Що таке конверсія, як її підвищити і як її враховувати?

Конверсія (від лат . conversio - «звернення , обертання ; перетворення» ) - термін, використовуваний в інтернет -маркетингу для визначення ставлення відвідувачів сайту до числа тих, хто оформив замовлення , скористався будь-якої послугою або іншим пропозицією. Конвертація відвідувачів у клієнтів або активних користувачів (у випадку з інформаційними та розважальними ресурсами ) - головна мета будь-якої рекламної кампанії. Це так само очевидно, як і те, що будь-які вкладаються кошти повинні приносити віддачу. А мета діяльності будь-якої комерційної організації - отримання прибутку. Але перш, ніж вимагати більшої конверсії , варто навчитися правильно її відстежувати.

Опубліковано: 04/06/11 @ 12:35
Розділ Різне Читати далі...

Про відео-каналі MegaIndex.TV

Нещодавно почав поглядати випуски каналу MegaIndex . Є погані, є хороші. У цілому, непогано. Почну з мінуса. Мінус - Наїль Байков. Він досить приємний ведучий. Тільки зовсім не в темі. Просто не знає, що запитати, щоб отримати від співрозмовника яку-небудь корисну конкретику. Щоб не бути голослівним, ось :


У цьому випуску Наїль розмовляє з Леонідом Смирновим. Це такий пацанчік, який зробив скрипт для організації заробітку на тестах, я про це писав два роки тому. Пацанчік чіткий, але інтерв'ю вийшло дуже загальним. Тобто, назву «Як створити свою партнерську програму» воно просто не виправдовує. Крім того, дивно, що цей скрипт називається «партнерською програмою». Одна конкретна цифра там все ж таки проскочила. Леонід повідав, що за трійку (мабуть найуспішніших) місяців продажі скрипта «Тест за СМС» принесли 35К $.


Інший випуск мені сподобався набагато більше. У ньому Віктор Нагайцев (kozlodoy) розповідає про ПФ.

Опубліковано: 03/06/11 @ 06:42
Розділ Різне Читати далі...

Як я працював дальнобійником в Америці - частина 4

Как я працював дальнобійником в Америці-частина 4 Дорогі друзі, сьогодні я продовжу написання своїх спогадів про те, як я був далекобійником в Америці. Це наскільки велика тема, що я можу розповідати про це дуже багато, тим більше, що мені це дуже подобається. Я з траків в Скелястих горах, штат Колорадо: Короткий зміст попередніх серій. Я працював без права на роботу, побував в 45 штатах США, в Мексиці і Канаді, їздив на величезній вантажівці Freightliner Century з 18 колесами, 10 передачами і з мотором потужністю 500 к.с. і обсягом 12,7 літра. Все, що потрібно для гострих відчуттів! Сьогоднішня розповідь буде присвячений одному з рейсів, який мені запам'ятався назавжди. Я віз 26 тонн замороженої курки з Арканзасу в південну частину Каліфорнії, на кордон з Мексикою. День, коли я вперше зустрів величезні кактуси в штаті Нью Мексико, був одним з найщасливіших з мого життя. Завжди мріяв їх побачити в природі.

Опубліковано: 03/06/11 @ 09:14
Розділ Різне Читати далі...

Як я працював далекобійником в Америці - частина 4

Как я працював далекобійником в Америці-частина 4 Дорогі друзі, сьогодні я продовжу написання своїх спогадів про те, як я був далекобійником в Америці. Це наскільки велика тема, що я можу розповідати про це дуже багато, тим більше, що мені це дуже подобається. Я з траків в Скелястих горах, штат Колорадо: Короткий зміст попередніх серій. Я працював без права на роботу, побував в 45 штатах США, в Мексиці і Канаді, їздив на величезній вантажівці Freightliner Century з 18 колесами, 10 передачами і з мотором потужністю 500 к.с. і обсягом 12,7 літра. Все, що потрібно для гострих відчуттів! Сьогоднішня розповідь буде присвячений одному з рейсів, який мені запам'ятався назавжди. Я віз 26 тонн замороженої курки з Арканзасу в південну частину Каліфорнії, на кордон з Мексикою. День, коли я вперше зустрів величезні кактуси в штаті Нью Мексико, був одним з найщасливіших з мого життя. Завжди мріяв їх побачити в природі.

Опубліковано: 03/06/11 @ 09:14
Розділ Різне Читати далі...

