TDS (Traffic Directing System) – система управления трафиком, система распределения трафика.

TDS (Traffic Directing System) - система управління трафіком, система розподілу трафіку. TDS - проміжна ланка між джерелом трафіку (PPC реклама, дорвеї) і покупцями трафіку (продає сторінка, партнерська програма, рекламний фід).

Опубліковано: 08/01/10 @ 12:25

TDS ( Traffic Directing System ) - система управління трафіком , система розподілу трафіку.

TDS (Traffic Directing System) - система управління трафіком, система розподілу трафіку. TDS - проміжна ланка між джерелом трафіку (PPC реклама, дорвеї) і покупцями трафіку (продає сторінка, партнерська програма, рекламний фід).

Опубліковано: 08/01/10 @ 12:25

TDS ( Traffic Directing System ) - система управління трафіком , система розподілу трафіку .

TDS (Traffic Directing System) - система управління трафіком, система розподілу трафіку. TDS - проміжна ланка між джерелом трафіку (PPC реклама, дорвеї) і покупцями трафіку (продає сторінка, партнерська програма, рекламний фід).

Опубліковано: 08/01/10 @ 12:25

TDS ( Traffic Directing System ) - система управління трафіком , систему розподілу трафіку.

TDS ( Traffic Directing System ) - система управління трафіком , система розподілу трафіку. TDS - проміжна ланка між джерелом трафіку ( PPC реклама , дорвеї ) і покупцями трафіку ( продає сторінка , партнерська програма , рекламний фід ) .

Опубліковано: 08/01/10 @ 12:25

TDS (Traffic Directing System) — система управления трафиком, система распределения трафика.

TDS (Traffic Directing System) - система управления трафиком, система распределения трафика. TDS - промежуточное звено между источником трафика (PPC реклама, дорвеи) и покупателями трафика (продающая страница, партнерская программа, рекламный фид).

Опубліковано: 08/01/10 @ 12:25

SEO analizator – определение позиций сайта в поисковиках

SEO Аналіз - безкоштовна програма для визначення позицій сайту в пошукових системах.

Опубліковано: 06/07/10 @ 09:32

SEO analizator - визначення позицій сайту у пошуковиках

SEO Аналіз - безкоштовна програма для визначення позицій сайту в пошукових системах .

Опубліковано: 06/07/10 @ 09:32

SEO analizator - визначення позицій сайту в пошукових

SEO Аналіз- безкоштовна програма для визначення позицій сайту в пошукових системах.

Опубліковано: 06/07/10 @ 09:32

SEO analizator — определение позиций сайта в поисковиках

SEO Анализ - бесплатная программа для определения позиций сайта в поисковых системах.

Опубліковано: 06/07/10 @ 09:32

Яндекс + ВКонтакте = ЛюбоFF

Здравствуйте вельмишановні читачі. Думаю, з назви посади вам стало все зрозуміло. Ви ж читаєте прес-релізи від Яндекса? Звичайно читаєте, ви ж сеошники. Але все-таки зустрічаються люди для яких ця новина досі залишається новиною.

Опубліковано: 01/02/11 @ 09:12

Google + Twitter = ЛюбоFF

І знову здрастуйте вельмишановні відвідувачі мого скромного seo-блогу. Сьогоднішній пост, в принципі, дуже схожий на попередній і можна було ці дві новини сміливо об'єднувати в одну. Але тоді я був дуже втомленим (та й зараз теж) і не хотів більше писати.

Опубліковано: 10/02/11 @ 07:01

Підбір ключових слів за допомогою системи статистики: більш точна оцінка популярності запиту

Всі ви чудово знаєте, як працює SEO. Однак при цьому мало хто використовує можливості на повну силу і в потрібному напрямку.

Опубліковано: 10/02/11 @ 03:07

Оптимізатор, що просуває НЧ запити без бази Пастухова - не оптимізатор. Або про те, як скласти повне сем. ядро.

Коли мова заходить про будь-яку базі ключевіков - в людей встаєпитання «а навіщо? адже можна самому, епта, Напарс в вордстате !». Проблема в тому, що ... втім, у вордстата аж три проблеми № 1 У силу нестабільності НЧ - у базі ключевіков виходить куди більше, ніж у вордстате.

Опубліковано: 10/02/11 @ 05:32

Тепер блог SeoKiev.com в Яндекс Каталозі

Сьогодні скажу я Вам подвійне свято. Перше свято - це те, що я отримав водійське посвідчення (перша ціль в новому 2011 - м році виконана), а друге - це попадання блогу в Яндекс каталог.

Опубліковано: 10/02/11 @ 08:46

Це сталося! Апдейт Google Page Rank!

Привіт, всім читачам ! Думаю, майже всі знають, що таке PageRank, а також те, що апдейта цієї пузомірки не було майже рік. Якщо чесно, то я вже і не сподівався, що PRвсі таки апнет, але 21 січня 2011 відбулося диво, апнулся PageRank.

Опубліковано: 13/02/11 @ 02:56

Мій блог Cyber-Promo.ru прийнятий в Яндекс Каталог + конкурс вгадай ТІЦ

Здрастуйте, дорогі друзі! Пару днів тому мій блог взяли в Яндекс Каталог, тому я хочу трохи написати з цього приводу, а також запропонувати вам взяти участь в невеликому конкурсі - вгадати ТІЦ блогу в найближчий апдейт.

Опубліковано: 14/02/11 @ 03:50

Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 1. Персональний сайт на голому HTML і з мінімумом вихідних.

Сьогодні хотів би розповісти про одного колегу, який на мій погляд вельми і вельми грамотно, копітко працює над просуванням свого персонального сайту. Просуває з душею, так скажемо. Сайт цей називається seoded.ru. Це зовсім не блог.

Опубліковано: 14/02/11 @ 11:02

Апдейт Google PR 21 січня

Сьогодні нарешті то сталося - трапився ап довгоочікуваного PR . Коли всі вже почали вірити в те, що Google скасував Page Rank, трапився такий сюрприз.

Опубліковано: 15/02/11 @ 01:11

Пробуємо прогнозувати трафік: похибки та підвищення CTR

Маленькими кроками, копіткою роботою і довгими днями терпіння, але ми вивели результати, які показують, як відбувається поділ кліків в ТОП-10 видачі пошукових систем.

Опубліковано: 16/02/11 @ 03:44

Новини Google, Яндекса і соціальних сервісів - випуск 8

Дорогі друзі, в ефірі восьмий випуск новин Google, Яндекса і соціальних сервісів. Сьогоднішній випуск з технічних причин буде у вигляді текстового посту, без Інтернет-мовлення. Ви можете почитати інші матеріали з просування сайтів на shakin.

Опубліковано: 16/02/11 @ 09:55

Google продовжує боротися з пошуковим спамом

Спонсор посту: Сайт про Каналізаційні труби Київ з корисним контентом Що б видача була більш якісною і ресурси повинні бути якісні, а ось ті сайти, де не видаляються спам - коментарі не можуть бути якісними. Власне в цьому логіка все-таки є.

