Секрети контекстної реклами в новій книзі « Контекстна реклама » від професіоналів-практиків

Контекстная реклама Книгу "Контекстна реклама "безсумнівно можна назвати підручником. Книга написана визнаними професіоналами Анаром Бабаєвим, Миколою Євдокимовим, Андрієм Івановим. Крім основних авторів у написанні книги "Контекстна реклама" брали участь ще 24 експерта. У книзі детально розглянуті всі питання роботи з системами контекстної реклами, кожен аналізований питання супроводжується практичними прикладами.
Автори "спалили багато тем" як обійти конкурентів в контекстній рекламі, оптимально освоїти рекламний бюджет, аналізувати ефективність реклами.
Книга обов'язкова до прочитання всім, хто займається контекстною рекламою незалежно від досвіду і рівня підготовки. Купити "Контекстна реклама" А. Бабаєв, Н. Євдокимов, А. Іванов на Ozone . Завантажити в PDF "Контекстна реклама" А. Бабаєв, Н. Євдокимов, А. Іванов кілька сторінок. Зміст
Для кого ця книга
Автори та консультанти
Глава 1.

Опубліковано: 20/05/11 @ 12:34
Розділ Реклама Читати далі...

Секрети контекстної реклами в новій книзі « Контекстна реклама» від професіоналів-практиків

Книгу " Контекстна реклама " безсумнівно можна назвати підручником . Книга написана визнаними професіоналами Анаром Бабаєвим, Миколою Євдокимовим , Андрієм Івановим. Крім основних авторів у написанні книги " Контекстна реклама " брали участь ще 24 експерта . У книзі детально розглянуті всі питання роботи з системами контекстної реклами, кожен аналізований питання супроводжується практичними прикладами.
Автори " спалили багато тем " як обійти конкурентів в контекстній рекламі , оптимально освоїти рекламний бюджет, аналізувати ефективність реклами.
Книга обов'язкова до прочитання всім, хто займається контекстною рекламою незалежно від досвіду і рівня підготовки. Купити " Контекстна реклама" А. Бабаєв, Н. Євдокимов , А. Іванов на Ozone . Завантажити в PDF " Контекстна реклама" А. Бабаєв, Н. Євдокимов , А. Іванов кілька сторінок. Зміст
Для кого ця книга
Автори та консультанти
Глава 1.

Опубліковано: 20/05/11 @ 12:34
Розділ Реклама Читати далі...

Чи дає Google перевагу сайтам з Google AdSense

русскіе тітри Дорогі друзі, пропоную вашій увазі свій новий переклад титрів для відеоматеріалів з англомовного каналу Google для вебмастерів GoogleWebmasterHelp . У сьогоднішньому відео Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість про те, чи дає Google перевагу сайтам, на яких встановлені контекстні оголошення Google AdSense. Чи дає Google перевагу сайтам з Google AdSense Для відображення переведених мною російських титрів після запуску відео потрібно вибрати "Russian", клікнувши по показаної іконці: Якщо перейти на сторінку відео на Youtube, клікнувши по його назві, і розкрити опис ролика, то можна побачити фразу "Russian subtitles provided by Mike Shakin". Питання : Сьогодні питання від Ніка із міста Ванкувер. Нік запитує: "Чи дає Google перевагу сайтам, на яких розміщені оголошення AdSense? Я часто чую, що деякі SEO експерти це стверджують. Мені здається, в цьому є сенс, тому що Google є корпорацією і вона зацікавлена ??у максимальному прибутку.

Опубліковано: 11/05/11 @ 07:12
Розділ seo Безпека Пошуковики Реклама Читати далі...

Як довго потрібно робити 301 редірект

русскіе тітри Дорогі друзі, пропоную вашій увазі свій черговий переказ титрів на російський для відеоматеріалів з англомовного каналу Google для вебмастерів GoogleWebmasterHelp . У сьогоднішньому відео Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість про те, як довго потрібно робити 301 редірект зі старого адреси сайту на новий і що при цьому потрібно врахувати. Як довго потрібно робити 301 редірект Для відображення переведених мною російських титрів після запуску відео потрібно вибрати "Russian", клікнувши по показаної іконці: Якщо перейти на сторінку відео на Youtube, клікнувши по його назві, і розкрити опис ролика, то можна побачити фразу "Russian subtitles provided by Mike Shakin". Питання : Сьогоднішній питання від Джейкоба з Данії.

Опубліковано: 06/05/11 @ 07:31
Розділ Безпека Реклама Читати далі...

