DOU Проектор: Docsify — B2B-сервіс, який допомагає продавцям закривати угоди швидше і простіше

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Привіт, я Макс Макаренко, співзасновник і CEO компанії Docsify . Наша команда створила однойменний IT-продукт, який допомагає продавцям закривати угоди швидше і простіше. У 2017 році Docsify став кращим B2B-продуктом на битві стартапів IT Arena. Про те, як ми до цього прийшли, ділимося з спільнотою DOU. Ідея Ідея створити продукт, подібний Docsify, з'явилася у мене багато років тому. Я займаюся продажами більше 10 років, тому не з чуток знаю, що робить життя продавців нестерпним і знижує продуктивність їх роботи. Як відомо, спілкування з потенційними клієнтами через email на етапі до укладання угоди — це основна стадія в B2B-продажу.

Опубліковано: 17/10/17 @ 10:00
Розділ Безпека Сервіси Читати далі...

Огляд сервісу онлайн консультанта для сайту YamiChat: гнучкий інструмент онлайн спілкування і залучення відвідувачів

Вітаю, друзі! Сьогодні мова піде про взаємодію з відвідувачами вашого сайту і даний огляд буде корисна в першу чергу тим, хто займається наданням послуг, продажем товарів або сервісів через сайт. У моєму житті був період, коли я розвивав свій інтернет магазин про продажі кальянів і супутньої атрибутики. Це був мій проект, тому я вивчив весь процес від закупівлі товару, до спілкування з кінцевим покупцем і пересилання замовлення. Ну і природно всі питання просування свого магазину.

Можу з упевненістю сказати, що покупець в більшості випадків розуміє дуже мало у продукції, яку він хоче купити і 90% відвідувачів сайту хотіли отримати попередню консультацію. Навіть якщо людина вже точно знав, що йому потрібно його хвилювало питання доставки та оплати. Як реалізувати спілкування з клієнтом Безумовно все це можна реалізувати через форму зворотного зв'язку по e-mail, через зворотний дзвінок, або ж максимально "гарячі" клієнти самі телефонували за номером вказаним на сайті.

Опубліковано: 08/08/17 @ 10:19
Розділ Сервіси Читати далі...

Управління проектами і задачами при роботі з інформаційними сайтами. Огляд сервісу Wrike для делегування розміщення статей

Вітаю всіх читачів мого блогу. Сьогодні на порядку денному огляд сервісу за рішенням організації своїх завдань і проектів, а також делегування при роботі з інформаційними сайтами і не тільки. Як ви здогадалися з назви, сервіс носить назву Wrike і призначений для управління проектами онлайн. Але давайте почнемо по порядку і спочатку поговоримо про постановці завдання і з чим я зіткнувся вже більше 6 місяців створюючи і просуваючи інфо-сайти.
Які завдання ми розглядаємо в першу чергу при запуску інфо-сайту Наведу невеликий список того, з чим доведеться працювати при запуску сайту, не важливо інфо або звичайного комерційного. установка движка сайту на хостинг; установка плагінів; налаштування рушія, плагінів, теми (дизайну); складання семантичного ядра і відповідної структури сайту; написання та розміщення контенту на сайт; роботи з зовнішньої оптимізації (smm, посилальний профіль). Якщо брати великими мазками, то все виглядає саме так.

Опубліковано: 07/07/17 @ 11:58
Розділ seo Блоги Сервіси Читати далі...

Огляд сервісу Topvisor.ru в 11 частинах

Обзор сервиса Topvisor.ru в 11 частях Дорогі друзі, продовжую публікацію відеооглядів корисних сервісів. Сьогодні я хочу розповісти про сервіс topvisor.ru . Він уже добре відомий в рунеті і ним користуються багато оптимізаторів і власники сайтів. З допомогою Топвизора можна вирішувати такі завдання: Перевіряти позиції; Добирати, аналізувати й групувати ключові слова; Робити кластеризацію запитів; Детально вивчати пошукову видимість сайтів; Автоматично управляти ставками в Яндекс.Директе; Проводити технічний аналіз сайту. Крім цього, на сервісі є такі корисні інструменти, як: Перевірка індексації сторінок; Знімки (зліпки топ-20-100 за запитом та аналіз динаміки щодо конкурентів); Магніт (безкоштовний збір запитів з Google Analytics, GSC, Я. Метрики, Я. Вебмастера); Радар (автоматичне відстеження змін на сайтах); Генерація карти сайту та її оновлення; Апометр (апдейти Яндекса, Google, go.Mail, Супутника та Bing).

