Інтерв'ю з програмістом : «Я пішов від дядька і почав заробляти 200 $ / добу на мобільних додатках , а ти хто такий? »

Спонсор поста - Teasernet.com
- актуальна тізерна мережу Кого я тільки не запрошував на інтерв'ю, і ось нарешті черга дійшла до програміста. Зазвичай з програмістами говорити особливо немає про що , ну , сидять вони там чогось кодят на фрілансі або в офісі , мрії про стартапи залишаються мріями, що тут скажеш?
Але , мій сьогоднішній респондент вирішив діяти. MaulNet :Гаразд, почнемо ? Ти ж ще не вийшов з бізнесу мобільних додатків ? Unlying :Почнемо .
Так, я займаюся мобільного розробкою вже майже два роки . Почалося з невеликого фрілансу , а незабаром став сам публікувати ігри для Android -пристроїв. Ще через рік пішов на iOS . MaulNet :Розкажи, власне, хто ти ? Тобто , я маю на увазі , як ти прийшов до того , до чого прийшов. Раніше ж працював за зарплату? Unlying :Я вчився на програміста в Московському Авіаційно Технологічному Інституті , але під час навчання був твердо впевнений , що після саме програмістом працювати точно не буду.

Опубліковано: 30/01/14 @ 02:57
Розділ Безпека Читати далі...

Навіщо програмістам дружити з агентами ?

Про Себе . Мене звуть Яків Файн ( Yakov Fain ) . У 1992 році я поїхав з Києва в США по гостьовій візі , знайшов роботу за фахом , оформив робочу візу і почав програмувати , що і продовжую робити - хоча й незрівнянно менше , ніж раніше. Являюсь со- засновником двох компаній: консалтингової Farata Systems і продуктової SuranceBay. Зараз я , в основному , веду проекти чи пишу книги , статті , виступаю на конференціях чи проводжу тренінги з програмування. Вже більше п'яти років записую аудіо подкасти про Америку (і не тільки). Написав кілька книг з програмування. Мій блог по- англійськи тут : yakovfain.com . Моя колонка на ДОУ присвячена різних питань, пов'язаних з кар'єрою в IT. Починаємо Шукати Роботу Success imagevia Shutterstock . В Америці пошук роботи вважається роботою ( full time job ) . Звичайно , іноді буває , що рекрутери ганяються за якимись особливими породами програмістів.

Опубліковано: 27/01/14 @ 08:02
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 10 . Кіно- парсинг - сайт

Спонсор посту - Teasernet.com
- актуальна тизерна мережу З останнього поста з цієї рубрики пройшов практично рік , що мене трохи налякало . Тому - продовження . Сьогодні я покажу простий , але гарний приклад того , як можна користуватися любов'ю Яндекса до старих сайтам . На початку 00 -их жив-був київський кінотеатр «Київська Русь». Начебто він є і зараз , але свій початковий домен kievrus.com.ua вони проспали забули продовжити . Домен потрапив до рук поганих хлопчиків , і тепер там кіно -сайт. Поганці вирішили навіть не вигадувати , так його і назвавши - « кіносайтах ». Ну а че? кіносайтах живе на повну ногу - продає посилання , розміщує замість меню тизери , в РСЯ теж складається . Трафіку на ньому 40к на добу. Чи багато це , 40к ? Не сильно , але так , для довідки , на не дуже живому , але дуже трастовому Film.ru його 50к . Ось так прості пацани мають майже той же трафік , що й пафосні керівникивидавництв . І це добре , в цьому є якась та вселенська справедливість.

Опубліковано: 10/01/14 @ 01:10
Розділ Безпека Читати далі...

Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 10. Кіно- парсинг - сайт

Спонсор поста - Teasernet.com
- актуальна тізерна мережа З останнього поста з цієї рубрики пройшов практично рік , що мене трохи налякало . Тому - продовження . Сьогодні я покажу простий , але гарний приклад того , як можна користуватися любов'ю Яндекса до старих сайтам . На початку 00 -их жив-був київський кінотеатр «Київська Русь » . Начебто він є і зараз , але свій початковий домен kievrus.com.ua вони проспали забули продовжити . Домен потрапив в руки поганих хлопчиків , і тепер там кіно - сайт . Плохиші вирішили навіть не вигадувати , так його і назвавши - « кіносайтах » . Ну а че? кіносайтах живе на повну ногу - продає посилання , розміщує замість меню тизери , в РСЯ теж складається . Трафіку на ньому 40к на добу. Чи багато це , 40к ? Не сильно , але так , для довідки , на не надто живому , але дуже трастовому Film.ru його 50к . Ось так прості пацани мають майже той же трафік , що і пафосні керівники видавництв . І це добре , в цьому є якась та вселенська справедливість .

Опубліковано: 10/01/14 @ 01:10
Розділ Безпека Читати далі...

Яндекс без посилань. Спірні питання нової реальності

Після того як Садовський розповів про плани Яндекса відключити посилальне для комерційних запитів , багато оптимізаторів перестали спати спокійно. Очевидно , багато моїх колег все ще роблять ставку на посилання , хоча цей фактор уже давно не в пріоритеті. Завдяки спільним зусиллям оптимізаторів , лінкбілдеров , бірж і агрегаторів , посилальна маса з пошукового сигналу перетворилася на шум . Посилання стали швидше заважати , ніж допомагати оцінювати релевантність сторінки , і Яндекс бореться з цим досить давно. Багато хто пам'ятає Непота- фільтр в 2007 , обмеження ваги платних посилань з 2009 , введення цілого ряду нессилочних факторів в 2010-2013 . Тенденція до зниження ваги посилань для ранжирування очевидна вже давно. Але більшість оптимізаторів не вірить у саму можливість відключення посилального . Це невіра активно підгодовується " експертними " заявами представників бірж і агрегаторів , які в один голос твердять , що видача без посилань буде нерелевантною .

Опубліковано: 30/12/13 @ 10:55
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

PQ * середньостатистичного українського розробника

via Shutterstock . [ Про автора: Анна Стеценко - господиня агентства IT рекрутингу Indigo , активна послідовниця HR -йоги і творець HR -IT ком'юніті «HR- Кухня » у Дніпропетровську] * PQ - politeness quotient , коефіцієнт ввічливості © Я працюю в IT рекрутингу порядку 9 років , і пам'ятаю зарплати сеньйорів у розмірі 250 баксів . У мене стійкий імунітет до холіваров між рекрутерами і програмістами . Я не ділю нас - рекрутерів - і вас - програмістів - на 2 ворожі табори . Ви робите свою кодерскую роботу , ми робимо свою , рекрутерского . На виході у нас виходять IT- команди , проекти , продукти, і побічні наслідки у вигляді дружби , любові , сім'ї та дітей. У нашому агентстві ми спостерігаємо такі побічні слідства у 60% команди. Кількість вакансій збільшується , якість життя росте , розробники стають перебірливо , а рекрутери - хитрішими у своїх спробах закрити вакансії . Я знаю , про що говорю.

Опубліковано: 17/12/13 @ 09:03
Розділ Безпека Читати далі...

Фільтр Яндекса АГС- 40 . Аналіз причин та поради постраждалим

У перших числах листопада в Яндексі відбулися зміни , в результаті яких багато сайти практично позбулися трафіку з пошуковика. У більшості з індексу повилітали сторінки , у тих, кому пощастило більше , просто просіли сторінки у видачі. Кількома днями пізніше на блозі Яндекса з'явилося офіційне підтвердження нововведень: Алгоритм АГС , спрямований на обмеження присутності у видачі неякісних сайтів , орієнтованих в першу чергу на продаж посилань , постійно працює з 2009 року. На наш погляд , алгоритм справив позитивний вплив на загальний рівень створюваних в рунеті сайтів. Однак за минулі роки як інтернет в цілому , так і « цільова аудиторія » АГС достатньою мірою змінилися. Ми оновили алгоритм , щоб він більше відповідав сучасному стану рунета. Основний принцип при цьому залишився незмінним : новий класифікатор також орієнтований на малокорисні сайти , створювані , як правило , для продажу посилань.

