Чи можуть ціни на посилання бути різними?

Чи можуть ціни на посилання бути різними? Багато seo-фахівці знають, що всі продукти на ринку пошукової оптимізації (посилання, домени та інші) не мають точних цін. Наприклад, посилання з однакового сайту вам можуть продавати відразу кілька осіб і при цьому вартість буде відрізнятися в 2 рази. Напевно багато хто, хто працювали з сервісом Digitalpoint стикалися зі схожою ситуацією. Так що можна твердо сказати що одна і та ж посилання може продаватися за різну ціну. Зараз хотів би розповісти мою історію. Нещодавно мені треба було кілька посилань з сайтів, у яких pagerank 2-3 з тематики датінг. Після відкриття відповідних тем на форумах: http://forums.digitalpoint.com/ і http://www.textlinksforum.com/, я одразу отримав кілька пропозицій від власників сайтів. Три людини пропонували купити посилання майже що з одних і тих же сайтів. Але найцікавіше мені здалося в ціні. Перший запропонував купити за одну вартість, другий в два рази дорожче, а третій взагалі майже в чотири рази дорожче.

Опубліковано: 18/05/11 @ 09:59
Розділ seo Читати далі...

Спостереження: як впливають погані посилання на позиції сайту

У зв'язку з тим, що до експериментів і спостереженням з досвіду помічений особливий інтерес, я буду намагатися частіше публікувати їх у своєму блозі. Сьогоднішнє спостереження стосується дії посилань, куплених через біржі і агрегатори. Оптимізатори давно сперечаються про те, чи можуть негативні зовнішні фактори вплинути на позиції . Одні впевнені, що велика кількість поганих посилань може загнати сайт під фільтр, інші - що це абсурд, тому що таким чином можна було б труїти конкурентів і розробники пошуку такого не допустили б. Вважаю, що частково правда є в обох твердженнях. Згідно з моїми спостереженнями, посилання з говносайт можуть погано позначитися на позиціях сайту , але тільки за певних умов (розповім про них у висновках в кінці статті). Отже, спостереження. Пару місяців тому нам надійшов новий клієнт - перейшов від іншої відомої компанії (позиції якийсь час трималися, але потім різко опустилися за межі п'ятої сотні).

Опубліковано: 18/05/11 @ 10:04
Розділ seo Блоги Читати далі...

Чи дає Google перевагу сайтам з Google AdSense

русскіе тітри Дорогі друзі, пропоную вашій увазі свій новий переклад титрів для відеоматеріалів з англомовного каналу Google для вебмастерів GoogleWebmasterHelp . У сьогоднішньому відео Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість про те, чи дає Google перевагу сайтам, на яких встановлені контекстні оголошення Google AdSense. Чи дає Google перевагу сайтам з Google AdSense Для відображення переведених мною російських титрів після запуску відео потрібно вибрати "Russian", клікнувши по показаної іконці: Якщо перейти на сторінку відео на Youtube, клікнувши по його назві, і розкрити опис ролика, то можна побачити фразу "Russian subtitles provided by Mike Shakin". Питання : Сьогодні питання від Ніка із міста Ванкувер. Нік запитує: "Чи дає Google перевагу сайтам, на яких розміщені оголошення AdSense? Я часто чую, що деякі SEO експерти це стверджують. Мені здається, в цьому є сенс, тому що Google є корпорацією і вона зацікавлена ??у максимальному прибутку.

Опубліковано: 11/05/11 @ 07:12
Розділ seo Безпека Пошуковики Реклама Читати далі...

Заробляємо граючи - це вам не посилання!

Ось вже не чекав, що буду писати щось подібне, але вчора до мене прийшла просто геніальна ідея як заробити в інтернеті просто граючи в ігри. До речі, витрачати час на гру теж не обов'язково, зараз розкрию карти. Колись давно, я купив для себе гру під назвою Team Fortress 2 - командний 3D екшн від першої особи і досить сильно занурився в гру, дуже вже вона мене затягла. З тих пір пройшло достатньо часу і я іноді «вбиваю» пару годин в інтернет баталіях. Грі вже більше 2х років, але розробники постійно додають в неї щось нове. Якщо бути точніше - зброя та шапки. Якщо зброя служить нам лише для знищення ворога, то шапки це окремий привід для гордості. Ти можеш бути хріновий гравцем, але якщо на твоєму персонажа рідкісна шапка - ти феєрично крутий. Ось про це то мова і піде. Не складно здогадатися, що якщо за два з гаком роки гра не втратила свою популярність, то в ній є і свої фанатики, або як усі звикли їх називати - задроти.

