QA Дайджест #19: Практичні приклади роботи, тестування ігор, колекція кращих доповідей SQA Days

Мене звуть Максим, я працюю тестувальником ПЗ, з цікавістю стежу за подіями в світі тестування та IT. Найкорисніше збираю разом і з радістю ділюся з вами. Приємного читання! :) Новини Антивірус викликав збій у медичному ПО під час проведення операції на серці. Десятирічний хлопчик отримав 10 тисяч доларів за знайдену уразливість в Instagram. Ось щас прикро було :( Частина сайтів Google провалила власний тест компанії на швидкість завантаження. Microsoft випустила додаток для управління проектами під назвою Planner. Facebook Messenger був вразливий до атаки, вимагає базові знання HTML. Після оновлення Elite Dangerous ігровий ІІ отримав можливість необмеженого розвитку і почав знищувати гравців. Почитати Докладний і детальний відгук, джуниорам (і не тільки) на замітку. Спасибі Владиславу за статтю «Співбесіду „по інший бік“: досвід пошуку Junior QA Engineer» .

Опубліковано: 24/06/16 @ 06:59
Розділ Безпека Читати далі...

Android дайджест #17: Nearby, Multi-Window, Instant Run, SOLID

А також: обговорення анонсів Google I/O, перемога Google в патентному спорі, аналіз програми з ClassyShark, динамічний blur-ефект, програмування Go, Kotlin і Gradle, захист додатків, GDG DevFest і ще багато цікавого. Новини та аналітика Google перемагає Oracle в суді після шестирічної позови на мільярди доларів. Каменем спотикання були 11500 рядків коду java в ОС Android. Частка Android на ринку істотно зросла по всьому світу. Google готується додати Raspberry Pi 3 в AOSP, тепер це буде офіційно підтримує пристрій. Google Nearby : платформа для гиперлокации для Android. Буде доступна як частина Google Play Services, починаючи з версії KitKat. Бум додатків закінчився . Google буде брати тільки 15% від суми, яку сплачує користувач за підписку на додаток/сервіс. Support Library 23.4.0 . RxAndroid 1.2.0 . Поліпшена робота з планувальниками. Архітектура додатків Designing Offline Application Case Studies . Доповідь з Droidcon San Francisco від розробника з Google.

Опубліковано: 10/06/16 @ 09:53
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Збільшу твою пипиську: сильно, швидко, гарантовано!

362700 Великий, товстий і довгий член — це добре. Дрібний, тонкий і короткий — не дуже. Як зробити з дрібного великий? Я знаю рецепт! Раз вже ти читаєш цей фердепердозный блог, то швидше за все у тебе є сайти в розробці. Але сайт сьогодні — це не тільки сторінки в інтернеті. Це потужний струмінь бобра кросспост в різні соціальні мережі. Користувачі підписуються на твої сайти саме в соціальних мережах. Вони уникають форм email підписки і ні за що не запам'ятають URL твого сайту. Ніколи. Особливо URL мого блогу =))) Тому дуже важливо мати прокаченные акаунти у всіх соціальних мережах, в яких твій сайт може бути представлений. Найчастіше це вконтактик, инстаграмчик, ютубик, одноклассники, твіттер, фейсбук, гуглоплюс, пинтерест та ін. Але так як число передплатників на лічильниках твоїх сторінок в соціальних мережах тухле: півтори каліки, то ніхто туди і не підписується, думаючи, що це тухляк, який тільки інформаційне поле буде засмічувати і без того изгаженное.