Опубліковано: 14/04/17 @ 08:23
Розділ Сервіси Читати далі...

.NET дайджест #15: відродження Alt.NET, .NET Core одним пакетом, що таке микросервис

У випуску: аналіз пауз GC, анонс .NET Core SDK RC4, кращі практики роботи з RabbitMQ, що нового в Rider, микросервисы .NET Core, що не так з Agile. .NET Аналіз пауз GC . Інструкція по перекладу проекту з project.json на *.csproj частина 1 , частина 2 . Стратегія розвитку мов в платформі .NET. Відродження Alt.NET , навіщо , про стан речей і що робити . Як yield і await реалізують потік управління .NET . Анонс .NET Core SDK RC4 . Значні зміни в GC в .NET 4.6.2 . .NET Core тепер буде поставлятися одним пакетом замість сотень маленьких і інші зміни. Підхід до синхронізації логіку між процесами використовуючи FileStream або альтернатива глобальному іменованого мютексу . Проектування Кращі практики роботи з RabbitMQ . DDD — це не про програмування . DDD: кращі сторони . Рефакторинг для досягнення відмовостійкості . Перша частина з серії статей, всередині посилання на інші частини. У підсумку прийшли до NServiceBus і Saga, але аналіз проблеми досить цікавий.

Опубліковано: 03/03/17 @ 11:00
Розділ Сервіси Читати далі...

DOU Проектор: encrypt.one — сервіс безпечної передачі даних

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Доброго дня! Мене звуть Максим Хомутін, і останні 4 роки я працюю IT-стартапером. Раніше я працював акціонером і директором порталу I.UA . Разом зі мною тягнуть соху мої колеги і брати по зброї — Денис Місько, Віталій Хранивский і Ярослав Слободянюк. Все — ключові члени команди творців I.UA та що там I.UA — ми навіть Bigmir.net ще разом робили. Наша компанія називається Final Level, що символізує складність і епічність розв'язуваних завдань. :) Хочемо представити поважної аудиторії DOU нашу останню розробку — сервіс безпечної передачі даних encrypt.one . Ідея Все, як це часто буває, почалося з проблеми.

Опубліковано: 07/02/17 @ 11:00
Розділ Сервіси Читати далі...

DOU Проектор: SDK.finance - FinTech платформа для розробників фінансових і транзакційних сервісів

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Ідея Привіт, мене звуть Павло Сідельов, я автор і ко-фаундер SDK.finance — FinTech платформи для розробників фінансових і транзакційних сервісів, стартапів, платіжних систем, карткових процесорів, онлайн і мобільного банкінгу та інших рішень, де вимагається вести облік і роботу з грошима. SDK.finance CTO Павло Сідельов і CEO Малишев Олексій З 2004 року активно залучений в розробку продуктів і сервісів фінансового характеру. До створення SDK.finance ми з командою запустили ряд FinTech проектів: мережа платіжних кіосків, платіжну систему, платіжний агрегатор, супермаркет цифрових товарів, біржу цифрових валют, картковий процесор, системи лояльності та інші суміжні проекти.

Опубліковано: 24/01/17 @ 11:00
Розділ Сервіси Читати далі...

DOU Проектор: Pixpie — сервіс оптимізації зображень

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Ідея Привіт, я Діма, співзасновник стартапу Pixpie . Мені 25, це мій перший проект, займаюся вже близько року. До нього п'ять років розробляв мобільні додатки. Pixpie — це сервіс оптимізації зображень, який допомагає веб та мобільних проектів зберігати і доставляти зображення швидше залежно від якості інтернет-з'єднання і скорочувати витрати на CDN. Ідея зробити подібний сервіс для спрощення життя мобільних розробників не покидала мене роки два.

Опубліковано: 20/12/16 @ 11:00
Розділ seo Сервіси Читати далі...

