Тільки 15% користувачів мобільного Інтернету використовують антивірусні системи .

Тільки 15% користувачів мобільного Інтернету використовують антивірусні системи. Із зростанням кількості Інтернет користувачів зростає необхідність посилення інформаційної безпеки даних. Також важливо, щоб кожен користувач був обізнаний про свої дії і не попадався на «вудку» кібер-злочинців. В Інтернеті предостатньо корисної інформації, наприклад, про різні товари, електроніці, наклейках на телефони тощо. Дослідження, що проводяться в усьому світі, показали, що в цілому обізнаність жителів Росії про безпеку вийшла на середні світові показники. Втім, все ж мало для повного захисту від шкідливого впливу світової павутини. І захист інформації та персональних даних, а також інформаційна безпека є дуже актуальною проблемою в сучасному суспільстві. З приводу безпеки проводитися безліч форумів. Але, наприклад, на ньому розповідають про способи захисту і слабких місцях деяких програмних продуктів, що є дуже цінною інформацією для злочинців.

Опубліковано: 29/03/13 @ 01:31
Розділ Безпека Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 78

Djinni.co - пошук роботи інкогніто . PayPal , світовий лідер онлайн платежів, вперше починає набір співробітників в Україні. Потрібні PHP і Java програмісти для роботи в Берліні. Ті, хто пройде відбір, отримають безстроковий контракт і повну підтримку при переїзді. CyberVision обіцяє H-1B візи для програмістів. Список вакансій . 15-19 квітня EPAM Systems запрошує професіоналів C # на черговий Hiring Event . Компанії DataArt потрібно старший Java/Scala розробник . Гідна заробітна плата, проектні премії. Донецький національний технічний університет шукає Java програміста . Зарплата 12000 грн. Готові взяти студента, у якого захист диплома в червні 2012 року. Дніпропетровська компанія Archer Software шукає старшого Java програміста для роботи над бекендом платформи переказів Smartling . Matrix42 , провідний постачальник рішень для управління IT ресурсами підприємств у Західній Європі, шукає старшого ASP.NET розробника .

Опубліковано: 28/03/13 @ 12:21
Розділ Безпека Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 77

Перший легальний інтернет-кінотеатр MEGOGO.NET шукає старшого PHP розробника . Датської компанії SPAMfighter потрібно Reverse engineer з хорошим знанням C/C + + в Києві. Безкоштовна парковка. Компанії Codeminders потрібен Sr. Hadoop Developer з досвідом BigData, MapReduce, HBase, NoSQL DB, Pig, Hive. EPAM шукає старшого Java/Scala розробника з хорошим знанням англійської та патерну Disruptor. Банк Надра шукає Delphi/Oracle розробника . Зарплата від 5000 до 7000 грн. Всі можливості для професійного та кар'єрного росту всередині компанії. Знову Харків Компанії Brightgrove для високонавантаженого проекту потрібен Algorithm analyst з досвідом датамайнінга. Code on розмістила Python вакансію для PHP розробників , які хотіли б вивчити більш лаконічний/зручний/сучасна мова програмування c збереженням поточного рівня ЗП.

Опубліковано: 21/03/13 @ 07:32
Розділ Безпека Читати далі...

Чи існує захист від інтернет шахраїв ?

Чи існує захист від інтернет шахраїв? Інтернет технології вже міцно увійшли в усі сфери нашого життя. Електронна пошта практично замінила пошту звичайну, а для того, щоб купити квиток на поїзд чи на літак, нам уже не треба їхати в каси - достатньо замовити квиток на певному сайті, тут же сплативши його електронними грошима або за допомогою банківської карти. Навіть для того, щоб оплатити послуги ЖКГ або записатися на прийом до лікаря, нам не треба стояти в чергах а ощадкасі або в поліклініці - ми можемо скористатися інтернетом або зробити все необхідне за допомогою спеціального терміналу, в основі якого також лежать інтернет технології. Називається такий термінал інфомат , і ви, напевно, бачили його у вашому відділенні ощадкаси або у реєстраційного вікна поліклініки. А для того щоб скористатися ним, абсолютно не треба бути впевненим комп'ютерним користувачем.

Опубліковано: 14/03/13 @ 07:17
Розділ Безпека Читати далі...

Контроль влади над інтернетом .

