Чому йдуть з Google, Microsoft, Xing? Історії українських розробників

Ми зв'язалися з розробниками, які працювали у великих міжнародних компаніях, але пішов звідти за власним бажанням, і попросили їх розповісти про особливості роботи в IT-корпорації, а також про те, що все-таки спонукало прийняти рішення піти. Павло Шеляженко, працював в Google (2007-2016) У 2007 році я відправив резюме в Google. Зі мною зв'язалися і запропонували пройти інтерв'ю по телефону. За результатами двох розмов мене запросили на онсайт-інтерв'ю в офіс Google в Цюріху, яке я теж успішно пройшов. Так я почав працювати в цюріхському офісі. Згодом я сам провів більше сотні інтерв'ю в Google, і моя думка — процес сильно оптимізовано під те, щоб завжди не найняти поганого співробітника, а не щоб завжди найняти хорошого. Тому найчастіше хороші кандидати теж відсіваються. Google як компанія отримує такий обсяг резюме, що для неї такий підхід не є проблемним. Але для шукачів такий нюанс, звичайно, сумний.

Опубліковано: 13/04/17 @ 10:02
Розділ Безпека Пошуковики Читати далі...

Складні ситуації в IT, і що з ними робити?

У цій статті розберемо емоційно-складні ситуації, з якими стикаються айтішники на роботі. В кінці — пара рядків реклами. Начальство Зверху приходять вказівки:
«кинь все — роби ось це»; «роби ось таким способом». А спосіб — явно не найкращий, і пояснити не виходить; «сиди на вихідних» та інший овертайм ; «добре зробив — а тепер постав git-мітку, а ось в загальний код не мердж». Прикро викидати багато роботи; «швидко заэстимейть докладно цю задачу», причому результат повинен укластися в людино-місяць; «а давай впровадимо KPI».
Дуже грубо, причини чому начальство може давати дурні дивні вказівки:
низький IQ. Вкрай рідкісна причина, в айті ідіоти не приживаються, а PM «по знайомству» не стають; мало знань у профільній області і немає вміння оточити себе експертами. Таке іноді буває, хоча досить рідко; бажання проявити владу. Іноді буває, але все-таки рідко.

Опубліковано: 27/03/17 @ 10:00
Розділ Безпека Читати далі...

Впали позиції в Яндексі? Як визначити причину і повернути сайт в ТОП

Останні кілька місяців видача Яндекса стабільністю не радує. У багатьох тематиках лідери Топів змінюються щодня, позиції в пошуку постійно скачуть. Якщо сайт втрачає трафік і місця у видачі, вебмайстрам не завжди відразу зрозуміло, що насправді відбувається – знижений сайт за якесь порушення, або всьому виною загальний хаос в пошуку. І чим довше триває така невизначеність, тим більше трафіку, конверсії і доходу може втратити сайт.

У цій статті наш SEO-тимлид Євген Аралов розповідає, як самостійно діагностувати причини осідання сайту в Яндексі і що слід зробити в кожному випадку. Сподіваюся, наші інструкція допоможуть вам зупинити просідання і повернутися в ТОП.

Зміст статті: Постфільтр «Переоптімізація» Постфільтр «Переспам» Алгоритм «Многорукий бандит» (рандомізація видачі) Виліт з індексу посадкової сторінки Офіційні санкції Яндекса Аффилирование Інші причини Постфільтр «Переоптімізація» Запросонезависимый фільтр.

Опубліковано: 14/03/17 @ 09:57
Розділ Безпека Читати далі...

Упали позиции в Яндексе? Как определить причину и вернуть сайт в ТОП

Последние несколько месяцев выдача Яндекса стабильностью не радует. Во многих тематиках лидеры ТОПов меняются ежедневно, позиции в поиске постоянно скачут. Если сайт теряет трафик и места в выдаче, вебмастерам не всегда сразу понятно, что на самом деле происходит – понижен ли сайт за какое-то нарушение, или всему виной общий хаос в поиске. И чем дольше длится такая неопределённость, тем больше трафика, конверсий и дохода может потерять сайт.

