Моніторинг серверів і сервісів з TICK Stack

У цій статті я хотів би розглянути інструмент, який спрощує роботу системного адміністратора, скорочуючи витрати часу і зусиль на моніторинг серверів клієнтів. Огляд буде корисна системним адміністраторам, фахівцям DevOps, клієнтам, які співпрацюють з ІТ-сервісами та розробникам. TICK Stack — безкоштовний комплекс програм, простий у використанні і гнучкий у налаштуванні, з механізмом агрегації і зручними кастомизируемыми функціями вибору. Існують і платні рішення для таких завдань, наприклад DataDoghq . Але так як вимоги до ІТ-відділу зазвичай обмежені стандартними завданнями, нам не потрібні дорогі програми з широким функціоналом, і TICK ідеально підходить під наші вимоги. Структура TICK Stack Це ядро з відкритим вихідним кодом або стек TICK, що складається з чотирьох модулів: Telegraf, InfluxDB, Chronograf і Kapacitor. Розглянемо кожен компонент окремо. Telegraf Telegraf — керований плагіном сервер для збору показників та звітності.

Опубліковано: 16/11/18 @ 11:50
Розділ Сервіси Хостинг Читати далі...

Go дайджест #5: Go 1.11 c підтримкою модулів і WebAssembly, відмовостійкість в архітектурі микросервисной

У випуску: Robustness of Go, Clean code using decorators, Go modules простими словами, методи обробки помилок, які полегшують налагодження. Новини Go 1.11 Released — останній мажорний реліз з підтримкою модулів і эксперементальной підтримкою WebAssembly. Release notes . A Gentle Introduction to Go Modules — Go modules простими словами. Go 1.11's Versioned Modules Documentation HTTP/2 Adventure in the World Go — net/http тепер підтримує http/2, ну майже. Go Was The Fastest Growing Language Used in GitHub Pull Requests in Q2 2018 . Tutorials & Articles Getting Started with Go Development on the Pixelbook A Good Makefile for Go — приклад Makefile, який включає "hot reloading". Deploy a Buffalo App to DigitalOcean with Docker Clean Code using Decorators — як зробити код чистіше використовуючи декоратори. Refactoring Go Switch Statements Goodbye Python, Hello Go — історія одного розробника про те, як він почав використовувати Gо замість Python.

Опубліковано: 08/09/18 @ 01:35
Розділ Сервіси Читати далі...

Безкоштовні онлайн-курси з програмування, алгоритмами і Data Science

Представляємо добірку безкоштовних онлайн-курсів, які допоможуть отримати або поліпшити знання в області програмування, алгоритмів, машинного навчання, Data Science і математики. Практично всі курси англійською, у них відмінний рейтинг, і на кожен ви можете записатися зараз. Основи програмування Intro to HTML and CSS У цьому курсі ви дізнаєтеся про базовій структурі Web — HTML і про те, як використовувати її для створення веб-сайтів. Також можна навчитися застосовувати стилі до веб-сайту за допомогою CSS. У курсі розглядається синтаксис, селектори і одиниці CSS. Старт курсу: доступний постійно
Тривалість: 3 тижні
Рейтинг Class Central : 4 з 5 на основі 30 відгуків Introduction to HTML5 Цей курс буде корисний тим, хто хотів би поетапно вивчити основи HTML. Для цього курсу не потрібен бекграунд, і передбачається, що у студентів немає навичок програмування або досвіду роботи в ІТ.

Опубліковано: 20/07/18 @ 10:00
Розділ Безпека Сервіси Читати далі...

DOU Labs: як Genesis будує найбільший платіжний сервіс в Нігерії

У рубриці DOU Labs ми запрошуємо IT-компанії ділитися досвідом власних цікавих розробок і внутрішніх технологічних ініціатив. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Привіт. Мене звуть Юрій Алексєєв, я СЕО проекту Solid в компанії Genesis. Наш проект ми запустили півтора року тому як окреме фінтех-напрямок з метою побудови найбільшого високоякісного платіжного сервісу в Нігерії. Для того, щоб зрозуміти, яка ситуація у фінансовому секторі країни, уявіть, що час повернувся назад і ви опинилися в Україні початку 2000-х. «Приват24» або «Монобанк» ще не створені, оплатити карткою квитки на літак або потяг в інтернеті практично нереально, більшість розрахунків в офлайні відбувається за готівку. За комуналку платиш по квитанції в касі банку, а телефон поповнюєш через скретч-карту або на лотку на ринку. Відчуєте біль цілком: у вас немає базових фінансових послуг, якими ви звикли користуватися кожен день, а банки — це задушливі приміщення з чергами в касу.

