Що таке SMO

Що таке SMO Зараз мова піде про всім відомих і всіма улюблених соціальних мережах. Саме про них, тому що SMO - це абревіатура від Social Media Optimization, що в перекладі на російську мову означає просування в соціальних мережах. До речі, якщо у вас погано з іноземними мовами не турбуйтеся і не бійтеся вивчати дані тематики, так як існує величезна кількість різних просто кишить ними. Чим же відрізняється SMO від SEO і які є основні правила та принципи просування в соціальних мережах? Так от, багато хто взагалі не розуміють, що таке SMO і відносять це просування до SEO. Однак ці поняття суттєво відрізняються. SEO - це оптимізація для пошукових мереж, для того щоб в запитах ваш сайт вискакував одним з перших. В результаті чого ймовірність того що користувач зайде на ваш сайт різко збільшується, так як більшість користувачів потрапляють на різні сайти саме з пошукових систем. Так от, а SMO це теж свого роду оптимізація, просування, але вже для людей, а не для пошукових систем. До речі.

Опубліковано: 06/05/12 @ 03:04
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Search Engines Optimization (SEO )

Search Engines Optimization (SEO) Кожен день подорожуючи по інтернету, ми натикаємося на такі поняття як розкрутка або просування сайтів або інші подібні терміни. Однак поняття SEO поки що до цього списку не входить. Багато хто вважає, що це сленг просунутих користувачів всесвітньої павутини і фахівців в області розкрутки сайтів. Насправді цей термін позначає те, чим багато хто в даний час займаються. - це абревіатура від Search Engines Optimization. На російську мову вона перекладається як «оптимізація для пошукових систем» або «оптимізація в пошукових системах». Для спрощення багато хто називає це просто пошуковою оптимізацією. Є й такі користувачі, які пишуть цю абревіатуру російською мовою - СЕО. У зв'язку з цим виникає плутанина з англомовною версією цього скорочення СЕО - Chief Executive Officer, що вносить велику плутанину в розуміння абревіатури, яка часто зустрічається в текстах в Інтернеті. Деякі вживають таке словосполучення, як «seo оптимізація сайтів».

Опубліковано: 06/05/12 @ 03:01
Розділ seo Безпека Читати далі...

Рекомендації сайтам, які просіли в Google 24-25.04

25 квітня Google викотив новий алгоритм , який, згідно офіційною заявою , спрямований на боротьбу зі спамом у видачі. Згадується, що реліз торкнувся тільки 3% запитів і всі мови, а також що зміни будуть помітні насамперед для "самих заспамленних" мов. Очевидно, російська в їх числі - після апу 25.04 на SEO-форумах Рунета піднявся неймовірний шум. Оскільки зміна торкнулося і наші сайти, ми почали розбиратися в ситуації. Після того, як були зафіксовані основні припущення, захотілося поцікавитися, а що думають про новий релізі наші зарубіжні колеги, і чи збігаються їхні спостереження з нашими.

Опубліковано: 27/04/12 @ 07:14
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

«Соціальна » торгівля

« Соціальна »торгівля «Соціальна» торгівля Безумовно, в наш час дуже популярною є торгівля через соціальні мережі. Особливо це стосується найбільш популярної в Росії Вконтакте. «Забивши» запит «інтернет-магазин» можна отримати більше п'ятдесяти тисяч результатів. Кількість учасників таких груп більше мільйона користувачів. По одному тільки Санкт-Петербургу мережа видає більше десяти тисяч груп. А якщо набрати «Одяг», то в Санкт-Петербурзі ви знайдете більше двадцяти тисяч груп. І нехай вони офіційно не є магазинами, багато з них закриті, але, по суті, вони саме такими і є. І якщо вас зацікавили прикольні футболки для дівчат , замовити їх не важко. Сучасні бізнесмени намагаються не бути занадто помітними, але ніхто не відмовиться від масових розсилок. Хоча соціальні мережі і борються з розсилкою спаму, вмілі пронози зможуть обійти будь-який захист і заборони. Цей підхід не дуже перспективний в плані виходу продавців з «тіні».

Опубліковано: 18/04/12 @ 12:35
Розділ Безпека Читати далі...

