Соціальна розвідка конкурентів за допомогою сервісу quicksprout.com

Дорогі друзі , сьогодні я розповім про один корисному і безкоштовному сервісі для соціальної розвідки конкурентів , який називається http : //www.quicksprout.com/ . Соціальної розвідкою я називаю аналіз сайтів на предмет того , як вони просуваються в популярних соціальних мережах і наскільки активно відвідувачі діляться їх контентом. Сервіс quicksprout.com англомовний , і на ньому немає даних по Вконтакте , це його єдиний недолік . Для наочності я зробив відео , в якому показав всі моменти роботи з даним ресурсом : Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. Також не забувайте підписуватися на мій канал на Youtube , щоб не пропустити нові відео . Що дає соціальна розвідка ? 1 . Ви можете дізнатися, яка соціальна мережа найбільш популярна у вашій тематиці , і робити акцент на просування саме в ній.

Опубліковано: 19/08/14 @ 09:40
Розділ Сервіси Читати далі...

9 - 15 червня - Outsource People 2014 Online

9-15 червня 2014 , відбудеться перша у Східній Європі online конференція по бізнесу на аутсорсингу ПЗ:
outsource - people . com Ми запросили доповідачів як з СНД , так і з досвідом виступу на міжнародних заходах .
Наприклад , таких як « Outsourcing World Summit 2014 » , який проходив у Флориді , США в лютому. Серед доповідачів : Lawrence Kane , US, IT Strategist @ Boeing
Sarajit Jha , India , СOO @ Tata BSServices
Alexander Medovoy , Ukraine , CEO @ Altexsoft
Katrin Hippler , Norway , VP marketing @ Elance/Odesk Valentin Marakeov , Russia , CEO @ РУССОФТ
Russell Hertzberg , US, VP @ Prime Care Tech
Bobby Varanasi , Malasiya , COP @ COP - GOV , COOPM
Zhenya Rozinskiy , US, VP @ Ticketmaster Протягом 7 днів виступлять представники замовників з США , фахівці з Європи , Індії , Малазії , а також найдосвідченіші представники аутсорсинг галузі України , Росії , Білорусі та зарубіжжя.

Опубліковано: 01/06/14 @ 07:36
Розділ Сервіси Читати далі...

42 сервісу і програми для перевірки позицій сайту

42 сервісу і програми для перевірки позицій сайта Дорогі друзі , сьогодні я вирішив зібрати воєдино всі програми та сервіси для відстеження позицій сайту . На систематизацію матеріалу і написання цього посту у мене пішло 5 днів . Мені час від часу пишуть питання про те , яким способом можна відстежувати позиції по просуваються пошуковим запитам і яким інструментом для моніторингу користуюся я . Щоб кожен раз не відповідати і просто давати посилання на свій блог , я вирішив зробити сьогоднішню підбірку . Лінь - двигун прогресу ! Є дві великі групи інструментів для моніторингу позицій - програми та сервіси . Є ще скрипти та програми для Android і iOS . І є ще англомовні інструменти . Про них я теж розповім . Програми для перевірки позицій Сайт- аудитор - для перевірки позицій можна скористатися безкоштовною програмою Сайт- Аудитор . Вона відмінно підходить , коли потрібно швидко перевірити кілька десятків запитів. Можете подивитися мій відеоогляд по роботі з цим софтом .

Опубліковано: 02/04/14 @ 10:47
Розділ Блоги Сервіси Читати далі...