Які фактори враховувати при виборі тематики сайту

Тематика сайту Нещодавно я запустив ще один проект, в тематиці якого я розбираюся не дуже добре. Проект я запустив у зв'язку з тим, що беру участь у марафоні Романа Ширяєва. На першому ж уроці потрібно було визначитися з нішею майбутнього проекту. І тут же перед нами стало питання, чи варто створювати проект за тематикою, в якій ми знавці? Роман відразу ж відповів нам, що наші знання в тематиці проекту нічим нам не допоможуть. А якщо ми в якоїсь тематики нічого не шарім, це не означає, що потрібно відмовлятися від ніші. У сьогоднішній статті я хочу розповісти про те, на що слід звернути увагу при виборі ніші, в першу чергу. 1. Комерційна вигода . Найперше, на що варто звернути увагу - це комерційна вигода майбутнього сайту. Можливо, нішу ви знаєте відмінно, а ось заробити на сайті в цій ніші не вийде. Відразу раджу перевірити вартість кліків в Яндекс.Директі, а також подивитися, як монетизуються сайти конкурентів і оцінити приблизний дохід.

Опубліковано: 02/06/11 @ 06:10
Розділ Різне Читати далі...

Зарплати PM, травень 2011: чи є скляна стеля?

Менеджери проекту (PM) - традиційно найбільш високооплачувана група в українському аутсорсингу. Так, звичайно, є інженери, які заробляють більше, але це швидше виняток з правил. Нагадую, що всі дані про зарплати є в відкритому доступі , а ми проводимо конкурс на кращу їх візуалізацію . All generalizations are false, including this one. - Mark Twain Наша вибірка Ми отримали 267 анкет від PM з 2190. Кого ми рахували? Всі технічні позиції, пов'язані з управлінням проектами і людьми: - Team lead (TL)
- Project manager (PM)
- Senior PM (Program Manager) - Director of Engineering (Program Director) Останні дві посади актуальні для середніх і великих компаній, де є необхідність курирувати кілька пов'язаних між собою проектів. Як я вже писав в звіті по QA , вибірка відображає перш за все стан справ у аутсорсингової індустрії і набагато менше - на українському ринку розробки в цілому. Загальна картинка Середня зарплата (медіна) PM для Києва становила $ 2200 ± 56.

Опубліковано: 02/06/11 @ 10:37
Розділ Різне Читати далі...

Будуємо гейм студіо: Про мотивацію і profit sharing

Наша програма Profit Sharing викликає багато питань, тому я хочу розповісти що це таке і навіщо ми її запровадили. Для початку трохи історії, як я її бачу: У недалекому минулому, стандартною формою організації відносин між власником і командою було «витиснути соків». Мінімум зарплати, максимум годин роботи. За таких умов працівники згорали, йшли, і замінювалися новими. Назвемо це Бізнес 1.0 Потім, зовсім недавно, з'явилася ідея стартапу. Винагорода команди грунтується на простому факті що в knowledge-intensive індустріях (як розробка софту), досвідчені співробітники набагато цінніше недосвідчених. Тому їх треба утримати. Звідси ідея Stock Options, що практикується всіма стартапами в силіконі. Stock Options це права на купівлю акцій фірми за фіксованою (низької) ціною. Stock Options допомагають утримати класного спеца таким чином, - вони видаються поступово. Це називається vesting period. Стандартний vesting period в силіконі це 4 роки, початок виплати через 1 рік.

Опубліковано: 01/06/11 @ 11:40
Розділ Різне Читати далі...

ДОП хакатонах 11-12 червня

У Києві спека. Саме час знайти прохолодне місце і влаштувати хакатонах! хакатонах триває 24 години. Мета - написати працює додаток або хак і продемонструвати його іншим. Поодинці або командою. Будь-яка технологія і мова. Веб, десктоп або mobile. Головне - щоб було цікаво. Регламент хакатонах починається в суботу о 16 годині дня і закінчується в неділю о 16. Спочатку буде 15-30 хвилин часу для пошуку ідеї/команди. У кожного буде 2 хвилини «ефірного часу», щоб розповісти про свою ідею або послухати чужі. Далі народ розбивається по командах і працює. Мета - створення працюючого прототипу або хака. Щось, що можна продемонструвати. Якщо вийшло - до 15:00 неділі ви повинні подати заявку на демо через гугл форму. З 16 годин до приблизно 17 ТСК - виступ команд-учасників, по 3 хвилини на демо. Голосування через веб форму. Роздача призів учасникам. Афтерпаті для найстійкіших. Місце : офіс Ціклум на Амосова, 20-й поверх.

