14 березня, Дніпропетровськ - Курс розробка додатків під iOS

Комп'ютерна Академія ШАГ запрошує студентів, початківців розробників і також усіх, хто хоче навчитися програмувати на річний курс розробка додатків під iOS. Навчіться розробляти мобільні додатки під iOS за один рік! Ми вчимо фахівців з нуля. У процесі навчання на курсі «Розробка мобільних додатків під iOS» Ви:
- дізнаєтеся про основні концепції розробки для мобільних пристроїв;
- вивчіть особливості розробки на мові програмування Objective-C для iOS на IDE Xcode;
- отримаєте практичні навички розробки мобільних додатків для iPhone і iPad;
- навчитеся створювати власні мультимедійні мобільні додатки;
- познайомитеся з особливостями публікації додатків в Apple Store. Програма навчання: • Знайомство з платформою iOS і функціоналом iPhone і iPad
- робота з файловою системою Mac OS
- Робота з програмами в Mac OS
- Налаштування операційної системи Mac OS і її інтерфейсу
- Налаштування пристроїв в Mac OS.

Опубліковано: 04/03/15 @ 08:46
Розділ Програмування Читати далі...

31 січня, Київ - Майстер-клас " Швидкі Web програми : розробка, профайлинг , оптимізація " від Дениса Радіна та Юрія Лучанінова

Практика створення додатків на Web платформі вже усталилася , проте ставлення до неї як і раніше не однозначно. Одним з основних аргументів проти є низька швидкодія HTML додатків і погана чуйність. Тренінг ознайомить з серією технік , що дозволяють розробляти максимально швидкі Web додатки, підняти чуйність інтерфейсу і зробити ваших користувачів щасливішими. " Оптимізація продуктивності - це не тільки про те що б зробити ваше поточне додаток швидше, це так само про те що б дозволити вам робити речі які ви не могли робити раніше .

Опубліковано: 29/12/14 @ 01:55
Розділ seo Блоги Програмування Читати далі...

Швидка веб - розробка з NReco

Ліричний вступ Написати одну хорошу строчку коду , в общем- то , легко : вона зрозуміла , робить те , що потрібно , її легко прочитати і зрозуміти (якщо це не строчка на Perl) . Коли строчок багато, ситуація радикально змінюється в гірший бік : реальність така , що проектний код зазвичай пишеться в умовах жорстких часових обмежень далеко не клонами Джона Скиту , і замість гарного коду « маємо те, що маємо» . Іншими словами , проектний код - це біль . Чим його менше , тим краще. Ми використовуємо фреймворки , щоб створювати надійні архітектурні та інфраструктурні рішення і не писати зайвий код в проекті ( « велосипеди »). Ми використовуємо компоненти , щоб отримати необхідну функціональність через збірку замість написання одноразової проектної реалізації « з нуля». Повторне використання коду - це срібна куля в боротьбі з проблемою збільшення його кількості . Ми використовуємо повний арсенал ( OOP , FP , CBD , TDD , DDD , MDD і т.д.

Опубліковано: 29/09/14 @ 06:26
Розділ Програмування Читати далі...

28 листопада, Київ - ClojureScript і реактивне програмування , або Як написати гру за 2 дні

Написання інтерфейсів для програм в браузерах зараз зазнає бурхливе зростання . Кількість підходів скоріше навіть дратує , чим вражає , і з першого погляду важко визначити , як же бути . У планах - подивитися , що у нас є на ринку розробки , оцінити , як люди без підготовки пишуть гри і в цілому поговорити « за розробку ». Програма
- Backbone , AngularJS , Ember , React , Hoplon , FRP
- Аналіз існуючих способів написань інтерфейсів
- Написання інтерфейсів Про лектора : Олександр Соловйов - автор нашумілого доповіді про реактивне програмування , автор статей, бібліотек і програм помірною популярністю , програміст зі стажем в 6 років і в цілому любитель приємного життя , краси і розмов. Мови програмування: Python , JavaScript , Go , Clojure .

Опубліковано: 12/11/13 @ 02:15
Розділ javascript Програмування Читати далі...

28 ноября, Киев — ClojureScript и реактивное программирование, или как написать игру за 2 дня

Написание интерфейсов для программ в браузерах сейчас претерпевает бурный рост. Количество подходов скорее даже раздражает, чем поражает, и с первого взгляда тяжело определить, как же быть. В планах — посмотреть, что у нас есть на рынке разработки, оценить, как люди без подготовки пишут игры и в целом поговорить «за разработку». Программа
— Backbone, AngularJS, Ember, React, Hoplon, FRP
— Анализ существующих способов написаний интерфейсов
— Написание интерфейсов О лекторе: Александр Соловьёв — автор нашумевшего доклада про реактивное программирование, автор статей , библиотек и программ умеренной популярности, программист со стажем в 6 лет и в целом любитель приятной жизни, красоты и разговоров. Языки программирования: Python, JavaScript, Go, Clojure.

