Міжнародне інтерв'ю - Джеральд Вебер, відомий SEO-спеціаліст, президент SEM-Group.net, США

Міжнародне інтерв'ю - Джеральд Вебер, американський SEO-спеціаліст, президент SEM-Group . net Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Джеральд Вебер, відомий американський SEO-спеціаліст, президент компанії Search Engine Marketing Group (Х'юстон, штат Техас), співавтор новинного ресурсу для оптимізаторів . Мені було дуже цікаво взяти інтерв'ю у Джеральда і дізнатися про американський SEO з перших рук. Отже, зустрічайте - Джеральд Вебер! Джеральд, розкажи, будь ласка, про те, як ти прийшов у сферу просування сайтів? Я почав свою роботу в місцевій фірмі з пошукового маркетингу і займався продажами. У мене добре виходило продавати SEO і SEM послуги різним компаніям, але кожен раз, коли я добивався гарних показників, моя фірма змінювала комісію за продаж. Іншими словами, вони робили все, щоб я багато не заробляв, а їх гаманець був туго набитий. У грудні 2005 року мені все це набридло і з тих пір я став працювати сам на себе. З того моменту я і вирішив вивчати SEO.

Опубліковано: 22/04/11 @ 04:07
Розділ seo Інтерв'ю Читати далі...

Як змусити посилання працювати? 15 принципів нарощування посилань


Коли мова заходить про посилання, у багатьох знайомих оптимізаторів прокидається ностальгія за минулими часами, коли будь-якого конкурента в топі можна було обійти, просто збільшивши контрольний бюджет. З появою MatrixNet ставлення Яндекса до посилань змінилося :
 - Вага заслання став корелювати з якістю акцептора (просувного сайту);
 - Додалися тимчасові чинники впливу посилань;
 - Стала враховуватися "посилальна історія";
 - Seo-посилання стали визначатися пошуковою системою і враховуватися по-різному для комерційних і некомерційних запитів;
 - З'явилася кореляція відсотка входжень у анкор з входженнями в текст сторінки;
 - І т.д. Іншими словами, зовнішні посилання стали сильно корелювати з іншими чинниками ранжирування, вплив посилальної маси на позиції суттєво зменшилася.

Опубліковано: 22/04/11 @ 01:34
Розділ seo Блоги Читати далі...

Відео-курс "Оптимізація і правильне просування сайту"

Оптимізація і правильне просування сайту Сьогодні я починаю нову рубрику "Відео-курси та відео-уроки". У ній я буду розміщувати сслкі на скачаіваніе відеокурсів і відеоуроків по СЕО. Ну і звичайно ж буду коментувати запропоновані курси. І так почнемо ми з курсу "Оптимізація і правильне просування сайту", Автор: Максим Карелін, рік виходу: 2010. Досить непоганий відео курс хоча я для себе в ньому нового практично не знайшов. курс буде дуже корисний новачкам. Хоча й бувалі його теж подивляться з користю. Загалом рекомендую: Завантажити відео-уроки "Оптимізація і правильне просування сайту" безкоштовно: одним файлом з Litetbit - http://letitbit.net/download/ 29937.2fb500162d1ab9deccc1aa1cdc8e/video-optimizator.rar.html архівами по 120 мб з DepositeFile http://depositfiles.com/files/q84d0vbsp http://depositfiles.com/files/7 ? 16mvv3a http://depositfiles.com/files/t2ejhdm6h http://depositfiles.com/files/3vrxmsn8w http://depositfiles.

Опубліковано: 22/04/11 @ 08:33
Розділ seo Читати далі...