Популярне слово SEO

Популярное слово SEO Популярне слово SEO Що це таке SEO оптимізація? Все, хто працює в мережі, прагнуть зробити свій сайт найбільш популярним і відвідуваним. Тут спрацьовує старе добре правило звичайної торгівлі, ніж вигідніше місце розташування торгової точки, тим більше людей її побачать, тим більше з них в неї зайдуть, і тим більше покупок буде зроблено. В інтернеті все йде точно так же. Всі хочуть просунути свій сайт вище в пошукових системах. SEO оптимізація - це, якраз, і є комплекс дій для просування позиції сайту в результатах пошуку. Хорошу оптимізацію можемо розглянути на прикладі сайту http://allara-studio.ru/Uslugi/NID.2/. Ви вводите в пошуковику цікавить запит, наприклад інтернет магазин створення сайтів або що-небудь ще, і пошуковик у верхніх рядках видає описаний вище сайт. Оптимізація буває зовнішньою і внутрішньою. Під зовнішньою SEO оптимізацією увазі використання зовнішніх посилань, за якими користувач може пройти на сайт.

Опубліковано: 18/04/12 @ 12:28
Розділ seo Безпека Читати далі...

28 способів підвищити конверсію сайту

На тему конверсії є маса статей, досліджень і експериментів як у зарубіжних, так і в наших джерелах, і написати що -то нове на цю тему дуже складно. Але пару тижнів тому мені на очі потрапила одна цікава стаття на Quora.com , де автор дуже доступно розповідає про основні способи підвищення конверсії, якими активно користуються наші закордонні колеги. Стаття мені дуже сподобалася форматом викладу (твердження ->обгрунтування ->приклад), не зовсім стандартним підходом до питання (крім оптимізації елементів сайту, багато говориться про оптимізацію каналів відвідувачів) і великою кількістю прикладів, тому я вирішила її перевести для читачів блогу. Час для цього з'явилося тільки на минулих вихідних, так що статті по суті вже близько трьох тижнів. Відразу хочу підкреслити, що я ніколи не роблю переклад слово в слово - це переклад авторський, свої примітки я виділяла прописнимшрифтом. Якщо потрібен дослівний переклад, ласкаво просимо сюди . Отже, сама стаття.

Опубліковано: 18/04/12 @ 10:50
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Як в 2012 році за 8 зустрічей пізнати SEO і жінок? Інтерв'ю з Магомедом .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Наш сьогоднішній герой, як і mr. Спруте, народився в селі Поселкіно. Але доля їх чекала різна. Спруте на останні гроші боягузливо втік з Поселкіно в Тайланд, а ось Магомед ... Магомед віддав перевагу з високо підтягнутою головою підкорювати Москву. Він зібрав по копійці з кожного ще більш бідного родича і явив себе Червоної площі. Перший кадр. Запах міста. Гордість за свій народ. Але ... як по маслу не пішла. На Червоній площі стало ясно, що в Москві і без того занадто багато Магомедов. Все змішалося в голові майбутнього гуру. Від злості він захотів дівчинку. Або хоча б хлопчика, історія замовчує. Копаючись в пошуку за запитами типу, Магомед тут же зметикував, що зміг би підняти у видачі будь-який сайт, абсолютно будь-який. Так він і прийшов в Інтернет. Ну а далі - клієнти , клієнти , клієнти . І знання. Занадто багато знань.

Опубліковано: 17/04/12 @ 09:21
Розділ seo Безпека Читати далі...

Що нового в ROOKEE ?

Для тих, хто забув: ROOKEE - це, мабуть, самий сексуальний сервіс автоматизованого просування в пошуку. Відрізняється можливістю використання готових стратегій закупівлі посилань. Таааа-Дааа. ROOKEE приніс щастя:
Механізм генерації безанкорних текстів посилань
Це коли в анкорах використовуються не обнародувано ключі, а слова типу: тут, тут, там і інші. Посилання набувають більш природний вигляд, що впливає на підвищення різноманітності посилальної маси і анкор-листа. Крім того, дозволяє уникнути склеювання анкоров. Шшшшшікарно.
Додані фільтри донорів
Донорів з прихованими посиланнями; Приховані посилання - ті, що приховані за допомогою display: none або opacity: 0. Зазвичай, цей метод використовується, щоб приховати факт присутності на сайті продажних посилань. Через цих дій посилання фізично продовжують розміщуватися на сторінці, але їх вплив може бути знижено або ж зовсім не враховуватися пошуковими системами.

Опубліковано: 16/04/12 @ 08:16
Розділ Безпека Читати далі...

