Робочі місця 54 SEO фахівців

Рабочие места 54 SEO специалистов Дорогі друзі, в 2011 році я робив добірку Робочі місця SEO блогерів . Прийшов час робити нову. Минулого разу я опитав 20 чоловік, зараз більше 50. Це наочно ілюструє, як з роками зростає планка якості статей, до якої я прагну . Не завжди виходить, але я стараюся. На цей раз я вирішив запросити не тільки блогери, але і всі високоповажне SEO-співтовариство. В опитуванні взяли участь блогери, SEO фахівці, творці популярних сервісів і програм, фрілансери, керівники компаній і агентств, аналітики і вебмастера. Їх об'єднує одне - всі вони фахівці з просування сайтів.

Опубліковано: 01/12/17 @ 08:55
Розділ seo Блоги Читати далі...

Мій звіт про SEO конференції Baltic Digital Days 2017

Мой отчет о SEO конференции Baltic Digital Days 2017 Дорогі друзі, хочу поділитися з вами свіжими враженнями про відвідування відомої SEO конференції Baltic Digital Days 2017 (BDD) в Калінінграді (). Я вдячний організатору Дмитру Шахову за те, що запросив мене виступити з доповіддю. Для мене було б честю просто відвідати конференцію, а тут з доповіддю! До цього я ніде не виступав і це був мій перший доповідь в житті. Я готував доповідь 3 місяці. Багато разів його редагував. А вже скільки разів репетирував – і не злічити Готувався, як до госэкзамену . Думаю, я міг би, прокинувшись серед ночі, розповісти будь слайд за номером, а також прочитати доповідь у зворотному порядку, починаючи з останнього слайда. Зі студентства люблю комплексний обід підхід і ретельну підготовку . Дорога на конференцію Так як я живу в Сибіру, то мені довелося добиратися з пересадкою в Москві. Мій перший літак прилетів із запізненням на 2 години, а на пересадку в Москві у мене було 1 година 15 хвилин. Тобто мій літак на Калінінград відлетів без мене.

Опубліковано: 22/08/17 @ 08:46
Розділ seo Читати далі...

Пошук посилальних донорів. Як знайти майданчики для розміщення зовнішніх посилань

mainimage-min Підбір майданчиків для просування – найбільш трудомістка частина процесу нарощування зовнішніх посилань. Особливо складно доводиться вебмайстрам, які не володіють досвідом експериментування, не мають майданчиків для тестів і вибирають загальнодоступні посилання на біржах за певним набором вбудованих показників. Таку стратегію можна охарактеризувати широко відомою фразою «пальцем в небо». У цій статті я розповім про стратегію підбору майданчиків, заснованої на аналізі посилального профілю конкурентів. Суть її полягає в тому, щоб знайти та розмістити посилання на тих самих донорів, які посилаються на ваших конкурентів .

Опубліковано: 25/07/17 @ 06:00
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Управління проектами і задачами при роботі з інформаційними сайтами. Огляд сервісу Wrike для делегування розміщення статей

Вітаю всіх читачів мого блогу. Сьогодні на порядку денному огляд сервісу за рішенням організації своїх завдань і проектів, а також делегування при роботі з інформаційними сайтами і не тільки. Як ви здогадалися з назви, сервіс носить назву Wrike і призначений для управління проектами онлайн. Але давайте почнемо по порядку і спочатку поговоримо про постановці завдання і з чим я зіткнувся вже більше 6 місяців створюючи і просуваючи інфо-сайти.
Які завдання ми розглядаємо в першу чергу при запуску інфо-сайту Наведу невеликий список того, з чим доведеться працювати при запуску сайту, не важливо інфо або звичайного комерційного. установка движка сайту на хостинг; установка плагінів; налаштування рушія, плагінів, теми (дизайну); складання семантичного ядра і відповідної структури сайту; написання та розміщення контенту на сайт; роботи з зовнішньої оптимізації (smm, посилальний профіль). Якщо брати великими мазками, то все виглядає саме так.

Опубліковано: 07/07/17 @ 11:58
Розділ seo Блоги Сервіси Читати далі...

