Perfect Money - ваш надійний партнер для ведення онлайн бізнесу.

Все більше людей починають користуватися електронними грошима. Зараз впевнено набирала обертів платіжна система Perfect Money .
Що б не залишатися в стороні від віянь часу, я теж вирішив використати цю платіжну систему і зробити для вас її огляд. Для початку зазначу деякі особливості системи які вигідно відрізняють її від аналогів: Комісія за переказ грошей, складає всього 0,5%. Сайт мультимовний і переведений на 20 мов світу. Відразу ж після реєстрації, вашого профілю присвоюється статус Normal. Далі через рік статус можна поміняти на Premium, відписав в саппорт , причому такий статус можна отримати і раніше, при досягненні певних оборотів коштів. Є ще статус Partner - для ведення онлайн бізнесу, заявку на присвоєння цього статусу подається окремо. Основна відмінність статусів один від одного - більш низька комісія при виведенні грошей з рахунку через банк.

Опубліковано: 20/03/11 @ 01:33
Розділ Безпека Сервіси Читати далі...

Рекламна площа - мозок!

Класичне визначення Інтернет-реклами - це подача інформації про компанії засобами Інтернет. Визначення настільки ж брехливе, як і безглузде. Проблема в тому, що «засоби Інтернет» - це не деяких набір майданчиків і носіїв, а свідоме - масове або точкове - заселення нашого з вами життєвого простору чиїмись комерційними ідеями та завданнями. Вважається - і це перше, що ви прочитаєте на будь-якому сайті, що пропонує послуги Інтернет-реклами - що тут легше за все, найдешевше і результативніше всього досягти користувача. Але давайте порахуємо. Очевидно, що в офлайні боротьба за покупця, ще не усвідомив свою потребу в товарі Х (тобто, такого, яким цей товар категорично не потрібен) давно програно, і це те поразка, від якого компанії ніколи не зможуть оговтатися. Ще б: ми перемикаємо канали, відвертаємося від білбордів і, не замислюючись, прокрутити рекламні розвороти улюблених журналів. Вважається, що в Інтернеті все це подолати легше. Ще б пак - такі можливості, така технологія.

Опубліковано: 14/03/11 @ 11:01
Розділ Безпека Читати далі...

Стратегії ефективного просування

Стратегіі ефективного продвіженія Сьогодні я святкую свій 32-й День Народження! І в цей прекрасний день хочу зробити Вам подарунок: відео-курс "Стратегії ефективного просування". Не те що б це супер курс але вельми корисний! За допомогою відеокурсу «Стратегії ефективного просування» Ви дізнайтесь, як розкрутити будь-який сайт в будь-якій ніші з нуля, без початкових ресурсів. І не важливо, що Ви пропонуєте на сайті, який маєте багаж знань або бюджет на просування, навіть якщо Вас нудить від таких слів як "SEO", Ви все одно зможете добитися того, щоб Ваш сайт відвідували, причому стабільно. У даному курсі зібрані відбірні стратегії, які вже неодноразово довели свою ефективність. А завдяки наочному формату відео-уроків ви зможете спостерігати за процесом розкручування і з легкістю засвоювати весь матеріал. Зміст відеокурсу «Стратегії ефективного просування»: Стратегія 1. Пошукова оптимізація Дана стратегія є основою в розкручуванні, так як з пошукових систем приходить більше 80 відсотків цільових відвідувачів.

Опубліковано: 27/02/11 @ 02:34
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Боротьба зі спамом. Використання PHP і reCAPTCHA

recaptcha Отже, якщо ви читає цей пост, то швидше за все поділяєте загальну думку, що спам - це вселенське зло! Боротьба зі спамом ціла наука і один із способів захисту - це капча. reCaptcha - це безкоштовний сервіс захисту сайтів від ботів. Виглядає воно ось так: Плюси даного сервісу: Безкоштовність, як вже говорилося вище, напевно самий важливий параметр Безпека, до цих пір цей сервіс ЩЕ не зламали;) Доступність для сліпих. reCaptcha пропонує звукову версію (а як власне сліпий знайде капчу? та й взагалі, що сліпа людина буде "дивитися" в інтернеті?) Популярність. Дуже сумнівний, але все ж в плюс. Каже про визнання. На даний момент доступні бібліотеки для роботи з reCaptcha для PHP, ASP.NET, Python, Perl, Ruby, Java, JSP і ColdFusion. Також вже написано багато плагінів для захисту форм для різних движків: WordPress, Drupal, Joomla, TYPO3, phpBB, vBulletin і т.д. Детальніше тут. Але нас цікавить як вмонтувати reCaptcha у свої php програми. По-перше нам знадобиться свій ключ для api.