Опубліковано: 08/05/11 @ 02:41
Розділ seo Блоги Читати далі...

SEO прогноз на 2011 рік

SEO прогноз на 2011 рік Дорогі друзі, за традицією, я роблю SEO прогноз на 2011 рік. У минулому році я писав пост Тенденції SEO в 2009 році і прогноз на 2010 . Які методи просування будуть найбільш ефективними в 2011 році При просуванні сайту бажано використовувати максимальну кількість методів. Я б розподілив методи просування сайтів в рунеті в 2011 році в такий спосіб (за групами ефективності): Мінімальний ефект: - посилання з форумів (з підписів і повідомлень); - дошки оголошень; - каталоги сайтів; - посилання з профілів; - коментування сайтів та блогів (найпримітивніший і малоефективний); - кросспостінг; - залучення відвідувачів з сервісів питань і відповідей; - RSS агрегатори; - анонси матеріалів сайту або блогу в сервісах соціальних новин і на форумах; - e-mail розсилка (наприклад, через subscribe.ru або content.mail.ru); - соціальні закладки (працюють лише для Google).

Опубліковано: 08/05/11 @ 08:09
Розділ seo Блоги Читати далі...

З Різдвом! | Мастерплан з розкручування сайту

Майстер -план по розкрутці сайту Вітаю всіх з Різдвом Хрестовій! Всіх благ! Ну і маленький подарунок у вигляді відео курсу "Мастерплан з розкручування сайту" від Юсуфа Губайдулліна. Відеокурс "Майстер-план по розкрутці сайту" - це докладне керівництво по розкручуванню абсолютно будь-якого сайту до максимальної відвідуваності! У даному відео курсі, все пояснюється крок за кроком, простою людською мовою, в доступному для освоєння вигляді! Відеокурс "Майстер-план по розкрутці сайту" складається з десяти навчальних частин (модулів). Ви можете використовувати кілька шляхів розкрутки сайту:
1) Ви можете використовувати тактики
Кожен модуль, по суті, являє собою ключ до відвідувачів. Тобто ви можете прослухати один модуль, застосувати інформацію тільки з нього і вже отримати результат. Тому, якщо у вас немає часу на прослуховування всього курсу цілком, то окремі його частини можуть стати для вас тактиками просування.

Опубліковано: 06/05/11 @ 08:10
Розділ seo Читати далі...

Кнопка Google "+1" - нове соціальне SEO.

Кнопка "+ 1" з'явилася в зарубіжному пошуку Google ще в кінці березня, але оскільки в Росії її ще немає, мало хто в Рунеті нею поки цікавиться. Але днями я отримала таку розсилку від Google: Ми раді повідомити про появу кнопки +1, що дозволяє користувачам з легкістю рекомендувати Ваші матеріали прямо на сторінці результатів пошуку. Кнопка +1 не вплине на рекламні блоки AdSense на Вашому сайті, але може змінити відображення Ваших сторінок у пошуку Google.
В даний час кнопка +1 доступна тільки на сайті Google.com, проте ми плануємо запустити її і в інших країнах - стежте за анонсами. Ми також працюємо над тим, щоб Ви змогли використати кнопку +1 на своїх сайтах. Google "+1" Button - аналогія "Лайка" Фейсбук і "Мені подобається" від Вконтакте. Мабуть, порівнявши динаміку зростання своїх доходів з динамікою Фейсбук та інших соцмереж, Google вирішив соціалізувати свою видачу. Цікаво, яку вигоду з цього можна буде витягти власникам сайтів.

Опубліковано: 05/05/11 @ 12:50
Розділ seo Безпека Пошуковики Читати далі...

Чи варто займатися розмноженням статей?

Чи варто займатися розмноженням статей? Текстове наповнення сайту - це найголовніше на будь-якому ресурсі, хоча яндекс з цим не згоден і про це я вже писав ось тут . Але звідки брати контент у великих кількостях, щоб постійно бути у видачі пошукових систем на перших сторінках і не боятися конкурентів? Як раз в цій справі допоможуть секрети з розмноження статей. Однак у цій справі не так все просто. З одного боку, є велика кількість програм, які одним кліком миші допоможуть створити вам безліч варіантів вихідного тексту. Такі варіанти більше підходять для дорвеїв, але так як вони довго не живуть, то нам такий варіант не підходить. Пошукові системи розробляють не новачки, а тому коригування алгоритмів під такі речі як не крути, а вносяться. Тому, щоб створити дуже якісні та унікальні копії однієї статті, потрібно добре попрацювати. Для написання унікальних статей потрібно дотримуватися наступних рекомендацій:
1. Спочатку робимо ручні рерайт статей, які нам потрібні для розмноження від 5 штук;
2.

