Уязвимость в плагине All in One SEO Pack

Довольно неприятная новость, потому как данный плагин используется на многих блогах, для того, чтобы блог правильно индексировался поисковыми серверами. Уязвимостей безопасности в данном плагине нашли аж целых две сразу, первая уязвимость позволяет зарегистрированному пользователю, с любыми правами доступа изменять параметры настроек плагина, а точнее свойства записей такие как SEO Заголовок, описание и ключевые слова. Конечно не критично, но согласитесь и неприятно. Вторая же уязвимость позволяет встроить выполнение некоего Java-скрипта, в панели управления блогом, что позволяет злоумышленнику изменить пароль администратора или оставить вредоносный код для дальнейшего вредительства вашему блогу.
Если у вас в блоге открыта регистрация, или есть другие пользователи кроме вас, необходимо срочным образом обновить этот плагин на более новую версию в которой этой уязвимости уже нет.

Опубліковано: 05/06/14 @ 06:32
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Уразливість в плагіні All in One SEO Pack

Досить неприємна новина, тому як даний плагін використовується на багатьох блогах, для того, щоб блог правильно індексувався пошуковими серверами. Вразливостей безпеки в даному плагіні знайшли аж цілих дві одразу, перша уразливість дозволяє зареєстрованому користувачеві, з будь-якими правами доступу змінювати параметри налаштувань плагіна, а точніше властивості записів такі як SEO Заголовок, опис або ключові слова. Звичайно не критично, але погодьтеся і неприємно. Друга ж уразливість дозволяє вбудувати виконання якогось Java-скрипта, в панелі керування блогом, що дозволяє зловмисникові змінити пароль адміністратора або залишити шкідливий код для подальшого шкідництва вашого блогу.
Якщо у вас в блозі відкрита реєстрація, або є інші користувачі крім вас, необхідно терміново поновити цей плагін на більш нову версію в якій цієї проблеми вже немає.

Опубліковано: 05/06/14 @ 06:32
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Моя нова книга "SEO Вінчестер "

Моя нова книга Дорогі друзі , я радий представити вашій увазі свою нову книгу "SEO Вінчестер " , яка присвячена ефективним методам внутрішньої оптимізації комерційних сайтів - інтернет -магазинів і будь-яких інших ресурсів , на яких пропонуються які-небудь товари чи послуги. Я обожнюю тему Дикого Заходу і дуже любив їздити по Юті , Арізоні , Нью Мексико , Техасу , Айдахо , Орегон , Колорадо і Неваді , коли працював далекобійником в Америці. З цієї причини я назвав свою книгу на честь самого потужного і швидкострільного зброї ковбоїв Дикого Заходу - Вінчестера. Плюс саме Вінчестер забирає Шварценеггер в другому " Термінаторі " в барі біля байкера. Отже, зустрічайте - нова книга старого Глобатора "SEO Вінчестер " ! Над книгою я працював кілька місяців. У ній я описав свою систему внутрішньої оптимізації сайтів з урахуванням останніх змін в алгоритмах Яндекса і Google. До цієї системи я прийшов за час роботи в SEO з 2006 року.

Опубліковано: 21/05/14 @ 07:22
Розділ seo Читати далі...

20 яскравих моментів з життя оптимізатора # 2

Наше життя сповнене несподіванок , приємних і не дуже . Я помітила , що багато життєві ситуації часто нагадують мені випадки з практики просування. Дійсно , алгоритм виживання в повсякденному житті схожий на пошуковий алгоритм - в обох випадках твій успіх залежить від тисячі факторів , головні з яких - досвід і удача . Сьогодні я продовжую традицію , почату рівно рік тому, і радую Вас веселими картинками з життя та оптимізації.