Відповіді на питання по просуванню, № 3За останні два Денел питань прийшло набагато більше, ніж за два тижні до цього, і більшість з них вимагають розширеного відповіді. Тому я вирішила розбити відповіді на 2 групи: 1 - відповіді на питання по внутрішньої оптимізації і якості сайтів, 2 - відповіді на питання по посиланнях. Сьогодні відповідаю на питання про внутрішньої оптимізації . Ще приходили питання особистого характеру, відповіді на які можна знайти в моїх інтерв'ю у Глобатора та Терехова . Нагадую, що питання мені можна надіслати через цю форму . Отже, відповіді:

1. Питання про дублі сторінок Анастасія: Кажуть, що дублі сторінок в межі одного сайту - це не зовсім добре. Хотілося б дізнатися, як виявити, чи є на сайті дублі сторінок, що це за сторінки і як з ними боротися. Також цікаво, чи потрібен для виявлення дублів сторінок спеціальний софт або досить загальнодоступних сервісів. Можна дуже просто виявити дублі всередині контенту за допомогою розширеного пошуку Яндекса .

Опубліковано: 19/04/11 @ 11:05
Розділ seo Читати далі...

Seo toolbar-и для вебмайстрів

Seo toolbar-и для вебмайстрів Спонсор посту: Кращий хостинг для wordpress , автоматичне створення та хостинг сайтів на вордпресу Для оптимізаторів існує величезна кількість програм. Однак не залежно від того наскільки вони гарні, слід використовувати додатки до браузерів - тулбари. Вони допомагають в дуже швидкому режимі під час перегляду сайтів в Інтернеті визначати їх показники (ТІЦ, PR і багато інших). Цей список toolbar'ов допоможе максимально полегшити життя сучасних оптимізаторів в просуванні своїх і клієнтських проектів. Ось і сам список: 1. RDS - найкращий плагін в рунеті. У ньому є величезна кількість функцій, що перерахувати просто неможливо. Багато хто з цих функції просто незамінні для seo фахівців. Можна виділити наступні найцікавіші функції - історія тиц, історія індексації сайту пошуковою системою Яндекс, статистика сайту, показує продає сайт посилання чи ні, рівень вкладеності сторінок. 2. Sape toolbar - ще один незамінний помічник при купівлі посилань в біржі SAPE.

Опубліковано: 18/04/11 @ 08:40
Розділ seo Читати далі...

Як знайти хорошого SEO-фахівця на роботу в офіс

За 6 років роботи в SEO-студії мені багато разів доводилося шукати співробітників у свій відділ і це не така легка задача, як може здатися з боку, принаймні в нашому місті. Ще років чотири тому знайти фахівця з досвідом на посаду оптимізатора в Одесі було практично неможливо. Та що тут говорити - ніхто з претендентів навіть не міг відповісти на запитання, що таке SEO і припустити, чим доведеться займатися в нашій компанії. Зараз ситуація змінилася - Минулого місяця ми знову відкрили вакансію оптимізатора і здобувачів, що мають поняття про SEO, було вже куди більше, ніж минулого разу (протягом тижня ми проводили по 3-4 співбесіди на день). Але й тут проблема - виявилося, що багато людей просто не можуть дати реальну оцінку своїм знанням . Наприклад, багато здобувачі з досвідом роботи в інших компаніях, які претендували на посаду старшого оптимізатора, не змогли відповісти на питання, від чого залежать терміни і ціна просування і що таке внутрішня перелінковка.

Опубліковано: 18/04/11 @ 02:07
Розділ seo Блоги Читати далі...

Ефективні посилання для пошукової системи Яндекс

Ефективність посилальної маси для пошукової системи Яндекс перш за все залежить від мети, яку необхідно досягти. Спочатку пропоную вам розглянути найбільш затребувані завдання. До кожної будуть вказані найбільш важливі акценти, на які потрібно звертати виймання при закупівлі посилань. У кінці статті наведено критерії, які потрібно використовувати практичні завжди. Тематичний індекс цитування ТІЦ . Для чого потрібен цей показник в пошуковій системі Яндекс? У багатьох відразу може виникнути асоціація з монетизацією ресурсу. Але нас цікавить тільки просування. Якщо просувний ресурс доданий в Яндекс Каталог (далі ЯК), то для ранжирування всередині категорії каталогу дуже важливий показник ТІЦ. Чим вище ТІЦ ресурсу, тим вище позиція в категорії ЯК. При покупці посилань для нарощування ТІЦ слід знати наступне: Найбільший ефект дають посилання з ресурсів, які знаходяться в ЯК. Велике значення має тематика донора. Нульові донори (у яких ТІЦ дорівнює 0) так само дають потрібний ефект.

