DOU Проектор: "Вчасно" — сервіс обміну електронними документами

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Привіт! Мене звуть Тамара, і я продакт-менеджер «Вчасно» — сервісу обміну електронними документами. Шлях від ідеї до готового продукту наш проект пройшов всього за рік. Зараз сервіс допомагає десяткам тисяч компаній — як невеликих, так і великих — позбутися від паперових документів, зробити роботу більш ефективною і швидкою і зекономити ресурси. Спочатку наша команда складалася з 8 чоловік: биздев, 4 розробника — 2 back-end, 2 front-end, — 2 продакта і фахівець з підтримки. Але разом з проектом вона росла, і зараз нас вже 16. До першого складу приєдналася команда технічної підтримки і продажів, фахівці з впровадження, маркетолог і менеджер по роботі з дилерами.

Опубліковано: 13/02/18 @ 09:42
Розділ Сервіси Читати далі...

DOU Проектор: Liki24 — сервіс доставки ліків за низькими цінами

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Привіт! Мене звуть Антон Авринський, і я розповім про наш проект Liki24 . Сервіс допомагає отримати ліки з аптек, не виходячи з дому, та ще й на 20-30% дешевше. Ідея 5 років тому, коли у мене народилася донька Олександра, я вперше зіткнувся з тим, що потрібно постійно купувати різні ліки. І хоча, слава Богу, зі здоров'ям у дитини було все в порядку, все одно доводилося практично через день ходити в аптеку і купувати різні препарати, мазі, креми. Найближча аптека була у мене прямо в будинку, і кілька років день у день я закуповувався саме там.

Опубліковано: 30/01/18 @ 11:00
Розділ Сервіси Читати далі...

Огляд сервісу для створення звітів SEO-reports.ru

Обзор сервиса для создания отчетов SEO-reports.ru Дорогі друзі, продовжую розповідати про корисні сервіси для SEO. Сьогодні я вирішив зробити огляд сервісу https://seo-reports.ru/ . Він дозволяє швидко створювати красиві звіти для клієнтів по просуванню сайтів. Клієнтське SEO тісно пов'язане зі звітністю. Створення звітів може займати час, який краще витратити на більш важливі справи. Клієнти самі без проблем можуть переглядати статистику своїх сайтів в Яндекс Метриці і Google Analytics. Їм важливо наочно бачити ефект від роботи SEO-фахівців. Сервіс SEO-reports якраз для цього і створений. Він економить час, і звіти створюються в ньому в кілька кліків. Плюс їх можна гнучко налаштовувати, брендувати і автоматично висилати на e-mail клієнтам з копією собі. Крім цього, можна завантажувати їх на сайт, якщо хочете, щоб у клієнта був доступ до звітів на вашому сайті.

Опубліковано: 21/12/17 @ 08:31
Розділ seo Сервіси Читати далі...

PM дайджест #8: гід по підготовці до ретроспективі, 43 корисних сервісу, так чи корисні спринти?

Всім привіт! Мене звати Віктор, я працюю менеджером проектів в компанії Cogniance. Ділюся дюжину цікавих матеріалів по управлінню проектом і продуктом в грудневому випуску PM Digest'a! Project Management Саме час перевірити і, можливо, оновити свій реєстр ризиків —22 типу проектних ризиків. 43 корисних сервісу для управління проектами. Дійсно без епітетів. Казка про добре налагоджених бізнес-процесах , або як одна проблема хакнула ідеально працюючу систему розробки. Лідерство в проектному управлінні. Цікавий аналіз. PRINCE2 Project Management in 90 Seconds — 7 processes, 7 Principles, 7 Themes. Project Communication Plan . How-to? Як візуалізувати проектне управління? Відповіді в статті . Бонус — шикарний whitepaper на цю тему (не безкоштовно — за ваші дані). Йде девелопер з вашого проекту? Що робити , щоб трохи полегшити втрату. 10 афоризмів проектного менеджменту . Must Read.

Опубліковано: 16/12/17 @ 08:00
Розділ Сервіси Читати далі...