Опубліковано: 01/04/14 @ 06:40
Розділ seo Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Микита мелькина , автор підручника з SEO і творець програми Semonitor

Інтервью - Микита Мелькін, автор підручника з SEO і творець програми Semonitor Дорогі друзі , сьогодні в гостях у shakin.ru - Микита мелькина , автор відомого підручника з SEO і творець популярної програми Semonitor . Коли я освоював просування сайтів в 2000-2007 роках , то часто читав цей підручник і знаходив у ньому багато корисних моментів. Микита написав нову версію свого SEO підручника , яка доступна для всіх охочих безкоштовно . Я дякую Микиту за приділений час і цікаві відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте - Микита мелькина ! Привіт , Микита ! Прошу тебе розповісти про себе - де ти народився , в якому місті зараз живеш , ніж захоплюєшся у вільний час? Михайло , вітаю тебе і читачів твого блога ! Народився я в Самарській області , тут же і вчився - закінчив Самарський Аерокосмічний за спеціальністю « Прикладна математика» . А от останні кілька років живу в Криму , в Алушті. Благо специфіка Інтернет- бізнесу дозволяє організувати всю роботу віддалено - тому переїхав в те місце , яке завжди мене приваблювало. Із захоплень - автомобільні подорожі .

Опубліковано: 24/03/14 @ 01:36
Розділ seo Блоги Читати далі...

Моє платне дослідження "SEO розвідка "

Мое платне дослідження Дорогі друзі , я радий представити вашій увазі свій платний продукт - дослідження ефективних методів просування прибуткових сайтів "SEO розвідка " . Я вклав душу не тільки в якість змісту , а й в оформлення , і постарався зробити все у своєму улюбленому стилі "мілітарі" . Особливо мені подобається череп в касці . Отже, зустрічайте - дослідження "SEO розвідка " ! Над даним дослідженням я працював півтора місяці. Я вивчив сотні сайтів в самих різних тематиках рунета і в результаті вибрав 10 ресурсів . Основні критерії відбору сайтів були наступні: 1 . Вік домена не старше 2012-2013 року. Таким чином , всі 10 ресурсів у дослідженні досить молоді . 2 . Сайт повинен приносити прибуток. Не просто окупаючи витрати , а саме приносити дохід своєму власнику. 3 . Сайт повинен просуватися білими методами. Ресурси , які використовують заборонені способи , я виключав зі списку .

Опубліковано: 19/02/14 @ 11:20
Розділ seo Читати далі...

Що день без посилань нам готує. Конференція All in Top Conf 2014

Спеціально для тих , хто розчарувався в доповідях , насичених теорією і рекламою. 12 і 13 лютого в Москві відбудеться чергова конференція All in Top Conf - практика , і нічого крім практики . Як завжди , цього року тут зберуться професіонали пошукового маркетингу : аналітики , SEO- фахівці , керівники великих інтернет - проектів . Чого чекати? Рад і рекомендацій , які дійсно можна застосовувати на практиці , обговорень актуальних тем і прогнозів на 2014 рік: Олексій Яковлєв ( SEM Complex ) розповість , як правильно спрогнозувати ефективність сайту ( в російськомовному сегменті робити це вміють одиниці). Євген Трофименко ( експерт-аналітик ) - про Landing Pages - нові , перевірені на особистому досвіді , прийоми , які зроблять цільову сторінку ефективніше. Костянтин Леонович і Петро Савінов ( Sape.ru ) - почуємо , що найбільша посилальна біржа рунета думає про скасування посилань Яндексом .

Опубліковано: 14/01/14 @ 08:43
Розділ seo Читати далі...

Яндекс без посилань. Спірні питання нової реальності

Після того як Садовський розповів про плани Яндекса відключити посилальне для комерційних запитів , багато оптимізаторів перестали спати спокійно. Очевидно , багато моїх колег все ще роблять ставку на посилання , хоча цей фактор уже давно не в пріоритеті. Завдяки спільним зусиллям оптимізаторів , лінкбілдеров , бірж і агрегаторів , посилальна маса з пошукового сигналу перетворилася на шум . Посилання стали швидше заважати , ніж допомагати оцінювати релевантність сторінки , і Яндекс бореться з цим досить давно. Багато хто пам'ятає Непота- фільтр в 2007 , обмеження ваги платних посилань з 2009 , введення цілого ряду нессилочних факторів в 2010-2013 . Тенденція до зниження ваги посилань для ранжирування очевидна вже давно. Але більшість оптимізаторів не вірить у саму можливість відключення посилального . Це невіра активно підгодовується " експертними " заявами представників бірж і агрегаторів , які в один голос твердять , що видача без посилань буде нерелевантною .

