PHP дайджест #11: найпопулярніші помилки в коді на PHP, реліз Composer 1.6.0, Developer Survey 2018

У випуску: як використовувати Composer ефективно, curly bracket, PHP 7.2.1, функція monotonic timer. Статті Eliminating Visual Debt \_(?)_/ 17 порад про те, як використовувати компосер ефективно Найпопулярніші помилки в коді на PHP на Stack Overflow або ТОР 10 security bugs The end of Silex What ORMs have taught me : just learn SQL Що користувачі редіта /r/PHP вивчили за 2017 рік PHP-DI 6 : turning into a compiled container for maximum performances Історія HTTP/2, PHP і Symfony [Слайди] Deal with Memory Gently using «Yield» in PHP Цікава стаття про curly bracket Релізи Composer 1.6.0 PHP-PH 1.0.0 PHP 7.2.1 PSR-15 has been Accepted HHVM 3.24 (кінець підтримки PHP5) Цікаві бібліотеки Документація до PHP source code Процес-менеджер на PHP PHP Open source API management platform Різне Для тих, хто цікавиться вивченням нових технологій та розширенням компетенцій. Тестуємо з топовими українськими розробниками формат онлайн-інтенсиву по Front-end.

Опубліковано: 27/01/18 @ 08:16
Розділ php Читати далі...

PHP дайджест #10: готуємося до PHP 7.2, бенчмарки популярних PHP функцій, реліз Bolt 3.4.0

У випуску: як писався сайд проект на PHP для пошуку DNS записів, статистика версій PHP, онлайн-курс по front-end, ідея для open-source проекту. Статті Shorthand comparisons in PHP List of Big-O for PHP functions , або ж Бенчмарки популярних PHP функцій Все ще 90% сайтів на PHP використовує PHP 5 Symfony 4: An Update on Flex Детальний розбір SQL Injection в WordPress The Magic Behind Async PHP Буде цікаво початківцям. Як писався сайд проект на PHP для пошуку DNS записів PHP still missing bits: узагальнення Статистика версій PHP Get ready for PHP 7.2 So you ran COMPOSER as root? Implementing CORS in Zend Expressive [RFC] Прийняли Flexible Heredoc and Nowdoc Syntaxes Поради сеньйорів: як прокачати знання junior PHP Релізи PHP 7.2.0RC6 Released PHP 5.6.32 Bolt 3.4.

Опубліковано: 25/11/17 @ 08:00
Розділ php Читати далі...

Поради сеньйорів: як прокачати знання junior PHP

У рубриці «Поради сеньйорів» досвідчені фахівці діляться практичними порадами з джуниорами — загальні лайфхаки по навчанню, які книги та ресурси читати, які навички освоювати і багато іншого. У цьому випуску говоримо про PHP розробників. Олександр Скакунів , PHP Architect, 14 років досвіду розробки PHP: Головна проблема, з якою стикаєшся, коли починаєш вивчати PHP — психологічний тиск. Справа в непопулярності цієї мови в середовищі програмістів, принаймні, на словах. Можна почути багато неприємних епітетів, в основному зводяться до фрази: «Недоязык формошлепов для створення говносайтиков». Твоє завдання — не забувати, що «собаки гавкають, а караван іде». Наприклад, на РНР написаний такий проект, як «Фейсбук», і цей факт відразу ставить на місце любителів вибирати мову програмування за його модності. Пс, сядь-но ближче, що скажу. Суто між нами: РНР — справді не найкраща мова в світі. Основних причин я назву дві — і тобі краще про них знати.

Опубліковано: 23/11/17 @ 11:47
Розділ php Блоги Читати далі...

PHP дайджест #9: PHP 7.2, Async PHP, Hacktoberfest, Hack Joomla

У випуску: що нового в PHP 7.2, вразливість Joomla! 3.7.5, Hacktoberfest — долучайтеся до PHP-проектів на GitHub. Статті What's New in PHP 7.2 Stop the pain, upgrade to PHP 7 From PHP to with JavaScript Node.js — I have been a PHP developer for more than 10 years and I recently moved to the JS full stack world... Joomla! 3.7.5 — Takeover in 20 Seconds with LDAP Injection Hacktoberfest! Get a free tee for contributing to open source PHP projects. What you need to know about environment variables with PHP PHP 7.1 vs 7.2 Benchmarks (with Docker and Symfony Flex) Partitioning for concurrency in synchronous business processes The global PHP community continues to toxify itself, and we need to halt it for the sake of our peers Event-Driven Architecture Релізи PHP 7.2.0 Release Candidate 3 Released PHP 7.1 is now available for AWS Elastic Beanstalk PHP 7.

