Кейс: Лечение сайта правильной внутренней оптимизацией

Еще один кейс о том, как ошибки внутренней оптимизации понижают позиции сайта . Многие владельцы сайтов искренне верят, что дорогой дизайн, авторский контент и известность ресурса избавляют их от необходимости следовать элементарным требованиям поисковых систем. Считается, что раз уж сайт такой хороший, то поисковик просто обязан закрывать глаза на собственные рекомендации и лить туда трафик по всем целевым запросам. Во многих случаях так оно и есть – ни для кого не секрет, что при прочих равных условиях старым известным сайтам получить посетителей из поиска намного проще, чем новым. И то, что прощается авторитетам, для новичков может сыграть роковую роль. Тем не менее, даже старые трастовые сайты могут терять много трафика из-за элементарных ошибок во внутренней оптимизации . Исправление этих ошибок не требует больших вложений, но может принести очень заметный эффект. Именно это случилось с сайтом нашего клиента, о котором я писала в своей хронике на прошлой неделе.

Опубліковано: 01/08/13 @ 07:52
Розділ seo Безпека Читати далі...

Дайджест: помер винахідник "мишки" , де застосовується Ada , розробка по -російськи

Добрий день, шановні читачі. Новини В результаті IPO Luxoft залучив $ 70 млн . Команда програмістів з Петербурга вп'яте стала переможцем чемпіонату світу по командному програмування серед студентів. Помер винахідник комп'ютерної миші Дуглас Енгельбарт . Інтерв'ю Diving into Scala : A Conversation with Java Champion Cay Horstmann. Аналітика Чому маленький гаджет може погубити велику ділову зустріч . Цікава інфографіка - хто спонсорує онлайн-навчання . 65% випускників яндексовского ШАД залишилися в компанії . Де використовується Ada . Погляди Як пишуться книги для O'Reilly - вебкасти . Internet Explorer 11: «Don 't call me IE » - огляд прийдешньої версії настільки усіма« улюбленого »браузера ... Особливості російської розробки . Теорія The Play Framework at LinkedIn: Productivity and Performance at Scale. JPA-маппінг типу «багато-до-багатьох» .
Learn X in Y minutes - коротко про мови програмування. Цікаве Як виглядає DDOS-атака.

Опубліковано: 05/07/13 @ 09:19
Розділ Безпека Програмування Читати далі...

Як ми вивели сайт під фільтра за переоптімізацію

Продовжую ділитися кейсами по успішному лікуванню сайтів від санкцій. Вже давно не секрет , що я працюю з командою , тому сьогодні представлю кейс своєї колеги Анни. Я працюю з Анею вже багато років , і поки саме у неї в компанії найвищий відсоток виведення сайтів з - під фільтрів. Нещодавно на нашому корпоративному блозі вона виклала два кейса з лікування сайтів від переоптімізаціі , про один з яких піде мова в цій статті. Проблема - фільтр за переоптімізацію Клієнт - власник туристичного ІнфоРесурс з описами варіантів житла і можливістю бронювання готелів в Анапі . Вперше звернувся до нас спочатку квітня. Проблема - сайт різко втратив видимість в Яндексі ( вилетів з топа на 20-30 позиції ), через що пошуковий трафік знизився майже на 80 %. Песимізація підтвердилася відповіддю Платона : ....

Опубліковано: 27/06/13 @ 07:33
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Как мы вывели сайт из-под фильтра за переоптимизацию

Продолжаю делиться кейсами по успешному лечению сайтов от санкций. Уже давно не секрет, что я работаю с командой, поэтому сегодня представлю кейс своей коллеги Анны. Я работаю с Аней уже много лет , и пока именно у нее в компании самый высокий процент вывода сайтов из-под фильтров. Недавно на нашем корпоративном блоге она выложила два кейса по лечению сайтов от переоптимизации , об одном из которых пойдет речь в этой статье. Проблема – фильтр за переоптимизацию Клиент – владелец туристического инфоресурса с описаниями вариантов жилья и возможностью бронирования гостиниц в Анапе. Впервые обратился к нам вначале апреля. Проблема – сайт резко потерял видимость в Яндексе (вылетел из топа на 20-30 позиции), из-за чего поисковый трафик снизился почти на 80%. Пессимизация подтвердилась ответом Платона: ….

Опубліковано: 27/06/13 @ 07:33
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Що таке проксі і навіщо вони потрібні?