Опубліковано: 21/02/11 @ 03:49

Запит "сайт лохів в россии" антипіар соц мережі ВКонтакте?

Здається в минулому році ходило по мережі те, що називалося "сайт лохів", й надавались всім відома соціальна мережа, і тоді ходило багато різних термінів типу дізнайся скільки лохів в інтернеті запитай у Яндекса. Не пам'ятаю виправили тоді видачу чи ні, але зараз бачимо той самий факт.

Опубліковано: 23/02/11 @ 01:43

Про тематичний трафік з форумів на прикладі

А тим часом Алтайський блогер оголосив про початок серії перекладів з веб-аналітики з уроками від світового гуру веб-аналітики Avinash Kaushik.

Опубліковано: 24/02/11 @ 01:20

Абсолютно унікальні відвідувачі vs. Унікальні відвідувачі в Google Analytics

Одним нашим гарним клієнтом була поставлена задача - порахувати активну аудиторію сервісу, яка регулярно заходять на сайт.

Опубліковано: 25/02/11 @ 07:41

Як сформувати розширений сниппет в Яндексі

Сьогодні Яндекс повідомив про розширення списку типів організацій, які можуть додатково управляти сниппета через панель Яндекс.Вебмастер . Тепер розширені сніппети доступні для 33 видів організацій, повний список яких можна подивитися тут .

Опубліковано: 25/02/11 @ 03:04

Bing копіює Google?

Найпопулярніший у світі пошуковик Googleзвинуватив свого конкурента, пошукову систему від MicroSoft Bing у плагіаті. Вже досить давно фахівці з компанії Google помітили, що за деякими запитам результати видачі пошукової системи Bing збігаються з результатами від Google.

Опубліковано: 26/02/11 @ 08:09

Ловимо лютневий трафік

Після важкого січневого місяці вже настав лютий, а з чим асоціюється у Вас це свято? Звичайно ж з 14 лютого і 23-м лютого. Про 8-е березня тільки йдуть задатки, хоча і він не за горами. Так ось користуючись активністю користувачів в передсвятковий період можна отримати нормальну кількість трафіку.

Опубліковано: 26/02/11 @ 10:30

Search Bot - одкровення Пошукового Робота (PR), або хто шукає, той завжди знайде

1. Робот не може заподіяти шкоду людині або своєю бездіяльністю допустити, щоб людині була заподіяна шкода.
2. Робот повинен коритися всім наказам, які дає людина, крім тих випадків, коли ці накази суперечать Першому Закону.
3.

Опубліковано: 11/03/11 @ 11:02

TDS (Traffic Directing System) - система управління трафіком, система розподілу трафіку.

TDS (Traffic Directing System) - система управління трафіком, система розподілу трафіку. TDS - проміжна ланка між джерелом трафіку (PPC реклама, дорвеї) і покупцями трафіку (продає сторінка, партнерська програма, рекламний фід).

Опубліковано: 13/03/11 @ 04:04

Як отримати трафік на ваш сайт вірусними методами

Вам не подобається термін "вірусний", оскільки він позначає те, що може завдати шкоди вашому комп'ютеру, але вірусний маркетинг виявився ефективним способом просування вашого сайту і продукту.

Опубліковано: 17/03/11 @ 04:06

Пошук по світовому Інтернету в Яндексі

Як думаєте класна ідея чи ні? Але в будь-якому випадки Яндекс намагається шукати вже й по світовому Інтернету. Яндекс пропонує користувачам додаткову можливість - пошук тільки по закордонних сайтах. Тепер при запиті на латиниці в результатах пошуку на www.yandex.

Опубліковано: 23/03/11 @ 09:45

CheapTop - швидко і дешево в топ! Або якісна і дієва розкрутка за розумні грошіВи створили веб-сайт, можливо навіть з оригінальним дизайнерським оформленням, унікальним контентом, відмінною інформативністю і прекрасною навігацією! Але, на жаль, не факт, що його хоч хтось побачить і відвідає.

Опубліковано: 24/03/11 @ 05:18

SEO analizator - визначення позицій сайту в пошукових системах

SEO Аналіз - безкоштовна програма для визначення позицій сайту в пошукових системах.

Опубліковано: 25/03/11 @ 09:45

Зламали поштову скриньку optimizatorsha@yandex.ru

Це сталося сьогодні ввечері. Вже надійшла інформація, що з ящика optimizatorsha@yandex.ru від мого імені приходять листи із замовленнями і різними проханнями. Ще раз звертаю увагу, що це пишу не я.

Опубліковано: 27/03/11 @ 06:06

HTTP запити без CURL

Простий приклад використання об'єкта для HTTP запиту в обхід CURL.

Опубліковано: 28/03/11 @ 01:33

Обнінськ - новий алгоритм ранжирування гео-незалежних запитів в Росії

Сьогодні яндексоіди знову запустили Буки , що говорить від тестуванні нового алгоритму. На цей раз піднесли «Обнінськ». Обговорення алго на webmaster.ya.ru і на Серч . Від себе додам пару моментів, які кинулися відразу в очі при побіжному вивченні. 1. Стали приорететное зовнішні чинники.

Опубліковано: 29/03/11 @ 01:34

Пробуємо прогнозувати трафік: з чого почати?

Якщо ви активно продаєте послугу просування сайтів в пошукових системах, то напевно знаєте, що клієнтів повинні цікавити зовсім не позиції по фразах, які ви уклали в семантичне ядро, не частотність цих фраз, про які ви активно розповідаєте, і говорите, що на цьому будується бюджет, а трафік, який от

Опубліковано: 30/03/11 @ 09:48

Парсинг Google

Хочу відновити цю тему, так як на старому блозі вона ісчесла з дампа в нібитіе. Спосіб досить продуктивний, з високим ККД і дозволяє аналізувати довільні від 50-100к лінків на хв. Мінус його тільки в тому, що парсити ми будемо не Google.com, а =>blogsearch.google.com/changes.

Опубліковано: 31/03/11 @ 03:10

Пробуємо прогнозувати трафік: а давайте розподілимо?

Здрастуйте, дорогі читачі! Нагадаю, що зараз йде ряд публікацій в рамках "прямого ефіру" прогнозування трафіку. У минулого разу ми розглянули яким чином і в яких частках розподіляються запити в пошукових системах. На прикладах були приведені розподілу в Росії та України.

Опубліковано: 01/04/11 @ 01:30

Біржа GetGoodLinks.ru для просування під Google

Добрий день всім. Сьогодні я коротко розповім про нову біржі для заробітку і покупки посилань. Не так то давно я натрапив на біржу посилань, яка називається GetGoodLinks .

Опубліковано: 02/04/11 @ 12:03

Чи буде Google карати сайти за закриття всіх посилань nofollow

Дорогі друзі, в ефірі мій новий переклад титрів на російський для відеоматеріалів з англомовного каналу Google для вебмастерів GoogleWebmasterHelp . Інші переклади відео ви можете подивитися у рубриці Google на shakin.ru.

