Видеообзор SEO расширения для браузеров RDS Bar

Дорогие друзья, сегодня я решил сделать видеообзор одного очень полезного расширения для браузеров, которое называется RDS Bar. Наверняка многие из вас им пользуются, но я уверен, что найдется много читателей моего блога, которые еще не слышали об этом расширении. Оно бесплатно и есть для браузеров Google Chrome, Mozilla Firefox и Opera. Его можно скачать с официального сайта http://www.recipdonor.com/bar . Так как я чаще всего работаю в Google Chrome, то расскажу об RDS Bar на примере этого браузера. Видео лучше смотреть в полноэкранном режиме в качестве 720 HD. Также не забывайте подписываться на мой канал на Youtube, чтобы не пропустить новые видео. Если видео понравилось, то не стесняйтесь ставить лайки .
Я сделал довольно много видео о тех сервисах и программах, которые постоянно использую в своей работе по продвижению сайтов, как платных, так и бесплатных.

Опубліковано: 19/12/13 @ 07:10
Розділ seo Блоги Читати далі...

Курс навчання для початківців SEO- фахівців

Цей пост для тих , хто недавно запитував мене про можливість дистанційного навчання ремеслу оптимізатора і не отримав відповідь . На жаль , я не приймаю віддалених учнів , так як не зможу приділяти їм достатньо часу . Крім того , передачі теоретичних знань недостатньо для повноцінного навчання . Щоб виростити фахівця , потрібно давати йому навчальні завдання , в процесі виконання яких він буде сам робити потрібні висновки і отримувати навички.

Для всіх , хто хоче отримати базові знання в області SEO , рекомендую курс Нетологія SEO - спеціаліст: як підняти продажі за допомогою пошукового маркетингу , який проводиться з 24 січня по 12 березня.

Курс тривалістю 1,5 місяця складається з 18 двогодинних занять , об'єднаних в 4 тематичних блоки :
- Принципи роботи пошукових алгоритмів ;
- Розробка семантичного ядра сайту;
- Внутрішня і зовнішня оптимізація сайту;
- Кейси від фахівців .

Опубліковано: 09/12/13 @ 09:03
Розділ seo Читати далі...

SEO- конференція CyberMarketing 2013 : погляд з боку

Деякий час тому серед читачів блогу pervushin.com був розіграний наікрутейшій квиток на SEO- конференцію CyberMarketing - 2013, що включає обід , кава- брейки та навіть бухло фуршет. Думаю багато хто пам'ятає цей пост (якщо немає , він тут ) . Квиток дістався чарівній дамі , відомої в мережі під ніком Мілоська . Вона відвідала цю конференцію і тепер повертає нам борг у вигляді докладного посту.

Опубліковано: 07/11/13 @ 06:59
Розділ seo Блоги Читати далі...

SEO- конференція CyberMarketing02013 : погляд з боку

Деякий час тому серед читачів блогу pervushin.com був розіграний наікрутейшій квиток на SEO- конференцію CyberMarketing - 2013, що включає обід , кава- брейки та навіть бухло фуршет. Думаю багато хто пам'ятає цей пост (якщо немає , він тут ) . Квиток дістався чарівній Клем ( Мілоська ) Людмилі Євгенівні . Вона відвідала цю конференцію і тепер повертає нам борг у вигляді докладного посту.

Опубліковано: 05/11/13 @ 06:59
Розділ seo Блоги Читати далі...

Швидкі посилання в блоках Яндекс.Директа

Не так багато часу пройшло з появи картинок в блоках Яндекс.Директа , та й раніше невідомі змінні відкрили ми з вами зовсім недавно . А вчора відбулося чергове оновлення і Ви повинні були помітити зміни в оголошеннях Директа . Якщо ні , поясню - вчора був початий показ , так званих , « швидких посилань » в оголошеннях Я.Діректа , які спрямовані на збільшення кількості переходів , а значить і нашої з вами прибутку. Як я зрозумів з офіційного повідомлення в блозі РСЯ та коментарів до цього повідомлення , клік по « швидкій засланні» рівнозначний кліку по заголовку оголошення . Можна зробити висновок , що одне оголошення з чотирма посиланнями (заголовок + 3 « швидких посилання» ) значно вигідніше одного оголошення з одним посиланням . Виглядає це так: Але не варто сильно спокушатися . Ці посилання можуть і знизити кликабельность оголошень , особливо якщо вони ніяк не вписуються візуально і виділяють оголошення із загального контенту.