Що таке проксі і навіщо вони потрібні? Навіть активні користувачі інтернету дивуються, коли дізнаються, що сліди, що залишаються ними в мережі, дозволяють фіксувати кожен крок і визначати багато фактів з їх віртуальних і реальних життів, аж до переглянутого контенту, часу, проведеного в мережі і домашнього адреса.Сохраніть повну анонімність в мережі, можна тільки уникаючи цієї мережі. Як бути якщо і без інтернету не можна, і анонімність дуже важлива? Одним з найефективніших способів збереження анонімності є користування і сокс -серверами. Для деяких людей це може бути питанням особистої безпеки. Якщо хтось дуже сильно забажає, він зможе без праці знайти іншу людину за IP-адресою. Анонімність важлива для серверів спам-розсилок - це дозволяє їм долати фільтри. У країнах з поганим станом інтернет-свободи проксі дозволяють заходити на сайти, закриті для відвідування. Загалом, причини використання проксі у кожного свої.

Опубліковано: 22/06/13 @ 06:47
Розділ Безпека Читати далі...

Навіщо реєструвати торговий знак ?

Навіщо реєструвати торговий знак? Товарний знак або логотип - це відмітний знак, яким маркується конкретний товар, допомагаючи споживачам зорієнтуватися серед найрізноманітнішої продукції. За широким поняттям товарного знака ховається безліч нюансов.Товарний знак або торгова марка може мати на увазі графічне зображення, текст, стиль шрифту, колірну гамма логотипу та ін В інтернеті функції товарного знака, в деякому роді, виконує доменне ім'я. Про всі причини, за якими необхідно зареєструвати товарну марку можна компанії з реєстрації та обслуговування товарних знаків. У цій статті ми відзначимо найголовніші фактори. У першу чергу, зареєстрований торговий знак - це вірний спосіб заявити про себе на ринку і продемонструвати серйозність намірів компанії. Споживач віддасть перевагу придбати продукт виробника з оригінальною торговою маркою, ніж безіменні товари сумнівного походження або що ще гірше, що імітують відомі бренди.

Опубліковано: 19/06/13 @ 03:11
Розділ Безпека Читати далі...

Про державне регулювання Інтернету та ІТ сектору

[Від редакції: за 7 років роботи в індустрії ІТ Сергій Рябоконь встиг побувати штатним java-розробником аутсорсингової компанії, сформував з нуля команду розробників для німецької компанії, програмував в якості віддаленого фахівця з HTML5 для компаній з Великобританії і США , створив Java рішення синхронізації складського обліку, яке зараз використовується в двох українських магазинах роздрібної торгівлі. Ця стаття висловлює суб'єктивну думку автора, і її публікація не означає, що редакція ДОП поділяє його позицію.] Сьогодні престиж професії інтернет-розробника здебільшого обумовлений зовсім не результатами праці програмістів, а рівнем їх доходів порівняно з іншими професіями на ринку. Говорячи простіше, жінки виходять заміж за програмістів не тому, що хлопці пишуть гідні програми і уособлюють образ мужності, а просто через те, що ці хлопці помітно більше отримують в порівнянні з сучасними офіцерами і лікарями.

Опубліковано: 01/05/13 @ 09:39
Розділ Безпека Читати далі...

Невиправданий ризик . 5 звичних методів пошукового просування , від яких краще відмовитися

У цій статті я розповім про широко відомих методах пошукового просування, які майже завжди дають швидкий і цілком помітний ефект у вигляді підвищення позицій і трафіку. Чому ж від цих методів варто відмовитися? Тому що в більшості випадків ефект цей вельми хиткий і нетривалий. Після декількох тижнів успіху може наступити розчарування - сайт потрапить під фільтр, і про відвідувачів з топа залишаться тільки спогади. Мова піде суто про стратегічних рішеннях пошукового просування, а не технічних прийомах, якось виділення запитів Стронга або використання спамових конструкцій у текстах. Оскільки такі методи не вирішують завдання комплексно, а тільки створюють видимість вирішення, і те - тимчасового, я називаю їх "милицями". Незважаючи на масове усвідомлення необхідності орієнтуватися на відвідувачів під час оптимізації сайтів, я все ще отримую запитання від читачів, як правильно використовувати той чи інший милицю (правильна відповідь - ніяк).

