Огляд хостингу - Хостинг Україна

Сьогодні хочу написати про новому хостингу, з яким я недавно почав співпрацювати. Скажу відразу пост не рекламний, а скоріше вдячний. Спочатку послугами Хостінг.Украіна я скористався лише для того, щоб зареєструвати домен в українській зоні, просто сподобалася ціна , яка порівняно з Imena.Ua наприклад, набагато нижче плюс до всього є можливість оплатити послуги, Яндекс Грошима, які іноді з'являються і їх дуже невигідно виводити в Україні. Трохи пізніше вирішив вивчити послуги даної організації докладніше і замовив собі хостинг для експериментів і просто щоб перевірити як це працює.

Опубліковано: 19/02/13 @ 08:15
Розділ Безпека Хостинг Читати далі...

Дайджест : в Москві може з'явитися IT - район , зарплати американських стартаперів , " латочка " для Ruby

Добрий день, шановні читачі. Новини У Москві побудують IT-мікрорайон . У США заборонили "разлочку" телефонів. Washington Post запускає сервіс перевірки фактів для обробки промов політиків . Американський Сенат намір стимулювати приплив високоосвічених іммігрантів. У Росії мають намір боротися з "чистотою інтернету" вельми кардинальними методами . Аналітика Cloud compute instances: it's not always about the horsepower . "Зарплатний віджет" для американських стартапів. Інтернет-2012 в цифрах . І трохи аналітики розвитку мобільних технологій за минулий рік .
Думки"Чому я навчився у Джейсона Фрайда (37signals) ". Теорія Думайте при розробці . Twitter engineering -. Практика Цікавий баг x86-процесорів . Нові версії Sublime Text 3 Beta??a> Критична вразливість Ruby on Rails закрита . Події Репортаж з презентації нової платформи BlackBerry 10 від RIM. Яндекс відкриває.

Опубліковано: 01/02/13 @ 10:48
Розділ Безпека Читати далі...

Дайджест : Дмитро Кушнір про податки , уразливість нульового дня в Java , SDK для авто

Добрий день, шановні читачі. Новини Виявлена ??нова критична уразливість Java . Ford випускає відкритий SDK для своїх автомобілів. Думка TechCrunch: машини - золота жила для розробників . КО: - анонсований російський комп'ютер «Ельбрус-2C +» нарешті вийшов на ринок. АналітикаНагадуємо, що на ДОУ проходить черговий опитування по мовам програмування . Поділіться, будь ласка, своєю думкою і досвідом.
Думки 13 причин не бути управлінцем . Чергова пам'ятка починаючому стартаперів . Визнання в страшному . Інтерв'ю Дід і внук Брін . Дмитро Кушнір: Для аутсорсеров не дуже актуальні пільги з податку на прибуток і ПДВ - IT Expert ТеоріяКілька хитрощів властивостей ізобрвженій в CSS: Understanding Percentage Background Position і Contain & Cover
Практика Form Follows Function - підбірка цікавих веб-віджетів.
Нові версії jQuery 1.9 final, 2.0 beta??a>, а також plugin registry .
Корисне Генератор QR-кодів для швидкого доступу до WiFi.

Опубліковано: 18/01/13 @ 11:05
Розділ Безпека Читати далі...

Найнадійніший захист для вашого комп'ютера .

Найнадійніший захист для вашого комп'ютера. У сучасному світі інтернет технології розвиваються настільки швидко, що практично щодня з'являється щось новеньке, щось таке, що робить ваш комп'ютер ще більш складним і «розумним». Але, на жаль, і творці вірусів теж не дрімають, і з кожним днем ??віруси стають все більш «проникаючими» і все більш небезпечними. І тому вже ніхто не сперечається з твердженням, що будь-який комп'ютер повинен бути захищений надійною антивірусною програмою. Однією з найпоширеніших і воістину легендарних антивірусних програм на сьогоднішній день є антивірус Касперського , який вже встиг зарекомендувати себе, як надійний захисник комп'ютерних даних не тільки від вірусів і шкідливих програм, але і від спаму. Недарма саме цей антивірус встановлений на комп'ютерах таких організацій, як Пенсійний Фонд РФ і Центробанк РФ.

Опубліковано: 11/01/13 @ 01:11
Розділ Безпека Читати далі...

