Інтерв'ю - Злата Алон, веб-дизайнер і автор блогу mislivsluh.com

Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Злата Алон, веб-дизайнер і автор блогу . Злата також веде мікроблог на Твіттері, де вона ділиться корисними посиланнями -. Я дякую Злату за цікаві відповіді і приділений час. Отже, зустрічайте - Злата Алон! Привіт, Злата! Розкажи, будь ласка, про себе.

Опубліковано: 20/02/11 @ 11:06

Інтерв'ю з DimaX-му, манімейкерам і автором блога dimax.biz

Сьогодні в мене в гостях людина, яку багато знають по ніку DimaX і однойменному блогу dimax.biz . Не будемо каламутити воду і переходимо до запитань. Привіт DimaX. Розкажи трохи про себе, де народився, де пробування, ніж любив занімаьтся в дитинстві і чого навчився в ВУЗі.

Опубліковано: 21/02/11 @ 02:30

Інтерв'ю з Олександром Тодосійчук

Сьогодні у нас в гостях Олександр Тодосійчук - відомий блогер, власник кількох порталів, з яких найбільш відомі Tod's blog (2274 абонентів) та Design mania (1447 подпіcчіков).

Опубліковано: 23/02/11 @ 09:18

Інтерв'ю - Олексій Кушнірів aka seo2z, автор блогу seowit.ru

Сьогодні в гостях на shakin.ru - Олексій Кушнірів, відомий в інтернеті під ніком seo2z. Олексій веде цікавий блог про просування сайтів , на якому можна знайти багато корисної інформації. Олексій також веде мікроблог на Твіттері. Я дякую Олексія за відповіді на мої питання і приділений час.

Опубліковано: 14/04/11 @ 06:10

Міжнародне інтерв'ю - Джеральд Вебер, відомий SEO-спеціаліст, президент SEM-Group.net, США

Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Джеральд Вебер, відомий американський SEO-спеціаліст, президент компанії Search Engine Marketing Group (Х'юстон, штат Техас), співавтор новинного ресурсу для оптимізаторів .

Опубліковано: 22/04/11 @ 04:07

Михайло Шакін: інтерв'ю + задай своє питання

Друзі, сьогодні у нас інтерв'ю з дуже відомої в рунеті (та й за його межами) особистістю, засновник globator . net - уроки фотошоп, і shakin.ru - блог Михайла про просування сайтів.

Опубліковано: 27/04/11 @ 04:12

Інтерв'ю з маузерами

Я рідко беру інтерв'ю (поки лише одного разу ), а Маузер не часто відповідає на питання блогерів, так що перед вами справжній ексклюзівчік.  Коротка довідка: Сурен Тер-Сааков, також відомий як Mauser - мільйонер, власник заводів, газет, пароплавів і партнерської програми XMLshop .

Опубліковано: 03/05/11 @ 04:09

Дайджест : і знову про персональні дані , російський ринок IT -кадрів , рейтинг мов програмування , інтерв'ю з інженером Facebook

Добрий день, шановні читачі. Закон про персональні дані може незабаром зазнати нові зміни. Через місяць після того, як парламент схвалив відстрочку покарання за невиконання приписів, у Раді з'явився новий законопроект , згідно з яким багато IT-компанії опиняться поза впливом закону.

Опубліковано: 10/02/12 @ 08:58

Дайджест: підводні камені нових податків , інструкція для від'їжджаючих в Кремнієву долину , романтична історія Lovestagram , інтерв'ю з Уордом Канінгемом

Добрий день, шановні читачі.

Опубліковано: 17/02/12 @ 07:46

Колективне інтерв'ю з SEOnews.ru

Дорогі друзі, сьогодні на shakin.ru - перше колективне інтерв'ю в історії мого блогу. Я вирішив зробити такий формат і звернувся до редакції популярного SEO порталу SEOnews.ru . Співробітниці люб'язно погодилися відповісти на мої запитання.

