Як вивести сайт з-під фільтра : 8 нестандартних кейсів

У липні-жовтні ми з командою Сайтклінікі (офісної та дистанційною) зробили близько 50 SEO-аудитів. Більше половини проблем, з якими до нас зверталися, було пов'язано з фільтрами Яндекса, також були аудити по фільтрам Google. Очевидно, що антиспам-алгоритми, що відправляють сайти під санкції, помітно еволюціонували. Eще роки півтора тому для визначення причин пессимізації було достатньо навіть поверхневого аналізу - сайти відправлялися під фільтри за явніознаки переоптімізаціі або явнонеякісний контент. Все було просто - чистиш контент від зайвих виділень, заголовків, спамових конструкцій і перерахувань ключевивих слів, унікалізіруешь контент - і санкції знімаються. А тепер все частіше зустрічаються випадки, коли причини санкцій не є настільки очевидними. До нас постійно звертаються власники пессімізірованних сайтів, які по кілька місяців не можуть позбутися фільтрів, незважаючи на багаторазову "чистку" контенту і тривалу переписку з Платоном.

Опубліковано: 12/11/12 @ 05:54
Розділ Безпека Читати далі...

22 листопада, Львів - Lviv Testers ' Talk # 08 : More about Web Security and Requirements Testing

Черговий Testers 'Talk # 08 відбудеться Вже 22 листопада . Цього разу Семінар буде проходити за підтрімкі компанії Логіка. Нещодавно компанія переїхала в новий офіс и люб'язно запропонувала провести в ньому Черговий Testers 'Talk. Мі Із радістю погоди, и Особисто мені Дуже Цікаво побачіті Його зсередіні. Доповідачамі Testers 'Talk # 08 будуть: · Олександр Ткаченко (Engineer-Software Senior QA, Cisco Ironport ESA/SMA at Lohika): буде розповідаті про технікі розсілання спаму и методи боротьбі Із ним, кож розповість про технології DKIM, SPF/SIDF та й про Інші страшні абревіатурі. · Павло Хромчак (Engineer-Software Senior QA, Cisco Ironport ESA/SMA at Lohika): продовжено розповідь про тунелювання протоколів, підміну Мac, підміну ARP та підміну DNS , поділіться знаннями про атаки на WEP та WPA2-PSK, а кож про атаки типу "Відмова в обслуговуванні (DoS).

Опубліковано: 08/11/12 @ 02:38
Розділ Безпека Читати далі...

Як зробити безпечніше роботу комп'ютера в інтернеті

Як зробити безпечніше роботу комп'ютера в інтернеті Зараз, коли інтернет поширився на всій земній кулі і проник у багато аспектів діяльності, коли через мережу можна продавати, купувати які завгодно товари, здійснювати управління бізнес процесами компанії , листуватися з друзями на іншому краю планети в режимі онлайн, безпека відіграє значну вагому роль. Адже втративши якісь важливі дані, можна втратити навіть власну справу, і катастрофа неминуча в такому випадку. Для того щоб максимально убезпечити комп'ютерні дані або відомості в інтернеті, існують правила. Це, в першу чергу, противірусний захист за допомогою спеціалізованих програм і файрволлов. Можна програму налаштувати таким чином, що активність мережі буде обмежена необхідними рамками. Включена програма-антивірус дозволяє працювати в інтернеті набагато безпечніше, ніж без неї. Програма відсіче шкідливі джерела, знешкодить проникла таки на комп'ютер заразу - одним словом, користь суцільна. Оновлювати її потрібно час від часу.

Опубліковано: 01/11/12 @ 08:49
Розділ Безпека Читати далі...

Не ведіться на SEO - лохотрон . компанія Thesun.ru

 Думаю, майже всі хоча б раз у житті отримували "лист щастя" від якої-небудь SEO-контори з пропозицією просунути сайт. Я такі регулярно отримую і зазвичай видаляю, не читаючи - як правило, там пропонується просунути один з моїх некомерційних ресурсів. Але лист, яке спало мені сьогодні, я просто не змогла оминути увагою - якась компанія TheSun.ru пропонує просунути мій блог по запиту "просування" всього за 30716 руб! А от сам лист:
Треба ж, за словосполученням "відповіді на питання" мій блог можна просунути всього за 5921 руб., а по "книги по інтернету" - всього за 6324 руб! Те, що переходи за такими запитами мені і задарма не потрібні, це вже інше питання. Інша справа - запити "аудит сайту", "просування сайту в Яндексі", "просування сайту і оптимізація" і інші, які мають безпосереднє відношення до SEO. Але давайте подивимося, яких успіхів у просуванні досягли самі "ініціатори" перед тим, як пропонувати свої послуги іншим. Поточні позиції сайта Thesun.