Опубліковано: 18/04/11 @ 09:00
Розділ seo Пошуковики Читати далі...

WebEffector: автоматичне просування vs. ручна закупівля посилань

sape webeffector Почнемо з того, що якщо біржі посилань за типом Sape, MainLink, SeoZavr і т.д. - Це системи для ручної купівлі-продажу посилань , і нарощуванню таким чином необхідної для просування посилальної маси, то WebEffector і іже з ним (SeoPult, Rookee) - це автоматичні сервіси просування , які закуповують посилання через ті ж біржі. Розберемося в плюсах і мінусах автоматичної системи розкрутки. Для початку, WebEffector себе позиціонує як сервіс для кінцевого користувача, а не для продвіженцев. Мовляв, все, що вам потрібно - це загнати адресу продвігамой сторінки в систему, і вона сама визначить список ключових слів, складе Анкор, розрахує бюджет і закупить посилання. А власнику сайту залишається лише потирати ручки і чекати скаженого трафіку. І в підсумку недосвідчені в своїй справі оптимізатори, як правило, користуються автоматизованими помічниками, тоді як, вибачте за каламбур, «просунуті» просувають самі.

Опубліковано: 17/04/11 @ 08:30
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Апдейт ТІЦ і невеликий секрет sape!

13530 А ось і наш апдейт ТІЦ! Настрій у мене хороший, так як тиц додався навіть там, де я його й не чекав Роботи було виконано багато, десь закуповував посилання в сапі, де то постові, а іноді і просто обмін посиланнями, звісно ж про СПАМ не забув, а як же без нього? По іншому, проводилася серйозна розкручування сайту , як СДЛ, так і сателітів. Тепер, що стосується результатів. На даний момент у мене 6 сателітів, 2 СДЛ, 1 полуСДЛ 7 сайтів мають ТІЦ 10, хоча до цього моменту майже ні в кого не було. А також всі сателіти тепер у мене барвисті і красиві. Пам'ятайте мій пост да, про те як зробити сателіти автоматичними і при цьому красивими?
Бонус в кінці поста Отже, ось результати: СДЛи: proadminov.ru - ТІЦ = 10 (+0)
ruwm.ru - - ТІЦ = 40 (+0)
portalrocka.ru - - ТІЦ = 10 (+10)
marina-kramer.

Опубліковано: 16/04/11 @ 12:06
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Blogun vs. Sape. Що краще використовувати для просування сайту

4b7eaebceb645 Blogun vs. Sape. Що краще використовувати для просування сайту Сьогоднішня тема присвячена тому, що становить основну частину просування сайтів - це закупівля посилань. Почнемо з азів, посилання - це та частина тексту або картинки при натисканні на яку ви потрапляєте в інший кінець сайту або зовсім на іншу сторінку.
Загальновідомий факт, що для просування сайту потрібно закуповувати посилання з якісних сайтів. Що визначає якість сайту, на якому закуповуються посилання: 1. Тематичність сайту - то є сайт на якому закуповуються посилання повинен відповідати тематиці вашого сайту; 2. Хороша індексація Google і Yandex всіх сторінок сайту; 3. трастовості сайту - це ступінь «довіри» до вашого сайту пошукових систем;
4. Сайт повинен бути зроблений для людей (СДЛ ), а не для пошукових машин, тобто людський вигляд сайту; Закупівля посилань на Sape Історично склалося, що Sape і Yandex ворожо ставляться один до одного, але тим не менше це не заважає Seo фахівцям користуватися цією біржею посилань для просування сайтів.

