QA дайджест # 3 : кар'єра тестувальника , ігрові патерни , відповіді на питання зі співбесід

Мене звуть Віктор , і я працюю менеджером проектів і продуктів у компанії Softengi . Але 35 наших тестувальників постійно завалюють мене цікавими посиланнями зі світу тестування. Я їх читаю і щомісяця ділюся з Вами найцікавішими матеріалами. Новини В системі захисту від підробки запитів PayPal виявлена ??серйозна уразливість Поліція Лондонського метрополітену початку тестування програми з запобіганню ймовірних злочинів у майбутньому . Згадався фільм « Особлива думка» Стівена Спілберга. Тривають судові розгляди з приводу політики конфіденційності Google . Почитати Багато хто з початківців тестувальників слабо уявляють свій подальший розвиток . У цьому допоможе чудова стаття :
Testers : Challenge Yourself Just Barely Above Your Current Skill Level Зручний інструмент для полегшення роботи з текстовими полями. Bug Magnet : A Free Exploratory Testing Tool Хто не знає про Fiddler - обов'язково прочитайте.

Опубліковано: 16/01/15 @ 07:32
Розділ Безпека Читати далі...

інформаційна самооборона

Фільтрувати інформацію було легше два- три роки тому, коли всюдисуща реклама проникала в наші голови , але ще не лилася з вух і очей. Коли ж у Києві прямо на перехрестях почали встановлювати величезних розмірів кольорові і яскраві екрани зі звуковою рекламою, стало очевидно, що рубікон пройдений. Останнім ударом були агітмобілі з гучномовцями і музикою : " цибуля , картопля , огірки ...". Видать , китайська практика мобільних рекламних гучномовців добирається і до наших країв - навіщо рвати горлянку, якщо можна використовувати технології? Але я б не поспішав радіти цьому вторгненню в приватне звуко - хвильове простір. Якщо в минулі часи було прийнято падати ниць перед людьми, що закінчили КПІ за спеціальністю "захист інформації", то тепер пора падати вниз і рити траншеї - бліндажі напередодні інформаційної війни. І мова йде не тільки про зомбоящик , рекламних щитах і банерах , вивісках та оголошеннях на стовпах, хоч вони і є патронами інфовойни .

Опубліковано: 14/01/15 @ 07:53
Розділ Безпека Читати далі...

Апдейт 30 грудня. Як зняти санкції за накрутку ПФ і отримати імунітет від фільтрів за зовнішній спам

30 грудня, коли вебмастера вже розслабилися і приготувалися дивитися новорічний вогник , Яндекс викотив чергову антіфрод - хвилю. Сайти , яким накручували поведінкові фактори , втратили близько 90% трафіку. Штучне зниження накрутчиків у видачі - не новина для оптимізаторів. Ще в 2011 році з'явилися перші напів- ручні санкції за накрутку ПФ, з тих пір антіфрод - алгоритм постійно ускладнювався і зараз він працює в автоматичному режимі. Передостання серйозна хвиля санкцій була помічена 1 грудня, коли тисячі накрутчиків втратили трафік з Яндекса. Але 30 грудня, очевидно, щось пішло не так. Цього разу дуже багато постраждалих від фільтра вебмайстрів стверджують , що ні накручували ПФ, і пенальті отримали несправедливо. Звичайно, "незгодні" з санкціями є завжди, але в цей раз їх набагато більше звичайного. Масове зниження сайтів 30 грудня. Розбір польотів За святкові дні нам в Сайтклініку прийшло багато листів від власників сайтів , які втратили трафік 30 грудня.

Опубліковано: 05/01/15 @ 10:21
Розділ Безпека Читати далі...

Блог -шоу - випуск 50

Дорогі друзі , в ефірі п'ятдесятий випуск блог -шоу - моєї підбірки всього самого цікавого і корисного, що зустрілося мені на просторах інтернету за останній час. Це п'ятдесятий , ювілейний випуск рубрики блог -шоу на shakin.ru . Перше блог -шоу я опублікував 19 січня 2008 , можете його подивитися по цим посиланням . Для різноманітності я вирішив розмістити найсмачніше - пункт " Просування сайтів " не на початку , а в кінці блог- шоу. Всього в цьому випуску 40 посилань на цікаві матеріали , з них 23 - у пункті про SEO. Отже, поїхали ! Корисні сервіси та програми cleantalk.org - поставив у листопаді цю платну захист від спаму на свій форум по Фотошопу http://planetaphotoshop.ru/ , і перейнявся до цього сервісу глибокою повагою . За цей час не прорвався жоден спамер , при цьому нормальні користувачі реєструються без проблем. А раніше щотижня доводилося вичищати спамние повідомлення, які з'являлися , незважаючи на капчу (захисний код) . А тепер і капча не потрібна, я її відключив .