Опубліковано: 31/05/16 @ 01:44
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

DNS история или как я переехал на CloudFlare

? 25 марта 2016 года запомнится мне как день, когда я перенес почти все свои DNS зоны с серверов хостера DigitalOcean, на выделенные DNS сервера CloudFlare . С давних пор так повелось, что я никогда не настраиваю на своем сервере ДНС сервер для поддержки доменов своих и клиентов, потому что это абсолютно не правильно с точки зрения правила «Не клади все яйца в одну корзину». Если вдруг что-то случится с сервером, на котором будут и сайты и ДНС сервер, то для восстановления понадобится намного больше времени, чем если бы все это было на разных ресурсах. Вариантов для DNS хостинга огромное множество, ваш регистратор домена предлагает свои сервера для этого, обычно это бесплатно для клиентов регистратора, ваш хостер также предлагает свои бесплатные DNS сервера для ваших доменов, но я решил что хостинг у меня будет отдельно, регистратор отдельно а DNS настроен в еще одном месте, которым до вчерашнего дня был хостинг DigitalOcean.

Опубліковано: 25/03/16 @ 10:45
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

DNS історія або як я переїхав на CloudFlare

?? 25 березня 2016 року запам'ятається мені як день, коли я переніс майже всі свої DNS зони з серверів хостера DigitalOcean, на виділені DNS сервера CloudFlare . З давніх-давен так повелося, що я ніколи не налаштовую на своєму сервері ДНС сервер для підтримки доменів своїх клієнтів, тому що це абсолютно не правильно з точки зору правила «Не клади всі яйця в одну корзину». Якщо раптом щось трапиться з сервером, на якому будуть і сайти і ДНС сервер, то для відновлення знадобиться набагато більше часу, ніж якби все це було на різних ресурсах. Варіантів для DNS хостингу безліч, ваш реєстратор домену пропонує свої сервера для цього, зазвичай це безкоштовно для клієнтів реєстратора, ваш хостер також пропонує свої безкоштовні DNS сервера для ваших доменів, але я вирішив що хостинг у мене буде окремо, реєстратор окремо а DNS налаштований ще в одному місці, яким до вчорашнього дня був хостинг DigitalOcean.

Опубліковано: 25/03/16 @ 10:45
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Хто такий HR, і чому він забуває ваше ім'я

Багато нині ходить розмов про рекрутери та HR. Але далеко не кожен програміст розуміє, яка між ними різниця. Є навіть люди, які переконані, що робота з кадрами - це piece of cake, мовляв «Дайте мені пачку резюме, я буду їх читати, реготати, похлебивать кофеек і вибирати кандидатів!» - Ні, бро, не зараз. Сьогодні ми поговоримо з Катею Русаковой - HR з Білорусі, яка не тільки отримувала вишкіл в Yandex, але й пішла вчитися на програміста в цілях підвищити свою HR-кваліфікацію. З її допомогою ми пролили світло на підводну частину айсберга IT-рекрутингу та навчимося краще розуміти один одного. У добру путь. Катя, до роботи HR'ом ти працювала в рекламі. Що спільного у цих двох професій? - Загального багато. Реклама теж спрямована в першу чергу на генерацію певних лидов, які потрібні рекламодавцеві. Реклама, яка не робить нічого - це так, розвага. У рекрутингу теж потрібно щось зробити, щоб знайти потрібну людину і добитися результату. Але є певні відмінності між HR і рекрутером.

Опубліковано: 25/03/15 @ 11:14
Розділ Безпека Читати далі...

Їжа для Панди / Мішень для АГС. Тест для оцінки якості інформаційних ресурсів

AGS-min "У нашого сайту оригінальний дизайн, всі статті пишуться для людей, контент стовідсотково унікальний, нічого не накручуємо. Не можемо зрозуміти, за що наш ресурс потрапив під АГС в Яндексі/під Панду в Google ", - листи з подібним змістом часто приходять мені на пошту. У фільтра АГС (Яндекс) і алгоритму Panda (Google) схожі завдання - вони чистять видачу від ресурсів, що не представляють цінності для звичайних відвідувачів. Вони знижують сайти не за Переспа або накрутку якихось чинників, а за низька якість контенту в цілому. Проблема в тому, що вебмастера і розробники пошуку вкладають у поняття "якість сайту" зовсім різний зміст. Багато вебмастера часто зациклюються на якихось технічних параметрах (унікальність тексту, нудота, щільність слів і т.д.), у той час як творці алгоритмів роблять акцент на показниках авторитетності. Якщо у вас інформаційний сайт, спробуйте самостійно дати оцінку якості свого ресурсу з точки зору пошукової системи.