Опубліковано: 17/04/13 @ 10:08
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Невиправданий ризик. 5 звичних методів пошукового просування , від яких краще відмовитися

У цій статті я розповім про широко відомих методах пошукового просування, які майже завжди дають швидкий і цілком помітний ефект у вигляді підвищення позицій і трафіку . Чому ж від цих методів варто відмовитися ? Тому що в більшості випадків ефект цей вельми хиткий і нетривалий . Після декількох тижнів успіху може наступити розчарування - сайт потрапить під фільтр, і про відвідувачів з топа залишаться тільки спогади. Мова піде суто про стратегічних рішеннях пошукового просування, а не технічних прийомах, якось виділення запитів Стронга або використання спамових конструкцій в текстах. Оскільки такі методи не вирішують завдання комплексно, а тільки створюють видимість вирішення, і те - тимчасового, я називаю їх " милицями " . Незважаючи на масове усвідомлення необхідності орієнтуватися на відвідувачів при оптимізації сайтів, я все ще отримую запитання від читачів, як правильно використовувати той чи інший милицю ( правильна відповідь - ніяк ) .

Опубліковано: 17/04/13 @ 10:08
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Безпека в інтернеті

Безпека в інтернеті Щодня переглядаючи улюблені сторінки в інтернеті, ми часом забуваємо про безпеку свого комп'ютера. Забуваючи встановити антивірус і (або) своєчасно оновити його, ми потрапляємо в зону ризику. В інтернеті «підхопити» шкідливу програму нічого не варто. Від неї постраждає або ваша інформація, або програми на зразок бухгалтерії або вінамп , або вся система відмовиться функціонувати. А відновлення (якщо воно можливе) буде коштувати грошей. До речі, на сайті prog16.r/ви можете замовити установку програми 1с та отримати консультацію по роботі в цій програмі. Щоб уникнути таких проблем при користуванні інтернетом, достатньо пам'ятати кілька простих правил. Головне - безпека понад усе. Насамперед переконайтеся, що на вашому персональному комп'ютері встановлена ??програма антивірус. Вона повинна не тільки бути встановлена, але і бути робочою. Тобто в режимі захисту і зі свіжими базами даних про віруси.

Опубліковано: 09/04/13 @ 03:56
Розділ Безпека Читати далі...

Електронна пошта - найшвидша пошта

Електронна пошта - найшвидша пошта Колись давно люди відправляли один одному повідомлення голубами. І все нічого, але відсоток не дійшли листів був дуже великий і порою, люди не отримували потрібну інформацію. Типовий Ромео тих років відправляв голубом звісточку типовою Джульєтті. І якщо голуб не долітав, то Джульєтта робила висновок, що Ромео її розлюбив, і йшла пити валідол. Паперова пошта значно скоротила відсоток не дійшли листів, хоча і тут такі випадки були не рідкість. Особливо у воєнні роки, коли бідного листоноші могли взяти в полон. Тепер з появою глобальної мережі інтернет, електронна пошта зробила революцію в світі, давши користувачам можливість миттєвої передачі інформації на відстані. Тепер Ромео без праці відправить своїй Джульєтті любовний вірш, а листоношам не потрібно пробиратися до одержувача через поле битви.

Опубліковано: 08/04/13 @ 05:07
Розділ Безпека Читати далі...

Експеримент : 15000 $ в ПАММ рахунки . Частина 21 . Березень приніс 6777 $ .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Доходи з реф. відрахувань виросли: 5812 $ (в лютому 4133 $)
Доходи з ПАММ рахунків впали: 965 $ (в лютому 1078 $) Розподіл ПАММ доходу за рахунками: 18550 +598 $ (sven 2.0)
7165 +163 $ (Вероніка)
7187 +92 $ (Вероніка)
5995 +68 $ (Avas)
7031 +38 $ (sven)
6482 +6 $ (TP) А я недавно депортованих на Балі в пошуках дешевої життя (втомився зводити кінці з кінцями) і з'ясувалося, що це не дуже то ефективно. Так, тут і правда можна купити кльовий светр за 450 руб, симпатичні «снікерси» за 600 руб, замовити дуже їстівну піцу за 150 руб, але повільний Wi-Fi і капча на будь-який запит в вордстат вганяє мене у ще більшу бідність. Виходить, що дешева життя призводить не до багатства, а до абсолютної убогості. Скріншот реф. балансу а 1 квітня: Скріншот по ПАММ на 1 квітня: Скріншот по ПАММ 2.0 на 1 квітня: Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .

Опубліковано: 07/04/13 @ 05:06
Розділ Безпека Читати далі...