Як мігрувати навантажений проект на микросервисы: досвід маркетплейса

Привіт, я — Дмитро Немеш, СТО в компанії Lalafo, волонтер в GeekHub , понад 7 років працюю з PHP/Java/Node.js. У цій статті розповім, як мобільний С2С маркетплейс переходив на микросервисы і з якими проблемами зіткнувся. Lalafo — це додаток для купівлі та продажу б/у речей, авто та пошуку нерухомості, роботи і послуг. У ньому застосовується машинне навчання і комп'ютерне зір для розпізнавання товарів на фото, виявлення шахраїв, поліпшення релевантності контенту. Сьогодні Lalafo активний на 4 ринках, на 3 з них сервіс став мобільним маркетплейсом № 1. Сьогодні проект обробляє понад 900 запитів в секунду, і його машини навантажені на 25-30% потужності. Спочатку проект був побудований на монолітній архітектурі. Після детального аналізу моноліту виявилося, що продукт мав ряд проблем. Це проблеми як з самою якістю коду, так і з можливістю прочитати і зрозуміти чужий код, так як над проектом послідовно працювало дві команди.

Опубліковано: 15/12/17 @ 08:00
Розділ Сервіси Читати далі...

DOU Проектор: Docsify — B2B-сервіс, який допомагає продавцям закривати угоди швидше і простіше

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Привіт, я Макс Макаренко, співзасновник і CEO компанії Docsify . Наша команда створила однойменний IT-продукт, який допомагає продавцям закривати угоди швидше і простіше. У 2017 році Docsify став кращим B2B-продуктом на битві стартапів IT Arena. Про те, як ми до цього прийшли, ділимося з спільнотою DOU. Ідея Ідея створити продукт, подібний Docsify, з'явилася у мене багато років тому. Я займаюся продажами більше 10 років, тому не з чуток знаю, що робить життя продавців нестерпним і знижує продуктивність їх роботи. Як відомо, спілкування з потенційними клієнтами через email на етапі до укладання угоди — це основна стадія в B2B-продажу.

Опубліковано: 17/10/17 @ 10:00
Розділ Безпека Сервіси Читати далі...

Огляд сервісу онлайн консультанта для сайту YamiChat: гнучкий інструмент онлайн спілкування і залучення відвідувачів

Вітаю, друзі! Сьогодні мова піде про взаємодію з відвідувачами вашого сайту і даний огляд буде корисна в першу чергу тим, хто займається наданням послуг, продажем товарів або сервісів через сайт. У моєму житті був період, коли я розвивав свій інтернет магазин про продажі кальянів і супутньої атрибутики. Це був мій проект, тому я вивчив весь процес від закупівлі товару, до спілкування з кінцевим покупцем і пересилання замовлення. Ну і природно всі питання просування свого магазину.

Можу з упевненістю сказати, що покупець в більшості випадків розуміє дуже мало у продукції, яку він хоче купити і 90% відвідувачів сайту хотіли отримати попередню консультацію. Навіть якщо людина вже точно знав, що йому потрібно його хвилювало питання доставки та оплати. Як реалізувати спілкування з клієнтом Безумовно все це можна реалізувати через форму зворотного зв'язку по e-mail, через зворотний дзвінок, або ж максимально "гарячі" клієнти самі телефонували за номером вказаним на сайті.

Опубліковано: 08/08/17 @ 10:19
Розділ Сервіси Читати далі...

Управління проектами і задачами при роботі з інформаційними сайтами. Огляд сервісу Wrike для делегування розміщення статей

Вітаю всіх читачів мого блогу. Сьогодні на порядку денному огляд сервісу за рішенням організації своїх завдань і проектів, а також делегування при роботі з інформаційними сайтами і не тільки. Як ви здогадалися з назви, сервіс носить назву Wrike і призначений для управління проектами онлайн. Але давайте почнемо по порядку і спочатку поговоримо про постановці завдання і з чим я зіткнувся вже більше 6 місяців створюючи і просуваючи інфо-сайти.
Які завдання ми розглядаємо в першу чергу при запуску інфо-сайту Наведу невеликий список того, з чим доведеться працювати при запуску сайту, не важливо інфо або звичайного комерційного. установка движка сайту на хостинг; установка плагінів; налаштування рушія, плагінів, теми (дизайну); складання семантичного ядра і відповідної структури сайту; написання та розміщення контенту на сайт; роботи з зовнішньої оптимізації (smm, посилальний профіль). Якщо брати великими мазками, то все виглядає саме так.

Опубліковано: 07/07/17 @ 11:58
Розділ seo Блоги Сервіси Читати далі...