Опубліковано: 08/04/11 @ 08:53

Пробуємо прогнозувати трафік: відповіді на питання

Здрастуйте, дорогі читачі! Перш за все, я хочу попросити пробачення за такий тривалий простій в написанні нових статей, тим більше, що (судячи з коментарів і листами) багато хто чекав продовження розпочатого прямого ефіру статей про прогнозування трафіку.

Опубліковано: 08/04/11 @ 09:01

Джерела трафіку для фарм

Я займаюся в основному розкручуванням сайту під сегмент Російського інтернету, але не давно мене зацікавив Буржунет. Найважливішим питанням перед яким стикаються всі люди - це трафік. Найоптимальніший спосіб - це пошукові системи, але все ж таки існують і інші способи.

Опубліковано: 08/04/11 @ 06:35

Google випускає mod_pagespeed для Apache

У минулому році корпорація Google в рамках своїх ініціатив щодо прискорення веб проектів представила свій інструмент для розробників Page Speed - це плагін для Firefox, який інтегрується з Firebug, він автоматично оптимізує зображення і показує рекомендації по сайту для прискорення його роботи.

Опубліковано: 10/04/11 @ 12:05

Як спіймати святковий трафік

Дорогі друзі, сьогодні я розповім про те, як залучати відвідувачів на свій сайт у свята. Ця схема добре підходить для отримання святкового трафіку.

Опубліковано: 12/04/11 @ 03:07

У Рекламної Мережі Яндекса (РМЯ) з'явився блог

Хороша новина для партнерів Рекламної Мережі Яндекса і тих, хто збирається ними стати - тепер у РМЯ є свій блог . Сьогодні там з'явилася перша тема про е. Ффективность рекламних блоків .

Опубліковано: 16/04/11 @ 09:02

Як оптимізувати PDF-документи для пошукових систем

Оптимізацією PDF-документів часто нехтують. І це є не завжди правильно, оскільки насправді існує величезна кількість потенційно придатних для оптимізації PDF-файлів.

Опубліковано: 16/04/11 @ 06:12

Ефективні посилання для пошукової системи Яндекс

Ефективність посилальної маси для пошукової системи Яндекс перш за все залежить від мети, яку необхідно досягти. Спочатку пропоную вам розглянути найбільш затребувані завдання. До кожної будуть вказані найбільш важливі акценти, на які потрібно звертати виймання при закупівлі посилань.

Опубліковано: 18/04/11 @ 09:00

Як отримувати відвідувачів на свій сайт або SMO методи отримання трафіку. Частина 1.

Добрий день дорогі читачі блогу Gidin.com.ua . Сьогодні я поставив собі за мету, а саме - розпочати залучати на свій блог відвідувачів. Але це зовсім не означає, що раніше на мій блог ніхто не заходив. Звичайно заходили й читали матеріал, але все ж 20-50 осіб на добу мене явно не влаштовувало.

Опубліковано: 18/04/11 @ 12:04

mp3promo - відмінний конверт музичного трафіку

Як відомо, продавати в інтернеті можна будь-яку продукцію, яка легко конвертуються в потік біт і байтів. Бази даних, програми, картинки, відео і звичайно ж музику ! Кілька років тому продаж mp3 контенту була дуже прибутковим заняттям, але потім поступово ожіотаж вірш.

Опубліковано: 18/04/11 @ 03:07

Як зайняти два місця в топ 10 пошукачів

Дорогі друзі, як ви напевно спостерігали, часто в результатах пошуку Google, Яндекса і інших пошукачів з якого-небудь запиту можна побачити, що який-небудь сайт займає відразу два місця в топ 10. У Google це було давно, в Яндексі з'явилася з липня 2010 року.

Опубліковано: 20/04/11 @ 06:07

Найпопулярніші запити в Google в 2010 році

Сьогодні на офіційному блозі Google в Росії був опублікований Топ10 самих швидкорослих запитів користувачів . У Росії в 2010 користувачі Google найчастіше вводили такі запити:
1. президент.рф (зізнаюся, я теж вводила цей запит в пошукову рядок )))
2.

Опубліковано: 21/04/11 @ 08:32

Особливості просування в пошуковій системі Рамблер

Сьогодні гостьовий пост від автора блогу «Заробіток в Інтернеті «. Якщо в загальному і цілому оцінювати статтю, то я б назвав її вміст «порадами для новачків», а з деякими тезами ще б і посперечався. Але втручатися не став - контент повністю авторський.

Опубліковано: 21/04/11 @ 01:36

Використання семантично близьких запитів у процесі інформаційного пошуку

* На правах реклами Ось таке зарозуміле назва статті я вирішив написати. Отже, 13 квітня Павло Браславський (Яндекс) виступив на професійній конференції «Російські Інтернет Технології РІТ + +/2010» з доповіддю «Як знайти і використовувати близькі запити».

Опубліковано: 21/04/11 @ 04:10

Новий алгоритм від Яндекса "Краснодар"

Спонсор посту: Професійне просування сайтів роблять у компанії SEOinUA Чим далі в ліс, тим більше дров. Саме так можна сказати про новий пошуковий алгоритм від компанії Яндекс. Суть алгоритму "Краснодар" є зміна пошукової видачі в залежності від уподобань користувачів.

Опубліковано: 22/04/11 @ 06:38

Як дозволити Google сканувати вміст вашого AJAX

При роботі над оптимізацією сайту фахівці часто стикаються з такою дилемою: Сайти, що використовують AJAX для завантаження даних в сторінку можуть бути набагато більш швидкими і зручними для користувача.

Опубліковано: 23/04/11 @ 11:05

Деякі роздуми на тему технології Яндекса Спектр

15 грудня 2010 Яндекс запустив новий алгоритм ранжирування пошукової видачі Краснодар . Родзинкою даного алгоритму стала нова технологія Спектр , покликана поліпшити, а точніше урізноманітнити, видачу по неоднозначним запитам.

Опубліковано: 23/04/11 @ 04:09

Як швидко Google знімає фільтри з сайту

Дорогі друзі, в ефірі мій новий переклад титрів на російську мову для відеоматеріалів з англомовного каналу Google для вебмастерів GoogleWebmasterHelp . Інші переклади відео ви можете подивитися у рубриці Google на shakin.ru. Наприклад, Чи важливі ключові слова в назві домену .

Опубліковано: 25/04/11 @ 12:53

Пошуковик Google враховує посилання з Twitter і Facebook

Один із найшанованіших googlовцев Метт Каттс (Matt Cutts), нагадаю він є керуючим відділу по боротьбі зі спамом Google, записав нове відеозвернення в рамках спеціального проекту YouTube Googles 'Webmaster Help Channel, в якому розповів про вплив посилань з Twitter і Facebook на видачу Google.

Опубліковано: 26/04/11 @ 08:33

Красномовне "Ні!" Рейтингу блогерів Яндекс.Блогів

Широко відомий рейтинг блогерів на Яндекс.Блогів наказав довго жити, точніше він просто пропав з головною. Якщо хочете поглянути на самих топових блогерів за версією яндекса, тоді слід пройти по посиланню "Всього xxxxxx блогів".