Контроль влади над інтернетом. Отримання владою доступу до інтернет-каналах зв'язку не за горами. Сьогодні, сидячи за комп'ютерними столами , ми вважаємо себе поза досяжністю від «великого брата», але чи так складно змінити це? Найпростіший спосіб - переконати компанії додати до своїх сервісів «чорні ходи", які дозволять прослуховувати інтернет-спілкування аналогічно телефонному. Мотивацією цих дій служить, втім, як і зазвичай, боротьба зі злочинністю і тероризмом. У результаті, наприклад Skype, наділений таким «чорним ходом», дозволить розвідслужбам, відстежити спілкування, а маючи ордер і таємно прослухати розмови. Проблемою є, що використовувати такі "чорні ходи" можуть і ті, хто має не кращі спонукання. У 2004 році хтось близько півроку в таємниці контролював спілкування сотні чиновників, використовуючи вразливість мережі Vodafone.

Опубліковано: 12/03/13 @ 10:27
Розділ Безпека Читати далі...

Дайджест : переможці Ukraine Startup Awards , нові версії Linux kernel і NetBeans IDE

Добрий день, шановні читачі. Новини Оголошено переможців Ukraine Startup Awards 2013 NGINX анонсує підтримку WebSocket Protocol. Samsung декілька місяців не може пофіксити простий баг на Android-пристроях ... Аналітика Пільги зависли - Коммерсант. Думки Теорія Велика добірка книг серії Succinctly. Трохи про особливостях парсинга HTML , або чому працює color = "chucknorris" ... Наочна демонстрація роботи git branching. Від Єгора Хомакова: « Дірка »в роботі з фреймами за допомогою JavaScript і уразливість Facebook . Ubuntu на планшетах . The Play Framework at LinkedIn. trapcc - обчислення на процесорах Intel без інструкцій, за рахунок використання MMU. 10 секретів CSS3 . Презентація про оптимізації сайтів для людей з обмеженими можливостями . Практика Textillate.js - бібліотека для анімації тексту. Peer Dependencies - як уникнути проблем з управлінням пакетами в JS-плагінах. - швидкий і перевірений у боях движок автозаповнення, використовуваний в Twitter. Dropzone.

Опубліковано: 22/02/13 @ 11:55
Розділ Безпека Читати далі...

Огляд хостингу - Хостинг Україна

Сьогодні хочу написати про новому хостингу, з яким я недавно почав співпрацювати. Скажу відразу пост не рекламний, а скоріше вдячний. Спочатку послугами Хостінг.Украіна я скористався лише для того, щоб зареєструвати домен в українській зоні, просто сподобалася ціна , яка порівняно з Imena.Ua наприклад, набагато нижче плюс до всього є можливість оплатити послуги, Яндекс Грошима, які іноді з'являються і їх дуже невигідно виводити в Україні. Трохи пізніше вирішив вивчити послуги даної організації докладніше і замовив собі хостинг для експериментів і просто щоб перевірити як це працює.

Опубліковано: 19/02/13 @ 08:15
Розділ Безпека Хостинг Читати далі...

Дайджест : в Москві може з'явитися IT - район , зарплати американських стартаперів , " латочка " для Ruby

Добрий день, шановні читачі. Новини У Москві побудують IT-мікрорайон . У США заборонили "разлочку" телефонів. Washington Post запускає сервіс перевірки фактів для обробки промов політиків . Американський Сенат намір стимулювати приплив високоосвічених іммігрантів. У Росії мають намір боротися з "чистотою інтернету" вельми кардинальними методами . Аналітика Cloud compute instances: it's not always about the horsepower . "Зарплатний віджет" для американських стартапів. Інтернет-2012 в цифрах . І трохи аналітики розвитку мобільних технологій за минулий рік .
Думки"Чому я навчився у Джейсона Фрайда (37signals) ". Теорія Думайте при розробці . Twitter engineering -. Практика Цікавий баг x86-процесорів . Нові версії Sublime Text 3 Beta??a> Критична вразливість Ruby on Rails закрита . Події Репортаж з презентації нової платформи BlackBerry 10 від RIM. Яндекс відкриває.

Опубліковано: 01/02/13 @ 10:48
Розділ Безпека Читати далі...