Опубліковано: 24/10/13 @ 04:33
Розділ seo Блоги Читати далі...

GoGetTop Pro - вічні посилання в розстрочку для професіоналів

Пам'ятайте мій анонс нового сервісу GoGetTop , засновниками якого є ті ж люди , що подарували нам GoGetLinks ? Пройшов місяць і сьогодні я отримав mail з пропозицією випробувати нову фішку - GoGetTop Pro . Pro модуль сервісу поки проходить закрите тестування . Але , як мені здається , варто подати заявку в службу підтримки c темою повідомлення «Хочу Про» і ви обов'язково у відповідь отримаєте посилання для активації . Ну мені так здається. Що ж ховається за трьома веселими літерами Pro: 1 . Можливість закуповувати посилання за індивідуальним сценарієм , вибираючи тільки ті опції закупівлі , які потрібні. 2 . Комісія GoGetTop PRO складає всього 15 %. У цю комісію входить: підбір донорів ; премодерация майданчиків ; постмодерації посилань; зняття позицій у пошуковиках ; відстеження позицій конкурентів ; надання SEO - консультацій.

Опубліковано: 08/10/13 @ 10:44
Розділ seo Читати далі...

Авторизований і неймовірно вигідний партнер Sape

Про Sape , відому в рунеті як « сапу » , я в блозі ще жодного разу не писав . Якось приводу не було . Тему з'їздили настільки , що згадка цієї назви викликає позіхання . Але деякий час тому з'явився такий привід , прям реально цікавий привід . Повторення - мати навчання . Отже , для чого потрібні сайти ? Звичайно ж , це спосіб самовиразитися і сказати світові своє вагоме слово. Але , вкладаючи душу , час і сили в інтернет -ресурс , кожен веб - майстер розраховує отримати і віддачу , причому не тільки у вигляді морального задоволення . Сайт повинен заробляти - з цим, мабуть , ніхто не буде сперечатися. Але як ? Кожен з численних способів монетизувати сайти , має як свої переваги , так і недоліки. Адже завдання ВМ не тільки отримати прибуток , але і не нашкодити самому ресурсу . Я вже писав раніше про найпоширеніші способи заробітку в мережі .

Опубліковано: 29/09/13 @ 07:06
Розділ seo Блоги Читати далі...

Wanted SEO - аналітик в Одесі


У Вас є шанс вступити до нашу команду , якщо : - Ви живете або готові переїхати до Одеси ;
 - Оптимізація у Вашому розумінні - це набагато більше , ніж тайтли , мета- теги і Стронга .
 - Ви вмієте працювати в колективі (важливо для тих , хто звик фрілансити ) . Якщо Вам подобається напружувати свій інтелект і Ви готові до постійного самонавчання , Вам буде дуже цікаво працювати в команді. Ми пропонуємо офіційне оформлення , соцпакет , чудове робоче місце із зручним кріслом і монітором 21 " , натуральний Espresso в необмежених кількостях і можливість відволікатися від складних аналітичних задач на партію в теніс ( наш офіс ) . Бонуси , участь у конференціях за рахунок компанії і внутрішній кар'єрне зростання будуть повністю залежати від Вашого внеску в роботу команди. Надсилайте своє резюме на kamskaya@siteclinic.ru .

Опубліковано: 17/09/13 @ 10:04
Розділ seo Читати далі...

Wanted SEO-аналитик в Одессе


У Вас есть шанс вступить в нашу команду , если: – Вы живете или готовы переехать в Одессу;
– оптимизация в Вашем понимании – это гораздо больше, чем тайтлы, мета-теги и стронги.
– Вы умеете работать в коллективе (важно для тех, кто привык фрилансить). Если Вам нравится напрягать свой интеллект и Вы готовы к постоянному самообучению, Вам будет очень интересно работать в команде. Мы предлагаем официальное оформление, соцпакет, замечательное рабочее место с удобным креслом и монитором 21”, натуральный Espresso в неограниченных количествах и возможность отвлекаться от сложных аналитических задач на партию в теннис (наш офис ). Бонусы, участие в конференциях за счет компании и внутренний карьерный рост будут полностью зависеть от Вашего вклада в работу команды. Присылайте свое резюме на kamskaya@siteclinic.ru.