Огляд сервісу Topvisor.ru в 11 частинах

Обзор сервиса Topvisor.ru в 11 частях Дорогі друзі, продовжую публікацію відеооглядів корисних сервісів. Сьогодні я хочу розповісти про сервіс topvisor.ru . Він уже добре відомий в рунеті і ним користуються багато оптимізаторів і власники сайтів. З допомогою Топвизора можна вирішувати такі завдання: Перевіряти позиції; Добирати, аналізувати й групувати ключові слова; Робити кластеризацію запитів; Детально вивчати пошукову видимість сайтів; Автоматично управляти ставками в Яндекс.Директе; Проводити технічний аналіз сайту. Крім цього, на сервісі є такі корисні інструменти, як: Перевірка індексації сторінок; Знімки (зліпки топ-20-100 за запитом та аналіз динаміки щодо конкурентів); Магніт (безкоштовний збір запитів з Google Analytics, GSC, Я. Метрики, Я. Вебмастера); Радар (автоматичне відстеження змін на сайтах); Генерація карти сайту та її оновлення; Апометр (апдейти Яндекса, Google, go.Mail, Супутника та Bing).

Опубліковано: 14/04/17 @ 08:23
Розділ Сервіси Читати далі...

.NET дайджест #15: відродження Alt.NET, .NET Core одним пакетом, що таке микросервис

У випуску: аналіз пауз GC, анонс .NET Core SDK RC4, кращі практики роботи з RabbitMQ, що нового в Rider, микросервисы .NET Core, що не так з Agile. .NET Аналіз пауз GC . Інструкція по перекладу проекту з project.json на *.csproj частина 1 , частина 2 . Стратегія розвитку мов в платформі .NET. Відродження Alt.NET , навіщо , про стан речей і що робити . Як yield і await реалізують потік управління .NET . Анонс .NET Core SDK RC4 . Значні зміни в GC в .NET 4.6.2 . .NET Core тепер буде поставлятися одним пакетом замість сотень маленьких і інші зміни. Підхід до синхронізації логіку між процесами використовуючи FileStream або альтернатива глобальному іменованого мютексу . Проектування Кращі практики роботи з RabbitMQ . DDD — це не про програмування . DDD: кращі сторони . Рефакторинг для досягнення відмовостійкості . Перша частина з серії статей, всередині посилання на інші частини. У підсумку прийшли до NServiceBus і Saga, але аналіз проблеми досить цікавий.

Опубліковано: 03/03/17 @ 11:00
Розділ Сервіси Читати далі...

DOU Проектор: encrypt.one — сервіс безпечної передачі даних

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Доброго дня! Мене звуть Максим Хомутін, і останні 4 роки я працюю IT-стартапером. Раніше я працював акціонером і директором порталу I.UA . Разом зі мною тягнуть соху мої колеги і брати по зброї — Денис Місько, Віталій Хранивский і Ярослав Слободянюк. Все — ключові члени команди творців I.UA та що там I.UA — ми навіть Bigmir.net ще разом робили. Наша компанія називається Final Level, що символізує складність і епічність розв'язуваних завдань. :) Хочемо представити поважної аудиторії DOU нашу останню розробку — сервіс безпечної передачі даних encrypt.one . Ідея Все, як це часто буває, почалося з проблеми.

Опубліковано: 07/02/17 @ 11:00
Розділ Сервіси Читати далі...

DOU Проектор: SDK.finance - FinTech платформа для розробників фінансових і транзакційних сервісів

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Ідея Привіт, мене звуть Павло Сідельов, я автор і ко-фаундер SDK.finance — FinTech платформи для розробників фінансових і транзакційних сервісів, стартапів, платіжних систем, карткових процесорів, онлайн і мобільного банкінгу та інших рішень, де вимагається вести облік і роботу з грошима. SDK.finance CTO Павло Сідельов і CEO Малишев Олексій З 2004 року активно залучений в розробку продуктів і сервісів фінансового характеру. До створення SDK.finance ми з командою запустили ряд FinTech проектів: мережа платіжних кіосків, платіжну систему, платіжний агрегатор, супермаркет цифрових товарів, біржу цифрових валют, картковий процесор, системи лояльності та інші суміжні проекти.

Опубліковано: 24/01/17 @ 11:00
Розділ Сервіси Читати далі...