24 вересня — Курси з тестування пз для початківців (Online)

Запис на перше безкоштовне заняття онлайн курсу.
Початок уроку 24 вересня о 10:30. Здрастуйте, дорогі друзі та майбутні колеги!
Мене звуть Юрій Чорногорців. Я розробив і більше півтора років успішно викладаю онлайн курс по тестуванню програмного забезпечення для початківців. Я навчив вже більше 150-ти студентів. Досвід в тестуванні у мене 6 років. Працюю віддалено в аутсорсинговій компанії HiTech Service з командою компанії Kodak. Півтора року викладав у тренінговому центрі. Відгуки моїх учнів Ви можете подивитися на моїй сторінці LinkedIn, перейшовши за цим посиланням . У мене для Вас унікальну пропозицію. Так як я веду онлайн курси самостійно, я можу запропонувати Вам курс в два рази дешевше, ніж Ви можете знайти у багатьох інших тренінгових центрах. Тобто без переплат. Я роблю таку знижку лише для моїх наступних декількох груп. Ціна мого курсу всього від 2000 грн. Детальніше про цінові пропозиції у кінці сторінки.

Опубліковано: 19/09/16 @ 07:21
Розділ Сервіси Читати далі...

10 вересня — Курси з тестування пз для початківців (Online)

Запис на перше безкоштовне заняття онлайн курсу.
Початок уроку 10 вересня о 10:30. Здрастуйте, дорогі друзі та майбутні колеги!
Мене звуть Юрій Чорногорців. Я розробив і більше півтора років успішно викладаю онлайн курс по тестуванню програмного забезпечення для початківців. Я навчив вже більше 150-ти студентів. Досвід в тестуванні у мене 6 років. Працюю віддалено в аутсорсинговій компанії HiTech Service з командою компанії Kodak. Півтора року викладав у тренінговому центрі. Відгуки моїх учнів Ви можете подивитися на моїй сторінці LinkedIn, перейшовши за цим посиланням . У мене для Вас унікальну пропозицію. Так як я веду онлайн курси самостійно, я можу запропонувати Вам курс в два рази дешевше, ніж Ви можете знайти у багатьох інших тренінгових центрах. Тобто без переплат. Я роблю таку знижку лише для моїх наступних декількох груп. Ціна мого курсу всього від 2000 грн. Детальніше про цінові пропозиції у кінці сторінки.

Опубліковано: 05/09/16 @ 08:28
Розділ Сервіси Читати далі...

11 вересня, Одеса — Майстер-клас "Взаємодія з REST-сервісами засобами AngularJS"

REST — одна з найпопулярніших популярних технологій для побудови клієнт-серверних додатків. Завдяки її простоті ви можете викликати REST-сервіси практично з будь-якого клієнта (Java, JavaScript, мобільні клієнти), який підтримує роботу з HTTP-протоколом. На цьому майстер-класі ми познайомимося з фреймворком AngularJS , для того, щоб використовувати REST-сервіси на front-end. AngularJS — один з найпопулярніших JavaScript-фреймворків, побудований на основі шаблону MVC. Завдяки своїй гнучкою і розширюваної архітектурі, він дозволяє досить просто працювати з REST сервісами. Ви можете брати участь в нашому тренінгу як в нашому офісі в Одесі, так і онлайн. Онлайн-учасники заздалегідь отримають всі матеріали і можуть ставити запитання тренеру. План заходу: 1. Знайомство з AngularJS
2. Використання модулів
3. Сервіси і контролери
4. Scope і data binding
5. Використання $http сервісу
6. Використання $resource сервісу
7. Обробка помилок
8.

Опубліковано: 02/09/16 @ 02:54
Розділ Сервіси Читати далі...

11 вересня, Одеса — Майстер-клас «Взаємодія з REST-сервісами засобами AngularJS»

REST — одна з найпопулярніших популярних технологій для побудови клієнт-серверних додатків. Завдяки її простоті ви можете викликати REST-сервіси практично з будь-якого клієнта (Java, JavaScript, мобільні клієнти), який підтримує роботу з HTTP-протоколом. На цьому майстер-класі ми познайомимося з фреймворком AngularJS , для того, щоб використовувати REST-сервіси на front-end. AngularJS — один з найпопулярніших JavaScript-фреймворків, побудований на основі шаблону MVC. Завдяки своїй гнучкою і розширюваної архітектурі, він дозволяє досить просто працювати з REST сервісами. Ви можете брати участь в нашому тренінгу як в нашому офісі в Одесі, так і онлайн. Онлайн-учасники заздалегідь отримають всі матеріали і можуть ставити запитання тренеру. План заходу: 1. Знайомство з AngularJS
2. Використання модулів
3. Сервіси і контролери
4. Scope і data binding
5. Використання $http сервісу
6. Використання $resource сервісу
7. Обробка помилок
8.

Опубліковано: 02/09/16 @ 02:54
Розділ Сервіси Читати далі...

