На каком оборудовании и софте работают поисковые роботы Google

Дорогі друзі, я продовжую переклад відеоматеріалів з каналу Google для вебмайстрів Google Webmaster Help . У сьогоднішньому відео Метт Каттс, керівник Google Webspam team, відкриє завісу і розповість вам про те, яке залізо і програмне забезпечення використовується для пошукових роботів Google (їх також називають пошуковими павуками, Спайдер, гуглоботамі і краулер. Загалом, як тільки не обзивають бідних роботів). Мені самому було цікаво дізнатися ці подробиці. Це як передача "У світі тварин", тільки про дорогих нашому серцю нашим сайтам пошукових роботів Гугла. Після переведення відео в кінці посту я навів цікаві відео про дата-центрах Google, які вам можуть бути цікаві. На якому обладнанні і софті працюють пошукові роботи Google Метт Каттс : Сьогоднішній питання надійшов з міста Кардіфф, Великобританія.

Опубліковано: 07/09/12 @ 06:51
Розділ Безпека Пошуковики Софт Читати далі...

Звідки до нас приходить спам?

Звідки до нас приходить спам? «Лабораторія Касперського» повідомила, що загальна частка спаму, яка складає більше половини всіх електронних листів, протягом річного строку буде зменшена можливо до 65%. Ця тенденція обумовлюється ситуацією в глобальній економіці, а також сезонними факторами. Позначається зниження кількості спаму перш за все на спам-розсилках. Так що якщо раніше два з десяти листів пропонувало вам майже безкоштовний який ви і так давно вже спромоглися, то тепер навіть у відпускний сезон відзначено зниження розсилок на тему туризму та відпочинку. Такий спад пояснимо як переходом значної частини рекламодавців на законну рекламу, так і, на жаль, економічними труднощами, відчувають багатьма фірмами і вимушують їх скоротити будь-який вид реклами. Існують не тільки рекламні розсилки, але також помічено зростання популярності спам-листів, що імітують офіційні повідомлення великих соціальних мереж та інших популярних ресурсів з численною аудиторією.

Опубліковано: 29/08/12 @ 08:55
Розділ Безпека Читати далі...

Аудит сайту - 6 правил складання якісних звітів

Час від часу мої колеги з інших SEO-компаній просять мене показати шаблони або приклади аудитів, які робить . Але, по-перше, шаблонів як таких у нас немає, тому що кожен аналіз ми робимо за індивідуально розробленим планом, а по-друге, всі звіти по аудитам у нас строго конфіденційні і не виставляються напоказ. Але я з задоволенням поділюся списком основних вимог, яких ми дотримуємося при проведенні аудитів. Ці принципи спрямовані на те, щоб зробити навіть дуже складний звіт з аудиту максимально зрозумілим клієнту і відповідним його очікуванням. Як показує досвід, після вивчення таких звітів у більшості замовників майже не залишається додаткових запитань. Рекомендації з проведення аудитів 1. Аудит повинен бути направлений на вирішення конкретної проблеми, поставленої замовником. У сайту може бути 20 недоліків, і при цьому тільки 2 з них будуть стосуватися тієї проблеми, яка хвилює замовника. Тоді саме цим двом повинно присвячуватиметься 80% звіту, і тільки 20% - огляду інших питань.

Опубліковано: 14/07/12 @ 08:00
Розділ Безпека Читати далі...

Чи вважає Google перекладені тексти дубльованим контентом ?

Дорогі друзі, пропоную вашій увазі мій черговий переклад титрів з відеоканалу Google для вебмастерів Google Webmaster Help . Сьогодні Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість про те, як Гугл відноситься до переведеним текстам і в яких випадках переведення може викликати негативні наслідки для сайту. Мій коментар : Я вважаю, що будь-який текст, який створений не людиною, а згенерований програмами або сервісами, завжди буде поступатися за якістю і привабливості для читання. Кожна мова має багато особливостей, і тільки людина, яка вільно розмовляє на ньому, може написати дійсно цікаві та корисні статті. Я от не пригадаю жодного випадку, щоб я додав в закладки або Evernote статтю, яку створив не людина, а програма або сервіс. Автоматично перекладені тексти легко розпізнати з перших пропозицій, і ні про яку якість тут говорити не доводиться.