Опубліковано: 30/12/13 @ 10:55
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Відеоогляд SEO розширення для браузерів RDS Bar

Дорогі друзі , сьогодні я вирішив зробити відеоогляд одного дуже корисного розширення для браузерів , яке називається RDS Bar . Напевно багато хто з вас ним користуються , але я впевнений , що знайдеться багато читачів мого блогу , які ще не чули про це розширенні . Воно безкоштовно і є для браузерів Google Chrome , Mozilla Firefox і Opera. Його можна завантажити з офіційного сайту http://www.recipdonor.com/bar . Так як я найчастіше працюю в Google Chrome , то розповім про RDS Bar на прикладі цього браузера . Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. Також не забувайте підписуватися на мій канал на Youtube , щоб не пропустити нові відео. Якщо відео сподобалося , то не соромтеся ставити лайки .
Я зробив досить багато відео про тих сервісах і програмах , які постійно використовую у своїй роботі з просування сайтів , як платних , так і безкоштовних .

Опубліковано: 19/12/13 @ 07:10
Розділ seo Блоги Читати далі...

Видеообзор SEO расширения для браузеров RDS Bar

Дорогие друзья, сегодня я решил сделать видеообзор одного очень полезного расширения для браузеров, которое называется RDS Bar. Наверняка многие из вас им пользуются, но я уверен, что найдется много читателей моего блога, которые еще не слышали об этом расширении. Оно бесплатно и есть для браузеров Google Chrome, Mozilla Firefox и Opera. Его можно скачать с официального сайта http://www.recipdonor.com/bar . Так как я чаще всего работаю в Google Chrome, то расскажу об RDS Bar на примере этого браузера. Видео лучше смотреть в полноэкранном режиме в качестве 720 HD. Также не забывайте подписываться на мой канал на Youtube, чтобы не пропустить новые видео. Если видео понравилось, то не стесняйтесь ставить лайки .
Я сделал довольно много видео о тех сервисах и программах, которые постоянно использую в своей работе по продвижению сайтов, как платных, так и бесплатных.

Опубліковано: 19/12/13 @ 07:10
Розділ seo Блоги Читати далі...

Курс навчання для початківців SEO- фахівців

Цей пост для тих , хто недавно запитував мене про можливість дистанційного навчання ремеслу оптимізатора і не отримав відповідь . На жаль , я не приймаю віддалених учнів , так як не зможу приділяти їм достатньо часу . Крім того , передачі теоретичних знань недостатньо для повноцінного навчання . Щоб виростити фахівця , потрібно давати йому навчальні завдання , в процесі виконання яких він буде сам робити потрібні висновки і отримувати навички.

Для всіх , хто хоче отримати базові знання в області SEO , рекомендую курс Нетологія SEO - спеціаліст: як підняти продажі за допомогою пошукового маркетингу , який проводиться з 24 січня по 12 березня.

Курс тривалістю 1,5 місяця складається з 18 двогодинних занять , об'єднаних в 4 тематичних блоки :
- Принципи роботи пошукових алгоритмів ;
- Розробка семантичного ядра сайту;
- Внутрішня і зовнішня оптимізація сайту;
- Кейси від фахівців .

Опубліковано: 09/12/13 @ 09:03
Розділ seo Читати далі...

SEO- конференція CyberMarketing 2013 : погляд з боку

Деякий час тому серед читачів блогу pervushin.com був розіграний наікрутейшій квиток на SEO- конференцію CyberMarketing - 2013, що включає обід , кава- брейки та навіть бухло фуршет. Думаю багато хто пам'ятає цей пост (якщо немає , він тут ) . Квиток дістався чарівній дамі , відомої в мережі під ніком Мілоська . Вона відвідала цю конференцію і тепер повертає нам борг у вигляді докладного посту.

Опубліковано: 07/11/13 @ 06:59
Розділ seo Блоги Читати далі...