Опубліковано: 19/03/15 @ 12:57
Розділ Безпека Читати далі...

Кейс : висновок з-під фільтра Яндекса за " невидимий" спам.

Прийнято вважати, що під санкції за пошуковий спам потрапляють тільки сайти суворих оптимізаторів. У більшості випадків це дійсно так - від подібних санкцій зазвичай страждають ресурси, власники яких при оптимізації роблять упор на ключові слова і думають в першу чергу про позиції і трафіку , а не про смисловому якості контенту. Але буває й таке, коли пошуковий спам з'являється на сайті ненавмисно.Наприклад , автор ресурсу далекий від понять SEO і не знає, що якісь його дії можуть бути інтерпретовані як переоптімізацію . Або спам з'являється на сайті в результаті злому . Але незнання законів алгоритмів не звільняє від відповідальності, і такі сайти пессімізіріуются Яндексом нарівні з накрутчиків . Саме така історія сталася з сайтом мого товариша . Він письменник і мандрівник , ніколи не вникав в SEO і просто писав цікаві статті про свої пригоди на радість собі і читачам . У травні минулого року його сайт був зламаний , доступи заблоковані.

Опубліковано: 16/02/15 @ 12:28
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Спеціальні заходи для SEO- фахівців , які варто відвідати в лютому-березні

В області інтернет -маркетингу зараз проводиться дуже багато заходів , орієнтованих на різну аудиторію . І часто доводиться слухати нарікання на те, що та чи інша конференція не виправдала очікувань, тому що там було нудно , не було кейсів, не сказали нічого нового і т.д . Особисто я прихильник тематичних івентів , орієнтованих на вузьке коло учасників - тільки на аналітиків, тільки на програмістів або тільки на UI - фахівців і так далі. На таких конференціях учасники розуміють спікерів з півслова , задають цікаві питання, всі спілкуються однією професійною мовою . На Найближчим часом плануються чотири конференції , орієнтовані суто на практикуючих SEO- фахівців . Я планую брати участь у кожній з них як спікер або як співавтор дослідження і знаю, що вимоги до доповідей досить високі . Якщо ви хочете оновити свої знання з SEO , дізнатися про стратегії просування інших підприємств і безпосередньо поставити запитання відомим фахівцям , приходьте на конференції.

Опубліковано: 10/02/15 @ 10:10
Розділ seo Безпека Читати далі...

QA дайджест # 3 : кар'єра тестувальника , ігрові патерни , відповіді на питання зі співбесід

Мене звуть Віктор , і я працюю менеджером проектів і продуктів у компанії Softengi . Але 35 наших тестувальників постійно завалюють мене цікавими посиланнями зі світу тестування. Я їх читаю і щомісяця ділюся з Вами найцікавішими матеріалами. Новини В системі захисту від підробки запитів PayPal виявлена ??серйозна уразливість Поліція Лондонського метрополітену початку тестування програми з запобіганню ймовірних злочинів у майбутньому . Згадався фільм « Особлива думка» Стівена Спілберга. Тривають судові розгляди з приводу політики конфіденційності Google . Почитати Багато хто з початківців тестувальників слабо уявляють свій подальший розвиток . У цьому допоможе чудова стаття :
Testers : Challenge Yourself Just Barely Above Your Current Skill Level Зручний інструмент для полегшення роботи з текстовими полями. Bug Magnet : A Free Exploratory Testing Tool Хто не знає про Fiddler - обов'язково прочитайте.

Опубліковано: 16/01/15 @ 07:32
Розділ Безпека Читати далі...