Опубліковано: 05/05/11 @ 10:40
Розділ seo Читати далі...

Вивчаємо молоді сайти з Топ. Частина 1. Генерований каталог статей.

статістіка сайта У минулому пості я викладав список з 38 молодих, але вже успішних сайтів. Їх потрібно вивчати! При чому бажано вивчати саме ті, на які веде відносне невелика кількість беків (до ~ 200). Більшість з тих 38 сайтів все ж мають досить сильну посилальну складова, такі краще залишити на потім. Почнемо з sidinga.ru. Сайт знаходиться на дев'ятого позиції за запитом "сайдінг». Його вартість за Пульта - 25.000 рублів. SeoBudget знаходить всього лише ~ 50 беків на sidinga.ru. Тому приклад дуже цікавий. Тобто, дуже жирний запит, сайту півроку, беків мало, в Яке немає. Судячи з відкритої статистики - трафік з Яндекса на цей комерційний сайт порядку ~ 150 хостів щоденно. До цього доходило і до ~ 250 хостів, що для вузької будівельної теми на мою непогано.
Як нам чемно підказує PR-CY.

Опубліковано: 04/05/11 @ 12:26
Розділ seo Пошуковики Читати далі...

Вивчаємо молоді сайти з Топ. Частина 1. Генерований каталог статей.

статістіка сайта У минулому пості я викладав список з 38 молодих, але вже успішних сайтів. Їх потрібно вивчати! При чому бажано вивчати саме ті, на які веде відносне невелика кількість беків (до ~ 200). Більшість з тих 38 сайтів все ж мають досить сильну посилальну складова, такі краще залишити на потім. Почнемо з sidinga.ru. Сайт знаходиться на дев'ятого позиції за запитом "сайдінг». Його вартість за Пульта - 25.000 рублів. SeoBudget знаходить всього лише ~ 50 беків на sidinga.ru. Тому приклад дуже цікавий. Тобто, дуже жирний запит, сайту півроку, беків мало, в Яке немає. Судячи з відкритої статистики - трафік з Яндекса на цей комерційний сайт порядку ~ 150 хостів щоденно. До цього доходило і до ~ 250 хостів, що для вузької будівельної теми на мою непогано.
Як нам чемно підказує PR-CY.

Опубліковано: 04/05/11 @ 10:17
Розділ seo Пошуковики Читати далі...

Інтерв'ю з директором студії ВебПромо: обговорюємо SEO в Україну і буржунете.

Нещодавно до мене написав власник однієї студії, яка займається просуванням клієнтів в Україну і буржунете. Запропонував взяти у нього інтерв'ю. Ну, чому б і ні. Вийшло непогано: MaulNet : Давай розповідай. У тебе означає яка-та фірма, яка займається пошуковим просуванням в США і Україною? Так? Антон Воронюк : Фірма не якась, а цілком конкретна - WebPromo (web-promo.com.ua). І ми займаємося розкручуванням, контекстом та веб-аналітикою для українських та західних клієнтів. (команда блатних гуру з ВебПромо)
MaulNet : Приголомшливо. Чому обрані такі ось напрями - США і Україною? Ну, Україні зрозуміло, маленька конкуренція, слабкі алгоритми тамтешнього Гугла, словом, халява. Але і замовники, напевно, платять салом і хлібцями. У чому я не правий? Антон : Україні, тому що тут знаходимося географічно, та і з клієнтами конкуренцією останні роки тут все нормально. Вже сформувався ряд своїх сильних промоутери.

Опубліковано: 03/05/11 @ 10:19
Розділ seo Блоги Реклама Читати далі...