Опубліковано: 17/09/13 @ 10:04
Розділ seo Читати далі...

Відповіді на питання по просуванню сайтів - випуск 22

Ответи на питання по просуванню сайтів- випуск 22 Дорогі друзі , пропоную вашій увазі черговий випуск з моїми відповідями на питання , на які я відповідаю під час консультацій з просування сайтів . Ви також можете подивитися попередні випуски рубрики Відповіді на питання по SEO на shakin.ru . Моя компанія займається створенням сайтів. Часто ми розміщуємо в нижній частині створених нами сайтів своє посилання . Як краще їх ставити ? Чи не пошкодять наскрізні посилання сайту нашої компанії? Я вважаю , що за нинішніх алгоритмах пошуковиків наскрізні посилання можуть давати як позитивний , так і негативний ефект. Для новачків , які читають цю статтю , нагадаю , що наскрізні посилання - це посилання зі всіх сторінок сайту , розміщення , наприклад , в нижній частині. Для того , щоб отримувати користь від наскрізних посилань , їх тексти повинні бути природними. Під природними для сайту вебдизайн -студії в даному випадку я маю на увазі тексти посилань двох типів: 1 . У вигляді адреси сайту або його варіацій (наприклад , http://shakin.

Опубліковано: 13/09/13 @ 10:28
Розділ seo Читати далі...

Абсолютно безкоштовний квиток на SEO -конференцію CyberMarketing - 2013 !

Оптимізаторам , маркетологам , та що там , всім тим , чия діяльність нерозривно пов'язана з Інтернетом не потрібно довго пояснювати і розповідати , що таке щорічна конференція CyberMarketing . Уж таку знаменну і відоме це подія. У нинішньому , 2013 року це захід вже призначено на 11 жовтня в Москві . У цей день тут зберуться найуспішніші інтернет- діячі Росії і ближнього зарубіжжя. Але саме чудове те , що у кожного з вас є унікальна і абсолютно безкоштовна можливість побувати на цій конференції , адже в цьому пості ми розіграємо квиток на CyberMarketing - 2013, що включає обід , кава- брейки та навіть фуршет . Але на конференцію варто поїхати не тільки через смачного обіду і кави. Там традиційно будуть говорити практики і для практиків . І ті , хто збирається там опинитися , точно знають , навіщо вони це роблять : де ще можна отримати стільки корисної інформації у такий стислий час .

Опубліковано: 08/09/13 @ 07:21
Розділ seo Читати далі...

Кейс : Лікування сайту правильної внутрішньої оптимізацією


Багато власників сайтів щиро вірять, що дорогий дизайн, авторський контент і популярність ресурсу позбавляють їх від необхідності слідувати елементарним вимогам пошукових систем. Вважається, що раз вже сайт такий хороший, то пошуковик просто зобов'язаний закривати очі на власні рекомендації і лити туди трафік по всіх цільових запитах. У багатьох випадках так воно і є - ні для кого не секрет, що за інших рівних умов старим відомим сайтам отримати відвідувачів з пошуку набагато простіше, ніж новим. І те, що прощається авторитетам, для новачків може зіграти фатальну роль. Проте, навіть старі трастові сайти можуть втрачати багато трафіку за елементарних помилок у внутрішній оптимізації . Виправлення цих помилок не вимагає великих вкладень, але може принести дуже помітний ефект. Саме це сталося з сайтом нашого клієнта, про який я писала у своїй хроніці минулого тижня. Обіцяла докладно описати кейс і відкрити секрет успіху - виконую обіцянку.

Опубліковано: 01/08/13 @ 07:52
Розділ seo Безпека Читати далі...