Опубліковано: 17/10/12 @ 09:33
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

технології віртуалізації

Технології віртуалізації Чим же є технології віртуалізації? І що це за незрозуміла абревіатура все частіше і частіше миготить на моніторах - VDS? Якщо Ви є власником сайту, зокрема, комерційного, і не знаєте, що ж це таке, то Вам необхідно якнайшвидше вивчити, чим же є , якщо говорити по-російськи. Це, в першу чергу, хостинг. Говорячи більш конкретно - виділений сервер. Ця технологія в світі почала з'являтися зовсім недавно, але, тим не менш, вона вже є вельми значущою частиною Інетрнет-спільноти та інструментом більшості сучасних веб-майстрів. Чим же відрізняється від звичайного віртуального сервера VDS і кому послуга VDS-сервери підходить? В першу чергу потрібно відзначити людей, які мають сайт з відносно великим трафіком. Коли сайт починає перевищувати певну кількість трафіку, будь-який стандартний хостинг стане для нього, м'яко кажучи, малуватий. Виділений же фізичний хостинг за своєю ціною підходить, хіба що, справжнім гігантам серед веб-сайтів. VDS-сервер є чимось проміжним.

Опубліковано: 10/10/12 @ 11:05
Розділ Безпека Читати далі...

Спам : від тушонки до світового панування

Спам: від тушонки до світового панування Зовсім недавно я отримав від одного передплатника блогу відповідь на лист з, типу "Спамер ху ..... вистачить мені писати "ну і в такому дусі. Такі листи мені отримувати ще не доводилося. Але я зізнатися не сильно і засмутився, цей лист мене смокчемо не образило, а тільки лише дало зрозуміти, що листи мої таки читають, що кінцевих користувачів вони чіпляють, а це головне. Загалом я в коректній формі роз'яснив користувачеві, що він підписався сам, надав йому дані з бази якого числа він це зробив, а також ткнув носом пальцемв посилання по якій він цілком собі в стані відписатися . Але, користуючись нагодою, хочу ще раз передати полум'яний привіт цього передплатникуі спробувати розкрити тему спаму більш докладно. На саме справі мало хто з нас не знає що таке "спам" . На жаль, з цим явищем зіштовхувався кожен: вдома, відкриваючи поштову скриньку, ми бачимо не тільки листи-газети-чеки від комунальників, але й пачку різнокольорових «рекламок».

Опубліковано: 07/10/12 @ 08:46
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Головні принципи розкрутки сайтів в Яндексі

Головні принципи розкрутки сайтів в Яндексі Якщо ви вирішили просувати свій ресурс у системі Яндекс, дуже важливо суворо дотримуватися так званої «білої схемою» розкручування. Суть цієї схеми за великим рахунком полягає в наступному: повинна проводиться без використання спам-розсилок. Просування веб-сайту в цій пошуковій системі являє собою комплекс заходів, більша частина яких заснована на просуванні семантичного ядра ресурсу. Першим кроком є ??наповнення сайту цікавим і унікальним контентом - матеріалами, що містять набір ключових слів і фраз. Підбір ключових слів повинен проводитися з урахуванням всіх нюансів ефективного просування. Потім робиться ряд додаткових дій, серед яких реєстрація проекту в платних і безкоштовних тематичних каталогах, а також у публічних дошках оголошень. Практикою доведено, що шлях користувачів на сайти починається в основному з пошукових систем. У російськомовному сегменті Мережі Яндекс вже багато років є найпопулярнішим «пошукачем».

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:39
Розділ seo Безпека Читати далі...

На якому обладнанні і софті працюють пошукові роботи Google

Дорогі друзі, я продовжую переклад відеоматеріалів з каналу Google для вебмайстрів Google Webmaster Help . У сьогоднішньому відео Метт Каттс, керівник Google Webspam team, відкриє завісу і розповість вам про те, яке залізо і програмне забезпечення використовується для пошукових роботів Google (їх також називають пошуковими павуками, Спайдер, гуглоботамі і краулер. Загалом, як тільки не обзивають бідних роботів). Мені самому було цікаво дізнатися ці подробиці. Це як передача "У світі тварин", тільки про дорогих нашому серцю нашим сайтам пошукових роботів Гугла. Після переведення відео в кінці посту я навів цікаві відео про дата-центрах Google, які вам можуть бути цікаві. На якому обладнанні і софті працюють пошукові роботи Google Метт Каттс : Сьогоднішній питання надійшов з міста Кардіфф, Великобританія.