DOU Проектор: Pixpie — сервіс оптимізації зображень

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Ідея Привіт, я Діма, співзасновник стартапу Pixpie . Мені 25, це мій перший проект, займаюся вже близько року. До нього п'ять років розробляв мобільні додатки. Pixpie — це сервіс оптимізації зображень, який допомагає веб та мобільних проектів зберігати і доставляти зображення швидше залежно від якості інтернет-з'єднання і скорочувати витрати на CDN. Ідея зробити подібний сервіс для спрощення життя мобільних розробників не покидала мене роки два.

Опубліковано: 20/12/16 @ 11:00
Розділ seo Сервіси Читати далі...

24 вересня — Курси з тестування пз для початківців (Online)

Запис на перше безкоштовне заняття онлайн курсу.
Початок уроку 24 вересня о 10:30. Здрастуйте, дорогі друзі та майбутні колеги!
Мене звуть Юрій Чорногорців. Я розробив і більше півтора років успішно викладаю онлайн курс по тестуванню програмного забезпечення для початківців. Я навчив вже більше 150-ти студентів. Досвід в тестуванні у мене 6 років. Працюю віддалено в аутсорсинговій компанії HiTech Service з командою компанії Kodak. Півтора року викладав у тренінговому центрі. Відгуки моїх учнів Ви можете подивитися на моїй сторінці LinkedIn, перейшовши за цим посиланням . У мене для Вас унікальну пропозицію. Так як я веду онлайн курси самостійно, я можу запропонувати Вам курс в два рази дешевше, ніж Ви можете знайти у багатьох інших тренінгових центрах. Тобто без переплат. Я роблю таку знижку лише для моїх наступних декількох груп. Ціна мого курсу всього від 2000 грн. Детальніше про цінові пропозиції у кінці сторінки.

Опубліковано: 19/09/16 @ 07:21
Розділ Сервіси Читати далі...

10 вересня — Курси з тестування пз для початківців (Online)

Запис на перше безкоштовне заняття онлайн курсу.
Початок уроку 10 вересня о 10:30. Здрастуйте, дорогі друзі та майбутні колеги!
Мене звуть Юрій Чорногорців. Я розробив і більше півтора років успішно викладаю онлайн курс по тестуванню програмного забезпечення для початківців. Я навчив вже більше 150-ти студентів. Досвід в тестуванні у мене 6 років. Працюю віддалено в аутсорсинговій компанії HiTech Service з командою компанії Kodak. Півтора року викладав у тренінговому центрі. Відгуки моїх учнів Ви можете подивитися на моїй сторінці LinkedIn, перейшовши за цим посиланням . У мене для Вас унікальну пропозицію. Так як я веду онлайн курси самостійно, я можу запропонувати Вам курс в два рази дешевше, ніж Ви можете знайти у багатьох інших тренінгових центрах. Тобто без переплат. Я роблю таку знижку лише для моїх наступних декількох груп. Ціна мого курсу всього від 2000 грн. Детальніше про цінові пропозиції у кінці сторінки.

Опубліковано: 05/09/16 @ 08:28
Розділ Сервіси Читати далі...

11 вересня, Одеса — Майстер-клас "Взаємодія з REST-сервісами засобами AngularJS"

REST — одна з найпопулярніших популярних технологій для побудови клієнт-серверних додатків. Завдяки її простоті ви можете викликати REST-сервіси практично з будь-якого клієнта (Java, JavaScript, мобільні клієнти), який підтримує роботу з HTTP-протоколом. На цьому майстер-класі ми познайомимося з фреймворком AngularJS , для того, щоб використовувати REST-сервіси на front-end. AngularJS — один з найпопулярніших JavaScript-фреймворків, побудований на основі шаблону MVC. Завдяки своїй гнучкою і розширюваної архітектурі, він дозволяє досить просто працювати з REST сервісами. Ви можете брати участь в нашому тренінгу як в нашому офісі в Одесі, так і онлайн. Онлайн-учасники заздалегідь отримають всі матеріали і можуть ставити запитання тренеру. План заходу: 1. Знайомство з AngularJS
2. Використання модулів
3. Сервіси і контролери
4. Scope і data binding
5. Використання $http сервісу
6. Використання $resource сервісу
7. Обробка помилок
8.

Опубліковано: 02/09/16 @ 02:54
Розділ Сервіси Читати далі...