Опубліковано: 21/10/17 @ 07:00
Розділ php Читати далі...

PHP дайджест #5: PHP Узагальнення, асинхронне програмування, новий Symfony 3.3

У випуску: веб-платформа для нового президента Франції, як використовувати Laravel в enterprise проектах, що таке PSR-7, як захистити RESTful API, PHP 7.1.5 Release. Статті Веб-платформа з відкритим кодом для нового президента Франції. PHP Узагальнення і чому вони нам потрібні. Що таке асинхронне програмування ? Dependency Injection Smells What is PSR-7 and How to Use It. Як використовувати Laravel у великих enterprise проектах? Туторіали Master Zend Framework опублікували третю частину їх серії (1 частина , 2 частина ). У 3 останній статті Matthew Setter показує, як побудувати повний процес від розробки до деплоя за допомогою Docker. Як захистити RESTful API? Приклад на Yii 2 фреймворці. Новий Symfony 3.3 , зміни в Service Configuration. Релізи spaceship-zsh-theme тепер підтримує PHP. PHP 7.1.5 Release Deployer 5.0.0 Symfony 3.3.0 Codeception 2.3 Цікаві бібліотеки Personal Relationship Manager — a CRM to manage your friends and family.

Опубліковано: 10/06/17 @ 10:00
Розділ php Читати далі...

Python digest #14: Python обганяє PHP StackOverflow. Event loop in Rust

У випуску: що нового в Python 2.7, нові версії Kivy, Mypy та Pandas, відео з PyCon 2017 Oregon. Новини PEP 518 тепер в Pip . І текст PEP What's New In Python 3.7 Python support is now stable in Visual Studio 2017 Нові релізи Kivy 1.10.0 Mypy 0.510 Pandas 0.21.0 Tbvaccine — pretty print your tracebacks Kalliope 0.4.4 — нова версія голосового асистента для автоматизації "розумного будинку" (Github ) Цікаві бібліотеки Tokio — asyncio event loop реалізація на Rust.

Опубліковано: 03/06/17 @ 10:00
Розділ php Читати далі...

PHP дайджест #4: PHP 7 Virtual Machine, PHP вмирає, майбутнє Doctrine

Після тривалої перерви зустрічайте новий випуск PHP дайджесту. Статті Nikita Popov детально розповідає про Virtual Machine в PHP 7. Чому PHP гівно — саркастична стаття для всіх хейтерів PHP. Why Rubber Duck Debugging is the best way to debug your code . Думки Tomas Votruba про ті, чому Doctrine вмирає . Fabien Potencier (автор Symfony) розповідає про Symfony 4. В його останній статті він розгладає найкращі підходи в майбутньому мажорному релізі фреймворка. Туторіали Introducing you to Xdebug , the powerful tool for debugging PHP applications. Туторіал про те, як використовувати Laravel Authorization Gates . Symfony 4: A quick Demo від Fabien Potencier Danny van Kooten має цікавий пост про те, як перетворювати проекти на Laravel в Go. Коротко описано про зміни, трансформацію кодом, різницю у продуктивності і рядків коду.

Опубліковано: 05/05/17 @ 07:00
Розділ php Читати далі...

15 вересня, Київ — Запрошуємо пройти курс PHP з Працевлаштуванням

Запрошуємо вас пройти курс PHP з Працевлаштуванням і отримати нову роботу — стати веб-розробником. PHP Academy — єдині курси в Україні, які гарантують нову роботу або повернення грошей. Офіційно — у договорі. По закінченню курсів, за 4 місяці, ви отримаєте: — знання та практику на рівень Junior PHP Developer
— працевлаштування в одну з компаній-партнерів PHP Academy з оплачуваною випробувальним терміном. Зарплата на випробувальний термін — від 6000 грн. А також: — 4 місяці вивчення IT англійської мови в подарунок. Всі викладачі — практики з великих компаній, які на слуху. Список компаній, які влаштовуються наші студенти ви можете подивитися у нас в офісі — офіційні листи від них — висять на стінах. Тут знаходиться детальна програма навчання. Під час навчання проводяться контрольні — бо компанії хочуть наймати в першу чергу кращих студентів — так що будьте готові трудитися. Якщо хочете змінити роботу і стати програмістом — ласкаво просимо!
Вакансій вистачає.