Опубліковано: 26/04/11 @ 11:06

Робимо аналіз молодого сайту з ТОПу ортопедичних подушок. Частина 3.

У першої частини ми поговорили про конкретну просуває сторінці (категорії товарів). Під другої частини про загальний наповненні ресурсу.

Опубліковано: 28/04/11 @ 06:39

Робимо аналіз молодого сайту з ТОПу ортопедичних подушок. Частина 3.

У першої частини ми поговорили про конкретну просуває сторінці (категорії товарів). Під другої частини про загальний наповненні ресурсу.

Опубліковано: 29/04/11 @ 08:32

Акція на мільйон - власники трафіку будьте пильні!

Власник трафіку - це по суті король в світі інтернет-заробітку. І той сильніше, у кого його більше! Чим більше обсяг видобувного трафіку, тим більший потенціал його накопичення. Як відомо, гроші роблять гроші.

Опубліковано: 30/04/11 @ 12:32

Домени якого віку живуть в конкурентних топах Яндекса?

Кілька місяців тому Каширін викладав список з 350 самих конкурентних запитів. І я надумав Спарс по всьому цього списку домени з ТОП 10, а потім перевірити у них дату реєстрації. Тим самим ми визначимо: Наскільки старі (в середньому) домени сидять в таких ось топах.

Опубліковано: 03/05/11 @ 11:04

Домени якого віку живуть в конкурентних топах Яндекса?

Кілька місяців тому Каширін викладав список з 350 самих конкурентних запитів. І я надумав Спарс по всьому цього списку домени з ТОП 10, а потім перевірити у них дату реєстрації. Тим самим ми визначимо: Наскільки старі (в середньому) домени сидять в таких ось топах.

Опубліковано: 03/05/11 @ 01:37

Дивимося видачу Google для різних регіонів

Якщо ви вбиваєте в пошукову систему свій запит, то швидше за все Ви переглядаєте пошукову видачу Google свого регіону.

Опубліковано: 03/05/11 @ 11:47

Вивчаємо молоді сайти з Топ. Частина 1. Генерований каталог статей.

У минулому пості я викладав список з 38 молодих, але вже успішних сайтів. Їх потрібно вивчати! При чому бажано вивчати саме ті, на які веде відносне невелика кількість беків (до ~ 200). Більшість з тих 38 сайтів все ж мають досить сильну посилальну складова, такі краще залишити на потім.

Опубліковано: 04/05/11 @ 10:17

Вивчаємо молоді сайти з Топ. Частина 1. Генерований каталог статей.

У минулому пості я викладав список з 38 молодих, але вже успішних сайтів. Їх потрібно вивчати! При чому бажано вивчати саме ті, на які веде відносне невелика кількість беків (до ~ 200). Більшість з тих 38 сайтів все ж мають досить сильну посилальну складова, такі краще залишити на потім.

Опубліковано: 04/05/11 @ 12:26

Вивчаємо молоді сайти з Топ. Частина 2. Торжество рерайта і перелінковки.

Минула частина багатьом сподобалася, за першу добу її переглянуло на самій сторінці блогу в районі 1000 чоловік. Кількість уніків, що переглянули конкретну сторінку - можна подивитися в LI лише за допомогою експрес-аналізу (типу логи). Так як розділ «сторінки» показує і повторні перегляди.

Опубліковано: 05/05/11 @ 08:31

Вивчаємо молоді сайти з Топ. Частина 2. Торжество рерайта і перелінковки.

Минула частина багатьом сподобалася, за першу добу її переглянуло на самій сторінці блогу в районі 1000 чоловік. Кількість уніків, що переглянули конкретну сторінку - можна подивитися в LI лише за допомогою експрес-аналізу (типу логи). Так як розділ «сторінки» показує і повторні перегляди.

Опубліковано: 05/05/11 @ 11:03

Кнопка Google "+1" - нове соціальне SEO.

Кнопка "+ 1" з'явилася в зарубіжному пошуку Google ще в кінці березня, але оскільки в Росії її ще немає, мало хто в Рунеті нею поки цікавиться.

Опубліковано: 05/05/11 @ 12:50

Вивчаємо молоді сайти з Топ. Частина 3. Накручений користувальницький фактор або закрита сітка сателітів?

Дуже зрідка я знаходжу в конкурентних топах такі сайти, які на перший погляд там тримаються силою думки. Сьогоднішній випадок якраз з таких. Див centr-konsult.ru - 9-е місце «юридичні послуги». Домену менше року, в Яке немає, з контенту кілька статейок і ...

Опубліковано: 05/05/11 @ 04:07

Корисний інструмент карти GOOGLE

При виконанні пошукових запитів система Google надає можливість використовувати Карти Google. На картах відображається розташування об'єктів пошуку.

Опубліковано: 05/05/11 @ 06:39

Пробуємо прогнозувати трафік: після тривалого аналізу

Довго не тривала ланцюжок статей про прогнозування трафіку, як і інших постів теж не було.

Опубліковано: 06/05/11 @ 10:19

Реєстрація в Яндекс Каталозі - загальна інформація

Добрий день, дорогі читачі. Сьогодні торкнемося таку тему як реєстрація в Яндекс каталозі. Розглянемо лише загальні моменти і вимоги, а також деякі спостереження, мої та інших фахівців.

Опубліковано: 06/05/11 @ 12:31

Просування сайтів за допомогою нч запитів

Хто просуває або тільки почав просувати свої сайти, а так само хто намагався знайти інформацію про пошуковому просуванні в мережі інтернет, напевно стикався з такими термінами як нч, рах і вч запити.

Опубліковано: 07/05/11 @ 02:46

Робимо перетину з донорам серед лідируючих сайтів з Топ

Більшість не знає, що у Solomono.ru є класний безкоштовний сервіс пошуку перетинань по донорам. Як його застосовувати? Припустимо, вам потрібно просунути за запитом «пластикові вікна». У цьому випадку беремо з топа три лідируючих сайту www.okna.ru, www.oknaru.ru, www.windmaster.

Опубліковано: 08/05/11 @ 07:06

Аналітику блогу на прокачування або використовуємо змінні Google Analytics

Здравствуйте, шановні читачі terehoff.com! Мене звуть Денис ловецьких і це гостьовий пост. Читати інші мої записи можна на webmarketing.by Сьогодні я хочу розповісти про цікаві можливості Google Analytics по роботі з одними змінними і застосувати все це для блогів.

Опубліковано: 09/05/11 @ 02:42

Чи дає Google перевагу сайтам з Google AdSense

Дорогі друзі, пропоную вашій увазі свій новий переклад титрів для відеоматеріалів з англомовного каналу Google для вебмастерів GoogleWebmasterHelp .

Опубліковано: 11/05/11 @ 07:12

Пошукачі жартують.

Добрий час доби, цього дня" Старий Новий Рік "з чим я Вас від душі і вітаю. І розповісти Вам цього дня хочу не про роботу, а про відпочинок (як не як свята). Як відомо пошуковик для СЕО-шника це можливість заробляти.