Кейс Kwork – заощадив 1800 руб. і отримав 25 ТИЦастых посилань

2017.06.05-16.54.42 Я вже писав про фріланс біржу Kwork . Тоді в коментарях її жартома назвали біржею рабів. З однієї простої причини – все фріланс-послуги на ній ви можете замовити за 500 руб. Від вічних посилань і SEO аудиту до розробки логотипу або навіть дизайну сайту. 500 рублів це свого роду "цеглинка", з яких складається виконання стоїть перед вами завдання. Багато вебмастера з часом приходять до висновку, що рутину і багато дрібні завдання потрібно делегувати. Kwork в цьому плані — дуже зручний помічник. Цінник на послуги невисокий, а серед великого розмаїття кворков можна знайти дійсно цікаві пропозиції. Як працює Kwork? Просто в пошуку знаходите відповідну послугу і замовляєте її в пару кліків. При цьому швидкість виконання в середньому досить висока – 1-2 дні. І це дійсно так, сам не раз користувався послугами сервісу для дрібних рутинних завдань. Також є гарантія повернення коштів, але це потрібно швидше, щоб захиститися від можливих шахраїв.

Опубліковано: 15/06/17 @ 02:59
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Кейс Kwork – сэкономил 1800 руб. и получил 25 ТИЦастых ссылок

2017.06.05-16.54.42 Я уже писал про фриланс биржу Kwork . Тогда в комментариях ее в шутку назвали биржей рабов. По одной простой причине – все фриланс-услуги на ней вы можете заказать за 500 руб. От вечных ссылок и SEO аудита до разработки логотипа или даже дизайна сайта. 500 рублей это своего рода кирпичик, из которых складывается выполнение стоящей перед вами задачи. Многие вебмастера со временем приходят к выводу, что рутину и многие мелкие задачи нужно делегировать. Kwork в этом плане — очень удобный помощник. Ценник на услуги невысокий, а среди большого разнообразия кворков можно найти действительно интересные предложения. Как работает Kwork? Просто в поиске находите подходящую услугу и заказываете ее в пару кликов. При этом скорость выполнения в среднем достаточно высокая – 1-2 дня. И это действительно так, сам не раз пользовался услугами сервиса для мелких рутинных задач. Также есть гарантия возврата средств, но это нужно скорее, чтобы защититься от возможных мошенников.

Опубліковано: 15/06/17 @ 02:59
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Інфо-сайти: підсумки травня 2017 рекорд по трафіку і кількості опублікованих статей

Літо почалося в погану погоду, але зате результати в інфо-сайтах продовжують рости. Взагалі, хороша погода зазвичай саботує роботу, тому навіть на краще, що травень був холодний. Про делегування У травні був поставлений особистий рекорд по трафіку і кількості опублікованих статей. Делегування вирішує — в цьому місяці більш 50% від усієї кількості статей було опубліковано найманим контент менеджером. Я пам'ятаю, як мені незрозуміло було як же навчити людину з нуля розміщувати статті за всіма правилами, адже там дуже-дуже багато нюансів. Але очі бояться, а руки роблять. Близько тижня я записував відео інструкції і текстові пояснення для КМ, вийшло в сумі на 2 години. А потім був баден-баден і довелося половину відео переробляти під нові вимоги, заодно і ємко все розтлумачив.

У результаті контент менеджер навчилася і десь з 10 роботи стала робити практично як зробив би я. Тепер стоїть завдання знаходити контент менеджерів на постійній основі, т. к.

Опубліковано: 01/06/17 @ 01:57
Розділ seo Пошуковики Читати далі...

Инфо-сайты: итоги мая 2017 рекорд по трафику и количеству опубликованных статей

Лето началось в плохой погоды, но зато результаты в инфо-сайтах продолжают расти. Вообще, хорошая погода обычно саботирует работу, поэтому даже к лучшему, что май был холодный. Про делегирование В мае был поставлен личный рекорд по трафику и количеству опубликованных статей. Делегирование решает — в этом месяце более 50% от всего количества статей было опубликовано наемным контент менеджером. Я помню, как непонятно мне было как же обучить человека с нуля размещать статьи по всем правилам, ведь там очень очень много нюансов. Но глаза бояться, а руки делают. Около недели я записывал видео инструкции и текстовые пояснения для КМ, вышло в сумме на 2 часа. А потом был баден-баден и пришлось половину видео переделывать под новые требования, заодно и более емко все растолковал.