Вчимося онлайн: огляд відкритих платформ IT- тематики

via Shutterstock . Знання , що дають університети , часто не відповідаю вимогам ринку , а тому кожен студент зіштовхується з необхідністю самоосвіти . Профільні курси коштують дорого , а змусити себе вчитися за підручником складно. Що робити? В ході пошуків знайшлося кілька сайтів типу MOOC, які онлайн навчають мовам програмування і технічним премудростям . з ряду подібних сайтів виділю ті , які стали улюбленими для фанатів самоосвіти і запали в душу мені : Coursera , Udacity , Edx , і Codeacademy . Дякую Катю Береснєва за допомогу в написанні статті . Coursera Найбільш популярний портал з перерахованих вище . Нагадує онлайн- університет з безліччю дисциплін найширшої тематики . Зараз портал пропонує понад 600 курсів , що представлені на 13 мовах , включаючи французьку, японську і іврит , але майка лідера належить англійському ( засновники ресурсу - професори Стенфорда ) . Вузи - партнери Coursera - такі гіганти освіти , як Університет Дюка , Стенфордський і Єльський університети.

Опубліковано: 02/04/14 @ 06:54
Розділ Блоги Сервіси Читати далі...

7 - 13 квітня - Безкоштовна онлайн конференція про інернет - бізнес в Україні

В Програмі - e - commerce , соцмедіа , блогосфера , маркетинг , фріланс , SEO та інше ... ! Переглянути спікерській склад IT - єдина індустрія в Україні , что насправді розвівається .
Не секрет , что більшість людей у Нашій краіні мают бажання напряму або опосередковано мати відношення до цієї Галузі . І мова НЕ Йде позбав про гроші . Робота та Надання послуг дістанційно Дає можлівість розвіватіся у професійному плані и заробляті на хліб , Незалежності від місця свого перебування . Альо вісь найкраща новина : в інтернеті є місце для всіх : маркетологів , програмістів , дізайнерів , менеджрерів , асістентів , Журналістів , філологів и решті людей з Яскрава ідеямі и Бажаном собі реалізуваті . Мета e -Biz - показати возможности в інтернеті абсолютно для кожного ... Деталі онлайн конференцї e - biz Формат ?
Для участі не вимагає нікуді їхаті . Місцем зустрічей будут онлайн- кімнати , а Доповіді проводітімуться у форматі Вебінарів .

Опубліковано: 21/03/14 @ 08:01
Розділ Блоги Сервіси Читати далі...

7 - 13 квітня - Безкоштовна онлайн конференція про інтернет- бізнес в Україні

В Програмі - e - commerce , соцмедіа , блогосфера , маркетинг , фріланс , SEO та інше ... ! Переглянути спікерській склад IT - єдина індустрія в Україні , что насправді розвівається .
Не секрет , что більшість людей у Нашій краіні мают бажання напряму або опосередковано мати відношення до цієї Галузі . І мова НЕ Йде позбав про гроші . Робота та Надання послуг дістанційно Дає можлівість розвіватіся у професійному плані и заробляті на хліб , Незалежності від місця свого перебування . Альо вісь найкраща новина : в інтернеті є місце для всіх : маркетологів , програмістів , дізайнерів , менеджерів , асістентів , Журналістів , філологів и решті людей з Яскрава ідеямі и Бажаном собі реалізуваті . Мета e -Biz - показати возможности в інтернеті абсолютно для кожного ... Деталі онлайн конференцї e - biz Формат ?
Для участі не вимагає нікуді їхаті . Місцем зустрічей будут онлайн- кімнати , а Доповіді проводітімуться у форматі Вебінарів .

Опубліковано: 21/03/14 @ 08:01
Розділ Блоги Сервіси Читати далі...

Пастка аутсорсингу : чому так складно перейти від сервісу до продукту

via Shutterstock . Після виходу фільму «Соціальна мережа» та книги « Код Дурова » стартапи - модна тема. Чому ж в Україні так мало успішних ? Програмістів начебто вистачає - на одному тільки ДОУ зареєстровано більше 50 тис. Часто говорять про відсутність інвесторів - мовляв , молодим стартаперам грошей ніхто давати не хоче , ось вони і не ростуть. До того ж маленький український ринок , високі зарплати програмістів , політичні « покращення» і багато чого ще . Не думаю , що справа в нестачі інвестицій . Я знаю кілька історій , коли власники/менеджмент аутсорсинг -компаній запускали продукт , і він провалювався . З фінансами у проектів все було відмінно , «за їжу» ніхто не працював. Очевидна причина - відсутність у програмістів і підприємців досвіду розробки продуктів. Менш очевидна - досвід роботи в аутсорсингу часто заважає , і дуже сильно. Чому ? Давайте розберемося .