Опубліковано: 24/02/11 @ 01:30
Розділ php Безпека Читати далі...

Відповіді на питання # 4: регіональне просування, індексація посилань, перелінковка та інше

З усіх питань, які я отримала за наступний місяць, відповідаю публічно тільки на третю частину. На половину запитань я відповіла відразу поштою, а решта сформульовані настільки розмито, що зрозуміти проблему і, тим більше, допомогти вирішити її, не представляється можливим. Також, на жаль, недавно з'ясувалося, що майже два тижні в грудні форма відправки листів з сайту не працювала, і є ймовірність, що багато питань просто не потрапили в мою скриньку. Так що якщо Ви надсилали мені питання, але я не відповіла на нього ні особисто, ні в блозі - надсилайте повторно. Надіслати мені питання можна тут . Особливості орфографії та пунктуації авторів питань залишені без змін.
Про прегіональном просуванні в Яндексі Владислав: Що ви можете сказати про просування сайту по ГЗ в чужому регіоні в разі, якщо йому вже автоматичні присвоєний регіон, взятий з ЯК. У моєму випадку, сайт має регіон Калінінград, а цільової регіон за родом діяльності - москва, пітер і т.д.

Опубліковано: 24/02/11 @ 12:03
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Створюємо сервіс коротких посилань

Сервіс коротких посилань Сервіс коротких посилань - це веб-додаток, що допомагає "скорочувати" або ховати джерельне посилання. Коротку посилання зручніше поширювати, а так само в такий спосіб можна ховати партнерську посилання. Користувач зможе зрозуміти, що посилання партнерська вже після того, як він перейде, тобто він вже не зможе вам перешкодити заробити чесні преміальні) Прикладом такого сервісу є tinyurl.com . Подібних сервісів нині багато, але що заважає вам мати такий же?) Нам знадобиться Хостинг з підтримкою php і mysql, можна скористатися безкоштовним, а потім ще прикрутити до нього безкоштовний домен ) Скрипт Phurl який можна скачати тут . Його демка тут. Можливо знадобиться бібліотека GD (вона завжди є) або ключ для recaptcha.net Отже, почнемо процес установки Завантажуємо файли на хостинг Запускаємо http://адресс_вашего_сайта/install.

Опубліковано: 23/02/11 @ 01:32
Розділ seo Безпека Сервіси Читати далі...

Google продовжує боротися з пошуковим спамом

Google продовжує боротися з пошуковим спамом Спонсор посту: Сайт про Каналізаційні труби Київ з корисним контентом Що б видача була більш якісною і ресурси повинні бути якісні, а ось ті сайти, де не видаляються спам - коментарі не можуть бути якісними. Власне в цьому логіка все-таки є. Google же вводить новий алгоритм ранжування та сторінки з спамним контентом не будуть високо ранжируватися в пошуковій видачі. Власне цей крок і показує нам про те, що потрібно робити цікаві і затребувані сайти. Сайти на рерайта теж будуть потихеньку втрачати свій інтерес в очах пошукових систем. Метт Каттс так само поділився в блозі з читачами, що за 5 років роботи в Google зменшилася кількість спаму в два рази. Зараз же ця кількість продовжує зростати, а тому компанія ввела новий класифікатор, за допомогою якого можна буде впливати на пошукову видачу. Так само в повідомленні було зазначено, що буде приділятися увага бірж контенту, так як більшість з них генерують низькопробний контент, який найчастіше не цікавий користувачам пошукової системи.

