Инфо-сайты: итоги мая 2017 рекорд по трафику и количеству опубликованных статей

Лето началось в плохой погоды, но зато результаты в инфо-сайтах продолжают расти. Вообще, хорошая погода обычно саботирует работу, поэтому даже к лучшему, что май был холодный. Про делегирование В мае был поставлен личный рекорд по трафику и количеству опубликованных статей. Делегирование решает — в этом месяце более 50% от всего количества статей было опубликовано наемным контент менеджером. Я помню, как непонятно мне было как же обучить человека с нуля размещать статьи по всем правилам, ведь там очень очень много нюансов. Но глаза бояться, а руки делают. Около недели я записывал видео инструкции и текстовые пояснения для КМ, вышло в сумме на 2 часа. А потом был баден-баден и пришлось половину видео переделывать под новые требования, заодно и более емко все растолковал.

В итоге контент менеджер обучилась и где-то с 10 работы стала делать практически как сделал бы я. Теперь стоит задача находить контент менеджеров на постоянной основе, т.к.

Опубліковано: 01/06/17 @ 01:57
Розділ seo Пошуковики Читати далі...

Конкурс статей на DOU з призовим фондом понад 20 тис. грн

З 19 квітня по 15 червня ми проводимо конкурс статей на ДОУ. Перший приз — 10 тис. грн. Про що писати? ДОУ розповідає про те, що відбувається в українському ІТ. Ринок праці, освіта, тренди і рейтинги, цікаві історії і люди, сири і дзеркалки. Ну і скандали, інтриги, розслідування — куди ж без них. Вибір конкретної теми за вами. Єдина умова — вона повинна бути пов'язана з українським ІТ. Якщо ви вибираєте героя для статті, то це має бути український айтішник; якщо пишете про розвиток якогось ІТ-напряму, то ваш фокус повинен бути спрямований на Україну. Маленька порада: не дуже цікаві технічні статті, а також теми про бізнес і стартапи. Для таких тим вже є інші хороші сайти . Якщо ви не впевнені, цікаву ви вибрали тему чи ні — напишіть нам, ми скажемо. Умови участі та терміни Статті на конкурс приймаються до 15 червня. Підведення підсумків — 30 червня. Автор найкращої, на думку редакції ДОУ, статті отримує 10 000 грн. Автор самої популярної (за переглядами) статті — 7 000 грн.

Опубліковано: 19/04/17 @ 07:00
Розділ seo Блоги Читати далі...

Як подивитися посилання на сторінку сайту безкоштовно

Как посмотреть ссылки на страницу сайта бесплатно Дорогі друзі, в ефірі рубрика SEO відповіді . Сьогодні я хочу розповісти про те, як дізнатися зовнішні посилання на внутрішню сторінку будь-якого сайту безкоштовно. Аналіз зовнішніх посилань на внутрішні сторінки сайтів потрібен, коли ви хочете просунути сторінки свого сайту в топ. Бажано вивчити, які розміщені посилання на сторінки ваших провідних конкурентів в топі Яндекса і Google. На основі отриманої інформації можна сформувати стратегію для підживлення просуваються сторінок зовнішніми посиланнями. Для наочності я записав відео.

Опубліковано: 02/03/17 @ 08:21
Розділ seo Читати далі...

Как посмотреть ссылки на страницу сайта бесплатно

Как посмотреть ссылки на страницу сайта бесплатно Дорогие друзья, в эфире рубрика SEO ответы . Сегодня я хочу рассказать о том, как узнать внешние ссылки на внутреннюю страницу любого сайта бесплатно. Анализ внешних ссылок на внутренние страницы сайтов нужен, когда вы хотите продвинуть страницы своего сайта в топ. Желательно изучить, какие ссылки размещены на страницы ваших ведущих конкурентов в топе Яндекса и Google. На основе полученной информации можно сформировать стратегию для подпитки продвигаемых вами страниц внешними ссылками. Для наглядности я записал видео.

Опубліковано: 02/03/17 @ 08:21
Розділ seo Читати далі...