Опубліковано: 27/11/13 @ 09:22
Розділ Сервіси Читати далі...

Як робився сервіс пошукових підказок на prom.ua

На prom.ua є сервіс, що пропонує підказки в міру введення тексту в рядок пошуку: Кілька фактів про нього: повнотекстовий пошук підказок здійснюється серед мільйона фраз; індекс з мільйона фраз займає менш 100Мб оперативної пам'яті; всі запити до сервісу, що йдуть з prom.ua , обслуговуються по черзі одним процесом в одному потоці; сервіс написаний на Python. Історія розвитку сервісу Спочатку підказки зберігалися в таблиці БД (MongoDB ), проіндексованої за фразами, приведеним до канонічного виду. Під канонічним виглядом розуміється фраза в нижньому регістрі з віддаленими знаками пунктуації і без зайвих пробілів.

Опубліковано: 22/08/13 @ 10:20
Розділ Пошуковики Сервіси Читати далі...

10 незвичайних сервісів Google , про які Ви не знали

У зв'язку з приходом літа і помітного зниження працездатності у більшої частини російськомовного населення , хочу розвантажити стрічку статей в моєму блозі невеликим розслаблюючим постом. Думаю , Ви не проти. Мова піде про Google , який знають всі хто виходить в мережу , хай і не дуже часто. Хтось знає його по браузеру Chrome , хтось завдяки найпопулярнішою пошуковою системою в світі і операційній системі для смартфонів Android. Крім цих основних сервісів компанія розробила масу інших корисних ресурсів . Багато хто з них суттєво спрощують життя , наприклад , карти , які допомагають знаходити населені пункти в будь-якій точці земної кулі і вибудовувати до них найкоротші маршрути. Але у Google є як мінімум 10 свіжих , мало розкручених проектів , які також можуть бути вам цікаві , про які ви напевно не знали.

Опубліковано: 09/06/13 @ 11:33
Розділ Блоги Пошуковики Сервіси Читати далі...

Аксесуари з онлайн -магазинів

Аксесуари з онлайн-магазинів Рано чи пізно до нового пристрою доводиться купувати новий аксесуар. Тенденція виробників до виробництва естетично досконалих і ергономічних, а не міцних і міцних корпусів електронних пристроїв, вимагає додаткових пристосувань для їх захисту від механічних пошкоджень. Чохол, - один з таких аксесуарів, - призначений для захисту тендітних пристроїв від подряпин, потертостей, жирних плям, пилу, вологи, яскравого світла та ін Вражає уяву не тільки різноманітність чохлів, але і ціни на них. Віддавати великі гроші, навіть за такий потрібний аксесуар, як чохол, хочеться не всім, тому на допомогу приходить інтернет. Купити можна в онлайн-магазинах. Ціна за таку ж модель дійсно буде нижче, ніж у роздрібному магазині, але якість аніскільки не буде поступатися. Просто, у звичайному магазині на вартість товару впливають численні витрати, що робить його дорожче. Чохли можна купувати в онлайн-магазині, не боячись, що вони не підійдуть до пристрою за розміром.

Опубліковано: 07/06/13 @ 10:36
Розділ Сервіси Читати далі...

