17 квітня, Харків - ThinkPHP # 11

Хитрощі тестування PHP-проектів, секрети розробки RESTful API і особливості використання Hack в продакшені - можна самостійно по крупицях збирати інформацію про все це в мережі, але краще прийти на ThinkPHP # 11 і отримати мікс з теорії та практичного досвіду від наших спікерів . До того ж, обговорювати новини зі світу веб-розробки набагато приємніше в колі однодумців на наших солодких кава-брейках:). Спікери і теми ThinkPHP # 11: 1. Symfony2: Розробка RESTful API• Як проектується API?
• Які бандли використовуються для прискорення розробки?
• Внутрішня структура додатки (типова і рекомендована)
• Валідація і сериализация моделей
• Тестування API Тарас Омельяненко
2.

Опубліковано: 14/04/15 @ 01:05
Розділ php Читати далі...

14 лютого, Київ - Курс " PHP Start "

Ми є лідерами ринку курсів з Java в Києві і тепер добралися до PHP: ) 14 лютого стартує курс PHP Start. PHP - мова програмування загального призначення , інтенсивно застосовується для розробки веб -додатків.
Курс призначений для тих, хто тільки починає навчання програмуванню на PHP. Програма: ? Історія PHP. Огляд веб серверів.
? Front - end і Back- end .
? Етапи розробки веб -сайту.
? Перший додаток на PHP.
? Типи даних і змінні.
? Оператори умовного переходу і цикли .
? Додаток « Калькулятор ».
? Масиви і рядки.
? Функції та параметри .
? Обробка веб -форм.
? Cookie та сесії.
? авторизація та реєстрація на сайті.

Опубліковано: 09/02/15 @ 11:55
Розділ php Читати далі...

PHP Дайджест # 2. тестування

Всім привіт ! Якщо ви з тих , хто пише код , який відразу правильно працює, - думаю , можете далі не читати : ) Як писав Стів Макконел , «Тестування вимагає, щоб ви розраховували знайти помилки в своєму коді . В іншому випадку ви, ймовірно , насправді їх не знайдете.» Але так як PHP - не строго типізований мова, наплодити багів набагато легше, ніж , приміром, в Java. - Якщо ви хочете знати підходи до тестування , коли потрібно писати тести, або як оптимізувати процес тестування , я дуже раджу прочитати главу № 22 «Тестування , яке виконується розробниками» з книги «Досконалий код » Стіва Макконнелла . - PHPUnit - найпопулярніший і часто використовуваний фреймворк для юніт -тестування , він відноситься до сімейства xUnit тестових бібліотек. Дозволяє протестувати майже все, що побажаєте . Хочете Database Testing ? Не питання, DBUnit до ваших послуг. На даний момент підтримує MySQL, PostgreSQL , Oracle and SQLite . Є можливість паралельного тестування з ParaTest і т.п .

Опубліковано: 24/01/15 @ 08:48
Розділ php Читати далі...

PHP дайджест # 1

Всім привіт , і це черговий випуск PHP Digest на DOU . Новини : Реліз PHP 7 версії намічається на листопад 2015 .Facebook відкрив код транслятора з мови Hack в PHP. TIOBE - індекс мов програмування , де php займає 6 місце. PHP і Javascript : інноваційні нагороди листопада.28 Days after Drupal exploit - кількість вразливих сайтів на Drupal 7 перевищує 56 %. Почитати : Test driven design with PHPUnit .Вступна стаття по PHPFUEL framework .4 способи отримати доступ до OAuth API без втручання користувача .New PHP and JavaScript Package Recommendation SystemYii Active Record explainedЦикл статей про розробку додатків за допомогою Twitter Streaming API . An open source CardDAV , CalDAV and WebDAV server : вийшла нова версія .Швидкі функціональні тести в Symfony2 .Гарна причина , чому варто уникати автоматичного приведення типів в PHP.Чому Yii2 фреймворк настільки крутий . Інформація для навчання: Як створити додаток без PHP фремворка . Буде корисно подивитися ( почитати ) всім .

Опубліковано: 21/11/14 @ 11:41
Розділ php Читати далі...