Як вчити SEO по 2 години в день, якщо немає часу

Дорогі друзі, я продовжую публікувати відео в новому форматі в рубриці SEO відповіді на shakin.ru. Мені час від часу пишуть листи з питаннями про те, як можна вчитися просування сайтів, якщо зовсім немає часу. Я зробив відео, в якому на своєму досвіді розповів про те, як можна виділяти час на самоосвіту, коли його немає:[...] Пост опублікований на блозі . The post appeared first on .

Опубліковано: 17/01/17 @ 09:21
Розділ seo Блоги Читати далі...

SEO прогноз на 2017

SEO прогноз на 2017 Дорогі друзі, в цьому пості я хочу поділитися з вами своїми думками з приводу того, як буде розвиватися сфера просування сайтів в найближчий рік і зробити SEO прогноз на 2017. Мобільність У Google мобільний індекс стане основним і буде оновлюватись частіше, ніж десктопний. Це новий виток еволюції інтернету. Думаю, незабаром Яндекс зробить те ж саме. На даний момент близько 60% всіх запитів користувачів в світовому інтернеті, за даними Google , припадає на мобільні пристрої. Тому дуже важливо, щоб у кожного сайту була мобільна версія, в ідеалі – з адаптивною версткою, яка автоматично змінюється в залежності від розміру екрана пристроїв.

Опубліковано: 10/01/17 @ 08:37
Розділ seo Читати далі...

Кращі статті 2016 року

У 2016-му було багато хороших статей, і для тих, хто щось пропустив, ми склали добірку найкращого, розділивши статті по популярності і тематик. Краща аналітика 1. Ринок IT-освіти: курси та навчальні центри підготували майже 30 тис. студентів у 2015 році . Ми вирішили розібратися, що ж відбувається на ринку ІТ-освіти, за межами класичних вузів. В опитуванні взяли участь понад 70 IT-шкіл і навчальних центрів, які навчили понад 30 тисяч студентів. 2. Рейтинг мов програмування № 7: PHP йде з п'єдесталу . Щорічна аналітика від Руслана Шевченка. У 2016 в опитуванні взяло участь 6181 людина. 3. Зарплати українських розробників — травень-червень 2016 . Поки ми збираємо анкети для свіжого зарплатного дослідження, подивіться річні результати опитування, в якому взяли участь більш як 7000 осіб. 4. Рейтинг шкіл за результатами ЗНО-2016. Аналітика . Наш користувач Сергій Городецький проробив колосальну роботу і склав рейтинг шкіл на основі результатів ЗНО-2016. 5.

Опубліковано: 29/12/16 @ 12:03
Розділ seo Читати далі...

DOU Проектор: Pixpie — сервіс оптимізації зображень

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Ідея Привіт, я Діма, співзасновник стартапу Pixpie . Мені 25, це мій перший проект, займаюся вже близько року. До нього п'ять років розробляв мобільні додатки. Pixpie — це сервіс оптимізації зображень, який допомагає веб та мобільних проектів зберігати і доставляти зображення швидше залежно від якості інтернет-з'єднання і скорочувати витрати на CDN. Ідея зробити подібний сервіс для спрощення життя мобільних розробників не покидала мене роки два.

Опубліковано: 20/12/16 @ 11:00
Розділ seo Сервіси Читати далі...

3 типу посилань, які дають максимальний SEO ефект

3 типа ссылок, которые дают максимальный SEO эффект Дорогі друзі, хочу представити вам новий формат моїх відео в рубриці SEO відповіді . Я вирішив записувати невеликі відео з актуальних питань просування сайтів в рунеті і англомовному інтернеті. Кожне відео буде представляти мій відповідь на будь-яке питання. Питання можете писати в коментарях або надсилати з допомогою форми в кінці поста. На найцікавіші питання я буду відповідати в форматі відео.

Опубліковано: 23/11/16 @ 08:16
Розділ seo Читати далі...