Кейс : Лікування сайту правильною внутрішньою оптимізацією

Ще один кейс про те , як помилки внутрішньої оптимізації знижують позиції сайту . Багато власників сайтів щиро вірять , що дорогий дизайн , авторський контент і популярність ресурсу позбавляють їх від необхідності слідувати елементарним вимогам пошукових систем . Вважається , що раз вже сайт такий хороший , то пошуковик просто зобов'язаний закривати очі на власні рекомендації і лити туди трафік по всіх цільових запитах . У багатьох випадках так воно і є - ні для кого не секрет , що за інших рівних умов старим відомим сайтам отримати відвідувачів з пошуку набагато простіше , ніж новим. І те , що прощається авторитетам , для новачків може зіграти фатальну роль. Проте , навіть старі трастові сайти можуть втрачати багато трафіку за елементарних помилок у внутрішній оптимізації . Виправлення цих помилок не вимагає великих вкладень , але може принести дуже помітний ефект . Саме це сталося з сайтом нашого клієнта , про який я писалау своїй хроніці минулого тижня.

Опубліковано: 01/08/13 @ 07:52
Розділ seo Безпека Читати далі...

Кейс: Лечение сайта правильной внутренней оптимизацией

Еще один кейс о том, как ошибки внутренней оптимизации понижают позиции сайта . Многие владельцы сайтов искренне верят, что дорогой дизайн, авторский контент и известность ресурса избавляют их от необходимости следовать элементарным требованиям поисковых систем. Считается, что раз уж сайт такой хороший, то поисковик просто обязан закрывать глаза на собственные рекомендации и лить туда трафик по всем целевым запросам. Во многих случаях так оно и есть – ни для кого не секрет, что при прочих равных условиях старым известным сайтам получить посетителей из поиска намного проще, чем новым. И то, что прощается авторитетам, для новичков может сыграть роковую роль. Тем не менее, даже старые трастовые сайты могут терять много трафика из-за элементарных ошибок во внутренней оптимизации . Исправление этих ошибок не требует больших вложений, но может принести очень заметный эффект. Именно это случилось с сайтом нашего клиента, о котором я писала в своей хронике на прошлой неделе.

Опубліковано: 01/08/13 @ 07:52
Розділ seo Безпека Читати далі...

Моя схема складання текстів посилань v.2

Моя схема складання текстів посилань v.2 Дорогі друзі, сьогодні я розповім про те, як я складаю тексти посилань при просуванні сайтів в умовах нинішніх алгоритмів пошукових систем. Спочатку анонс. Мій улюблений хостер - компанія Fastvps.ru 24-25 серпня 2013 відзначає свій день народження. Я щиро вітаю її співробітників з цією подією і дякую за те, що мене запросили на цей захід. На честь свого 7-річчя Fastvps організовує велике IT подія у Таллінні. Для читачів shakin.ru компанія дарує 30 проходок у VIP-зону (так це коштуватиме 2500 рублів з людини) - отримати його можна за цим посиланням http://rockitcon.eventmag.ru/ , якщо застосувати промо-код shakin. Якщо кодів на всіх не вистачить - пишіть в коментарях. Ця стаття є логічним доповненням до посту Удар шершня - моя нова схема просування сайтів . Кілька років тому я писав про ту схему, яку я використовував - Моя схема складання текстів посилань .

Опубліковано: 11/07/13 @ 07:54
Розділ seo Читати далі...

Як ми вивели сайт під фільтра за переоптімізацію

Продовжую ділитися кейсами по успішному лікуванню сайтів від санкцій. Вже давно не секрет , що я працюю з командою , тому сьогодні представлю кейс своєї колеги Анни. Я працюю з Анею вже багато років , і поки саме у неї в компанії найвищий відсоток виведення сайтів з - під фільтрів. Нещодавно на нашому корпоративному блозі вона виклала два кейса з лікування сайтів від переоптімізаціі , про один з яких піде мова в цій статті. Проблема - фільтр за переоптімізацію Клієнт - власник туристичного ІнфоРесурс з описами варіантів житла і можливістю бронювання готелів в Анапі . Вперше звернувся до нас спочатку квітня. Проблема - сайт різко втратив видимість в Яндексі ( вилетів з топа на 20-30 позиції ), через що пошуковий трафік знизився майже на 80 %. Песимізація підтвердилася відповіддю Платона : ....