Опубліковано: 21/06/18 @ 10:13
Розділ Сервіси Читати далі...

DOU Проектор: CleverStaff — сервіс для автоматизації рекрутингу

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Привіт! Мене звати Володимир Курило, я засновник і CEO продуктової компанії CleverStaff , розробляє і поставляє однойменний софт для підбору персоналу. Наша система автоматизує найбільш трудомісткі процеси в рекрутингу: пошук підходящих кандидатів у зовнішніх ресурсах, ведення бази кандидатів та організація взаємодії з ними на стадіях відбору. Крім того, наш софт корисний у роботі команди рекрутерів, коли потрібно швидко та зручно делегувати завдання, складати звіти, відстежувати ефективність методів і співробітників. До CleverStaff я працював у банківській сфері Java-програмістом, Team Lead і начальником департаменту ІТ. Ідея проекту Історія проекту почалася в 2014 році в Одесі.

Опубліковано: 07/06/18 @ 10:43
Розділ Сервіси Читати далі...

SQL Server дайджест #15: другий сервіс пак для SQL Server 2016, як підняти сіквел на Маці і SQLSaturday Kyiv 2018

SQLSaturday в Україні: Київ (дуже скоро), Харків і Львів. SQL Server в докер контейнері. Відео доповідей SQL Server c європейських і світових конференцій. Збірка всіх цікавих можливостей SSMS і багато іншого в сьогоднішньому дайджесті. Погнали! Почитати Experience SQL Server 2017: Start your journey here : Є бажання встановити SQL Server 2017, дізнатися максимально швидко, що нового з'явилося і які можливості для вас відкриває ця версія, але не знаєте, з чого почати? Тоді вам сюди. Коротка підбірка статей і ресурсів SQL Server 2017 для швидкого старту. SQL Server 2016 SP2 : Вийшов другий сервіс пак для SQL Server 2016. Новина важлива, так як додається багато цікавого функціоналу і оптимізацій. Радує, що Microsoft дає тут багато інформації по релізу. : Відмінний розбір ситуації від Підлоги Рендала.

Опубліковано: 12/05/18 @ 10:00
Розділ Сервіси Читати далі...

DOU Проектор: "Вчасно" — сервіс обміну електронними документами

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Привіт! Мене звуть Тамара, і я продакт-менеджер «Вчасно» — сервісу обміну електронними документами. Шлях від ідеї до готового продукту наш проект пройшов всього за рік. Зараз сервіс допомагає десяткам тисяч компаній — як невеликих, так і великих — позбутися від паперових документів, зробити роботу більш ефективною і швидкою і зекономити ресурси. Спочатку наша команда складалася з 8 чоловік: биздев, 4 розробника — 2 back-end, 2 front-end, — 2 продакта і фахівець з підтримки. Але разом з проектом вона росла, і зараз нас вже 16. До першого складу приєдналася команда технічної підтримки і продажів, фахівці з впровадження, маркетолог і менеджер по роботі з дилерами.

Опубліковано: 13/02/18 @ 09:42
Розділ Сервіси Читати далі...

DOU Проектор: Liki24 — сервіс доставки ліків за низькими цінами

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Привіт! Мене звуть Антон Авринський, і я розповім про наш проект Liki24 . Сервіс допомагає отримати ліки з аптек, не виходячи з дому, та ще й на 20-30% дешевше. Ідея 5 років тому, коли у мене народилася донька Олександра, я вперше зіткнувся з тим, що потрібно постійно купувати різні ліки. І хоча, слава Богу, зі здоров'ям у дитини було все в порядку, все одно доводилося практично через день ходити в аптеку і купувати різні препарати, мазі, креми. Найближча аптека була у мене прямо в будинку, і кілька років день у день я закуповувався саме там.

Опубліковано: 30/01/18 @ 11:00
Розділ Сервіси Читати далі...

