5 відео- фішок від SeoPult

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Чесно, пропонував Сеопульту і то і се і інше, ні, хочуть ось це.
Розгорніть на весь екран і насолоджуйтеся:
Захист унікального контенту на вашому сайті У першій відео-фішці розповідається стародавня burunduk-тема про варіанти захисту унікального контенту, зокрема, про посилання з анкорами у вигляді фрагментів вашого тексту. Хочете захистити свій контент раз і назавжди? Це ваша остання надія.

Технології закупівлі Розповідається про режими SeoPult + і SeoPult MAX. У другому випадку посилання підбираються з упором на в'язку: «Сторінка донора - Анкор - Сторінка акцептора» Детальніше про алгоритм. Микола Коноплянніков (людина з екрану) на 100% упевнений, що SeoPult MAX змінить ваше життя.

Опубліковано: 17/12/12 @ 02:31
Розділ seo Читати далі...

Найефективніші посилання з самих релевантних сторінок

Що ми знаємо про купуються нами посиланнях , за допомогою яких просуваємо конкретні сторінки ? Ми знаємо , що ці посилання повинні працювати , адже ми їх розміщуємо на релевантних просувної сторінці якісних сайтах . І вони працюють . Але чи так ефективно вони працюють , як можуть працювати ? Цього ми не знаємо напевно . Сьогодні я розповім ще одну методику , якою досить часто користуюся . У комплексі заходів, що вживаються при просуванні сторінки по якомусь запиту , ця методика як контрольний постріл . Вона має на увазі купівлю посилань в біржах посилань , але це будуть більш ефективні посилання , ніж ті , що ми купуємо зараз .

Опубліковано: 04/12/12 @ 03:12
Розділ seo Читати далі...

Відеоогляд безкоштовної SEO програми Сайт - Аудитор

Дорогі друзі, я продовжую серію Відеоогляд сервісів і програм, з якими я постійно працюю при просуванні сайтів. Інші мої відео можете знайти за тегом "Відеоуроки" http://shakin.ru/tag/videouroki . Сьогодні я розповім про безкоштовній програмі Сайт-Аудитор. Завантажити її можете з офіційного сайту site-auditor.ru . Я користуюся цією програмою з 2006 року, тобто з того року, коли я тільки прийшов у SEO. У 2009 році я навіть взяв інтерв'ю у її творця, яке ви можете прочитати - Інтерв'ю - Володимир Трояненко, творець програми Сайт-Аудитор, компанія "Ашманов і партнери" . Отже, ось саме відео: Партнер відеоуроку (як потрапити ): ЦОП РМЯ Profit-Partner: партнерська програма для великого заробітку! Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. І не забувайте підписатися на мій канал на Youtube, щоб не пропустити нові відео . Чим мені подобається ця програма? 1. Сайт-Аудитор безкоштовний. 2.

Опубліковано: 20/11/12 @ 06:04
Розділ seo Блоги Читати далі...

Видеообзор бесплатной SEO программы Сайт-Аудитор

Дорогие друзья, я продолжаю серию видеообзоров сервисов и программ, с которыми я постоянно работаю при продвижении сайтов. Другие мои видео можете найти по тегу “Видеоуроки” http://shakin.ru/tag/videouroki . Сегодня я расскажу о бесплатной программе Сайт-Аудитор. Скачать ее можете с официального сайта site-auditor.ru . Я пользуюсь этой программой с 2006 года, то есть с того года, когда я только пришел в SEO. В 2009 году я даже взял интервью у ее создателя, которое вы можете прочитать - Интервью - Владимир Трояненко, создатель программы Сайт-Аудитор, компания “Ашманов и партнеры” . Итак, вот само видео: Партнер видеоурока (как попасть ):  ЦОП РСЯ Profit-Partner: партнерская программа для большого заработка! Видео лучше смотреть в полноэкранном режиме в качестве 720 HD. И не забывайте подписаться на мой канал на Youtube, чтобы не пропустить новые видео . Чем мне нравится эта программа? 1. Сайт-Аудитор бесплатен. 2.

Опубліковано: 20/11/12 @ 06:04
Розділ seo Блоги Читати далі...