15 листопада, Київ - PHP Frameworks Day 2014

15 листопада, як завжди з кращими спікерами , обговоримо PHP фреймворки . Ми готуємо дуже цікаву програму , Ви почуєте про : фреймворками Phalconвід Олександра Торош , провідного розробника highload проекту Gazeta.UA . Цікаво, які зміни відбулися з Phalcon за рік? Олександр цілий рік тільки з Phalcon і працював і його думка про це фреймворку тільки зміцнилося - must have . Історії та еволюціонування фреймворка CakePHPвід його lead - девелопера Nate Abele який прилетить до нас із Філадельфії . Nate згодом створив PHP фреймворк Lithiumа також є lead розробником AngularUI Router . Sphinxі Lucene, а може про щось ще , від Андрія Аксьонова , творця пошукової системи Sphinx , який прилетить до нас і відповість на ваші запитання Доповідь Михайла Боднарчука творця фреймворка для тестування Codeception І ще кілька цікавих доповідей на етапі підготовки та голосування Список доповідей все ще формується і тому у Вас є чудова можливість подати заявку сюди : orgs@fwdays.

Опубліковано: 30/10/14 @ 02:46
Розділ php Читати далі...

PHP дайджест # 0

Всім привіт мене звати Петро Попелишко . І це дайджест новин зі світу PHP. Новини Як вже багато хто знає , в світ вийшла нова версія PHP 5.6 . Додана підтримка аргументів змінної довжини function sum (... $ numbers ) { Вбудований інтерактивний дебагер phpdbg і багато іншого. Також вийшла нова версія PHP 5.5.17 . Список змін можна подивитися тут Вийшов останній реліз PHP 5.3 . Використання потрійного оператора з неявним isset ( ) няряду з перевіркою true/false , дуже корисна штука . Буде виправлений баг з визначенням кількох default cases in switch . Одна з найчастіших помилок в php « call to a member function of a non - object » буде catchable . Як корабель назвеш , так він і попливе - назва для нової версії php . Анонс довгострокової підтримки HHVM . Нова версія Symfony 2.6 додасть нову команду - перевірки безпеки PHP app/console security : check . Вийшла нова версія PHPStorm Почитати : Майбутнє PHP - чим корисно RFC , HHVM у розвитку php .

Опубліковано: 19/09/14 @ 08:00
Розділ php Читати далі...

18 липня, Харків - ThinkPHP # 9 : ThinkWP

WordPress - розробники , прийшла пора показати світові нових супергероїв ! ThinkPHP запрошує вас на конференцію ThinkWP , присвячену питанням WordPress -розробки. Відпочиньте від літньої спеки в прохолодному конференц -залі СК « Металіста» , дізнайтеся останні новини зі світу Web і вступайте в співтовариство Kharkiv WordPress Meetup Group ! Вас чекають захоплюючі доповіді та традиційні частування від ThinkPHP . На дев'ятій конференції ThinkPHP свої надздібності продемонструють : Євген Котельніцкій
Архітектура великих WordPress сайтів
Правила побудови великих WordPress -сайтів та архітектури web -сайтів в цілому. Приклад гнучкою і масштабованої архітектури для WP -сайту. Олексій Куфліевскій
Ecommerce в WordPress
Огляд існуючих рішень і досвід їх кастомізації . Розробка власних рішень під потреби клієнта. Життєвий цикл проекту . Микита Юров
WordPress SEO
Доповідь про базові діях з пошукової оптимізації для Wordpress -сайту.

Опубліковано: 02/07/14 @ 07:49
Розділ php Читати далі...

19 червня, Вінниця - Ciklum PHP Speakers ' Corner

Якщо PHP ваша стихія і ви шукали цікаві можливості для свого розвитку як фахівця в цій галузі , то Ciklum PHP Speakers ' Corner - якраз саме те , що потрібно. Компанія Ciklum запрошує всіх PHP розробників в свій вінницький офіс 19 -го червня для участі в унікальному відкритому заході. Протягом вечора у всіх слухачів буде відмінна можливість послухати доповіді та поспілкуватися з однодумцями на різні теми. Всі доповідачі заходу поділяться своїми ідеями та досвідом , який вони отримали , працюючи над PHP проектами .
Отже, ви зможете познайомитися і послухати наступні доповіді : - Олексій Постоловський - « Using Sphinx search engine in PHP applications » ;
- Артем Роздорожнюк - « Тільки React.js , тільки хардкор » ; - Владислав Швець - « Magento для тих, хто сумнівається » Захід безкоштовне для всіх бажаючих за умови обов'язкової реєстрації .

Опубліковано: 11/06/14 @ 09:25
Розділ php Читати далі...

