За недостовірну контекстну рекламу Google засудили

За недостовірну контекстну рекламу Google засудили Австралійська комісія по споживачах і конкуренції АССС в 2011 році подала в суд на компанію Google (чий пошуковик речі зможе розповісти не тільки як відбувається заробіток на опитуваннях , а й багато чого іншого), за те що в спонсорських посиланнях які видаються користувачеві коли відображається результат пошуку, недостовірні оголошення. На розгляд суду було представлено всього 11 оголошень. Суд, що відбувся у вересні 2011 року, Google виправдав. Але по чотирьох з цих 11 випадків регулятором була подана апеляція. І в цей раз суд переглянув справу і виніс Google обвинувальний вирок. Оголошення, які стали причиною судового розгляду, містили ключові слова, що означають відомі в Австралії бренди: Harvey World Travel, Honda, Just 4X4 і Alpha Dog Training. При цьому посилання вели на сайти конкуруючих компаній. Google свою провину не визнав.

Опубліковано: 04/04/12 @ 09:58
Розділ Пошуковики Реклама Читати далі...

контекстна реклама

Контекстна реклама Інтернет настільки щільно увійшов в наше життя, що ми слабо уявляємо собі своє існування без мережі. При цьому інтернет допомагає нам не тільки в особистому житті - сьогодні дуже складно знайти компанію, яка в своїй роботі не використовує можливості, що надаються інтернетом. Однією з найпопулярніших інтернет послуг у бізнесменів є, звичайно ж, реклама. Саме інтернет дає можливість отримати увагу відразу величезної кількості користувачів - головне цією увагою зуміти скористатися. Існують різні способи заявити про себе в інтернеті. Особливим попитом у початківців компаній користується контекстна реклама. Це рекламне оголошення або баннер, що з'являється в правій стороні сторінки, коли користувач працює з пошуковою системою. Чому ця реклама «контекстна»? Та тому що з'являються дані оголошення тільки в той момент, коли користувач вводить у рядок пошуковика близьке за тематикою (тобто по контексту) словосполучення.

Опубліковано: 24/03/12 @ 05:34
Розділ Реклама Читати далі...

Профіт -Шоу XVII : Микола Палієнко , директор Prom.ua

Історія проекту Prom.ua , що важливо для програміста-підприємця на старті, про особливості світового ринку, як реалізувати свої ідеї . Про все це розповідає Микола Палієнко, засновник і керівник Prom.ua - найбільшого бізнес-каталогу рунета, яким щодня користуються понад 400 000 чоловік . 3:12 - Коротка біографія
4:50 - Як все починалося
7:03 - Перші інвестори, перші ідеї
8:20 - Стратегія розвитку Prom.ua
13:50 - Як удосконалювався продукт? Чи варто прислухатися до думки клієнтів?
18:01 - Технічна сторона проекту. Уподобання та особливості на світовому ринку.
21:30 - Чи є місце новим ідеям, або напрямки розвитку Prom.ua
22:52 - Недоліки українського ринку
25:08 - Чому так багато програмістів, і так мало успішних проектів? 30:45 - Проблема старту нового проекту На нові випуски Профіт-Шоу можна підписатися на YouTube , ВКонтакте і Facebook . Аудіоверсія шоу доступна на PodFM . Спонсор випуску - . Pipedrive is a CRM-replacing deal management tool.

Опубліковано: 19/03/12 @ 02:27
Розділ Реклама Читати далі...

Контекстна реклама або SEO

Найбільш ефективні методи просування сайту є SEO-просування і контекстна реклама. Метою SEO (в перекладі з англ. Search engine optimization), або пошукової оптимізації, є виведення інтернет-ресурсу в число перших результатів видачі пошукових систем. Фахівці SEO-компаній працюють з текстовим наповненням сайту, посиланнями і тегами. Контекстна реклама - це один із способів розміщення Інтернет-реклами, який заснований на безпосередньому відповідності змісту рекламного матеріалу контенту сторінки, на якій він розміщений. Доведеним перевагою SEO-оптимізації перед рекламою є той факт, що користувачі віддають перевагу переходити за посиланнями «звичайного» пошуку, ігноруючи прямі рекламні оголошення. Таким чином, ми підібралися до першого критерію, за яким можна судити про переваги і недоліки двох методів просування сайтів. Трафік. SEO приносить більше трафіку на сайт. Важливу роль тут відіграє і вдале розташування результатів видачі в найбільш зручною для перегляду лівій частині браузера.

Опубліковано: 29/02/12 @ 01:43
Розділ seo Реклама Читати далі...