Відеоогляд безкоштовної SEO програми Сайт- Аудитор

Дорогі друзі, я продовжую серію відеоогляди сервісів і програм, з якими я постійно працюю при просуванні сайтів. Інші мої відео можете знайти за тегом "Відеоуроки" http://shakin.ru/tag/videouroki . Сьогодні я розповім про безкоштовну програмі Сайт-Аудитор. Завантажити її можете з офіційного сайту site-auditor.ru . Я користуюся цією програмою з 2006 року, тобто з того року, коли я тільки прийшов у SEO. У 2009 році я навіть взяв інтерв'ю у її творця, яке ви можете прочитати - Інтерв'ю - Володимир Трояненко, творець програми Сайт-Аудитор, компанія "Ашманов і партнери" . Отже, ось саме відео: Партнер відеоуроку (як потрапити ): ЦОП РМЯ Profit-Partner: партнерська програма для великого заробітку! Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. І не забувайте підписатися на мій канал на Youtube, щоб не пропустити нові відео . Чим мені подобається ця програма? 1. Сайт-Аудитор безкоштовний. 2.

Опубліковано: 20/11/12 @ 06:04
Розділ seo Блоги Читати далі...

Біржа купівлі і продажу посилань

Біржа купівлі і продажу посилань Що робити, якщо у вас нульовий або молодий сайт і ви хочете, що б він якомога швидше почав приносити прибуток і став популярним? Звичайно, в цьому вам допоможе біржа купівлі продажу посилань. Її очевидна перевага - це наявність пропозицій не тільки для успішних сайтів, які вже давно проіндексували пошуковики, однак і для тих, які з'явилися не так давно. Проблема останніх, зазвичай, полягає у відсутності оптимальних пропозицій з продажу посилань на сайтах з подібною тематикою. Отже, пошукова оптимізація початківців сайтів стає менш продуктивною. Тому як оптимізація для спільного просування сайту принесе менше користі, якщо з інших ресурсів посилання будуть обрані неправильно. Біржа посилань для молодих сайтів дає можливість знайти дуже популярні сайти, на яких можна розмістити потрібне число посилань, і надійних вебмастерів.

Опубліковано: 10/11/12 @ 05:48
Розділ seo Читати далі...

SEO конференція CyberMarketing 2012: погляд з боку

SEO конференція CyberMarketing 2012: погляд з боку Пам'ятайте пост про SEO конференції CyberMarketing 2012 в якому я розігрував люб'язно наданий мені безкоштовний квиток? Квиток тоді ми розіграли і він дістався Раїсі Пружевской. Вона начебто щаслива, що побувала там, але поки поста-звіту від неї не надійшло. Упевнений, на те є вагомі причини, бум чекати. А сьогодні я хотів би підвести деякий підсумок цієї конференції поглядом з боку, я адже на ній не був. Отже, чергова конференція CyberMarketing відбулася 12 жовтня в Москві і стала справжнім подарунком для діячів Рунета. Йшлося на ній тільки і виключно про SEO, причому питання розглядалося в практичному аспекті, а своїм досвідом та напрацюваннями щедро ділилися такі акули просування в Інтернеті, як SeoPult, WebEffector, Sape та інші. Чи варто говорити, що в цей день понад 500 учасників заходу, які зібралися в конференц-залі Російської Академії Наук, отримали масу нової та цікавої інформації і чимало приводів задуматися.

Опубліковано: 07/11/12 @ 12:55
Розділ seo Читати далі...

Де продавати посилання ?

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Сперечаємося, ви вже яку ніч не можете заснути. Ці безсонні ночі в спробах знайти відповідь на все те ж питання. Всього одне питання. І багато гнітюче тягнуться в нескінченних роздумах ночей. З разу в раз задаючи один і той же питання. Де? Я розумію ситуацію. Знову саркастичні натяки.
І всюди цей швидкоплинний підтекст, краще б його не було. Іноді я відчуваю, що наближаюся до істини. Іноді віддаляюся. Між тим - наближаючись до чогось важливого. До відповіді. До відповіді на питання, який наважиться поставити собі не кожен, віддавши перевагу лише туманне споглядання своєї сутності крізь порожній простір. Часом краще, що тут придумаєш - це ще одне дзеркало, поставлене напроти іншого дзеркала. Питання породжують питання. Може бути.
Питання - сама по собі проблема. Проблеми і питання як одне ціле. Де питання, там проблеми. Ще одне питання і ще одна проблема.

Опубліковано: 30/10/12 @ 08:59
Розділ seo Читати далі...

Як справити розкрутку сайту в Інтернеті ?