DOU Проектор: «Дороги України» — сервіс моніторингу доріг

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на valentina@dou.ua . Ідея Друзі, всім привіт. Мене звуть Степан Танасійчук, я засновник і СЕО компанії Stfalcon.com . Хочу розповісти про улюблене дітище нашої студії — «Дороги України» — соціальному стартапі, орієнтованому на автомобілістів. Близько двох років тому я вирішив реалізувати такий сервіс, щоб якось змінити ситуацію на дорогах України. Надихнула мене на це поїздка за кордон. Перебуваючи в Німеччині, я не міг не помітити якість місцевих доріг. Хоча на дорогах і можна було бачити латки, однак вражаючим було саме якість відремонтованих ділянок. Повернувшись додому, я відразу відчув різницю, порівнюючи побачене зі станом вітчизняного дорожнього покриття.

Опубліковано: 30/08/16 @ 10:09
Розділ Блоги Сервіси Читати далі...

26 вересня — 6-тижневий онлайн-курс по React JS від Frontend Science

Для кого цей курс? Курс розрахований на тих, хто вже знає HTML & CSS, знайомий з JavaScript на середньому рівні і готовий рухатися далі.
Програма охоплює всі практичні аспекти розробки на React з використанням Redux для управління даними. Ви навчитеся використовувати ReactJS і Redux для створення веб-додатків нового покоління на практиці. Що вас чекає? Ви будете працювати з реальними, складними (але від цього не менш цікавими) завданнями.
Ми почнемо з вивчення азів ReactJS — побудови простих компонентів, вивчення їх життєвого циклу, знайомства з основними ідеями, налаштування оточення і основ ES2015 (aka ES6) і поступово перейдемо до побудови повноцінних додатків на реакте, роботі з Flux і Redux, використання иммутабельных даних, написання тестів, server-side рендерингу і деплою. Формат навчання: Тривалість: 6 тижнів;
Заняття: Пн./Ср.

Опубліковано: 28/08/16 @ 06:56
Розділ Сервіси Читати далі...

Information Security дайджест #1: Електронне декларування - ... і в продакшн, принцип нульової відповідальності для власників карток, серйозна уразливість в сервісах Київстар

У випуску: баги і фічі системи електронного декларування, цікаві новини для власників платіжних карт, скрипт-кідді-пентест для Київстар, дефейс сайту МЗС України, обхід SQRL-аутентифікації, голосова верифікація клієнтів, слід спецслужб у зломі Telegram, удар Анонімного Інтернаціоналу Ростелекому, невідомий вірус крокує по планеті і багато іншого. Інциденти та загрози ІБ Введення в експлуатацію (?) системи електронного декларування, яка в свою чергу є досить статусним і стратегічним проектом, породив цілу хвилю скандалів і обговорення на профільному ресурсі (є розумні коментарі), з розбором коду і вразливостей. Проблема, насамперед, полягає у виконаних не в повному обсязі» вимоги регулятора до інформаційної безпеки. ГСССЗИ України не дає відповідний аппрув, ЗМІ масово пишуть суперечливі статті, чиновники дають сумбурні і смішні коментарі , хвиля дійшла аж до РНБО . Співчуваючі розділилися на два табори: в одному ті, хто вважає дії зацікавлених при владі — саботажем.

Опубліковано: 19/08/16 @ 06:50
Розділ Безпека Сервіси Читати далі...

6 серпня — Курс "Android Level Up" — Live Session (online)

Web Academy запрошує на 8ми тижневу прокачування знань для Android junior/middle dev! Для кого цей курс: — Для тих, хто має базові знання у програмуванні під Android
— Для тих, хто вже опублікував свій додаток в Play Market і готовий розвивати свої навички і знання далі
— Для тих у кого накопичилося багато питань і є проблемні теми
— Для тих, кому потрібно підвищення на роботі Курс «Android Level Up [Live Session]- online» Старт: 06.08.

Опубліковано: 18/07/16 @ 10:13
Розділ Сервіси Читати далі...

