Вивчаємо молоді сайти з Топ. Частина 1. Генерований каталог статей.

статістіка сайта У минулому пості я викладав список з 38 молодих, але вже успішних сайтів. Їх потрібно вивчати! При чому бажано вивчати саме ті, на які веде відносне невелика кількість беків (до ~ 200). Більшість з тих 38 сайтів все ж мають досить сильну посилальну складова, такі краще залишити на потім. Почнемо з sidinga.ru. Сайт знаходиться на дев'ятого позиції за запитом "сайдінг». Його вартість за Пульта - 25.000 рублів. SeoBudget знаходить всього лише ~ 50 беків на sidinga.ru. Тому приклад дуже цікавий. Тобто, дуже жирний запит, сайту півроку, беків мало, в Яке немає. Судячи з відкритої статистики - трафік з Яндекса на цей комерційний сайт порядку ~ 150 хостів щоденно. До цього доходило і до ~ 250 хостів, що для вузької будівельної теми на мою непогано.
Як нам чемно підказує PR-CY.

Опубліковано: 04/05/11 @ 12:26
Розділ seo Пошуковики Читати далі...

Вивчаємо молоді сайти з Топ. Частина 1. Генерований каталог статей.

статістіка сайта У минулому пості я викладав список з 38 молодих, але вже успішних сайтів. Їх потрібно вивчати! При чому бажано вивчати саме ті, на які веде відносне невелика кількість беків (до ~ 200). Більшість з тих 38 сайтів все ж мають досить сильну посилальну складова, такі краще залишити на потім. Почнемо з sidinga.ru. Сайт знаходиться на дев'ятого позиції за запитом "сайдінг». Його вартість за Пульта - 25.000 рублів. SeoBudget знаходить всього лише ~ 50 беків на sidinga.ru. Тому приклад дуже цікавий. Тобто, дуже жирний запит, сайту півроку, беків мало, в Яке немає. Судячи з відкритої статистики - трафік з Яндекса на цей комерційний сайт порядку ~ 150 хостів щоденно. До цього доходило і до ~ 250 хостів, що для вузької будівельної теми на мою непогано.
Як нам чемно підказує PR-CY.

Опубліковано: 04/05/11 @ 10:17
Розділ seo Пошуковики Читати далі...

Інтерв'ю з директором студії ВебПромо: обговорюємо SEO в Україну і буржунете.

Нещодавно до мене написав власник однієї студії, яка займається просуванням клієнтів в Україну і буржунете. Запропонував взяти у нього інтерв'ю. Ну, чому б і ні. Вийшло непогано: MaulNet : Давай розповідай. У тебе означає яка-та фірма, яка займається пошуковим просуванням в США і Україною? Так? Антон Воронюк : Фірма не якась, а цілком конкретна - WebPromo (web-promo.com.ua). І ми займаємося розкручуванням, контекстом та веб-аналітикою для українських та західних клієнтів. (команда блатних гуру з ВебПромо)
MaulNet : Приголомшливо. Чому обрані такі ось напрями - США і Україною? Ну, Україні зрозуміло, маленька конкуренція, слабкі алгоритми тамтешнього Гугла, словом, халява. Але і замовники, напевно, платять салом і хлібцями. У чому я не правий? Антон : Україні, тому що тут знаходимося географічно, та і з клієнтами конкуренцією останні роки тут все нормально. Вже сформувався ряд своїх сильних промоутери.

Опубліковано: 03/05/11 @ 10:19
Розділ seo Блоги Реклама Читати далі...

TrustLink як альтернатива Sape

В останні півроку активно гуляє думка, що TrustLink єдина реальна альтернатива Sape з точки зору заробітку на вебмастера. Так це, чи не так? Спробуємо розібратись. Хто не в курсі: TrustLink це підпроект SeoPult, сеопультовская біржа оголошень, в якій розкупаємість на нормальних донорах величезна. Оголошення в ній виглядають так: Рекомендую таку штуку розміщувати не в підвалі, а в меню. При чому на скріншоті реальний приклад, цей самий wildberries.ru викупив більше десятка посилань на одному донорі (на різні свої сторінки). Велика розкупаємість = від кількох сотень до ХХХХ проданих ссилкомест в перші пару-трійку тижнів. Однак справа в тому, що більша розкупаємість аж ніяк не означає великий дохід. Тобто, за моїми прикидками на нормальному такому дворічному донорі з Яка середня місячна ціна посилання в Трасті - 2 рублі . Тоді як в Sape можна добитися з таким же донором середньої ціни в 10 рублів .