Опубліковано: 11/05/11 @ 02:43

Накрутка підказок у Яндексі

Яндекс до сих пір не заклеїв дірки, пов'язані з накруткою підказок, спливаючих при введенні запиту. Я в розпал сезону кондиціонерів спостерігав за тим, як при введенні «кондиціонери» добре так спливла відповідна підказка, яка рекламує один з шопів.

Опубліковано: 11/05/11 @ 07:04

Як можна дізнатися про технології Google

Дорогі друзі, пропоную вашій увазі свій черговий переказ титрів на російський для відеоматеріалів з англомовного каналу Google для вебмастерів GoogleWebmasterHelp .

Опубліковано: 17/05/11 @ 10:36

Конкатенація для пошукової оптимізації великих сайтів

Давайте уявимо, що ви тільки що отримали замовлення на пошукову оптимізацію великого роздрібного сайту. Ви дивитеся на звичайні і «продають» сторінки - і у вас потроху починає з'їжджати дах.

Опубліковано: 25/05/11 @ 01:15

Конкатенація для пошукової оптимізації великих сайтів

Давайте уявимо, що ви тільки що отримали замовлення на пошукову оптимізацію великого роздрібного сайту. Ви дивитеся на звичайні і «продають» сторінки - і у вас потроху починає з'їжджати дах.

Опубліковано: 25/05/11 @ 01:15

Відстеження відвідувань сторінки 404 в Google Analytics

Напевно багато хто стикався з необхідністю відстежити в Google Analytics переходи на неіснуючі сторінки, те-є сторінки, які повертають помилку 404.

Опубліковано: 30/05/11 @ 07:16

Як додати кнопку Google +1 на свій сайт

Дорогі друзі, сьогодні я розповім про те, як додати кнопку Google +1 на свій сайт. Нещодавно Google анонсував кнопку, а зараз вона стала доступною для всіх бажаючих розмістити її на своїх інтернет ресурсах.

Опубліковано: 02/06/11 @ 07:16

Google +1

У березні компанія Google оголосила, що незабаром, в результатах пошуку з'явиться кнопка« +1 ». А в самому початку червня, кнопка офіційно стала доступною для всіх. У чому суть цієї кнопки? Наприклад, вам сподобалася якась сторінка, яку ви знайшли в пошуку.

Опубліковано: 02/06/11 @ 07:26

Підсумки п'ятничного конкурсу та флешмобчік з google +1

Спочатку про кнопку google +1. Версії про її використання неоднозначні. Упевнений, що суворі російські вебмайстра вже почали свої чорні експерименти з конвертації можливостей цієї кнопки в бабло. Що і як - поки на практиці не зовсім зрозумів.

Опубліковано: 06/06/11 @ 06:39

Чи впливає кнопка +1 на позиції сайту у видачі Google (експеримент)

У квітні 2011 фахівці компанії SEOEffect Tools вирішили поставити експеримент з метою простежити вплив кнопки Google +1 на позиції сайту . Експеримент стартував 4 квітня - практично через 4 дні після того, як компанія Google оголосила про появу кнопки «+1» в експериментальному режимі.

Опубліковано: 06/06/11 @ 11:26

Знову про «підкорення» регіонального топа яндекса

Про вартість SEO в регіонах я вже писав. Сьогодні знову поділюся нещодавно отриманим досвідом. Власне це навіть не досвід, а результат. Звернувся до мене знайомий зі своїм інтернет магазином автозапчастин. Потрібен йому був рязанський пошуковий трафік. І бажано з мінімальними разовими вкладеннями.

Опубліковано: 09/06/11 @ 07:46

Google Analytics: визначаючи ROI в соціальних медіа

Щоб краще зрозуміти соціальні медіа, потрібно сегментувати і відстежувати їх трафік. З набором фільтрів, кількох цілей і призначеним для користувача звітом Google Analytics ми зможемо побачити, з яких джерел трафік приходить на сайт, і які з них заслуговують збільшення інвестицій.

Опубліковано: 09/06/11 @ 01:05

CheapTop - швидко та дешево в топ!

CheapTop - швидко та дешево в топ! Або якісна та діюча розкрутка за адекватні кошти і навіть безкощтовно!
Вы розробили блог, можливо навіть з оригінальним дизайнерським оформленнням, унікальным контентом, відмінною інформативністю та навігацією! Але, на жаль, це не привід що й

Опубліковано: 11/06/11 @ 01:28

Просування під Google з сервісом ROOKEE

Наприкінці квітня я анонсував матеріал про сервіс rookee: Просування під Google: ROOKEE зробили це першими! і сьогодні хотів би розібрати, що ж у мене в підсумку вийшло.

Опубліковано: 15/06/11 @ 07:24

Продвижение под Google с сервисом ROOKEE

Наприкінці квітня я анонсував матеріал про сервіс rookee: Просування під Google: ROOKEE зробили це першими! і сьогодні хотів би розібрати, що ж у мене в підсумку вийшло.

Опубліковано: 15/06/11 @ 07:24

Нові сервіси Google: голосовий пошук, пошук зображеннями, нові опції мобільного пошуку

7-8 червня багато провідні західні видання були запрошені на конференцію Inside Search в Сан-Франциско, де 14 червня співробітники Google, в тому числі, провідний програміст Аміт Сингаї презентували нові сервіси компанії .

Опубліковано: 15/06/11 @ 09:06

Як дорвейщики можуть використовувати пошукові підказки

Ось на що натрапив. Є така актріску - «Різ Уіз е рспун» (загальноприйняте написання). Якщо почати вводити в Яндексі слово «Різ» - вилітає вгорі «Різ Уіз про рспун». Здавалося, ну, дві форми написання прізвища, так часто буває. Але немає. Друге написання майже не використовується.

Опубліковано: 15/06/11 @ 09:41

Новинка від Google: +1!

У цьому пості ми поговоримо про нову кнопці від google +1: що вона робить, чи потрібна нам і про те як її встановити на сайт. Встановити насправді дуже легко. Думаю Ви і без мене б розібралися, але якщо вже я вліпив її на свій блог, чому б не поділитися тим, як я це зробив.

Опубліковано: 16/06/11 @ 01:30

Google попереджає вебмайстрів про застарілий WordPress

Віднедавна Google почали розсилати попередження власникам сайтів, у яких встановлена ??стара версія WordPress .

Опубліковано: 20/06/11 @ 11:39

Інтерв'ю з Гроховський: як рабочесть посилання залежить від типу запиту і який інфопродукт може коштувати 30к рублів!

Я узяв інтерв'ю у Леоніда Гроховської. Він керує чимось там важливим у студії просування Оптімізм.ру, а в перервах продає свої відео-курси та проводить семінари, на які ходять навіть бабусі, займаючи перший ряд за добу до виступу. Приблизно як герої ТБВ на прем'єрі якогось там Стар Трек.

