Як побудувати посилальну стратегію сайту

Cсылочный взрыв Ahrefs Навколо посилань ведеться чимало суперечок. Часто молоді оптимізатори, маркетологи і власники сайтів кидаються з крайності в крайність – від масової закупівлі сірих лінків (за принципом чим більше, тим краще), до повного заперечення цього методу просування. Ми в referr.ru вважаємо, що істина посередині. Як виробити оптимальну стратегію просування з допомогою посилальної маси – про це стаття.
Що таке посилальна стратегія і як за неї боротися На що звертати увагу Анкорный лист Динамічний ріст маси Якість донорів Методи отримання посилань Каталоги і довідники Роботодавці Сайти відгуків Аутріч, крос-маркетинг – гостьові статті Крауд-маркетинг Висновки Що таке посилальна стратегія і як за неї боротися Посилальна стратегія – це комплекс дій по просуванню сайту в пошукових системах за допомогою планомірного нарощування кількості лінків. Суть полягає у розміщенні з посиланнями на сторонніх ресурсах.

Опубліковано: 24/01/19 @ 07:57
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Information Security дайджест #12: NotPetya рік потому, атмосферне UA-CTF, АРТ і їхні домашні рисорчеры, ZeroNights 2018

Дайджест створено у співавторстві з Павлом Кривко . 00h > Інтро Привіт! У передноворічному випуску ми розповімо про те, як пройшов UA-CTF в Києві, покажемо матеріали ZeroNights 2018, поговоримо про злами в Україні та світі, поділимося парочкою авторських статей та інфою за вразливостей і сплойтам. Не пропустіть самий жирний випуск минає! 01h > Гаряче Нещодавно опублікована невідомим автором стаття «Особливості національного АПТ, або Як я вивчав страшні кібератаки», присвячена мамкиным рисорчерам, сколихнула профільне ком'юніті. В властивою автору манері викладу, піднімається проблематика висмоктаних з пальця досліджень і домислів без реального фактажу. У Києві відбулася щорічна конференція з інформаційної та кібербезпеки UISGCON14 . Якісне відео з доповідями та презентаціями різних потоків цього великого івенту вже доступно для всіх, на Youtube-каналі Securit13 Podcast.

Опубліковано: 29/12/18 @ 08:00
Розділ Безпека Читати далі...

Путівник по сертифікації проектного менеджменту

Як підтвердити, що ти професіонал у тій чи іншій області? Успішний досвід, результат інтерв'ю, рекомендація колег — все це носить суб'єктивний характер. В академічних колах працює принцип: колегія професіоналів повинна перевірити знання і підтвердити вашу експертність. Так працює отримання докторського ступеня — вислухає вас колегія експертів (інших докторів наук) і дасть свій вердикт. В бізнес-середовищі діє схожий підхід, але замість академічної інституції виступає якась організація, яка акредитує експертів згідно з власними критеріями. Як правило, це певні вимоги до досвіду, вищої освіти, проходження спеціального навчання та складання тесту, іспиту, інтерв'ю або оцінки комісією. Сертифікація, як правило, ґрунтується на певному стандарті, зводі знань, а отримання сертифіката — лише підтвердження того, що ви засвоїли знання, загальний словник, арсенал кращих практик і можливість уникнути поширених помилок (хоча без них нікуди).

Опубліковано: 14/12/18 @ 09:42
Розділ Безпека Читати далі...