Wordpress SEO . Урок 4 - дзеркала сайту та 301 редирект

Дорогі друзі, в ефірі мій черговий відеоурок з безкоштовного курсу Wordpress SEO. Сьогодні я розповім про те, як визначити основне дзеркало сайту (з www або без), як зробити 301 редірект і для чого взагалі все це потрібно. Схему дій, описану в відеоуроці, можна застосовувати як у блогах на Wordpress, так і до сайтів на інших движках. За сформованою традицією, відео я роблю без попереднього написання тексту, щоб не читати з папірця, тому у відео будуть чутні звуки сусідської дрилі і моєї мікрохвильовки. Wordpress SEO. Урок 4 - дзеркала сайту та 301 редирект Партнер відеоуроку (як потрапити ): - сервіс ефективного просування Ротапост. Цей сервіс я вважаю дуже ефективним для просування сайтів. Примітка - відеоурок краще дивитися в повноекранному режимі як 720. Спочатку я відповім на ймовірні запитання від новачків. Я люблю зрозумілі пояснення, тому відповім найпростішими словами. Що таке основне дзеркало сайту? Пошукові системи можуть враховувати ваш сайт з www або без в адресі.

Опубліковано: 12/01/12 @ 08:46
Розділ seo wordpress Блоги Реклама Читати далі...

Wordpress SEO . Урок 4 - дзеркала сайту і 301 редирект

Дорогі друзі, в ефірі мій черговий відеоурок з безкоштовного курсу Wordpress SEO. Сьогодні я розповім про те, як визначити основне дзеркало сайту (з www або без), як зробити 301 редирект і для чого взагалі все це потрібно. Схему дій, описану в відеоуроці, можна застосовувати як у блогах на Wordpress, так і до сайтів на інших движках. За сформованою традицією, відео я роблю без попереднього написання тексту, щоб не читати з папірця, тому у відео будуть чутні звуки сусідської дрилі і моєї мікрохвильовки. Wordpress SEO. Урок 4 - дзеркала сайту і 301 редирект Партнер відеоуроку (як потрапити ): - сервіс ефективного просування Ротапост. Цей сервіс я вважаю дуже ефективним для просування сайтів. Примітка - відеоурок краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720. Спочатку я відповім на ймовірні запитання від новачків. Я люблю зрозумілі пояснення, тому відповім найпростішими словами.

Опубліковано: 12/01/12 @ 08:46
Розділ seo wordpress Блоги Реклама Читати далі...

Оффтоп : як ми піднімали корпоративний дух і вітали директора з Днем Народження

Люди, які працюють в офісі, швидше за все навіть не замислюються, що саме тут проходить більша частина їх свідомого життя і що зі своїми співробітниками вони проводять набагато більше часу, ніж з родиною та друзями. Якщо ви не абсолютний пофігіст, то взаємини з колегами можуть впливати не тільки на ваш настрій і працездатність, а й на здоров'я і бажання вставати вранці. Здорову атмосферу в колективі допомагають створювати і підтримувати різні спільні заходи. Причому ці заходи не обов'язково повинні мати пряме відношення до роботи - адже чим краще люди дізнаюся друг-друга, тим краще вони будуть один-одного розуміти, тим легше їм буде взаємодіяти при вирішенні якихось робочих питань. Можна збиратися у вихідні на партію покеру, на "мафію", сходити в більярд, на каток або на картинг, як це одного разу зробили ми . А ще дуже добре піднімає "корпоративний дух" підготовка до якихось заходів.

Опубліковано: 12/12/11 @ 02:11
Розділ Реклама Читати далі...

Метт Каттс: чи потрібно закривати банери від індексації

субтітри Дорогі друзі, в ефірі мій новий переклад матеріалів з англомовного каналу Google для вебмайстрів Google Webmaster Help . Мені так подобається перекладати ці відеоматеріали, що слів немає. Переклади відео допомагають мені дізнаватися точку зору представника Google Метт Каттс з багатьох важливих питань оптимізації та просування сайтів. У сьогоднішньому випуску Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість те, чи потрібно закривати банери від індексації за допомогою атрибуту rel = "nofollow". Мій коментар : зверніть увагу, наскільки відрізняється підхід до розміщення платних посилань в рунеті і англомовному інтернеті. Там прийнято закривати від індексації яку платно розміщену посилання. У нас би такий варіант не пройшов ні на одному сервісі, так само як і при ручному розміщенні. Упевнений, що прочитавши питання сьогоднішнього випуску, ви обуріться до глибини душі.