Опубліковано: 15/04/11 @ 04:08
Розділ seo Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Олексій Кушнірів aka seo2z, автор блогу seowit.ru

Інтервью-Олексій Кушнірів aka seo2z, автор блогу seowit.ru Сьогодні в гостях на shakin.ru - Олексій Кушнірів, відомий в інтернеті під ніком seo2z. Олексій веде цікавий блог про просування сайтів , на якому можна знайти багато корисної інформації. Олексій також веде мікроблог на Твіттері. Я дякую Олексія за відповіді на мої питання і приділений час. Отже, зустрічайте - Олексій Кушнірів aka seo2z! Привіт, Олексій! За традицією, розкажи, будь ласка, про себе. Де народився, яке в тебе освіта? Які у тебе захоплення, коли є вільний час? Привіт, Михайло! У паспорті стоїть місто, якого немає - Ленінград. Саме в ньому я і народився 22 роки тому. За фахом - програміст автоматизованих систем, здобув вищу освіту в навчальному закладі ГУАП (державний університет аерокосмічного приладобудування). Так вийшло, що з-за переїзду назад до Петербурга (до цього жив на КМВ) довелося відмовитися від кількох своїх захоплень.

Опубліковано: 14/04/11 @ 06:10
Розділ seo Блоги Інтерв'ю Читати далі...

Внутрішня оптимізація сайту і сторінок

seo1 Сьогодні щось руки сверблять написати пост про внутрішньої оптимізації сайту . Я розповім, як змінювати тексти сайту, щоб він краще знаходився в ПС. Зовсім недавно я розповісти про семантичне ядро , таким чином ми знаємо як складати його, під якими запитами необхідно виводити сайт, але як це зробити, поки я не розповів. Зміст посту: 1. Що необхідно виправляти в текстах сайту
2. Типові помилки корекції
3. Ризики і чим загрожує неправильна коректування текстів
4. Результати оптимізації
5. Висновки 1. Що необхідно виправляти в текстах сайту Перше, що необхідно виконати перед оптимізацією тексту, так це виділити списком цікаві сторінки Вашого сайту і перевірити їх на предмет того, чи дійсно пропонована в ній інформація відповідає запитам, за якими планується просування. Припустимо, якщо ця сторінка оптимізована під "внутрішня оптимізація сайту ", то вона повинна чітко давати ту саму інформацію. - Впишіть точні цитати в titleсторінки.

Опубліковано: 14/04/11 @ 09:03
Розділ seo Читати далі...

Книги з SEO і не тільки

Питання від читачки на ім'я Наталя: Я початківець SEO оптимізатор. Надавно прочитала книжку Ашманова "Оптимізація та просування сайтів в пошукових системах", порадьте які ще книжки корисно почитати, щоб стати просунутим фахівцем. На які аспекти SEO треба звернути увагу для успішної подальшої роботи? Заздалегідь дякую Років п'ять тому знайти книгу по SEO було неможливо - їх просто не було. Зараз я знаю як мінімум 15 книг з цієї теми. Щорічно старі книги по SEO перевидаються, і з'являється ще 2-3 нові роботи. У мене на бізнес-полиці накопичилося пару десятків книг по інтернет-рекламі, більшість з них - по SEO. Ще одну книгу чекаю з доставкою в перебігу тижня-двох. У цьому пості розповім про найбільш запам'яталися зі знайомих мені книжок.
Просування сайтів у пошукових системах

Автори: Ігор Ашманов, Олександр Іванов
У книзі детально і зрозумілою для простої людини мовою розповідається про основні принципи роботи пошукових систем і базові нюанси SEO.

Опубліковано: 13/04/11 @ 03:04
Розділ seo Читати далі...