TrustLink як альтернатива Sape

В останні півроку активно гуляє думка, що TrustLink єдина реальна альтернатива Sape з точки зору заробітку на вебмастера. Так це, чи не так? Спробуємо розібратись. Хто не в курсі: TrustLink це підпроект SeoPult, сеопультовская біржа оголошень, в якій розкупаємість на нормальних донорах величезна. Оголошення в ній виглядають так: Рекомендую таку штуку розміщувати не в підвалі, а в меню. При чому на скріншоті реальний приклад, цей самий wildberries.ru викупив більше десятка посилань на одному донорі (на різні свої сторінки). Велика розкупаємість = від кількох сотень до ХХХХ проданих ссилкомест в перші пару-трійку тижнів. Однак справа в тому, що більша розкупаємість аж ніяк не означає великий дохід. Тобто, за моїми прикидками на нормальному такому дворічному донорі з Яка середня місячна ціна посилання в Трасті - 2 рублі . Тоді як в Sape можна добитися з таким же донором середньої ціни в 10 рублів .

Опубліковано: 02/05/11 @ 08:55
Розділ seo Читати далі...

SEO привітання з Новим Роком

1293797431 yandex bar SEO привітання з Новим Роком На вулиці справжня зима, до Нового Року залишилися лічені години і в цей чудовий день я хочу привітати всіх Seo фахівців, php-програмістів, web-дизайнерів і всіх інших людей з наступаючим 2011 роком. Людина завжди прагне до досконалості і в зв'язку з цим, хочу побажати, яким би добрим чи поганим не був 2010 рік, що б 2011 був набагато краще і цікавіше ніж його попередник. Ну і загалом, відмінною оптимізації, швидкої расруткі і ні єдиної самописні CMS в наступному році! Постовий: Як залучити рефералів знає мій колега з блогу zarabotokest і з задоволенням поділиться з вами. P.S. під Новий Рік купив собі відмінний ноутбук Toshiba . По справжньому новорічні ціни на ноутбуки.

Опубліковано: 01/05/11 @ 04:03
Розділ seo Блоги Читати далі...

Продовження історії по SeoDed.ru або наскільки небезпечна партнерка OZON.ru

Нагадаю, приблизно два місяці тому seoded.ru потрапив під АГС, через деякий час я написав про це пост. Після чого - через один апдейт або два - seoded.ru таки повернувся в індекс Яндекса. Що вплинуло на Яндекс? Чорт його знає, власник seoded.ru робив на сайті лише одна зміна. Він прибрав висновок контенту партнерської програми OZON.ru. Так, це суттєво, АЛЕ! Він прибрав його лише з однієї сторінки. З одного довбали сторінки! Є теорія, що Яндекс занижує і агеесіт сайти, котрі автоматично виводять контент за партнерке Озона. Так, логічно агеесіть ресурси, що складаються переважно з партнерського контенту, але seoded.ru до таких зарахувати не можна. Так що, може, в Яші на Озон особливу пристрасть, все ж таки частково це конкурент Яндекс.Маркет. Ну, а навіщо високо ранжувати сайти, які підвищують обороти конкурента? Не, не, почекайте, а навіщо їх взагалі ранжувати? Тільки не наводите в приклад ці ссилочку: Вони Яндексу вигідні, так як просто додають зручності юзеру. Seoded.

Опубліковано: 29/04/11 @ 08:27
Розділ seo Читати далі...

Безкоштовна реклама в біржах посилань

Бесплатная реклама в біржах ссилок Контекст, банери, постові, огляди - все це добре, все це реклама і від усього цього є вихлоп. Але хто не хоче пропіарити якийсь продукт чи сервіс абсолютно безкоштовно? Я думаю, хочуть усі. Я скажу більше, все не тільки хочуть, але й можуть. Насправді, ідея далеко не нова, багато хто вже давно користуються цим, а багато хто не помічають або попросту не здогадуються, ось таких людей мені б і хотілося трохи підштовхнути. Всі ми знаємо такі відомі біржі посилань, як sape , блогун , gogetlinks , ротапост і т.д. і кожен з нас працює в одній, а деякі і у всіх цих біржах, причому неважливо, ким ми працюємо, оптимізатором або вебмайстром, головне щоб знали як створити рекламну компанію. ...

Опубліковано: 29/04/11 @ 06:43
Розділ seo Блоги Реклама Читати далі...

Must have WordPress SEO плагін

В анонсі плагіна я прочитав що вона з розряду тих які ви повинні однозначно встановити у своєму блозі, подумав що це просто реклама, ознайомився з описом плагіна, поставив на тестову майданчик, поколупався з настройками і тепер повністю згоден з анонсом. Всі хто піклується про правильну пошукової оптимізації WordPress блогу , повинні обов'язково встановити плагін WordPress SEO . З того що здалося мені корисним, за перші 5 хвилин перегляду налаштувань: Вміє прибирати/category/з посилань на рубрики Вміє додавати додаткову інформацію в заголовок і в підвал RSS стрічки і проставляти nofollow на посиланнях в RSS стрічці. Має інтерфейс для редагування файлів robots.txt і. htaccess (корисно для тих, хто не дружить з ФТП) Вміє працювати з XML-картами сайту. (Можна відключити плагін Google XML-Sitemap) Крім того що він генерує XML карти, він ще й сповіщає пошуковики про це. Правда з Яндексом він не знайомий.