Опубліковано: 04/11/11 @ 08:33
Розділ Безпека Блоги Реклама Читати далі...

27-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з керуючим директором стартап-інкубатора

Як економісти приходять в IT Кар'єра від аналітика до молодшого партнера Стартап - інкубатор GrowthUP Найбільш пам'ятний стартапери Перший проект для підприємця Стартапи і підприємницька тусовка в Україну , крім Києва NDA в стартап бізнесі Викидання з бізнесу Кредитування та інвестиції Успіх стартап проекту Проекти з якими працює GrowthUP « стартапери » бувають різні Підготовка до початку роботи над стартапом Хто займається інвестиціями в Україну Значення команди в стартапі Нетворк в стартапах Startup Crash Test Entrepreholic День інвестора Центральної та Східної Європи 2011 Випуск записаний за підтримки IT компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - найкращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 11/10/11 @ 08:49
Розділ Реклама Читати далі...

27-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з керуючим директором стартап-інкубатора

Як економісти приходять в IT Кар'єра від аналітика до молодшого партнера Стартап - інкубатор GrowthUP Найбільш пам'ятний стартапери Перший проект для підприємця Стартапи і підприємницька тусовка в Україну , крім Києва NDA в стартап бізнесі Викидання з бізнесу Кредитування інвестиції Успіх стартап проекту Проекти з якими працює GrowthUP « стартапери » бувають різні Підготовка до початку роботи над стартапом Хто займається інвестиціями в Україну Значення команди в стартапі Нетворк в стартапах Startup Crash Test Entrepreholic День інвестора Центральної та Східної Європи 2011 Випуск записаний за підтримки IT компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - найкращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 11/10/11 @ 08:49
Розділ Реклама Читати далі...

Про мишей і їжачка, моделях розробки і квакерами в контексті FOSS Sea 2011

Всі ці розмови про те, що аутсорсинговим компаніям треба переходити до продуктової моделі якось сильно нагадують мені відомий анекдот про стратегічному мисленні пугача. Однією з найперших (і найбільших) з моїх помилок в самостійному бізнесі була співпраця з однієї великої аутсорсингової компанією з метою спільної розробки продукту. Ідея була в тому, щоб об'єднати нашу експертизу в області білінгових систем та ресурси великої компанії, випустивши на ринок сучасний продукт. Розробка велася близько двох років, після чого проект був закритий без випуску будь-якої версії. Цей провал збагатив мене, крім усього іншого, ще й розумінням відмінностей продуктової та розробки на замовлення, який можна коротко виразити наступною формулою: в аутсорсингу людино-годин, витрачений на розробку - це пряма прибуток, у той час як для продуктової розробки - це прямі збитки.

Опубліковано: 10/09/11 @ 06:05
Розділ Реклама Читати далі...

Інтерв'ю з директором з розвитку продуктів SUP Іллею Дроновим

Інтерв'ю з директором з розвитку продуктів SUP Іллею Дроновим Друзі, кілька місяців тому випадок представив мені відмінну можливість взяти інтерв'ю у директора з розвитку продуктів SUP Іллі Дронова. І хоча Ілля серйозно поставився до цієї справи і досить оперативно відповів на мої питання, все ж таки виникли деякі проблеми з його публікацією. Минуло не мало часу, але я таки радий представити Вам інтерв'ю з Іллею Дроновим . Ілля займає посаду директора з розвитку продуктів SUP, простіше кажучи, через нього проходять усі розробки і нововведення в LiveJournal (та інших проектів належать SUP Media). Він працює в галузі інтернет-розробок і програмування з 1999 року. Ви можете відвідати його блог igrick.livejournal.com . SUP Media - це міжнародна інтернет-компанія, що спеціалізується на інформаційних і цифрових технологіях, офіси якої розташовані в Москві і Сан-Франциско, США. З моменту заснування в 2006 році управляє провідними контент-проектами, а також реалізує найбільш оригінальні рекламні кампанії.

Опубліковано: 18/07/11 @ 04:00
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Олексій Мась: банери не вийдуть цілком продають - це міф

Сьогодні в гостях у блогу Авеб легенда уанета Олексій Мась. Це керівник УБС (найбільша в країні банерна мережа), Mail.ua, book.ua, і багатьох інших проектів, бізнес-тренер, вірусний маркетолог, письменник-фантаст, коротше кажучи - різнобічний, цікавий і успішний чоловік. Олексій люб'язно погодився приділити нам трохи часу, розповівши про відмінності між банерами і контекстною рекламою, своїх існуючих і планованих проектах, а також про книгу з інтернет-маркетингу, до написання якої може приєднатися кожен бажаючий. Олексій, добрий день. Пара питань до Вас, як до засновника УБС. Періодично спливають дослідження про банерну сліпоту, починаючи, мабуть, з Якоба Нільсена. Чи існує реальна втома від банерів? Існує психологічний захисний механізм, коли мозок автоматично фільтрує інформацію. Тому ми бачимо часто те, що хочемо бачити. Якщо нам потрібна дриль - ми бачимо, що рекламується дриль, якщо нам потрібен будинок - бачимо, що рекламується нерухомість. Зайве відсівається, це нормально.