Опубліковано: 26/12/14 @ 10:20
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

#ITeaTalks : Юлія Петрушенко ( Nexmo ) & mdash ; про те, як junior - розробнику переїхати до Лондона

« Cамое головне - це якісно робити свою роботу. Тоді з'являються постійні клієнти і вони ж роблять тобі рекламу » Частина 1. Переїзд в Лондон Юля , привіт ! Як ти потрапила з IT -компанії у Харкові в технологічний стартап в Лондоні ? Завжди хотілося поїхати працювати за кордон і подивитися світ , але спочатку потрібно було закінчити універ. Після закінчення навчання все стало можливим. Я шукала варіанти, почула від друзів про AIESEC - і почала працювати в цьому напрямку. А чому саме в UK ? Це було гарна пропозиція від роботодавця або Туманний Альбіон - країна твоєї мрії ? Якщо чесно , Лондон - випадковість . Мені дуже хотілося до Норвегії або Австралію ( в Австралію хочеться досі ) . Але в Австралії не було вакансій на той момент, а з Норвегії спочатку довго не було відповіді. В Лондон я відправила резюме « просто так » , але вони оперативно відповіли, оперативно провели інтерв'ю , і пропозиція для інтерна було досить хороше , так що - ось я і тут.

Опубліковано: 19/12/14 @ 10:12
Розділ Безпека Читати далі...

Як зробити Україну сильною IT країною? Плани IT- лобістів з ВР

З ініціативи освітнього проекту GoIT був організований круглий стіл, за якому депутати ВР Влад Воскресенський(СЕО компанії InvisibleCRM , член об'єднання " Самопоміч " ) , Олександр Данченко(колишній CEO "Датагруп", член об'єднання " Самопоміч " ) , Ольга Белькова( колишній керуючий партнер EastLabs , член БПП ), а також депутат Київради Андрій Логвин(СЕО компанії modnaKasta , член об'єднання " Самопоміч " ) обговорили , як розвиток IT може змінити Україну . IT- лобісти розповіли, над якими проектами вони працюють і які ставлять цілі для розвитку ІТ-індустрії в Україні . Головні теми на порядку денному:закон про регулювання e - commerce , проекти з e - government і електронного документообігу , податки і реєстрація компаній за кордоном, а також захист інтелектуальної власності . Влад Воскресенський : "IT в Україні розвивалося не завдяки, а всупереч " Завдання IT- лобістів - зробити так , щоб в купі реформ інтереси IT не були упущені .

Опубліковано: 17/12/14 @ 10:46
Розділ Безпека Читати далі...

US vs Ukrainian Recruiting

via Shutterstock . Скоро буде рік, як я після довгих років в американському рекрутингу вирішив зануритися в місцевий хед- хантинг . Сказати, що цей перехід дався мені важко, не можу : пошук кандидатів і спілкування з ними нікуди не поділися, а решта відмінності згладилися досить легко. Але , все ж, відмінностей вистачає . І в першу чергу вони стосуються саме пошуку і спілкування з потенційними кандидатами. Рекрутинг в Штатах набагато нахабніше і напористо , ніж в Україні . Природно , тому, що там більше айтішників , і рекрутер може дозволити собі вибір. Але про все по порядку. Пошук В Україні основою для пошуку є LinkedIn. Потім вже йдуть рекомендації та будь-які інші інтернет- ресурси, включаючи , природно, соціальні мережі. У Штатах LinkedIn теж важливий інструмент, але там хоча б є реальна альтернатива у вигляді Job Boards , типу Monster , Dice , CareerBuilder іже з ними.

Опубліковано: 10/12/14 @ 02:43
Розділ Безпека Читати далі...