Ruby/Rails дайджест #24: реліз Ruby 2.6.0-preview3, оновлення JRuby до 9.2.4.1, а також вихід 5.2.2.rc1 фреймворку Ruby on Rails

Всім привіт! У новому дайджесті тонна хороших новин для спільноти Ruby. Почнемо з того, що робота над Ruby 2.6 на завершальній стадії — на початку листопада була представлена третя preview-версія Ruby 2.6, за якою послідує вже передрелізна версія. Також вийшов ряд інших оновлень, у тому числі Rails 5.2.2.rc1, Passenger 5.3.7 і Jekyll 3.8.5. Зверніть увагу на добірку статей про Ruby 2.6 — там не тільки йдеться про нові функції, але також є бенчмарки роботи з JIT-компілятором і без нього. Почитати Scaling the Monolith — чек-лист по масштабуванню монолітного програми. Tips for Writing Fast Rails: Part 2 — поради автора, як збільшити продуктивність додатків на Rails (перша частина тут ). Bundler is Built Into Ruby 2.6.0preview3 — тепер менеджер пакетів Bundler вбудований в Ruby 2.6.0-preview3. Deploying feature branches to have a review app — як і навіщо створювати staging-оточення для кожної гілки feature при розробці ПО.

Опубліковано: 01/12/18 @ 11:00
Розділ Безпека Читати далі...

Senior у пошуках роботи. Як я пройшов 20 співбесід з HR і що про це думаю

Цією статтею я хочу почати цикл розповідей про ті, як я протягом декількох місяців проходив співбесіди приблизно в 20-ти різних компаніях на різні вакансії. Тут будуть мої думки про ринок праці, процес найму, а також кілька найцікавіших історій. Цикл складатиметься з декількох частин: HR інтерв'ю, технічні інтерв'ю, фінальні інтерв'ю. Отже, це перша частина. Трішки про себе. Програмую зі шкільного віку, за гроші працюю 10 з гаком років. Працював адміном, програмістом, тімлідом, PM-му, лінійним менеджером. Виконував обов'язки SRE/DevOps, архітекта, HR, офіс-менеджера, енікейщика. Працював у кривавому ентерпрайзі, стартапі й аутсорсі. В основному займався формошльопством і крудами, мав справу з Java та бекендом. Останні кілька років пересів на фулстек мікс з Java, Ruby/RoR, Python, Node.js. На співбесідах я позиціонував себе як Senior+ розробника, тому все нижченаписане буде актуальні для такого рівня та вище. На інших позиціях досвід може бути іншим.

Опубліковано: 14/11/18 @ 02:19
Розділ Безпека Читати далі...

12 консенсус-протоколів для розподілених систем

У Intellectsoft Blockchain Lab ми працюємо з клієнтами з великої кількості індустрій, будь то фінансовий сектор або рітейл, а також з компаніями, які знаходяться на різному рівні розвитку — від стартапу до міжнародної корпорації. Всі вони працюють у різних оточеннях і доменах. Це обумовлює використання різноманітних підходів і технологій в процесі розробки. У цій статті я розгляну базові, найбільш популярні консенсус-протоколи, які підходять різним оточенням і умов. Блокчейны і «неблокчейны», а також приклади реалізації. Основою технології розподіленого реєстру (Distributed Ledger Technology, або DLT) є протокол консенсусу. Цікаво, що вже протягом десятиліть математики та інженери розробляють розподілені мережі і протоколи консенсусу, але тільки з появою проекту биткоина ця технологія зробила значний ривок вперед. Цей крок зробив можливим створення додатків абсолютно нового типу. Давайте розглянемо варіанти найпопулярніших консенсус-алгоритмів на сьогодні.

Опубліковано: 11/10/18 @ 08:56
Розділ Безпека Читати далі...

Information Security дайджест #11: злом Facebook, лик в Telegram, вразлива macOS Mojave, місяць кибербеза в Україні

Дайджест створено у співавторстві з Єгором Папышевым . 00h > Інтро Всім привіт, ми повернулися після невеликого літньої перерви з цікавими новинами про події в області кибербеза в Україні та світі. Приємного занурення. 01h > Гаряче Топовою новиною, звичайно, став злом Facebook . Витекли сеансові ключі плюс-мінус 50-90 мільйонів користувачів. Їх вкрали , використовуючи уразливість в функціональності «переглянути», тобто в можливості подивитися на свій профіль очима іншого користувача. У що це виливається в підсумку — поки не ясно. В Facebook заявили , що сторонні сервіси, в які можна зайти через SSO, не були порушені. Однак маса важливих деталей поки у тіні чи стала надбанням третіх осіб ваше листування, особиста інформація, якісь приватні дані — невідомо. У свою чергу, над компанією навис дамоклів меч у вигляді всіляких штрафів та інших санкцій.