Опубліковано: 01/06/11 @ 08:00
Розділ Різне Читати далі...

Ольга Ларіна: «До речі, відставка Лужкова і трагедія в Домодєдово остаточно показали, що телевізор мертвий."

 Сьогодні у нас в гостях цікава, яскрава жінка - копірайтер та PR-консультант Ольга Ларіна. Прийшовши з журналістики у зв'язку з громадськістю, Ольга три роки надавала послуги за допомогою свого сайту olga-larina.com , створивши таким чином персональний бренд. Ольга працює PR-директором компанії SMM Group і займається просуванням в соціальних мережах, а крім того, викладає в різних проектах, зокрема, в першій українській школі політтехнологій Polit-PR. - Оля, як ти прийшла до цифрових комунікацій? - Перехід був цілком логічний. Тренди диктують нові правила гри, і якщо раніше говорили: «Вас немає у« жовтих сторінках »? А чи є ви взагалі? »- То тепер це ж можна сказати про представництво компанії в соціальних мережах. - Які інструменти ти використовуєш для інтернет-PR? - Все залежить від завдання. Одне можу сказати точно: СПАМ-технології й раніше не були особливо ефективними, а зараз вони остаточно перестали працювати.

Опубліковано: 01/06/11 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Ольга Ларіна: «До речі, відставка Лужкова і трагедія в Домодєдово остаточно показали, що телевізор мертвий."

 Сьогодні у нас в гостях цікава, яскрава жінка - копірайтер та PR-консультант Ольга Ларіна. Прийшовши з журналістики у зв'язку з громадськістю, Ольга три роки надавала послуги за допомогою свого сайту olga-larina.com , створивши таким чином персональний бренд. Ольга працює PR-директором компанії SMM Group і займається просуванням в соціальних мережах, а крім того, викладає в різних проектах, зокрема, в першій українській школі політтехнологій Polit-PR. - Оля, як ти прийшла до цифрових комунікацій? - Перехід був цілком логічний. Тренди диктують нові правила гри, і якщо раніше говорили: «Вас немає у« жовтих сторінках »? А чи є ви взагалі? »- То тепер це ж можна сказати про представництво компанії в соціальних мережах. - Які інструменти ти використовуєш для інтернет-PR? - Все залежить від завдання. Одне можу сказати точно: СПАМ-технології й раніше не були особливо ефективними, а зараз вони остаточно перестали працювати.

Опубліковано: 01/06/11 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Визначено номінації для рейтингу компаній 2011

Цього року переможці рейтингу будуть визначені за трьома основними номінаціями плюс кільком додатковим. Головна номінація - Best Employer. Визначаємо три перших місця у загальному балі, набраному компанією. Ділимо на три групи, залежно від кількості співробітників в компанії. Best Employer 20-200
Best Employer 200-800 Best Employer 800 + Додатково ми визначаємо по одній компанії-переможцю в спеціальних номінаціях. - Best Work Environment : Компанія забезпечує найкращі робочі місця на думку співробітників.
- Best Upstart : Компанія, з кількістю працівників до 50 і існуюча менше 2-х років, яка набрала найвищий бал.
- Best Product Company : Компанія, що одержала найвищу оцінку співробітників серед компаній, що володіють IP на продукт розробки (список таких компаній визначає наша експертна група). - Best for Career : Компанія з кращими умовами для професійного і кар'єрного зростання на думку співробітників.

Опубліковано: 31/05/11 @ 09:16
Розділ Різне Читати далі...

А ви проходили Тест Тьюрінга?

 Я думаю, всі пам'ятають настирливу скрепочку з Ворда. Або анімованих помічників Windows. Або будь-яких інших. Питання в тому, наскільки вигідно використовувати їх замість нормальних консультантів сьогодні, і коли це з пустощів стане серйозним сервісом. Тест Тьюрінга: якщо людина в розмові з машиною подумає, що розмовляє з іншою людиною - значить, машина пройшла тест. Ідея запропонована Аланом Тьюрінгом у статті «Обчислювальні машини і розум» (англ. Computing Machinery and Intelligence), опублікованої в 1950 році в філософському журналі «Mind». інфи давно мене цікавили. Нещодавно я натрапив на згадку про віртуальних помічників в найцікавішому інтерв'ю Олександра Ольшанського і вирішив познайомитися з цією технологією ближче. У ролику Discovery «Життя в 2057 році» показаний приклад персонального штучного інтелекту. На 2 хвилині 52 секунді з комп'ютера хлопчика вискакує веселий оранжевий дельфін ... а далі дивіться самі. Віртуальні помічники сьогодні Технологія штучного інтелекту III.