В этой статье наш SEO-тимлид Евгений Аралов рассказывает, как самостоятельно диагностировать причины просадки сайта в Яндексе и что следует предпринять в каждом случае. Надеюсь, наши инструкция помогут вам остановить просадку и вернуться в ТОП.

Содержание статьи: Постфильтр «Переоптимизация» Постфильтр «Переспам» Алгоритм «Многорукий бандит» (рандомизация выдачи) Вылет из индекса посадочной страницы Официальные санкции Яндекса Аффилирование Другие причины Постфильтр «Переоптимизация» Запросонезависимый фильтр.

Опубліковано: 14/03/17 @ 09:57
Розділ Безпека Читати далі...

Курс на зростання трафіку. Які конкретні дії допоможуть підняти пошуковий трафік у 2017 році

У грудні багато компаній традиційно підбивають підсумки року, що минає, та будують плани на майбутнє. Якщо придивитися до прогнозів на попередні три роки, то вони майже не відрізняються. Вже який рік в SEO продовжують триматися старі тренди – кластеризація, мобадаптация, відмова від посилального спаму. Кілька місяців тому до них додалася ще одна тенденція – масове перенесення сайтів на https. Але прогноз по трендам не дає відповідь на питання, які саме дії треба робити конкретного вебмайстру для підвищення віддачі від його сайту. От є сайт. І він, як мовиться, "в тренді" – мобилпригоден і працює на https, весь час додаються нові сторінки, посилання на біржах давно не купуються. Але при всьому цьому ви добре розумієте, що в плані відвідуваності ще є куди рости.

Опубліковано: 26/12/16 @ 06:00
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Information Security дайджест #4. Спецвипуск: кібервійна все спише, невідомі юніти невидимих фронтів

У випуску дайджесту йтиметься, насамперед, про хактивизме. Стан справ на фронтах: перемоги і втрати. Інші новини теж мають місце бути. Короткий зміст попередніх серій Навряд чи для кого-то буде одкровенням, що прямо зараз, навколо нас, мирних містах, відбуваються військові дії. А самі що ні на є бойові юніти, умовно кажучи, їздять поруч з нами в метро. Як правило, побачити бій не можна, але багато хто з нас стикалися з його результатами. Це — кібервійна . Досить заглянути в новинні стрічки і стає зрозумілим її масштаб, учасники та цілі. Давайте разом спробуємо провести коротку рекогносцировку. Не так давно, декілька груп українських хакерів об'єднались у потужну ударну армію, Ukrainian Cyber Alliance. Цей альянс згуртував хактивістів з різних куточків України, в їх числі групи FalconsFlame, Trinity, RUH8, КіберХунта і ентузіасти-одинаки. Деякі спільноти існували ще до відомих подій. Наприклад, FalconsFlame була заснована в 2010 році.

Опубліковано: 23/12/16 @ 11:00
Розділ Безпека Читати далі...

Information Security дайджест #3: під знаком DDoS, переполох SurkovLeaks, ексклюзив від хактивістів RUH8

У випуску: DDoS крокує по планеті, провідні світові ЗМІ рясніють статтями про успіхи українських хакерів, користувачі TorMail під ковпаком ФБР, інтерв'ю хактивістів українського киберальянса, доповіді з Black Hat USA 2016, оновлення стандарту 3D Secure, новий розділ дайджесту — навчання та багато іншого. Інциденти та загрози ІБ День, який увійде в історію. 21 жовтня, з допомогою вже легендарного ботнету Mirai, здійснена потужна DDoS атака на інфраструктуру DNS-провайдера Dyn. В результаті проведеної атаки, значна частина мережі Інтернет працювала з перебоями або взагалі була недоступна протягом кількох годин. Користувачі не могли достукатися до Twitter, Amazon, Tumblr, Reddit, Spotify, PayPal, Airbnb, Pinterest, GitHub, CNN, Starbucks, Yammer і іншим сервісам, новинних сайтів і соціальних мереж. Першим тривогу забив відомий експерт ІБ, дядько Креббс (сайт якого, трохи раніше, сам постраждав від DDoS потужністю 620 Гб/с). Пізніше подробиці опублікували і в офіційному блозі Dyn.