Інтерв'ю з директором студії ВебПромо: обговорюємо SEO в Україну і буржунете.

Нещодавно до мене написав власник однієї студії, яка займається просуванням клієнтів в Україну і буржунете. Запропонував взяти у нього інтерв'ю. Ну, чому б і ні. Вийшло непогано: MaulNet : Давай розповідай. У тебе означає яка-та фірма, яка займається пошуковим просуванням в США і Україною? Так? Антон Воронюк : Фірма не якась, а цілком конкретна - WebPromo (web-promo.com.ua). І ми займаємося розкручуванням, контекстом та веб-аналітикою для українських та західних клієнтів. (команда блатних гуру з ВебПромо)
MaulNet : Приголомшливо. Чому обрані такі ось напрями - США і Україною? Ну, Україні зрозуміло, маленька конкуренція, слабкі алгоритми тамтешнього Гугла, словом, халява. Але і замовники, напевно, платять салом і хлібцями. У чому я не правий? Антон : Україні, тому що тут знаходимося географічно, та і з клієнтами конкуренцією останні роки тут все нормально. Вже сформувався ряд своїх сильних промоутери.

Опубліковано: 03/05/11 @ 10:19
Розділ seo Блоги Реклама Читати далі...

Безкоштовна реклама в біржах посилань

Бесплатная реклама в біржах ссилок Контекст, банери, постові, огляди - все це добре, все це реклама і від усього цього є вихлоп. Але хто не хоче пропіарити якийсь продукт чи сервіс абсолютно безкоштовно? Я думаю, хочуть усі. Я скажу більше, все не тільки хочуть, але й можуть. Насправді, ідея далеко не нова, багато хто вже давно користуються цим, а багато хто не помічають або попросту не здогадуються, ось таких людей мені б і хотілося трохи підштовхнути. Всі ми знаємо такі відомі біржі посилань, як sape , блогун , gogetlinks , ротапост і т.д. і кожен з нас працює в одній, а деякі і у всіх цих біржах, причому неважливо, ким ми працюємо, оптимізатором або вебмайстром, головне щоб знали як створити рекламну компанію. ...

Опубліковано: 29/04/11 @ 06:43
Розділ seo Блоги Реклама Читати далі...

Мінус-слова в контекстній рекламі

 Від точності підібраних ключових фраз і слів, за якими будуть показуватися оголошення, безпосередньо залежить ефективність контекстної реклами - мова йде і про витрати, і про вплив на потенційного покупця. Відмінний спосіб зменшити витрати, урізавши непотрібні покази та кліки, а так само показати рекламу тільки тому, кого вона справді цікавить - скласти список мінус-слів. Мінус-слова використовуються в контекстній рекламі поряд з ключовими словами. Різниця в тому, що перші викликають показ об'яв, а другі, забороняють. З їх допомогою ви зможете відсікти не цільовим користувачів ще до того, як вони побачать оголошення, тобто просто кажучи, не показувати їм його. У мінус-слова включають термін або фразу, що описують послуги, які ви не робите чи характеристику, яка не відповідає вашому товару. Наведу кілька простих прикладів: ви продаєте шафи, але не займаєтеся їх доставкою, «доставка» - ваше мінус-слово; ви продаєте велосипеди, але не займаєтеся запчастинами і ремонтом.

Опубліковано: 24/04/11 @ 11:04
Розділ Реклама Читати далі...

Поради тим, хто вирішив заробити на сайті за допомогою контекстної реклами

Давайте поговоримо про деякі неочевидних речах і помилках, які, однак, здатні сильно вплинути на рівень заробітку на сайті за допомогою контекстної реклами. Важливість кількості сторінок Як правило, сайти, які створюють під заробіток на контекстній рекламі, складаються не з однієї і навіть не з 10 сторінок. Сторінок на подібних сайтах може бути і 100 і 200 і 1000. Так як існує думка, що чим більше сторінок, тим більше відвідувачів, можна залучити з пошукачів. Усвідомлюючи це, багато хто приходить до думки, що кількість сторінок грає, мало не саму важливу роль у справі заробітку на контексті. З одного боку все правильно. Кількість сторінок на сайті точно впливає на рівень доходу з контекстної реклами, але цей вплив не таке, як у випадку з торгівлею посиланнями. Тут важливіше якість цих сторінок, вірніше навіть сказати рівень оптимізації під пошукові системи. Важливо створити не просто як можна більше сторінок. Важливіше правильно оптимізувати ці сторінки під правильні пошукові запити.