18 липня, Дніпропетровськ - Перша зустріч PHP User Group в Дніпропетровську

Перша зустріч РНР User Group Дніпропетровськ пройде 18 липня. Незважаючи на дислокацію , ми можемо сміливо назвати її всеукраїнської або навіть міжнародною. А цікаві доповіді стануть відмінним стартом роботи РUG . Спікер : Діма Тарасов , Воронеж , DataArt .
Тема: « Google App Engine & PHP SDK ».
Про спікера : Закінчив факультет комп'ютерних наук ВДУ. У DataArt встиг попрацювати і front - end - розробником , і PHP- розробником , і тімліда і менеджером проектів . У вільний час любить поспати або позайматися спортом (футбол , ролики) . Спікер : Ілля Андрієнко , Харків DataArt .
Тема: « Верстка в проекті очима" неверстальщіка "».
Про спікера : З 2007 року займався фрілансом , працював графічним дизайнером , юзабіліті- експертом , фронтенд - девелопером і бекенд - девелопером . Восени 2013 року влаштувався на роботу в DataArt , де всіма силами удосконалює навички верстки та програмування на PHP. Спікер : Олексій Плеханов , Дніпропетровськ DataArt .

Опубліковано: 09/06/14 @ 09:47
Розділ php Читати далі...

16 червня - 28 липня , Київ - Курс програмування PHP Symfony

Для кого Ви вже не новачок у PHP (навіть з досвідом роботи ) і готові підкорювати нові вершини? PHP фреймворк Symfony - це новий рівень ваших професійних можливостей (і оплата на порядок вище). Набір інструментів і методик PHP фреймворку Symfony дозволяє розробнику бути більш продуктивним і виконувати завдання ефективніше , а з кращими практиками ( best practices ) Symfony ви доб'ється приголомшливого зльоту по кар'єрних сходах . Домогтися неперевершених результатів з PHP фреймворком Symfony вам допоможе курс Webcamp . Ви зможете Створити проект , яким можна покрасуватися перед роботодавцем або використовувати для власного бізнесу; Виконувати завдання веб розробки просунутого рівня ; Працювати в команді над виполенних проекту; Освоїти систему контролю версій ; Претендувати на посаду на рівень вище; Проект курсу Разом зі студентами ми виберемо серйозний проект ( наприклад , інтернет -магазин ), над яким працюватиме вся група .

Опубліковано: 08/05/14 @ 04:38
Розділ php Читати далі...

Расмус Лердорф , творець PHP: «Я хочу робити речі для реальних людей»

Людина, що придумала один з найпоширеніших мов програмування - 44 -річний Расмус Лердорф ( Rasmus Lerdorf ) , - народився в Гренландії , а останні роки проживає в США . Втім , «живе» - голосно сказано : за словами самого Лердорфом , дуже багато часу він проводить в подорожах по самих різних країнах , зустрічаючись з людьми, які використовують PHP в самих різних сферах життя. На початку жовтня Расмус Лердорф брав участь у конференції IDCEE'13 в Києві , де я і зміг поспілкуватися з ним і поставити частина питань , запропонованих читачами DOU на форумі . - Як просувається робота над PHP 5.6 ? - Процес йде . Люди пропонують нові функції і можливості , співтовариство голосує і обговорює їх , і якщо більшість « за» - вони впроваджуються в проект. Потім в якийсь момент ми зробимо його « зліпок » , перевіримо , щоб у ньому було достатньо тестів і випустимо PHP 5.6 . Думаю , це станеться приблизно в червні -липні 2014 року, але починати працювати нам потрібно вже зараз.

Опубліковано: 20/11/13 @ 08:54
Розділ php Читати далі...

Расмус Лердорф, создатель PHP: «Я хочу делать вещи для реальных людей»

Человек, придумавший один из самых распространенных языков программирования — 44-летний Расмус Лердорф (Rasmus Lerdorf), — родился в Гренландии, а последние годы живет в США. Впрочем, «живет» — громко сказано: по словам самого Лердорфа, очень много времени он проводит в путешествиях по самым разным странам, встречаясь с людьми, использующими PHP в самых разных сферах жизни. В начале октября Расмус Лердорф участвовал в конференции IDCEE’13  в Киеве, где я и смог пообщаться с ним и задать часть вопросов, предложенных читателями DOU на форуме . — Как продвигается работа над PHP 5.6? — Процесс идёт. Люди предлагают новые функции и возможности, сообщество голосует и обсуждает их, и если большинство «за» — они внедряются в проект. Потом в какой-то момент мы сделаем его «слепок», проверим, чтобы в нем было достаточно тестов и выпустим PHP 5.6. Думаю, это случится примерно в июне-июле 2014 года, но начинать работать нам нужно уже сейчас.

Опубліковано: 20/11/13 @ 08:54
Розділ php Читати далі...