Опубліковано: 12/11/13 @ 02:15
Розділ javascript Програмування Читати далі...

Експериментальне програмування , або шаманський код у комп'ютерному зорі

Комп'ютерний зір - це саме ті цікаві завдання, про які мріють українські сеньйори , розбираючи черговий гуано -код веб -проекту за сир і автомобіль . Тема, до якої включено безліч пекельно складного мату, шаманства і просто комп'ютерної магії. Причому все це часто за складністю порівнюється з квантовою теорією , хоча практичної користі від останньої набагато менше. Так от , комп'ютерне зір- це певний набір алгоритмів , в більшості випадків евристичних , кожен з яких може взяти один образ , порівняти з іншим і видати ступінь їх відповідності або прийняти якесь рішення (знову ж , на основі відповідності розпізнаваних образів і відповідності їм певного рішення чи дії) . Причому ефекти застосування різні: від віднесення пікселя зображення до фону або образу ( бінаризація ) до визначення траєкторії руху в 3D -просторі . У деяких випадках і там , і там в основі може використовуватися одна і та ж алгоритмічна база .

Опубліковано: 11/09/13 @ 08:04
Розділ Програмування Читати далі...

Дайджест: помер винахідник "мишки" , де застосовується Ada , розробка по -російськи

Добрий день, шановні читачі. Новини В результаті IPO Luxoft залучив $ 70 млн . Команда програмістів з Петербурга вп'яте стала переможцем чемпіонату світу по командному програмування серед студентів. Помер винахідник комп'ютерної миші Дуглас Енгельбарт . Інтерв'ю Diving into Scala : A Conversation with Java Champion Cay Horstmann. Аналітика Чому маленький гаджет може погубити велику ділову зустріч . Цікава інфографіка - хто спонсорує онлайн-навчання . 65% випускників яндексовского ШАД залишилися в компанії . Де використовується Ada . Погляди Як пишуться книги для O'Reilly - вебкасти . Internet Explorer 11: «Don 't call me IE » - огляд прийдешньої версії настільки усіма« улюбленого »браузера ... Особливості російської розробки . Теорія The Play Framework at LinkedIn: Productivity and Performance at Scale. JPA-маппінг типу «багато-до-багатьох» .
Learn X in Y minutes - коротко про мови програмування. Цікаве Як виглядає DDOS-атака.

Опубліковано: 05/07/13 @ 09:19
Розділ Безпека Програмування Читати далі...

Дайджест: jQuery 2.0 , плюси і мінуси роботи в компаніях Top25 , чи потрібно програмування 8- льоткам

Добрий день, шановні читачі. Аналітика Інфографіка: Огляд зарплат 10 найпопулярніших професій у сфері digital-технологій. Інфографіка: дайджест Уанету 2012 . Інфографіка: 5 науково доведених способів отримати більше ретвітів . Інфографіка: бізнес пошукового гіганта Google в цифрах. Top-25: ІТ-компанії з рекордними зарплатами програмістів . Норвезька блог blog.iterate.no проводить чергове дослідження популярності мов програмування. Погляди Керівництво по найму програмістів . І ще про наймання - як не слід проводити співбесіду шукачів . Чи потрібно займатися програмуванням 8-річній дитині ? Про вибір мови програмування . Влад Воскресенський. Як аутсорсеру перейти в продукти ? Едуард Рубін - Заздрість: чому українському ІТ далеко до індійського . Інтерв'юЧи варто їхати з України: колишній адміністратор UA-IX Сергій Поліщук про переїзд до Канади . Теорія Java 8 Optional Objects . RAII and ScopeGuard . Java.next : Common ground in Groovy, Scala, and Clojure.

Опубліковано: 19/04/13 @ 08:29
Розділ javascript Блоги Програмування Читати далі...

Дайджест : інтерв'ю з Кардаковим і CEO Grammarly , дитяче програмування в Естонії , інкубатор в Харкові

Добрий день, шановні читачі. Новини Естонія запускає національну програму розвитку навичок програмування у дітей у віці від семи до 19 років; У Харкові почали будувати інкубатор для IT-фахівців; Керуючий партнер бізнес-інкубатора EastLabs Ольга Бєлькова балотується в депутати Верховної Ради ; В українську комп'ютерну гру Metro: Last Light вклали $ 5 млн jQuery відмовляється від GPL і залишається тільки під ліцензією MIT; Windows Store доступний для розробників з 120 країн , проте, на відміну від Уганди України в списку немає . Нові версії Компанія Microsoft випустила Microsoft Visual Studio 2012 , в тому числі Visual Studio Express 2012 for Windows Desktop і F # Tools for Visual Studio Express 2012 for Web ; як вибрати правильну версію Visual Studio 2012 Express Edition - описано тут Компанія Jetbrains випустила WebStorm 5.0 і PhpStorm 5.0 Після року розробки представлений реліз нової стабільної гілки PostgreSQL 9.2 .