Опубліковано: 31/05/11 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Просування англомовного сайту

Продвіженіе англомовного сайта Спонсор посту: Якщо замовити будівництво басейнів зараз, тоді Вам швидко його встановлять в цьому сезоні. Просування англомовних сайтів відбувається з урахуванням алгоритмів ранжирування основних пошукових систем: Google, Yahoo, MSN, Bing. Принципи просування сайту в зоні «com» ?? «Контент - основа сайту» Основна увага при розкручуванні англомовних сайтів приділяється якості контенту, його унікальності. Активне збільшення посилальної маси, яке надає позитивний вплив при просуванні в Російському інтернеті, для англомовного сайту може призвести до випадання з індексу пошукових систем. Оптимізація Використання спеціальних тегів, заголовків тексту і сторінки (H1-H6, Title), присутність виділених тегів strong, em в ключових запитах на початку і кінці статті сприяють просуванню сайтів в пошукових системах.

Опубліковано: 30/05/11 @ 12:24
Розділ Різне Читати далі...

Зарплати тестувальників і QA, травень 2011

QA salaries by city На відміну від минулого звіту, в цьому раз я вирішив розбити його на декілька частин. Почнемо ми з зарплат фахівців з тестування. Нагадую, що всі дані про зарплати є в відкритому доступі , а ми проводимо конкурс на кращу їх візуалізацію . Обмеження вибірки Зібрали 197 анкет від QA. Вибірка сильно зміщена за віком і галузі. 85% опитаних це співробітники аутсорсингових компаній. Розподіл не повністю збігається з нормальним. Одна з причин - плутанина з валютами. Хоча ми і зробили максимально простий вибір валюти, частина анкет виявилася ясно з невірними даними, типу 9000 доларів або 500 грн. Їх я спробував прибрати, але думаю на 100% зробити це не вдалося. Загальна картинка Середня зарплата (медіна) QA для Києва становила $ 1550 ± 57. Львів - $ 1144, Харків - $ 1150. Середня (медіана) по іншим містам - $ 800.

Опубліковано: 30/05/11 @ 08:17
Розділ Різне Читати далі...

Веб-аналітика інтернет-магазину: знайти прихований потенціал і уникнути помилок

21 травня мені пощастило виступити з доповіддю у Львові на конференції Lviv E - commerce Forum , докладний огляд якої ви можете прочитати в пості Lviv Ecommerce Forum : репортаж і фотоогляд . На конференції я виступав з доповіддю присвяченим аспектам налаштування системи Google Analytics для інтернет - магазинів.    У доповіді розповідав як тонко налаштувати систему Google Analytics для збору необхідного обсягу даних , що дозволить оцінити ефективність інтернет -маркетингових ініціатив та роботи сайту . Хочу подякувати організаторам конференції , зокрема Ростислава Чайку за надану можливість взяти участь у конференції.

Опубліковано: 27/05/11 @ 08:01
Розділ Різне Читати далі...

Веб-аналітика інтернет-магазину: знайти прихований потенціал і уникнути помилок

21 травня мені пощастило виступити з доповіддю у Львові на конференції Lviv E - commerce Forum , докладний огляд якої ви можете прочитати в пості Lviv Ecommerce Forum : репортаж і фотоогляд . На конференції я виступав з доповіддю присвяченим аспектам налаштування системи Google Analytics для інтернет - магазинів.    У доповіді розповідав як тонко налаштувати систему Google Analytics для збору необхідного обсягу даних , що дозволить оцінити ефективність інтернет -маркетингових ініціатив та роботи сайту . Хочу подякувати організаторам конференції , зокрема Ростислава Чайку за надану можливість взяти участь у конференції.

Опубліковано: 27/05/11 @ 08:01
Розділ Різне Читати далі...