Опубліковано: 11/07/12 @ 06:06
Розділ Безпека Пошуковики Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 12. Червень приніс 5360 $.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Для заробітку на памморефералах літо безумовно не мертвий сезон. У мене в червні вийшли зовсім непристойні цифри, великі і майже круглі. Все це починає порушувати і пестити. Доходи з реф. відрахувань зросли: 5003 $ (в травні 3161 $)
Доходи з ПАММ трохи впали: 357 $ (в травні 412 $) 7165 +165 $ (Вероніка)
7187 +103 $ (Вероніка)
5995 +34 $ (Avas)
7031 +18 $ (sven)
6482 +37 $ (TP) Скріншот по реф балансу на 1 липня (робив висновок на початку червня): Скріншот по ПАММ на 1 липня (теж робив висновок): Виходить, sven перший, хто перетнув 100%-у чистий прибуток. Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .

Про купленому форекс форумі Пам'ятаєте, я в квітневому звіті писав про те, що, мовляв, з братаном купили форекс портал? Ну так, ось він . Проект СДЛ в повному розумінні, там дуже хороший% відвідувачів постійний.

Опубліковано: 03/07/12 @ 01:49
Розділ Безпека Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки . Частина 12 . Червень приніс 5360 $ .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Для заробітку на памморефералах літо безумовно не мертвий сезон. У мене в червні вийшли зовсім непристойні цифри, великі і майже круглі. Все це починає збуджувати і пестити. Доходи з реф. відрахувань виросли: 5003 $ (в травні 3161 $)
Доходи з ПАММ трохи впали: 357 $ (в травні 412 $) 7165 +165 $ (Вероніка)
7187 +103 $ (Вероніка)
5995 +34 $ (Avas)
7031 +18 $ (sven)
6482 +37 $ (TP) Скріншот по реф балансу на 1 липня (робив висновок на початку червня): Скріншот по ПАММ на 1 липня (теж робив висновок): Виходить, sven перший, хто перетнув 100%-у чистий прибуток. Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .

Про купленому форекс форумі Пам'ятаєте, я в квітневому звіті писав про те, що, мовляв, з братання купили форекс портал? Ну так, ось він . Проект СДЛ в повному розумінні, там дуже хороший% відвідувачів постійний.

Опубліковано: 03/07/12 @ 01:49
Розділ Безпека Читати далі...

Олег Денис, Львівський Кластер ІТ - ВРО : « Пора відходіті від бодішопінгу , а переходіті Виключно до сервісів »

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;}
[Переклад на російську мову - в кінці матеріалу.] З 2010 року у Львові працює кластер ІТ та бізнес-послуг (IT-BPO Lviv cluster). Чим займається ця структура, які проекти реалізувалі, а кож про житло, Податки та місцеве лобі в інтерв'ю ДОУ розповілі Олег Денис, голова Наглядової ради Львівського кластеру ІТ та бізнес послуг, та Володимир Воробей, виконавчий директор кластеру. - Розкажіть Історію Створення кластеру. В.В. Всі почалось Зі стратегії конкурентоспроможності Львова. Проектом Займан американська консультаційна фірма Monitor Group и под годину Розробки стратегії двома основними напрямки розвитку Львова назвали ІТ (а в Ширшов розумінні - бізнес-послуги) та туризм.

Опубліковано: 03/07/12 @ 01:20
Розділ Безпека Читати далі...

Яка оптимальна щільність ключових слів для Google ?

Дорогі друзі, представляю високоповажної публіці свій новий переклад відео для вебмайстрів з каналу Google Webmaster Help . Сьогодні Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість про те, чи існує оптимальна щільність ключових слів (keyword density) при просуванні сайтів. Мій коментар: Єдиного рецепта по тому, якою повинна бути ідеальна щільність того чи іншого запиту, не існує. Щоб у цьому переконатися, достатньо подивитися провідні сайти в різних тематиках. У одних слова взагалі можуть не зустрічатися, у інших же вони можуть бути згадані десятки разів. Я робив докладний відеоурок, в якому розповів свій погляд на цей момент і показав приклади, можете його подивитися: Як дізнатися оптимальну щільність пошукових запитів . Метт Каттс : Сьогоднішній питання надійшов з району Bay Area в Каліфорнії. Питання таке: "Яка оптимальна щільність пошукового запиту: 0,7%, 7% або 77%? Або інша величина? " Давайте поговоримо про щільність ключових слів.

Опубліковано: 27/06/12 @ 08:42
Розділ Безпека Пошуковики Читати далі...