Опубліковано: 07/09/16 @ 03:49
Розділ php Читати далі...

16 серпня, Київ — Курси по PHP-програмування з гарантією працевлаштування

Коли: старт набору на курс 16 серпня 2016г.
Час: 19:00-21:00 — будні дні, 10:00-14:00 — вихідні дні Стань затребуваним PHP-програмістом вже через 4 місяці! Отримай документально гарантоване працевлаштування після закінчення навчання і заробляй від $250/міс.! Академія Web-програмування № 1 в Україні запрошує на курс PHP c гарантією працевлаштування і безкоштовними уроками ENGLISH for IT протягом 4 міс.! Тривалість курсу: 4 міс.

Опубліковано: 05/08/16 @ 06:10
Розділ php Читати далі...

17 квітня, Харків - ThinkPHP # 11

Хитрощі тестування PHP-проектів, секрети розробки RESTful API і особливості використання Hack в продакшені - можна самостійно по крупицях збирати інформацію про все це в мережі, але краще прийти на ThinkPHP # 11 і отримати мікс з теорії та практичного досвіду від наших спікерів . До того ж, обговорювати новини зі світу веб-розробки набагато приємніше в колі однодумців на наших солодких кава-брейках:). Спікери і теми ThinkPHP # 11: 1. Symfony2: Розробка RESTful API• Як проектується API?
• Які бандли використовуються для прискорення розробки?
• Внутрішня структура додатки (типова і рекомендована)
• Валідація і сериализация моделей
• Тестування API Тарас Омельяненко
2.

Опубліковано: 14/04/15 @ 01:05
Розділ php Читати далі...

14 лютого, Київ - Курс " PHP Start "

Ми є лідерами ринку курсів з Java в Києві і тепер добралися до PHP: ) 14 лютого стартує курс PHP Start. PHP - мова програмування загального призначення , інтенсивно застосовується для розробки веб -додатків.
Курс призначений для тих, хто тільки починає навчання програмуванню на PHP. Програма: ? Історія PHP. Огляд веб серверів.
? Front - end і Back- end .
? Етапи розробки веб -сайту.
? Перший додаток на PHP.
? Типи даних і змінні.
? Оператори умовного переходу і цикли .
? Додаток « Калькулятор ».
? Масиви і рядки.
? Функції та параметри .
? Обробка веб -форм.
? Cookie та сесії.
? авторизація та реєстрація на сайті.

Опубліковано: 09/02/15 @ 11:55
Розділ php Читати далі...

PHP Дайджест # 2. тестування

Всім привіт ! Якщо ви з тих , хто пише код , який відразу правильно працює, - думаю , можете далі не читати : ) Як писав Стів Макконел , «Тестування вимагає, щоб ви розраховували знайти помилки в своєму коді . В іншому випадку ви, ймовірно , насправді їх не знайдете.» Але так як PHP - не строго типізований мова, наплодити багів набагато легше, ніж , приміром, в Java. - Якщо ви хочете знати підходи до тестування , коли потрібно писати тести, або як оптимізувати процес тестування , я дуже раджу прочитати главу № 22 «Тестування , яке виконується розробниками» з книги «Досконалий код » Стіва Макконнелла . - PHPUnit - найпопулярніший і часто використовуваний фреймворк для юніт -тестування , він відноситься до сімейства xUnit тестових бібліотек. Дозволяє протестувати майже все, що побажаєте . Хочете Database Testing ? Не питання, DBUnit до ваших послуг. На даний момент підтримує MySQL, PostgreSQL , Oracle and SQLite . Є можливість паралельного тестування з ParaTest і т.п .

Опубліковано: 24/01/15 @ 08:48
Розділ php Читати далі...

PHP дайджест # 1

Всім привіт , і це черговий випуск PHP Digest на DOU . Новини : Реліз PHP 7 версії намічається на листопад 2015 .Facebook відкрив код транслятора з мови Hack в PHP. TIOBE - індекс мов програмування , де php займає 6 місце. PHP і Javascript : інноваційні нагороди листопада.28 Days after Drupal exploit - кількість вразливих сайтів на Drupal 7 перевищує 56 %. Почитати : Test driven design with PHPUnit .Вступна стаття по PHPFUEL framework .4 способи отримати доступ до OAuth API без втручання користувача .New PHP and JavaScript Package Recommendation SystemYii Active Record explainedЦикл статей про розробку додатків за допомогою Twitter Streaming API . An open source CardDAV , CalDAV and WebDAV server : вийшла нова версія .Швидкі функціональні тести в Symfony2 .Гарна причина , чому варто уникати автоматичного приведення типів в PHP.Чому Yii2 фреймворк настільки крутий . Інформація для навчання: Як створити додаток без PHP фремворка . Буде корисно подивитися ( почитати ) всім .

