Цифровий годинник на чистому CSS і jQuery

Дивлячись днями на циферки на лічильнику Лі.ру, в моїй голові несподівано зародилася дуже погана ідея - мені захотілося створити цифровий годинник, які б точно повторювали ті самі циферки з того самого лічильника. Ця ідея ніяк не давала мені спокою, поки я не втілив її в реальність. Чесно кажучи, я смутно уявляю користь від присутності таких годинників на сайті, але час бездарно витрачено, і не пропадати ж добру, тому викладаю в паблік те, що в мене вийшло. Не виключено ж, що кому-небудь знадобиться. Приклади Зробив окрему сторінку з десятком прикладів. Через те, що вони всі на одній сторінці, процесор вашого комп'ютера може трохи напружитися. У другому прикладі я зробив точну копію цифр з лічильника лі.ру. Як це працює Годинники працюють повністю на jQuery. Самі ж цифри малюються на чистому CSS (тобто ніяких картинок і ніякого тексту). Кожна цифра складається з 25 блоків, які за допомогою CSS шикуються в квадрат 5 ? 5.

Опубліковано: 29/04/11 @ 12:33
Розділ html та css javascript Читати далі...

Як дозволити Google сканувати вміст вашого AJAX

При роботі над оптимізацією сайту фахівці часто стикаються з такою дилемою: Сайти, що використовують AJAX для завантаження даних в сторінку можуть бути набагато більш швидкими і зручними для користувача. АЛЕ: ці веб-сайти можуть бути важкі (або неможливі) для сканування Google, і таким чином використання AJAX може зашкодити просуванню сайту. На щастя, Google зробив пропозицію про те, як веб-майстри можуть вбити двох зайців. Посилання на документацію Google будуть приведені в кінці, оскільки це все зводиться до відносно простих понять. Хоча Google зробив цю пропозицію рік тому, мабуть, воно не привернула великої уваги оптимізаторів, хоча їм воно повинно бути особливо корисно. Цей пост призначений для людей, які ще не вивчили пропозицію Google по скануванню AJAX - і тому він написаний коротко і без зайвих технічних деталей. Основи По суті, якщо сайт слід цієї пропозиції, він повинен зробити доступними дві версії його змісту: 1.

Опубліковано: 23/04/11 @ 11:05
Розділ javascript Блоги Пошуковики Читати далі...

Міфи про description (keywords) і html-коментарі

Пора б уже, все-таки, раз і назавжди розвіяти міфи про використання description і keywords, як фактор ранжування в пошукових системах. Так, колись вони успішно працювали, було достатньо їх правильно написати, як просувається сторінка попадала в ТОП-10 за ключовими фразами. Але це було адже давно, правда? Якраз тоді Бонапарт Наполеон переходив з дорвеїв у біле SEO, створював свій перший СДЛ ... пам'ятаєте ці часи, так? Добре! Все ж таки я не наполягаю на тому, щоб їх не використовувати. Як завжди, кожен вирішує для себе сам, я просто поділюся з вами невеликий інформацією з цього приводу, яка була перевірена величезна кількість разів і винесено в мою нову енциклопедію експериментів , де можна буде в будь-який момент перевірити потрібний вам міф у будь-який момент з наданого асортименту:) На даний момент представлено 2 експерименти, але це тільки старт, тому почнемо з банальностей: перевірка мета-тегів description і keywords , а так само текст з html-коментарів верстки.

Опубліковано: 27/03/11 @ 01:33
Розділ html та css javascript Читати далі...

AJAX - upload файлів.

ajax-upload файлов Сучасні сайтостроітелі не можуть собі дозволити звичайний спосіб завантаження файлів за допомогою поля . Він морально застарів з кількох причин: Можна завантажити лише один файл . Вимагає перезавантаження сторінки . Важко налаштувати його зовнішній вигляд. Потрібно інструмент, який володів би такими якостями: Легко підключається. що легко налаштовується як функціонально, так і візуально. Завантаження декількох файлів. прогрессбара (показ процесу завантаження). кроссбраузерну (працездатність у всіх сучасних браузерах). Для мене таким інструментом став FancyUpload - Swiff meets Ajax (v3.0). FancyUpload - дозволяє завантажувати декілька зображень без перезагрукі сторінки , показує прогрес . Покажу скріншоти з сайту, над яким зараз працюю. 1. Ось так він, власне виглядає на моєму сайті ... Тиснемо на посилання для вибору файлів , підлягають завантаженні. ajax - upload файлів 2. Вибираємо файли , можна навіть кілька одночасно . Тиснемо відкрити.

Опубліковано: 26/02/11 @ 01:31
Розділ javascript Читати далі...

Перевірка форм на jQuery

form_login Перевірка форм на jQuery Перевірка форми для коментарів з допомогою плагіна jQuery jquery.validation_form.js У продовження теми "перевірка паролів на javascript" вирішив зробити плагін перевірки форм для найпоширенішою javascript бібліотеки - jQuery. Підключення плагіна Плагін легко підключається і налаштовується. $ (Document). Ready (function () { var options_comment = { validation_form: ". comment"// class форми, яку будемо перевіряти } $ (). ValidateThis (options_comment); } ); Ім'я
E-mail
Сайт
Текст коментаря
Звернення до елементів йде через атрибут "class". У плагіні передбачені класи по-замовчуванню, але Ви завжди можете їх змінити у налаштуваннях плагіна.

Опубліковано: 07/02/11 @ 05:54
Розділ javascript Читати далі...

1 2 3