Як справити розкрутку сайту в Інтернеті? Просування сайту статтями - це результативна розкрутка сайту в Інтернеті. У наші дні, коли Інтернет зростає та розвивається стрімкими темпами, основною метою всіх web-майстрів на http://velesarticles.com/article/7153-website-promotion-articles/ вважається розкрутка та просування сайту в Інтернет просторі. Даний метод розкрутки став популярним, так як вважається кращим способом розкручування сайту в Інтернеті. Сутність розкрутки сайту статтями зводиться до просування сайту по пошукових запитах в нових позиціях, що дозволяє підвищити відвідуваність даного web-ресурсу. Відвідуваність - це головна умова для життя Інтернет проекту. При отриманні своєї цільової аудиторії, сайт буде приносити пристойний дохід, за рахунок реклами на сайті, реалізації певної інформації або ж виконанні різних послуг. У будь-якому випадку потрібна розкрутка сайту за допомогою статей, так як тільки вони принесуть більший підсумок у порівнянні з іншими способами розкрутки.

Опубліковано: 23/10/12 @ 07:37
Розділ seo Читати далі...

Не ведіться на SEO - лохотрон . компанія Thesun.ru

 Думаю, майже всі хоча б раз у житті отримували "лист щастя" від якої-небудь SEO-контори з пропозицією просунути сайт. Я такі регулярно отримую і зазвичай видаляю, не читаючи - як правило, там пропонується просунути один з моїх некомерційних ресурсів. Але лист, яке спало мені сьогодні, я просто не змогла оминути увагою - якась компанія TheSun.ru пропонує просунути мій блог по запиту "просування" всього за 30716 руб! А от сам лист:
Треба ж, за словосполученням "відповіді на питання" мій блог можна просунути всього за 5921 руб., а по "книги по інтернету" - всього за 6324 руб! Те, що переходи за такими запитами мені і задарма не потрібні, це вже інше питання. Інша справа - запити "аудит сайту", "просування сайту в Яндексі", "просування сайту і оптимізація" і інші, які мають безпосереднє відношення до SEO. Але давайте подивимося, яких успіхів у просуванні досягли самі "ініціатори" перед тим, як пропонувати свої послуги іншим. Поточні позиції сайта Thesun.

Опубліковано: 17/10/12 @ 09:33
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Відповіді на питання по просуванню сайтів - випуск 21

Ответи на питання по просуванню сайтів-випуск 21 Дорогі друзі, пропоную вашій увазі новий випуск з моїми відповідями на питання, на які я відповідаю під час консультацій щодо просування сайтів . Ви також можете подивитися попередні випуски рубрики Відповіді на питання по SEO на shakin.ru. Вивчаючи сайти конкурентів, я помітив, що деякі з них знаходяться в топі завдяки тому, що у них кожна стаття додана в 10-20 тегів. Якщо я буду робити так само на змиємо сайті, чи допоможе це вийти в топ? Я теж час від часу зустрічаю сайти на перших позиціях в Google і Яндексі, у яких для кожної статті зроблено 10-20 тегів, кожен з яких представляє собою ключове слово для цієї статті в різних варіантах. Наприклад, якщо стаття просувається під запит "просування сайту", то додаються теги виду "пошукове просування сайту", "просування сайту безкоштовно" і так штук 10-20. Слід зазначити, що теги можуть бути далеко не єдиною причиною, по якій той чи інший сайт знаходиться в топі.

Опубліковано: 15/10/12 @ 07:39
Розділ seo Читати далі...

Ответы на вопросы по продвижению сайтов - выпуск 21

Ответи на питання по просуванню сайтів-випуск 21 Дорогі друзі, пропоную вашій увазі новий випуск з моїми відповідями на питання, на які я відповідаю під час консультацій щодо просування сайтів . Ви також можете подивитися попередні випуски рубрики Відповіді на питання по SEO на shakin.ru. Вивчаючи сайти конкурентів, я помітив, що деякі з них знаходяться в топі завдяки тому, що у них кожна стаття додана в 10-20 тегів. Якщо я буду робити так само на своєму сайті, чи допоможе це вийти в топ? Я теж час від часу зустрічаю сайти на перших позиціях в Google і Яндексі, у яких для кожної статті зроблено 10-20 тегів, кожен з яких представляє собою ключове слово для цієї статті в різних варіантах. Наприклад, якщо стаття просувається під запит "просування сайту", то додаються теги виду "пошукове просування сайту", "просування сайту безкоштовно" і так штук 10-20. Слід зазначити, що теги можуть бути далеко не єдиною причиною, по якій той чи інший сайт знаходиться в топі.

Опубліковано: 15/10/12 @ 07:39
Розділ seo Читати далі...