Опубліковано: 21/02/11 @ 03:49
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Боротьба з накруткою показів

Заоблачний CTR кращих сайтів рекламної системи Nolix У найближчі години випускаю нову версію Daos (але ще не Daos 2.0) з захистом від накрутки показів і ще кількома приємними нововведеннями. Зокрема з можливістю асинхронної завантаження рядки.  Точний алгоритм захисту не буду розповідати, природно, щоб не заохочувати зловмисників катувати удачу, але приблизна реалізація така: у момент показу рядка сам показ і не зараховується, він буде зарахований тільки через N секунд окремим підзапитах. Крім того я зробив захист від вбудовування рядки в iframe на відвідуваному сайті і ще власник майданчика зможе обмежити дозволені для показу домени. Ну і блокування IP додачу.  Дякуємо всім учасникам обговорення технологій захисту , особливо без п'яти хвилин женатікі Дружині Сергєєву, його ідея лягла в основу.  Податок на хитрість  Природно, захист - це додаткові накладні витрати, нікуди від цього не дінешся. І особливо прикро, що всі ці ресурси витрачаються даремно фактично. Все одно що життя страхувати. Нерозумно. Але такий наш світ.

Опубліковано: 19/02/11 @ 11:13
Розділ Безпека Читати далі...

Способи підвищення юзабіліті форм.

Как створити опитування на AJAX 1. Створення динамічних опитувань на jQuery і PHP. У цьому туторіали Ви дізнаєтеся, як створити опитування з використанням PHP і XHTML , а також jQuery Ajax - функцій для отримання результату голосування без перезавантаження сторінки, і додання опитуванням ефектів анімації. Як створити опитування на AJAX? Poll Pick your favorite Javascript framework: jQuery Ext JS
mootools
;
Ця форма буде оброблена на PHP в асинхронному режимі (без перезавантаження сторінки), і коли ми отримаємо відповідь від сервера, в роботу всупіт Javascript (jQuery) і покаже нам результат голосування. Демо 2. FancyUpload - завантаження файлів на Ajax (v3.0)
FancyUpload -гідна альтернатива стандартній завантаження файлів. AJAX-завантаження файлів Завантаження файлів AJAX, її плюси і гідності перед іншими:
• Перенести файли без перезавантаження сторінки.
• Можна завантажувати відразу декілька файлів.
• Має анімований прогрес-бар.

Опубліковано: 19/02/11 @ 01:33
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Bposter сервіс для прогону по соцзакладках.

Хочу поділиться з Вами враженнями від Bposter - сервіс для прогону по соцзакладках. Як вже писав у статті про сервіси для прогону по соціальним закладкам , вибрав я Bposter тільки завдяки тому що в його конкурента були помітні проблем (які вже вирішилися). Не можу сказати що мій вибір був правильним, на жаль не можу поки порівнювати але Bposter має ряд дуже суттєвих проблем (хоча думаю у конкурентів ті ж проблеми). І так, вартість ВІП акаунта 20 баксів (можна і за 18). Що ми отримуємо за ці 20 убитих єнотів: близько 100 соціалок, авторег і авто прогін. при цьому в 2010 році база практично не оновлювалася, тобто дохлих соціалок ставок-гати. але настав 2011 і ситуація дещо змінилася, чи надовго?! Почнемо з Авторега, спробував я це чудо (до речі я не прихильник такого потім поясню чому). Bposter авторегом дає зареєструватися в 71 закладці. При чому як Ви розумієте проблем тут не мало.

Опубліковано: 17/02/11 @ 01:00
Розділ Безпека Блоги Сервіси Читати далі...

Скандинавский аукцион Gagen. Бесплатные pin коды, пакет на 5 ставок в подарок.

Скандинавський аукціон Gagen. Безкоштовні pin коди, пакет на 5 ставок в подарунок. Читачам блога SEO-Office.ru pin код на 5 ставок в подарунок. Скандинавський аукціон gagen.ru - інтернет аукціон, на якому розігруються найбажаніші і популярні товари, в основному це побутова техніка та електроніка. Кожен учасник аукціону має шанс придбати виставлені на аукціон товари за дуже низькими цінами. На початку торгів вартість лота, як правило, не перевищує 1 рубля. З кожною ставкою ціна лота підвищується на заздалегідь визначену суму, це називається кроком ціни, зазвичай не більше 25 копійок, але за те, щоб зробити ставку потрібно заплатити. Для участі в аукціоні потрібно придбати пакети ставок, купуючи пакет на велику кількість ставок одна ставка буде коштувати дешевше. Вартість ставок, залежно від придбаного пакета, може бути від 6 до 7,50 рублів. Виграє аукціон той учасник, чия ставка в процесі торгів виявиться останньою. Основна ідея скандинавських аукціонів полягає в тому, що кожен учасник аукціону може вигравши торги отримати товар за цінами значно нижче ринкових.

