Що краще - нижнє підкреслення або тире в адресах сторінок ?

Дорогі друзі, пропоную вашій увазі мій черговий переклад відео з каналу Google для вебмайстрів Google Webmaster Help . Сьогодні кіна не буде. Вірніше, буде, але перекладені мною титри не будуть показуватися в відео, я публікую їх як звичайний текст. Літо, відпустки - співробітники Google теж люди. У сьогоднішньому випуску Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість свою точку зору про те, який варіант краще використовувати в адресах сторінок - нижні підкреслення між словами або тире. Мій коментар : подібна дилема час від часу зустрічається на форумах вебмастерів. Я завжди віддавав перевагу тире, але не тому, що я такий розумний, просто мені такий варіант здається більш красивим і зручним. Таку ж схему я застосовую і для назв картинок для публікації на сайтах - використовую тире між словами. В адресах сторінок можна використовувати як російські (наприклад, сторінка), так і англійські слова (page). Крім цього, можна писати англійськими літерами по-російськи (stranitsa).

Опубліковано: 15/06/12 @ 06:37
Розділ Безпека Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 37

Компанія SPAMfighter шукає C + + розробника в Києві . Харківській компанії Waverley Software потрібно Senior Mobile Engineer для розробки додатків і віджетів, використовуючи JavaScript, HTML5, CSS3, JQuery і RESTful APIs. Компанії Astelit, ТМ life :) потрібен старший системний аналітик зі знанням SAP, який може працювати під напругою і стресом. Виробник енергозберігаючого обладнання Семпал шукає інженера-розробника контрольно-вимірювального обладнання. Вік - до 35 років. Резюме - бажано з фото. Французько-українське веб-агенство Hypernaut шукає PHP програміста з відмінним знанням Zend Framework або Symfony. Зарплата 3000 $. Платіжна система MoneXy , яка має ліцензію НБУ на випуск електронних грошей, шукає PHP програміста . Зарплата 10000 грн. Соціальна мережа Badoo (150 + мільйонів юзерів) шукає PHP/MySQL архітектора в московський офіс. Рівень зарплати: 150 000 - 250 000 руб. в міс. Харківській компанії TeamDev потрібно Project Manager зі знанням івриту.

Опубліковано: 14/06/12 @ 11:20
Розділ Безпека Читати далі...

Почастішали зломи сайтів

Участілісь зломи сайтов Почастішали зломи сайтів Злом сайтів і розсилка з їх допомогою спаму стала не такою вже великою рідкістю на просторах інтернету. Також злом сайтів може проводитися для того щоб з їх допомогою переправляти користувачів на сторонні ресурси - для цього на зламаному сайті поширюються різні посилання, зацікавившись якими користувач виявляється зовсім не там, куди очікував потрапити. І основна проблема полягає в тому, що часто навіть самі власники сайтів або майстра, чиєю професійним обов'язком є ??створення сайтів , не можуть визначити, що їхній сайт був зламаний. Дізнаються вони про це лише за те, що в пошуковій системі Google з'являється позначка про те, що сайт може містити шкідливі програми. Причому, самі віруси навіть досвідчені веб-майстри далеко не завжди можуть виявити або знешкодити. Тому подібну позначку Google вони розцінюють, як помилку пошукового робота, про що і повідомляють Google у своїй претензії.

Опубліковано: 14/06/12 @ 08:57
Розділ html та css Безпека Читати далі...

Twitter вважає « Однокласники » шкідливим сайтом

Twitter вважає« Однокласники »шкідливим сайтом Twitter вважає «Однокласники» шкідливим сайтом Сервіс мікроблогів Twitter вважає сайт соціальної мережі «Однокласники» потенційно небезпечним. Користувачам не вдається опублікувати посилання на сайт, а також з'являється попередження: «Ой! Це посилання у вашому твіті веде на сайт, який потенційно небезпечний або містить спам ». речі успішно здійснює PiterProMo. Крім розкрутки, компанія пропонує також інші послуги: створення сайтів, контекстну рекламу, банерну рекламу та ін Проблема ж у Twitter Інтернет-користувачі виявили 16 травня, коли в акаунті «Однокласників» мікроблога Twitter з'явилося посилання, що веде на одну зі сторінок соціальної мережі. При спробі переходу за посиланням ресурс показував попередження про те, що дана сторінка може бути небезпечна. У цю категорію потрапляють шахрайські сайти і ресурси з шкідливим кодом.