Інтерв'ю з Сашком

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Так вже вийшло, що сьогоднішнє інтерв'ю це логічне продовження попереднього (до речі, ~ 6000 переглядів), хоча насправді ці два персонажі ніяк не пов'язані. З Саней я познайомився півроку тому, коли він несподівано попросив у мене інвестицій ... на що я резонно заперечив, що вбогий, бідний і взагалі «ти хто такий». В якості візуального супроводження фото, які Саня робив для реклами свого проекту, Lineage 2 сервери. Інтерв'ю рваненькое, але це на краще, все ідеальне не так вже ідеально. MaulNet: прищепити ... слухай, а як тебе звати то? Саня: Саня MaulNet: Ніштяк, Сань. Давай з самого початку.

Опубліковано: 21/12/12 @ 06:46
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Олександр Димо , Acunote : про agile , Y Combinator і мовах програмування

Вельми популярний agile-планувальник Acunote був створений нашими співвітчизниками - Глібом Аршиновим і Олександром Димо. Проект вийшов «з-під крила» відомого Y Combinator і продовжує розвиватися, незважаючи на те, що його засновники зараз працюють по різні боки океану. На жаль, відрядження Гліба в Київ зірвалася, тому поспілкуватися особисто вдалося тільки з Сашею. - Розкажи трохи про проект ... Acunote - це система управління проектами, у якої є декілька відмінних рис. Перше - вона швидка, друге - вона дозволяє побудувати процеси для всіх людей в організації, а не тільки для розробників. Юридичний відділ, відділ кадрів - вони всі можуть використовувати Acunote для управління проектами або для колаборації з усіма іншими. Третє - Acunote показує реальний прогрес проекту, з урахуванням тих завдань, які додавалися по ходу роботи.

Опубліковано: 07/12/12 @ 08:03
Розділ Безпека Читати далі...

Інтерв'ю зі школярем

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Заголовок не в образу, а навпаки в гордість. Формат інтерв'ю досить вільний. Орфографію вирішив зберегти, а як візуальний супровід виступив Гаррі Поттер. MaulNet : ОК, отже. Ну, найголовніше питання, що цікавить читаюче стадо - це скільки тобі років. Скільки? Школяр : На даний момент мені 16 років і 4 місяці. MaulNet : Ніштяк, тепер можна ім'я. Школяр : Мене звати Денис (Денчик))), а тебе Данило. Кстате приємно познайомитися. MaulNet : Не Данил, а Данечці. Мені теж приємно. Тепер, Денис, розкажи - з чого в тебе взагалі почався заробіток і в якому віці? Школяр : Окей, я буду називати тебе Данечці, а ти мене Денчик :-) Заробіток в інтернеті почався у мене як у багатьох, а саме з поштовиків, буксов і т.п. Коротше всякого лохотрону)) Але тим не менше навіть на поштовика я зміг заробити близько 5 $, що було вже непогано для найперших кроків в 13 років. MaulNet : Ага ... ага.

Опубліковано: 17/11/12 @ 05:02
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Захист email від спамерів в вашому блозі

Сьогоднішнє завдання, заховати email адресу, на сторінках вашого блогу від спамерів і ботів, які полюють за адресами на сайтах, для того щоб потім розсилати спам. Варіантів рішення задачі декілька: Не показувати E-mail адресу на сайті взагалі. Замість цього можна встановити контактну форму , не завжди зручно. Завести окремий Email на безкоштовному сервісі типу Яндекс.Пошта або Gmail . Тоді листи від ваших читачів будуть збиратися в цьому ящику, а коли почне приходити багато спаму зможете видалити цей ящик і створити новий. Також не зручно для листування. Шифрування Email адреси. Деякі пишуть свою адресу якось так admin (собака) mail.ru, деякі вставляють картинки. Все це здорово, але також не дуже зручно.

Опубліковано: 15/11/12 @ 02:27
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Елементи сайтів , що викликає невдоволення

Елементи сайтів, що викликають невдоволення Ідеальний сайт створити, швидше за все, ніхто не може. У світі, де в офісах для більшої зручності проводиться припливна вентиляція , а всяка реклама говорить, що тільки Ви гідні всього самого високорівневого, причепитися навіть до дуже гарного сайту люди знайдуть за що. Але що ж викликає невдоволення стабільно і у різній публіки? Перше, що викликає неприязнь потрапив на сайт - це наявність якихось платних послуг, особливо якщо вони стосуються того, що людину зацікавило найбільше або якщо вони пропонуються дуже нав'язливо. Більшість людей покине такий сайт, тому що приголосних платити за ефемерні цифрові плюшки знайдеться мало. Надлишок реклами теж викликає незадоволення користувачів, але вебмайстрам вона приносить прибуток. Спливаючі рекламні елементи дратують 78% користувачів, як показали дослідження, а до контекстної реклами лояльно ставляться 80% аудиторії, так що рекламу треба пускати ан сайт з розумом.