Обладнання для автосервісу

Обладнання для автосервісу Одного будівлі та прилеглої території для відкриття автосервісу недостатньо. Багато в чому ефективність і функціональність сервісу визначається технічним оснащенням і правильним розташуванням постів. Підготовку станції техобслуговування до роботи слід почати з парковки. Клієнтами будуть автовласники, біля будівлі завжди буде знаходитися кілька автомобілів, тому потрібно грамотно розрахувати паркувальні місця на земельній ділянці, правильно розташувати в'їзд і виїзд з території. Після цього можна і встановити його в функціональних зонах: на постах огляду, діагностики, ремонту, мийки, в малярському цеху і в цеху агрегатного ремонту, в компресорній і т.д. Середні і невеликі автосервіси найчастіше займаються однією або декількома напрямками, у зв'язку з чим на них формуються відповідні зони, де встановлюється необхідне обладнання. За загальноприйнятою серед підприємців-початківців, думку, на початковому етапі доцільно обладнати автосервіс недорогим обладнанням.

Опубліковано: 07/06/13 @ 10:34
Розділ Сервіси Читати далі...

Для любителів гострих відчуттів . Http :/ / online - gamez.ru /

Для любителів гострих відчуттів. Http ://online-gamez.ru / Ігри захопили наш світ дуже давно. Вони були в різні часи різними, і зараз, в епоху повсюдного розвитку Інтернету, людини, яка хоч раз не грав би в яку-небудь в режимі онлайн знайти дуже складно. Дуже здорово, що в Інтернеті є сайти, де об'єднані ігри різних жанрів, напрямків, для різного віку та інтересів. Наприклад, сайт . Там можна знайти безліч ігор на різний смак. Все, що потрібно, щоб почати грати - це просто зареєструватися. Ну і, звичайно, мати комп'ютер, що відповідає вимогам сучасних ігор. А вимоги ці досить високі, і про це треба пам'ятати. Мережа Інтернет взагалі накладає на наші комп'ютери безліч вимог. Однією з них, мабуть, найважливіше, це установка і постійне оновлення антивірусних програм. Зрозумійте, в Інтернеті зараз дуже багато шкідливих програм, які можуть завдати непоправної шкоди вам, вашому комп'ютеру, ваших файлів і навіть вашим фінансам.

Опубліковано: 04/04/13 @ 11:24
Розділ Безпека Сервіси Читати далі...

Переводимо свій rss в сервіс поштової розсилки smartresponder

Переводимо свій rss в сервіс поштової розсилки smartresponder В продовження попереднього посту про те, що пора переходити з feedburner на щось більш надійне та функціональне. У кожного в цьому відношенні свій погляд на різні сервіси розсилок, мій упав на smartresponder . Єдиною проблемою залишалася автоматизація розсилки повідомлень передплатникам про новий пості. У feedburner, як відомо, проблем з цим не було. Виявилося, що і в смартреспондере з цим теж все в порядку. Не буду розповідати про те, як хороший цей сервіс і що Ви обов'язково повинні його спробувати, якщо ще не використовуєте (спасибі за реєстрацію по моїй посиланням ). Не буду торкатися моменти створення розсилки і перенесення передплатників звідки-небудь, у тому числі з фідбарнера, в цей сервіс. Про це в мережі достатньо інформації і робиться це насправді легко. Просто підкажу функцію, яка автоматично буде відправляти свіжі пости вашого RSS каналу всім передплатникам.

Опубліковано: 27/03/13 @ 03:18
Розділ seo Сервіси Читати далі...

Переводимо свой ??rss в сервіс поштового розсилки smartresponder

Переводимо свой rss в сервіс поштового розсилки smartresponder У продовження попереднього поста про те, що пора переходити з feedburner на щось більш надійне і функціональне. У кожного в цьому відношенні свій погляд на різні сервіси розсилок, мій упав на smartresponder . Єдиною проблемою залишалася автоматизація розсилки повідомлень передплатникам про новий пості. У feedburner, як відомо, проблем з цим не було. Виявилося, що і в смартреспондере з цим теж все в порядку. Не буду розповідати про те, як хороший цей сервіс і що Ви обов'язково повинні його спробувати, якщо ще не використовуєте (спасибі за реєстрацію за моєю посиланню ). Не буду торкатися моменти створення розсилки і перенесення передплатників звідки-небудь, у тому числі з фідбарнера, в цей сервіс. Про це в мережі достатньо інформації і робиться це насправді легко. Просто підкажу функцію, яка автоматично буде відправляти свіжі пости вашого RSS каналу всім передплатникам.