Опубліковано: 18/05/12 @ 03:04
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Мої висновки по пошуковому алгоритму Google Пінгвін

Моі висновки по пошуковому алгоритму Google Пінгвін Дорогі друзі, сьогодні я хочу поділитися з вами своїми думками з приводу нового пошукового алгоритму Google Penguin. На мій погляд, вперше новий алгоритм Google активно себе проявив в рунеті. До цього, за великим рахунком, алгоритми Гугла нас практично не торкалися, зате в англомовному сегменті інтернету багато вебмайстра і оптимізатори відчували ефект повною мірою. Про що це говорить? Про те, що просування в Google стає більш складним. До недавнього часу вважалося, що вивести сайт в топ 10 цього пошуковика набагато легше, ніж зробити це в Яндексі. Я ще думаю, що раніше алгоритми Google в рунеті не були задіяні повною мірою тому, що наш ринок не представляв особливого інтересу для цієї пошукової системи. Зараз ситуація змінюється. Сьогодні рунет - найбільший і швидкозростаючий ринок в Європі по кількістю інтернет користувачів. Багато в чому це обумовлено зростанням числа користувачів в регіонах і збільшення частки мобільного інтернету (за рахунок здешевлення тарифів).

Опубліковано: 17/05/12 @ 08:38
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Що таке SMO

Що таке SMO Зараз мова піде про всім відомих і всіма улюблених соціальних мережах. Саме про них, тому що SMO - це абревіатура від Social Media Optimization, що в перекладі на російську мову означає просування в соціальних мережах. До речі, якщо у вас погано з іноземними мовами не турбуйтеся і не бійтеся вивчати дані тематики, так як існує величезна кількість різних просто кишить ними. Чим же відрізняється SMO від SEO і які є основні правила та принципи просування в соціальних мережах? Так от, багато хто взагалі не розуміють, що таке SMO і відносять це просування до SEO. Однак ці поняття суттєво відрізняються. SEO - це оптимізація для пошукових мереж, для того щоб в запитах ваш сайт вискакував одним з перших. В результаті чого ймовірність того що користувач зайде на ваш сайт різко збільшується, так як більшість користувачів потрапляють на різні сайти саме з пошукових систем. Так от, а SMO це теж свого роду оптимізація, просування, але вже для людей, а не для пошукових систем. До речі.

Опубліковано: 06/05/12 @ 03:04
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Search Engines Optimization (SEO )

Search Engines Optimization (SEO) Кожен день подорожуючи по інтернету, ми натикаємося на такі поняття як розкрутка або просування сайтів або інші подібні терміни. Однак поняття SEO поки що до цього списку не входить. Багато хто вважає, що це сленг просунутих користувачів всесвітньої павутини і фахівців в області розкрутки сайтів. Насправді цей термін позначає те, чим багато хто в даний час займаються. - це абревіатура від Search Engines Optimization. На російську мову вона перекладається як «оптимізація для пошукових систем» або «оптимізація в пошукових системах». Для спрощення багато хто називає це просто пошуковою оптимізацією. Є й такі користувачі, які пишуть цю абревіатуру російською мовою - СЕО. У зв'язку з цим виникає плутанина з англомовною версією цього скорочення СЕО - Chief Executive Officer, що вносить велику плутанину в розуміння абревіатури, яка часто зустрічається в текстах в Інтернеті. Деякі вживають таке словосполучення, як «seo оптимізація сайтів».

Опубліковано: 06/05/12 @ 03:01
Розділ seo Безпека Читати далі...

Рекомендації сайтам, які просіли в Google 24-25.04

25 квітня Google викотив новий алгоритм , який, згідно офіційною заявою , спрямований на боротьбу зі спамом у видачі. Згадується, що реліз торкнувся тільки 3% запитів і всі мови, а також що зміни будуть помітні насамперед для "самих заспамленних" мов. Очевидно, російська в їх числі - після апу 25.04 на SEO-форумах Рунета піднявся неймовірний шум. Оскільки зміна торкнулося і наші сайти, ми почали розбиратися в ситуації. Після того, як були зафіксовані основні припущення, захотілося поцікавитися, а що думають про новий релізі наші зарубіжні колеги, і чи збігаються їхні спостереження з нашими.