Опубліковано: 07/09/12 @ 06:51
Розділ Безпека Пошуковики Софт Читати далі...

На каком оборудовании и софте работают поисковые роботы Google

Дорогі друзі, я продовжую переклад відеоматеріалів з каналу Google для вебмайстрів Google Webmaster Help . У сьогоднішньому відео Метт Каттс, керівник Google Webspam team, відкриє завісу і розповість вам про те, яке залізо і програмне забезпечення використовується для пошукових роботів Google (їх також називають пошуковими павуками, Спайдер, гуглоботамі і краулер. Загалом, як тільки не обзивають бідних роботів). Мені самому було цікаво дізнатися ці подробиці. Це як передача "У світі тварин", тільки про дорогих нашому серцю нашим сайтам пошукових роботів Гугла. Після переведення відео в кінці посту я навів цікаві відео про дата-центрах Google, які вам можуть бути цікаві. На якому обладнанні і софті працюють пошукові роботи Google Метт Каттс : Сьогоднішній питання надійшов з міста Кардіфф, Великобританія.

Опубліковано: 07/09/12 @ 06:51
Розділ Безпека Пошуковики Софт Читати далі...

Звідки до нас приходить спам?

Звідки до нас приходить спам? «Лабораторія Касперського» повідомила, що загальна частка спаму, яка складає більше половини всіх електронних листів, протягом річного строку буде зменшена можливо до 65%. Ця тенденція обумовлюється ситуацією в глобальній економіці, а також сезонними факторами. Позначається зниження кількості спаму перш за все на спам-розсилках. Так що якщо раніше два з десяти листів пропонувало вам майже безкоштовний який ви і так давно вже спромоглися, то тепер навіть у відпускний сезон відзначено зниження розсилок на тему туризму та відпочинку. Такий спад пояснимо як переходом значної частини рекламодавців на законну рекламу, так і, на жаль, економічними труднощами, відчувають багатьма фірмами і вимушують їх скоротити будь-який вид реклами. Існують не тільки рекламні розсилки, але також помічено зростання популярності спам-листів, що імітують офіційні повідомлення великих соціальних мереж та інших популярних ресурсів з численною аудиторією.

Опубліковано: 29/08/12 @ 08:55
Розділ Безпека Читати далі...

Аудит сайту - 6 правил складання якісних звітів

Час від часу мої колеги з інших SEO-компаній просять мене показати шаблони або приклади аудитів, які робить . Але, по-перше, шаблонів як таких у нас немає, тому що кожен аналіз ми робимо за індивідуально розробленим планом, а по-друге, всі звіти по аудитам у нас строго конфіденційні і не виставляються напоказ. Але я з задоволенням поділюся списком основних вимог, яких ми дотримуємося при проведенні аудитів. Ці принципи спрямовані на те, щоб зробити навіть дуже складний звіт з аудиту максимально зрозумілим клієнту і відповідним його очікуванням. Як показує досвід, після вивчення таких звітів у більшості замовників майже не залишається додаткових запитань. Рекомендації з проведення аудитів 1. Аудит повинен бути направлений на вирішення конкретної проблеми, поставленої замовником. У сайту може бути 20 недоліків, і при цьому тільки 2 з них будуть стосуватися тієї проблеми, яка хвилює замовника. Тоді саме цим двом повинно присвячуватиметься 80% звіту, і тільки 20% - огляду інших питань.

Опубліковано: 14/07/12 @ 08:00
Розділ Безпека Читати далі...

Чи вважає Google перекладені тексти дубльованим контентом ?

Дорогі друзі, пропоную вашій увазі мій черговий переклад титрів з відеоканалу Google для вебмастерів Google Webmaster Help . Сьогодні Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість про те, як Гугл відноситься до переведеним текстам і в яких випадках переведення може викликати негативні наслідки для сайту. Мій коментар : Я вважаю, що будь-який текст, який створений не людиною, а згенерований програмами або сервісами, завжди буде поступатися за якістю і привабливості для читання. Кожна мова має багато особливостей, і тільки людина, яка вільно розмовляє на ньому, може написати дійсно цікаві та корисні статті. Я от не пригадаю жодного випадку, щоб я додав в закладки або Evernote статтю, яку створив не людина, а програма або сервіс. Автоматично перекладені тексти легко розпізнати з перших пропозицій, і ні про яку якість тут говорити не доводиться.