Відповіді на питання по просуванню # 2

У сьогоднішньому пості я відповідаю на питання читачів за останній місяць. Якщо ви теж хочете задати питання - надсилайте його через форму на сайті . На багато питань я відповідаю відразу, на найцікавіші публікую відповідь на блозі. Оскільки з жовтня кількість листів з питань удовоілось, планую робити такі публікації щотижня. Отже, переходимо до запитань. 1. Роман: Скажіть будь ласка, чи відомі вам досліди просування сайтів з доменами рф? Чи варто взагалі ставити сайт тільки на один домен рф і рухати по ньому свій
веб-проект, заточений тільки на росію або під окремий регіон. Цікавить
тематика послуг таксі. Як взагалі будуть ранжируватися в майбутньому (і як зараз
ранжуються) за інших рівних умов домени в зоні ru і домени в зоні рф
в Яндексі і Гуглі? У кого більше буде пріоритет? Поки що я не бачила у видачі жодне домену в зоні. рф - незважаючи на те, що перші такі домени з'явилися більше півроку тому.

Опубліковано: 12/04/11 @ 09:03
Розділ seo Блоги Читати далі...

SEO-словник (частина друга) від SeoPult

Зовнішні чинники ранжирування - враховуються пошуковою системою при ранжируванні документів фактори, не пов'язані з структурі, контенту та іншим якостям самого сайту. До зовнішніх чинників належить входить посилальна маса - кількість і якість посилань (і сторінок-донорів цих посилань) на сайт, що просувається, а також список їх анкоров. В окрему групу факторів потрібно винести поведінкові. Співвідношення у впливі на успіх просування - приблизно 30% від внутрішніх, 30% від зовнішніх і 30% від поведінкових (у різних тематиках співвідношення може мінятися). Внутрішні фактори ранжирування - якості сайту, що впливають на його оцінку пошуковими системами. Це тематика і кількість унікального контенту, відповідна правилами HTML-верстка, відсутність будь-яких заборонених технологій (типу клоакинга) і вірусів, правильно налаштовані сервер і система управління контентом, логічна і відповідна цілям пошукового просування внутрішня перелінковка і так далі.

Опубліковано: 09/04/11 @ 06:01
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

SEO-словник (частина перша) від SeoPult

Отримав нещодавно на мило "Випуск № 17" від . Думаю багатьом початківцям вебмайстрам та манімейкерам буде цікаво ознайомитися з основними поняттями. SEO - Search Engines Optimization, оптимізація сайтів для пошукових систем. Синоніми - просування сайтів, розкрутка сайтів. Цікаво, що абревіатура SEO позначає просування сайтів в ТОП пошукових машин за потрібними ключовими словами В ЦІЛОМУ, а термін «оптимізація» часто використовується більш вузько - для позначення роботи з внутрішніми факторами, що впливають на ранжирування. Останнє під катом. Cloacking (клоакінг) - метод «чорної» оптимізації, який полягає у підміні контенту сторінки, розташованої за певною адресою, при показі її живому відвідувачеві і роботу-павуку пошукової системи (відвідувачу показується одне, а пошуковику - інше). Тип відвідувача визначається за IP або по частині HTTP-запиту, що повідомляє User Agent.

Опубліковано: 08/04/11 @ 06:07
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Чи буде Google карати сайти за закриття всіх посилань nofollow

русскіе тітри Дорогі друзі, в ефірі мій новий переклад титрів на російський для відеоматеріалів з англомовного каналу Google для вебмастерів GoogleWebmasterHelp . Інші переклади відео ви можете подивитися у рубриці Google на shakin.ru. Наприклад, Метт Каттс в одному з попередніх відео відповідав на питання, який дуже схожий на сьогоднішній - Як Google ставиться до сайтів, де всі зовнішні посилання закриті nofollow . Сьогоднішнє відео Метта Каттс, керівника Google Webspam team, присвячене питанню про те, чи буде Google карати сайти, на яких всі посилання закриті атрибутом nofollow. Чи буде Google карати сайти за закриття всіх посилань nofollow Для відображення переведених мною російських титрів після запуску відео потрібно вибрати "Russian", клікнувши по показаної іконці: Питання : Сьогоднішній питання надійшов з Таїланду від Джохана Таварда: "Багато вебмайстра закривають зовнішні посилання в nofollow, порушуючи природність посилань.