Твіттер вийшов на стежку війни

Твіттер вийшов на стежку війни Ніхто не любить спамерів - це факт. Кому приємно щоранку відкривати пошту і читати купу реклами про розпродажі, збільшенні грудей, сайтах знайомств і способів злому чужих "асьок"? Але керівництву "Twitter" спамери набридли найбільше. Керівництво відділу, за словами новинного агентства Reuters, обчислив п'ять Інтернет-ресурсів, в яких, на їхню думку, сидять люди, що займаються створенням додатків для спам-розсилки, поки не запрацюють себе остеохондроз поперекового відділу . Звичайно, для прийняття такого рішення не обійшлося без впливу користувачів. Останнім часом адміністрація популярного ресурсу мікроблогів була просто завалена скаргами на автоматичні боти, що розсилають небажану рекламу. Мало того, що користувачі, отримавши посилання, переходять на сайти Інтернет-магазинів, але це ще півбіди.

Опубліковано: 14/04/12 @ 02:00
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 5 . Підстроювання під мікро НЧ.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Продовжуючи тему піддоменів, перейдемо до порівняно білому варіанту їх використання. Точніше, назвемо його сірим. Варіант хитрий.
Отже
TrashBox.ru - є, значить, такий сайт під мобільний контент. 50к хостів за добу, основа з пошуку (перш за все саме Яндекса), проте є і істотно з закладок. Сайт пристойний, але ніякий не лідер. За ahrefs.com 330 сайтів, що посилаються, середній показник. Схоже на те, що на нього не закуповуються посилання. Статистика в LiveInternet відкрита, включаючи навіть пошукові запити, це полегшить мені задачу. Цей проект складається з основного сайту TrashBox.ru і купи піддоменів, які робляться по ним відчуттям виключно заради пошуку. Ось: http://nokia-5228.trashbox.ru http://nokia-x2-00.trashbox.ru http://lg-kp500.trashbox.ru http://htc-hd2.trashbox.ru Усього таких піддоменів стільки, скільки моделей телефонів.

Опубліковано: 10/04/12 @ 04:10
Розділ Безпека Читати далі...

20 травня, Дніпропетровськ - Майстер - клас з JavaScript

Запрошуємо вас на майстер-клас з JavaScript, архітектурі, оптимізації та іншим обов'язковим для грамотної розробки речей. Ведучий - Ілля Кантор (javascript.ru , learn.javascript.ru , докладніше про ведучого на сторінці майстер-класів ) . Майстер-клас - це глибоке занурення в професійну розробку, спрямоване на навчання, систематизацію знань і підвищення кваліфікації. В одноденною програмі кілька частин (саме тому вона займає весь день!) 1. Професійне JavaScript-програмування Ця частина присвячена правильної організації коду, архітектурі, інструментарію, а також особливостям і фішках JavaScript. Ви дізнаєтесь: ООП «від і до», повне і системне розуміння. Тонкощі мови JavaScript, фішки, які економлять час і граблі, які віднімають його. Паттерни розробки складних JavaScript додатків. Підходи до архітектури, MVC-фреймворки, Backbone.JS, приклад складного додатка. Збирання і організація коду, різні варіанти, включаючи AMD, але і не тільки.

Опубліковано: 10/04/12 @ 01:49
Розділ javascript Безпека Читати далі...

19 травня, Харків - Майстер - клас з JavaScript

Запрошуємо вас на майстер-клас з JavaScript, архітектурі, оптимізації та іншим обов'язковим для грамотної розробки речей. Ведучий - Ілля Кантор (javascript.ru , learn.javascript.ru , докладніше про ведучого на сторінці майстер-класів ) . Майстер-клас - це глибоке занурення в професійну розробку, спрямоване на навчання, систематизацію знань і підвищення кваліфікації. В одноденною програмі кілька частин (саме тому вона займає весь день!) 1. Професійне JavaScript-програмування Ця частина присвячена правильної організації коду, архітектурі, інструментарію, а також особливостям і фішках JavaScript. Ви дізнаєтесь: ООП «від і до», повне і системне розуміння. Тонкощі мови JavaScript, фішки, які економлять час і граблі, які віднімають його. Паттерни розробки складних JavaScript додатків. Підходи до архітектури, MVC-фреймворки, Backbone.JS, приклад складного додатка. Збирання і організація коду, різні варіанти, включаючи AMD, але і не тільки.