Опубліковано: 11/07/12 @ 06:06
Розділ Безпека Пошуковики Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 12. Червень приніс 5360 $.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Для заробітку на памморефералах літо безумовно не мертвий сезон. У мене в червні вийшли зовсім непристойні цифри, великі і майже круглі. Все це починає порушувати і пестити. Доходи з реф. відрахувань зросли: 5003 $ (в травні 3161 $)
Доходи з ПАММ трохи впали: 357 $ (в травні 412 $) 7165 +165 $ (Вероніка)
7187 +103 $ (Вероніка)
5995 +34 $ (Avas)
7031 +18 $ (sven)
6482 +37 $ (TP) Скріншот по реф балансу на 1 липня (робив висновок на початку червня): Скріншот по ПАММ на 1 липня (теж робив висновок): Виходить, sven перший, хто перетнув 100%-у чистий прибуток. Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .

Про купленому форекс форумі Пам'ятаєте, я в квітневому звіті писав про те, що, мовляв, з братаном купили форекс портал? Ну так, ось він . Проект СДЛ в повному розумінні, там дуже хороший% відвідувачів постійний.

Опубліковано: 03/07/12 @ 01:49
Розділ Безпека Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки . Частина 12 . Червень приніс 5360 $ .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Для заробітку на памморефералах літо безумовно не мертвий сезон. У мене в червні вийшли зовсім непристойні цифри, великі і майже круглі. Все це починає збуджувати і пестити. Доходи з реф. відрахувань виросли: 5003 $ (в травні 3161 $)
Доходи з ПАММ трохи впали: 357 $ (в травні 412 $) 7165 +165 $ (Вероніка)
7187 +103 $ (Вероніка)
5995 +34 $ (Avas)
7031 +18 $ (sven)
6482 +37 $ (TP) Скріншот по реф балансу на 1 липня (робив висновок на початку червня): Скріншот по ПАММ на 1 липня (теж робив висновок): Виходить, sven перший, хто перетнув 100%-у чистий прибуток. Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .

Про купленому форекс форумі Пам'ятаєте, я в квітневому звіті писав про те, що, мовляв, з братання купили форекс портал? Ну так, ось він . Проект СДЛ в повному розумінні, там дуже хороший% відвідувачів постійний.

Опубліковано: 03/07/12 @ 01:49
Розділ Безпека Читати далі...

Олег Денис, Львівський Кластер ІТ - ВРО : « Пора відходіті від бодішопінгу , а переходіті Виключно до сервісів »

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;}
[Переклад на російську мову - в кінці матеріалу.] З 2010 року у Львові працює кластер ІТ та бізнес-послуг (IT-BPO Lviv cluster). Чим займається ця структура, які проекти реалізувалі, а кож про житло, Податки та місцеве лобі в інтерв'ю ДОУ розповілі Олег Денис, голова Наглядової ради Львівського кластеру ІТ та бізнес послуг, та Володимир Воробей, виконавчий директор кластеру. - Розкажіть Історію Створення кластеру. В.В. Всі почалось Зі стратегії конкурентоспроможності Львова. Проектом Займан американська консультаційна фірма Monitor Group и под годину Розробки стратегії двома основними напрямки розвитку Львова назвали ІТ (а в Ширшов розумінні - бізнес-послуги) та туризм.

Опубліковано: 03/07/12 @ 01:20
Розділ Безпека Читати далі...

Яка оптимальна щільність ключових слів для Google ?

Дорогі друзі, представляю високоповажної публіці свій новий переклад відео для вебмайстрів з каналу Google Webmaster Help . Сьогодні Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість про те, чи існує оптимальна щільність ключових слів (keyword density) при просуванні сайтів. Мій коментар: Єдиного рецепта по тому, якою повинна бути ідеальна щільність того чи іншого запиту, не існує. Щоб у цьому переконатися, достатньо подивитися провідні сайти в різних тематиках. У одних слова взагалі можуть не зустрічатися, у інших же вони можуть бути згадані десятки разів. Я робив докладний відеоурок, в якому розповів свій погляд на цей момент і показав приклади, можете його подивитися: Як дізнатися оптимальну щільність пошукових запитів . Метт Каттс : Сьогоднішній питання надійшов з району Bay Area в Каліфорнії. Питання таке: "Яка оптимальна щільність пошукового запиту: 0,7%, 7% або 77%? Або інша величина? " Давайте поговоримо про щільність ключових слів.