Опубліковано: 11/11/16 @ 10:50
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Кейс: Зростання трафіку для магазину виробів з штучного каменю з 600 до 6000 чоловік в місяць

Клієнт Виробник дизайнерських виробів і меблів з штучного каменю. Наше завдання Домогтися виведення основних ключових запитів в топ 10 у пошуковій видачі за напрямами: кухонні стільниці, стільниці із штучного каменю та вироби з штучного каменю в цілому. Вихідні дані Регіон: Україна, Київ
Пріоритетна пошукова система: Гугл
Старт робіт: 14 січня 2015
Вік домену: 3,5 роки
Трафік: 580 чоловік в місяць.
Посилальний профіль: 350 посилань. Посилальний профіль проекту передбачав наявність санкцій по відношенню до домену з боку пошукових систем.
На проекті не були виявлені ручні санкції, але були підозри на наявність фільтрів по окремих сторінок сайту. Процес робіт Старт робіт Оптимізатор провів аудит, за результатами якого виявив серйозні проблеми у внутрішній оптимізації.

Опубліковано: 24/10/16 @ 06:00
Розділ Безпека Пошуковики Читати далі...

"Залипання" позицій поза топа. Що робити, якщо сайт не рухається по запитам

В процесі просування сайту іноді виникають ситуації, коли при загальній позитивній динаміці зростання трафіку деякі запити ніяк не вдається зрушити з місця. На нашому оптимизаторском сленгу такі ситуації називаються "залипанням". Характерні симптоми залипання:
– за кількома пріоритетними запитам сайт бовтається в межах ТОП 20-50;
– пошуковий трафік в цілому має нормальні показники;
– по багатьом іншим запитам сайт знаходиться в Топі;
– зусилля щодо виведення в ТОП проблемних запитів не дають ніякого результату;
– іноді сайт з'являється в Топі по проблемних запитів, але через 1-2 апдейта скочується назад. Згідно мого досвіду, залипання в переважній більшості випадків виникає за однією з трьох причин: автоматичні фільтри (в Яндексі), невідповідність просуває сторінки очікуванням алгоритму, і недооптимизация сторінки. Розглянемо коротко і по суті кожну з причин. 1. Автоматичний фільтр (Яндекс) Одна з популярних проблем при просуванні в Яндексі.

Опубліковано: 23/09/16 @ 01:28
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Information Security дайджест #2: Кібервійна і удари українських хактивістів, зима близько: заклеюємо вікна і веб-камери

У випуску: новини з фронтів кібервійни, анонси майбутніх конференцій у сфері ІБ, критичне оновлення Tor, компрометація продавців в даркнете, нові інструменти скіммінгу, ботнети зі смартфонів проти контакт-центрів, USB Kill версії два підсмажить вас за секунду, директор ФБР радить запасатися скотчем і багато іншого. Інциденти та загрози ІБ Хактівістом відзначили День програміста ударної операцією #op256thDay. Хлопці з киберальянса українських груп , RUH8 , і СyberHunta провели масштабну спільну акцію, в результаті якої було повністю знищено вміст або піддано дефейсу понад 30 інтернет-ресурсів проросійської і сепаратистської спрямованості. Хакери RUH8 опублікували конфіденційні дані російських офіцерів з Центру з питань припинення вогню на Донбасі. Користувачам браузера Tor рекомендують оновити його як можна швидше до актуальної версії 6.0.5. Суть у виправленні серйозної уразливості, яка дозволяє організувати приховану RCE-атаку на користувачів цього браузера на всіх платформах.