Опубліковано: 22/01/10 @ 09:55
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Скандинавський аукціон Gagen . Безкоштовні pin коди , пакет на 5 ставок в подарунок.

Скандинавський аукціон Gagen. Безкоштовні pin коди, пакет на 5 ставок в подарунок. Читачам блога SEO-Office.ru pin код на 5 ставок в подарунок. Скандинавський аукціон gagen.ru - інтернет аукціон, на якому розігруються найбажаніші і популярні товари, в основному це побутова техніка та електроніка. Кожен учасник аукціону має шанс придбати виставлені на аукціон товари за дуже низькими цінами. На початку торгів вартість лота, як правило, не перевищує 1 рубля. З кожною ставкою ціна лота підвищується на заздалегідь визначену суму, це називається кроком ціни, зазвичай не більше 25 копійок, але за те, щоб зробити ставку потрібно заплатити. Для участі в аукціоні потрібно придбати пакети ставок, купуючи пакет на велику кількість ставок одна ставка буде коштувати дешевше. Вартість ставок, залежно від придбаного пакета, може бути від 6 до 7,50 рублів. Виграє аукціон той учасник, чия ставка в процесі торгів виявиться останньою. Основна ідея скандинавських аукціонів полягає в тому, що кожен учасник аукціону може вигравши торги отримати товар за цінами значно нижче ринкових.

Опубліковано: 22/01/10 @ 09:55
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Скандинавський аукціон Gagen . Безкоштовні pin коди , пакет на 5 ставок в подарунок .

Скандинавський аукціон Gagen. Безкоштовні pin коди, пакет на 5 ставок в подарунок. Читачам блогу SEO-Office.ru pin код на 5 ставок в подарунок. Скандинавський аукціон gagen.ru - інтернет аукціон, на якому розігруються найбажаніші і популярні товари, в основному це побутова техніка та електроніка. Кожен учасник аукціону має шанс придбати виставлені на аукціон товари за дуже низькими цінами. На початку торгів вартість лота, як правило, не перевищує 1 рубля. З кожною ставкою ціна лота підвищується на заздалегідь визначену суму, це називається кроком ціни, зазвичай не більше 25 копійок, але за те, щоб зробити ставку треба заплатити. Для участі в аукціоні потрібно придбати пакети ставок, купуючи пакет на велику кількість ставок одна ставка буде коштувати дешевше. Вартість ставок, залежно від придбаного пакета, може бути від 6 до 7,50 рублів. Виграє аукціон той учасник, чия ставка в процесі торгів виявиться останньою. Основна ідея скандинавських аукціонів полягає в тому, що кожен учасник аукціону може вигравши торги отримати товар за цінами значно нижче ринкових.

Опубліковано: 22/01/10 @ 09:55
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Бальзам на душу

Днями на slashdot 'е прочитав новину, яка просто стала бальзамом на мою зранену душу:

IFPI (International Federation of the Phonographic Industry) прощелкала дзьобом і забула проплатити за свій. com-івської домен , він проекспайрілся, і його забрав собі анонімний кіберсквотер, далі безоплатно (то є даром) передав його людям, відомим як The Pirate Bay - тобто головним ворогам IPFI, на боротьбу з яким і витрачаються основнин сили і бабки членів IFPI.

І тепер на ifpi.com висить заставка "International Federation of Pirates Interests" - ви б знали, ЯК я смеялсо.
У The Pirate Bay сайт прикольний - особливо мені подобається читати їх листування з різними мудаками, що висувають їм пред'яви - як то Microsoft, DreamWorks, SEGA, Apple, Warner Bros і т.д. і т.п.

Опубліковано: 02/11/07 @ 08:43
Розділ Безпека Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16