Інтерв'ю - Анна Ященко , автор Топ Бази та проекту seo - know - how.ru

Інтерв'ю - Анна Ященко, автор Топ Бази та проекту seo-know-how . ru Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Анна Ященко, автор Топ Бази для програми Allsubmitter, а також інформаційного проекту з навчання SEO . Ганна вже кілька років живе в Південно-Східній Азії і працює в інтернеті. Мені завжди цікаво дізнаватися про життя наших інтернетчиків за кордоном. Я дякую Анну за приділений час і докладні відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте - Анна Ященко! Привіт, Анно! За традицією, прошу тебе розповісти про себе - де народилася, на кого вчилася, ким раніше працювала? Народилася я в Єйську, але тато був військовий і ми майже відразу звідти переїхали, поїздили по всій Росії, по Монголії. Починаючи з середніх класів школи, я жила в Алтайському краї - спочатку в Бійську, потім в Барнаулі. в Бійську ліцеї я вчилася на відділенні іноземних мов, у 16 ??років пожила півроку з обміну в США в північному штаті Вермонт, побувала в Лас-Вегасі.

Опубліковано: 02/10/12 @ 08:08
Розділ seo Читати далі...

Інтерв'ю - Анна Ященко , автор Топ Бази та проекту seo - know - how.ru

Інтерв'ю - Анна Ященко, автор Топ Бази та проекту seo-know-how . ru Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Анна Ященко, автор Топ Бази для програми Allsubmitter, а також інформаційного проекту з навчання SEO . Ганна вже кілька років живе в Південно-Східній Азії і працює в інтернеті. Мені завжди цікаво дізнаватися про життя наших інтернетчиків за кордоном. Я дякую Анну за приділений час і докладні відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте - Анна Ященко! Привіт, Анно! За традицією, прошу тебе розповісти про себе - де народилася, на кого вчилася, ким раніше працювала? Народилася я в Єйську, але тато був військовий і ми майже відразу звідти переїхали, поїздили по всій Росії, по Монголії. Починаючи з середніх класів школи, я жила в Алтайському краї - спочатку в Бійську, потім в Барнаулі. в Бійську ліцеї я вчилася на відділенні іноземних мов, у 16 ??років пожила півроку з обміну в США в північному штаті Вермонт, побувала в Лас-Вегасі.

Опубліковано: 02/10/12 @ 08:08
Розділ seo Читати далі...

Интервью - Анна Ященко, автор Топ Базы и проекта seo-know-how.ru

Інтерв'ю - Анна Ященко, автор Топ Бази та проекту seo-know-how . ru Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Анна Ященко, автор Топ Бази для програми Allsubmitter, а також інформаційного проекту з навчання SEO . Ганна вже кілька років живе в Південно-Східній Азії і працює в інтернеті. Мені завжди цікаво дізнаватися про життя наших інтернетчиків за кордоном. Я дякую Анну за приділений час і докладні відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте - Анна Ященко! Привіт, Анно! За традицією, прошу тебе розповісти про себе - де народилася, на кого вчилася, ким раніше працювала? Народилася я в Єйську, але тато був військовий і ми майже відразу звідти переїхали, поїздили по всій Росії, по Монголії. Починаючи з середніх класів школи, я жила в Алтайському краї - спочатку в Бійську, потім в Барнаулі. в Бійську ліцеї я вчилася на відділенні іноземних мов, у 16 ??років пожила півроку з обміну в США в північному штаті Вермонт, побувала в Лас-Вегасі.

Опубліковано: 02/10/12 @ 08:08
Розділ seo Читати далі...

Пошукова оптимізація

Пошукова оптимізація Для того, щоб здійснити пошук чого-небудь за допомогою пошукової системи, потрібно вірно сформувати запит. Часто саме від формулювання запиту залежить те, що в результаті видасть система. Буває і так, що при використанні невірно складеного запиту, пошукова система не видає корисних для користувача матеріалів, але варто тільки переставити слова місцями, як потрібний варіант відразу знаходиться. У зв'язку з цим, багато власників сайтів вдаються до розкручування за допомогою оптимізації сайту під запити в пошукових системах. Будь-який підприємець, який створює сайт для своєї компанії, має мету розкрутити сайт, а разом з ним і саму компанію. Так, наприклад, у компанії, що продає колеса і шини , існує завдання продати наявний товар за допомогою сайту з розташованим на ньому каталогом продукції. Для цього необхідно збільшити позиції сайту в пошукових системах. Існує кілька видів пошукових оптимізацій.

Опубліковано: 27/09/12 @ 08:26
Розділ seo Читати далі...