Опубліковано: 27/03/13 @ 03:18
Розділ seo Сервіси Читати далі...

Переваги клієнтських online ігор перед браузерних .

Переваги клієнтських online ігор перед браузерних. Комусь всесвітня павутина під назву «Інтернет» потрібна тільки для навчання або роботи, комусь для спілкування, а комусь для занурення в таємничий світ ігор. Не дивно, адже зараз ринок розваг насичений різноманітними онлайн додатками, і зовсім не обов'язково купувати дорогі ліцензійні версії. Онлайн іграшки можна умовно розділити на браузерні і клієнтські. Про останніх і піде мова далі. Сучасний інтернет пропонує величезну кількість клієнтських онлайн ігор. Досконала графіка, різноманітні спецефекти і реалістичні персонажі - все це обумовило перевагу клієнтських розваг перед браузерних. Крім того, практично всі games мають добре продуманий сюжет, що не дивно, адже найчастіше для створення певної гри розробники залучають на свій бік найбільш талановитих сценаристів. Деякі клієнтські гри вимагають щомісячної оплати, сума якої по кишені не кожному геймеру.

Опубліковано: 24/03/13 @ 04:40
Розділ Сервіси Читати далі...

" Кабан онлайн " - гра, побудована на парадоксах

"Кабан онлайн" - гра, побудована на парадоксах Гра «Кабан онлайн» - досить цікавий проект з продуманою і незвичайної всесвіту, яка дозволяє новачкам легко втягнутися в процес і через невеликий час досягати значних успіхів. До речі, можна на сайтах по іграм, а також у самих онлайн іграх використовувати для тих. підтримки, консультацій live чат. Наприклад, на сайті є готове рішення. Зрозуміло, як і в будь-якому онлайн-проекті, деякі воліють купувати Кабан alz , що сильно скорочує час і сили, необхідні для хороших результатів, але ми поговоримо не про це. Сюжет гри побудований на переплетенні магії і техніки, що, з одного боку, досить ексцентрично, а з іншого - додає проектом індивідуальності. Незважаючи на свої особливості, розробники заявляють, що строго слідують канонам жанру фентезі. Чи правда це - вирішувати вам. Як звичайно, героєві гравця надається можливість взяти участь у порятунку світу. В даному випадку від другого наступу Тьми.

Опубліковано: 21/03/13 @ 08:25
Розділ Сервіси Читати далі...

Відеоогляд нового інтерфейсу сервісу Gogetlinks та інтерв'ю з його засновником Олексієм Куракова

інтервью із засновником сервісу Gogetlinks Олексієм Кураковим Дорогі друзі, пропоную вашій увазі свій відеоогляд нового інтерфейсу сервісу Gogetlinks . Оновлений інтерфейс стане загальнодоступним через пару днів. Нововведень багато, в сьогоднішньому відео я покажу ті з них, які вважаю найбільш корисними. Я активно використовую сервіс Gogetlinks для розміщення посилань назавжди на якісних тематичних сайтах з 2009 року і вважаю його одним з найефективніших для просування. Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. Не забувайте підписуватися на мій канал на Youtube, щоб не пропустити нові відео. У мене є докладні рекомендації, в яких я докладно показав свою схему роботи в Gogetlinks і описав кожен крок зі скріншотами. Отримати мої рекомендації можуть всі бажаючі абсолютно безкоштовно, подробиці можна дізнатися на цій сторінці . Ви також можете подивитися мій відеоурок "Мої секрети по роботі з Gogetlinks ".