Огляд сервісу для створення звітів SEO-reports.ru

Обзор сервиса для создания отчетов SEO-reports.ru Дорогі друзі, продовжую розповідати про корисні сервіси для SEO. Сьогодні я вирішив зробити огляд сервісу https://seo-reports.ru/ . Він дозволяє швидко створювати красиві звіти для клієнтів по просуванню сайтів. Клієнтське SEO тісно пов'язане зі звітністю. Створення звітів може займати час, який краще витратити на більш важливі справи. Клієнти самі без проблем можуть переглядати статистику своїх сайтів в Яндекс Метриці і Google Analytics. Їм важливо наочно бачити ефект від роботи SEO-фахівців. Сервіс SEO-reports якраз для цього і створений. Він економить час, і звіти створюються в ньому в кілька кліків. Плюс їх можна гнучко налаштовувати, брендувати і автоматично висилати на e-mail клієнтам з копією собі. Крім цього, можна завантажувати їх на сайт, якщо хочете, щоб у клієнта був доступ до звітів на вашому сайті.

Опубліковано: 21/12/17 @ 08:31
Розділ seo Сервіси Читати далі...

PM дайджест #8: гід по підготовці до ретроспективі, 43 корисних сервісу, так чи корисні спринти?

Всім привіт! Мене звати Віктор, я працюю менеджером проектів в компанії Cogniance. Ділюся дюжину цікавих матеріалів по управлінню проектом і продуктом в грудневому випуску PM Digest'a! Project Management Саме час перевірити і, можливо, оновити свій реєстр ризиків —22 типу проектних ризиків. 43 корисних сервісу для управління проектами. Дійсно без епітетів. Казка про добре налагоджених бізнес-процесах , або як одна проблема хакнула ідеально працюючу систему розробки. Лідерство в проектному управлінні. Цікавий аналіз. PRINCE2 Project Management in 90 Seconds — 7 processes, 7 Principles, 7 Themes. Project Communication Plan . How-to? Як візуалізувати проектне управління? Відповіді в статті . Бонус — шикарний whitepaper на цю тему (не безкоштовно — за ваші дані). Йде девелопер з вашого проекту? Що робити , щоб трохи полегшити втрату. 10 афоризмів проектного менеджменту . Must Read.

Опубліковано: 16/12/17 @ 08:00
Розділ Сервіси Читати далі...

Як мігрувати навантажений проект на микросервисы: досвід маркетплейса

Привіт, я — Дмитро Немеш, СТО в компанії Lalafo, волонтер в GeekHub , понад 7 років працюю з PHP/Java/Node.js. У цій статті розповім, як мобільний С2С маркетплейс переходив на микросервисы і з якими проблемами зіткнувся. Lalafo — це додаток для купівлі та продажу б/у речей, авто та пошуку нерухомості, роботи і послуг. У ньому застосовується машинне навчання і комп'ютерне зір для розпізнавання товарів на фото, виявлення шахраїв, поліпшення релевантності контенту. Сьогодні Lalafo активний на 4 ринках, на 3 з них сервіс став мобільним маркетплейсом № 1. Сьогодні проект обробляє понад 900 запитів в секунду, і його машини навантажені на 25-30% потужності. Спочатку проект був побудований на монолітній архітектурі. Після детального аналізу моноліту виявилося, що продукт мав ряд проблем. Це проблеми як з самою якістю коду, так і з можливістю прочитати і зрозуміти чужий код, так як над проектом послідовно працювало дві команди.

Опубліковано: 15/12/17 @ 08:00
Розділ Сервіси Читати далі...

DOU Проектор: Docsify — B2B-сервіс, який допомагає продавцям закривати угоди швидше і простіше

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Привіт, я Макс Макаренко, співзасновник і CEO компанії Docsify . Наша команда створила однойменний IT-продукт, який допомагає продавцям закривати угоди швидше і простіше. У 2017 році Docsify став кращим B2B-продуктом на битві стартапів IT Arena. Про те, як ми до цього прийшли, ділимося з спільнотою DOU. Ідея Ідея створити продукт, подібний Docsify, з'явилася у мене багато років тому. Я займаюся продажами більше 10 років, тому не з чуток знаю, що робить життя продавців нестерпним і знижує продуктивність їх роботи. Як відомо, спілкування з потенційними клієнтами через email на етапі до укладання угоди — це основна стадія в B2B-продажу.

Опубліковано: 17/10/17 @ 10:00
Розділ Безпека Сервіси Читати далі...

