Міфи про description (keywords) і html-коментарі

Пора б уже, все-таки, раз і назавжди розвіяти міфи про використання description і keywords, як фактор ранжування в пошукових системах. Так, колись вони успішно працювали, було достатньо їх правильно написати, як просувається сторінка попадала в ТОП-10 за ключовими фразами. Але це було адже давно, правда? Якраз тоді Бонапарт Наполеон переходив з дорвеїв у біле SEO, створював свій перший СДЛ ... пам'ятаєте ці часи, так? Добре! Все ж таки я не наполягаю на тому, щоб їх не використовувати. Як завжди, кожен вирішує для себе сам, я просто поділюся з вами невеликий інформацією з цього приводу, яка була перевірена величезна кількість разів і винесено в мою нову енциклопедію експериментів , де можна буде в будь-який момент перевірити потрібний вам міф у будь-який момент з наданого асортименту:) На даний момент представлено 2 експерименти, але це тільки старт, тому почнемо з банальностей: перевірка мета-тегів description і keywords , а так само текст з html-коментарів верстки.

Опубліковано: 27/03/11 @ 01:33
Розділ html та css javascript Читати далі...

AJAX - upload файлів.

ajax-upload файлов Сучасні сайтостроітелі не можуть собі дозволити звичайний спосіб завантаження файлів за допомогою поля . Він морально застарів з кількох причин: Можна завантажити лише один файл . Вимагає перезавантаження сторінки . Важко налаштувати його зовнішній вигляд. Потрібно інструмент, який володів би такими якостями: Легко підключається. що легко налаштовується як функціонально, так і візуально. Завантаження декількох файлів. прогрессбара (показ процесу завантаження). кроссбраузерну (працездатність у всіх сучасних браузерах). Для мене таким інструментом став FancyUpload - Swiff meets Ajax (v3.0). FancyUpload - дозволяє завантажувати декілька зображень без перезагрукі сторінки , показує прогрес . Покажу скріншоти з сайту, над яким зараз працюю. 1. Ось так він, власне виглядає на моєму сайті ... Тиснемо на посилання для вибору файлів , підлягають завантаженні. ajax - upload файлів 2. Вибираємо файли , можна навіть кілька одночасно . Тиснемо відкрити.

Опубліковано: 26/02/11 @ 01:31
Розділ javascript Читати далі...

Перевірка форм на jQuery

form_login Перевірка форм на jQuery Перевірка форми для коментарів з допомогою плагіна jQuery jquery.validation_form.js У продовження теми "перевірка паролів на javascript" вирішив зробити плагін перевірки форм для найпоширенішою javascript бібліотеки - jQuery. Підключення плагіна Плагін легко підключається і налаштовується. $ (Document). Ready (function () { var options_comment = { validation_form: ". comment"// class форми, яку будемо перевіряти } $ (). ValidateThis (options_comment); } ); Ім'я
E-mail
Сайт
Текст коментаря
Звернення до елементів йде через атрибут "class". У плагіні передбачені класи по-замовчуванню, але Ви завжди можете їх змінити у налаштуваннях плагіна.

Опубліковано: 07/02/11 @ 05:54
Розділ javascript Читати далі...

1 2 3