Опубліковано: 06/10/18 @ 11:12
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Безкоштовні онлайн-курси з програмування, алгоритмами і Data Science

Представляємо добірку безкоштовних онлайн-курсів, які допоможуть отримати або поліпшити знання в області програмування, алгоритмів, машинного навчання, Data Science і математики. Практично всі курси англійською, у них відмінний рейтинг, і на кожен ви можете записатися зараз. Основи програмування Intro to HTML and CSS У цьому курсі ви дізнаєтеся про базовій структурі Web — HTML і про те, як використовувати її для створення веб-сайтів. Також можна навчитися застосовувати стилі до веб-сайту за допомогою CSS. У курсі розглядається синтаксис, селектори і одиниці CSS. Старт курсу: доступний постійно
Тривалість: 3 тижні
Рейтинг Class Central : 4 з 5 на основі 30 відгуків Introduction to HTML5 Цей курс буде корисний тим, хто хотів би поетапно вивчити основи HTML. Для цього курсу не потрібен бекграунд, і передбачається, що у студентів немає навичок програмування або досвіду роботи в ІТ.

Опубліковано: 20/07/18 @ 10:00
Розділ Безпека Сервіси Читати далі...

Застосовуємо машинне навчання для збору зворотного зв'язку від користувачів

Мене звуть Олександр Бєлобородов, я .NET Developer в Community Management Department у Plarium. Наша команда розробляє інструменти для оптимізації роботи агентів підтримки і ком'юніті-менеджерів, а також інструменти залучення користувачів поза грою. Хочу поділитися нашим досвідом використання машинного навчання для збору зворотного зв'язку від гравців. Навіщо це потрібно Plarium Kharkiv — студія повного циклу розробки. Після релізу гри ми випускаємо регулярні оновлення, здійснюємо технічну підтримку проектів і постійно взаємодіємо з гравцями на офіційному форумі і в соцмережах. У нас 35 груп у соціальних мережах, і в них складається більш 20 млн активних користувачів. Крім публікування і спілкування з гравцями, ком'юніті-менеджери збирають фідбек за новими фічами, приймають раціональні пропозиції щодо покращення гри і передають їх розробникам. Щодня гравці залишають від 250 до 3 500 коментарів.

Опубліковано: 17/07/18 @ 07:00
Розділ Безпека Читати далі...

Go дайджест #4: WebAssembly and Go, Go 1.11 Beta 1, GraphQL, Apple Metal API and Go

У випуску: як писати проекти на Go в 2018 році, High Performance Go, ТОП-1000 GitHub-репозиторіїв, відсортованих за кількістю зірок. Новини Go 1.10.3 and Go 1.9.7 Released — мінорний реліз з виправленнями в GoCommand, crypto/tls, crypto/x509. Go 1.11 Beta 1 Released — не підтримує vgo (очікується в beta 2), але підтримує WebAssembly output. Draft release notes. Go на 3-му місці серед найбільш популярних мов програмування в "Hacker News's Hiring Trends". Tutorials & Articles How to Start A Go Project in 2018 Binding Go Structures to JS References in WebAssembly Web Assembly and Go: A Look to The Future GopherJS vs WebAssembly for Go Using Go for Applications WebAssembly Using Interfaces and Dependency Injection to Your Future Proof Designs Writing a Simple in Shell Go — ще один приклад, який показує, наскільки хороша бібліотека.

Опубліковано: 14/07/18 @ 07:00
Розділ Безпека Читати далі...

