Чи впливає вік на просування сайту? Результати експерименту

Позиции в Яндексе - старый домен A Кілька місяців тому мені прийшла в голову ідея одного проекту – сервісу під жіночу нішу. Технічно проект дуже простий в реалізації (можна впоратися без програміста), а потенціал трафіку дуже привабливий, так що було вирішено не відкладати. Із минулих років у мене залишилося три сайту жіночої тематики, два з яких до появи АГС збирали чимало трафіку. Сайти давно не підтримуються, контент ніякої цінності не має. Але ось один з доменів можна було використовувати під новий проект – адже і тематика підходить, і певний вік/траст/карма вже є. Потрібно було лише вирішити, яку вибрати. Щоб зробити обґрунтований вибір, було прийнято рішення провести експеримент – розмістити на кожному домені по одній статті з технічно унікальним, але заточеним під однакові запити тестом. Переможцем повинен був стати домен, позиції якого будуть вище.

Опубліковано: 15/02/18 @ 11:33
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Ruby/Rails дайджест #14: розгортаємо Rails-додаток на AWS і Azure, огляд Active Storage в Rails 5.2.0

Всім привіт! Після новорічних свят у нас є ще один привід для гарного настрою. Рівно рік тому ми з командою RubyGarage почали створювати Ruby/Rails дайджест, так що це наш маленький ювілейний випуск. Обіцяємо і надалі радувати вас цікавим та якісним контентом. А від вас чекаємо коментарі та відгуки, адже вони допомагають зробити цей дайджест ще краще! А тепер давайте дивитися, що ж сталося в світі Ruby і Rails в січні: Почитати Understanding the basics of Ruby on Rails: SQL Databases and how they work — якщо ви новачок в Ruby on Rails, стаття допоможе розібратися з базою даних SQL і основними командами. Understanding the basics of Ruby on Rails: HTTP, MVC, and Routes — друга частина The Ruby on Rails Basics пояснює, як все влаштовано в інтернеті, що таке MVC і Routs в Rails. Comparing Timestamps in Rails — порівняння двох timestamps в Rails: Time і DateTime.

Опубліковано: 03/02/18 @ 08:00
Розділ Безпека Читати далі...

Information Security дайджест #7: наскільки ви довіряєте вендорам?

Дайджест створено у співавторстві з Єгором Папышевым . 00h > Інтро Вітаємо! У цьому випуску: уразливості в продуктах відомих вендорів, організатори NoNameCon запускають CFP, M.E.Doc знову в центрі уваги. 01h > Гаряче Однозначно найзнаменніша і частково скандальне подія у галузі інформаційної безпеки — оприлюднення уразливостей в сучасних процесорах: CVE-2017-5753 , CVE-2017-5715 , CVE-2017-5754 . І публікація варіантів їх експлуатації (PDF): Meltdown , Spectre . Більш детально з усім цим можна розібратися, прочитавши статтю хлопців з Project Zero. З наочною демонстрацією використання Meltdown можна ознайомитися . Окремо варто розповісти про драму, яка розгорнулася в мережі після запропонованих патчів, які впливають на продуктивність системи в цілому. Дуже багато людей скаржилося на те, що після застосування патчів зовсім неможливо грати\працювати\відкрити термінал або впав сервер на AWS\Azure.

Опубліковано: 13/01/18 @ 11:00
Розділ Безпека Читати далі...

QA дайджест #32: ТОП 10 інструментів автоматизації тестування 2018, антипаттерны в тестах і навантажувальне тестування

Мене звуть Максим, я працюю тестувальником ПЗ, з цікавістю стежу за подіями в світі тестування та IT. Найкорисніше збираю разом і з радістю ділюся з вами. Приємного читання! :) Новини Життя після Meltdown і Spectre Почитати Якість , що за звір і як його виявити Розширюємо тестування граничних значень Шість проблем в міркуваннях про тестування 5 тенденцій , що впливають на майбутнє тестування Postman — допомога в тестуванні REST API Як тести з Postman запустити в командному рядку Newman Moqa — мобільний клієнт для трекінгу і ручного прогону тест кейсів Будні тестувальника , або при чому тут піраміда Маслоу Нескінченна подорож: навчання, тестування, вивчення На AliExpress знайдена уразливість , яка дозволяє впроваджувати шкідливий код Перехід з тестувальника в керівники проектів Тестова документація .

Опубліковано: 12/01/18 @ 08:00
Розділ Безпека Читати далі...