Опубліковано: 23/09/16 @ 09:54
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Information Security дайджест #1: Електронне декларування - ... і в продакшн, принцип нульової відповідальності для власників карток, серйозна уразливість в сервісах Київстар

У випуску: баги і фічі системи електронного декларування, цікаві новини для власників платіжних карт, скрипт-кідді-пентест для Київстар, дефейс сайту МЗС України, обхід SQRL-аутентифікації, голосова верифікація клієнтів, слід спецслужб у зломі Telegram, удар Анонімного Інтернаціоналу Ростелекому, невідомий вірус крокує по планеті і багато іншого. Інциденти та загрози ІБ Введення в експлуатацію (?) системи електронного декларування, яка в свою чергу є досить статусним і стратегічним проектом, породив цілу хвилю скандалів і обговорення на профільному ресурсі (є розумні коментарі), з розбором коду і вразливостей. Проблема, насамперед, полягає у виконаних не в повному обсязі» вимоги регулятора до інформаційної безпеки. ГСССЗИ України не дає відповідний аппрув, ЗМІ масово пишуть суперечливі статті, чиновники дають сумбурні і смішні коментарі , хвиля дійшла аж до РНБО . Співчуваючі розділилися на два табори: в одному ті, хто вважає дії зацікавлених при владі — саботажем.

Опубліковано: 19/08/16 @ 06:50
Розділ Безпека Сервіси Читати далі...

QA Дайджест #19: Практичні приклади роботи, тестування ігор, колекція кращих доповідей SQA Days

Мене звуть Максим, я працюю тестувальником ПЗ, з цікавістю стежу за подіями в світі тестування та IT. Найкорисніше збираю разом і з радістю ділюся з вами. Приємного читання! :) Новини Антивірус викликав збій у медичному ПО під час проведення операції на серці. Десятирічний хлопчик отримав 10 тисяч доларів за знайдену уразливість в Instagram. Ось щас прикро було :( Частина сайтів Google провалила власний тест компанії на швидкість завантаження. Microsoft випустила додаток для управління проектами під назвою Planner. Facebook Messenger був вразливий до атаки, вимагає базові знання HTML. Після оновлення Elite Dangerous ігровий ІІ отримав можливість необмеженого розвитку і почав знищувати гравців. Почитати Докладний і детальний відгук, джуниорам (і не тільки) на замітку. Спасибі Владиславу за статтю «Співбесіду „по інший бік“: досвід пошуку Junior QA Engineer» .

Опубліковано: 24/06/16 @ 06:59
Розділ Безпека Читати далі...

Android дайджест #17: Nearby, Multi-Window, Instant Run, SOLID

А також: обговорення анонсів Google I/O, перемога Google в патентному спорі, аналіз програми з ClassyShark, динамічний blur-ефект, програмування Go, Kotlin і Gradle, захист додатків, GDG DevFest і ще багато цікавого. Новини та аналітика Google перемагає Oracle в суді після шестирічної позови на мільярди доларів. Каменем спотикання були 11500 рядків коду java в ОС Android. Частка Android на ринку істотно зросла по всьому світу. Google готується додати Raspberry Pi 3 в AOSP, тепер це буде офіційно підтримує пристрій. Google Nearby : платформа для гиперлокации для Android. Буде доступна як частина Google Play Services, починаючи з версії KitKat. Бум додатків закінчився . Google буде брати тільки 15% від суми, яку сплачує користувач за підписку на додаток/сервіс. Support Library 23.4.0 . RxAndroid 1.2.0 . Поліпшена робота з планувальниками. Архітектура додатків Designing Offline Application Case Studies . Доповідь з Droidcon San Francisco від розробника з Google.

Опубліковано: 10/06/16 @ 09:53
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Збільшу твою пипиську: сильно, швидко, гарантовано!