Опубліковано: 18/04/12 @ 08:32

Дайджест : інтерв'ю з Кардаковим і CEO Grammarly , дитяче програмування в Естонії , інкубатор в Харкові

Добрий день, шановні читачі.

Опубліковано: 14/09/12 @ 06:59

Дайджест : інтерв'ю з Кардаковим і CEO Grammarly , дитяче програмування в Естонії , інкубатор в Харкові

Добрий день, шановні читачі.

Опубліковано: 14/09/12 @ 06:59

Дайджест : Java може стати регіональною мовою у Львові , інтерв'ю з Шашанкі Саманта

Добрий день, шановні читачі. Новини «Діра» в новій версії Java поставила під загрозу 1 млрд. плагінів. Кількість скачувань з Google Play перевищила 25 млрд . Досвід Як отримати роботу в Github . Інтерв'ю Генеральний директор GlobalLogic Шашанкі Самант для Forbes.ua .

Опубліковано: 28/09/12 @ 08:59

Дайджест : інтерв'ю з Єгором Анчишкіна , чому не варто їхати з України

Добрий день, шановні читачі. Інтерв'ю Єгор Анчишкин про Viewdle і не тільки ... Данил Тонкопій: Чому не варто їхати з України. Думки Як довго будуть добре платити програмістам . Нові версії Meteor 0.5 - нова платформа для веб-додатків.

Опубліковано: 02/11/12 @ 09:34

Програміст на держслужбі - інтерв'ю з анонімом

Сьогодні на ДОУ не зовсім звичайне інтерв'ю - на зв'язок з редакцією вийшов чоловік, який представився програмістом, працюючим у Верховній Раді України, одним із розробників урядового сайту.

Опубліковано: 06/11/12 @ 10:24

Lego - робототехніка для школярів : інтерв'ю з Антоном Плахотник

Пам'ятаю, у щасливому радянському дитинстві, не обтяженому всякими Гугл і айпади, періодично по "ящику" проскакували уривки японських телепередач - змагань з робототехніки.

Опубліковано: 15/11/12 @ 06:59

Дайджест : Україна відкриє представництво в Долині , інтерв'ю з Четілем Олсен , уроки AI на Udacity

Добрий день, шановні читачі. Новини Україна може відкрити IT-павільйон в Кремнієвій долині для залучення венчурного капіталу . Благодійна ініціатива львівських ІТ-компаній для онкохворих дітей. Думки Економічна логіка поглинань .

Опубліковано: 30/11/12 @ 10:21

Дайджест : інтерв'ю з Романом Хміля і Артуром Міхно , Samsung відкриває центр розробки в Харкові

Добрий день, шановні читачі. Новини США скасовує лотерею грін-карт . Новий бізнес екс-керівника Microsoft. Microsoft дала українському стартапу-переможцю Imagine Cup. Samsung відкриє в Харкові науково-дослідний центр .

Опубліковано: 07/12/12 @ 11:37

Дайджест : інтерв'ю з 500px , Firefox Phone , « таємниця » київських сервісів таксі

Добрий день, шановні читачі. Новини Нова мобільна операційка від Mozilla - Firefox OS Developer Preview Phone . Янукович-молодший знову домагається пільг для IT . на ain.ua . Аналітика Бізнес побудований на ІТ : київське таксі. Думки Ознаки того, що ви хріновий програміст і не знаєте про це ...

Опубліковано: 25/01/13 @ 12:44

Відеоогляд нового інтерфейсу сервісу Gogetlinks та інтерв'ю з його засновником Олексієм Куракова

Дорогі друзі, пропоную вашій увазі свій відеоогляд нового інтерфейсу сервісу Gogetlinks . Оновлений інтерфейс стане загальнодоступним через пару днів. Нововведень багато, в сьогоднішньому відео я покажу ті з них, які вважаю найбільш корисними.