Опубліковано: 02/05/11 @ 08:55
Розділ seo Читати далі...

SEO привітання з Новим Роком

1293797431 yandex bar SEO привітання з Новим Роком На вулиці справжня зима, до Нового Року залишилися лічені години і в цей чудовий день я хочу привітати всіх Seo фахівців, php-програмістів, web-дизайнерів і всіх інших людей з наступаючим 2011 роком. Людина завжди прагне до досконалості і в зв'язку з цим, хочу побажати, яким би добрим чи поганим не був 2010 рік, що б 2011 був набагато краще і цікавіше ніж його попередник. Ну і загалом, відмінною оптимізації, швидкої расруткі і ні єдиної самописні CMS в наступному році! Постовий: Як залучити рефералів знає мій колега з блогу zarabotokest і з задоволенням поділиться з вами. P.S. під Новий Рік купив собі відмінний ноутбук Toshiba . По справжньому новорічні ціни на ноутбуки.

Опубліковано: 01/05/11 @ 04:03
Розділ seo Блоги Читати далі...

Продовження історії по SeoDed.ru або наскільки небезпечна партнерка OZON.ru

Нагадаю, приблизно два місяці тому seoded.ru потрапив під АГС, через деякий час я написав про це пост. Після чого - через один апдейт або два - seoded.ru таки повернувся в індекс Яндекса. Що вплинуло на Яндекс? Чорт його знає, власник seoded.ru робив на сайті лише одна зміна. Він прибрав висновок контенту партнерської програми OZON.ru. Так, це суттєво, АЛЕ! Він прибрав його лише з однієї сторінки. З одного довбали сторінки! Є теорія, що Яндекс занижує і агеесіт сайти, котрі автоматично виводять контент за партнерке Озона. Так, логічно агеесіть ресурси, що складаються переважно з партнерського контенту, але seoded.ru до таких зарахувати не можна. Так що, може, в Яші на Озон особливу пристрасть, все ж таки частково це конкурент Яндекс.Маркет. Ну, а навіщо високо ранжувати сайти, які підвищують обороти конкурента? Не, не, почекайте, а навіщо їх взагалі ранжувати? Тільки не наводите в приклад ці ссилочку: Вони Яндексу вигідні, так як просто додають зручності юзеру. Seoded.

Опубліковано: 29/04/11 @ 08:27
Розділ seo Читати далі...

Безкоштовна реклама в біржах посилань

Бесплатная реклама в біржах ссилок Контекст, банери, постові, огляди - все це добре, все це реклама і від усього цього є вихлоп. Але хто не хоче пропіарити якийсь продукт чи сервіс абсолютно безкоштовно? Я думаю, хочуть усі. Я скажу більше, все не тільки хочуть, але й можуть. Насправді, ідея далеко не нова, багато хто вже давно користуються цим, а багато хто не помічають або попросту не здогадуються, ось таких людей мені б і хотілося трохи підштовхнути. Всі ми знаємо такі відомі біржі посилань, як sape , блогун , gogetlinks , ротапост і т.д. і кожен з нас працює в одній, а деякі і у всіх цих біржах, причому неважливо, ким ми працюємо, оптимізатором або вебмайстром, головне щоб знали як створити рекламну компанію. ...

Опубліковано: 29/04/11 @ 06:43
Розділ seo Блоги Реклама Читати далі...

Must have WordPress SEO плагін

В анонсі плагіна я прочитав що вона з розряду тих які ви повинні однозначно встановити у своєму блозі, подумав що це просто реклама, ознайомився з описом плагіна, поставив на тестову майданчик, поколупався з настройками і тепер повністю згоден з анонсом. Всі хто піклується про правильну пошукової оптимізації WordPress блогу , повинні обов'язково встановити плагін WordPress SEO . З того що здалося мені корисним, за перші 5 хвилин перегляду налаштувань: Вміє прибирати/category/з посилань на рубрики Вміє додавати додаткову інформацію в заголовок і в підвал RSS стрічки і проставляти nofollow на посиланнях в RSS стрічці. Має інтерфейс для редагування файлів robots.txt і. htaccess (корисно для тих, хто не дружить з ФТП) Вміє працювати з XML-картами сайту. (Можна відключити плагін Google XML-Sitemap) Крім того що він генерує XML карти, він ще й сповіщає пошуковики про це. Правда з Яндексом він не знайомий.

Опубліковано: 28/04/11 @ 08:32
Розділ seo wordpress Блоги Читати далі...