Опубліковано: 12/11/13 @ 05:49
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Фильтр Яндекса АГС-40. Анализ причин и советы пострадавшим

В первых числах ноября в Яндексе произошли изменения, в результате которых многие сайты практически лишились трафика из поисковика. У большинства из индекса повылетали страницы, у тех, кому повезло больше, просто просели страницы в выдаче. Несколькими днями позже на блоге Яндекса появилось официальное подтверждение нововведений: Алгоритм АГС, направленный на ограничение присутствия в выдаче некачественных сайтов, ориентированных в первую очередь на продажу ссылок, постоянно работает с 2009 года. На наш взгляд, алгоритм оказал положительное влияние на общий уровень создаваемых в рунете сайтов. Однако за прошедшие годы как интернет в целом, так и «целевая аудитория» АГС в достаточной степени изменились. Мы обновили алгоритм, чтобы он больше соответствовал современному состоянию рунета. Основной принцип при этом остался неизменным: новый классификатор также ориентирован на малополезные сайты, создаваемые, как правило, для продажи ссылок.

Опубліковано: 12/11/13 @ 05:49
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Дайджест : майбутнє фріланса , інтерв'ю з Расмусом Лердорфом , фатальна помилка Toyota , JavaOne 2013 Sessions

Добрий день , шановні читачі. Новини Україні пора знати своїх героїв: 2013 Bench Games . Apple , Google , Adobe і Intel отримали в США колективний позов за « нехантінг » один у одного. Азаров доручив розробити проект євроінтеграції українського IT-ринку . Cisco відкриває вихідний код своєї реалізації кодека H.264 . У свою чергу браузер Mozilla обіцяє додати підтримку кодека , що може означати новий щабель розвитку WebRTC. Коментар Monty Montgomer y з приводу ситуації навколо Cisco , Mozilla і H264 . Великий Брат хоче знати про тебе все - Кабінет Міністрів затвердив план створення БД всіх громадян країни Інтерв'ю Бесіда з Расмусом Лердорфом , творцем PHP ( відеоматеріали IDCEE 2013 )
Інтерв'ю з легендою C # Еріком Ліпперта . Погляди « Спочатку збиткова MongoDB » - чому небезпечно використовувати NoSQL Правила ефективної спільної роботи від Trak.io Чи так все добре у Wikipedia .

Опубліковано: 01/11/13 @ 08:10
Розділ Безпека Інтерв'ю Читати далі...

Інформаційні технології в Україні : Колос на глиняних ногах

Інформаційні технології - всепроникна частина сучасного життя . Найкращим відбивачем стану ІТ є соціальна дійсність. Невеликий приклад : в Інтернеті провели порівняння двох фотографій , на яких паломники зустрічають обрання нового Папи Римського . Фото зроблені c проміжком у 8 років , але різниця колосальна: Якщо 20 років тому люди на концертах танцювали , то тепер вони знімають відео , фото , діляться в соціальних мережах фактично онлайн , і це стає надбанням величезної аудиторії . Всі розуміють , що ці прояви - тільки початок створення віртуального світу. Завдяки розвитку ІТ відбувається динамічна глобалізація , пов'язана із змінами в соціальній та економічній сферах. Інформаційні технології вже зараз активно впливають на інститути суспільства, зокрема і на державну владу. Технології стають інструментом впливу на величезні маси людей . Стираються межі , і створюється новий світовий порядок.

Опубліковано: 30/10/13 @ 11:02
Розділ Безпека Читати далі...