SEO- конференція CyberMarketing02013 : погляд з боку

Деякий час тому серед читачів блогу pervushin.com був розіграний наікрутейшій квиток на SEO- конференцію CyberMarketing - 2013, що включає обід , кава- брейки та навіть бухло фуршет. Думаю багато хто пам'ятає цей пост (якщо немає , він тут ) . Квиток дістався чарівній Клем ( Мілоська ) Людмилі Євгенівні . Вона відвідала цю конференцію і тепер повертає нам борг у вигляді докладного посту.

Опубліковано: 05/11/13 @ 06:59
Розділ seo Блоги Читати далі...

Швидкі посилання в блоках Яндекс.Директа

Не так багато часу пройшло з появи картинок в блоках Яндекс.Директа , та й раніше невідомі змінні відкрили ми з вами зовсім недавно . А вчора відбулося чергове оновлення і Ви повинні були помітити зміни в оголошеннях Директа . Якщо ні , поясню - вчора був початий показ , так званих , « швидких посилань » в оголошеннях Я.Діректа , які спрямовані на збільшення кількості переходів , а значить і нашої з вами прибутку. Як я зрозумів з офіційного повідомлення в блозі РСЯ та коментарів до цього повідомлення , клік по « швидкій засланні» рівнозначний кліку по заголовку оголошення . Можна зробити висновок , що одне оголошення з чотирма посиланнями (заголовок + 3 « швидких посилання» ) значно вигідніше одного оголошення з одним посиланням . Виглядає це так: Але не варто сильно спокушатися . Ці посилання можуть і знизити кликабельность оголошень , особливо якщо вони ніяк не вписуються візуально і виділяють оголошення із загального контенту.

Опубліковано: 24/10/13 @ 04:33
Розділ seo Блоги Читати далі...

GoGetTop Pro - вічні посилання в розстрочку для професіоналів

Пам'ятайте мій анонс нового сервісу GoGetTop , засновниками якого є ті ж люди , що подарували нам GoGetLinks ? Пройшов місяць і сьогодні я отримав mail з пропозицією випробувати нову фішку - GoGetTop Pro . Pro модуль сервісу поки проходить закрите тестування . Але , як мені здається , варто подати заявку в службу підтримки c темою повідомлення «Хочу Про» і ви обов'язково у відповідь отримаєте посилання для активації . Ну мені так здається. Що ж ховається за трьома веселими літерами Pro: 1 . Можливість закуповувати посилання за індивідуальним сценарієм , вибираючи тільки ті опції закупівлі , які потрібні. 2 . Комісія GoGetTop PRO складає всього 15 %. У цю комісію входить: підбір донорів ; премодерация майданчиків ; постмодерації посилань; зняття позицій у пошуковиках ; відстеження позицій конкурентів ; надання SEO - консультацій.

Опубліковано: 08/10/13 @ 10:44
Розділ seo Читати далі...

Авторизований і неймовірно вигідний партнер Sape

Про Sape , відому в рунеті як « сапу » , я в блозі ще жодного разу не писав . Якось приводу не було . Тему з'їздили настільки , що згадка цієї назви викликає позіхання . Але деякий час тому з'явився такий привід , прям реально цікавий привід . Повторення - мати навчання . Отже , для чого потрібні сайти ? Звичайно ж , це спосіб самовиразитися і сказати світові своє вагоме слово. Але , вкладаючи душу , час і сили в інтернет -ресурс , кожен веб - майстер розраховує отримати і віддачу , причому не тільки у вигляді морального задоволення . Сайт повинен заробляти - з цим, мабуть , ніхто не буде сперечатися. Але як ? Кожен з численних способів монетизувати сайти , має як свої переваги , так і недоліки. Адже завдання ВМ не тільки отримати прибуток , але і не нашкодити самому ресурсу . Я вже писав раніше про найпоширеніші способи заробітку в мережі .

Опубліковано: 29/09/13 @ 07:06
Розділ seo Блоги Читати далі...