Опубліковано: 21/11/14 @ 11:41
Розділ php Читати далі...

15 листопада, Київ - PHP Frameworks Day 2014

15 листопада, як завжди з кращими спікерами , обговоримо PHP фреймворки . Ми готуємо дуже цікаву програму , Ви почуєте про : фреймворками Phalconвід Олександра Торош , провідного розробника highload проекту Gazeta.UA . Цікаво, які зміни відбулися з Phalcon за рік? Олександр цілий рік тільки з Phalcon і працював і його думка про це фреймворку тільки зміцнилося - must have . Історії та еволюціонування фреймворка CakePHPвід його lead - девелопера Nate Abele який прилетить до нас із Філадельфії . Nate згодом створив PHP фреймворк Lithiumа також є lead розробником AngularUI Router . Sphinxі Lucene, а може про щось ще , від Андрія Аксьонова , творця пошукової системи Sphinx , який прилетить до нас і відповість на ваші запитання Доповідь Михайла Боднарчука творця фреймворка для тестування Codeception І ще кілька цікавих доповідей на етапі підготовки та голосування Список доповідей все ще формується і тому у Вас є чудова можливість подати заявку сюди : orgs@fwdays.

Опубліковано: 30/10/14 @ 02:46
Розділ php Читати далі...

PHP дайджест # 0

Всім привіт мене звати Петро Попелишко . І це дайджест новин зі світу PHP. Новини Як вже багато хто знає , в світ вийшла нова версія PHP 5.6 . Додана підтримка аргументів змінної довжини function sum (... $ numbers ) { Вбудований інтерактивний дебагер phpdbg і багато іншого. Також вийшла нова версія PHP 5.5.17 . Список змін можна подивитися тут Вийшов останній реліз PHP 5.3 . Використання потрійного оператора з неявним isset ( ) няряду з перевіркою true/false , дуже корисна штука . Буде виправлений баг з визначенням кількох default cases in switch . Одна з найчастіших помилок в php « call to a member function of a non - object » буде catchable . Як корабель назвеш , так він і попливе - назва для нової версії php . Анонс довгострокової підтримки HHVM . Нова версія Symfony 2.6 додасть нову команду - перевірки безпеки PHP app/console security : check . Вийшла нова версія PHPStorm Почитати : Майбутнє PHP - чим корисно RFC , HHVM у розвитку php .

Опубліковано: 19/09/14 @ 08:00
Розділ php Читати далі...

18 липня, Харків - ThinkPHP # 9 : ThinkWP

WordPress - розробники , прийшла пора показати світові нових супергероїв ! ThinkPHP запрошує вас на конференцію ThinkWP , присвячену питанням WordPress -розробки. Відпочиньте від літньої спеки в прохолодному конференц -залі СК « Металіста» , дізнайтеся останні новини зі світу Web і вступайте в співтовариство Kharkiv WordPress Meetup Group ! Вас чекають захоплюючі доповіді та традиційні частування від ThinkPHP . На дев'ятій конференції ThinkPHP свої надздібності продемонструють : Євген Котельніцкій
Архітектура великих WordPress сайтів
Правила побудови великих WordPress -сайтів та архітектури web -сайтів в цілому. Приклад гнучкою і масштабованої архітектури для WP -сайту. Олексій Куфліевскій
Ecommerce в WordPress
Огляд існуючих рішень і досвід їх кастомізації . Розробка власних рішень під потреби клієнта. Життєвий цикл проекту . Микита Юров
WordPress SEO
Доповідь про базові діях з пошукової оптимізації для Wordpress -сайту.

Опубліковано: 02/07/14 @ 07:49
Розділ php Читати далі...