Огляд сервісу онлайн консультанта для сайту YamiChat: гнучкий інструмент онлайн спілкування і залучення відвідувачів

Вітаю, друзі! Сьогодні мова піде про взаємодію з відвідувачами вашого сайту і даний огляд буде корисна в першу чергу тим, хто займається наданням послуг, продажем товарів або сервісів через сайт. У моєму житті був період, коли я розвивав свій інтернет магазин про продажі кальянів і супутньої атрибутики. Це був мій проект, тому я вивчив весь процес від закупівлі товару, до спілкування з кінцевим покупцем і пересилання замовлення. Ну і природно всі питання просування свого магазину.

Можу з упевненістю сказати, що покупець в більшості випадків розуміє дуже мало у продукції, яку він хоче купити і 90% відвідувачів сайту хотіли отримати попередню консультацію. Навіть якщо людина вже точно знав, що йому потрібно його хвилювало питання доставки та оплати. Як реалізувати спілкування з клієнтом Безумовно все це можна реалізувати через форму зворотного зв'язку по e-mail, через зворотний дзвінок, або ж максимально "гарячі" клієнти самі телефонували за номером вказаним на сайті.

Опубліковано: 08/08/17 @ 10:19
Розділ Сервіси Читати далі...

Управління проектами і задачами при роботі з інформаційними сайтами. Огляд сервісу Wrike для делегування розміщення статей

Вітаю всіх читачів мого блогу. Сьогодні на порядку денному огляд сервісу за рішенням організації своїх завдань і проектів, а також делегування при роботі з інформаційними сайтами і не тільки. Як ви здогадалися з назви, сервіс носить назву Wrike і призначений для управління проектами онлайн. Але давайте почнемо по порядку і спочатку поговоримо про постановці завдання і з чим я зіткнувся вже більше 6 місяців створюючи і просуваючи інфо-сайти.
Які завдання ми розглядаємо в першу чергу при запуску інфо-сайту Наведу невеликий список того, з чим доведеться працювати при запуску сайту, не важливо інфо або звичайного комерційного. установка движка сайту на хостинг; установка плагінів; налаштування рушія, плагінів, теми (дизайну); складання семантичного ядра і відповідної структури сайту; написання та розміщення контенту на сайт; роботи з зовнішньої оптимізації (smm, посилальний профіль). Якщо брати великими мазками, то все виглядає саме так.

Опубліковано: 07/07/17 @ 11:58
Розділ seo Блоги Сервіси Читати далі...

Огляд сервісу Topvisor.ru в 11 частинах

Обзор сервиса Topvisor.ru в 11 частях Дорогі друзі, продовжую публікацію відеооглядів корисних сервісів. Сьогодні я хочу розповісти про сервіс topvisor.ru . Він уже добре відомий в рунеті і ним користуються багато оптимізаторів і власники сайтів. З допомогою Топвизора можна вирішувати такі завдання: Перевіряти позиції; Добирати, аналізувати й групувати ключові слова; Робити кластеризацію запитів; Детально вивчати пошукову видимість сайтів; Автоматично управляти ставками в Яндекс.Директе; Проводити технічний аналіз сайту. Крім цього, на сервісі є такі корисні інструменти, як: Перевірка індексації сторінок; Знімки (зліпки топ-20-100 за запитом та аналіз динаміки щодо конкурентів); Магніт (безкоштовний збір запитів з Google Analytics, GSC, Я. Метрики, Я. Вебмастера); Радар (автоматичне відстеження змін на сайтах); Генерація карти сайту та її оновлення; Апометр (апдейти Яндекса, Google, go.Mail, Супутника та Bing).

Опубліковано: 14/04/17 @ 08:23
Розділ Сервіси Читати далі...

.NET дайджест #15: відродження Alt.NET, .NET Core одним пакетом, що таке микросервис

У випуску: аналіз пауз GC, анонс .NET Core SDK RC4, кращі практики роботи з RabbitMQ, що нового в Rider, микросервисы .NET Core, що не так з Agile. .NET Аналіз пауз GC . Інструкція по перекладу проекту з project.json на *.csproj частина 1 , частина 2 . Стратегія розвитку мов в платформі .NET. Відродження Alt.NET , навіщо , про стан речей і що робити . Як yield і await реалізують потік управління .NET . Анонс .NET Core SDK RC4 . Значні зміни в GC в .NET 4.6.2 . .NET Core тепер буде поставлятися одним пакетом замість сотень маленьких і інші зміни. Підхід до синхронізації логіку між процесами використовуючи FileStream або альтернатива глобальному іменованого мютексу . Проектування Кращі практики роботи з RabbitMQ . DDD — це не про програмування . DDD: кращі сторони . Рефакторинг для досягнення відмовостійкості . Перша частина з серії статей, всередині посилання на інші частини. У підсумку прийшли до NServiceBus і Saga, але аналіз проблеми досить цікавий.