Wanted SEO - аналітик в Одесі


У Вас є шанс вступити до нашу команду , якщо : - Ви живете або готові переїхати до Одеси ;
 - Оптимізація у Вашому розумінні - це набагато більше , ніж тайтли , мета- теги і Стронга .
 - Ви вмієте працювати в колективі (важливо для тих , хто звик фрілансити ) . Якщо Вам подобається напружувати свій інтелект і Ви готові до постійного самонавчання , Вам буде дуже цікаво працювати в команді. Ми пропонуємо офіційне оформлення , соцпакет , чудове робоче місце із зручним кріслом і монітором 21 " , натуральний Espresso в необмежених кількостях і можливість відволікатися від складних аналітичних задач на партію в теніс ( наш офіс ) . Бонуси , участь у конференціях за рахунок компанії і внутрішній кар'єрне зростання будуть повністю залежати від Вашого внеску в роботу команди. Надсилайте своє резюме на kamskaya@siteclinic.ru .

Опубліковано: 17/09/13 @ 10:04
Розділ seo Читати далі...

Wanted SEO-аналитик в Одессе


У Вас есть шанс вступить в нашу команду , если: – Вы живете или готовы переехать в Одессу;
– оптимизация в Вашем понимании – это гораздо больше, чем тайтлы, мета-теги и стронги.
– Вы умеете работать в коллективе (важно для тех, кто привык фрилансить). Если Вам нравится напрягать свой интеллект и Вы готовы к постоянному самообучению, Вам будет очень интересно работать в команде. Мы предлагаем официальное оформление, соцпакет, замечательное рабочее место с удобным креслом и монитором 21”, натуральный Espresso в неограниченных количествах и возможность отвлекаться от сложных аналитических задач на партию в теннис (наш офис ). Бонусы, участие в конференциях за счет компании и внутренний карьерный рост будут полностью зависеть от Вашего вклада в работу команды. Присылайте свое резюме на kamskaya@siteclinic.ru.

Опубліковано: 17/09/13 @ 10:04
Розділ seo Читати далі...

Відповіді на питання по просуванню сайтів - випуск 22

Ответи на питання по просуванню сайтів- випуск 22 Дорогі друзі , пропоную вашій увазі черговий випуск з моїми відповідями на питання , на які я відповідаю під час консультацій з просування сайтів . Ви також можете подивитися попередні випуски рубрики Відповіді на питання по SEO на shakin.ru . Моя компанія займається створенням сайтів. Часто ми розміщуємо в нижній частині створених нами сайтів своє посилання . Як краще їх ставити ? Чи не пошкодять наскрізні посилання сайту нашої компанії? Я вважаю , що за нинішніх алгоритмах пошуковиків наскрізні посилання можуть давати як позитивний , так і негативний ефект. Для новачків , які читають цю статтю , нагадаю , що наскрізні посилання - це посилання зі всіх сторінок сайту , розміщення , наприклад , в нижній частині. Для того , щоб отримувати користь від наскрізних посилань , їх тексти повинні бути природними. Під природними для сайту вебдизайн -студії в даному випадку я маю на увазі тексти посилань двох типів: 1 . У вигляді адреси сайту або його варіацій (наприклад , http://shakin.

Опубліковано: 13/09/13 @ 10:28
Розділ seo Читати далі...

Абсолютно безкоштовний квиток на SEO -конференцію CyberMarketing - 2013 !

Оптимізаторам , маркетологам , та що там , всім тим , чия діяльність нерозривно пов'язана з Інтернетом не потрібно довго пояснювати і розповідати , що таке щорічна конференція CyberMarketing . Уж таку знаменну і відоме це подія. У нинішньому , 2013 року це захід вже призначено на 11 жовтня в Москві . У цей день тут зберуться найуспішніші інтернет- діячі Росії і ближнього зарубіжжя. Але саме чудове те , що у кожного з вас є унікальна і абсолютно безкоштовна можливість побувати на цій конференції , адже в цьому пості ми розіграємо квиток на CyberMarketing - 2013, що включає обід , кава- брейки та навіть фуршет . Але на конференцію варто поїхати не тільки через смачного обіду і кави. Там традиційно будуть говорити практики і для практиків . І ті , хто збирається там опинитися , точно знають , навіщо вони це роблять : де ще можна отримати стільки корисної інформації у такий стислий час .

Опубліковано: 08/09/13 @ 07:21
Розділ seo Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15