Android дайджест #29: TensorFlow Lite, Design Patterns, React Native

А також: Bitcoin Wallet, закриття Tango Project, вартість розробки мобільного додатку, доповіді з KotlinKonf, робота з Flutter, нові вимоги Google Play Store, Model-View-Intent Architecture, історія змін Android SDK і ще багато цікавого! Новини та аналітика Офіційний запуск Android 8.1 Oreo і Android Oreo (Go edition) . Google Play Store вводить нові вимоги до додатків. Посилення верифікації АПК, 64-бітні версії, використання останнього API level. Google is shutting down Tango Project . Цілі проекту досягнуті, розвиток доповненої реальності продовжиться в проекті ARCore для масового ринку. Скільки коштує мобільний додаток в 2017 році. Announcing TensorFlow Lite : крос-платформенне машинне навчання на мобільних пристроях. Безпека даних і додатків Encrypting Large Data від Yakiv Mospan. Diving into Android Oreo security changes. Нова уразливість в Android дозволяє зловмисникам змінювати програми, не зачіпаючи їх підписи. Kotlin Відео всіх доповідей з KotlinConf .

Опубліковано: 23/12/17 @ 11:00
Розділ web дизайн Безпека Читати далі...

Information Security дайджест #6: F*ck Responsible Disclosure

Дайджест створено у співавторстві з Єгором Папышевым . 00h > Інтро У випуску: #F*ckResponsibleDisclosure, нескінченні баги в новій MacOS, критична уразливість в Exim, уразливості в мережевих пристроях, зломи популярних сервісів, івенти OWASP в Україні. 01h > Гаряче Найяскравіша подія на ІБ сцені України за минулий місяць — відбувається зараз акція Українського киберальянса — #F*ckResponsibleDisclosure. В ході акції хактівістом публікують знайдені у важливих інфраструктурних об'єктах України уразливості (факапи), та якщо коротко: все дуже погано. Маса подробиць тут і тут . Чорні і білі бухгалтерії комерційних структур, численні компрометації державних ресурсів, службова переписка «Енергоатому», технічні плани «Київстару», схеми тунелів спецзв'язку від МНС і багато іншого. Висновки невтішні. 02h > Близько сек'юріті Відбулися митапы OWASP Ukraine 2017 Lviv і OWASP Kyiv Meetup Winter 2017 , народ спілкувався на досить цікаві та актуальні теми.

Опубліковано: 09/12/17 @ 08:00
Розділ Безпека Читати далі...

Ruby/Rails дайджест #11: Hanami v1.1.0, ювілейний митап Ruby Meditation і баг, який трапляється раз у році

Всім привіт! Поспішаємо поділитися останніми новинами в нашому дайджесті за жовтень. Пропонуємо ознайомитися з останніми оновленнями і функціоналом нової версії Hanami v1.1.0, черговий великою підбіркою статей від блогу Arkency, а також туториалами по Ruby/Rails. Крім того, не забудьте послухати змістовне інтерв'ю з CEO RubyMotion і дізнатися, які події чекають на вас в листопаді. Почитати Elm and Rails Sitting in a Tree — докладний опис про інтеграцію мови Elm c Rails за допомогою гема Webpacker. Також у кінці наводяться приклади патернів, що виникли в результаті створення проекту. Ruby on Rails Speed of Development — Fast Software Delivery With RoR — автор розмірковує про швидкості розробки продукту за допомогою Ruby on Rails і наводить приклади на захист своїх аргументів.

Опубліковано: 04/11/17 @ 11:00
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Ruby/Rails дайджест #11: Hanami v1.1.0, юбилейный митап Ruby Meditation и баг, который случается раз в году

Всем привет! Спешим поделиться последними новостями в нашем дайджесте за октябрь. Предлагаем ознакомиться с последними обновлениями и функционалом новой версии Hanami v1.1.0, очередной обширной подборкой статей от блога Arkency, а также туториалами по Ruby/Rails. Кроме того, не забудьте послушать содержательное интервью с CEO RubyMotion и узнать, какие события ожидают вас в ноябре. Почитать Elm and Rails Sitting in a Tree  — подробное описание про интеграцию языка Elm c Rails при помощи гема Webpacker. Также в конце приводятся примеры паттернов, возникших в результате создания проекта. Ruby on Rails Speed of Development — Fast Software Delivery With RoR  — автор рассуждает о скорости разработки продукта при помощи Ruby on Rails и приводит примеры в защиту своих аргументов.