Опубліковано: 05/07/11 @ 02:17
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Генеральний директор Microsoft Україна Дмитро Шимків: «Bing не є пошукачем»

 На останньому в цьому сезоні Microsoft Minicamp розповідали цікаві речі: про досвід відеоподкастінга (Kyiv Cast), найпростіше книжкове видавництво (Prostobook), інтеграцію телебачення та інтернету (MTV), а також про технології недалекого майбутнього, представлених Дмитром Шимківа. Нагадаю, Minicamp - це щомісячні зустрічі в київському офісі Microsoft в напіврозважальних стилі. Три-чотири доповіді на тему інтернет-бізнесу, кава-брейк, networking (по-російськи - обмін візитками) і різноманітні конкурси. Організовує це все менеджер з онлайн-маркетингу Максон Пуговський , а спонсором виступає Internet Explorer 9. (Прямо зараз, коли я це набираю, переді мною лежить подарункова флешка із записаними на неї IE і Microsoft Essentials. Нарешті у нас в офісі з'явиться нормальний антивірус.) Сьогоднішній мінікемп, шостий за рахунком, можна назвати особливим з кількох причин. По-перше, цей останній. Заходів такого формату більше не буде. Команда Microsoft буде щось міняти або придумувати нове.

Опубліковано: 26/06/11 @ 09:13
Розділ Блоги Пошуковики Реклама Читати далі...

Секрети контекстної реклами в новій книзі "Контекстна реклама" від професіоналів-практиків

Контекстная реклама Книгу "Контекстна реклама "безсумнівно можна назвати підручником. Книга написана визнаними професіоналами Анаром Бабаєвим, Миколою Євдокимовим, Андрієм Івановим. Крім основних авторів у написанні книги "Контекстна реклама" брали участь ще 24 експерти. У книзі детально розглянуті всі питання роботи з системами контекстної реклами, кожен розглянуте питання супроводжується практичними прикладами.
Автори "спалили багато тем" як обійти конкурентів в контекстній рекламі, оптимально освоїти рекламний бюджет, аналізувати ефективність реклами.
Книга обов'язкова до прочитання всім, хто займається контекстною рекламою незалежно від досвіду та рівня підготовки. Купити "Контекстна реклама" А. Бабаєв, Н. Євдокимов, А. Іванов на Ozone .

Опубліковано: 20/05/11 @ 12:34
Розділ Реклама Читати далі...

Секрети контекстної реклами в новій книзі «Контекстна реклама» від професіоналів-практиків

Контекстная реклама Книгу "Контекстна реклама "безсумнівно можна назвати підручником. Книга написана визнаними професіоналами Анар Бабаєвим, Миколою Євдокимовим, Андрієм Івановим. Крім основних авторів у написанні книги "Контекстна реклама" брали участь ще 24 експерти. У книзі детально розглянуті всі питання роботи з системами контекстної реклами, кожен розглянуте питання супроводжується практичними прикладами.
Автори "спалили багато тем" як обійти конкурентів у контекстній рекламі, оптимально освоїти рекламний бюджет, аналізувати ефективність реклами.
Книга обов'язкова до прочитання всім, хто займається контекстною рекламою незалежно від досвіду і рівня підготовки. Купити "Контекстна реклама" А. Бабаєв, Н. Євдокимов, А. Іванов на Ozone .
Завантажити в PDF "Контекстна реклама" А. Бабаєв, Н. Євдокимов, А. Іванов кілька сторінок. Зміст
Для кого ця книга
Автори та консультанти
Глава 1.

Опубліковано: 20/05/11 @ 12:34
Розділ Реклама Читати далі...