Дайджест : Дмитро Кушнір про податки , уразливість нульового дня в Java , SDK для авто

Добрий день, шановні читачі. Новини Виявлена ??нова критична уразливість Java . Ford випускає відкритий SDK для своїх автомобілів. Думка TechCrunch: машини - золота жила для розробників . КО: - анонсований російський комп'ютер «Ельбрус-2C +» нарешті вийшов на ринок. АналітикаНагадуємо, що на ДОУ проходить черговий опитування по мовам програмування . Поділіться, будь ласка, своєю думкою і досвідом.
Думки 13 причин не бути управлінцем . Чергова пам'ятка починаючому стартаперів . Визнання в страшному . Інтерв'ю Дід і внук Брін . Дмитро Кушнір: Для аутсорсеров не дуже актуальні пільги з податку на прибуток і ПДВ - IT Expert ТеоріяКілька хитрощів властивостей ізобрвженій в CSS: Understanding Percentage Background Position і Contain & Cover
Практика Form Follows Function - підбірка цікавих веб-віджетів.
Нові версії jQuery 1.9 final, 2.0 beta??a>, а також plugin registry .
Корисне Генератор QR-кодів для швидкого доступу до WiFi.

Опубліковано: 18/01/13 @ 11:05
Розділ Безпека Читати далі...

Найнадійніший захист для вашого комп'ютера .

Найнадійніший захист для вашого комп'ютера. У сучасному світі інтернет технології розвиваються настільки швидко, що практично щодня з'являється щось новеньке, щось таке, що робить ваш комп'ютер ще більш складним і «розумним». Але, на жаль, і творці вірусів теж не дрімають, і з кожним днем ??віруси стають все більш «проникаючими» і все більш небезпечними. І тому вже ніхто не сперечається з твердженням, що будь-який комп'ютер повинен бути захищений надійною антивірусною програмою. Однією з найпоширеніших і воістину легендарних антивірусних програм на сьогоднішній день є антивірус Касперського , який вже встиг зарекомендувати себе, як надійний захисник комп'ютерних даних не тільки від вірусів і шкідливих програм, але і від спаму. Недарма саме цей антивірус встановлений на комп'ютерах таких організацій, як Пенсійний Фонд РФ і Центробанк РФ.

Опубліковано: 11/01/13 @ 01:11
Розділ Безпека Читати далі...

Інтерв'ю з Сашком

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Так вже вийшло, що сьогоднішнє інтерв'ю це логічне продовження попереднього (до речі, ~ 6000 переглядів), хоча насправді ці два персонажі ніяк не пов'язані. З Саней я познайомився півроку тому, коли він несподівано попросив у мене інвестицій ... на що я резонно заперечив, що вбогий, бідний і взагалі «ти хто такий». В якості візуального супроводження фото, які Саня робив для реклами свого проекту, Lineage 2 сервери. Інтерв'ю рваненькое, але це на краще, все ідеальне не так вже ідеально. MaulNet: прищепити ... слухай, а як тебе звати то? Саня: Саня MaulNet: Ніштяк, Сань. Давай з самого початку.

Опубліковано: 21/12/12 @ 06:46
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Олександр Димо , Acunote : про agile , Y Combinator і мовах програмування

Вельми популярний agile-планувальник Acunote був створений нашими співвітчизниками - Глібом Аршиновим і Олександром Димо. Проект вийшов «з-під крила» відомого Y Combinator і продовжує розвиватися, незважаючи на те, що його засновники зараз працюють по різні боки океану. На жаль, відрядження Гліба в Київ зірвалася, тому поспілкуватися особисто вдалося тільки з Сашею. - Розкажи трохи про проект ... Acunote - це система управління проектами, у якої є декілька відмінних рис. Перше - вона швидка, друге - вона дозволяє побудувати процеси для всіх людей в організації, а не тільки для розробників. Юридичний відділ, відділ кадрів - вони всі можуть використовувати Acunote для управління проектами або для колаборації з усіма іншими. Третє - Acunote показує реальний прогрес проекту, з урахуванням тих завдань, які додавалися по ходу роботи.

Опубліковано: 07/12/12 @ 08:03
Розділ Безпека Читати далі...