інформаційна самооборона

Фільтрувати інформацію було легше два- три роки тому, коли всюдисуща реклама проникала в наші голови , але ще не лилася з вух і очей. Коли ж у Києві прямо на перехрестях почали встановлювати величезних розмірів кольорові і яскраві екрани зі звуковою рекламою, стало очевидно, що рубікон пройдений. Останнім ударом були агітмобілі з гучномовцями і музикою : " цибуля , картопля , огірки ...". Видать , китайська практика мобільних рекламних гучномовців добирається і до наших країв - навіщо рвати горлянку, якщо можна використовувати технології? Але я б не поспішав радіти цьому вторгненню в приватне звуко - хвильове простір. Якщо в минулі часи було прийнято падати ниць перед людьми, що закінчили КПІ за спеціальністю "захист інформації", то тепер пора падати вниз і рити траншеї - бліндажі напередодні інформаційної війни. І мова йде не тільки про зомбоящик , рекламних щитах і банерах , вивісках та оголошеннях на стовпах, хоч вони і є патронами інфовойни .

Опубліковано: 14/01/15 @ 07:53
Розділ Безпека Читати далі...

Апдейт 30 грудня. Як зняти санкції за накрутку ПФ і отримати імунітет від фільтрів за зовнішній спам

30 грудня, коли вебмастера вже розслабилися і приготувалися дивитися новорічний вогник , Яндекс викотив чергову антіфрод - хвилю. Сайти , яким накручували поведінкові фактори , втратили близько 90% трафіку. Штучне зниження накрутчиків у видачі - не новина для оптимізаторів. Ще в 2011 році з'явилися перші напів- ручні санкції за накрутку ПФ, з тих пір антіфрод - алгоритм постійно ускладнювався і зараз він працює в автоматичному режимі. Передостання серйозна хвиля санкцій була помічена 1 грудня, коли тисячі накрутчиків втратили трафік з Яндекса. Але 30 грудня, очевидно, щось пішло не так. Цього разу дуже багато постраждалих від фільтра вебмайстрів стверджують , що ні накручували ПФ, і пенальті отримали несправедливо. Звичайно, "незгодні" з санкціями є завжди, але в цей раз їх набагато більше звичайного. Масове зниження сайтів 30 грудня. Розбір польотів За святкові дні нам в Сайтклініку прийшло багато листів від власників сайтів , які втратили трафік 30 грудня.

Опубліковано: 05/01/15 @ 10:21
Розділ Безпека Читати далі...

Блог -шоу - випуск 50

Дорогі друзі , в ефірі п'ятдесятий випуск блог -шоу - моєї підбірки всього самого цікавого і корисного, що зустрілося мені на просторах інтернету за останній час. Це п'ятдесятий , ювілейний випуск рубрики блог -шоу на shakin.ru . Перше блог -шоу я опублікував 19 січня 2008 , можете його подивитися по цим посиланням . Для різноманітності я вирішив розмістити найсмачніше - пункт " Просування сайтів " не на початку , а в кінці блог- шоу. Всього в цьому випуску 40 посилань на цікаві матеріали , з них 23 - у пункті про SEO. Отже, поїхали ! Корисні сервіси та програми cleantalk.org - поставив у листопаді цю платну захист від спаму на свій форум по Фотошопу http://planetaphotoshop.ru/ , і перейнявся до цього сервісу глибокою повагою . За цей час не прорвався жоден спамер , при цьому нормальні користувачі реєструються без проблем. А раніше щотижня доводилося вичищати спамние повідомлення, які з'являлися , незважаючи на капчу (захисний код) . А тепер і капча не потрібна, я її відключив .