Бізнесмени в інтернет - бізнес

Бізнесмени в інтернет-бізнес Бізнесмени в інтернет-бізнес В інтернеті можна не тільки купувати, продавати або замовляти послуги, але і займатися бізнесом. Ось і підприємцеві Олегу Тинькова стало мало реального бізнесу, він подався в Інтернет. Він заснував компанію Tinkoff Digital, основними напрямками якої будуть мобільні додатки й рекламні проекти. Взагалі, про те, як заробити в Інтернеті, є багато всіляких ресурсів. Зазвичай це відео, на яких солідні чоловіки розповідають про те, як вони досягли успіху і скільки в день вони заробляють. В більшості випадків цей заробіток становить кілька тисяч рублів, рідко - доларів. Якщо зануритися в цьому глибше, то можна зрозуміти, що заробити в інтернеті не так-то просто, як розписують, якщо взагалі реально. Там дуже складна система, що зводиться до одного - розсилати листи з якими пропозиціями на електронні адреси. Загалом, звичайні люди це називають спамом. Багатьох цікавить питання, , адже комусь це вдається.

Опубліковано: 21/06/12 @ 12:34
Розділ Безпека Читати далі...

Потоки спаму зменшуються

Потокі спаму уменьшаются Потоки спаму зменшуються В даний час, використання спаму як просування веб сайту , дуже поширене. Дуже багато користувачів як просування веб сайту, так і просто для розповсюдження реклами розсилають спам. За минулий травня кількість спаму, що розсилається скоротилося на 3,4% в загальному поштовому трафіку, що в підсумку досягла мінімального значення 73,8%. Незважаючи на те, що кількість спаму зменшилась, користувачі досі піддаються великому ризику від небезпечних шкідливих вкладень в листи і від інших хитрощів шахраїв. На прикладі можна розібрати випадок, коли підробки під повідомленнями Пошти Росії приходили електронні повідомлення, в яких пропонувалося завантажити прикріплений інвойс і прийти з ним в поштове відділення. Виявилося, що прикріплений файл був троянської програмою.

Опубліковано: 19/06/12 @ 07:46
Розділ Безпека Читати далі...

Що краще - нижнє підкреслювання або тире в адресах сторінок?

Дорогі друзі, пропоную вашій увазі мій черговий переклад відео з каналу Google для вебмастерів Google Webmaster Help . Сьогодні кіна не буде. Вірніше, буде, але перекладені мною титри не будуть показуватися у відео, я публікую їх як звичайний текст. Літо, відпустки - співробітники Google теж люди. У сьогоднішньому випуску Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість свою точку зору про те, який варіант краще використовувати в адресах сторінок - нижні підкреслення між словами або тире. Мій коментар : подібна дилема час від часу зустрічається на форумах вебмастерів. Я завжди віддавав перевагу тире, але не тому, що я такий розумний, просто мені такий варіант здається більш красивим і зручним. Таку ж схему я застосовую і для назв картинок для публікації на сайтах - використовую тире між словами. В адресах сторінок можна використовувати як росіяни (наприклад, сторінка), так і англійські слова (page). Крім цього, можна писати англійськими літерами по-російськи (stranitsa).

Опубліковано: 15/06/12 @ 06:37
Розділ Безпека Читати далі...

Що краще - нижнє підкреслювання або тире в адресах сторінок?

Дорогі друзі, пропоную вашій увазі мій черговий переклад відео з каналу Google для вебмастерів Google Webmaster Help . Сьогодні кіна не буде. Вірніше, буде, але перекладені мною титри не будуть показуватися у відео, я публікую їх як звичайний текст. Літо, відпустки - співробітники Google теж люди. У сьогоднішньому випуску Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість свою точку зору про те, який варіант краще використовувати в адресах сторінок - нижні підкреслення між словами або тире. Мій коментар : подібна дилема час від часу зустрічається на форумах вебмастерів. Я завжди віддавав перевагу тире, але не тому, що я такий розумний, просто мені такий варіант здається більш красивим і зручним. Таку ж схему я застосовую і для назв картинок для публікації на сайтах - використовую тире між словами. В адресах сторінок можна використовувати як росіяни (наприклад, сторінка), так і англійські слова (page). Крім цього, можна писати англійськими літерами по-російськи (stranitsa).

Опубліковано: 15/06/12 @ 06:37
Розділ Безпека Читати далі...