362700 Великий, товстий і довгий член — це добре. Дрібний, тонкий і короткий — не дуже. Як зробити з дрібного великий? Я знаю рецепт! Раз вже ти читаєш цей фердепердозный блог, то швидше за все у тебе є сайти в розробці. Але сайт сьогодні — це не тільки сторінки в інтернеті. Це потужний струмінь бобра кросспост в різні соціальні мережі. Користувачі підписуються на твої сайти саме в соціальних мережах. Вони уникають форм email підписки і ні за що не запам'ятають URL твого сайту. Ніколи. Особливо URL мого блогу =))) Тому дуже важливо мати прокаченные акаунти у всіх соціальних мережах, в яких твій сайт може бути представлений. Найчастіше це вконтактик, инстаграмчик, ютубик, одноклассники, твіттер, фейсбук, гуглоплюс, пинтерест та ін. Але так як число передплатників на лічильниках твоїх сторінок в соціальних мережах тухле: півтори каліки, то ніхто туди і не підписується, думаючи, що це тухляк, який тільки інформаційне поле буде засмічувати і без того изгаженное.

Опубліковано: 31/05/16 @ 01:44
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

DNS история или как я переехал на CloudFlare

? 25 марта 2016 года запомнится мне как день, когда я перенес почти все свои DNS зоны с серверов хостера DigitalOcean, на выделенные DNS сервера CloudFlare . С давних пор так повелось, что я никогда не настраиваю на своем сервере ДНС сервер для поддержки доменов своих и клиентов, потому что это абсолютно не правильно с точки зрения правила «Не клади все яйца в одну корзину». Если вдруг что-то случится с сервером, на котором будут и сайты и ДНС сервер, то для восстановления понадобится намного больше времени, чем если бы все это было на разных ресурсах. Вариантов для DNS хостинга огромное множество, ваш регистратор домена предлагает свои сервера для этого, обычно это бесплатно для клиентов регистратора, ваш хостер также предлагает свои бесплатные DNS сервера для ваших доменов, но я решил что хостинг у меня будет отдельно, регистратор отдельно а DNS настроен в еще одном месте, которым до вчерашнего дня был хостинг DigitalOcean.

Опубліковано: 25/03/16 @ 10:45
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

DNS історія або як я переїхав на CloudFlare

?? 25 березня 2016 року запам'ятається мені як день, коли я переніс майже всі свої DNS зони з серверів хостера DigitalOcean, на виділені DNS сервера CloudFlare . З давніх-давен так повелося, що я ніколи не налаштовую на своєму сервері ДНС сервер для підтримки доменів своїх клієнтів, тому що це абсолютно не правильно з точки зору правила «Не клади всі яйця в одну корзину». Якщо раптом щось трапиться з сервером, на якому будуть і сайти і ДНС сервер, то для відновлення знадобиться набагато більше часу, ніж якби все це було на різних ресурсах. Варіантів для DNS хостингу безліч, ваш реєстратор домену пропонує свої сервера для цього, зазвичай це безкоштовно для клієнтів реєстратора, ваш хостер також пропонує свої безкоштовні DNS сервера для ваших доменів, але я вирішив що хостинг у мене буде окремо, реєстратор окремо а DNS налаштований ще в одному місці, яким до вчорашнього дня був хостинг DigitalOcean.

Опубліковано: 25/03/16 @ 10:45
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Хто такий HR, і чому він забуває ваше ім'я

Багато нині ходить розмов про рекрутери та HR. Але далеко не кожен програміст розуміє, яка між ними різниця. Є навіть люди, які переконані, що робота з кадрами - це piece of cake, мовляв «Дайте мені пачку резюме, я буду їх читати, реготати, похлебивать кофеек і вибирати кандидатів!» - Ні, бро, не зараз. Сьогодні ми поговоримо з Катею Русаковой - HR з Білорусі, яка не тільки отримувала вишкіл в Yandex, але й пішла вчитися на програміста в цілях підвищити свою HR-кваліфікацію. З її допомогою ми пролили світло на підводну частину айсберга IT-рекрутингу та навчимося краще розуміти один одного. У добру путь. Катя, до роботи HR'ом ти працювала в рекламі. Що спільного у цих двох професій? - Загального багато. Реклама теж спрямована в першу чергу на генерацію певних лидов, які потрібні рекламодавцеві. Реклама, яка не робить нічого - це так, розвага. У рекрутингу теж потрібно щось зробити, щоб знайти потрібну людину і добитися результату. Але є певні відмінності між HR і рекрутером.