Опубліковано: 27/06/13 @ 07:33
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Как мы вывели сайт из-под фильтра за переоптимизацию

Продолжаю делиться кейсами по успешному лечению сайтов от санкций. Уже давно не секрет, что я работаю с командой, поэтому сегодня представлю кейс своей коллеги Анны. Я работаю с Аней уже много лет , и пока именно у нее в компании самый высокий процент вывода сайтов из-под фильтров. Недавно на нашем корпоративном блоге она выложила два кейса по лечению сайтов от переоптимизации , об одном из которых пойдет речь в этой статье. Проблема – фильтр за переоптимизацию Клиент – владелец туристического инфоресурса с описаниями вариантов жилья и возможностью бронирования гостиниц в Анапе. Впервые обратился к нам вначале апреля. Проблема – сайт резко потерял видимость в Яндексе (вылетел из топа на 20-30 позиции), из-за чего поисковый трафик снизился почти на 80%. Пессимизация подтвердилась ответом Платона: ….

Опубліковано: 27/06/13 @ 07:33
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Дайджест: Luxoft йде на IPO , Samsung інвестує в українське R & D , смерть SEO

Добрий день, шановні читачі. Новини Компанія Luxoft подала заявку на IPO . Студенти-програмісти СумДУ будуть розробляти проекти для китайської армії . WebMoney почав підтримувати Bitcoin-гаманці . Samsung готовий вкласти 63 млн. доларів у нові R & D-центри в Києві та Харкові . Google спільно з NASA придбав квантовий комп'ютер D-Wave Two для досліджень в галузі штучного інтелекту. SAP має наміру брати на роботу програмістів, які страждають аутизмом . Українські компанії потрапили до ТОП-100. Хроніка "покращень" - Мінсоцполітики хоче видавати дозволу на аутсорсинг в Україні . Інтерв'ю Андрій Прохоров, 4A Games: Ми сподіваємося, що Metro Last Light "вистрілить" ... Подкаст "Яскравий аутсорс" - інтерв'ю з COO компанії Provectus IT Миколою Антоновим Аналітика Нагадуємо, що на ДОП стартував черговий зарплатний опитування. Приділіть, будь ласка, хвилинку і заповніть нашу анкету . Реклама Code.Org, яка розкриває деякі сумні факти і цифри системи американської освіти.

Опубліковано: 24/05/13 @ 08:38
Розділ seo Читати далі...

Аудит аудиту ворожнечу. Вивчаємо ринок SEO -консалтингу .

Ринок SEO-консалтингу відчутно зростає - все більше клієнтів цікавляться пошуковими аудитами, все більше компаній позиціонують SEO-аудит як одну з основних послуг. Мені стало цікаво, як відрізняються аудити різних компаній за якістю, змістом і ціною, і я вирішила провести невелике дослідження. Був зібраний список російських студій, які активно просувають цю послугу в Яндексі і Google. Усім компаніям були відправлені заявки на SEO-аудит, в яких містилися:
- URL сайту;
- Список запитів;
- Опис проблеми - сайт просів по всіх запитах, я хочу зрозуміти причину і повернути його назад;
- Моє псевдоімя і телефон (реальний). У якості "пацієнта" я спеціально вибрала сайт, який вже близько 2 місяців перебуває під АГС (мій старий сайт для тестів). Це стало додатковим індикатором шаблонності відповідей - якщо у відповіді на заявку згадувалися санкції, значить перед тим як відповісти, мій сайт дивилися фахівці.

Опубліковано: 23/05/13 @ 09:00
Розділ seo Читати далі...

Аудит аудиту рознь. Изучаем рынок SEO-консалтинга.

Рынок SEO-консалтинга ощутимо растет – все больше клиентов интересуются поисковыми аудитами, все больше компаний позиционируют SEO-аудит как одну из основных услуг. Мне стало интересно, как отличаются аудиты разных компаний по качеству, содержанию и цене, и я решила провести небольшое исследование. Был собран список российских студий, которые активно продвигают эту услугу в Яндексе и Google. Всем компаниям были отправлены заявки на SEO-аудит, в которых содержались:
- URL сайта;
- список запросов;
- описание проблемы – сайт просел по всем запросам, я хочу понять причину и вернуть его обратно;
- мое псевдоимя и телефон (реальный). В качестве “пациента” я специально выбрала сайт, который уже около 2 месяцев находится под АГС (мой старый сайт для тестов). Это стало дополнительным индикатором шаблонности ответов – если в ответе на заявку упоминались санкции, значит перед тем как ответить, мой сайт смотрели специалисты.

Опубліковано: 23/05/13 @ 09:00
Розділ seo Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15