Обережно, рефспам . Песимізація за накрутку ПФ, якої не було

Яндекс давно бореться з накруткою ПФ. Спочатку сайти, які " бавилися " імітацією переходів з результатів пошуку , знижувалися у видачі вручну . Зараз антіфрод - фільтр автоматизований і бореться не тільки з накруткою ПФ з результатів видачі, але і з так званим " посиленням посилального " ??- кліками по купленим посиланнях з метою посилити передачу посилального ваги. Чергова хвиля пессимізації за накрутку ПФ пройшла 1 грудня , і безліч сайтів, що експериментували з " посиленням " , втратили трафік з Яндекса. Але як і будь автоматичний алгоритм , антіфрод - фільтр далеко не ідеальний і має свій відсоток похибки. Це означає, що навіть якщо ви не накручували поведінкові , ваш сайт може бути знижений антіфродом помилково . Наприклад, за рефспам . Що таке рефспам Рефспам - це автоматичне звернення до сайту з підстановкою потрібного рефферера .Таким чином , у записі в лог- файлах сервера з'являється запис про відвідувача , якого на сайті ніколи не було. А в даних Я.

Опубліковано: 03/12/14 @ 12:09
Розділ Безпека Читати далі...

Інформаційні технології на варті батьківщини

Раніше DOU публікував статтю про те , як як українські IT -компанії беруть діяльну участь в зборі коштів на потреби української армії та постраждалих в зоні АТО . Все це можливо , завдяки активній громадянській позиції , проявленої українськими програмістами . Але деякі IT - фахівці не обмежуються лише грошовою допомогою . З часу початку АТО все більше і більше розробників допомагає боротьбі за територіальну цілісність України своїми професійними навичками . Сьогодні ми зробимо невеликий огляд найбільш значних досягнень українських комп'ютерників на цьому терені . Балістичні програми Роль української артилерії в збройному конфлікті на сході країни важко переоцінити . Тому , мабуть , найбільш значущим IT -проектом для допомоги армії є розробка Ярославом Шерстюком балістичних програм на платформі Android , які дозволяють уникнути довгих і громіздких розрахунків за допомогою артилерійських таблиць і логарифмічних лінійок .

Опубліковано: 13/11/14 @ 06:57
Розділ Безпека Читати далі...

Просів пошуковий трафік ? Як знайти причину самостійно - покрокова інструкція

Якщо кількість переходів з пошуку на Ваш сайт помітно скоротилося, перше, що потрібно зробити - визначити причину. Вживати дії щодо повернення трафіку , не розуміючи причин його зниження - все одно, що лікувати пацієнта без діагнозу. Якщо пощастить, можна повернути пацієнтові здоров'я, але з такою ж вірогідністю можна втратити його або зробити інвалідом на все життя. У цій статті я розповім, як знайти причини зниження трафіку і поставити діагноз своєму сайту самостійно. Якщо на сайті встановлена ??Я.Метріка або Google Analytics , зробити це майже не складно. Яндекс або Google ? Різко або поступово ? Для початку потрібно визначити :
- з якого пошукача зменшилася відвідуваність
Алгоритми Яндекса і Google відрізняються, і причини зниження трафіку можуть відрізнятися теж ; - як це сталося - різко або поступово
Різка динаміка зниження трафіку вказує на одні проблеми , поступова - на інші .

Опубліковано: 12/11/14 @ 02:30
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Просів пошуковий трафік? Як знайти причину самостійно - покрокова інструкція

Якщо кількість переходів з пошуку на Ваш сайт помітно скоротилося , перше, що потрібно зробити - визначити причину . Вживати дії по поверненню трафіку , не розуміючи причин його зниження - все одно , що лікувати пацієнта без діагнозу . Якщо пощастить , можна повернути пацієнтові здоров'я , але з такою ж ймовірністю можна втратити його або зробити інвалідом на все життя. У цій статті я розповім , як знайти причини зниження трафіку і поставити діагноз своєму сайту самостійно. Якщо на сайті встановлена ??Я.Метріка або Google Analytics , зробити це майже не складно . Яндекс або Google ? Різко або поступово ? Для початку потрібно визначити :
- з якого пошуковика зменшилася відвідуваність
Алгоритми Яндекса і Google відрізняються , і причини зниження трафіку можуть відрізнятися теж ; - як це сталося - різко або поступово
Різка динаміка зниження трафіку вказує на одні проблеми , поступова - на інші .