Внутрішня перелінковка без спаму. Інструкція по ручної перелинковке сторінок

Замість епіграфа : Нагадую , що до майстер -класу Сергія Кокшарова ( Devaka.ru ) " Аналітика та оптимізація сайту " залишилося трохи більше тижня і ще є час , щоб зареєструватися. Моїй старої статті про внутрішню перелинковке вже більше чотирьох років , а вона досі користується популярністю у читачів. І хоч базові принципи проставлення внутрішніх посилань (зручність навігації , упор на посадочні сторінки і т.д.) завжди залишаються незмінними , часу пройшло досить багато і пора освіжити інформацію. Основний принцип - не переспамь Багато вебмастера використовують автоматичну перелінковку , тому що вона робиться порівняно просто і дає швидкий і помітний результат . Найвідоміший спосіб - автозаміна фрази в тексті на посилання ( скрипт шукає на всіх сторінках задану фразу і підміняє її посиланням на посадкову сторінку ) . Ще один знайомий метод - попередньо розрахувати вагу всіх сторінок і перекачати його на посадочні сторінки , рандомно використовуючи потрібні анкор .

Опубліковано: 08/10/13 @ 02:04
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Внутрішня перелінковка без спаму. Інструкція по річний перелинковке сторінок

Замість епіграфа : Нагадую , що до майстер-класу Сергія Кокшарова ( Devaka.ru ) " Аналітика та оптимізація сайту " залишилося трохи більше тижня і ще є час , щоб зареєструватися. Моїй старої статті про внутрішню перелинковке вже більше чотирьох років , а вона досі користується популярністю у читачів. І хоч базові принципи проставлення внутрішніх посилань (зручність навігації , упор на посадочні сторінки і т.д.) завжди залишаються незмінними , часу пройшло досить багато і пора освіжити інформацію. Основний принцип - не переспамь Багато вебмастера використовують автоматичну перелинковку , тому що вона робиться порівняно просто і дає швидкий і помітний результат. Найвідоміший спосіб - автозаміна фрази в тексті на посилання ( скрипт шукає на всіх сторінках задану фразу і підміняє її посиланням на посадкову сторінку ) . Ще один знайомий метод - попередньо розрахувати вагу всіх сторінок і перекачати його на посадочні сторінки , рандомно використовуючи потрібні анкор .

Опубліковано: 08/10/13 @ 02:04
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Внутренняя перелинковка без спама. Инструкция по ручной перелинковке страниц

внутренняя перелинковка страниц Вместо эпиграфа: Напоминаю, что до мастер-класса Сергея Кокшарова (Devaka.ru) “Аналитика и оптимизация сайта” осталось чуть больше недели и еще есть время, чтобы зарегистрироваться. Моей старой статье о внутренней перелинковке уже больше четырех лет, а она до сих пор пользуется популярностью у читателей. И хоть базовые принципы проставления внутренних ссылок (удобство навигации, упор на посадочные страницы и т.д.) всегда остаются неизменными, времени прошло достаточно много и пора освежить информацию. Основной принцип – не переспамь Многие вебмастера используют автоматическую перелинковку, потому что она делается сравнительно просто и дает быстрый и заметный результат. Самый известный способ – автозамена фразы в тексте на ссылку (скрипт ищет на всех страницах заданную фразу и подменяет ее ссылкой на посадочную страницу). Еще один знакомый метод – предварительно рассчитать вес всех страниц и перекачать его на посадочные страницы, рандомно используя нужные анкоры.

Опубліковано: 08/10/13 @ 02:04
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Навіщо потрібна додаткова цінність ? Песимізація сайту за смислову неунікальність контенту

Дружній постової : запрошую на майстер- клас Сергія Кокшарова " Аналітика та оптимізація сайту " , який пройде в Києві 25 жовтня. За кодом " оптімізаторша " - знижка 10%.

