14 @ 07:49
Розділ Інтерв'ю Читати далі...

Дайджест : помилування Тьюринга , інтерв'ю з Persha Studia , нова версія Ruby

Добрий день , шановні читачі. Це останній дайджест в році, що минає . Бажаємо всім величезного щастя , міцного здоров'я , осудних замовників і щедрих інвесторів , легких спринтів і робочого коду ;)! А поки все ще остаточно не поринули в новорічну атмосферу - пропонуємо підбити підсумок цього року , заповнивши нашу грудневу зарплатну анкету . Новини У Донецьку відкрили безкоштовний клуб з робототехніки для дітей. «Батько» комп'ютерної науки Алан Тьюринг отримав помилування через 59 років після смерті. Більш докладна історія від BBC . Після десяти місяців розробки представлений реліз мови програмування Ruby 2.1 . Інтерв'ю Роман Хміль в « Вільної касі » . Олег Готинян , Persha Studia : Фабрика ігор у центрі Києва .
Аналітика ТОП роботодавців на Джину . 10 мільйонів репозиторіїв на Github . Думки Про національної української традиції « масок -шоу » для іноземців. Scott Hanselman's 2014 Ultimate Developer and Power Users Tool Listfor Windows .

Опубліковано: 27/12/13 @ 08:16
Розділ Інтерв'ю Читати далі...

Дайджест: лікнеп по опціонах , Обама закликає американців вчитися програмувати , інтерв'ю з творцем Doom

Добрий день , шановні читачі. Новини Ось гідне звернення президента до громадян своєї країни ...
Народження Великого Брата - українських провайдерів зобов'язали стежити за користувачами за свої ж власні гроші . Новий PHP - фреймворк для розробки додатків під Joomla . Гаджети Інженер Valve показав ігрові контроллери для геймерів з обмеженими можливостями. Що готує Google у відповідь на «повітряну рободоставку від Amazon »або чим зайнятий Енді Рубін . Інтерв'ю Борис Бабаян , головний архітектор комп'ютерних обчислювальних систем « Ельбрус - 1 » , «Ельбрус - 2 » і «Ельбрус - 3 » , директор з архітектури компанії « Інтел» : Залізо на службі у алгоритму. Інтерв'ю творця культової гри Doom Джона Кармака для Wired . Лікнеп Про опціони для інженерів - чи варто мати свою частку акцій компанії. Практика JSONPlaceholder - REST - "заглушка " для тестування і прототипування Веб- дизайн Bulletproof email buttons .

Опубліковано: 13/12/13 @ 09:47
Розділ Інтерв'ю Читати далі...

Дайджест : майбутнє фріланса , інтерв'ю з Расмусом Лердорфом , фатальна помилка Toyota , JavaOne 2013 Sessions

Добрий день , шановні читачі. Новини Україні пора знати своїх героїв: 2013 Bench Games . Apple , Google , Adobe і Intel отримали в США колективний позов за « нехантінг » один у одного. Азаров доручив розробити проект євроінтеграції українського IT-ринку . Cisco відкриває вихідний код своєї реалізації кодека H.264 . У свою чергу браузер Mozilla обіцяє додати підтримку кодека , що може означати новий щабель розвитку WebRTC. Коментар Monty Montgomer y з приводу ситуації навколо Cisco , Mozilla і H264 . Великий Брат хоче знати про тебе все - Кабінет Міністрів затвердив план створення БД всіх громадян країни Інтерв'ю Бесіда з Расмусом Лердорфом , творцем PHP ( відеоматеріали IDCEE 2013 )
Інтерв'ю з легендою C # Еріком Ліпперта . Погляди « Спочатку збиткова MongoDB » - чому небезпечно використовувати NoSQL Правила ефективної спільної роботи від Trak.io Чи так все добре у Wikipedia .

Опубліковано: 01/11/13 @ 08:10
Розділ Безпека Інтерв'ю Читати далі...

Дайджест: інтерв'ю з Єгором Анчишкіна , рейтинг мов на GitHub , "чарівний" Lisp - JS транслятор

Добрий день , шановні читачі. Новини Сергій Брін , один із засновників Google , розійшовся з дружиною. Незважаючи на те що , на перший погляд , цієї новини місце у світській хроніці , рішення може позначитися на бізнесі. Віктор Янукович , і порадив молодим ІТ- фахівцям створити власну пошукову систему . Українського хакера знову звинувачують у брехні - історія одного журналістського розслідування. Знайдена уразливість в Android- додатку "Приват -24" .
Погляди Вірус , який вбив корпорацію Microsoft - Компьютерра . Перемога ABBYY над Nuance : свято зі сльозами на очах - історія одного судового розгляду. Якщо вас не влаштовує професор , то це ще не привід погано вчитися - поради від лідерів ринку майбутнім айтішникам. Дивовижні історії з резюме кандидатів 100 фактів про життя і бізнесі від венчурного інвестора . Від спільного кодинга до запрошень на весілля - GitHub йде в мейнстрім . Forget " post -PC "- pervasive computing and cloud will change the nature of IT .