Особливості розкрутки сайту статтями

Розкрутка сайту статтями - мабуть, самий популярний спосіб просування сайтів в інтернеті , так як він вирішує відразу кілька завдань: - дає посилання з потрібними анкорами, які не тільки підвищують трастові та «вага» просуваються сторінок, але і допомагають користувачам перейти на потрібні вам сторінки; - інформує клієнтів про які надають вами послуги або пропоновані товари; - формує вітання пошуковими системами зв'язку між сайтами; - сприяє поповненню інтернету цікавими, якісними і корисними статтями з відповідної тематики. Як розкрутити сайт статтями правильно ? Помилково вважати, що головне - це розміщення «який-небудь» статті, але з потрібними посиланнями і ключевикам, навіть якщо стаття буде на двох, трьох рівнях від головної сторінки сайту і шансів на її прочитання небагато. Навіть якщо це буде всього один безграмотний читач, погано переписаний і нечитабельним текст сформує у нього негативне уявлення про компанію.

Опубліковано: 26/04/11 @ 01:39
Розділ seo Читати далі...

Пошуковик Google враховує посилання з Twitter і Facebook

Пошуковик Google враховує посилання з Twitter і Facebook Один із найшанованіших googlовцев Метт Каттс (Matt Cutts), нагадаю він є керуючим відділу по боротьбі зі спамом Google, записав нове відеозвернення в рамках спеціального проекту YouTube Googles 'Webmaster Help Channel, в якому розповів про вплив посилань з Twitter і Facebook на видачу Google. Як сказав Метт, ці посилання враховуються пошукачем, але кожна посилання має свою вагу, пропорційно репутації автора, який опублікував цю посилання. Як розраховується репутація користувачів твіттера і Фейсбук гуглом поки не відомо і врятли стане відомо ......

Опубліковано: 26/04/11 @ 08:33
Розділ seo Безпека Пошуковики Читати далі...

26 хеш-тегів в твіттері з розкручування сайту й блогінгу

Хеш-теги в твіттері використовуються для того, що б виділити потік повідомлень на одну тему. Наприклад, якщо ви бажаєте подивитися, що пишу в твіттері про Drupal - потрібно ввести у вікно пошуку хеш-тег (що б відфільтрувати лише російськомовні твіти, вказуйте зону пошуку -). Якщо Ви бажаєте, що б ваше повідомлення з'являлося в тематичному потоці - додавайте відповідний хеш-тег у свій твіт. Особливо корисно так робити, якщо Ви анонсуєте в твіттері посилання на новий матеріал на своєму блозі або сайті з метою залучити додатковий трафік. Я часто користуюся хеш-тегами в тві, особливо що мають відношення до моєї роботи.

Опубліковано: 25/04/11 @ 04:08
Розділ seo Блоги Читати далі...

З яких сайтів потрібно купувати посилання, а з яких ні

З яких сайтів потрібно купувати посилання Сьогодні уявити собі просування сайту в топи пошукових систем без покупки посилань або неможливо, або вкрай важко. Посилання з різних сайтів приносять різний ефект - одні посилання значно піднімають позиції, а інші просто не працюють. Важливо вміти розуміти, з яких сайтів потрібно купувати посилання, а з яких ні. Так ви не тільки скоротіть час просування, а й значно скоротите витрати. У якості вихідних даних я взяв статистику з поста в блозі gogetlinks ( зображення взяті теж звідти), де були досліджені більше 6000 сайтів за різними параметрами і наявність/відсутність фільтрів від пошукових систем. Відвідуваність Як видно з скріншоту, залежність відвідуваності і вірогідність наявності фільтра від пошукових систем лінійна, тобто чим вище відвідуваність, тим менше вірогідність наявності фільтрів і навпаки. Імовірність того, що на сайт з відвідуваністю вище 1000 осіб на добу накладені фільтри всього 1.

Опубліковано: 23/04/11 @ 08:32
Розділ seo Блоги Читати далі...