Опубліковано: 14/09/12 @ 06:59
Розділ Інтерв'ю Програмування Читати далі...

Дайджест : інтерв'ю з Кардаковим і CEO Grammarly , дитяче програмування в Естонії , інкубатор в Харкові

Добрий день, шановні читачі. Новини Естонія запускає національну програму розвитку навичок програмування у дітей у віці від семи до 19 років; У Харкові почали будувати інкубатор для IT-фахівців; Керуючий партнер бізнес-інкубатора EastLabs Ольга Бєлькова балотується в депутати Верховної Ради ; В українську комп'ютерну гру Metro: Last Light вклали $ 5 млн jQuery відмовляється від GPL і залишається тільки під ліцензією MIT; Windows Store доступний для розробників з 120 країн , проте, на відміну від Уганди України в списку немає . Нові версії Компанія Microsoft випустила Microsoft Visual Studio 2012 , в тому числі Visual Studio Express 2012 for Windows Desktop і F # Tools for Visual Studio Express 2012 for Web ; як вибрати правильну версію Visual Studio 2012 Express Edition - описано тут Компанія Jetbrains випустила WebStorm 5.0 і PhpStorm 5.0 Після року розробки представлений реліз нової стабільної гілки PostgreSQL 9.2 .

Опубліковано: 14/09/12 @ 06:59
Розділ Інтерв'ю Програмування Читати далі...

Дайджест : університет в Bionic Hill , програмування з першого класу , хмарні ризики , трактор для програмістів , Erlang і Curiosity

Добрий день, шановні читачі. Літо непомітно пройшло повз, відпустки закінчилися, і прийшов час знову зануритися в справи і турботи. Втім, на українському IT-ринку в перший тиждень вересня новин було небагато. У продовження обговорень прийнятого закону про підтримку IT-галузі своє песимістичне (і кілька спірне, як на мене) думку висловив в колонці на Forbes.ua керуючий партнер AVentures Capital Андрій Колодюк. Також триває обговорення нев'янучої теми про те, чи не пора заводити трактор : про це розповідає в інтерв'ю AIN.ua розробник Сергій Ковальов (а його розповідь річної давності можна послухати в 22-му випуску подкасту« Відверто про IT-кар'єризм " ). Практика Pythonect - експериментальна мова програмування на базі Python; Element Finder - нове корисне розширення для популярного редактора Sublime Text 2; шпаргалка для пітоністов Parallel Studio XE 2013 і Cluster Studio XE 2013 від Intel; Speed ??Awareness Month - корисні поради щодо поліпшення швидкодії сайтів.

Опубліковано: 07/09/12 @ 04:40
Розділ Програмування Читати далі...

Дайджест: освіта майбутнього, Java-фреймворки, розробка під Kindle, расизм у Кремнієвій Долині

Добрий день, шановні читачі. Традиційно почнемо сьогоднішній Дайджест з новин, що стосуються вітчизняної ІТ-індустрії. У «Дзеркалі Тижня» опубліковано коротке інтерв'ю з віце-президентом Асоціації «IT Україна» Ігорем Лисицьким про результати змін у податковому законодавстві. На цьому новини української індустрії закінчуються. Втім, за прошедную тиждень в Дайджест надіслали два цікавих матеріалу про російських ІТ-компаніях і розробках. Перший - інтерв'ю з Дмитром Сисоєва , співзасновником компанії «ДубльГІС», відкрила нещодавно офіс в Києві . Останній матеріал даного розділу (і знову інтерв'ю) присвячений ОС «Колібрі», розробляється переважно силами програмістів з РФ. Новини Microsoft відмовилася від проекту Dryad і вирішила зосередитися на розробці імплементації Hadoop; id Software (точніше, її поточний власник компанія Zenimax) відкрила вихідний код Doom 3 в GCC додана підтримка STM .

Опубліковано: 25/11/11 @ 07:30
Розділ Програмування Читати далі...

Дівчата, які вибирають програмування

Останнім часом мені приходить багато листів від дівчат, які хочуть програмувати, вибирають спеціалізацію. . Листи мені пишуть, тому що я веду блог , присвячений програмуванню на С + +. Я - програміст, зараз займаюся розподіленими системами, працюю в компанії Майкрософт. До цього займалася розробкою ігор. Так от, питання в цих листах повторюються і картина складається дещо абсурдна. З одного боку, жінок у програмуванні дуже мало і є усталена думка, що з цим треба щось робити і дівчат і дівчаток-підлітків всіляко намагаються зацікавити програмуванням і інформаційними технологіями в цілому. Серед наших користувачів люди різних національностей, і чоловіки, і жінки, і взагалі дуже різні люди, тому нам теж потрібно таке ж розмаїття, це допоможе нам працювати з нашими такими різними клієнтами. Англійське слово «diversity», що позначає цей підхід, я чую дуже часто.

Опубліковано: 11/07/11 @ 06:47
Розділ Блоги Програмування Читати далі...