Дайджест : в'єтнамські школярі розумніші фахівців Google , інтерв'ю з 37signals , няшний скрам

Добрий день, шановні читачі. Новини Переможцем Facebook Hacker Cup 2013 став росіянин Петро Митрич . Нова візова програма Канади . Mozilla і Samsung об'єднають зусилля у спільній роботі над движком браузера нового покоління. Аналітика Програмісти Google не розумніший в'єтнамських старшокласників . Список найбільш затребуваних професій мігрантів у різних країнах. Як міжнародні IT-корпорації полюють за українськими юними талантами . Microsoft Security Blog: Україна - в лідерах по хостингу шкідливих сайтів . Інтерв'юДевід Хенссон, 37signals: «Кожен співробітник повинен працювати з дому» ДумкиІгор Ашманов: Ілюзії і пастки стартапів - відео доповіді з iForum 2011. Теорія Публічна пошта всередині проекту - як це працює в Stripe . Нові версії Blink : A rendering engine for the Chromium project . Travis CI запускає підтримку бібліотек і додатків для Mac, iOS і RubyMotion .

Опубліковано: 05/04/13 @ 09:26
Розділ Безпека Інтерв'ю Пошуковики Читати далі...

Для любителів гострих відчуттів . Http :/ / online - gamez.ru /

Для любителів гострих відчуттів. Http ://online-gamez.ru / Ігри захопили наш світ дуже давно. Вони були в різні часи різними, і зараз, в епоху повсюдного розвитку Інтернету, людини, яка хоч раз не грав би в яку-небудь в режимі онлайн знайти дуже складно. Дуже здорово, що в Інтернеті є сайти, де об'єднані ігри різних жанрів, напрямків, для різного віку та інтересів. Наприклад, сайт . Там можна знайти безліч ігор на різний смак. Все, що потрібно, щоб почати грати - це просто зареєструватися. Ну і, звичайно, мати комп'ютер, що відповідає вимогам сучасних ігор. А вимоги ці досить високі, і про це треба пам'ятати. Мережа Інтернет взагалі накладає на наші комп'ютери безліч вимог. Однією з них, мабуть, найважливіше, це установка і постійне оновлення антивірусних програм. Зрозумійте, в Інтернеті зараз дуже багато шкідливих програм, які можуть завдати непоправної шкоди вам, вашому комп'ютеру, ваших файлів і навіть вашим фінансам.

Опубліковано: 04/04/13 @ 11:24
Розділ Безпека Сервіси Читати далі...

Тільки 15% користувачів мобільного Інтернету використовують антивірусні системи .

Тільки 15% користувачів мобільного Інтернету використовують антивірусні системи. Із зростанням кількості Інтернет користувачів зростає необхідність посилення інформаційної безпеки даних. Також важливо, щоб кожен користувач був обізнаний про свої дії і не попадався на «вудку» кібер-злочинців. В Інтернеті предостатньо корисної інформації, наприклад, про різні товари, електроніці, наклейках на телефони тощо. Дослідження, що проводяться в усьому світі, показали, що в цілому обізнаність жителів Росії про безпеку вийшла на середні світові показники. Втім, все ж мало для повного захисту від шкідливого впливу світової павутини. І захист інформації та персональних даних, а також інформаційна безпека є дуже актуальною проблемою в сучасному суспільстві. З приводу безпеки проводитися безліч форумів. Але, наприклад, на ньому розповідають про способи захисту і слабких місцях деяких програмних продуктів, що є дуже цінною інформацією для злочинців.

Опубліковано: 29/03/13 @ 01:31
Розділ Безпека Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 78

Djinni.co - пошук роботи інкогніто . PayPal , світовий лідер онлайн платежів, вперше починає набір співробітників в Україні. Потрібні PHP і Java програмісти для роботи в Берліні. Ті, хто пройде відбір, отримають безстроковий контракт і повну підтримку при переїзді. CyberVision обіцяє H-1B візи для програмістів. Список вакансій . 15-19 квітня EPAM Systems запрошує професіоналів C # на черговий Hiring Event . Компанії DataArt потрібно старший Java/Scala розробник . Гідна заробітна плата, проектні премії. Донецький національний технічний університет шукає Java програміста . Зарплата 12000 грн. Готові взяти студента, у якого захист диплома в червні 2012 року. Дніпропетровська компанія Archer Software шукає старшого Java програміста для роботи над бекендом платформи переказів Smartling . Matrix42 , провідний постачальник рішень для управління IT ресурсами підприємств у Західній Європі, шукає старшого ASP.NET розробника .