Ruby/Rails дайджест #19: нові версії фреймворку Sinatra, реліз Ruby 2.6.0-preview2, матеріали з RubyKaigi 2018

Привіт всім! Незважаючи на сезон відпусток, червень видався досить продуктивним для Ruby-спільноти. Почнемо з того, що в червні вийшли нові версії Ruby-фреймворку Sinatra 2.0.2 і 2.0.3, генератора статичних сайтів Jekyll 3.8.3 і сервера Passenger 5.3.3. Також спільнота Ruby оголосив, що більше не буде підтримувати версію Ruby 2.2, а значить слід переходити на більш нові версії Ruby. Також зверніть увагу на цикл статей RubyGarage про конфігурації Rails-додатки на AWS за допомогою Chef. Почитати Support of Ruby 2.2 has ended — спільнота Ruby більше не підтримує версії Ruby 2.2. — що нового додалося у версії RubyMine 2018.2 EAP (build 182.3341.19) від компанії JetBrains. Stripe building is a Ruby typechecker — Stripe розробляє Sorbet — інструмент для типізації в Ruby. Http.rb is Great — почитайте про переваги http.rb — швидкого і простого у використанні HTTP-клієнта для Ruby. Python vs. Ruby vs. Node.

Опубліковано: 07/07/18 @ 07:00
Розділ Безпека Читати далі...

Information Security дайджест #10: скандальний №6688, конференції, атака на Proton, збій Slack і Chromecast

Дайджест створено у співавторстві з Павлом Кривко . 00h > Інтро Багато чекали сакральну дату, річницю «НеПети»... 01h > Гаряче Щедро поливаючи соусом боротьби з вірусами і кіберзагрозами, деякі депутати намагаються проштовхнути законопроект № 6688 , насправді забезпечує потужну підтримку і розвиток цензури Інтернету в Україні. Авторами є Тимчук, Винник і Тетяна Чорновіл. Один з авторів поспішив розповісти , як потрібний і важливий цей закон, і що проводилися консультації з експертним співтовариством. У той же самий час все експертне співтовариство виступило єдиним фронтом проти такої законотворчості (раз , два , три , чотири ). Хто надавав консультаційну підтримку депутату Тымчуку з'ясувати так і не змогли . Преса теж не оминула тему стороною (тут і ось тут , наприклад). Було і заяву від громадських організацій. Поки немає розуміння, чим закінчиться ця історія, однак зрозуміло, що тривожний дзвіночок перетворився на паровозний гудок.

Опубліковано: 30/06/18 @ 07:00
Розділ Безпека Читати далі...

DOU Books: 5 класичних книг від Сергія Сыроватченко, SQL Server DBA

Від редакції: в рубриці DOU Books учасники спільноти розповідають про п'ять улюблених книгах — тих, які змінюють світогляд і можуть бути корисні читачам-колегам. [Сергій Сыроватченко — SQL Server DBA в EPAM. Працює з SQL Server вже 7 років. Захоплюється тематикою адміністрування серверів і оптимізацією запитів. У вільний час пише технічні статті та робить міні-тули для обслуговування та моніторингу продуктивності SQL Server] Коли я почав працювати над цією збіркою, то більшу частину часу я перебував в роздумах щодо вибору тематики. Було складно вирішити, що б помістити в заповітний список. Адже є категорія книг «на один раз». А є така література, до якої хочеться періодично повертатися, щоб освіжити в пам'яті емоції і той захват, які перший раз відчував при читанні. Саме такий список книг мені і хотілося б запропонувати читачам в цій добірці.

Опубліковано: 15/05/18 @ 10:00
Розділ Безпека Читати далі...

Квітень 2018. Финстрип. 100К в міс почекають. Червоні трикутники.

1$=62р. Монетизація тільки РМЯ і Adsense 1. «медицина-1»
Траф середньодобовий: 13273 (пройшов. міс 11225);
Всього статей: 671;
Дохід: 73558 (минулий міс 71676 руб);
Дохід на 1К уніків: 194 руб.