Опубліковано: 27/04/12 @ 07:14
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

«Соціальна » торгівля

« Соціальна »торгівля «Соціальна» торгівля Безумовно, в наш час дуже популярною є торгівля через соціальні мережі. Особливо це стосується найбільш популярної в Росії Вконтакте. «Забивши» запит «інтернет-магазин» можна отримати більше п'ятдесяти тисяч результатів. Кількість учасників таких груп більше мільйона користувачів. По одному тільки Санкт-Петербургу мережа видає більше десяти тисяч груп. А якщо набрати «Одяг», то в Санкт-Петербурзі ви знайдете більше двадцяти тисяч груп. І нехай вони офіційно не є магазинами, багато з них закриті, але, по суті, вони саме такими і є. І якщо вас зацікавили прикольні футболки для дівчат , замовити їх не важко. Сучасні бізнесмени намагаються не бути занадто помітними, але ніхто не відмовиться від масових розсилок. Хоча соціальні мережі і борються з розсилкою спаму, вмілі пронози зможуть обійти будь-який захист і заборони. Цей підхід не дуже перспективний в плані виходу продавців з «тіні».

Опубліковано: 18/04/12 @ 12:35
Розділ Безпека Читати далі...

Популярне слово SEO

Популярное слово SEO Популярне слово SEO Що це таке SEO оптимізація? Все, хто працює в мережі, прагнуть зробити свій сайт найбільш популярним і відвідуваним. Тут спрацьовує старе добре правило звичайної торгівлі, ніж вигідніше місце розташування торгової точки, тим більше людей її побачать, тим більше з них в неї зайдуть, і тим більше покупок буде зроблено. В інтернеті все йде точно так же. Всі хочуть просунути свій сайт вище в пошукових системах. SEO оптимізація - це, якраз, і є комплекс дій для просування позиції сайту в результатах пошуку. Хорошу оптимізацію можемо розглянути на прикладі сайту http://allara-studio.ru/Uslugi/NID.2/. Ви вводите в пошуковику цікавить запит, наприклад інтернет магазин створення сайтів або що-небудь ще, і пошуковик у верхніх рядках видає описаний вище сайт. Оптимізація буває зовнішньою і внутрішньою. Під зовнішньою SEO оптимізацією увазі використання зовнішніх посилань, за якими користувач може пройти на сайт.

Опубліковано: 18/04/12 @ 12:28
Розділ seo Безпека Читати далі...

28 способів підвищити конверсію сайту

На тему конверсії є маса статей, досліджень і експериментів як у зарубіжних, так і в наших джерелах, і написати що -то нове на цю тему дуже складно. Але пару тижнів тому мені на очі потрапила одна цікава стаття на Quora.com , де автор дуже доступно розповідає про основні способи підвищення конверсії, якими активно користуються наші закордонні колеги. Стаття мені дуже сподобалася форматом викладу (твердження ->обгрунтування ->приклад), не зовсім стандартним підходом до питання (крім оптимізації елементів сайту, багато говориться про оптимізацію каналів відвідувачів) і великою кількістю прикладів, тому я вирішила її перевести для читачів блогу. Час для цього з'явилося тільки на минулих вихідних, так що статті по суті вже близько трьох тижнів. Відразу хочу підкреслити, що я ніколи не роблю переклад слово в слово - це переклад авторський, свої примітки я виділяла прописнимшрифтом. Якщо потрібен дослівний переклад, ласкаво просимо сюди . Отже, сама стаття.

Опубліковано: 18/04/12 @ 10:50
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Як в 2012 році за 8 зустрічей пізнати SEO і жінок? Інтерв'ю з Магомедом .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Наш сьогоднішній герой, як і mr. Спруте, народився в селі Поселкіно. Але доля їх чекала різна. Спруте на останні гроші боягузливо втік з Поселкіно в Тайланд, а ось Магомед ... Магомед віддав перевагу з високо підтягнутою головою підкорювати Москву. Він зібрав по копійці з кожного ще більш бідного родича і явив себе Червоної площі. Перший кадр. Запах міста. Гордість за свій народ. Але ... як по маслу не пішла. На Червоній площі стало ясно, що в Москві і без того занадто багато Магомедов. Все змішалося в голові майбутнього гуру. Від злості він захотів дівчинку. Або хоча б хлопчика, історія замовчує. Копаючись в пошуку за запитами типу, Магомед тут же зметикував, що зміг би підняти у видачі будь-який сайт, абсолютно будь-який. Так він і прийшов в Інтернет. Ну а далі - клієнти , клієнти , клієнти . І знання. Занадто багато знань.