Акція: Знайди гарбуз на сайті, і отримай безкоштовну SEO-консультацію

Безкоштовно SEO-консультація від аналітиків SiteClinic за знайдену на сайті гарбуз! Станьте одним з трьох переможців! На честь Хеллоуїна ми влаштовуємо акцію для самих уважних. 31 жовтня рівно о 10:00 (за московським часом) на деяких сторінках сайту SiteClinic.ru з'явиться гарбуз. Знайдіть її і станьте учасником розіграшу! Правила участі:
1) Знайдіть сторінку, на якій наш програміст сховав гарбуз;
2) Клацніть по гарбузі;
3) Заповніть анкету, яка з'явиться на екрані відразу після кліка. Введіть ваше ім'я, адреса сайту та email;
4) Натисніть на кнопку «Взяти участь»;
5) Поділіться інформацією про акції в Facebook. Вітаємо, тепер ви учасник нашого розіграшу! Акція триває всього 2 дні — 31 жовтня та 1 листопада. Закінчення акції рівно в 18:00 (за київським часом). Переможці будуть визначені випадковим чином за 3 листопада в 12:00 (за київським часом). Результати акції будуть опубліковані на сторінці SiteClinic в Facebook і на цієї сторінці.

Опубліковано: 28/10/16 @ 07:45
Розділ seo Читати далі...

Англо-російський SEO словник

Англо-русский SEO словарь Дорогі друзі, в ефірі чергова стаття з мого циклу про англомовне просування . Я вирішив зробити короткий англо-російський SEO словник, щоб полегшити бажаючим освоїти англомовне просування і спілкування на зарубіжних ресурсах. До речі, поки не забув : Англомовні SEO ресурси, які я читаю, слухаю і дивлюся v.2 Я займаюся англомовним просуванням з 2007 року, і за цей час нахапався різних "слівець" Я не став переводити поширені терміни на зразок SEO, PPC і т. д., так як вони вже широко використовуються в рунеті і більшості відомо їх значення. Замість цього я протягом кількох днів згадував і записував більш спеціалізовані фрази та абревіатури, значення яких важливо знати саме для просування сайтів. Якщо значення російською вам до кінця не зрозуміло, то просто введіть у гуглі, і знайдете детальну інформацію.

Опубліковано: 27/10/16 @ 01:59
Розділ seo Читати далі...

Англомовні SEO ресурси, які я читаю, слухаю і дивлюся v.2

Англоязычные SEO ресурсы, которые я читаю, слушаю и смотрю v.2 Дорогі друзі, це чергова стаття з циклу про англомовне просування сайтів . Начебто зовсім недавно я писав пост Зарубіжні SEO ресурси, які я читаю . А це було аж у 2009 році. Багато води утекло з тих пір, і прийшов час зробити нову добірку. Інформацію по просуванню сайтів я вивчати не перестаю. SEO як було моїм самим цікавим справою в житті, так і залишилося. Заодно і ви, і я подивимося, чи старий Глобатор вижив з розуму як змінився мій стиль написання постів і список ресурсів порівняно з 2009 роком . Чесно скажу, основну інформацію по просуванню сайтів я отримую в англомовному інтернеті. Звичайно, в інтернеті теж є відмінні ресурси для самоосвіти, але як-то виходить вже на протязі багатьох років, що я навчаюся більше в закордонному сегменті. Можливо, тому, що рунет – це приблизно 1,5-2% від світового інтернету. Якщо у вас рівень англійської мови хоча б на "четвірку" в школі, то щиро рекомендую вам хоча б час від часу читати англомовні джерела з SEO.

Опубліковано: 31/08/16 @ 09:16
Розділ seo Блоги Читати далі...

SEO експеримент: як відео підвищує позиції

SEO эксперимент: как видео повышает позиции Дорогі друзі, сьогодні хочу поділитися результатами одного з своїх експериментів по просуванню сайтів. Часто працюють методики в SEO буквально лежать на поверхні, але на практиці мало хто їх застосовує. Сьогодні я розповім про те, як можна "дотиснути" сторінку до першого місця в пошуковій видачі, коли вона знаходиться на 2-10 або більш низьких місцях. Цей метод безкоштовний, вимагає невеликих затрат часу і, найголовніше, дає відмінний результат. Полягає він у тому, що на цю сторінку потрібно додати відео. Постійні читачі мого блогу знають, що я вже багато років у кінці статей на shakin.ru розміщую так званий "десерт", тобто розважальний відео з Youtube. Первісною метою при цьому було зробити так, щоб читачі після прочитання статей подивились веселий ролик, і на душі у них стало весело. Одним словом, відео в першу чергу я розміщую для створення позитивної атмосфери на блозі. На більшості сайтів краще всього розміщувати відео по темі сторінки.