Опубліковано: 22/06/11 @ 12:49

Генеральний директор Microsoft Україна Дмитро Шимків: «Bing не є пошукачем»

На останньому в цьому сезоні Microsoft Minicamp розповідали цікаві речі: про досвід відеоподкастінга (Kyiv Cast), найпростіше книжкове видавництво (Prostobook), інтеграцію телебачення та інтернету (MTV), а також про технології недалекого майбутнього, представлених Дмитром Шимківа.

Опубліковано: 26/06/11 @ 09:13

Статистика ключових слів на Яндексі, підбір ключових слів і аналіз в Словоебе.

Статистика ключових слів на Яндексі , підбір ключових слів і аналіз в Словоебе .
СловоЕб - програма , для одержання й аналізу статистики ключових слів Яндекса. Програма отримує список ключових слів і їх частотність за даними Yndex.

Опубліковано: 28/06/11 @ 01:50

Статистика ключевых слов на яндексе, подбор ключевых слов и анализ в Словоёбе.

Статистика ключових слів на Яндексі , підбір ключових слів і аналіз в Словоебе .
СловоЕб - програма , для одержання й аналізу статистики ключових слів Яндекса. Програма отримує список ключових слів і їх частотність за даними Yndex.

Опубліковано: 28/06/11 @ 01:50

Статистика ключових слів на Яндексі , підбір ключових слів і аналіз в Словоебе .

Статистика ключових слів на Яндексі, підбір ключових слів і аналіз в Словоебе.
СловоЕб - програма, для отримання та аналізу статистики ключових слів Яндекса. Програма отримує список ключових слів та їх частотність за даними Yndex.

Опубліковано: 28/06/11 @ 01:50

Статистика ключових слів на яндексе , підбір ключових слів і аналіз в Словоебе .

Статистика ключових слів на яндексе, підбір ключових слів і аналіз в Словоебе.
СловоЕб - програма, для отримання та аналізу статистики ключових слів Яндекса. Програма отримує список ключових слів та їх частотність за даними Yndex.

Опубліковано: 28/06/11 @ 01:50

Статистика ключових слів на Яндексі , підбір ключових слів і аналіз в Словоёбе .

Статистика ключових слів на Яндексі , підбір ключових слів і аналіз в Словоёбе .
СловоЁб - програма , для отримання та аналізу статистики ключових слів Яндекса. Програма отримує список ключових слів і їх частотність за даними Yndex.

Опубліковано: 28/06/11 @ 01:50

Нова соціальна мережа Google Plus

З моменту вступу Ларрі Пейджа на посаду CEO компанії Google (замість Еріка Шмідта - який, втім, залишається почесним радником корпорації) бродили численні чутки про те, що Google бере курс на завоювання соціальних мереж. Головним конкурентом на цьому полі, звичайно, виступає Facebook.

Опубліковано: 30/06/11 @ 07:52

Звіти по +1 в Google Webmaster Tools і Google Analytics

Google запускає метрику по кнопці +1. По-перше, це звіти по +1 в Google Webmaster Tools , які покажуть ефект від трафіку, що приходить на ваші сторінки. Сенс кнопки +1 та проекту Google + в тому, щоб зробити більш легким онлайн-спілкування з тими людьми, якими ви довіряєте.

Опубліковано: 01/07/11 @ 10:45

Інвайт для нової соціальної мережі Google +

Друзі, Ви напевно чули про нову соціальну мережу Google + . Google останнім часом взагалі щось на плюси потягнуло, пам'ятайте кнопку +1 ? Ну так мова не про плюси зовсім, нехай собі використовує. Йдеться про те, що не можна упускати момент. Упевнений, ця соц.

Опубліковано: 04/07/11 @ 12:38

Як додати на сайт кнопку Google +

Поки люди захоплено копаються в тестовій версії Google +, можна подумати про додавання кнопки + (не плутати з +1) на сайт, для того, щоб користувачі могли публікувати ваш контент у свої профілі цієї перспективної соціальної мережі.

Опубліковано: 05/07/11 @ 11:44

Ну як там, в Google +?

Насамперед хочу подякувати всім хто поділився матеріалом про інвайт зі своїми друзями в соціальних мережах. Я чесно роздавав їх направо і наліво і буду продовжувати цю справу. За ними заглядайте сюди . Сьогоднішній пост я б хотів також присвятити цій нової соціальної мережі.

Опубліковано: 06/07/11 @ 09:52

Знову про прайс-агрегаторах або чому у нас немає Google Shopping?

Google якось нерівномірно просуває свої сервіси, особливо це стосується сервісів електронної комерції по відношенню до російськомовного інтернету. Наприклад, запущені в 2010 році Google Покупки не витримують ніякого порівняння з Яндекс.Маркет та іншими агрегаторами, при цьому в Google.

Опубліковано: 06/07/11 @ 02:38

АП Google Page Rank від 27.06

Всім привіт! 27-го червня сталося важлива подія для всіх, хто цікавиться SEO, та й взагалі, заробляє в інтернеті. Загалом, стався апдейт Google PageRank. Нагадаю, що до цього апдейт був ще в січні. Все одно, частота апдейтів не може не радувати.

Опубліковано: 06/07/11 @ 04:42

АП Google Page Rank от 27.06

Всім привіт! 27-го червня сталося важлива подія для всіх, хто цікавиться SEO, та й взагалі, заробляє в інтернеті. Загалом, стався апдейт Google PageRank. Нагадаю, що до цього апдейт був ще в січні. Все одно, частота апдейтів не може не радувати.

Опубліковано: 06/07/11 @ 04:42

Як Google визначає першоджерело контенту

Дорогі друзі, в ефірі мій новий переклад відеоматеріалів з англомовного каналу Google для вебмайстрів GoogleWebmasterHelp .

Опубліковано: 07/07/11 @ 07:40

Чому блогеру необхідно з'явиться в Google +?

Ну це як мінімум приріст аудиторії до блогу , трафік , якщо російською мовою. Більшість з нас використовує соціальні мережі для залучення тематичного (і не дуже тематичного) трафіку на блог. Це перше. Друге. Інформація .

Опубліковано: 11/07/11 @ 09:51

Значення HTML 5 для пошукової оптимізації

Як HTML 5 може впливати на SEO? Які можливі дії HTML 5 на алгоритми пошукової системи? Цим питанням присвячена ця замітка. Значення HTML для пошукової оптимізації Хоча робота над ним ще в процесі, HTML5 - наступний основний крок для перегляду стандарту HTML.

Опубліковано: 12/07/11 @ 03:00

Семінар «Як отримувати максимум цільового трафіку від Google»

На наш подив, на офіційному блозі Google України про це немає ніяких записів.

Опубліковано: 13/07/11 @ 08:10

Парсер підказок пошукових запитів - Словодер

Парсер поісових подсазок .
Звичайно ви вже давно звернули увагу, коли починаєш вводити запит в пошукову систему вам пропонується по ходу набору слова вибрати підходящий варіант із запропонованих пошукових запитів. Користувачі пошукачів оцінили цей механізм і охоче ним користуються.