Опубліковано: 26/12/14 @ 10:20
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

#ITeaTalks : Юлія Петрушенко ( Nexmo ) & mdash ; про те, як junior - розробнику переїхати до Лондона

« Cамое головне - це якісно робити свою роботу. Тоді з'являються постійні клієнти і вони ж роблять тобі рекламу » Частина 1. Переїзд в Лондон Юля , привіт ! Як ти потрапила з IT -компанії у Харкові в технологічний стартап в Лондоні ? Завжди хотілося поїхати працювати за кордон і подивитися світ , але спочатку потрібно було закінчити універ. Після закінчення навчання все стало можливим. Я шукала варіанти, почула від друзів про AIESEC - і почала працювати в цьому напрямку. А чому саме в UK ? Це було гарна пропозиція від роботодавця або Туманний Альбіон - країна твоєї мрії ? Якщо чесно , Лондон - випадковість . Мені дуже хотілося до Норвегії або Австралію ( в Австралію хочеться досі ) . Але в Австралії не було вакансій на той момент, а з Норвегії спочатку довго не було відповіді. В Лондон я відправила резюме « просто так » , але вони оперативно відповіли, оперативно провели інтерв'ю , і пропозиція для інтерна було досить хороше , так що - ось я і тут.

Опубліковано: 19/12/14 @ 10:12
Розділ Безпека Читати далі...

Як зробити Україну сильною IT країною? Плани IT- лобістів з ВР

З ініціативи освітнього проекту GoIT був організований круглий стіл, за якому депутати ВР Влад Воскресенський(СЕО компанії InvisibleCRM , член об'єднання " Самопоміч " ) , Олександр Данченко(колишній CEO "Датагруп", член об'єднання " Самопоміч " ) , Ольга Белькова( колишній керуючий партнер EastLabs , член БПП ), а також депутат Київради Андрій Логвин(СЕО компанії modnaKasta , член об'єднання " Самопоміч " ) обговорили , як розвиток IT може змінити Україну . IT- лобісти розповіли, над якими проектами вони працюють і які ставлять цілі для розвитку ІТ-індустрії в Україні . Головні теми на порядку денному:закон про регулювання e - commerce , проекти з e - government і електронного документообігу , податки і реєстрація компаній за кордоном, а також захист інтелектуальної власності . Влад Воскресенський : "IT в Україні розвивалося не завдяки, а всупереч " Завдання IT- лобістів - зробити так , щоб в купі реформ інтереси IT не були упущені .

Опубліковано: 17/12/14 @ 10:46
Розділ Безпека Читати далі...

US vs Ukrainian Recruiting

via Shutterstock . Скоро буде рік, як я після довгих років в американському рекрутингу вирішив зануритися в місцевий хед- хантинг . Сказати, що цей перехід дався мені важко, не можу : пошук кандидатів і спілкування з ними нікуди не поділися, а решта відмінності згладилися досить легко. Але , все ж, відмінностей вистачає . І в першу чергу вони стосуються саме пошуку і спілкування з потенційними кандидатами. Рекрутинг в Штатах набагато нахабніше і напористо , ніж в Україні . Природно , тому, що там більше айтішників , і рекрутер може дозволити собі вибір. Але про все по порядку. Пошук В Україні основою для пошуку є LinkedIn. Потім вже йдуть рекомендації та будь-які інші інтернет- ресурси, включаючи , природно, соціальні мережі. У Штатах LinkedIn теж важливий інструмент, але там хоча б є реальна альтернатива у вигляді Job Boards , типу Monster , Dice , CareerBuilder іже з ними.

Опубліковано: 10/12/14 @ 02:43
Розділ Безпека Читати далі...

Обережно, рефспам . Песимізація за накрутку ПФ, якої не було

Яндекс давно бореться з накруткою ПФ. Спочатку сайти, які " бавилися " імітацією переходів з результатів пошуку , знижувалися у видачі вручну . Зараз антіфрод - фільтр автоматизований і бореться не тільки з накруткою ПФ з результатів видачі, але і з так званим " посиленням посилального " ??- кліками по купленим посиланнях з метою посилити передачу посилального ваги. Чергова хвиля пессимізації за накрутку ПФ пройшла 1 грудня , і безліч сайтів, що експериментували з " посиленням " , втратили трафік з Яндекса. Але як і будь автоматичний алгоритм , антіфрод - фільтр далеко не ідеальний і має свій відсоток похибки. Це означає, що навіть якщо ви не накручували поведінкові , ваш сайт може бути знижений антіфродом помилково . Наприклад, за рефспам . Що таке рефспам Рефспам - це автоматичне звернення до сайту з підстановкою потрібного рефферера .Таким чином , у записі в лог- файлах сервера з'являється запис про відвідувача , якого на сайті ніколи не було. А в даних Я.