Ви з самого початку вирішили робити свій СДЛ правильно : придумали оригінальний дизайн , замовили унікальні статті , підібрали ключові слова , провели внутрішню оптимізацію. З часом на сайті з'явилися відвідувачі , і ви почали відбивати вкладені в нього кошти. І раптом , після чергового апдейта , трафік з Яндекса впав на 90 % та/або кількість сторінок в індексі скоротилося в кілька разів ( падіння могло бути як різким , так і поступовим ) . Ви впевнені , що це якась помилка , адже не можуть пессімізіровать стовідсотковий уник , який вам обходиться в 150 руб. за 1000 символів . Але апдейт за апдейтом ситуація не поліпшується , і ви пишете в Яндекс лист , повне образи і здивування .

Опубліковано: 25/09/13 @ 08:56
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Навіщо потрібна додаткова цінність ? Пессимизация сайту за смислове неунікальність контенту

Дружній постової : запрошую на майстер- клас Сергія Кокшарова " Аналітика та оптимізація сайту " , який пройде в Києві 25 жовтня. За кодом " оптімізаторша " - знижка 10 %.

Ви з самого початку вирішили робити свій СДЛ правильно: придумали оригінальний дизайн , замовили унікальні статті , підібрали ключові слова , провели внутрішню оптимізацію. З часом на сайті з'явилися відвідувачі , і ви почали відбивати вкладені в нього кошти. І раптом , після чергового апдейта , трафік з Яндекса впав на 90 % та/або кількість сторінок в індексі скоротилося в кілька разів (падіння могло бути як різким , так і поступовим ) . Ви впевнені , що це якась помилка , адже не можуть пессімізіровать стовідсотковий уник , який вам обходиться в 150 руб. за 1000 символів. Але апдейт за апдейтом ситуація не поліпшується , і ви пишете в Яндекс лист , повне образи і здивування.

Опубліковано: 25/09/13 @ 08:56
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Зачем нужна добавочная ценность? Пессимизация сайта за смысловую неуникальность контента

Дружеский постовой: приглашаю на мастер-класс Сергея Кокшарова “Аналитика и оптимизация сайта” , который пройдет в Киеве 25 октября. По коду “оптимизаторша” – скидка 10%.

Вы с самого начала решили делать свой СДЛ правильно: придумали оригинальный дизайн, заказали уникальные статьи, подобрали ключевые слова, провели внутреннюю оптимизацию. Со временем на сайте появились посетители, и вы начали отбивать вложенные в него средства. И вдруг, после очередного апдейта, трафик с Яндекса упал на 90% и/или количество страниц в индексе сократилось в несколько раз (падение могло быть как резким, так и постепенным). Вы уверены, что это какая-то ошибка, ведь не могут же пессимизировать стопроцентный уник, который вам обходится в 150 руб. за 1000 символов. Но апдейт за апдейтом ситуация не улучшается, и вы пишете в Яндекс письмо, полное обиды и недоумения. Ответ Платона ставит вас в тупик – ваш ресурс ограничен в поиске, так как он не соответствует требованиям Яндекса к качеству сайтов.

Опубліковано: 25/09/13 @ 08:56
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Дайджест: інтерв'ю з Єгором Анчишкіна , рейтинг мов на GitHub , "чарівний" Lisp - JS транслятор

Добрий день , шановні читачі. Новини Сергій Брін , один із засновників Google , розійшовся з дружиною. Незважаючи на те що , на перший погляд , цієї новини місце у світській хроніці , рішення може позначитися на бізнесі. Віктор Янукович , і порадив молодим ІТ- фахівцям створити власну пошукову систему . Українського хакера знову звинувачують у брехні - історія одного журналістського розслідування. Знайдена уразливість в Android- додатку "Приват -24" .
Погляди Вірус , який вбив корпорацію Microsoft - Компьютерра . Перемога ABBYY над Nuance : свято зі сльозами на очах - історія одного судового розгляду. Якщо вас не влаштовує професор , то це ще не привід погано вчитися - поради від лідерів ринку майбутнім айтішникам. Дивовижні історії з резюме кандидатів 100 фактів про життя і бізнесі від венчурного інвестора . Від спільного кодинга до запрошень на весілля - GitHub йде в мейнстрім . Forget " post -PC "- pervasive computing and cloud will change the nature of IT .