В итоге контент менеджер обучилась и где-то с 10 работы стала делать практически как сделал бы я. Теперь стоит задача находить контент менеджеров на постоянной основе, т.к.

Опубліковано: 01/06/17 @ 01:57
Розділ seo Пошуковики Читати далі...

Конкурс статей на DOU з призовим фондом понад 20 тис. грн

З 19 квітня по 15 червня ми проводимо конкурс статей на ДОУ. Перший приз — 10 тис. грн. Про що писати? ДОУ розповідає про те, що відбувається в українському ІТ. Ринок праці, освіта, тренди і рейтинги, цікаві історії і люди, сири і дзеркалки. Ну і скандали, інтриги, розслідування — куди ж без них. Вибір конкретної теми за вами. Єдина умова — вона повинна бути пов'язана з українським ІТ. Якщо ви вибираєте героя для статті, то це має бути український айтішник; якщо пишете про розвиток якогось ІТ-напряму, то ваш фокус повинен бути спрямований на Україну. Маленька порада: не дуже цікаві технічні статті, а також теми про бізнес і стартапи. Для таких тим вже є інші хороші сайти . Якщо ви не впевнені, цікаву ви вибрали тему чи ні — напишіть нам, ми скажемо. Умови участі та терміни Статті на конкурс приймаються до 15 червня. Підведення підсумків — 30 червня. Автор найкращої, на думку редакції ДОУ, статті отримує 10 000 грн. Автор самої популярної (за переглядами) статті — 7 000 грн.

Опубліковано: 19/04/17 @ 07:00
Розділ seo Блоги Читати далі...

Як подивитися посилання на сторінку сайту безкоштовно

Как посмотреть ссылки на страницу сайта бесплатно Дорогі друзі, в ефірі рубрика SEO відповіді . Сьогодні я хочу розповісти про те, як дізнатися зовнішні посилання на внутрішню сторінку будь-якого сайту безкоштовно. Аналіз зовнішніх посилань на внутрішні сторінки сайтів потрібен, коли ви хочете просунути сторінки свого сайту в топ. Бажано вивчити, які розміщені посилання на сторінки ваших провідних конкурентів в топі Яндекса і Google. На основі отриманої інформації можна сформувати стратегію для підживлення просуваються сторінок зовнішніми посиланнями. Для наочності я записав відео.

Опубліковано: 02/03/17 @ 08:21
Розділ seo Читати далі...

Как посмотреть ссылки на страницу сайта бесплатно

Как посмотреть ссылки на страницу сайта бесплатно Дорогие друзья, в эфире рубрика SEO ответы . Сегодня я хочу рассказать о том, как узнать внешние ссылки на внутреннюю страницу любого сайта бесплатно. Анализ внешних ссылок на внутренние страницы сайтов нужен, когда вы хотите продвинуть страницы своего сайта в топ. Желательно изучить, какие ссылки размещены на страницы ваших ведущих конкурентов в топе Яндекса и Google. На основе полученной информации можно сформировать стратегию для подпитки продвигаемых вами страниц внешними ссылками. Для наглядности я записал видео.

Опубліковано: 02/03/17 @ 08:21
Розділ seo Читати далі...

Як вчити SEO по 2 години в день, якщо немає часу

Дорогі друзі, я продовжую публікувати відео в новому форматі в рубриці SEO відповіді на shakin.ru. Мені час від часу пишуть листи з питаннями про те, як можна вчитися просування сайтів, якщо зовсім немає часу. Я зробив відео, в якому на своєму досвіді розповів про те, як можна виділяти час на самоосвіту, коли його немає:[...] Пост опублікований на блозі . The post appeared first on .

Опубліковано: 17/01/17 @ 09:21
Розділ seo Блоги Читати далі...