11 вересня, Одеса — Майстер-клас «Взаємодія з REST-сервісами засобами AngularJS»

REST — одна з найпопулярніших популярних технологій для побудови клієнт-серверних додатків. Завдяки її простоті ви можете викликати REST-сервіси практично з будь-якого клієнта (Java, JavaScript, мобільні клієнти), який підтримує роботу з HTTP-протоколом. На цьому майстер-класі ми познайомимося з фреймворком AngularJS , для того, щоб використовувати REST-сервіси на front-end. AngularJS — один з найпопулярніших JavaScript-фреймворків, побудований на основі шаблону MVC. Завдяки своїй гнучкою і розширюваної архітектурі, він дозволяє досить просто працювати з REST сервісами. Ви можете брати участь в нашому тренінгу як в нашому офісі в Одесі, так і онлайн. Онлайн-учасники заздалегідь отримають всі матеріали і можуть ставити запитання тренеру. План заходу: 1. Знайомство з AngularJS
2. Використання модулів
3. Сервіси і контролери
4. Scope і data binding
5. Використання $http сервісу
6. Використання $resource сервісу
7. Обробка помилок
8.

Опубліковано: 02/09/16 @ 02:54
Розділ Сервіси Читати далі...

DOU Проектор: «Дороги України» — сервіс моніторингу доріг

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на valentina@dou.ua . Ідея Друзі, всім привіт. Мене звуть Степан Танасійчук, я засновник і СЕО компанії Stfalcon.com . Хочу розповісти про улюблене дітище нашої студії — «Дороги України» — соціальному стартапі, орієнтованому на автомобілістів. Близько двох років тому я вирішив реалізувати такий сервіс, щоб якось змінити ситуацію на дорогах України. Надихнула мене на це поїздка за кордон. Перебуваючи в Німеччині, я не міг не помітити якість місцевих доріг. Хоча на дорогах і можна було бачити латки, однак вражаючим було саме якість відремонтованих ділянок. Повернувшись додому, я відразу відчув різницю, порівнюючи побачене зі станом вітчизняного дорожнього покриття.

Опубліковано: 30/08/16 @ 10:09
Розділ Блоги Сервіси Читати далі...

26 вересня — 6-тижневий онлайн-курс по React JS від Frontend Science

Для кого цей курс? Курс розрахований на тих, хто вже знає HTML & CSS, знайомий з JavaScript на середньому рівні і готовий рухатися далі.
Програма охоплює всі практичні аспекти розробки на React з використанням Redux для управління даними. Ви навчитеся використовувати ReactJS і Redux для створення веб-додатків нового покоління на практиці. Що вас чекає? Ви будете працювати з реальними, складними (але від цього не менш цікавими) завданнями.
Ми почнемо з вивчення азів ReactJS — побудови простих компонентів, вивчення їх життєвого циклу, знайомства з основними ідеями, налаштування оточення і основ ES2015 (aka ES6) і поступово перейдемо до побудови повноцінних додатків на реакте, роботі з Flux і Redux, використання иммутабельных даних, написання тестів, server-side рендерингу і деплою. Формат навчання: Тривалість: 6 тижнів;
Заняття: Пн./Ср.

Опубліковано: 28/08/16 @ 06:56
Розділ Сервіси Читати далі...

Information Security дайджест #1: Електронне декларування - ... і в продакшн, принцип нульової відповідальності для власників карток, серйозна уразливість в сервісах Київстар

У випуску: баги і фічі системи електронного декларування, цікаві новини для власників платіжних карт, скрипт-кідді-пентест для Київстар, дефейс сайту МЗС України, обхід SQRL-аутентифікації, голосова верифікація клієнтів, слід спецслужб у зломі Telegram, удар Анонімного Інтернаціоналу Ростелекому, невідомий вірус крокує по планеті і багато іншого. Інциденти та загрози ІБ Введення в експлуатацію (?) системи електронного декларування, яка в свою чергу є досить статусним і стратегічним проектом, породив цілу хвилю скандалів і обговорення на профільному ресурсі (є розумні коментарі), з розбором коду і вразливостей. Проблема, насамперед, полягає у виконаних не в повному обсязі» вимоги регулятора до інформаційної безпеки. ГСССЗИ України не дає відповідний аппрув, ЗМІ масово пишуть суперечливі статті, чиновники дають сумбурні і смішні коментарі , хвиля дійшла аж до РНБО . Співчуваючі розділилися на два табори: в одному ті, хто вважає дії зацікавлених при владі — саботажем.

Опубліковано: 19/08/16 @ 06:50
Розділ Безпека Сервіси Читати далі...

1 2 3 4 5 6