2. «медицина-2»
Траф середньодобовий: 1055 (пройшов. міс 1032);
Всього статей: 309
Дохід: 4934 (минулий міс 4834 руб);
Дохід на 1К уніків: 162 руб. 3. «туризм»
Траф середньодобовий: 398 (пройшов. міс 332);
Всього статей: Нових статей — 4; Інші 250 з 2013 року.
Дохід: 2093 (минулий міс 2430 руб);
Дохід на 1К уніків: 181руб. Усього опубліковано за квітень 58 статей. Разом за Квітень: 80585 (пройшов міс 78940 ). Розподіл трафіку: 50 на 50 google/яндекс Розподіл доходу: 70% адсенс, 30% рмя. Розбір польотів В кінці місяця довелося зняти блоки посилань від гугла, тому за травень результати мабуть впадуть приблизно на 30%. Сюди ж можна додати, що половину травня трафік в цілому просідає, оскільки всі гуляють і садять картоплю.

Опубліковано: 01/05/18 @ 09:23
Розділ Безпека Читати далі...

Ruby/Rails дайджест #16: офіційний реліз Rails 5.0.7 і 5.1.6, нова бета-версія Hanami, створюємо Slack bot на Rails

Всім привіт! Березень потішив Ruby-спільнота безліччю цікавих подій. Насамперед, вийшли офіційні версії Rails 5.0.7 і 5.1.6, а також бета-версія фреймворку Hanami — v1.2.0.beta2. По-друге, з'явилися перші бенчмарки превью-версії Ruby 2.6 із JIT. Також зверніть увагу на статті Daniel P. Clark про Vue.js як фронтенд-фреймворку для додатків на Rails. Почитати Ruby 2.6 preview 1: Timing JIT — в кінці лютого вийшла превью-версія Ruby 2.6, а вже в березні з'явилися перші бенчмарки. Наскільки ефективний JIT-компілятор? Усі відповіді — у статті. Towards The Ruby 3?3 Performance Goal — дізнайтеся, як спільнота Ruby працює над проектом CRuby і зможе версія 3 в три рази перевершує по продуктивності версію 2. If the OS landscape was disrupted, would Ruby have survived until today?! — Keynote by Mr. Yukihiro «Matz» Matsumoto at Ruby25 — не пропустіть головне з мови творця мови Ruby Юкихиро Мацумото (Matz) на конференції Ruby25.

Опубліковано: 06/04/18 @ 10:00
Розділ Безпека Читати далі...

DevOps дайджест #18: як вибрати клауд

У випуску: DDoS на GitHub, хайлоад Elasticsearch, Envoy, Kubernetes і Мартін Фаулер. У світі з'явилося щось нове Custom Vega Visualizations in Kibana 6.2
У Кибану завезли якісь божевільні візуалізації! Ну от дуже круті! First Beta Version of Kubernetes 1.10 is Here
З'явився Kubernetes 1.10 статус beta. Це для тих, хто любить крутити і мацати раніше за всіх. Розважайтеся! Announcing Gloo: The Gateway Function
Нова штука: Gloo — це інгресс для Envoy Proxy. Like cURL, but for gRPC: Command-line tool for interacting with gRPC servers
Якщо у Вас gRPC (ну а раптом?), то ця програма буде супер корисна. GPUs in Kubernetes Engine now available in beta
Тепер можна крутити Kubernetes в GCE на gpu інстансах! Як-то я незрозуміло завернув. Якщо у вас є завдання, для яких потрібен GPU і Kubernetes — то це ваш кейс.

Опубліковано: 17/03/18 @ 11:00
Розділ Безпека Читати далі...

Чи впливає вік на просування сайту? Результати експерименту

Позиции в Яндексе - старый домен A Кілька місяців тому мені прийшла в голову ідея одного проекту – сервісу під жіночу нішу. Технічно проект дуже простий в реалізації (можна впоратися без програміста), а потенціал трафіку дуже привабливий, так що було вирішено не відкладати. Із минулих років у мене залишилося три сайту жіночої тематики, два з яких до появи АГС збирали чимало трафіку. Сайти давно не підтримуються, контент ніякої цінності не має. Але ось один з доменів можна було використовувати під новий проект – адже і тематика підходить, і певний вік/траст/карма вже є. Потрібно було лише вирішити, яку вибрати. Щоб зробити обґрунтований вибір, було прийнято рішення провести експеримент – розмістити на кожному домені по одній статті з технічно унікальним, але заточеним під однакові запити тестом. Переможцем повинен був стати домен, позиції якого будуть вище.