Опубліковано: 18/08/16 @ 07:49
Розділ seo Блоги Читати далі...

Як дізнатися SEO конкуренцію + акція на 5 ліцензій

Как узнать SEO конкуренцию Дорогі друзі, сьогодні я хочу розповісти про те, як визначити конкуренцію в плані SEO по будь-якому пошуковому запиту. Я включив цей пост в свій цикл статей про просування англомовних сайтів , але описаний в ньому метод може повною мірою застосовуватися і в рунеті. В кінці статті ви знайдете інформацію про акції по 5 безкоштовним ліцензіями для читачів shakin.ru. Потрібно враховувати, що SEO конкуренція і вартість просування – різні речі. Конкуренція – це наскільки складно буде просувати той чи інший пошуковий запит. Також потрібно врахувати, що не завжди потрібно просуватися тільки по запитах з низькою конкуренцією. Можна просувати сайт за запитами з середньою та високою частотою, просто потрібно правильно оцінювати свої сили і можливості. Якщо ви новачок або у вас обмежений бюджет, то краще починати запитів з низькою конкуренцією. Якщо ж у вас багато сил, коштів і досвіду, то ваші можливості безмежні.

Опубліковано: 12/04/16 @ 07:54
Розділ seo Читати далі...

Как раскрутить сайт с помощью обратных ссылок

В данной статье мы расскажем Вам о покупке обратных ссылок на Ваш сайт с различных бирж, и в частности с биржи Sape. Конечно, при раскрутке Вашего собственного проекта, да и к тому же еще и продвигающегося по различным не коммерческим запросам, использование Sape будет не самым лучшим вариантом раскрутки. Да и к тому же, после того как Яндекс научился отличать где покупные ссылки и где естественные, а также перестал учитывать использованные покупные ссылки для различных не коммерческих проектов. В таком случае Sape не только не сможет дать Вашему проекту ничего в плюс, да еще и как последствие возможно ухудшение позиций касательно Вашего сайта из-за покупки обратных ссылок на ресурсах, у которых отрицательный траст, и в последствии это приведет также и к снижению траста раскручиваемого Вами сайта.

Опубліковано: 15/08/15 @ 01:29
Розділ seo Читати далі...

Як розкрутити сайт за допомогою зворотних посилань

У даній статті ми розповімо Вам про купівлю зворотних посилань на Ваш сайт з різних бірж, і зокрема з біржі Sape. Звичайно, при розкрутці Вашого власного проекту, та й до того ж ще й продвигающегося за різними не комерційним запитам, використання Sape буде не найкращим варіантом розкрутки. Та й до того ж, після того як Яндекс навчився відрізняти де покупні посилання і де природні, а також перестав враховувати використані покупні посилання для різних не комерційних проектів. У такому разі Sape не тільки не зможе дати Вашого проекту нічого в плюс, так ще і як наслідок можливе погіршення позицій стосовно Вашого сайту з-за покупки зворотних посилань на ресурсах, у яких негативний траст, і надалі це призведе також і до зниження трасту розкручуваного Вами сайту.

Опубліковано: 15/08/15 @ 01:29
Розділ seo Читати далі...

Как соединить дизайн и SEO

Возникает вопрос о реальности проведения качественной SEO-оптимизации, одновременно ориентируя страницу на нужды посетителей. На самом деле, соединить юзабилити и SEO можно и даже нужно, чтобы обойти конкурентов и стать более популярным ресурсом. Давайте попробуем угодить роботу и человеку.
Для начала определимся с тем, что к качественному контенту на сайте относится всё, что состоит из написания букв. Ведь создание сайтов  включае в себя не только интересные статьи, но и заголовки, подписи к изображениям, надписи на элементах навигации, тексты в анкорах и тому подобное.
Что касается дизайна, то любой его элемент должен быть понятен посетителю сайта без дополнительных инструкций. Это играет важную роль для установления постоянного контакта с посетителем. Делая ресурс комфортным для клиентов, важно не забывать, что ключевые слова в контенте сайта должны быть использованы естественно и логично, а не везде, где только можно.