Опубліковано: 12/11/12 @ 09:31
Розділ Безпека Читати далі...

Як вивести сайт з-під фільтра : 8 нестандартних кейсів

У липні-жовтні ми з командою Сайтклінікі (офісної та дистанційною) зробили близько 50 SEO-аудитів. Більше половини проблем, з якими до нас зверталися, було пов'язано з фільтрами Яндекса, також були аудити по фільтрам Google. Очевидно, що антиспам-алгоритми, що відправляють сайти під санкції, помітно еволюціонували. Eще роки півтора тому для визначення причин пессимізації було достатньо навіть поверхневого аналізу - сайти відправлялися під фільтри за явніознаки переоптімізаціі або явнонеякісний контент. Все було просто - чистиш контент від зайвих виділень, заголовків, спамових конструкцій і перерахувань ключевивих слів, унікалізіруешь контент - і санкції знімаються. А тепер все частіше зустрічаються випадки, коли причини санкцій не є настільки очевидними. До нас постійно звертаються власники пессімізірованних сайтів, які по кілька місяців не можуть позбутися фільтрів, незважаючи на багаторазову "чистку" контенту і тривалу переписку з Платоном.

Опубліковано: 12/11/12 @ 05:54
Розділ Безпека Читати далі...

22 листопада, Львів - Lviv Testers ' Talk # 08 : More about Web Security and Requirements Testing

Черговий Testers 'Talk # 08 відбудеться Вже 22 листопада . Цього разу Семінар буде проходити за підтрімкі компанії Логіка. Нещодавно компанія переїхала в новий офіс и люб'язно запропонувала провести в ньому Черговий Testers 'Talk. Мі Із радістю погоди, и Особисто мені Дуже Цікаво побачіті Його зсередіні. Доповідачамі Testers 'Talk # 08 будуть: · Олександр Ткаченко (Engineer-Software Senior QA, Cisco Ironport ESA/SMA at Lohika): буде розповідаті про технікі розсілання спаму и методи боротьбі Із ним, кож розповість про технології DKIM, SPF/SIDF та й про Інші страшні абревіатурі. · Павло Хромчак (Engineer-Software Senior QA, Cisco Ironport ESA/SMA at Lohika): продовжено розповідь про тунелювання протоколів, підміну Мac, підміну ARP та підміну DNS , поділіться знаннями про атаки на WEP та WPA2-PSK, а кож про атаки типу "Відмова в обслуговуванні (DoS).

Опубліковано: 08/11/12 @ 02:38
Розділ Безпека Читати далі...

Як зробити безпечніше роботу комп'ютера в інтернеті

Як зробити безпечніше роботу комп'ютера в інтернеті Зараз, коли інтернет поширився на всій земній кулі і проник у багато аспектів діяльності, коли через мережу можна продавати, купувати які завгодно товари, здійснювати управління бізнес процесами компанії , листуватися з друзями на іншому краю планети в режимі онлайн, безпека відіграє значну вагому роль. Адже втративши якісь важливі дані, можна втратити навіть власну справу, і катастрофа неминуча в такому випадку. Для того щоб максимально убезпечити комп'ютерні дані або відомості в інтернеті, існують правила. Це, в першу чергу, противірусний захист за допомогою спеціалізованих програм і файрволлов. Можна програму налаштувати таким чином, що активність мережі буде обмежена необхідними рамками. Включена програма-антивірус дозволяє працювати в інтернеті набагато безпечніше, ніж без неї. Програма відсіче шкідливі джерела, знешкодить проникла таки на комп'ютер заразу - одним словом, користь суцільна. Оновлювати її потрібно час від часу.

Опубліковано: 01/11/12 @ 08:49
Розділ Безпека Читати далі...