Опубліковано: 06/09/13 @ 10:27
Розділ Безпека Інтерв'ю Читати далі...

Дайджест: інтерв'ю з українцем із Facebook , чи не занадто мало ми працюємо , 10 причин ненависті до рекрутерів

Добрий день, шановні читачі. Новини Microsoft визнала Windows 8 помилкою і обмірковує переглянути основні концепції . Білоруська міліція розкрила віртуальне злочин , повернувши «викрадений» танк з WOT власнику. І до слова - дохід World of Tanks в минулому році склав 218 млн. євро . Умільці зламали систему контролю в австралійському офісі Google. 17-річна дівчина написала скрипт для твіттера, фільтруючий спойлери нових серій серіалів Інтерв'ю «По той бік лайка» - інтерв'ю із співробітником лондонського офісу Facebook, нашим співвітчизником, випускником КПІ, Олександром Котлярська. «Чужа душа - темний ліс» : сучасні технології автоматичного стеження і способи протидії. Аналітика Про насущні проблеми індійської ІТ-індустрії . Результати порівняння якості коду відкритих і пропрієтарних проектів.

Опубліковано: 10/05/13 @ 07:42
Розділ Інтерв'ю Читати далі...

Працевлаштування : проводимо інтерв'ю з роботодавцем

Підбираючи нового співробітника, роботодавець має можливість перевірити досвід і знання претендента. Такі ж механізми існують і для здобувачів, але ними мало хто користується. Між тим, інтерв'юер надає вам потужний інструмент для оцінки команди, пропонуючи відповісти на ваші запитання. І якщо ви шукаєте роботу на кілька років, не полінуйтеся йому їх задати. Отримані відповіді допоможуть вам визначити, наскільки ця команда підходить вам по зрілості, менеджменту, внутрішній політиці. Світова практика Відмінною системою оцінки команди є тест Джоела Спольскі. Джоел - розробник з багаторічним досвідом і автор книг з Нью-Йорка, який виділив 12 простих запитань, покликаних допомогти здобувачеві в підборі нового колективу. В оригіналі вони виглядають так . Варто сказати, що тест Джоела застосовується на такому великому порталі для пошуку фахівців, як , і дає можливість скласти уявлення про команду ще до початку співпраці.

Опубліковано: 15/04/13 @ 08:20
Розділ Інтерв'ю Читати далі...

Працевлаштування: проводимо інтерв'ю з роботодавцем

Підбираючи нового співробітника, роботодавець має можливість перевірити досвід і знання здобувача. Такі ж механізми існують і для шукачів, але ними мало хто користується. Тим часом, інтерв'юер надає вам потужний інструмент для оцінки команди, пропонуючи відповісти на ваші запитання. І якщо ви шукаєте роботу на кілька років, не полінуйтеся йому їх задати. Отримані відповіді допоможуть вам визначити, наскільки ця команда підходить вам за зрілості, менеджменту, внутрішній політиці. Світова практика Відмінною системою оцінки команди є тест Джоела Спольскі. Джоел - розробник з багаторічним досвідом і автор книг з Нью-Йорка, який виділив 12 простих питань, покликаних допомогти здобувачеві в підборі нового колективу. В оригіналі вони виглядають так . Варто сказати, що тест Джоела застосовується на такому великому порталі для пошуку фахівців, як , і дає можливість скласти уявлення про команду ще до початку співпраці.

Опубліковано: 15/04/13 @ 08:20
Розділ Інтерв'ю Читати далі...

Дайджест : в'єтнамські школярі розумніші фахівців Google , інтерв'ю з 37signals , няшний скрам

Добрий день, шановні читачі. Новини Переможцем Facebook Hacker Cup 2013 став росіянин Петро Митрич . Нова візова програма Канади . Mozilla і Samsung об'єднають зусилля у спільній роботі над движком браузера нового покоління. Аналітика Програмісти Google не розумніший в'єтнамських старшокласників . Список найбільш затребуваних професій мігрантів у різних країнах. Як міжнародні IT-корпорації полюють за українськими юними талантами . Microsoft Security Blog: Україна - в лідерах по хостингу шкідливих сайтів . Інтерв'юДевід Хенссон, 37signals: «Кожен співробітник повинен працювати з дому» ДумкиІгор Ашманов: Ілюзії і пастки стартапів - відео доповіді з iForum 2011. Теорія Публічна пошта всередині проекту - як це працює в Stripe . Нові версії Blink : A rendering engine for the Chromium project . Travis CI запускає підтримку бібліотек і додатків для Mac, iOS і RubyMotion .

Опубліковано: 05/04/13 @ 09:26
Розділ Безпека Інтерв'ю Пошуковики Читати далі...