Опубліковано: 08/04/11 @ 08:53
Розділ seo Безпека Пошуковики Читати далі...

KeepLinks.ru - сервіс перевірки посилань, розміщених через Блогун

KeepLinks.ru-перевірка ссилок Разом із зростанням популярності системи "Блогун", почала зростати і популярність розміщення постових (посилань у блогах). Купівля таких посилань допомагає рекламодавцям наростити "пузомірки" сайтів в пошукових системах, отримати хороший seo-ефект і непогану рекламу. Але найголовніше, що посилання можна розмістити назавжди. Але де гарантії, що назавжди? Як не сумно, є такі блогери, які видаляють постові після оплати. І сподіватися в цьому випадку на розгляд з боку "Блогуна", як показує практика, справа марна. Відслідковувати розміщені посилання доводитися самим рекламодавцям. Але як дізнатися, обманює "Блогун"? Кожному зрозуміло, що перевірка індексації посилань безпосередньо самими сервісами для проведення рекламних кампаній просто невигідно. Саме для вирішення цього завдання і був створений сервіс KeepLinks.ru .
 Все, що від Вас потрібно - просто завантажити звіт про розміщені посилання в форматі XML з "Блогуна".

Опубліковано: 05/04/11 @ 01:34
Розділ seo Блоги Сервіси Читати далі...

Просування сайту за допомогою каталогів статей

4b852887323f1 Просування сайту за допомогою каталогів статей Наш партнер в Києві - це автошкола АвтоВуз. Навчання водінню в найкоротші терміни. Всім добрий вечір. Горю бажанням розповісти всім про ще один метод просування сайтів і підвищення тИЦ і PR сайту. Метод далеко не новий, але на практиці працює як годинник. Мова піде про просування сайтів за допомогою каталогів статей. Каталоги статей - це ті ж самі каталоги посилань або навіть краще буде порівняти з каталогами прес-релізів.
Сенс додавання сайту в такий каталог зводиться до того, що ви пишете цікаву статтю про яке той подія (бажано що б це була подія присвячене темі вашого сайту), наприклад «В Україні відкрився портал про флешмоб" і зберігаєте статтю в каталозі, при цьому вставляєте посилання на потрібну вам сторінку з потрібним анкором, що б він гармонійно вписувався в вашу статтю. Якщо стаття дійсно якісна, то адміністрація не замислюючись додасть вашу статтю в каталог.

Опубліковано: 04/04/11 @ 12:03
Розділ seo Читати далі...

Установка коду SAPE на сайт з кириличними урламі (UTF-8)

На одному з моїх проектів на якому збираю акорди для гітари використовуються кодування UTF-8 та кириличні урли а-ля Вікіпедія. У такого підходу є як плюси, таки і мінуси. Як виявилося, біржа посилань Sape не вміє правильно обробляти кириличні урли. Листування зі службою підтримки проблеми не вирішила, порадили переробляти кодування адрес сторінок. Якби сайт був маленький і був би не проіндексовані пошуковими системами, можливо, такий варіант і підійшов. Але не в даному випадку, коли пошуковими системами проіндексовано 1000 сторінок і на сайт йде пошуковий трафік. Щоб запустити продаж посилань на сайті довелося допрацювати код виклику Sape. Вказівка кодування посилань Щоб посилання виводилися в правильному кодуванні потрібно повідомити sape в якому кодуванні зберігати посилання у файлі бази посилань. Для цього у файл. Htaccess додав наступний рядок: AddDefaultCharset UTF-8.

Опубліковано: 01/04/11 @ 09:45
Розділ seo Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15