Опубліковано: 10/04/12 @ 10:04
Розділ javascript Безпека Читати далі...

Важливі кроки для розкрутки сайту

Важливі кроки для розкрутки сайту Кожен власник компанії, у якої з'явився власний сайт, стикається з проблемою залучення якомога більшої кількості відвідувачів на свій ресурс, тобто з проблемою розкрутки власного сайту. Для того щоб зробити це найбільш ефективно, необхідно зробити декілька кроків. • Продумати список ключових слів. Як правило, він включає в себе слова, пов'язані з тією діяльністю, якою займається компанія. Так, якщо ваша фірма займається складанням або ремонтом комп'ютерної техніки, то серед ключових запитів можуть бути фрази «Ремонт комп'ютерів » , «установка програмного забезпечення», «комп'ютерні програми». Спочатку ви можете скласти досить великий список - до 100 слів. Після цього список аналізується, і залишається приблизно 20 ключових запитів, які будуть використовуватися в статтях на сайті. При цьому необхідно пам'ятати, що відсоток ключових запитів в тексті не має бути занадто великим, інакше пошукові системи будуть сприймати такі тексти, як спам.

Опубліковано: 10/04/12 @ 07:47
Розділ seo Безпека Читати далі...

Кількість вірусів збільшується

Колічество вірусів увелічівается Кількість вірусів збільшується Згідно з даними досліджень, кількість вірусів у мережі Інтернет збільшується з кожним роком по геометричній прогресії. Якщо раніше видалення вірусів не було проблемою (по крайней мере, для володарів антивірусних програм), то в найближчому майбутньому вони стануть реальною загрозою Всесвітньої Мережі. При цьому не тільки їх кількість, але і якість зросте. За останній дослідженнями, за цей рік кількість шкідливих програм перевищує двадцять мільйонів. При цьому найбільша кількість таких шкідливих програм написано під операційну систему Windows. Автори вірусних програм і спамери об'єднують свої зусилля для того, щоб використати на свою користь і для отримання доходів дірки і недоліки в різноманітних популярних і поширених додатках Microsoft.

Опубліковано: 10/04/12 @ 07:24
Розділ Безпека Читати далі...

ВКонтакте вчить безпеки

ВКонтакте вчить безпеки Хіба можна заперечити той факт, що популяризація соціальних мереж тільки допомагає шахраям збільшувати обсяги ошуканих користувачів, отримуючи через них стабільний дохід. Для цього вони просто розміщують на сторінках проектів посилання, що містять нібито безкоштовний софт: ігри для мобільного, програми для контакту , зламані ліцензійні програми. Насправді, таким чином вони заражають довірливих людей вірусами. Для того щоб уникати подібних випадків, адміністрація соціальної мережі ВКонтакте вирішила провести "просвітництво" користувачів. Зокрема тих, чиї сторінки були заблоковані за підозрілу активність і розсилку спаму. Зрештою, дуже часто спамери та Інтернет-шахраї використовують не окремо створені профілі, а зламані, а справжній власник профілю навіть не здогадується про те, що відбувається, поки його немає в онлайні.

Опубліковано: 10/04/12 @ 07:20
Розділ Безпека Читати далі...

DDoS атака на сервери. Pervushin.com під обстрілом :)

Друзі, 29 березня, приблизно з 16:00 до 21:00 сервери мого провайдера були атаковані . В цей час блог pervushin.com був недоступний , тому в моєму ящику виявилося близько 50 -ти листів від розгніваних читачів на тему "Посилання не доступні ". На даний момент робота повністю відновлена ??, все працює в штатному режимі. Провайдер дуже -дуже -дуже сильно вибачився за завдані незручності переді мною, а я, в свою чергу, перепрошую дуже -дуже -дуже сильно перед Вами. ... треба ж було такому трапитися в самий пік роздачі ... Ну , всяке буває. Сподіваюся вжиті заходи, які допомогли усунути неполадки , врятують нас і в майбутньому від цих самих DDoS атак. Дякую, що читаєте мій блог.

Опубліковано: 29/03/12 @ 09:14
Розділ Безпека Блоги Хостинг Читати далі...

Від конструктивного незгоди до світової війни. Увага: зворотного шляху немає !