SEO прогноз на 2017

SEO прогноз на 2017 Дорогі друзі, в цьому пості я хочу поділитися з вами своїми думками з приводу того, як буде розвиватися сфера просування сайтів в найближчий рік і зробити SEO прогноз на 2017. Мобільність У Google мобільний індекс стане основним і буде оновлюватись частіше, ніж десктопний. Це новий виток еволюції інтернету. Думаю, незабаром Яндекс зробить те ж саме. На даний момент близько 60% всіх запитів користувачів в світовому інтернеті, за даними Google , припадає на мобільні пристрої. Тому дуже важливо, щоб у кожного сайту була мобільна версія, в ідеалі – з адаптивною версткою, яка автоматично змінюється в залежності від розміру екрана пристроїв.

Опубліковано: 10/01/17 @ 08:37
Розділ seo Читати далі...

Кращі статті 2016 року

У 2016-му було багато хороших статей, і для тих, хто щось пропустив, ми склали добірку найкращого, розділивши статті по популярності і тематик. Краща аналітика 1. Ринок IT-освіти: курси та навчальні центри підготували майже 30 тис. студентів у 2015 році . Ми вирішили розібратися, що ж відбувається на ринку ІТ-освіти, за межами класичних вузів. В опитуванні взяли участь понад 70 IT-шкіл і навчальних центрів, які навчили понад 30 тисяч студентів. 2. Рейтинг мов програмування № 7: PHP йде з п'єдесталу . Щорічна аналітика від Руслана Шевченка. У 2016 в опитуванні взяло участь 6181 людина. 3. Зарплати українських розробників — травень-червень 2016 . Поки ми збираємо анкети для свіжого зарплатного дослідження, подивіться річні результати опитування, в якому взяли участь більш як 7000 осіб. 4. Рейтинг шкіл за результатами ЗНО-2016. Аналітика . Наш користувач Сергій Городецький проробив колосальну роботу і склав рейтинг шкіл на основі результатів ЗНО-2016. 5.

Опубліковано: 29/12/16 @ 12:03
Розділ seo Читати далі...

DOU Проектор: Pixpie — сервіс оптимізації зображень

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Ідея Привіт, я Діма, співзасновник стартапу Pixpie . Мені 25, це мій перший проект, займаюся вже близько року. До нього п'ять років розробляв мобільні додатки. Pixpie — це сервіс оптимізації зображень, який допомагає веб та мобільних проектів зберігати і доставляти зображення швидше залежно від якості інтернет-з'єднання і скорочувати витрати на CDN. Ідея зробити подібний сервіс для спрощення життя мобільних розробників не покидала мене роки два.

Опубліковано: 20/12/16 @ 11:00
Розділ seo Сервіси Читати далі...

3 типу посилань, які дають максимальний SEO ефект

3 типа ссылок, которые дают максимальный SEO эффект Дорогі друзі, хочу представити вам новий формат моїх відео в рубриці SEO відповіді . Я вирішив записувати невеликі відео з актуальних питань просування сайтів в рунеті і англомовному інтернеті. Кожне відео буде представляти мій відповідь на будь-яке питання. Питання можете писати в коментарях або надсилати з допомогою форми в кінці поста. На найцікавіші питання я буду відповідати в форматі відео.

Опубліковано: 23/11/16 @ 08:16
Розділ seo Читати далі...

Акція: Знайди гарбуз на сайті, і отримай безкоштовну SEO-консультацію

Безкоштовно SEO-консультація від аналітиків SiteClinic за знайдену на сайті гарбуз! Станьте одним з трьох переможців! На честь Хеллоуїна ми влаштовуємо акцію для самих уважних. 31 жовтня рівно о 10:00 (за московським часом) на деяких сторінках сайту SiteClinic.ru з'явиться гарбуз. Знайдіть її і станьте учасником розіграшу! Правила участі:
1) Знайдіть сторінку, на якій наш програміст сховав гарбуз;
2) Клацніть по гарбузі;
3) Заповніть анкету, яка з'явиться на екрані відразу після кліка. Введіть ваше ім'я, адреса сайту та email;
4) Натисніть на кнопку «Взяти участь»;
5) Поділіться інформацією про акції в Facebook. Вітаємо, тепер ви учасник нашого розіграшу! Акція триває всього 2 дні — 31 жовтня та 1 листопада. Закінчення акції рівно в 18:00 (за київським часом). Переможці будуть визначені випадковим чином за 3 листопада в 12:00 (за київським часом). Результати акції будуть опубліковані на сторінці SiteClinic в Facebook і на цієї сторінці.