Опубліковано: 17/04/12 @ 09:21
Розділ seo Безпека Читати далі...

Що нового в ROOKEE ?

Для тих, хто забув: ROOKEE - це, мабуть, самий сексуальний сервіс автоматизованого просування в пошуку. Відрізняється можливістю використання готових стратегій закупівлі посилань. Таааа-Дааа. ROOKEE приніс щастя:
Механізм генерації безанкорних текстів посилань
Це коли в анкорах використовуються не обнародувано ключі, а слова типу: тут, тут, там і інші. Посилання набувають більш природний вигляд, що впливає на підвищення різноманітності посилальної маси і анкор-листа. Крім того, дозволяє уникнути склеювання анкоров. Шшшшшікарно.
Додані фільтри донорів
Донорів з прихованими посиланнями; Приховані посилання - ті, що приховані за допомогою display: none або opacity: 0. Зазвичай, цей метод використовується, щоб приховати факт присутності на сайті продажних посилань. Через цих дій посилання фізично продовжують розміщуватися на сторінці, але їх вплив може бути знижено або ж зовсім не враховуватися пошуковими системами.

Опубліковано: 16/04/12 @ 08:16
Розділ Безпека Читати далі...

Твіттер вийшов на стежку війни

Твіттер вийшов на стежку війни Ніхто не любить спамерів - це факт. Кому приємно щоранку відкривати пошту і читати купу реклами про розпродажі, збільшенні грудей, сайтах знайомств і способів злому чужих "асьок"? Але керівництву "Twitter" спамери набридли найбільше. Керівництво відділу, за словами новинного агентства Reuters, обчислив п'ять Інтернет-ресурсів, в яких, на їхню думку, сидять люди, що займаються створенням додатків для спам-розсилки, поки не запрацюють себе остеохондроз поперекового відділу . Звичайно, для прийняття такого рішення не обійшлося без впливу користувачів. Останнім часом адміністрація популярного ресурсу мікроблогів була просто завалена скаргами на автоматичні боти, що розсилають небажану рекламу. Мало того, що користувачі, отримавши посилання, переходять на сайти Інтернет-магазинів, але це ще півбіди.

Опубліковано: 14/04/12 @ 02:00
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 5 . Підстроювання під мікро НЧ.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Продовжуючи тему піддоменів, перейдемо до порівняно білому варіанту їх використання. Точніше, назвемо його сірим. Варіант хитрий.
Отже
TrashBox.ru - є, значить, такий сайт під мобільний контент. 50к хостів за добу, основа з пошуку (перш за все саме Яндекса), проте є і істотно з закладок. Сайт пристойний, але ніякий не лідер. За ahrefs.com 330 сайтів, що посилаються, середній показник. Схоже на те, що на нього не закуповуються посилання. Статистика в LiveInternet відкрита, включаючи навіть пошукові запити, це полегшить мені задачу. Цей проект складається з основного сайту TrashBox.ru і купи піддоменів, які робляться по ним відчуттям виключно заради пошуку. Ось: http://nokia-5228.trashbox.ru http://nokia-x2-00.trashbox.ru http://lg-kp500.trashbox.ru http://htc-hd2.trashbox.ru Усього таких піддоменів стільки, скільки моделей телефонів.

Опубліковано: 10/04/12 @ 04:10
Розділ Безпека Читати далі...

20 травня, Дніпропетровськ - Майстер - клас з JavaScript

Запрошуємо вас на майстер-клас з JavaScript, архітектурі, оптимізації та іншим обов'язковим для грамотної розробки речей. Ведучий - Ілля Кантор (javascript.ru , learn.javascript.ru , докладніше про ведучого на сторінці майстер-класів ) . Майстер-клас - це глибоке занурення в професійну розробку, спрямоване на навчання, систематизацію знань і підвищення кваліфікації. В одноденною програмі кілька частин (саме тому вона займає весь день!) 1. Професійне JavaScript-програмування Ця частина присвячена правильної організації коду, архітектурі, інструментарію, а також особливостям і фішках JavaScript. Ви дізнаєтесь: ООП «від і до», повне і системне розуміння. Тонкощі мови JavaScript, фішки, які економлять час і граблі, які віднімають його. Паттерни розробки складних JavaScript додатків. Підходи до архітектури, MVC-фреймворки, Backbone.JS, приклад складного додатка. Збирання і організація коду, різні варіанти, включаючи AMD, але і не тільки.