Опубліковано: 28/04/11 @ 08:32
Розділ seo wordpress Блоги Читати далі...

Особливості розкрутки сайту статтями

Розкрутка сайту статтями - мабуть, самий популярний спосіб просування сайтів в інтернеті , так як він вирішує відразу кілька завдань: - дає посилання з потрібними анкорами, які не тільки підвищують трастові та «вага» просуваються сторінок, але і допомагають користувачам перейти на потрібні вам сторінки; - інформує клієнтів про які надають вами послуги або пропоновані товари; - формує вітання пошуковими системами зв'язку між сайтами; - сприяє поповненню інтернету цікавими, якісними і корисними статтями з відповідної тематики. Як розкрутити сайт статтями правильно ? Помилково вважати, що головне - це розміщення «який-небудь» статті, але з потрібними посиланнями і ключевикам, навіть якщо стаття буде на двох, трьох рівнях від головної сторінки сайту і шансів на її прочитання небагато. Навіть якщо це буде всього один безграмотний читач, погано переписаний і нечитабельним текст сформує у нього негативне уявлення про компанію.

Опубліковано: 26/04/11 @ 01:39
Розділ seo Читати далі...

Пошуковик Google враховує посилання з Twitter і Facebook

Пошуковик Google враховує посилання з Twitter і Facebook Один із найшанованіших googlовцев Метт Каттс (Matt Cutts), нагадаю він є керуючим відділу по боротьбі зі спамом Google, записав нове відеозвернення в рамках спеціального проекту YouTube Googles 'Webmaster Help Channel, в якому розповів про вплив посилань з Twitter і Facebook на видачу Google. Як сказав Метт, ці посилання враховуються пошукачем, але кожна посилання має свою вагу, пропорційно репутації автора, який опублікував цю посилання. Як розраховується репутація користувачів твіттера і Фейсбук гуглом поки не відомо і врятли стане відомо ......

Опубліковано: 26/04/11 @ 08:33
Розділ seo Безпека Пошуковики Читати далі...

26 хеш-тегів в твіттері з розкручування сайту й блогінгу

Хеш-теги в твіттері використовуються для того, що б виділити потік повідомлень на одну тему. Наприклад, якщо ви бажаєте подивитися, що пишу в твіттері про Drupal - потрібно ввести у вікно пошуку хеш-тег (що б відфільтрувати лише російськомовні твіти, вказуйте зону пошуку -). Якщо Ви бажаєте, що б ваше повідомлення з'являлося в тематичному потоці - додавайте відповідний хеш-тег у свій твіт. Особливо корисно так робити, якщо Ви анонсуєте в твіттері посилання на новий матеріал на своєму блозі або сайті з метою залучити додатковий трафік. Я часто користуюся хеш-тегами в тві, особливо що мають відношення до моєї роботи.

Опубліковано: 25/04/11 @ 04:08
Розділ seo Блоги Читати далі...

З яких сайтів потрібно купувати посилання, а з яких ні

З яких сайтів потрібно купувати посилання Сьогодні уявити собі просування сайту в топи пошукових систем без покупки посилань або неможливо, або вкрай важко. Посилання з різних сайтів приносять різний ефект - одні посилання значно піднімають позиції, а інші просто не працюють. Важливо вміти розуміти, з яких сайтів потрібно купувати посилання, а з яких ні. Так ви не тільки скоротіть час просування, а й значно скоротите витрати. У якості вихідних даних я взяв статистику з поста в блозі gogetlinks ( зображення взяті теж звідти), де були досліджені більше 6000 сайтів за різними параметрами і наявність/відсутність фільтрів від пошукових систем. Відвідуваність Як видно з скріншоту, залежність відвідуваності і вірогідність наявності фільтра від пошукових систем лінійна, тобто чим вище відвідуваність, тим менше вірогідність наявності фільтрів і навпаки. Імовірність того, що на сайт з відвідуваністю вище 1000 осіб на добу накладені фільтри всього 1.

Опубліковано: 23/04/11 @ 08:32
Розділ seo Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15