Не ведіться на SEO - лохотрон . компанія Thesun.ru

 Думаю, майже всі хоча б раз у житті отримували "лист щастя" від якої-небудь SEO-контори з пропозицією просунути сайт. Я такі регулярно отримую і зазвичай видаляю, не читаючи - як правило, там пропонується просунути один з моїх некомерційних ресурсів. Але лист, яке спало мені сьогодні, я просто не змогла оминути увагою - якась компанія TheSun.ru пропонує просунути мій блог по запиту "просування" всього за 30716 руб! А от сам лист:
Треба ж, за словосполученням "відповіді на питання" мій блог можна просунути всього за 5921 руб., а по "книги по інтернету" - всього за 6324 руб! Те, що переходи за такими запитами мені і задарма не потрібні, це вже інше питання. Інша справа - запити "аудит сайту", "просування сайту в Яндексі", "просування сайту і оптимізація" і інші, які мають безпосереднє відношення до SEO. Але давайте подивимося, яких успіхів у просуванні досягли самі "ініціатори" перед тим, як пропонувати свої послуги іншим. Поточні позиції сайта Thesun.

Опубліковано: 17/10/12 @ 09:33
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

технології віртуалізації

Технології віртуалізації Чим же є технології віртуалізації? І що це за незрозуміла абревіатура все частіше і частіше миготить на моніторах - VDS? Якщо Ви є власником сайту, зокрема, комерційного, і не знаєте, що ж це таке, то Вам необхідно якнайшвидше вивчити, чим же є , якщо говорити по-російськи. Це, в першу чергу, хостинг. Говорячи більш конкретно - виділений сервер. Ця технологія в світі почала з'являтися зовсім недавно, але, тим не менш, вона вже є вельми значущою частиною Інетрнет-спільноти та інструментом більшості сучасних веб-майстрів. Чим же відрізняється від звичайного віртуального сервера VDS і кому послуга VDS-сервери підходить? В першу чергу потрібно відзначити людей, які мають сайт з відносно великим трафіком. Коли сайт починає перевищувати певну кількість трафіку, будь-який стандартний хостинг стане для нього, м'яко кажучи, малуватий. Виділений же фізичний хостинг за своєю ціною підходить, хіба що, справжнім гігантам серед веб-сайтів. VDS-сервер є чимось проміжним.

Опубліковано: 10/10/12 @ 11:05
Розділ Безпека Читати далі...

Спам : від тушонки до світового панування

Спам: від тушонки до світового панування Зовсім недавно я отримав від одного передплатника блогу відповідь на лист з, типу "Спамер ху ..... вистачить мені писати "ну і в такому дусі. Такі листи мені отримувати ще не доводилося. Але я зізнатися не сильно і засмутився, цей лист мене смокчемо не образило, а тільки лише дало зрозуміти, що листи мої таки читають, що кінцевих користувачів вони чіпляють, а це головне. Загалом я в коректній формі роз'яснив користувачеві, що він підписався сам, надав йому дані з бази якого числа він це зробив, а також ткнув носом пальцемв посилання по якій він цілком собі в стані відписатися . Але, користуючись нагодою, хочу ще раз передати полум'яний привіт цього передплатникуі спробувати розкрити тему спаму більш докладно. На саме справі мало хто з нас не знає що таке "спам" . На жаль, з цим явищем зіштовхувався кожен: вдома, відкриваючи поштову скриньку, ми бачимо не тільки листи-газети-чеки від комунальників, але й пачку різнокольорових «рекламок».

Опубліковано: 07/10/12 @ 08:46
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Головні принципи розкрутки сайтів в Яндексі

Головні принципи розкрутки сайтів в Яндексі Якщо ви вирішили просувати свій ресурс у системі Яндекс, дуже важливо суворо дотримуватися так званої «білої схемою» розкручування. Суть цієї схеми за великим рахунком полягає в наступному: повинна проводиться без використання спам-розсилок. Просування веб-сайту в цій пошуковій системі являє собою комплекс заходів, більша частина яких заснована на просуванні семантичного ядра ресурсу. Першим кроком є ??наповнення сайту цікавим і унікальним контентом - матеріалами, що містять набір ключових слів і фраз. Підбір ключових слів повинен проводитися з урахуванням всіх нюансів ефективного просування. Потім робиться ряд додаткових дій, серед яких реєстрація проекту в платних і безкоштовних тематичних каталогах, а також у публічних дошках оголошень. Практикою доведено, що шлях користувачів на сайти починається в основному з пошукових систем. У російськомовному сегменті Мережі Яндекс вже багато років є найпопулярнішим «пошукачем».

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:39
Розділ seo Безпека Читати далі...