Опубліковано: 15/02/18 @ 11:33
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Ruby/Rails дайджест #14: розгортаємо Rails-додаток на AWS і Azure, огляд Active Storage в Rails 5.2.0

Всім привіт! Після новорічних свят у нас є ще один привід для гарного настрою. Рівно рік тому ми з командою RubyGarage почали створювати Ruby/Rails дайджест, так що це наш маленький ювілейний випуск. Обіцяємо і надалі радувати вас цікавим та якісним контентом. А від вас чекаємо коментарі та відгуки, адже вони допомагають зробити цей дайджест ще краще! А тепер давайте дивитися, що ж сталося в світі Ruby і Rails в січні: Почитати Understanding the basics of Ruby on Rails: SQL Databases and how they work — якщо ви новачок в Ruby on Rails, стаття допоможе розібратися з базою даних SQL і основними командами. Understanding the basics of Ruby on Rails: HTTP, MVC, and Routes — друга частина The Ruby on Rails Basics пояснює, як все влаштовано в інтернеті, що таке MVC і Routs в Rails. Comparing Timestamps in Rails — порівняння двох timestamps в Rails: Time і DateTime.

Опубліковано: 03/02/18 @ 08:00
Розділ Безпека Читати далі...

Information Security дайджест #7: наскільки ви довіряєте вендорам?

Дайджест створено у співавторстві з Єгором Папышевым . 00h > Інтро Вітаємо! У цьому випуску: уразливості в продуктах відомих вендорів, організатори NoNameCon запускають CFP, M.E.Doc знову в центрі уваги. 01h > Гаряче Однозначно найзнаменніша і частково скандальне подія у галузі інформаційної безпеки — оприлюднення уразливостей в сучасних процесорах: CVE-2017-5753 , CVE-2017-5715 , CVE-2017-5754 . І публікація варіантів їх експлуатації (PDF): Meltdown , Spectre . Більш детально з усім цим можна розібратися, прочитавши статтю хлопців з Project Zero. З наочною демонстрацією використання Meltdown можна ознайомитися . Окремо варто розповісти про драму, яка розгорнулася в мережі після запропонованих патчів, які впливають на продуктивність системи в цілому. Дуже багато людей скаржилося на те, що після застосування патчів зовсім неможливо грати\працювати\відкрити термінал або впав сервер на AWS\Azure.

Опубліковано: 13/01/18 @ 11:00
Розділ Безпека Читати далі...

QA дайджест #32: ТОП 10 інструментів автоматизації тестування 2018, антипаттерны в тестах і навантажувальне тестування

Мене звуть Максим, я працюю тестувальником ПЗ, з цікавістю стежу за подіями в світі тестування та IT. Найкорисніше збираю разом і з радістю ділюся з вами. Приємного читання! :) Новини Життя після Meltdown і Spectre Почитати Якість , що за звір і як його виявити Розширюємо тестування граничних значень Шість проблем в міркуваннях про тестування 5 тенденцій , що впливають на майбутнє тестування Postman — допомога в тестуванні REST API Як тести з Postman запустити в командному рядку Newman Moqa — мобільний клієнт для трекінгу і ручного прогону тест кейсів Будні тестувальника , або при чому тут піраміда Маслоу Нескінченна подорож: навчання, тестування, вивчення На AliExpress знайдена уразливість , яка дозволяє впроваджувати шкідливий код Перехід з тестувальника в керівники проектів Тестова документація .

Опубліковано: 12/01/18 @ 08:00
Розділ Безпека Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16