Опубліковано: 11/11/14 @ 07:43
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Google Penguin 3.0 - перші спостереження над новим релізом

В ніч з 17 на 18 жовтня видачу Google помітно труснуло . Оновився алгоритм Penguin - таке припущення відразу з'явилося на наших і зарубіжних SEO - форумах . Через добу , цю здогадку офіційно підтвердили інтернет - виданню Searchengineland представники Google. Від останнього оновлення Пінгвіна пройшло трохи більше року - попередній реліз відбувся 4 жовтня 2013. Ми провели базовий аналіз змін проектів , для яких основним джерел трафіку є Google і помітили наступне : - на зарубіжну видачу (US ) алгоритм вплинув куди більше , ніж на .ru і .ua . Якщо у " вітчизняних " сайтів спостерігаються зміни в межах 10-15 позицій , то закордонні труснуло в діапазоні 70-100 . Пригадую , що після попередніх релізів расколбас в російському серпі був куди помітніше (ще не повністю викотили ?); - видача помінялася в основному по ВЧ запитам . Позиції і відсоток трафіку по НЧ майже не змінилися. Ваш сайт теж постраждав від Penguin 3.

Опубліковано: 22/10/14 @ 09:16
Розділ Безпека Пошуковики Читати далі...

Google Penguin 3.0 - перші спостереження над новим релізом + результати

В ніч з 17 на 18 жовтня видачу Google помітно труснуло . Оновився алгоритм Penguin - таке припущення відразу з'явилося на наших і зарубіжних SEO - форумах . Через добу , цю здогадку офіційно підтвердили інтернет - виданню Searchengineland представники Google. Від останнього оновлення Пінгвіна пройшло трохи більше року - попередній реліз відбувся 4 жовтня 2013. Ми провели базовий аналіз змін проектів , для яких основним джерел трафіку є Google і помітили наступне: - на зарубіжну видачу (US ) алгоритм вплинув куди більше , ніж на .ru і .ua . Якщо у " вітчизняних " сайтів спостерігаються зміни в межах 10-15 позицій , то закордонні труснуло в діапазоні 70-100 . Пригадую , що після попередніх релізів расколбас в російському серпі був куди помітніше (ще не повністю викотили ?); - видача помінялася в основному по ВЧ запитам . Позиції і відсоток трафіку по НЧ майже не змінилися. Ваш сайт теж постраждав від Penguin 3.

Опубліковано: 22/10/14 @ 09:16
Розділ Безпека Пошуковики Читати далі...

Портрет українського IT - HR / рекрутера

Сучасний ринок ІТ - технологій неможливо уявити без роботи HR - спеціалістів і рекрутерів . Але , тим не менш , дуже часто доводиться стикатися з неправильним уявленням розробників та інших фахівців про такі співробітниках . Хто ж такі ІТ -HR та ІТ- рекрутери , чому вони вибрали таку професію , яке їх думку про програмістів , як вони проводять своє дозвілля і які поради можуть дати крутим девам для пошуку другої половинки - відповіді на ці та інші питання спробувала знайти команда одеської ІТ - рекрутингової компанії GUID . У Вересень 2014 року в роботу був запущений онлайн - опитувальник , який могли заповнити всі , хто має відношення до рекрутингу або HR - відділу ІТ -компаній. В цілому , по території України було опитано 116 осіб. Відзначимо , що це дослідження не носить науковий характер і не є репрезентативним , а відображає думку виключно тих , хто заповнив даний опитувальник .

Опубліковано: 15/10/14 @ 10:25
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Критична вразливість виділених серверів Bash Shellshock

Зовсім недавно була знайдена чергова вразливість , яка найімовірніше скоро переросте в епідемію заражених серверів . На Хабре вже описували як працює вразливість , а також повідомляли про те , що вже проводяться атаки на сервера з використанням цієї уразливості . Не вдаючись в подробиці можу сказати , що дана уразливість дозволяє отримати управління вашим сервером і робити з ним все що завгодно . Крім серверів хостингу , bash використовується в багатьох системах , навіть на Macbook з якого я пишу цей пост , є bash і так, він вразливий.

Опубліковано: 30/09/14 @ 04:18
Розділ Безпека Хостинг Читати далі...