Опубліковано: 25/03/15 @ 11:14
Розділ Безпека Читати далі...

Їжа для Панди / Мішень для АГС. Тест для оцінки якості інформаційних ресурсів

AGS-min "У нашого сайту оригінальний дизайн, всі статті пишуться для людей, контент стовідсотково унікальний, нічого не накручуємо. Не можемо зрозуміти, за що наш ресурс потрапив під АГС в Яндексі/під Панду в Google ", - листи з подібним змістом часто приходять мені на пошту. У фільтра АГС (Яндекс) і алгоритму Panda (Google) схожі завдання - вони чистять видачу від ресурсів, що не представляють цінності для звичайних відвідувачів. Вони знижують сайти не за Переспа або накрутку якихось чинників, а за низька якість контенту в цілому. Проблема в тому, що вебмастера і розробники пошуку вкладають у поняття "якість сайту" зовсім різний зміст. Багато вебмастера часто зациклюються на якихось технічних параметрах (унікальність тексту, нудота, щільність слів і т.д.), у той час як творці алгоритмів роблять акцент на показниках авторитетності. Якщо у вас інформаційний сайт, спробуйте самостійно дати оцінку якості свого ресурсу з точки зору пошукової системи.

Опубліковано: 19/03/15 @ 12:57
Розділ Безпека Читати далі...

Кейс : висновок з-під фільтра Яндекса за " невидимий" спам.

Прийнято вважати, що під санкції за пошуковий спам потрапляють тільки сайти суворих оптимізаторів. У більшості випадків це дійсно так - від подібних санкцій зазвичай страждають ресурси, власники яких при оптимізації роблять упор на ключові слова і думають в першу чергу про позиції і трафіку , а не про смисловому якості контенту. Але буває й таке, коли пошуковий спам з'являється на сайті ненавмисно.Наприклад , автор ресурсу далекий від понять SEO і не знає, що якісь його дії можуть бути інтерпретовані як переоптімізацію . Або спам з'являється на сайті в результаті злому . Але незнання законів алгоритмів не звільняє від відповідальності, і такі сайти пессімізіріуются Яндексом нарівні з накрутчиків . Саме така історія сталася з сайтом мого товариша . Він письменник і мандрівник , ніколи не вникав в SEO і просто писав цікаві статті про свої пригоди на радість собі і читачам . У травні минулого року його сайт був зламаний , доступи заблоковані.

Опубліковано: 16/02/15 @ 12:28
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Спеціальні заходи для SEO- фахівців , які варто відвідати в лютому-березні

В області інтернет -маркетингу зараз проводиться дуже багато заходів , орієнтованих на різну аудиторію . І часто доводиться слухати нарікання на те, що та чи інша конференція не виправдала очікувань, тому що там було нудно , не було кейсів, не сказали нічого нового і т.д . Особисто я прихильник тематичних івентів , орієнтованих на вузьке коло учасників - тільки на аналітиків, тільки на програмістів або тільки на UI - фахівців і так далі. На таких конференціях учасники розуміють спікерів з півслова , задають цікаві питання, всі спілкуються однією професійною мовою . На Найближчим часом плануються чотири конференції , орієнтовані суто на практикуючих SEO- фахівців . Я планую брати участь у кожній з них як спікер або як співавтор дослідження і знаю, що вимоги до доповідей досить високі . Якщо ви хочете оновити свої знання з SEO , дізнатися про стратегії просування інших підприємств і безпосередньо поставити запитання відомим фахівцям , приходьте на конференції.

Опубліковано: 10/02/15 @ 10:10
Розділ seo Безпека Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16