Яндекс.Субботнік з розробки інтерфейсів в Києві, 28 травня

Третій Я. Суботник у Києві пройде 28 травня в бізнес-центрі «Інком» . Теми заходи: Які проблеми виникають при використанні CSS3 на прикладі Яндекс.Пошти Що впливає на швидкість відтворення сторінок, як її виміряти і як оптимізувати Що таке SVARX і як за допомогою нього можна зручно перевіряти веб-форми на стороні клієнта Як впровадити ідеї БЕМ на не-Яндекс проект і що це дасть Що таке privoxy Про API Яндекс.Карт і верстку кастомними тегами Про HTML5 в Я. Пошті (WebSocket, localStorage, Cross-site XHR) Про верстку для touch-пристроїв на прикладі головної сторінки Яндекса Що таке дизайнерська компанія Все про мобільних тренди на основі додатків iOS Про CSS3 в руках дизайнера Реєстрація відкрита. Кількість місць обмежена. Для тих, хто не потрапить до числа учасників або не зможе особисто бути присутнім на Я. Суботнику, буде організована онлайн-трансляція . Інформацію про захід дивіться тут . Поділитися цією інформацією з іншими: http://clck.

Опубліковано: 24/05/11 @ 09:11
Розділ Різне Читати далі...

Яндекс.Субботнік з розробки інтерфейсів в Києві, 28 травня

Третій Я. Суботник у Києві пройде 28 травня в бізнес-центрі «Інком» . Теми заходи: Які проблеми виникають при використанні CSS3 на прикладі Яндекс.Пошти Що впливає на швидкість відтворення сторінок, як її виміряти і як оптимізувати Що таке SVARX і як за допомогою нього можна зручно перевіряти веб-форми на стороні клієнта Як впровадити ідеї БЕМ на не-Яндекс проект і що це дасть Що таке privoxy Про API Яндекс.Карт і верстку кастомними тегами Про HTML5 в Я. Пошті (WebSocket, localStorage, Cross-site XHR) Про верстку для touch-пристроїв на прикладі головної сторінки Яндекса Що таке дизайнерська компанія Все про мобільних тренди на основі додатків iOS Про CSS3 в руках дизайнера Реєстрація відкрита. Кількість місць обмежена. Для тих, хто не потрапить до числа учасників або не зможе особисто бути присутнім на Я. Суботнику, буде організована онлайн-трансляція . Інформацію про захід дивіться тут . Поділитися цією інформацією з іншими: http://clck.

Опубліковано: 24/05/11 @ 09:11
Розділ Різне Читати далі...

Work5.ru - партнерська програма для монетизації ледачих студентів

Я в одному з минулих постів обіцяв розповісти про партнерку під російськомовний трафік на тему замовлення курсових, дипломів та іншого подібного. Ця партнерка називається Work5.ru . Як ви розумієте, ніша сезонна і на початку липня цей самий сезон закінчується, але поки ще є час поекспериментувати, спробувати або, принаймні, заздалегідь підготуватися до наступного сезону. Наприклад, створити міні-СДЛ по темі замовлення подібного, наповнити, дати йому відстоять. Не пропаде. Але можна, звичайно, і відразу гнати трафік з контекстної реклами за нізкочастотке або ВКонтакте. Партнерка запустилася 3-4 місяці тому, платить 25% від сплачених замовлень. Середній замовлення ~ 1800 рублів. Студенти найчастіше купують роботи на замовлення: реферати, курсові, дипломи. Переклади рідше. На дипломах найбільша маржа, його вартість 10-18к рублів. Хоча ось я, чесно кажучи, навіть не знаю чим відрізняється диплом від реферату, так як в інституті ніколи не вчився.

Опубліковано: 13/05/11 @ 03:01
Розділ Різне Читати далі...

Work5.ru - партнерська програма для монетизації лінивих студентів

Я в одному з минулих постів обіцяв розповісти про партнерку під російськомовний трафік на тему замовлення курсових, дипломів та іншого подібного. Ця партнерка називається Work5.ru . Як ви розумієте, ніша сезонна і на початку липня цей самий сезон закінчується, але поки ще є час поекспериментувати, спробувати або, принаймні, заздалегідь підготуватися до наступного сезону. Наприклад, створити міні-СДЛ по темі замовлення подібного, наповнити, дати йому відстоять. Не пропаде. Але можна, звичайно, і відразу гнати трафік з контекстної реклами за нізкочастотке або ВКонтакте. Партнерка запустилася 3-4 місяці тому, платить 25% від сплачених замовлень. Середній замовлення ~ 1800 рублів. Студенти найчастіше купують роботи на замовлення: реферати, курсові, дипломи. Переклади рідше. На дипломах найбільша маржа, його вартість 10-18к рублів. Хоча ось я, чесно кажучи, навіть не знаю чим відрізняється диплом від реферату, так як в інституті ніколи не вчився.

Опубліковано: 13/05/11 @ 03:01
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178