Дайджест : скандал навколо Klumba.ua , чи потрібні менеджери , бойовий досвід Haskell

Добрий день , шановні читачі. Новини Скандал навколо Klumba.UA : Дубина звинуватив Хорсева у захопленні проекту. Google мігрує з MySQL на MariaDB . Офіційна підтримка Windows XP припиниться в квітні 2014 . Мюнхенський муніципалітет має намір розіслати користувачам диски з Ubuntu . Коментар Міністерства соціальної політики України з приводу законодавчого регулювання аутсорсингу. Федеральний апеляційний суд США постановив визнати використання кнопки «подобається» в соціальній мережі Facebook проявом свободи слова . Інсталятор CyanogenMod з'явиться в Google Play , розробники отримали $ 7 млн ??інвестицій
Погляди Haskell в продакт : звіт менеджера проекту - переваги та недоліки . Найбільш шкідлива книжка про професію IT -менеджера або чергове роздум на тему чи потрібні « управлінці» . В тему : точка зору іноземних колег - No Managers : Why We Removed Bosses at Treehouse . The big data Wild West: The good , the bad and the ugly .

Опубліковано: 20/09/13 @ 11:21
Розділ php Читати далі...

Дайджест : смерть Іллі Сегаловіча , " котячий " PHP від ВКонтакте , футуристичні амбіції Google

Добрий день, шановні читачі. Новини Вчора з'явилися новини про те, що помер один з співзасновників «Яндекса» - Ілля Сегаловіч. Пізніше Аркадій Волож повідомив: «Ми б хотіли прояснити зроблену раніше заяву , оприлюднене компанією. Ми дізналися, що Ілля у комі і знаходиться на апараті штучного життєзабезпечення, але ознак мозкової активності немає ». Погляди Сергій Галенкін -. Репортаж з штаб-квартири Google : наступним кроком після Google Glass стане вживлення чіпів в людський мозок. Теорія чеклист - що необхідно зробити, щоб ваш мобільний додаток мало успіх . Практика Little Lisp interpreter JScala - макрос для Scala, що генерує JavaScript-код Як використовувати лямбда-вирази з Java 8 у «старих» JRE . Нові версії Павло Дуров пообіцяв представити «вконтактовскую» компилируемая версію PHP - kPHP . Префікс k означає kitten - розкривають секрет хлопці з команди розробників ВКонтакте. Мобільний фреймворк Adobe PhoneGap 3.

Опубліковано: 26/07/13 @ 10:29
Розділ php Пошуковики Читати далі...

25 липня, Харків - ThinkPHP # 7. Summer PHParty

Літо - пора нових вражень і яскравих емоцій! Відпочивайте душею і тілом разом з нами на Summer PHParty, діліться з колегами професійним досвідом і враженнями від літньої відпустки. Наші гуру міцно осідлали хвилю і готові знову провести майстер-клас серPHPінга для всіх бажаючих. У програмі ThinkPHP # 7. Summer PHParty: 1) Шаблони архітектурірованія Web-додатків. Дмитро Єфименко розповість про шаблони архітектури Web-додатків, їх достоїнства і недоліки, особливості проектування, розробки, тестування та підтримки. Природно - приклади з життя, досвід впровадження та аналіз удач і факапов, пов'язаних із застосуванням того чи іншого шаблону. Також буде розказано про прямому і зворотному вплив шаблону архітектури на команду. 2) Адаптація веб-сайту під різні дисплеї. Євген Котельніцкій раскажет про: HD displays (Retina), фізичні розміри, Responsive і Viewport 3) Bluz - наш код як музика.

Опубліковано: 05/07/13 @ 10:29
Розділ php Читати далі...

22 березня, Дніпропетровськ - PHPize

Про PHP і навіть більше PHPize - регулярні зустрічі переконаних PHPшніков, яким є чим поділитися, і чому повчитися в інших. Пропонуй теми і приходь обговорити чужі! На першій зустрічі команда Magento поділиться своїми практичними напрацюваннями та висновками за роки роботи з технологією. Нам цікаво, що ви думаєте про це! Програма зустрічі 19.05 ... 19.10 - Знайомство з учасниками, вступне слово організаторів. 19.10 ... 19.40 - Провідні розробники Дмитро Шатовська і Григорій Гребінюк «Gearman Job Queue. Розкриваємо недокументовані можливості ». 19.40 ... 20.00 - питання, обговорення 20.00 ... 20.30 - «Як писати автоматичні тести на PHP», Макс Екатеріненко, Технічний менеджер PaaS 20.30 ... 20.

Опубліковано: 09/03/12 @ 09:41
Розділ php Читати далі...