Опубліковано: 04/03/13 @ 07:28

Дайджест : інтерв'ю з Максимом Гриніва, чи треба засиджуватися на роботі , курси по Chrome DevTools

Добрий день, шановні читачі. Новини Марк Цукерберг визнаний CEO року, Тім Кук поступається п'єдестал . IBM спільно з Госінформнаукі і Startup.ua буде. Українські розробники вийшли у фінал конкурсу Microsoft і. Людина позбувся роботи через те, що дурів під час конференції ...

Опубліковано: 22/03/13 @ 11:09

Дайджест : епікфейл KDE , інтерв'ю з Тарасом Тарасовим і Аркадієм Добкіним , PayPal набирає українців

Добрий день, шановні читачі. Новини Як проект KDE мало не позбувся исходников при 1500 бекап або різниця між дзеркалювання і резервним копіюванням на наочному прикладі. Коментар фахівця . PayPal набирає співробітників в Україні . Розробники Google отримали нагороду від ACM та Infosys Foundation .

Опубліковано: 29/03/13 @ 08:52

Дайджест : в'єтнамські школярі розумніші фахівців Google , інтерв'ю з 37signals , няшний скрам

Добрий день, шановні читачі. Новини Переможцем Facebook Hacker Cup 2013 став росіянин Петро Митрич . Нова візова програма Канади . Mozilla і Samsung об'єднають зусилля у спільній роботі над движком браузера нового покоління.

Опубліковано: 05/04/13 @ 09:26

Працевлаштування : проводимо інтерв'ю з роботодавцем

Підбираючи нового співробітника, роботодавець має можливість перевірити досвід і знання претендента. Такі ж механізми існують і для здобувачів, але ними мало хто користується. Між тим, інтерв'юер надає вам потужний інструмент для оцінки команди, пропонуючи відповісти на ваші запитання.

Опубліковано: 15/04/13 @ 08:20

Працевлаштування: проводимо інтерв'ю з роботодавцем

Підбираючи нового співробітника, роботодавець має можливість перевірити досвід і знання здобувача. Такі ж механізми існують і для шукачів, але ними мало хто користується. Тим часом, інтерв'юер надає вам потужний інструмент для оцінки команди, пропонуючи відповісти на ваші запитання.

Опубліковано: 15/04/13 @ 08:20

Дайджест: інтерв'ю з українцем із Facebook , чи не занадто мало ми працюємо , 10 причин ненависті до рекрутерів

Добрий день, шановні читачі. Новини Microsoft визнала Windows 8 помилкою і обмірковує переглянути основні концепції . Білоруська міліція розкрила віртуальне злочин , повернувши «викрадений» танк з WOT власнику. І до слова - дохід World of Tanks в минулому році склав 218 млн. євро .

Опубліковано: 10/05/13 @ 07:42

Дайджест: інтерв'ю з Єгором Анчишкіна , рейтинг мов на GitHub , "чарівний" Lisp - JS транслятор

Добрий день , шановні читачі. Новини Сергій Брін , один із засновників Google , розійшовся з дружиною. Незважаючи на те що , на перший погляд , цієї новини місце у світській хроніці , рішення може позначитися на бізнесі.

Опубліковано: 06/09/13 @ 10:27

Дайджест : майбутнє фріланса , інтерв'ю з Расмусом Лердорфом , фатальна помилка Toyota , JavaOne 2013 Sessions

Добрий день , шановні читачі. Новини Україні пора знати своїх героїв: 2013 Bench Games . Apple , Google , Adobe і Intel отримали в США колективний позов за « нехантінг » один у одного. Азаров доручив розробити проект євроінтеграції українського IT-ринку .

Опубліковано: 01/11/13 @ 08:10

Дайджест: лікнеп по опціонах , Обама закликає американців вчитися програмувати , інтерв'ю з творцем Doom

Добрий день , шановні читачі. Новини Ось гідне звернення президента до громадян своєї країни ...
Народження Великого Брата - українських провайдерів зобов'язали стежити за користувачами за свої ж власні гроші . Новий PHP - фреймворк для розробки додатків під Joomla .