Міжнародне інтерв'ю - Джеральд Вебер, відомий SEO-спеціаліст, президент SEM-Group.net, США

Міжнародне інтерв'ю - Джеральд Вебер, американський SEO-спеціаліст, президент SEM-Group . net Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Джеральд Вебер, відомий американський SEO-спеціаліст, президент компанії Search Engine Marketing Group (Х'юстон, штат Техас), співавтор новинного ресурсу для оптимізаторів . Мені було дуже цікаво взяти інтерв'ю у Джеральда і дізнатися про американський SEO з перших рук. Отже, зустрічайте - Джеральд Вебер! Джеральд, розкажи, будь ласка, про те, як ти прийшов у сферу просування сайтів? Я почав свою роботу в місцевій фірмі з пошукового маркетингу і займався продажами. У мене добре виходило продавати SEO і SEM послуги різним компаніям, але кожен раз, коли я добивався гарних показників, моя фірма змінювала комісію за продаж. Іншими словами, вони робили все, щоб я багато не заробляв, а їх гаманець був туго набитий. У грудні 2005 року мені все це набридло і з тих пір я став працювати сам на себе. З того моменту я і вирішив вивчати SEO.

Опубліковано: 22/04/11 @ 04:07
Розділ seo Інтерв'ю Читати далі...

Як змусити посилання працювати? 15 принципів нарощування посилань


Коли мова заходить про посилання, у багатьох знайомих оптимізаторів прокидається ностальгія за минулими часами, коли будь-якого конкурента в топі можна було обійти, просто збільшивши контрольний бюджет. З появою MatrixNet ставлення Яндекса до посилань змінилося :
 - Вага заслання став корелювати з якістю акцептора (просувного сайту);
 - Додалися тимчасові чинники впливу посилань;
 - Стала враховуватися "посилальна історія";
 - Seo-посилання стали визначатися пошуковою системою і враховуватися по-різному для комерційних і некомерційних запитів;
 - З'явилася кореляція відсотка входжень у анкор з входженнями в текст сторінки;
 - І т.д. Іншими словами, зовнішні посилання стали сильно корелювати з іншими чинниками ранжирування, вплив посилальної маси на позиції суттєво зменшилася.

Опубліковано: 22/04/11 @ 01:34
Розділ seo Блоги Читати далі...

Відео-курс "Оптимізація і правильне просування сайту"

Оптимізація і правильне просування сайту Сьогодні я починаю нову рубрику "Відео-курси та відео-уроки". У ній я буду розміщувати сслкі на скачаіваніе відеокурсів і відеоуроків по СЕО. Ну і звичайно ж буду коментувати запропоновані курси. І так почнемо ми з курсу "Оптимізація і правильне просування сайту", Автор: Максим Карелін, рік виходу: 2010. Досить непоганий відео курс хоча я для себе в ньому нового практично не знайшов. курс буде дуже корисний новачкам. Хоча й бувалі його теж подивляться з користю. Загалом рекомендую: Завантажити відео-уроки "Оптимізація і правильне просування сайту" безкоштовно: одним файлом з Litetbit - http://letitbit.net/download/ 29937.2fb500162d1ab9deccc1aa1cdc8e/video-optimizator.rar.html архівами по 120 мб з DepositeFile http://depositfiles.com/files/q84d0vbsp http://depositfiles.com/files/7 ? 16mvv3a http://depositfiles.com/files/t2ejhdm6h http://depositfiles.com/files/3vrxmsn8w http://depositfiles.

Опубліковано: 22/04/11 @ 08:33
Розділ seo Читати далі...

Відповіді на питання по просуванню, № 3За останні два Денел питань прийшло набагато більше, ніж за два тижні до цього, і більшість з них вимагають розширеного відповіді. Тому я вирішила розбити відповіді на 2 групи: 1 - відповіді на питання по внутрішньої оптимізації і якості сайтів, 2 - відповіді на питання по посиланнях. Сьогодні відповідаю на питання про внутрішньої оптимізації . Ще приходили питання особистого характеру, відповіді на які можна знайти в моїх інтерв'ю у Глобатора та Терехова . Нагадую, що питання мені можна надіслати через цю форму . Отже, відповіді:

1. Питання про дублі сторінок Анастасія: Кажуть, що дублі сторінок в межі одного сайту - це не зовсім добре. Хотілося б дізнатися, як виявити, чи є на сайті дублі сторінок, що це за сторінки і як з ними боротися. Також цікаво, чи потрібен для виявлення дублів сторінок спеціальний софт або досить загальнодоступних сервісів. Можна дуже просто виявити дублі всередині контенту за допомогою розширеного пошуку Яндекса .

Опубліковано: 19/04/11 @ 11:05
Розділ seo Читати далі...