Опубліковано: 18/07/11 @ 08:44

Парсер подсказок поисковых запросов – Словодёр

Парсер поісових подсазок.
Звичайно ви вже давно звернули увагу, коли починаєш вводити запит в пошукову систему вам пропонується по ходу набору слова вибрати підходящий варіант із запропонованих пошукових запитів. Користувачі пошукачів оцінили цей механізм і охоче ним користуються.

Опубліковано: 18/07/11 @ 08:44

Парсер подсказок поисковых запросов — Словодёр

Парсер поісових подсазок.
Звичайно ви вже давно звернули увагу, коли починаєш вводити запит в пошукову систему вам пропонується по ходу набору слова вибрати підходящий варіант із запропонованих пошукових запитів. Користувачі пошуковиків оцінили цей механізм і охоче ним користуються.

Опубліковано: 18/07/11 @ 08:44

Парсер підказок пошукових запитів - Словодёр

Парсер поісових подсазок .
Звичайно ви вже давно звернули увагу , коли починаєш вводити запит в пошукову систему вам пропонується по ходу набору слова вибрати підходящий варіант із запропонованих пошукових запитів . Користувачі пошуковиків оцінили цей механізм і охоче ним користуються .

Опубліковано: 18/07/11 @ 08:44

Парсер підказок пошукових запитів — Словодер

Парсер поисовых подсазок.
Звичайно, ви вже давно звернули увагу, коли починаєш вводити запит в пошукову систему вам пропонується по ходу набору слова вибрати підхожий варіант із запропонованих пошукових запитів. Користувачі пошукачів оцінили цей механізм і охоче ним користуються.

Опубліковано: 18/07/11 @ 08:44

Додаємо кнопку "Google +1" в панель від Share42.com

На своєму іншому блозі я недавно пояснив , чому в даний момент кнопка " Google +1" не може бути додана в моєму сервісі Share42.com , про що всі просять. Проте саме зараз на цьому блозі ви можете спостерігати, що кнопка " Google +1" в панелі присутня. Розповім, як це можна зробити.

Опубліковано: 21/07/11 @ 06:14

Чому у неоптимізованих сайтів можуть бути хороші позиції в пошукових системах

Дорогі друзі, в ефірі мій новий переклад титрів із англомовного каналу Google для вебмайстрів GoogleWebmasterHelp .

Опубліковано: 21/07/11 @ 08:54

Почему у неоптимизированных сайтов могут быть хорошие позиции в поисковиках

Дорогі друзі, в ефірі мій новий переклад титрів із англомовного каналу Google для вебмайстрів GoogleWebmasterHelp .

Опубліковано: 21/07/11 @ 08:54

Нова опція URL Parametrs в Google Webmasters Tools

Якщо у Вашого сайту є параметри URL-адрес, що створюють потенційні проблеми з дубльованим контентом, спробуйте нову опцію URL Parameters в Google Webmaster Tools. Опції Parameter Handling (Обробка параметрів) більше немає за адресою Site configuration>Settings section в Webmaster Tools .

Опубліковано: 25/07/11 @ 02:19

Управління репутацією в пошукових системах для західного сегменту

На сьогодні управління репутацією в пошукових системах є однією з найактуальніших послуг, які надають seo-компанії своїм клієнтам. Це викликано наполегливим бажанням отримати інформацію про компанію до покупки, що бути впевненим у придбанні якісного товару/послуги.

Опубліковано: 26/07/11 @ 02:24

Новий (і поки безкоштовний) сервіс Google для прискорення завантаження сайтів

Google анонсував новий сервіс для прискорення завантаження веб-сторінок - Page Speed ??Service (останній із серії Page Speed). Відповідно до внутрішнього тестування новий сервіс вже зараз може прискорити сайти від 25% до 60%.

Опубліковано: 29/07/11 @ 12:43

Новий сервіс Google TakeOut

Можливо він і не зовсім новий, але я про нього почув тільки сьогодні. Сервіс дозволяє зробити резервну копію всієї вашої інформації яка є на сервісах Google. На даний момент можна скачати інформацію з наступних сервісів: Але надалі сервіс планує додати сюди ще й Google Docs і дані з Blogger.

Опубліковано: 01/08/11 @ 11:39

Відстеження кнопок Like і Tweet за допомогою Google Analytics

Відносно недавно в системі веб-аналітики Google Analytics була інтегрована функція, яка дозволяє відстежувати використання кнопок соціальних мереж (Like, Tweet, +1).

Опубліковано: 04/08/11 @ 07:00

Кросспостінг повідомлень з Google + в twitter і facebook

Полезняшка актуальна для тих, хто розривається між кількома обліковими в соціальних мережах. Я один з таких людей. У мене є аккаунт в, facebook , vkontakte , а тепер і в google + . У всіх цих мережах склалася досить дружна кампанія, якої я не маю ніякого права нехтувати.

Опубліковано: 08/08/11 @ 03:33

Як перекидати контакти між Google +, Twitter, Facebook і LinkedIn

Можна швидко і просто перенести всіх своїх друзів, партнерів, клієнтів і знайомих з однієї соціальної мережі в іншу, вивантаживши файл СSV або скориставшись вбудованими інструментами імпорту.

Опубліковано: 09/08/11 @ 07:01

Google + ... Так, інвайт теж будуть.

Так вийшло, що соціальна мережа вже працює ... ну принаймні більше місяця, а я і словом не обмовився про неї. А за цей час перечитав багато всякої поебень корисної інформації, щось у стилі «Чи варто воно того?» Або «Перше враження», хтось навіть примудрявся роздавати інвайт за ретвіти.

Опубліковано: 15/08/11 @ 10:30

Дослідження: наскільки «соціалізовані» топові сайти у видачі Yandex і Google?

Вплив соціальних мереж на видачу пошукових систем - це одна з найбільш «модних» нині тим у середовищі SEO -фахівців (поряд з темою про користувача фактори). На форумах і блогах зараз багато пишуть про те, що посилання з соціальних мереж впливають на траст і його позиції в пошуку.

Опубліковано: 18/08/11 @ 11:35

Конференція по пошуковому просуванню і інтернет-маркетингу Optimization 2011, Харків

14-15 жовтня в Харкові, у виставковому комплексі «Радмір Експохол» компанія «Promodo» проводить III Всеукраїнську конференцію «Пошукова оптимізація і просування сайтів в мережі Інтернет». Цього року Optimization.com.

Опубліковано: 23/08/11 @ 07:19

Конференция по поисковому продвижению и интернет-маркетингу Optimization 2011, Харьков

14-15 жовтня в Харкові, у виставковому комплексі «Радмір Експохол» компанія «Promodo» проводить III Всеукраїнську конференцію «Пошукова оптимізація і просування сайтів в мережі Інтернет». Цього року Optimization.com.

Опубліковано: 23/08/11 @ 07:19

Фундаментальні пости і стійкість пошукового трафіку

Періодично переглядаючи статистику відвідуваності свого блога через google analytics все частіше звертаю уваги на те, що старі фундаментальні пости ака мануали (1 , 2 , 3 , 4 , 5 ) дають стабільний трафік з пошуку. Причин цьому я бачу кілька.

