Дівчата, які вибирають програмування

Останнім часом мені приходить багато листів від дівчат, які хочуть програмувати, вибирають спеціалізацію. . Листи мені пишуть, тому що я веду блог , присвячений програмуванню на С + +. Я - програміст, зараз займаюся розподіленими системами, працюю в компанії Майкрософт.

Опубліковано: 11/07/11 @ 06:47

Дайджест: освіта майбутнього, Java-фреймворки, розробка під Kindle, расизм у Кремнієвій Долині

Добрий день, шановні читачі. Традиційно почнемо сьогоднішній Дайджест з новин, що стосуються вітчизняної ІТ-індустрії. У «Дзеркалі Тижня» опубліковано коротке інтерв'ю з віце-президентом Асоціації «IT Україна» Ігорем Лисицьким про результати змін у податковому законодавстві.

Опубліковано: 25/11/11 @ 07:30

Дайджест : університет в Bionic Hill , програмування з першого класу , хмарні ризики , трактор для програмістів , Erlang і Curiosity

Добрий день, шановні читачі. Літо непомітно пройшло повз, відпустки закінчилися, і прийшов час знову зануритися в справи і турботи. Втім, на українському IT-ринку в перший тиждень вересня новин було небагато.

Опубліковано: 07/09/12 @ 04:40

Дайджест : інтерв'ю з Кардаковим і CEO Grammarly , дитяче програмування в Естонії , інкубатор в Харкові

Добрий день, шановні читачі.

Опубліковано: 14/09/12 @ 06:59

Дайджест : інтерв'ю з Кардаковим і CEO Grammarly , дитяче програмування в Естонії , інкубатор в Харкові

Добрий день, шановні читачі.

Опубліковано: 14/09/12 @ 06:59

Дайджест: jQuery 2.0 , плюси і мінуси роботи в компаніях Top25 , чи потрібно програмування 8- льоткам

Добрий день, шановні читачі. Аналітика Інфографіка: Огляд зарплат 10 найпопулярніших професій у сфері digital-технологій. Інфографіка: дайджест Уанету 2012 . Інфографіка: 5 науково доведених способів отримати більше ретвітів . Інфографіка: бізнес пошукового гіганта Google в цифрах.

Опубліковано: 19/04/13 @ 08:29

Дайджест: помер винахідник "мишки" , де застосовується Ada , розробка по -російськи

Добрий день, шановні читачі. Новини В результаті IPO Luxoft залучив $ 70 млн . Команда програмістів з Петербурга вп'яте стала переможцем чемпіонату світу по командному програмування серед студентів. Помер винахідник комп'ютерної миші Дуглас Енгельбарт .

Опубліковано: 05/07/13 @ 09:19

Експериментальне програмування , або шаманський код у комп'ютерному зорі

Комп'ютерний зір - це саме ті цікаві завдання, про які мріють українські сеньйори , розбираючи черговий гуано -код веб -проекту за сир і автомобіль . Тема, до якої включено безліч пекельно складного мату, шаманства і просто комп'ютерної магії.

Опубліковано: 11/09/13 @ 08:04

28 листопада, Київ - ClojureScript і реактивне програмування , або Як написати гру за 2 дні

Написання інтерфейсів для програм в браузерах зараз зазнає бурхливе зростання . Кількість підходів скоріше навіть дратує , чим вражає , і з першого погляду важко визначити , як же бути .

Опубліковано: 12/11/13 @ 02:15

28 ноября, Киев — ClojureScript и реактивное программирование, или как написать игру за 2 дня

Написание интерфейсов для программ в браузерах сейчас претерпевает бурный рост. Количество подходов скорее даже раздражает, чем поражает, и с первого взгляда тяжело определить, как же быть.

Опубліковано: 12/11/13 @ 02:15

Швидка веб - розробка з NReco

Ліричний вступ Написати одну хорошу строчку коду , в общем- то , легко : вона зрозуміла , робить те , що потрібно , її легко прочитати і зрозуміти (якщо це не строчка на Perl) .

Опубліковано: 29/09/14 @ 06:26

31 січня, Київ - Майстер-клас " Швидкі Web програми : розробка, профайлинг , оптимізація " від Дениса Радіна та Юрія Лучанінова

Практика створення додатків на Web платформі вже усталилася , проте ставлення до неї як і раніше не однозначно. Одним з основних аргументів проти є низька швидкодія HTML додатків і погана чуйність.

Опубліковано: 29/12/14 @ 01:55

14 березня, Дніпропетровськ - Курс розробка додатків під iOS

Комп'ютерна Академія ШАГ запрошує студентів, початківців розробників і також усіх, хто хоче навчитися програмувати на річний курс розробка додатків під iOS. Навчіться розробляти мобільні додатки під iOS за один рік! Ми вчимо фахівців з нуля.

Опубліковано: 04/03/15 @ 08:46

Android дайджест #32: Pie, нативна розробка, KotlinConf, Firebase SDKs

А також: ювілей ОС, Code Reviews, Firebase Messaging, оптимізація витрат батареї, перехід на Koin, Android Go, навігація в додатках, Coroutines і ще багато цікавого! Image credit: The Verge Новини та аналітика Android виповнилося 10 років: згадати все . KotlinConf 2018 Announcements . Kotlin 1.

Опубліковано: 20/10/18 @ 10:00