Опубліковано: 04/11/17 @ 11:00
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Мои мысли по фильтру «малополезный контент, спам, избыток рекламы» от Яндекса

Вы ходите по охуенно тонкому льду, мои друзья Педигри-Пал. И когда он треснет, под ним вас буду ждать я. Цитату выше я хотел сначала сделать заголовком, но подумал это слишком clickbait. Последние 2-3 недели умы всех коллег по цеху информационных сайтов и не только будоражит фильтр за «малополезный контент, спам, избыток рекламы», который прилетел по ощущениям каждому 2-му вебмастеру. Исходя из того, что я вижу это в 3 вебмастерских чатах, где тусят владельца инфо-сайтов. А также в темах на Серче.
С кого-то сняли сразу (после письма Платону или клика по кнопке «я все исправил» в вебмастере), а с кого-то нет. Кто ждет глубокой аналитики — ее точно не будет , хотя я прочитал кучу рассказов в подробностях и пересмотрел много сайтов словивших фильтр. Я просто хочу тезисно поделиться, своим мнением к чему это все и почему так происходит. Т.к. я сам каждый час последнюю неделю судорожно жму f5 в вебместере яндекса и смотрю не прилетел ли красный треугольник на какой-нибудь проект.

Опубліковано: 03/11/17 @ 11:48
Розділ Безпека Читати далі...

Мої думки по фільтру «малополезный контент, спам, надлишок реклами» від Яндекса

Ви ходите по охуенно тонкому льоду, мої друзі Педігрі-Упав. І коли він трісне, під ним вас чекатиму я. Цитату вище я хотів спочатку зробити заголовком, але подумав це занадто clickbait. Останні 2-3 тижні уми всіх колег по цеху інформаційних сайтів і не тільки розбурхує фільтр за «малополезный контент, спам, надлишок реклами», який прилетів за відчуттями кожному 2-му вебмайстру. Виходячи з того, що я бачу це в 3 вебмастерских чатах, де тусять власника інфо-сайтів. А також у темах на Серч.
З когось зняли відразу (після листа Платону або кліка по кнопці «я все виправив» в вебмастере), а з кого-то немає. Хто чекає глибокої аналітики — її точно не буде , хоча я прочитав купу оповідань в подробицях і переглянув багато сайтів словивших фільтр. Я просто хочу тезисно поділитися своєю думкою до чого це все і чому так відбувається. Т. к. я сам щогодини останній тиждень судорожно тисну f5 в вебместере яндекса і дивлюся не прилетів червоний трикутник на якийсь проект.

Опубліковано: 03/11/17 @ 11:48
Розділ Безпека Читати далі...

Фішки JAMstack: чому статичні сайти перевершують традиційні динамічні

У цій статті ми розберемо з вами ключові моменти розробки статичних сайтів та пізнаємо перевагу static site над traditional dynamic site. Intro Все більше і більше обертів набирає досить новий і нетрадиційний підхід в створенні сайтів — JAMstack. Для початку давайте розберемося, що таке JAMStack, з чим його їдять і чому він «перевершує» традиційні web-сайти. Щоб не заглиблюватися в подробиці і не перетворювати інформаційну статтю в копіпаст з офіційних джерел, я постараюся описати в двох словах, що ж таке цей JAMstack.
JAMstack — не технологія. Я б назвав це методологією або підходом, який пропонує безліч інструментів на вибір для створення статичних сайтів. Він з'явився не так давно, але вже набрав досить пристойне ком'юніті. JAMstack це — «J» — JavaScript, «A» — API, «M» — markup (так зазначено на офіційному сайті ).

Опубліковано: 03/11/17 @ 11:01
Розділ Безпека Читати далі...

DOU Проектор: Docsify — B2B-сервіс, який допомагає продавцям закривати угоди швидше і простіше

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Привіт, я Макс Макаренко, співзасновник і CEO компанії Docsify . Наша команда створила однойменний IT-продукт, який допомагає продавцям закривати угоди швидше і простіше. У 2017 році Docsify став кращим B2B-продуктом на битві стартапів IT Arena. Про те, як ми до цього прийшли, ділимося з спільнотою DOU. Ідея Ідея створити продукт, подібний Docsify, з'явилася у мене багато років тому. Я займаюся продажами більше 10 років, тому не з чуток знаю, що робить життя продавців нестерпним і знижує продуктивність їх роботи. Як відомо, спілкування з потенційними клієнтами через email на етапі до укладання угоди — це основна стадія в B2B-продажу.