Опубліковано: 06/09/13 @ 10:27
Розділ Безпека Інтерв'ю Читати далі...

« Подвійна гра» студента: як поєднувати навчання і роботу

Фото: Shutterstock У житті кожного студента рано чи пізно настає момент , коли він задається питанням пошуку роботи . І якщо з тим , куди піти , ми вже розібралися , то тепер настав час обговорити , як . Як поєднувати повноцінну роботу з навчанням на стаціонарі , як до цього ставляться менеджери ІТ -компаній і як сприймають цю « подвійну гру» викладачі університетів. А чи треба поєднувати? - Як і більшість принципових питань , цей не має однозначної відповіді. З одного боку , молодий випускник вузу з 2-3 роками досвіду за плечима буде мати на ринку праці куди більш значну вагу , ніж його одногрупник без оного , нехай навіть з червоним дипломом у руках. Та й так склалося , що знання, які дають університети , не покривають на 100 % вимоги до знань кандидатів на ту чи іншу вакансію - а значить , все одно доведеться доучуватися специфікою своєї професії вже безпосередньо на роботі.

Опубліковано: 28/08/13 @ 10:41
Розділ Безпека Читати далі...

Кейс : Лікування сайту правильної внутрішньої оптимізацією


Багато власників сайтів щиро вірять, що дорогий дизайн, авторський контент і популярність ресурсу позбавляють їх від необхідності слідувати елементарним вимогам пошукових систем. Вважається, що раз вже сайт такий хороший, то пошуковик просто зобов'язаний закривати очі на власні рекомендації і лити туди трафік по всіх цільових запитах. У багатьох випадках так воно і є - ні для кого не секрет, що за інших рівних умов старим відомим сайтам отримати відвідувачів з пошуку набагато простіше, ніж новим. І те, що прощається авторитетам, для новачків може зіграти фатальну роль. Проте, навіть старі трастові сайти можуть втрачати багато трафіку за елементарних помилок у внутрішній оптимізації . Виправлення цих помилок не вимагає великих вкладень, але може принести дуже помітний ефект. Саме це сталося з сайтом нашого клієнта, про який я писала у своїй хроніці минулого тижня. Обіцяла докладно описати кейс і відкрити секрет успіху - виконую обіцянку.

Опубліковано: 01/08/13 @ 07:52
Розділ seo Безпека Читати далі...

Кейс : Лікування сайту правильною внутрішньою оптимізацією

Ще один кейс про те , як помилки внутрішньої оптимізації знижують позиції сайту . Багато власників сайтів щиро вірять , що дорогий дизайн , авторський контент і популярність ресурсу позбавляють їх від необхідності слідувати елементарним вимогам пошукових систем . Вважається , що раз вже сайт такий хороший , то пошуковик просто зобов'язаний закривати очі на власні рекомендації і лити туди трафік по всіх цільових запитах . У багатьох випадках так воно і є - ні для кого не секрет , що за інших рівних умов старим відомим сайтам отримати відвідувачів з пошуку набагато простіше , ніж новим. І те , що прощається авторитетам , для новачків може зіграти фатальну роль. Проте , навіть старі трастові сайти можуть втрачати багато трафіку за елементарних помилок у внутрішній оптимізації . Виправлення цих помилок не вимагає великих вкладень , але може принести дуже помітний ефект . Саме це сталося з сайтом нашого клієнта , про який я писалау своїй хроніці минулого тижня.

Опубліковано: 01/08/13 @ 07:52
Розділ seo Безпека Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16