Секреты контекстной рекламы в новой книге «Контекстная реклама» от профессионалов-практиков

Контекстная реклама Книгу "Контекстна реклама "безсумнівно можна назвати підручником. Книга написана визнаними професіоналами Анар Бабаєвим, Миколою Євдокимовим, Андрієм Івановим. Крім основних авторів у написанні книги "Контекстна реклама" брали участь ще 24 експерти. У книзі детально розглянуті всі питання роботи з системами контекстної реклами, кожен розглянуте питання супроводжується практичними прикладами.
Автори "спалили багато тем" як обійти конкурентів у контекстній рекламі, оптимально освоїти рекламний бюджет, аналізувати ефективність реклами.
Книга обов'язкова до прочитання всім, хто займається контекстною рекламою незалежно від досвіду і рівня підготовки. Купити "Контекстна реклама" А. Бабаєв, Н. Євдокимов, А. Іванов на Ozone .
Завантажити в PDF "Контекстна реклама" А. Бабаєв, Н. Євдокимов, А. Іванов кілька сторінок. Зміст
Для кого ця книга
Автори та консультанти
Глава 1.

Опубліковано: 20/05/11 @ 12:34
Розділ Реклама Читати далі...

Секрети контекстної реклами в новій книзі «Контекстна реклама » від професіоналів- практиків

Контекстная реклама Книгу "Контекстна реклама "безсумнівно можна назвати підручником. Книга написана визнаними професіоналами Анар Бабаєвим, Миколою Євдокимовим, Андрієм Івановим. Крім основних авторів у написанні книги "Контекстна реклама" брали участь ще 24 експерти. У книзі детально розглянуті всі питання роботи з системами контекстної реклами, кожен розглянуте питання супроводжується практичними прикладами.
Автори "спалили багато тем" як обійти конкурентів у контекстній рекламі, оптимально освоїти рекламний бюджет, аналізувати ефективність реклами.
Книга обов'язкова до прочитання всім, хто займається контекстною рекламою незалежно від досвіду і рівня підготовки. Купити "Контекстна реклама" А. Бабаєв, Н. Євдокимов, А. Іванов на Ozone .
Завантажити в PDF "Контекстна реклама" А. Бабаєв, Н. Євдокимов, А. Іванов кілька сторінок. Зміст
Для кого ця книга
Автори та консультанти
Глава 1.

Опубліковано: 20/05/11 @ 12:34
Розділ Реклама Читати далі...

Секрети контекстної реклами в новій книзі « Контекстна реклама » від професіоналів- практиків

Контекстная реклама Книгу "Контекстна реклама "безсумнівно можна назвати підручником. Книга написана визнаними професіоналами Анар Бабаєвим, Миколою Євдокимовим, Андрієм Івановим. Крім основних авторів в написанні книги "Контекстна реклама" брали участь ще 24 експерта. У книзі детально розглянуті всі питання роботи з системами контекстної реклами, кожен розглянутий питання супроводжується практичними прикладами.
Автори "спалили багато тем" як обійти конкурентів у контекстній рекламі, оптимально освоїти рекламний бюджет, аналізувати ефективність реклами.
Книга обов'язкове до прочитання всім, хто займається контекстною рекламою незалежно від досвіду і рівня підготовки. Купити "Контекстна реклама" А. Бабаєв, Н. Євдокимов, А. Іванов на Ozone .
Завантажити в PDF "Контекстна реклама" А. Бабаєв, Н. Євдокимов, А. Іванов кілька сторінок. Зміст
Для кого ця книга
Автори та консультанти
Глава 1.

Опубліковано: 20/05/11 @ 12:34
Розділ Реклама Читати далі...

Секрети контекстної реклами в новій книзі « Контекстна реклама » від професіоналів - практиків

Контекстная реклама Книгу "Контекстна реклама "безсумнівно можна назвати підручником. Книга написана визнаними професіоналами Анар Бабаєвим, Миколою Євдокимовим, Андрієм Івановим. Крім основних авторів у написанні книги "Контекстна реклама" брали участь ще 24 експерта. У книзі детально розглянуті всі питання роботи з системами контекстної реклами, кожен аналізований питання супроводжується практичними прикладами.
Автори "спалили багато тем" як обійти конкурентів в контекстній рекламі, оптимально освоїти рекламний бюджет, аналізувати ефективність реклами.
Книга обов'язкова до прочитання всім, хто займається контекстною рекламою незалежно від досвіду і рівня підготовки. Купити "Контекстна реклама" А. Бабаєв, Н. Євдокимов, А. Іванов на Ozone .
Завантажити в PDF "Контекстна реклама" А. Бабаєв, Н. Євдокимов, А. Іванов кілька сторінок. Зміст
Для кого ця книга
Автори і консультанти
Глава 1.

Опубліковано: 20/05/11 @ 12:34
Розділ Реклама Читати далі...

1 2 3 4