Seo toolbar-и для вебмайстрів

Seo toolbar-и для вебмайстрів Спонсор посту: Кращий хостинг для wordpress , автоматичне створення та хостинг сайтів на вордпресу Для оптимізаторів існує величезна кількість програм. Однак не залежно від того наскільки вони гарні, слід використовувати додатки до браузерів - тулбари. Вони допомагають в дуже швидкому режимі під час перегляду сайтів в Інтернеті визначати їх показники (ТІЦ, PR і багато інших). Цей список toolbar'ов допоможе максимально полегшити життя сучасних оптимізаторів в просуванні своїх і клієнтських проектів. Ось і сам список: 1. RDS - найкращий плагін в рунеті. У ньому є величезна кількість функцій, що перерахувати просто неможливо. Багато хто з цих функції просто незамінні для seo фахівців. Можна виділити наступні найцікавіші функції - історія тиц, історія індексації сайту пошуковою системою Яндекс, статистика сайту, показує продає сайт посилання чи ні, рівень вкладеності сторінок. 2. Sape toolbar - ще один незамінний помічник при купівлі посилань в біржі SAPE.

Опубліковано: 18/04/11 @ 08:40
Розділ seo Читати далі...

Як знайти хорошого SEO-фахівця на роботу в офіс

За 6 років роботи в SEO-студії мені багато разів доводилося шукати співробітників у свій відділ і це не така легка задача, як може здатися з боку, принаймні в нашому місті. Ще років чотири тому знайти фахівця з досвідом на посаду оптимізатора в Одесі було практично неможливо. Та що тут говорити - ніхто з претендентів навіть не міг відповісти на запитання, що таке SEO і припустити, чим доведеться займатися в нашій компанії. Зараз ситуація змінилася - Минулого місяця ми знову відкрили вакансію оптимізатора і здобувачів, що мають поняття про SEO, було вже куди більше, ніж минулого разу (протягом тижня ми проводили по 3-4 співбесіди на день). Але й тут проблема - виявилося, що багато людей просто не можуть дати реальну оцінку своїм знанням . Наприклад, багато здобувачі з досвідом роботи в інших компаніях, які претендували на посаду старшого оптимізатора, не змогли відповісти на питання, від чого залежать терміни і ціна просування і що таке внутрішня перелінковка.

Опубліковано: 18/04/11 @ 02:07
Розділ seo Блоги Читати далі...

Ефективні посилання для пошукової системи Яндекс

Ефективність посилальної маси для пошукової системи Яндекс перш за все залежить від мети, яку необхідно досягти. Спочатку пропоную вам розглянути найбільш затребувані завдання. До кожної будуть вказані найбільш важливі акценти, на які потрібно звертати виймання при закупівлі посилань. У кінці статті наведено критерії, які потрібно використовувати практичні завжди. Тематичний індекс цитування ТІЦ . Для чого потрібен цей показник в пошуковій системі Яндекс? У багатьох відразу може виникнути асоціація з монетизацією ресурсу. Але нас цікавить тільки просування. Якщо просувний ресурс доданий в Яндекс Каталог (далі ЯК), то для ранжирування всередині категорії каталогу дуже важливий показник ТІЦ. Чим вище ТІЦ ресурсу, тим вище позиція в категорії ЯК. При покупці посилань для нарощування ТІЦ слід знати наступне: Найбільший ефект дають посилання з ресурсів, які знаходяться в ЯК. Велике значення має тематика донора. Нульові донори (у яких ТІЦ дорівнює 0) так само дають потрібний ефект.

Опубліковано: 18/04/11 @ 09:00
Розділ seo Пошуковики Читати далі...

WebEffector: автоматичне просування vs. ручна закупівля посилань

sape webeffector Почнемо з того, що якщо біржі посилань за типом Sape, MainLink, SeoZavr і т.д. - Це системи для ручної купівлі-продажу посилань , і нарощуванню таким чином необхідної для просування посилальної маси, то WebEffector і іже з ним (SeoPult, Rookee) - це автоматичні сервіси просування , які закуповують посилання через ті ж біржі. Розберемося в плюсах і мінусах автоматичної системи розкрутки. Для початку, WebEffector себе позиціонує як сервіс для кінцевого користувача, а не для продвіженцев. Мовляв, все, що вам потрібно - це загнати адресу продвігамой сторінки в систему, і вона сама визначить список ключових слів, складе Анкор, розрахує бюджет і закупить посилання. А власнику сайту залишається лише потирати ручки і чекати скаженого трафіку. І в підсумку недосвідчені в своїй справі оптимізатори, як правило, користуються автоматизованими помічниками, тоді як, вибачте за каламбур, «просунуті» просувають самі.

Опубліковано: 17/04/11 @ 08:30
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15