Опубліковано: 03/12/14 @ 12:09
Розділ Безпека Читати далі...

Інформаційні технології на варті батьківщини

Раніше DOU публікував статтю про те , як як українські IT -компанії беруть діяльну участь в зборі коштів на потреби української армії та постраждалих в зоні АТО . Все це можливо , завдяки активній громадянській позиції , проявленої українськими програмістами . Але деякі IT - фахівці не обмежуються лише грошовою допомогою . З часу початку АТО все більше і більше розробників допомагає боротьбі за територіальну цілісність України своїми професійними навичками . Сьогодні ми зробимо невеликий огляд найбільш значних досягнень українських комп'ютерників на цьому терені . Балістичні програми Роль української артилерії в збройному конфлікті на сході країни важко переоцінити . Тому , мабуть , найбільш значущим IT -проектом для допомоги армії є розробка Ярославом Шерстюком балістичних програм на платформі Android , які дозволяють уникнути довгих і громіздких розрахунків за допомогою артилерійських таблиць і логарифмічних лінійок .

Опубліковано: 13/11/14 @ 06:57
Розділ Безпека Читати далі...

Просів пошуковий трафік ? Як знайти причину самостійно - покрокова інструкція

Якщо кількість переходів з пошуку на Ваш сайт помітно скоротилося, перше, що потрібно зробити - визначити причину. Вживати дії щодо повернення трафіку , не розуміючи причин його зниження - все одно, що лікувати пацієнта без діагнозу. Якщо пощастить, можна повернути пацієнтові здоров'я, але з такою ж вірогідністю можна втратити його або зробити інвалідом на все життя. У цій статті я розповім, як знайти причини зниження трафіку і поставити діагноз своєму сайту самостійно. Якщо на сайті встановлена ??Я.Метріка або Google Analytics , зробити це майже не складно. Яндекс або Google ? Різко або поступово ? Для початку потрібно визначити :
- з якого пошукача зменшилася відвідуваність
Алгоритми Яндекса і Google відрізняються, і причини зниження трафіку можуть відрізнятися теж ; - як це сталося - різко або поступово
Різка динаміка зниження трафіку вказує на одні проблеми , поступова - на інші .

Опубліковано: 12/11/14 @ 02:30
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Просів пошуковий трафік? Як знайти причину самостійно - покрокова інструкція

Якщо кількість переходів з пошуку на Ваш сайт помітно скоротилося , перше, що потрібно зробити - визначити причину . Вживати дії по поверненню трафіку , не розуміючи причин його зниження - все одно , що лікувати пацієнта без діагнозу . Якщо пощастить , можна повернути пацієнтові здоров'я , але з такою ж ймовірністю можна втратити його або зробити інвалідом на все життя. У цій статті я розповім , як знайти причини зниження трафіку і поставити діагноз своєму сайту самостійно. Якщо на сайті встановлена ??Я.Метріка або Google Analytics , зробити це майже не складно . Яндекс або Google ? Різко або поступово ? Для початку потрібно визначити :
- з якого пошуковика зменшилася відвідуваність
Алгоритми Яндекса і Google відрізняються , і причини зниження трафіку можуть відрізнятися теж ; - як це сталося - різко або поступово
Різка динаміка зниження трафіку вказує на одні проблеми , поступова - на інші .

Опубліковано: 11/11/14 @ 07:43
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16