Опубліковано: 20/04/11 @ 03:06
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Що таке umask і як встановити права на файл або директорію

Черговий пост з серії : завжди хотів це зрозуміти, ... підглянув ось тут , досить легке і дохідливе пояснення того, як порахувати umask, якщо знаєш які права у результаті повинен мати твій файл або директорія. Як правило, при адмініструванні Linux систем, більше доводиться стикатися з фактичними правами, а от з umask виникають деякі труднощі. Автор оригінальної статті сам трохи заплутався, але я все виправив. Як встановити umask за замовчуванням? Дізнатися поточне значення вашої umask можна просто: $ Umask $ 0022 Umask для всіх користувачів за умовчанням встановлюється в файлах/etc/.bashrc або/etc/.profile. Після процедури початкової інсталяції Linux він дорівнює 0022 (022) або 0002 (002).
Просто додайте або змініть рядок з umask: umask 022 Зміни вступлять в силу при наступному вході. Що таке 0022 і 0002? За замовчуванням umask 0002 використовується для звичайного користувача. З цією маскою права за замовчуванням, для директорії, рівні 775, а для файлу 664.

Опубліковано: 16/03/11 @ 11:03
Розділ Реклама Читати далі...

Реклама: що потрібно про це знати

Чим може допомогти реклама? Просте запитання, часто з'являється в голові початківця бізнесмена, а також музиканта, актора і власника банку . Відповідь дуже проста - всім, що потрібно на шляху реалізації вашого проекту. Від вас вимагається тільки якісно робити те, до чого ви маєте покликання. Тобто, продавати, виготовляти, співати, танцювати, смішити та інше. Ну а реклама допоможе донести все це до потенційного споживача і зацікавити його.

Не можна сказати, що це простий і не пов'язаний з труднощами процес. На початку дев'яностих років, коли наше суспільство переходило на рейки ринкової економіки, одного ролика на центральному телебаченні було достатньо, що б забезпечити популярність людини, товару або події у всій країні. Сьогодні, після двадцяти років напруженої конкурентної боротьби ситуація значно змінилася. Потрібно реалізація кількох паралельних рекламних проектів, вкладення великих грошей, залучення відомих людей, щоб реклама знайшла відгук у свідомості людей.

Опубліковано: 15/03/11 @ 09:48
Розділ Реклама Читати далі...

Rotabaner - банерна мережа для блогерів

Ви втомилися шукати рекламодавців для блогу, домовлятися з кожним про вартість і терміни? Постійно нагадувати про оплату? Ваші муки скінчилися, зустрічайте - Rotabaner Rotabaner призначений для розміщення реклами різних форматів на блогах. Сервіс дозволяє зробити процес покупки/продажу реклами на блогах максимально простим і зручним, вирішує проблему пошуку рекламодавців, автоматичного розміщення реклами та отримання оплати. Автор блогу одержує 85% від вартості розміщеної реклами. Ведеться пдробная статистика по показах і кліках як для вебмайстра так і рекламодавця. До того ж, це безпечно, більше не потрібно боятися бана від пошукачів за розміщення посилань, все по чесному. Реєстрація блогу в Ротабанере проста, досить вказати урл блогу, короткий опис і RSS лічильник feedburner. У систему приймаються тільки україномовні сайти тематики seo, IT, розробка, фріланс, особиста ефективність, тільки з унікальним контентом і повністю робітники.

Опубліковано: 03/03/11 @ 04:01
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Чи буде Daos крутити баннери?

Предмет заздрості в пристойному обществе Неодноразово ставили подібні питання. І ось тільки що прийшов ще лист. Дозволю собі процитувати уривок і наступного разу відповіддю просто буду давати посилання на цю замітку.       У мене таке питання, можна на ДАОС зробити рекламний блок аля «Яндекс.Директ», тобто
1) по-перше не горизонтально, а вертикально,
2) по-друге в блоці розмістити 4-5 оголошень?
3) крім заголовка ще і текст розміщувати пояснювальний?    Daos - самобутнє і цілком самодостатнє засіб реклами, це саме рядок. Чи не баннерокрутилку, не Директ, не AdSense і не конкурент, боже збав, OpenX. З мого боку було б нескромно нагадувати, що все геніальне просто, але я і не скромний. Справа не в геніальності, суть на поверхні - прості лаконічні рішення дуже ефективні .

Опубліковано: 23/02/11 @ 07:29
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

1 2 3 4