Опубліковано: 17/10/17 @ 10:00
Розділ Безпека Сервіси Читати далі...

Кібербезпека по-українськи: про тиск силовиків, білих і чорних хакерів і цінності диванних експертів

Микита Книш — експерт в області інформаційної безпеки, служив в СБУ, допомагав ловити кіберзлочинців, а зараз працює над захистом веб-сервісів і займається кібер-розслідуваннями. Організатор форуму з кібербезпеки HackIT. Микита був одним з перших, хто почав публічно висвітлювати атаку вірусу Petya і публікувати рекомендації щодо мінімізації збитку. Кілька тижнів тому Микита посів посаду позаштатного радника Адміністрації Президента. В інтерв'ю для DOU Микита розповів про співпрацю з госслужбами з питань ІБ, кар'єрних шляхах сб і «білих» хакерів, існуючі проблеми та способи їх вирішення. — Микита, ви давно співпрацюєте з державними службами з питань ІБ. З чого все почалося? У мене дуже активна позиція. Коли в 2015 році анонсували створення кіберполіції, ми з колегами поїхали в ОБСЄ до координаторів національних проектів і запропонували їм програму навчання для кіберполіції.

Опубліковано: 27/09/17 @ 10:00
Розділ Безпека Читати далі...

PhD в IT: що дає і чи варто отримувати

Специалистов с ученой степенью в украинском IT не так много. Мы расспросили кандидатов наук, которые работают в IT-компаниях, почему они решили поступать в аспирантуру, с чем пришлось столкнуться, какой опыт и навыки получили, где пригодилась ученая степень. Артем Чернодуб , Chief Scientist в Clikque Technology, приглашенный лектор в УКУ, 10 лет в IT Кандидат технических наук по специальности «Системы и средства искусственного интеллекта», ИПММС НАНУ. Тема диссертации: «Обучение динамических нейронных сетей на задачах долгосрочного прогнозирования», 2016 г. В школе я точно знал, что хочу стать программистом, поступил на профильный факультет МФТИ. Но во время подготовки бакалаврского диплома на базовой кафедре увидел, как работает самообучающаяся система управления спутником на нейронных сетях — и был поражен! Решил, что отныне хочу заниматься только этим: нейронными сетями, машинным обучением, распознаванием образов.

Опубліковано: 23/08/17 @ 10:00
Розділ Безпека Читати далі...

Пошук посилальних донорів. Як знайти майданчики для розміщення зовнішніх посилань

mainimage-min Підбір майданчиків для просування – найбільш трудомістка частина процесу нарощування зовнішніх посилань. Особливо складно доводиться вебмайстрам, які не володіють досвідом експериментування, не мають майданчиків для тестів і вибирають загальнодоступні посилання на біржах за певним набором вбудованих показників. Таку стратегію можна охарактеризувати широко відомою фразою «пальцем в небо». У цій статті я розповім про стратегію підбору майданчиків, заснованої на аналізі посилального профілю конкурентів. Суть її полягає в тому, щоб знайти та розмістити посилання на тих самих донорів, які посилаються на ваших конкурентів .

Опубліковано: 25/07/17 @ 06:00
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Кейс Kwork – заощадив 1800 руб. і отримав 25 ТИЦастых посилань

2017.06.05-16.54.42 Я вже писав про фріланс біржу Kwork . Тоді в коментарях її жартома назвали біржею рабів. З однієї простої причини – все фріланс-послуги на ній ви можете замовити за 500 руб. Від вічних посилань і SEO аудиту до розробки логотипу або навіть дизайну сайту. 500 рублів це свого роду "цеглинка", з яких складається виконання стоїть перед вами завдання. Багато вебмастера з часом приходять до висновку, що рутину і багато дрібні завдання потрібно делегувати. Kwork в цьому плані — дуже зручний помічник. Цінник на послуги невисокий, а серед великого розмаїття кворков можна знайти дійсно цікаві пропозиції. Як працює Kwork? Просто в пошуку знаходите відповідну послугу і замовляєте її в пару кліків. При цьому швидкість виконання в середньому досить висока – 1-2 дні. І це дійсно так, сам не раз користувався послугами сервісу для дрібних рутинних завдань. Також є гарантія повернення коштів, але це потрібно швидше, щоб захиститися від можливих шахраїв.