28 липня — Front-end Science відкрили набір на 8-тижневий онлайн-курс "Advanced front-end" у новому форматі blended learning

Front-end Science відкрили набір на 8-тижневий онлайн-курс «Advanced front-end» у новому форматі blended learning . Якщо Ви мрієте працювати в галузі, що розвивається, потрапити в круту компанію з високим окладом і складними завданнями, мати можливість працювати віддалено, якщо Ви вже middle front-end розробник, але хочете прокачати свій рівень професіоналізму і прагнете стати авторитетним senior'ом, тоді Вам до нас! Для кого цей курс? Курс розрахований на тих, у кого є величезне бажання отримати досвід розробки складних реальних проектів і на тих, у кого є вже досвід роботи з базовими технологіями, такими як HTML, CSS, JavaScript. Формат навчання: Тривалість: 2 місяця. Курс побудований в форматі blended learning — він хороший тим, що Ви зможете побудувати свій графік навчання самостійно.

Опубліковано: 02/07/16 @ 10:30
Розділ Сервіси Читати далі...

16 червня — Курси з тестування пз для початківців (Online)

Запис на перше безкоштовне заняття онлайн курсу.
Початок уроку 16 червня о 19:30. Здрастуйте, дорогі друзі та майбутні колеги!
Мене звуть Юрій Чорногорців. Я розробив і більше півтора років успішно викладаю онлайн курс по тестуванню програмного забезпечення для початківців. Я навчив вже більше 150-ти студентів. Досвід в тестуванні у мене 6 років. Працюю віддалено в аутсорсинговій компанії HiTech Service з командою компанії Kodak. Півтора року викладав у тренінговому центрі. Відгуки моїх учнів Ви можете подивитися на моїй сторінці LinkedIn, перейшовши за цим посиланням . У мене для Вас унікальну пропозицію. Тепер я веду онлайн курси самостійно і тому можу запропонувати Вам курс в два рази дешевше, ніж у багатьох тренінгових центрах. Тобто без переплат. Я роблю таку знижку лише для моїх перших декількох груп. Ціна мого курсу поки всього 2000 грн. Важливо відзначити, що тестування програмного забезпечення — це один з найбільш легких шляхів входу в IT-сферу.

Опубліковано: 11/06/16 @ 06:53
Розділ Сервіси Читати далі...

13 червня — Front-end Science починає 4-тижневий онлайн курс “Node. js start"

Для кого цей курс? Для тих, у кого вже є досвід роботи з HTML/CSS/JS і тих, хто хоче отримати досвід розробки додатків на middleware Node.js; Після проходження курсу ви навчитеся використовувати Node.js від запуску готових модулів з npm (а їх на даний момент понад 250 тисяч), до написання власних інструментів і веб-сервісів. Як буде проходити? ? 13-го червня ми стартуємо наш курс і проводимо перше вступне заняття.
? На заняттях буде розбиратися новий матеріал (теорія і практика). До кожного заняття будуть завдання для самостійного опрацювання.
? Щотижня на особистих видеовстречах з наставником Ви будете обговорювати конкретні питання, з якими Ви зіткнулися в ході Вашої роботи, а також отримувати зворотний зв'язок за Вашим завданням. (В пакеті Standard)
? Відеозаписи усіх уроків будуть надсилатися Вам на наступний день після заняття. Програма курсу Курс складається з двох частин: В рамках першої частини курсу ми познайомимося з Node.

Опубліковано: 23/05/16 @ 01:47
Розділ Сервіси Читати далі...

27 травня — Курси з тестування пз для початківців (Online)

Запис на перше безкоштовне заняття онлайн курсу.
Початок уроку 27 травня в 19:30. Здрастуйте, дорогі друзі та майбутні колеги!
Мене звуть Юрій Чорногорців. Я розробив і більше півтора років успішно викладаю онлайн курс по тестуванню програмного забезпечення для початківців. Я навчив вже більше 150-ти студентів. Досвід в тестуванні у мене 6 років. Працюю віддалено в аутсорсинговій компанії HiTech Service з командою компанії Kodak. Півтора року викладав у тренінговому центрі. Відгуки моїх учнів Ви можете подивитися на моїй сторінці LinkedIn, перейшовши за цим посиланням . У мене для Вас унікальну пропозицію. Тепер я веду онлайн курси самостійно і тому можу запропонувати Вам курс в два рази дешевше, ніж у багатьох тренінгових центрах. Тобто без переплат. Я роблю таку знижку лише для моїх перших декількох груп. Ціна мого курсу поки всього 2000 грн. Важливо відзначити, що тестування програмного забезпечення — це один з найбільш легких шляхів входу в IT-сферу.

Опубліковано: 22/05/16 @ 07:48
Розділ Сервіси Читати далі...

1 2 3 4 5 6