Опубліковано: 07/08/15 @ 09:00
Розділ seo web дизайн Читати далі...

Як поєднати дизайн і SEO

Виникає питання про реальність проведення якісної SEO-оптимізації, одночасно орієнтуючи сторінку на потреби відвідувачів. Насправді, з'єднати юзабіліті і SEO можна і навіть потрібно, щоб обійти конкурентів і стати більш популярним ресурсом. Давайте спробуємо догодити роботу і людині.
Для початку визначимося з тим, що до якісного контенту на сайті відноситься все, що складається з написання букв. Адже створення сайтів включае в себе не тільки цікаві статті, але і заголовки, підписи до зображень, написи на елементах навігації, тексти в анкор тощо.
Що стосується дизайну, то будь-який його елемент повинен бути зрозумілий відвідувачу сайту без додаткових інструкцій. Це грає важливу роль для встановлення постійного контакту з відвідувачем. Роблячи ресурс комфортним для клієнтів, важливо не забувати, що ключові слова у контенті сайту повинні бути використані природно і логічно, а не скрізь, де тільки можна. Не варто псувати якісний дизайн перенасиченням ключових фраз в статтях.

Опубліковано: 07/08/15 @ 09:00
Розділ seo web дизайн Читати далі...

SQL Server дайджест # 3 : оптимізатор запитів , нова книга Бен - Гана, тренінг Б. Невареза

Всім привіт. Продовжуємо серію дайджестів по темі SQL Server. У цьому випуску: хардкорні доповідь по AlwaysOn в Києві на День Святого Патрика; все, що ви хотіли знати про оптимізаторі запитів; нова книга Іцка Бен-Гана; анонс конференції SQLSaturday в Одесі та тренінгу Бенджаміна Невареза в Києві. Почитати T-SQL Querying : Нова книга Іцка Бен-Гана. Фундаментальний розбір мови запитів T-SQL, оптимізація часу виконання і використання ресурсів - ось тільки деякі з порушених тем. Співавторами книги є такі товариші як: Деян Сарка, Адам Маканік, Кевін Фарлі. Собі ще замовити не встиг, але однозначно буду. The SQL Server Query Store : Ще порція інформації про фіче, яка з'явиться в новому SQL Server - Query Store. Стаття написана визнаним фахівцем у галузі оптимізатора SQL Server - Бенджаміном Неварезом. Спойлер: Бенджамін приїжджає до Києва на SQL Saturday в травні.

Опубліковано: 13/03/15 @ 07:52
Розділ seo Пошуковики Читати далі...

SQL Server дайджест # 3 : оптимізатор запитів , нова книга І. Бен - Гана, тренінг Б. Невареза

Всім привіт. Продовжуємо серію дайджестів по темі SQL Server. У цьому випуску: хардкорні доповідь по AlwaysOn в Києві на День Святого Патрика; все, що ви хотіли знати про оптимізаторі запитів; нова книга Іцка Бен-Гана; анонс конференції SQLSaturday в Одесі та тренінгу Бенджаміна Невареза в Києві. Почитати T-SQL Querying : Нова книга Іцка Бен-Гана. Фундаментальний розбір мови запитів T-SQL, оптимізація часу виконання і використання ресурсів - ось тільки деякі з порушених тем. Співавторами книги є такі товариші як: Деян Сарка, Адам Маканік, Кевін Фарлі. Собі ще замовити не встиг, але однозначно буду. The SQL Server Query Store : Ще порція інформації про фіче, яка з'явиться в новому SQL Server - Query Store. Стаття написана визнаним фахівцем у галузі оптимізатора SQL Server - Бенджаміном Неварезом. Спойлер: Бенджамін приїжджає до Києва на SQL Saturday в травні.

Опубліковано: 13/03/15 @ 07:52
Розділ seo Пошуковики Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15