Дайджест : епікфейл KDE , інтерв'ю з Тарасом Тарасовим і Аркадієм Добкіним , PayPal набирає українців

Добрий день, шановні читачі. Новини Як проект KDE мало не позбувся исходников при 1500 бекап або різниця між дзеркалювання і резервним копіюванням на наочному прикладі. Коментар фахівця . PayPal набирає співробітників в Україні . Розробники Google отримали нагороду від ACM та Infosys Foundation . СБУ затримала собаку за носіння GPS-трекера ... Jelastic PaaS стартує в Нідерландах . Інтерв'ю Тарас Тарасов: "Те, що ми тут всі дуже добре розуміємо російську мову - велика проблема України і українського ІТ-бізнесу" . Dev.By.Пуфікі # 2. Аркадій Добкін
Думки "Хороша така голка від EPAM Systems" . Як розроблялося ПО для американських космічних апаратів - Роберт Роуз, SpaceX. Як не треба проводити конференції . The Pmarca Guide to Startups, part 4: The only thing that matters. .
Insufficient Process Validation . Фахівці SourceFire's Vulnerabilities Research Team назвали iOS самої небезпечної мобільною операційною системою . Теорія Перша книга по Scala російською .

Опубліковано: 29/03/13 @ 08:52
Розділ Заробити Інтерв'ю Читати далі...

Дайджест : інтерв'ю з Максимом Гриніва, чи треба засиджуватися на роботі , курси по Chrome DevTools

Добрий день, шановні читачі. Новини Марк Цукерберг визнаний CEO року, Тім Кук поступається п'єдестал . IBM спільно з Госінформнаукі і Startup.ua буде. Українські розробники вийшли у фінал конкурсу Microsoft і. Людина позбувся роботи через те, що дурів під час конференції ... Інтерв'ю Максим Грінів: "Є стереотип, Що Наші програмісті Дуже сільні. " Дмитро Костик, Kodisoft: "Чи готовий стартаперів закласти квартиру , продати машину або звільнитися з роботи? Найчастіше, немає " Думки Don't Learn How To Code, Learn How To Make Things . Чергове думка - HTML5 проти нативних додатків . Старий суперечка - продукт vs аутсорс . Чувак, йди додому! Чи варто приїжджати в Україну : чому IT-фахівець Алекс Луцький повернувся після 18 років життя в США . Теорія JavaScript від початку до кінця .
HTML5 vs. Apps: Here's Why The Debate Matters, And Who Will Win . Записи доповідей з конференцій з високим навантаженням HPC . Про дизайн - Learning to See . Superhero.

Опубліковано: 22/03/13 @ 11:09
Розділ Інтерв'ю Читати далі...

Відеоогляд нового інтерфейсу сервісу Gogetlinks та інтерв'ю з його засновником Олексієм Куракова

інтервью із засновником сервісу Gogetlinks Олексієм Кураковим Дорогі друзі, пропоную вашій увазі свій відеоогляд нового інтерфейсу сервісу Gogetlinks . Оновлений інтерфейс стане загальнодоступним через пару днів. Нововведень багато, в сьогоднішньому відео я покажу ті з них, які вважаю найбільш корисними. Я активно використовую сервіс Gogetlinks для розміщення посилань назавжди на якісних тематичних сайтах з 2009 року і вважаю його одним з найефективніших для просування. Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. Не забувайте підписуватися на мій канал на Youtube, щоб не пропустити нові відео. У мене є докладні рекомендації, в яких я докладно показав свою схему роботи в Gogetlinks і описав кожен крок зі скріншотами. Отримати мої рекомендації можуть всі бажаючі абсолютно безкоштовно, подробиці можна дізнатися на цій сторінці . Ви також можете подивитися мій відеоурок "Мої секрети по роботі з Gogetlinks ".

Опубліковано: 04/03/13 @ 07:28
Розділ Інтерв'ю Сервіси Читати далі...

Дайджест : інтерв'ю з 500px , Firefox Phone , « таємниця » київських сервісів таксі

Добрий день, шановні читачі. Новини Нова мобільна операційка від Mozilla - Firefox OS Developer Preview Phone . Янукович-молодший знову домагається пільг для IT . на ain.ua . Аналітика Бізнес побудований на ІТ : київське таксі. Думки Ознаки того, що ви хріновий програміст і не знаєте про це ... Чому функціональне програмування на Java небезпечно . Деякі особливості найму в Кремнієвій долині . Що може розповісти графічний пошук Facebook . Інтерв'ю Один день в 500px . Інтерв'ю з засновниками одного з кращих Фотосайт світу. Леонід Черновецький про свій новий проект . Теорія Безкоштовна книга UX Design for Startups Підбірка онлайн-курсів програмування - є поновлення на 2013 рік. Практика MockitoJUnitRunner - Mockito API Нові версії Реліз сервера безперервної інтеграції Hudson 3.

Опубліковано: 25/01/13 @ 12:44
Розділ Інтерв'ю Сервіси Читати далі...

1 2