Головні принципи розкрутки сайтів в Яндексі

Головні принципи розкрутки сайтів в Яндексі Якщо ви вирішили просувати свій ресурс у системі Яндекс, дуже важливо суворо дотримуватися так званої «білої схемою» розкручування. Суть цієї схеми за великим рахунком полягає в наступному: повинна проводиться без використання спам-розсилок. Просування веб-сайту в цій пошуковій системі являє собою комплекс заходів, більша частина яких заснована на просуванні семантичного ядра ресурсу. Першим кроком є ??наповнення сайту цікавим і унікальним контентом - матеріалами, що містять набір ключових слів і фраз. Підбір ключових слів повинен проводитися з урахуванням всіх нюансів ефективного просування. Потім робиться ряд додаткових дій, серед яких реєстрація проекту в платних і безкоштовних тематичних каталогах, а також у публічних дошках оголошень. Практикою доведено, що шлях користувачів на сайти починається в основному з пошукових систем. У російськомовному сегменті Мережі Яндекс вже багато років є найпопулярнішим «пошукачем».

Опубліковано: 17/09/12 @ 06:39
Розділ seo Безпека Читати далі...

Абсолютно безкоштовний квиток на SEO конференцію CYBERMARKETING -2012

SEO конференція CyberMarketing-2012 Менше місяця залишилося до найбільшого події рунета в області SEO. Конференція CyberMarketing візьме старт 12 жовтні 2012 року і пройде у Великому концертному залі «Академічний» Російської Академії Наук, Москва. Цілі CyberMarketing-2012 мало чим відрізняються від CyberMarketing-2011, так адже їм цього і не потрібно. Головне те, що конференція CyberMarketing відрізняється від інших подібних повною відсутністю водиі містить тільки корисну інформацію, яку так чи інакше можна застосовувати на практиці. Само собою захід це не безкоштовне, але дуже навіть недороге. Участь у конференції обійдеться вам в 5000 рублів (ціна включає кава-брейки та обід). А з фуршетом - 8000 руб. Далеко не дорого, враховуючи який безцінний досвід і знайомства будуть придбані. До того ж, досить озвучити імена доповідачів і все стає на свої місця, в тому числі і розуміння того, що не відвідати цю конференцію не можна, звичайно, якщо така можливість є. А така можливість є в кожного з Вас, але про це трохи нижче .

Опубліковано: 14/09/12 @ 02:15
Розділ seo Читати далі...

Кілька слів про біржу посилань РотаПост

Кілька слів про біржу посилань Ротапост Після публікації поста про покупцівеликої кількості посилань задешево , точніше сказати вчасно набору того поста, я усвідомив, що в блозі у мене немає жодної статті про біржі посилань Ротапост , завдяки якій якраз можна домогтися бажаного ефекту. Власне сьогодні вирішив виправити це непорозуміння. Давайте спробуємо позначити плюси і мінуси цієї біржі. Як відомо, робота з вічними посиланнями - дуже дієвий метод оптимізації . Продумані і грамотно розташовані вічні посилання відрізняються тим, що позитивно сприймаються пошуковими системами, що, безсумнівно, допомагає поліпшити позиції сайту по просувним запитам. Автоматичні біржі посилань нині ... ну загалом нині вже не те, що раніше. Їх місце займають біржі так званих вічних посилань, які, через нечистоплотних вебмайстрів, не такі вже й вічні. Але це все лірика і одиничні випадки, та й мова не про те. Мова про те, що РотаПост - одна з найпопулярніших у рунеті бірж постових посилань.

Опубліковано: 12/09/12 @ 05:11
Розділ seo Блоги Читати далі...

Ефективне і майже безкоштовне розміщення посилань

Ефективне і майже безкоштовне розміщення посилань Я у своїй роботі дуже не мало часу приділяю купівлі посилань. Більшою мірою я працюю з GGL, мабуть тому у мене в блозі є докладна інструкція по роботі з gogetlinks , а також описаний мій метод, я б сказав ефективний метод закупівлі посилань все в тому ж gogetlinks. Не так часто, може бути навіть на жаль, але все ж має місце бути робота і з РотаПост - біржею відомого Діми Голополосова . Через це "не так часто" мабуть і немає в блозі моєму інструкції по роботі з цією біржею, хоча правила хорошого тону зобов'язують її написати і я це зроблю найближчим часом. А сьогодні я б хотів познайомити вас з одним ефективним і вкрай дешевим способом закупівлі посилань. Зміст цього способу можна загорнути в одне речення і буде воно звучати так: платимо за одне посилання - отримуємо ... загалом отримуємо багато-багато більше .

Опубліковано: 05/09/12 @ 06:14
Розділ seo Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15