На якому обладнанні і софті працюють пошукові роботи Google

Дорогі друзі, я продовжую переклад відеоматеріалів з каналу Google для вебмайстрів Google Webmaster Help . У сьогоднішньому відео Метт Каттс, керівник Google Webspam team, відкриє завісу і розповість вам про те, яке залізо і програмне забезпечення використовується для пошукових роботів Google (їх також називають пошуковими павуками, Спайдер, гуглоботамі і краулер. Загалом, як тільки не обзивають бідних роботів). Мені самому було цікаво дізнатися ці подробиці. Це як передача "У світі тварин", тільки про дорогих нашому серцю нашим сайтам пошукових роботів Гугла. Після переведення відео в кінці посту я навів цікаві відео про дата-центрах Google, які вам можуть бути цікаві. На якому обладнанні і софті працюють пошукові роботи Google Метт Каттс : Сьогоднішній питання надійшов з міста Кардіфф, Великобританія.

Опубліковано: 07/09/12 @ 06:51
Розділ Безпека Пошуковики Софт Читати далі...

На каком оборудовании и софте работают поисковые роботы Google

Дорогі друзі, я продовжую переклад відеоматеріалів з каналу Google для вебмайстрів Google Webmaster Help . У сьогоднішньому відео Метт Каттс, керівник Google Webspam team, відкриє завісу і розповість вам про те, яке залізо і програмне забезпечення використовується для пошукових роботів Google (їх також називають пошуковими павуками, Спайдер, гуглоботамі і краулер. Загалом, як тільки не обзивають бідних роботів). Мені самому було цікаво дізнатися ці подробиці. Це як передача "У світі тварин", тільки про дорогих нашому серцю нашим сайтам пошукових роботів Гугла. Після переведення відео в кінці посту я навів цікаві відео про дата-центрах Google, які вам можуть бути цікаві. На якому обладнанні і софті працюють пошукові роботи Google Метт Каттс : Сьогоднішній питання надійшов з міста Кардіфф, Великобританія.

Опубліковано: 07/09/12 @ 06:51
Розділ Безпека Пошуковики Софт Читати далі...

Звідки до нас приходить спам?

Звідки до нас приходить спам? «Лабораторія Касперського» повідомила, що загальна частка спаму, яка складає більше половини всіх електронних листів, протягом річного строку буде зменшена можливо до 65%. Ця тенденція обумовлюється ситуацією в глобальній економіці, а також сезонними факторами. Позначається зниження кількості спаму перш за все на спам-розсилках. Так що якщо раніше два з десяти листів пропонувало вам майже безкоштовний який ви і так давно вже спромоглися, то тепер навіть у відпускний сезон відзначено зниження розсилок на тему туризму та відпочинку. Такий спад пояснимо як переходом значної частини рекламодавців на законну рекламу, так і, на жаль, економічними труднощами, відчувають багатьма фірмами і вимушують їх скоротити будь-який вид реклами. Існують не тільки рекламні розсилки, але також помічено зростання популярності спам-листів, що імітують офіційні повідомлення великих соціальних мереж та інших популярних ресурсів з численною аудиторією.

Опубліковано: 29/08/12 @ 08:55
Розділ Безпека Читати далі...

Аудит сайту - 6 правил складання якісних звітів

Час від часу мої колеги з інших SEO-компаній просять мене показати шаблони або приклади аудитів, які робить . Але, по-перше, шаблонів як таких у нас немає, тому що кожен аналіз ми робимо за індивідуально розробленим планом, а по-друге, всі звіти по аудитам у нас строго конфіденційні і не виставляються напоказ. Але я з задоволенням поділюся списком основних вимог, яких ми дотримуємося при проведенні аудитів. Ці принципи спрямовані на те, щоб зробити навіть дуже складний звіт з аудиту максимально зрозумілим клієнту і відповідним його очікуванням. Як показує досвід, після вивчення таких звітів у більшості замовників майже не залишається додаткових запитань. Рекомендації з проведення аудитів 1. Аудит повинен бути направлений на вирішення конкретної проблеми, поставленої замовником. У сайту може бути 20 недоліків, і при цьому тільки 2 з них будуть стосуватися тієї проблеми, яка хвилює замовника. Тоді саме цим двом повинно присвячуватиметься 80% звіту, і тільки 20% - огляду інших питань.

Опубліковано: 14/07/12 @ 08:00
Розділ Безпека Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16