Інтерв'ю зі школярем

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Заголовок не в образу, а навпаки в гордість. Формат інтерв'ю досить вільний. Орфографію вирішив зберегти, а як візуальний супровід виступив Гаррі Поттер. MaulNet : ОК, отже. Ну, найголовніше питання, що цікавить читаюче стадо - це скільки тобі років. Скільки? Школяр : На даний момент мені 16 років і 4 місяці. MaulNet : Ніштяк, тепер можна ім'я. Школяр : Мене звати Денис (Денчик))), а тебе Данило. Кстате приємно познайомитися. MaulNet : Не Данил, а Данечці. Мені теж приємно. Тепер, Денис, розкажи - з чого в тебе взагалі почався заробіток і в якому віці? Школяр : Окей, я буду називати тебе Данечці, а ти мене Денчик :-) Заробіток в інтернеті почався у мене як у багатьох, а саме з поштовиків, буксов і т.п. Коротше всякого лохотрону)) Але тим не менше навіть на поштовика я зміг заробити близько 5 $, що було вже непогано для найперших кроків в 13 років. MaulNet : Ага ... ага.

Опубліковано: 17/11/12 @ 05:02
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Захист email від спамерів в вашому блозі

Сьогоднішнє завдання, заховати email адресу, на сторінках вашого блогу від спамерів і ботів, які полюють за адресами на сайтах, для того щоб потім розсилати спам. Варіантів рішення задачі декілька: Не показувати E-mail адресу на сайті взагалі. Замість цього можна встановити контактну форму , не завжди зручно. Завести окремий Email на безкоштовному сервісі типу Яндекс.Пошта або Gmail . Тоді листи від ваших читачів будуть збиратися в цьому ящику, а коли почне приходити багато спаму зможете видалити цей ящик і створити новий. Також не зручно для листування. Шифрування Email адреси. Деякі пишуть свою адресу якось так admin (собака) mail.ru, деякі вставляють картинки. Все це здорово, але також не дуже зручно.

Опубліковано: 15/11/12 @ 02:27
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Елементи сайтів , що викликає невдоволення

Елементи сайтів, що викликають невдоволення Ідеальний сайт створити, швидше за все, ніхто не може. У світі, де в офісах для більшої зручності проводиться припливна вентиляція , а всяка реклама говорить, що тільки Ви гідні всього самого високорівневого, причепитися навіть до дуже гарного сайту люди знайдуть за що. Але що ж викликає невдоволення стабільно і у різній публіки? Перше, що викликає неприязнь потрапив на сайт - це наявність якихось платних послуг, особливо якщо вони стосуються того, що людину зацікавило найбільше або якщо вони пропонуються дуже нав'язливо. Більшість людей покине такий сайт, тому що приголосних платити за ефемерні цифрові плюшки знайдеться мало. Надлишок реклами теж викликає незадоволення користувачів, але вебмайстрам вона приносить прибуток. Спливаючі рекламні елементи дратують 78% користувачів, як показали дослідження, а до контекстної реклами лояльно ставляться 80% аудиторії, так що рекламу треба пускати ан сайт з розумом.

Опубліковано: 12/11/12 @ 09:31
Розділ Безпека Читати далі...

Як вивести сайт з-під фільтра : 8 нестандартних кейсів

У липні-жовтні ми з командою Сайтклінікі (офісної та дистанційною) зробили близько 50 SEO-аудитів. Більше половини проблем, з якими до нас зверталися, було пов'язано з фільтрами Яндекса, також були аудити по фільтрам Google. Очевидно, що антиспам-алгоритми, що відправляють сайти під санкції, помітно еволюціонували. Eще роки півтора тому для визначення причин пессимізації було достатньо навіть поверхневого аналізу - сайти відправлялися під фільтри за явніознаки переоптімізаціі або явнонеякісний контент. Все було просто - чистиш контент від зайвих виділень, заголовків, спамових конструкцій і перерахувань ключевивих слів, унікалізіруешь контент - і санкції знімаються. А тепер все частіше зустрічаються випадки, коли причини санкцій не є настільки очевидними. До нас постійно звертаються власники пессімізірованних сайтів, які по кілька місяців не можуть позбутися фільтрів, незважаючи на багаторазову "чистку" контенту і тривалу переписку з Платоном.

Опубліковано: 12/11/12 @ 05:54
Розділ Безпека Читати далі...