Опубліковано: 28/03/13 @ 12:21
Розділ Безпека Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 77

Перший легальний інтернет-кінотеатр MEGOGO.NET шукає старшого PHP розробника . Датської компанії SPAMfighter потрібно Reverse engineer з хорошим знанням C/C + + в Києві. Безкоштовна парковка. Компанії Codeminders потрібен Sr. Hadoop Developer з досвідом BigData, MapReduce, HBase, NoSQL DB, Pig, Hive. EPAM шукає старшого Java/Scala розробника з хорошим знанням англійської та патерну Disruptor. Банк Надра шукає Delphi/Oracle розробника . Зарплата від 5000 до 7000 грн. Всі можливості для професійного та кар'єрного росту всередині компанії. Знову Харків Компанії Brightgrove для високонавантаженого проекту потрібен Algorithm analyst з досвідом датамайнінга. Code on розмістила Python вакансію для PHP розробників , які хотіли б вивчити більш лаконічний/зручний/сучасна мова програмування c збереженням поточного рівня ЗП.

Опубліковано: 21/03/13 @ 07:32
Розділ Безпека Читати далі...

Чи існує захист від інтернет шахраїв ?

Чи існує захист від інтернет шахраїв? Інтернет технології вже міцно увійшли в усі сфери нашого життя. Електронна пошта практично замінила пошту звичайну, а для того, щоб купити квиток на поїзд чи на літак, нам уже не треба їхати в каси - достатньо замовити квиток на певному сайті, тут же сплативши його електронними грошима або за допомогою банківської карти. Навіть для того, щоб оплатити послуги ЖКГ або записатися на прийом до лікаря, нам не треба стояти в чергах а ощадкасі або в поліклініці - ми можемо скористатися інтернетом або зробити все необхідне за допомогою спеціального терміналу, в основі якого також лежать інтернет технології. Називається такий термінал інфомат , і ви, напевно, бачили його у вашому відділенні ощадкаси або у реєстраційного вікна поліклініки. А для того щоб скористатися ним, абсолютно не треба бути впевненим комп'ютерним користувачем.

Опубліковано: 14/03/13 @ 07:17
Розділ Безпека Читати далі...

Контроль влади над інтернетом .

Контроль влади над інтернетом. Отримання владою доступу до інтернет-каналах зв'язку не за горами. Сьогодні, сидячи за комп'ютерними столами , ми вважаємо себе поза досяжністю від «великого брата», але чи так складно змінити це? Найпростіший спосіб - переконати компанії додати до своїх сервісів «чорні ходи", які дозволять прослуховувати інтернет-спілкування аналогічно телефонному. Мотивацією цих дій служить, втім, як і зазвичай, боротьба зі злочинністю і тероризмом. У результаті, наприклад Skype, наділений таким «чорним ходом», дозволить розвідслужбам, відстежити спілкування, а маючи ордер і таємно прослухати розмови. Проблемою є, що використовувати такі "чорні ходи" можуть і ті, хто має не кращі спонукання. У 2004 році хтось близько півроку в таємниці контролював спілкування сотні чиновників, використовуючи вразливість мережі Vodafone.

Опубліковано: 12/03/13 @ 10:27
Розділ Безпека Читати далі...

Дайджест : переможці Ukraine Startup Awards , нові версії Linux kernel і NetBeans IDE

Добрий день, шановні читачі. Новини Оголошено переможців Ukraine Startup Awards 2013 NGINX анонсує підтримку WebSocket Protocol. Samsung декілька місяців не може пофіксити простий баг на Android-пристроях ... Аналітика Пільги зависли - Коммерсант. Думки Теорія Велика добірка книг серії Succinctly. Трохи про особливостях парсинга HTML , або чому працює color = "chucknorris" ... Наочна демонстрація роботи git branching. Від Єгора Хомакова: « Дірка »в роботі з фреймами за допомогою JavaScript і уразливість Facebook . Ubuntu на планшетах . The Play Framework at LinkedIn. trapcc - обчислення на процесорах Intel без інструкцій, за рахунок використання MMU. 10 секретів CSS3 . Презентація про оптимізації сайтів для людей з обмеженими можливостями . Практика Textillate.js - бібліотека для анімації тексту. Peer Dependencies - як уникнути проблем з управлінням пакетами в JS-плагінах. - швидкий і перевірений у боях движок автозаповнення, використовуваний в Twitter. Dropzone.

Опубліковано: 22/02/13 @ 11:55
Розділ Безпека Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16