Дайджест: уразливість в GitHub , новий PHP, мутаційні тестування, «не думай про наносекундах зверхньо » , про шкоду парного програмування

Добрий день, шановні читачі. В першу чергу вітаю всіх читачок DOU з професійним святом. :) Щастя вам, нових звершень і терпіння! На цій короткій робочому тижні українська ІТ-галузь не радувала нас гучними новинами, окрім, хіба що, «податку на Skype », який може з'явитися з легкої руки НКРСІ. Зате цікаві новини приходять з-за кордону: російський програміст Єгор Хомак виявив уразливість в Ruby on Rails, яка дозволила йому управляти постами і додавати вихідний код в будь-який проект на GitHub (згодом його аккаунт був заблокований). Новини Представлено PHP 5.4.0 Android-додатки можуть отримувати доступ до фотографій користувача без відома останнього ; випущена Akka 2.0 вийшла в світ Sencha Touch 2.0 . Практика Вікі: участь в проекті Boot2Gecko компактний довідник по мовам програмування Font Awesome - піктографічний шрифт, розроблений для використання з Twitter Bootstrap; Least - іструмент для перетворення CSS-файлів в CSS-препроцесора; досвід використання Node.

Опубліковано: 09/03/12 @ 08:21
Розділ php Безпека Читати далі...

18 лютого, Одеса - Ciklum PHP Суботник

Компанія Ciklum запрошує практикуючих web -розробників на Ciklum PHP Суботник , який пройде 18 лютого в нашому Одеському офісі. Формат зустрічі - традиційний : обмін знаннями та досвідом , активна дискусія з актуальних для web -сфери питань , освітлення популярних трендів. Програма зустрічі: « Dependency Injection » - Павло Возненко, Ciklum Київ, PHP developer/CSC consultant «Побудова веб -додатки на базі Amazon Web Services » - Олег Жаворонкін , Ciklum Одеса, Senior PHP developer « Web Security » - Олег Нечипоренко, CyberVision Київ, PHP developer « Comet - Небесне тіло, миючий засіб або тренд у розробці веб - додатків? » - Олексій Галіулін , DAXX Дніпропетровськ, Senior PHP developer Неформальне спілкування і частування Програма ще формується і доповнюється. Тому, якщо вам цікаво поділитися своїм досвідом і виступити в якості спікера , будь ласка , зв'яжіться з нами . Для участі у зустрічі необхідно попередньо зареєструватися за посиланням .

Опубліковано: 14/02/12 @ 10:18
Розділ php Читати далі...

Дайджест: час оновлювати HTTP , кращі JS- фреймворки , Vim на iOS , PHP vs . Python vs . Ruby , зарплати в Кремнієвій Долині

Добрий день, шановні читачі. Цього тижня група депутатів на чолі з комуністом Євгеном Царьковим зареєструвала у Верховній Раді черговий цікавий законопроект : відповідно до нього, пріоритетне право на продаж програмного забезпечення державним установам можуть отримати вітчизняні розробники. З новин компаній, представлених у нашій країні, варто відзначити вихід EPAM на IPO , в ході якого компанія може залучити в не менш $ 118 млн, а також ініціативу GlobalLogic по відкриттю безкоштовних курсів по C/C + + на базі Львівської Політехніки. Новини Стенфордський професор, фахівець зі штучного інтелекту Себастьян Тран (Sebastian Thrun) пішов з університету і запустив власний освітній стартап починається робота над новою версією HTTP . Практика Огляд кращих JavaScript MVC-фреймворків ; Modern Pictograms - шрифт для дизайнерів інтерфейсів; Vim, портований на iOS Font.

Опубліковано: 27/01/12 @ 10:25
Розділ php Читати далі...

Уразливість в Timthumb.php

Останнім часом все частіше звертаються люди у яких зламали WordPress блог, виглядає це завжди по різному, іноді з'являється якась незрозуміла реклама на блозі, іноді просто посилання які ви не проставляли, іноді це взагалі не помітно, але через сервер на якому розташований блог проводять розсилку спаму та інші всякі гидоти. Найпопулярніший спосіб злому блогу на даний момент є уразливість в скрипті timthumb.php який відповідає за автоматичне створення іконок або превьюшек для записів у вашому блозі. Якщо у вашому шаблоні існує така функція, значить з імовірністю 99% вона реалізована саме за допомогою цього скрипта. Найчастіше він знаходиться в папці з темою вашого блогу/wp-content/themes/названіе теми/і називається або thumb.php або timthumb.php. Про уразливості в цьому файлі писалося вже досить давно і багато, але тим не менш і зараз відбуваються зломи за допомогою цього файлу.

Опубліковано: 21/12/11 @ 01:37
Розділ php Безпека Блоги Читати далі...

1 2 3