22 листопада, Львів - Lviv Testers ' Talk # 08 : More about Web Security and Requirements Testing

Черговий Testers 'Talk # 08 відбудеться Вже 22 листопада . Цього разу Семінар буде проходити за підтрімкі компанії Логіка. Нещодавно компанія переїхала в новий офіс и люб'язно запропонувала провести в ньому Черговий Testers 'Talk. Мі Із радістю погоди, и Особисто мені Дуже Цікаво побачіті Його зсередіні. Доповідачамі Testers 'Talk # 08 будуть: · Олександр Ткаченко (Engineer-Software Senior QA, Cisco Ironport ESA/SMA at Lohika): буде розповідаті про технікі розсілання спаму и методи боротьбі Із ним, кож розповість про технології DKIM, SPF/SIDF та й про Інші страшні абревіатурі. · Павло Хромчак (Engineer-Software Senior QA, Cisco Ironport ESA/SMA at Lohika): продовжено розповідь про тунелювання протоколів, підміну Мac, підміну ARP та підміну DNS , поділіться знаннями про атаки на WEP та WPA2-PSK, а кож про атаки типу "Відмова в обслуговуванні (DoS).

Опубліковано: 08/11/12 @ 02:38
Розділ Безпека Читати далі...

Як зробити безпечніше роботу комп'ютера в інтернеті

Як зробити безпечніше роботу комп'ютера в інтернеті Зараз, коли інтернет поширився на всій земній кулі і проник у багато аспектів діяльності, коли через мережу можна продавати, купувати які завгодно товари, здійснювати управління бізнес процесами компанії , листуватися з друзями на іншому краю планети в режимі онлайн, безпека відіграє значну вагому роль. Адже втративши якісь важливі дані, можна втратити навіть власну справу, і катастрофа неминуча в такому випадку. Для того щоб максимально убезпечити комп'ютерні дані або відомості в інтернеті, існують правила. Це, в першу чергу, противірусний захист за допомогою спеціалізованих програм і файрволлов. Можна програму налаштувати таким чином, що активність мережі буде обмежена необхідними рамками. Включена програма-антивірус дозволяє працювати в інтернеті набагато безпечніше, ніж без неї. Програма відсіче шкідливі джерела, знешкодить проникла таки на комп'ютер заразу - одним словом, користь суцільна. Оновлювати її потрібно час від часу.

Опубліковано: 01/11/12 @ 08:49
Розділ Безпека Читати далі...

Не ведіться на SEO - лохотрон . компанія Thesun.ru

 Думаю, майже всі хоча б раз у житті отримували "лист щастя" від якої-небудь SEO-контори з пропозицією просунути сайт. Я такі регулярно отримую і зазвичай видаляю, не читаючи - як правило, там пропонується просунути один з моїх некомерційних ресурсів. Але лист, яке спало мені сьогодні, я просто не змогла оминути увагою - якась компанія TheSun.ru пропонує просунути мій блог по запиту "просування" всього за 30716 руб! А от сам лист:
Треба ж, за словосполученням "відповіді на питання" мій блог можна просунути всього за 5921 руб., а по "книги по інтернету" - всього за 6324 руб! Те, що переходи за такими запитами мені і задарма не потрібні, це вже інше питання. Інша справа - запити "аудит сайту", "просування сайту в Яндексі", "просування сайту і оптимізація" і інші, які мають безпосереднє відношення до SEO. Але давайте подивимося, яких успіхів у просуванні досягли самі "ініціатори" перед тим, як пропонувати свої послуги іншим. Поточні позиції сайта Thesun.

Опубліковано: 17/10/12 @ 09:33
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

технології віртуалізації

Технології віртуалізації Чим же є технології віртуалізації? І що це за незрозуміла абревіатура все частіше і частіше миготить на моніторах - VDS? Якщо Ви є власником сайту, зокрема, комерційного, і не знаєте, що ж це таке, то Вам необхідно якнайшвидше вивчити, чим же є , якщо говорити по-російськи. Це, в першу чергу, хостинг. Говорячи більш конкретно - виділений сервер. Ця технологія в світі почала з'являтися зовсім недавно, але, тим не менш, вона вже є вельми значущою частиною Інетрнет-спільноти та інструментом більшості сучасних веб-майстрів. Чим же відрізняється від звичайного віртуального сервера VDS і кому послуга VDS-сервери підходить? В першу чергу потрібно відзначити людей, які мають сайт з відносно великим трафіком. Коли сайт починає перевищувати певну кількість трафіку, будь-який стандартний хостинг стане для нього, м'яко кажучи, малуватий. Виділений же фізичний хостинг за своєю ціною підходить, хіба що, справжнім гігантам серед веб-сайтів. VDS-сервер є чимось проміжним.

Опубліковано: 10/10/12 @ 11:05
Розділ Безпека Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16