Що краще - нижнє підкреслення або тире в адресах сторінок ?

Дорогі друзі, пропоную вашій увазі мій черговий переклад відео з каналу Google для вебмайстрів Google Webmaster Help . Сьогодні кіна не буде. Вірніше, буде, але перекладені мною титри не будуть показуватися в відео, я публікую їх як звичайний текст. Літо, відпустки - співробітники Google теж люди. У сьогоднішньому випуску Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість свою точку зору про те, який варіант краще використовувати в адресах сторінок - нижні підкреслення між словами або тире. Мій коментар : подібна дилема час від часу зустрічається на форумах вебмастерів. Я завжди віддавав перевагу тире, але не тому, що я такий розумний, просто мені такий варіант здається більш красивим і зручним. Таку ж схему я застосовую і для назв картинок для публікації на сайтах - використовую тире між словами. В адресах сторінок можна використовувати як російські (наприклад, сторінка), так і англійські слова (page). Крім цього, можна писати англійськими літерами по-російськи (stranitsa).

Опубліковано: 15/06/12 @ 06:37
Розділ Безпека Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 37

Компанія SPAMfighter шукає C + + розробника в Києві . Харківській компанії Waverley Software потрібно Senior Mobile Engineer для розробки додатків і віджетів, використовуючи JavaScript, HTML5, CSS3, JQuery і RESTful APIs. Компанії Astelit, ТМ life :) потрібен старший системний аналітик зі знанням SAP, який може працювати під напругою і стресом. Виробник енергозберігаючого обладнання Семпал шукає інженера-розробника контрольно-вимірювального обладнання. Вік - до 35 років. Резюме - бажано з фото. Французько-українське веб-агенство Hypernaut шукає PHP програміста з відмінним знанням Zend Framework або Symfony. Зарплата 3000 $. Платіжна система MoneXy , яка має ліцензію НБУ на випуск електронних грошей, шукає PHP програміста . Зарплата 10000 грн. Соціальна мережа Badoo (150 + мільйонів юзерів) шукає PHP/MySQL архітектора в московський офіс. Рівень зарплати: 150 000 - 250 000 руб. в міс. Харківській компанії TeamDev потрібно Project Manager зі знанням івриту.

Опубліковано: 14/06/12 @ 11:20
Розділ Безпека Читати далі...

Почастішали зломи сайтів

Участілісь зломи сайтов Почастішали зломи сайтів Злом сайтів і розсилка з їх допомогою спаму стала не такою вже великою рідкістю на просторах інтернету. Також злом сайтів може проводитися для того щоб з їх допомогою переправляти користувачів на сторонні ресурси - для цього на зламаному сайті поширюються різні посилання, зацікавившись якими користувач виявляється зовсім не там, куди очікував потрапити. І основна проблема полягає в тому, що часто навіть самі власники сайтів або майстра, чиєю професійним обов'язком є ??створення сайтів , не можуть визначити, що їхній сайт був зламаний. Дізнаються вони про це лише за те, що в пошуковій системі Google з'являється позначка про те, що сайт може містити шкідливі програми. Причому, самі віруси навіть досвідчені веб-майстри далеко не завжди можуть виявити або знешкодити. Тому подібну позначку Google вони розцінюють, як помилку пошукового робота, про що і повідомляють Google у своїй претензії.

Опубліковано: 14/06/12 @ 08:57
Розділ html та css Безпека Читати далі...

Twitter вважає « Однокласники » шкідливим сайтом

Twitter вважає« Однокласники »шкідливим сайтом Twitter вважає «Однокласники» шкідливим сайтом Сервіс мікроблогів Twitter вважає сайт соціальної мережі «Однокласники» потенційно небезпечним. Користувачам не вдається опублікувати посилання на сайт, а також з'являється попередження: «Ой! Це посилання у вашому твіті веде на сайт, який потенційно небезпечний або містить спам ». речі успішно здійснює PiterProMo. Крім розкрутки, компанія пропонує також інші послуги: створення сайтів, контекстну рекламу, банерну рекламу та ін Проблема ж у Twitter Інтернет-користувачі виявили 16 травня, коли в акаунті «Однокласників» мікроблога Twitter з'явилося посилання, що веде на одну зі сторінок соціальної мережі. При спробі переходу за посиланням ресурс показував попередження про те, що дана сторінка може бути небезпечна. У цю категорію потрапляють шахрайські сайти і ресурси з шкідливим кодом.