Опубліковано: 27/06/12 @ 08:42
Розділ Безпека Пошуковики Читати далі...

Бізнесмени в інтернет - бізнес

Бізнесмени в інтернет-бізнес Бізнесмени в інтернет-бізнес В інтернеті можна не тільки купувати, продавати або замовляти послуги, але і займатися бізнесом. Ось і підприємцеві Олегу Тинькова стало мало реального бізнесу, він подався в Інтернет. Він заснував компанію Tinkoff Digital, основними напрямками якої будуть мобільні додатки й рекламні проекти. Взагалі, про те, як заробити в Інтернеті, є багато всіляких ресурсів. Зазвичай це відео, на яких солідні чоловіки розповідають про те, як вони досягли успіху і скільки в день вони заробляють. В більшості випадків цей заробіток становить кілька тисяч рублів, рідко - доларів. Якщо зануритися в цьому глибше, то можна зрозуміти, що заробити в інтернеті не так-то просто, як розписують, якщо взагалі реально. Там дуже складна система, що зводиться до одного - розсилати листи з якими пропозиціями на електронні адреси. Загалом, звичайні люди це називають спамом. Багатьох цікавить питання, , адже комусь це вдається.

Опубліковано: 21/06/12 @ 12:34
Розділ Безпека Читати далі...

Потоки спаму зменшуються

Потокі спаму уменьшаются Потоки спаму зменшуються В даний час, використання спаму як просування веб сайту , дуже поширене. Дуже багато користувачів як просування веб сайту, так і просто для розповсюдження реклами розсилають спам. За минулий травня кількість спаму, що розсилається скоротилося на 3,4% в загальному поштовому трафіку, що в підсумку досягла мінімального значення 73,8%. Незважаючи на те, що кількість спаму зменшилась, користувачі досі піддаються великому ризику від небезпечних шкідливих вкладень в листи і від інших хитрощів шахраїв. На прикладі можна розібрати випадок, коли підробки під повідомленнями Пошти Росії приходили електронні повідомлення, в яких пропонувалося завантажити прикріплений інвойс і прийти з ним в поштове відділення. Виявилося, що прикріплений файл був троянської програмою.

Опубліковано: 19/06/12 @ 07:46
Розділ Безпека Читати далі...

Що краще - нижнє підкреслювання або тире в адресах сторінок?

Дорогі друзі, пропоную вашій увазі мій черговий переклад відео з каналу Google для вебмастерів Google Webmaster Help . Сьогодні кіна не буде. Вірніше, буде, але перекладені мною титри не будуть показуватися у відео, я публікую їх як звичайний текст. Літо, відпустки - співробітники Google теж люди. У сьогоднішньому випуску Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість свою точку зору про те, який варіант краще використовувати в адресах сторінок - нижні підкреслення між словами або тире. Мій коментар : подібна дилема час від часу зустрічається на форумах вебмастерів. Я завжди віддавав перевагу тире, але не тому, що я такий розумний, просто мені такий варіант здається більш красивим і зручним. Таку ж схему я застосовую і для назв картинок для публікації на сайтах - використовую тире між словами. В адресах сторінок можна використовувати як росіяни (наприклад, сторінка), так і англійські слова (page). Крім цього, можна писати англійськими літерами по-російськи (stranitsa).

Опубліковано: 15/06/12 @ 06:37
Розділ Безпека Читати далі...

Що краще - нижнє підкреслювання або тире в адресах сторінок?

Дорогі друзі, пропоную вашій увазі мій черговий переклад відео з каналу Google для вебмастерів Google Webmaster Help . Сьогодні кіна не буде. Вірніше, буде, але перекладені мною титри не будуть показуватися у відео, я публікую їх як звичайний текст. Літо, відпустки - співробітники Google теж люди. У сьогоднішньому випуску Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість свою точку зору про те, який варіант краще використовувати в адресах сторінок - нижні підкреслення між словами або тире. Мій коментар : подібна дилема час від часу зустрічається на форумах вебмастерів. Я завжди віддавав перевагу тире, але не тому, що я такий розумний, просто мені такий варіант здається більш красивим і зручним. Таку ж схему я застосовую і для назв картинок для публікації на сайтах - використовую тире між словами. В адресах сторінок можна використовувати як росіяни (наприклад, сторінка), так і англійські слова (page). Крім цього, можна писати англійськими літерами по-російськи (stranitsa).

Опубліковано: 15/06/12 @ 06:37
Розділ Безпека Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16