Критична уразливість виділених серверів Bash Shellshock

Зовсім недавно була знайдена чергова вразливість , яка найімовірніше скоро переросте в епідемію заражених серверів. На Хабре вже описували як працює вразливість , а також повідомляли про те, що вже проводяться атаки на сервери з використанням цієї уразливості. Не вдаючись у подробиці можу сказати, що дана уразливість дозволяє отримати управління вашим сервером і робити з ним все що завгодно. Крім серверів хостингу, bash використовується в багатьох системах , навіть на Macbook з якого я пишу цей пост , є bash і так, він вразливий.

Опубліковано: 30/09/14 @ 04:18
Розділ Безпека Хостинг Читати далі...

Критическая уязвимость выделенных серверов Bash Shellshock

Совсем недавно была найдена очередная уязвимость, которая вероятнее всего скоро перерастет в эпидемию зараженных серверов. На хабре уже описывали как работает уязвимость , а также сообщали о том, что уже проводятся атаки на сервера с использованием этой уязвимости. Не вдаваясь в подробности могу сказать, что данная уязвимость позволяет получить управление вашим сервером и делать с ним все что угодно . Кроме серверов хостинга, bash используется во многих системах, даже на Macbook с которого я пишу этот пост, есть bash и да, он уязвим.

Опубліковано: 30/09/14 @ 04:18
Розділ Безпека Блоги Хостинг Читати далі...

Аналіз топових конкурентів. Три методу швидко проаналізувати Топ- 10 з різних сторін

При розробці стратегії просування в незнайомій тематиці часто виникають спірні питання - як краще розбити запити по посадковим сторінкам , скільки тексту розміщувати , як його структурувати , яка гранична щільність ключового допустима і т.д. Кращий спосіб розвіяти такі сумніви і вирішити , як вчинити , - проаналізувати топових конкурентів і наслідувати їх приклад . У цьому пості я розповім про три методи експрес - аналізу видачі , якими ми користуємося при необхідності отримати дані дуже швидко. Швидкий аналіз топа Коли потрібно швидко визначити базові характеристики топових сайтів , ми користуємося інструментом "Аналіз топа " .

Опубліковано: 17/09/14 @ 06:28
Розділ Безпека Пошуковики Читати далі...

Аналіз топових конкурентів . Три методу швидко проаналізувати Топ- 10 з різних сторін

При розробці стратегії просування в незнайомій тематиці часто виникають спірні питання - як краще розбити запити по посадковим сторінкам , скільки тексту розміщувати , як його структурувати , яка гранична щільність ключового допустима і т.д. Кращий спосіб розвіяти такі сумніви і вирішити , як вчинити , - проаналізувати топових конкурентів і наслідувати їхній приклад . У цьому пості я розповім про три методу експрес - аналізу видачі , якими ми користуємося при необхідності отримати дані дуже швидко . Швидкий аналіз топа Коли потрібно швидко визначити базові характеристики топових сайтів , ми користуємося інструментом "Аналіз топа " .

Опубліковано: 17/09/14 @ 06:28
Розділ Безпека Пошуковики Читати далі...

Чим відрізняються біле , сіре і чорне SEO

Дорогі друзі , сьогодні я хочу поділитися в вами своїми думками про те , чим відрізняється чорне , сіре і біле SEO між собою. Швидше за все, ці назви видів за кольорами прийшли до нас з англомовного інтернету . Там вони називаються по типам капелюхів , як у чарівників ( згадали Гендальфа Сірого ? ) : White hat SEO ( біла капелюх ) і black hat ( чорна ) . Цікаво , що у зарубіжних сеошників замість сірої капелюхи набагато частіше вживається синя ( blue hat ) . А у нас синього SEO взагалі немає. Саме по собі поділ на види SEO по квітам досить розпливчасто . У кожного фахівця свою думку щодо цього. Одні вважають , що тисячами купують посилання і статті і при цьому займаються білим SEO. Інші думають , що будь-яке SEO - зло і є чорним по замовчуванням. Я розповім свій погляд на це питання. Будь-яке SEO увазі застосування технік , які напряму або опосередковано спрямовані, щоб впливати на пошукові системи і щоб на сайт переходило більше число відвідувачів .

Опубліковано: 16/09/14 @ 07:32
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16