Опубліковано: 28/10/16 @ 07:45
Розділ seo Читати далі...

Англо-російський SEO словник

Англо-русский SEO словарь Дорогі друзі, в ефірі чергова стаття з мого циклу про англомовне просування . Я вирішив зробити короткий англо-російський SEO словник, щоб полегшити бажаючим освоїти англомовне просування і спілкування на зарубіжних ресурсах. До речі, поки не забув : Англомовні SEO ресурси, які я читаю, слухаю і дивлюся v.2 Я займаюся англомовним просуванням з 2007 року, і за цей час нахапався різних "слівець" Я не став переводити поширені терміни на зразок SEO, PPC і т. д., так як вони вже широко використовуються в рунеті і більшості відомо їх значення. Замість цього я протягом кількох днів згадував і записував більш спеціалізовані фрази та абревіатури, значення яких важливо знати саме для просування сайтів. Якщо значення російською вам до кінця не зрозуміло, то просто введіть у гуглі, і знайдете детальну інформацію.

Опубліковано: 27/10/16 @ 01:59
Розділ seo Читати далі...

Англомовні SEO ресурси, які я читаю, слухаю і дивлюся v.2

Англоязычные SEO ресурсы, которые я читаю, слушаю и смотрю v.2 Дорогі друзі, це чергова стаття з циклу про англомовне просування сайтів . Начебто зовсім недавно я писав пост Зарубіжні SEO ресурси, які я читаю . А це було аж у 2009 році. Багато води утекло з тих пір, і прийшов час зробити нову добірку. Інформацію по просуванню сайтів я вивчати не перестаю. SEO як було моїм самим цікавим справою в житті, так і залишилося. Заодно і ви, і я подивимося, чи старий Глобатор вижив з розуму як змінився мій стиль написання постів і список ресурсів порівняно з 2009 роком . Чесно скажу, основну інформацію по просуванню сайтів я отримую в англомовному інтернеті. Звичайно, в інтернеті теж є відмінні ресурси для самоосвіти, але як-то виходить вже на протязі багатьох років, що я навчаюся більше в закордонному сегменті. Можливо, тому, що рунет – це приблизно 1,5-2% від світового інтернету. Якщо у вас рівень англійської мови хоча б на "четвірку" в школі, то щиро рекомендую вам хоча б час від часу читати англомовні джерела з SEO.

Опубліковано: 31/08/16 @ 09:16
Розділ seo Блоги Читати далі...

SEO експеримент: як відео підвищує позиції

SEO эксперимент: как видео повышает позиции Дорогі друзі, сьогодні хочу поділитися результатами одного з своїх експериментів по просуванню сайтів. Часто працюють методики в SEO буквально лежать на поверхні, але на практиці мало хто їх застосовує. Сьогодні я розповім про те, як можна "дотиснути" сторінку до першого місця в пошуковій видачі, коли вона знаходиться на 2-10 або більш низьких місцях. Цей метод безкоштовний, вимагає невеликих затрат часу і, найголовніше, дає відмінний результат. Полягає він у тому, що на цю сторінку потрібно додати відео. Постійні читачі мого блогу знають, що я вже багато років у кінці статей на shakin.ru розміщую так званий "десерт", тобто розважальний відео з Youtube. Первісною метою при цьому було зробити так, щоб читачі після прочитання статей подивились веселий ролик, і на душі у них стало весело. Одним словом, відео в першу чергу я розміщую для створення позитивної атмосфери на блозі. На більшості сайтів краще всього розміщувати відео по темі сторінки.

Опубліковано: 18/08/16 @ 07:49
Розділ seo Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15