Опубліковано: 15/06/17 @ 02:59
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Кейс Kwork – сэкономил 1800 руб. и получил 25 ТИЦастых ссылок

2017.06.05-16.54.42 Я уже писал про фриланс биржу Kwork . Тогда в комментариях ее в шутку назвали биржей рабов. По одной простой причине – все фриланс-услуги на ней вы можете заказать за 500 руб. От вечных ссылок и SEO аудита до разработки логотипа или даже дизайна сайта. 500 рублей это своего рода кирпичик, из которых складывается выполнение стоящей перед вами задачи. Многие вебмастера со временем приходят к выводу, что рутину и многие мелкие задачи нужно делегировать. Kwork в этом плане — очень удобный помощник. Ценник на услуги невысокий, а среди большого разнообразия кворков можно найти действительно интересные предложения. Как работает Kwork? Просто в поиске находите подходящую услугу и заказываете ее в пару кликов. При этом скорость выполнения в среднем достаточно высокая – 1-2 дня. И это действительно так, сам не раз пользовался услугами сервиса для мелких рутинных задач. Также есть гарантия возврата средств, но это нужно скорее, чтобы защититься от возможных мошенников.

Опубліковано: 15/06/17 @ 02:59
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Як перемогти Баден-Баден: відповіді на часті запитання

baden-baden-yandex За минулий місяць, мабуть, найбільш обговорюваною темою серед оптимізаторів Рунета був новий фільтр Яндекса за спамний тексти – «Баден-Баден» . Відразу ж з'явилося безліч чуток про те, як і кого він карає, тому в перші тижні було важко зрозуміти, як його діагностувати і лікувати. На даний момент вже є достатньо перевіреної інформації, і в цій статті наш SEO-експерт Микита Простячків відповідає на найпоширеніші питання про алгоритм Баден-Баден. Що взагалі відбулося? 23 березня Яндекс в своєму офіційному блозі заявив про появу нового алгоритму під назвою «Баден-Баден» . Мета цього алгоритму — визначити неякісні тексти і знизити позиції, з яких ранжується документ, містить такі тексти. По суті, це оновлена версія старого алгоритму, спрямованого на боротьбу з пошуковим спамом, який почав діяти в 2010 році.

Опубліковано: 17/05/17 @ 10:50
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Как победить Баден-Баден: ответы на часто задаваемые вопросы

baden-baden-yandex За прошедший месяц, наверное, самой обсуждаемой темой среди оптимизаторов Рунета был новый фильтр Яндекса за спамные тексты – «Баден-Баден» . Сразу же появилось множество слухов о том, как и кого он наказывает, поэтому в первые недели было трудно понять, как его диагностировать и лечить. На данный момент уже есть достаточно проверенной информации, и в этой статье наш SEO-эксперт Никита Простяков отвечает на самые распространенные вопросы об алгоритме Баден-Баден. Что вообще произошло? 23 марта Яндекс в своём официальном блоге заявил о появлении нового алгоритма под названием «Баден-Баден» . Цель этого алгоритма — определить некачественные тексты и понизить позиции, по которым ранжируется документ, содержащий такие тексты. По сути, это обновлённая версия старого алгоритма, направленного на борьбу с поисковым спамом, который начал действовать в 2010 году.

Опубліковано: 17/05/17 @ 10:50
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Олександр Садовський залишив компанію Yandex

a9027f827c204f19853aed51bb549104 Багато води утекло з тих пір, коли в 2008 році я почав знайомитися з пошуковою оптимізацією і «лиходій» Садовський почав заважати оптимізаторам просувати сайти. Раніше купиш сапоссылок (хто ще пам'ятає) на 1000 рублів в місяць і отримуєш профіт. Потім тему підрізали, знаходилися нові дірки і їх теж підрізали. Пам'ятаю в 2011 цей троллінг на РИФКИБ 2011 І цю фотографію І цю частину інтерв'ю І цей легендарний доповідь на Оптимизейшен, яка ще була розумної конференцією, коли Яндекс відключив посилання для комерційного ранжирування в московському регіоні. Просто Олександр, просто Садовський. І цей приємний мем. І цю фотографію Садовського, заготовку для ще більшої кількості мемів. Той самий момент, коли тебе ненавидять ще не всі оптимізатори. Ще одна заготовка для мемів... Мав честь трохи особисто поспілкуватися з Олександром Садовським на тій самій конференції оптимизейшен 2011. Один раз зустрів в офісі Yandex, коли був там за яким з питань.

Опубліковано: 17/05/17 @ 07:29
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16