Опубліковано: 04/03/13 @ 07:28
Розділ Інтерв'ю Сервіси Читати далі...

Дайджест : податкова оштрафує київську компанію , як отримати ВО онлайн , нові " дірки " Java

Добрий день, шановні читачі. Новини Сама нашуміла новина тижня з'явилася в пресі в четвер - київська податкова має намір оштрафувати якусь компанію, займається розробкою ПЗ, на 3,7 млн ??грн за махінації з ухиленнями від сплати податків. На жаль, подробиці справи поки не розголошуються. Виявлено дві нові уразливості в Java . Аналітика Як отримати вищу освіту онлайн - добірка необхідних курсів від Coursera. The RedMonk Programming Language Rankings : January 2013. HotSeat # 2 Думки Свинячим рилом в бубличний ряд або чому ксакепи потрібні не скрізь. Тож, ти ОТРИМАНО роботу за кордоном? Маніакально-депресивний девелопмент. Чому програмісти люблять працювати вночі , і чому робити цього не варто Manifesto for Not Only Object-Oriented Development . Нова ера розробки? Чому не вчать у більшості шкіл:
Теорія Уроки WebKit від Paul Irish . Як влаштовані різні формати зберігання зображень . Практика Simple Login Application in Liftweb using Scala and MongoDB.

Опубліковано: 01/03/13 @ 12:38
Розділ Сервіси Читати далі...

Дайджест : податкова оштрафує київську компанію , як отримати ВО онлайн , нові

Добрий день, шановні читачі. Новини Сама нашуміла новина тижня з'явилася в пресі в четвер - київська податкова має намір оштрафувати якусь компанію, займається розробкою ПЗ, на 3,7 млн ??грн за махінації з ухиленнями від сплати податків. На жаль, подробиці справи поки не розголошуються. Виявлено дві нові уразливості в Java . Аналітика Як отримати вищу освіту онлайн - добірка необхідних курсів від Coursera. The RedMonk Programming Language Rankings : January 2013. HotSeat # 2 Думки Свинячим рилом в бубличний ряд або чому ксакепи потрібні не скрізь. Тож, ти ОТРИМАНО роботу за кордоном? Маніакально-депресивний девелопмент. Чому програмісти люблять працювати вночі , і чому робити цього не варто Manifesto for Not Only Object-Oriented Development . Нова ера розробки? Чому не вчать у більшості шкіл:
Теорія Уроки WebKit від Paul Irish . Як влаштовані різні формати зберігання зображень . Практика Simple Login Application in Liftweb using Scala and MongoDB.

Опубліковано: 01/03/13 @ 12:38
Розділ Сервіси Читати далі...

Дайджест : податкова оштрафує київську компанію , як отримати ВО онлайн

Добрий день, шановні читачі. Новини Сама нашуміла новина тижня з'явилася в пресі в четвер - київська податкова має намір оштрафувати якусь компанію, займається розробкою ПЗ, на 3,7 млн ??грн за махінації з ухиленнями від сплати податків. На жаль, подробиці справи поки не розголошуються. Виявлено дві нові уразливості в Java . Аналітика Як отримати вищу освіту онлайн - добірка необхідних курсів від Coursera. The RedMonk Programming Language Rankings : January 2013. HotSeat # 2 Думки Свинячим рилом в бубличний ряд або чому ксакепи потрібні не скрізь. Тож, ти ОТРИМАНО роботу за кордоном? Маніакально-депресивний девелопмент. Чому програмісти люблять працювати вночі , і чому робити цього не варто Manifesto for Not Only Object-Oriented Development . Нова ера розробки? Чому не вчать у більшості шкіл:
Теорія Уроки WebKit від Paul Irish . Як влаштовані різні формати зберігання зображень . Практика Simple Login Application in Liftweb using Scala and MongoDB.

Опубліковано: 01/03/13 @ 12:38
Розділ Сервіси Читати далі...

1 2 3 4 5 6