Опубліковано: 13/12/13 @ 09:47

Дайджест : помилування Тьюринга , інтерв'ю з Persha Studia , нова версія Ruby

Добрий день , шановні читачі. Це останній дайджест в році, що минає .

Опубліковано: 27/12/13 @ 08:16

Дайджест : майбутнє програмування , детектор копипаста , інтерв'ю із засновником Fl.ru , Rakuten купує Viber

Добрий день , шановні читачі. Новини Вийшов Elasticsearch 1.0.0 . Операційна система Plan 9 почала поширюватися під GPLv2 - ліцензією , вихідний код доступний на GitHub. Red Hat випустив сервер додатків WildFly 8 , що прийшов на зміну JBoss AS. Жителі Сіетла заблокували автобуси Microsoft .

Опубліковано: 14/02/14 @ 07:49

Дайджест: інтерв'ю із засновником WhatsApp , архітектура CSS, чим хороша 60 -годинний робочий тиждень

Добрий день , шановні читачі. Новини GitHub представив Atom - новий редактор коду. Поки що йде бета -тестування . ВКонтакте виклав у відкритий доступ код KPHP . Розкрито особистість творця Bitcoin Сатоши Накамото .

Опубліковано: 07/03/14 @ 11:25

Менеджер ? Собеседуют ! 7 рад з проведення технічного інтерв'ю

via Shutterstock . Кожен керівник відповідальний за свою команду , і хоче сколотити власну « зграю головорізів » з тлумачних і надійних співробітників. Для цього їх треба знайти і зацікавити. Теоретично , є люди , для яких найм - професія .

Опубліковано: 19/03/14 @ 07:59

Як успішно пройти співбесіду на Java- розробника. Поради інтерв'юерів

via Shutterstock . DOU поговорив з Java- програмістами , яким за службовим обов'язком доводиться проводити співбесіди на позиції Java- розробників , і на основі їх зауважень склав ряд порад, які можуть бути корисні тим, хто в найближчому майбутньому збирається змінити місце роботи .

Опубліковано: 25/11/14 @ 01:02

Дайджест: Mastering Programming, інтерв'ю з засновниками ТemplateMonster, DepositPhotos і Jooble

Нові версії Flask 0.11 Nim 0.14.0 Docker 1.12 Visual Studio Code 1.2 Elixir v1.3 Dart 1.17 Atom 1.8 Git 2.9.0 jQuery 3.0 django CMS 3.3 Xen 4.7 Qt 5.7 Erlang/OTP 19.0 Fedora 24 SQL Server 2016 Аналітика Digital Entrepreneurship in Ukraine .

Опубліковано: 27/06/16 @ 10:19

13 липня, Київ — Тренінг «CV & IT-інтерв'ю: підкорити серце HR'a»

Вам доводилося відчувати, як холодна дрож пробиває тіло перед співбесідою? Коли намагаєшся згадати, все написав в резюме, продумав відповіді на каверзні питання, і випив валер'янки? Давайте в деталях розберемо все те, що викликає бурю хвилювання на кожній співбесіді.

Опубліковано: 05/07/16 @ 03:06

Let's speak about AI: міні-інтерв'ю зі спікерами AI Ukraine'16

Друзі, до конференції AI Ukraine'16 залишився один місяць, і ми підготували міні-інтерв'ю сзг спікерами. Впевнені, що досвід та рекомендації кращих експертів у сфері AI будуть корисні кожному з вас. Сергій Шельпук , Head of Data Science Office, Eleks 1.

Опубліковано: 11/09/16 @ 05:13

Андрій Гусаров про просування в Білорусі, друге інтерв'ю

Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Андрій Гусаров, відомий підприємець, засновник в консалтинговому агентстві Gusarov . Я знаю Андрія вже багато років, з тих часів, коли він був SEO блогером, але тільки в цьому році мені вдалося познайомитися з ним особисто.

Опубліковано: 11/10/17 @ 01:20