Опубліковано: 10/04/12 @ 01:49
Розділ javascript Безпека Читати далі...

19 травня, Харків - Майстер - клас з JavaScript

Запрошуємо вас на майстер-клас з JavaScript, архітектурі, оптимізації та іншим обов'язковим для грамотної розробки речей. Ведучий - Ілля Кантор (javascript.ru , learn.javascript.ru , докладніше про ведучого на сторінці майстер-класів ) . Майстер-клас - це глибоке занурення в професійну розробку, спрямоване на навчання, систематизацію знань і підвищення кваліфікації. В одноденною програмі кілька частин (саме тому вона займає весь день!) 1. Професійне JavaScript-програмування Ця частина присвячена правильної організації коду, архітектурі, інструментарію, а також особливостям і фішках JavaScript. Ви дізнаєтесь: ООП «від і до», повне і системне розуміння. Тонкощі мови JavaScript, фішки, які економлять час і граблі, які віднімають його. Паттерни розробки складних JavaScript додатків. Підходи до архітектури, MVC-фреймворки, Backbone.JS, приклад складного додатка. Збирання і організація коду, різні варіанти, включаючи AMD, але і не тільки.

Опубліковано: 10/04/12 @ 10:04
Розділ javascript Безпека Читати далі...

Важливі кроки для розкрутки сайту

Важливі кроки для розкрутки сайту Кожен власник компанії, у якої з'явився власний сайт, стикається з проблемою залучення якомога більшої кількості відвідувачів на свій ресурс, тобто з проблемою розкрутки власного сайту. Для того щоб зробити це найбільш ефективно, необхідно зробити декілька кроків. • Продумати список ключових слів. Як правило, він включає в себе слова, пов'язані з тією діяльністю, якою займається компанія. Так, якщо ваша фірма займається складанням або ремонтом комп'ютерної техніки, то серед ключових запитів можуть бути фрази «Ремонт комп'ютерів » , «установка програмного забезпечення», «комп'ютерні програми». Спочатку ви можете скласти досить великий список - до 100 слів. Після цього список аналізується, і залишається приблизно 20 ключових запитів, які будуть використовуватися в статтях на сайті. При цьому необхідно пам'ятати, що відсоток ключових запитів в тексті не має бути занадто великим, інакше пошукові системи будуть сприймати такі тексти, як спам.

Опубліковано: 10/04/12 @ 07:47
Розділ seo Безпека Читати далі...

Кількість вірусів збільшується

Колічество вірусів увелічівается Кількість вірусів збільшується Згідно з даними досліджень, кількість вірусів у мережі Інтернет збільшується з кожним роком по геометричній прогресії. Якщо раніше видалення вірусів не було проблемою (по крайней мере, для володарів антивірусних програм), то в найближчому майбутньому вони стануть реальною загрозою Всесвітньої Мережі. При цьому не тільки їх кількість, але і якість зросте. За останній дослідженнями, за цей рік кількість шкідливих програм перевищує двадцять мільйонів. При цьому найбільша кількість таких шкідливих програм написано під операційну систему Windows. Автори вірусних програм і спамери об'єднують свої зусилля для того, щоб використати на свою користь і для отримання доходів дірки і недоліки в різноманітних популярних і поширених додатках Microsoft.

Опубліковано: 10/04/12 @ 07:24
Розділ Безпека Читати далі...

ВКонтакте вчить безпеки

ВКонтакте вчить безпеки Хіба можна заперечити той факт, що популяризація соціальних мереж тільки допомагає шахраям збільшувати обсяги ошуканих користувачів, отримуючи через них стабільний дохід. Для цього вони просто розміщують на сторінках проектів посилання, що містять нібито безкоштовний софт: ігри для мобільного, програми для контакту , зламані ліцензійні програми. Насправді, таким чином вони заражають довірливих людей вірусами. Для того щоб уникати подібних випадків, адміністрація соціальної мережі ВКонтакте вирішила провести "просвітництво" користувачів. Зокрема тих, чиї сторінки були заблоковані за підозрілу активність і розсилку спаму. Зрештою, дуже часто спамери та Інтернет-шахраї використовують не окремо створені профілі, а зламані, а справжній власник профілю навіть не здогадується про те, що відбувається, поки його немає в онлайні.

Опубліковано: 10/04/12 @ 07:20
Розділ Безпека Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16