19 червня, Вінниця - Ciklum PHP Speakers ' Corner

Якщо PHP ваша стихія і ви шукали цікаві можливості для свого розвитку як фахівця в цій галузі , то Ciklum PHP Speakers ' Corner - якраз саме те , що потрібно. Компанія Ciklum запрошує всіх PHP розробників в свій вінницький офіс 19 -го червня для участі в унікальному відкритому заході. Протягом вечора у всіх слухачів буде відмінна можливість послухати доповіді та поспілкуватися з однодумцями на різні теми. Всі доповідачі заходу поділяться своїми ідеями та досвідом , який вони отримали , працюючи над PHP проектами .
Отже, ви зможете познайомитися і послухати наступні доповіді : - Олексій Постоловський - « Using Sphinx search engine in PHP applications » ;
- Артем Роздорожнюк - « Тільки React.js , тільки хардкор » ; - Владислав Швець - « Magento для тих, хто сумнівається » Захід безкоштовне для всіх бажаючих за умови обов'язкової реєстрації .

Опубліковано: 11/06/14 @ 09:25
Розділ php Читати далі...

18 липня, Дніпропетровськ - Перша зустріч PHP User Group в Дніпропетровську

Перша зустріч РНР User Group Дніпропетровськ пройде 18 липня. Незважаючи на дислокацію , ми можемо сміливо назвати її всеукраїнської або навіть міжнародною. А цікаві доповіді стануть відмінним стартом роботи РUG . Спікер : Діма Тарасов , Воронеж , DataArt .
Тема: « Google App Engine & PHP SDK ».
Про спікера : Закінчив факультет комп'ютерних наук ВДУ. У DataArt встиг попрацювати і front - end - розробником , і PHP- розробником , і тімліда і менеджером проектів . У вільний час любить поспати або позайматися спортом (футбол , ролики) . Спікер : Ілля Андрієнко , Харків DataArt .
Тема: « Верстка в проекті очима" неверстальщіка "».
Про спікера : З 2007 року займався фрілансом , працював графічним дизайнером , юзабіліті- експертом , фронтенд - девелопером і бекенд - девелопером . Восени 2013 року влаштувався на роботу в DataArt , де всіма силами удосконалює навички верстки та програмування на PHP. Спікер : Олексій Плеханов , Дніпропетровськ DataArt .

Опубліковано: 09/06/14 @ 09:47
Розділ php Читати далі...

16 червня - 28 липня , Київ - Курс програмування PHP Symfony

Для кого Ви вже не новачок у PHP (навіть з досвідом роботи ) і готові підкорювати нові вершини? PHP фреймворк Symfony - це новий рівень ваших професійних можливостей (і оплата на порядок вище). Набір інструментів і методик PHP фреймворку Symfony дозволяє розробнику бути більш продуктивним і виконувати завдання ефективніше , а з кращими практиками ( best practices ) Symfony ви доб'ється приголомшливого зльоту по кар'єрних сходах . Домогтися неперевершених результатів з PHP фреймворком Symfony вам допоможе курс Webcamp . Ви зможете Створити проект , яким можна покрасуватися перед роботодавцем або використовувати для власного бізнесу; Виконувати завдання веб розробки просунутого рівня ; Працювати в команді над виполенних проекту; Освоїти систему контролю версій ; Претендувати на посаду на рівень вище; Проект курсу Разом зі студентами ми виберемо серйозний проект ( наприклад , інтернет -магазин ), над яким працюватиме вся група .

Опубліковано: 08/05/14 @ 04:38
Розділ php Читати далі...

Расмус Лердорф , творець PHP: «Я хочу робити речі для реальних людей»

Людина, що придумала один з найпоширеніших мов програмування - 44 -річний Расмус Лердорф ( Rasmus Lerdorf ) , - народився в Гренландії , а останні роки проживає в США . Втім , «живе» - голосно сказано : за словами самого Лердорфом , дуже багато часу він проводить в подорожах по самих різних країнах , зустрічаючись з людьми, які використовують PHP в самих різних сферах життя. На початку жовтня Расмус Лердорф брав участь у конференції IDCEE'13 в Києві , де я і зміг поспілкуватися з ним і поставити частина питань , запропонованих читачами DOU на форумі . - Як просувається робота над PHP 5.6 ? - Процес йде . Люди пропонують нові функції і можливості , співтовариство голосує і обговорює їх , і якщо більшість « за» - вони впроваджуються в проект. Потім в якийсь момент ми зробимо його « зліпок » , перевіримо , щоб у ньому було достатньо тестів і випустимо PHP 5.6 . Думаю , це станеться приблизно в червні -липні 2014 року, але починати працювати нам потрібно вже зараз.

Опубліковано: 20/11/13 @ 08:54
Розділ php Читати далі...

1 2