Опубліковано: 03/03/17 @ 11:00
Розділ Сервіси Читати далі...

DOU Проектор: encrypt.one — сервіс безпечної передачі даних

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Доброго дня! Мене звуть Максим Хомутін, і останні 4 роки я працюю IT-стартапером. Раніше я працював акціонером і директором порталу I.UA . Разом зі мною тягнуть соху мої колеги і брати по зброї — Денис Місько, Віталій Хранивский і Ярослав Слободянюк. Все — ключові члени команди творців I.UA та що там I.UA — ми навіть Bigmir.net ще разом робили. Наша компанія називається Final Level, що символізує складність і епічність розв'язуваних завдань. :) Хочемо представити поважної аудиторії DOU нашу останню розробку — сервіс безпечної передачі даних encrypt.one . Ідея Все, як це часто буває, почалося з проблеми.

Опубліковано: 07/02/17 @ 11:00
Розділ Сервіси Читати далі...

DOU Проектор: SDK.finance - FinTech платформа для розробників фінансових і транзакційних сервісів

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Ідея Привіт, мене звуть Павло Сідельов, я автор і ко-фаундер SDK.finance — FinTech платформи для розробників фінансових і транзакційних сервісів, стартапів, платіжних систем, карткових процесорів, онлайн і мобільного банкінгу та інших рішень, де вимагається вести облік і роботу з грошима. SDK.finance CTO Павло Сідельов і CEO Малишев Олексій З 2004 року активно залучений в розробку продуктів і сервісів фінансового характеру. До створення SDK.finance ми з командою запустили ряд FinTech проектів: мережа платіжних кіосків, платіжну систему, платіжний агрегатор, супермаркет цифрових товарів, біржу цифрових валют, картковий процесор, системи лояльності та інші суміжні проекти.

Опубліковано: 24/01/17 @ 11:00
Розділ Сервіси Читати далі...

DOU Проектор: Pixpie — сервіс оптимізації зображень

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Ідея Привіт, я Діма, співзасновник стартапу Pixpie . Мені 25, це мій перший проект, займаюся вже близько року. До нього п'ять років розробляв мобільні додатки. Pixpie — це сервіс оптимізації зображень, який допомагає веб та мобільних проектів зберігати і доставляти зображення швидше залежно від якості інтернет-з'єднання і скорочувати витрати на CDN. Ідея зробити подібний сервіс для спрощення життя мобільних розробників не покидала мене роки два.

Опубліковано: 20/12/16 @ 11:00
Розділ seo Сервіси Читати далі...

24 вересня — Курси з тестування пз для початківців (Online)

Запис на перше безкоштовне заняття онлайн курсу.
Початок уроку 24 вересня о 10:30. Здрастуйте, дорогі друзі та майбутні колеги!
Мене звуть Юрій Чорногорців. Я розробив і більше півтора років успішно викладаю онлайн курс по тестуванню програмного забезпечення для початківців. Я навчив вже більше 150-ти студентів. Досвід в тестуванні у мене 6 років. Працюю віддалено в аутсорсинговій компанії HiTech Service з командою компанії Kodak. Півтора року викладав у тренінговому центрі. Відгуки моїх учнів Ви можете подивитися на моїй сторінці LinkedIn, перейшовши за цим посиланням . У мене для Вас унікальну пропозицію. Так як я веду онлайн курси самостійно, я можу запропонувати Вам курс в два рази дешевше, ніж Ви можете знайти у багатьох інших тренінгових центрах. Тобто без переплат. Я роблю таку знижку лише для моїх наступних декількох груп. Ціна мого курсу всього від 2000 грн. Детальніше про цінові пропозиції у кінці сторінки.

Опубліковано: 19/09/16 @ 07:21
Розділ Сервіси Читати далі...

1 2 3 4 5 6