Колективна діяльність, особливо, професійна складається з трьох аспектів: Мета , Процес і Відносини . Програмна розробка, не виняток, а скоріше яскравий приклад командної діяльності. Стрімкий розвиток галузі дозволило з'явитися безлічі процесних фреймворків, інструментів продуктового і кастомер-девелопмента. Управлінню відносинами, на мій погляд, все ще приділяється недостатньо уваги. Тому хочу присвятити серію статей і практичних воркшопів розвитку соціальних навичок в інженерній середовищі. Підвищення усвідомленості по відношенню до не-технічним аспектам програмної розробки було б гарною метою для мене. Отже, тема перша: ІДЕНТИФІКАЦІЯ КОНФЛІКТУ В КОМАНДІ Згідно спостережень Патрика Ленсіоні , Джейн Тютюн і Лісс Адкінс (знімаю капелюх перед досвідом кожного з них), існує 5 рівнів конфліктів і певні тенденції в їх ескалації. Нижче ви знайдете опис справжніх цілей і загальних характеристик для кожного рівня. Я пропоную поспостерігати за конфліктами, в які залучені ви чи ваші колеги.

Опубліковано: 29/03/12 @ 02:45
Розділ Безпека Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 26

EPAM Systems запрошує в річну інтернатуру студентів і початківців розробників, зацікавлених у мові Haskell. CMK (Software MacKiev) запрошує в тренінг центр випускників або студентів п'ятого курсу, які хочуть стати iOS/Mac розробниками . Компанії Інком потрібен Delphi розробник-стажер . Є можливість працювати на на 0,5 ставки. Groupon запрошує на роботу Junior Ruby On Rails розробників , студентів 1-3 курсів, досвід роботи на аналогічній посаді не потрібно. Компанії EVOS , яка займається автоматизацією роботи диспетчерських служб таксі, потрібен ASP.NET розробник . AdMixer.net шукає C #/ASP.NET програміста для розробки ПО для управління мережею інтернет-реклами. МТС-Україна шукає ASP.NET програміста , який буде займатися розробкою web додатків, дизайном інтерфейсів, аналітикою , підготовкою документації та тестуванням ПЗ. Для розвитку проекту LB.ua шукає молодих і активних PHP-розробників . Зарплата від 10 000 грн.

Опубліковано: 29/03/12 @ 11:23
Розділ Безпека Читати далі...

Феномен українського файлообмінника : погляд юриста на ситуацію з Ex.ua

Матеріал підготували:
Вадим Шестаков, юрист АФ «Паритет»
Леонід Чернявський, молодший юрист АФ «Паритет» Недавній рейд правоохоронних органів на портал Ex.ua , який вже кілька років є для українських користувачів Інтернет джерелом безкоштовних фільмів, музики та комп'ютерних програм, викликав бурю обурення, в першу чергу, у самих користувачів. Крім того, на сторону порталу відразу встали багато правозахисників. Після атак на сайти державних органів і служб, які досить організовано провели «народні умільці», робота порталу відновилася, хоча частина контенту все ще залишається недоступною. За офіційною версією, увагу до ще донедавна успішному файлообмінники, було залучено скаргою про порушення авторських прав від компанії Adobe. Скарга була пов'язана з розміщенням на сайті невідомими користувачами піратських версій певних продуктів компанії. © sw_bobster Після того, як буря навколо Ex.

Опубліковано: 28/03/12 @ 08:27
Розділ Безпека Читати далі...

Реклама в інтернеті

Реклама в інтернеті Галузь реклами сьогодні розвивається просто величезними темпами. І інтернет не залишається осторонь від цієї тенденції - тут реклама встигла за дуже короткий проміжок часу пройти дуже великий шлях. А починався шлях реклами в інтернеті з нав'язливих рекламних оголошень і спаму - і те, і інше в даний час є долею недосвідчених рекламодавців. Чільне місце в рекламі сьогодні займає контекстна та банерна реклама, яка з'являється тільки перед цільовою аудиторією. Багато хто з користувачів мережі інтернет вже встигли відзначити той факт, що якщо вони, наприклад, вводили в пошуковий рядок запит « », то згодом практично на кожному відкритому сайті вони зустрічали рекламу того чи іншого агентства пропонує свої послуги в питаннях оренди нерухомості. Це і є новий крок в розвитку реклами в мережі інтернет. Сьогодні реклама в інтернеті - це ціла наука, і треба бути досвідченим маркетологом, щоб досягти успіху в цій справі.

Опубліковано: 25/03/12 @ 06:09
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16