Опубліковано: 18/05/12 @ 03:04
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Мої висновки по пошуковому алгоритму Google Пінгвін

Моі висновки по пошуковому алгоритму Google Пінгвін Дорогі друзі, сьогодні я хочу поділитися з вами своїми думками з приводу нового пошукового алгоритму Google Penguin. На мій погляд, вперше новий алгоритм Google активно себе проявив в рунеті. До цього, за великим рахунком, алгоритми Гугла нас практично не торкалися, зате в англомовному сегменті інтернету багато вебмайстра і оптимізатори відчували ефект повною мірою. Про що це говорить? Про те, що просування в Google стає більш складним. До недавнього часу вважалося, що вивести сайт в топ 10 цього пошуковика набагато легше, ніж зробити це в Яндексі. Я ще думаю, що раніше алгоритми Google в рунеті не були задіяні повною мірою тому, що наш ринок не представляв особливого інтересу для цієї пошукової системи. Зараз ситуація змінюється. Сьогодні рунет - найбільший і швидкозростаючий ринок в Європі по кількістю інтернет користувачів. Багато в чому це обумовлено зростанням числа користувачів в регіонах і збільшення частки мобільного інтернету (за рахунок здешевлення тарифів).

Опубліковано: 17/05/12 @ 08:38
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Що таке SMO

Що таке SMO Зараз мова піде про всім відомих і всіма улюблених соціальних мережах. Саме про них, тому що SMO - це абревіатура від Social Media Optimization, що в перекладі на російську мову означає просування в соціальних мережах. До речі, якщо у вас погано з іноземними мовами не турбуйтеся і не бійтеся вивчати дані тематики, так як існує величезна кількість різних просто кишить ними. Чим же відрізняється SMO від SEO і які є основні правила та принципи просування в соціальних мережах? Так от, багато хто взагалі не розуміють, що таке SMO і відносять це просування до SEO. Однак ці поняття суттєво відрізняються. SEO - це оптимізація для пошукових мереж, для того щоб в запитах ваш сайт вискакував одним з перших. В результаті чого ймовірність того що користувач зайде на ваш сайт різко збільшується, так як більшість користувачів потрапляють на різні сайти саме з пошукових систем. Так от, а SMO це теж свого роду оптимізація, просування, але вже для людей, а не для пошукових систем. До речі.

Опубліковано: 06/05/12 @ 03:04
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Search Engines Optimization (SEO )

Search Engines Optimization (SEO) Кожен день подорожуючи по інтернету, ми натикаємося на такі поняття як розкрутка або просування сайтів або інші подібні терміни. Однак поняття SEO поки що до цього списку не входить. Багато хто вважає, що це сленг просунутих користувачів всесвітньої павутини і фахівців в області розкрутки сайтів. Насправді цей термін позначає те, чим багато хто в даний час займаються. - це абревіатура від Search Engines Optimization. На російську мову вона перекладається як «оптимізація для пошукових систем» або «оптимізація в пошукових системах». Для спрощення багато хто називає це просто пошуковою оптимізацією. Є й такі користувачі, які пишуть цю абревіатуру російською мовою - СЕО. У зв'язку з цим виникає плутанина з англомовною версією цього скорочення СЕО - Chief Executive Officer, що вносить велику плутанину в розуміння абревіатури, яка часто зустрічається в текстах в Інтернеті. Деякі вживають таке словосполучення, як «seo оптимізація сайтів».

Опубліковано: 06/05/12 @ 03:01
Розділ seo Безпека Читати далі...

Рекомендації сайтам, які просіли в Google 24-25.04

25 квітня Google викотив новий алгоритм , який, згідно офіційною заявою , спрямований на боротьбу зі спамом у видачі. Згадується, що реліз торкнувся тільки 3% запитів і всі мови, а також що зміни будуть помітні насамперед для "самих заспамленних" мов. Очевидно, російська в їх числі - після апу 25.04 на SEO-форумах Рунета піднявся неймовірний шум. Оскільки зміна торкнулося і наші сайти, ми почали розбиратися в ситуації. Після того, як були зафіксовані основні припущення, захотілося поцікавитися, а що думають про новий релізі наші зарубіжні колеги, і чи збігаються їхні спостереження з нашими.

Опубліковано: 27/04/12 @ 07:14
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15