Опубліковано: 23/08/11 @ 07:24

Google + Twitter - Facebook

Це саме ті 4 соціальних мережі/сервісу (називайте як хочете), якими я в даний момент користуюся. Місяць тому перше місце за активністю займав твіттер, далі йшов facebook, потім контакт (я там музику слухаю) і потім google +. Контакт я з титла поста видали, оскільки трафіку він мені практично не дає.

Опубліковано: 25/08/11 @ 06:37

Як відстежити реальний показник відмов у Google Analytics

Тільки не думайте, що я зациклився на одному показнику. Просто я маю звичку завершити одну справу, а вже потім приступати до наступного.

Опубліковано: 26/08/11 @ 06:46

Куплю клікабельні посилання які будуть давати трафік

Власне оригінал тут. Вирішив ще й на блозі продублювати і доповнити поясненнями. Потрібні посилання з ресурсів SEO і вебмастерской тематики. Потрібні саме такі посилання, за якими будуть кликати.

Опубліковано: 29/08/11 @ 08:41

Палім тему просування під yandex

Сьогодні в мене в гостях Андрій Девяткин aka AMD ex-Matik, ex-модератор форуму Maultalk.com, майбутній модератор webmasters.ru , на даний момент менеджер з пошукової оптимізації компанії Інком-нерухомість. Він сьогодні власне і палить тему, передаю йому слово.

Опубліковано: 08/09/11 @ 06:26

Google AdPlanner - що це, і головне, навіщо?

Досить довгий час вже існує такий дуже зручний сервіс Google, як AdPlanner . Він створювався як сервіс планування банерних рекламних кампаній для DoubleClick, але з часом дещо розширив свій функціонал.

Опубліковано: 09/09/11 @ 09:13

Інформер апдейтів пошукових систем

Прощення мені немає, не писати цілий тиждень - це, м'яко кажучи, свинство. Але я не забив на блог, просто є цілком вагомі причини - це п'яний загул робота над PostPR.ru.

Опубліковано: 12/09/11 @ 03:49

Google Analytics Tweeks: Найпопулярніші правки в коді GA

Мені неодноразово доводиться стикатися з необхідністю підправити код системи Google Analytics для отримання додаткових функцій, або коригування даних.

Опубліковано: 13/09/11 @ 07:05

Buki.Yandex.ru і основна видача. Пограємо в "знайди 10 відмінностей"

Друга половина вересня буде для оптимізаторів особливо спекотною - два дні тому Яндекс оголосив війну переоптімізірованним текстів , а вчора на офіційному блозі з'явилося повідомлення про нову формулою ранжирування , яку можна протестувати на Buki.Yandex.ru .

Опубліковано: 15/09/11 @ 03:37

Buki.Yandex.ru и основная выдача. Поиграем в “найди 10 отличий”

Друга половина вересня буде для оптимізаторів особливо спекотною - два дні тому Яндекс оголосив війну переоптімізірованним текстів , а вчора на офіційному блозі з'явилося повідомлення про нову формулою ранжирування , яку можна протестувати на Buki.Yandex.ru .

Опубліковано: 15/09/11 @ 03:37

Buki.Yandex.ru і основна видача. Пограємо в " знайди 10 відмінностей"

Друга половина вересня буде для оптимізаторів особливо спекотною - два дні тому Яндекс оголосив війну переоптімізірованним текстів , а вчора на офіційному блозі з'явилося повідомлення про нову формулою ранжирування , яку можна протестувати на Buki.Yandex.ru .

Опубліковано: 15/09/11 @ 03:37

38 простих способів привернути трафік і заявити про себе + ідея конкурсу

Перелік простих рекомендацій щодо просування продукції або послуг + ідея конкурсу для блогерів. Обміняйтеся 1. Огляди . Знайдіть контакти на блогах по вашій темі, напишіть авторам і попросіть огляди. Таким же чином можна попросити огляд експерта. Приклади: 1.

Опубліковано: 20/09/11 @ 03:23

38 простих способів залучити трафік і заявити про себе + ідея конкурсу

Перелік простих рекомендацій з просування продукції або послуг + ідея конкурсу для блогерів. Обміняйтеся 1. Огляди . Знайдіть контакти на блогах по вашій темі, напишіть авторам і попросіть огляди. Таким же чином можна попросити огляд експерта. Приклади: 1.

Опубліковано: 20/09/11 @ 03:23

Google викотив новий тег - standout

Новий тег означає «Видатне зміст»; при додаванні standout в HTML-заголовок статті, у неї підвищуються шанси потрапити в графу «Рекомендовані» новинного агрегатора Google News. На жаль, новий тег поки працює тільки для США, але власникам зарубіжних сайтів, можливо, варто звернути на нього увагу.

Опубліковано: 26/09/11 @ 10:56

Як повідомити Google про нові зовнішні посилання на ваш сайт

Дорогі друзі, пропоную вашій увазі мій новий переклад титрів із англомовного каналу Google для вебмайстрів Google Webmaster Help .

Опубліковано: 05/10/11 @ 07:19

Три способи оцінити конкурентність пошукового запиту

Мене часто запитують, якими сервісами я користуюся для визначення рівня конкуренції запитів . Насправді, я використовую такі сервіси тільки у випадках, якщо достатньо приблизних даних або потрібно оцінити хоча б "на око" велика кількість запитів за кілька хвилин.

Опубліковано: 10/10/11 @ 10:46

Три способа оценить конкурентность поискового запроса

Мене часто запитують, якими сервісами я користуюся для визначення рівня конкуренції запитів . Насправді, я використовую такі сервіси тільки у випадках, якщо досить приблизних даних або потрібно оцінити хоча б "на око" велика кількість запитів за кілька хвилин.

Опубліковано: 10/10/11 @ 10:46

GTUG's Day в Google Russia

Приємно, коли щастить з попутниками в поїзді. Мені пощастило! Ми з тимчасовими жителями купе № 2 провели ніч в обговоренні Гугла, Хрому, джітагов, хакатонов і філософствували на тему склянки, в якому 50% води. Москва зустріла нас холодним і темним вранці, коли на входах клубів ще юрбиться молодь.

Опубліковано: 25/10/11 @ 06:23

Бейджик для сайту від Google Plus

Щось неймовірне твориться на просторах інтернету, в області Google зокрема. Вони кожен день вводять щось нове, що з одного боку ніби спрощує нам життя, з іншого робить її більш складною.

Опубліковано: 10/11/11 @ 05:20

Бейджик для сайта от Google Plus

Щось неймовірне твориться на просторах інтернету, в області Google зокрема. Вони кожен день вводять щось нове, що з одного боку ніби спрощує нам життя, з іншого робить її більш складною.

Опубліковано: 10/11/11 @ 05:20

ТОП 1000 сайтів за кількістю трафіку з пошукових систем

Спонсор солодкого посту - - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Можливо, кому-небудь знадобиться. Суть в чому. Є таке розширення для браузера - Neiron. У нього типу як би 2% від усіх користувачів Рунету. На основі цих 2% вони будують свою статистику.

Опубліковано: 20/11/11 @ 06:31

ТОП 1000 сайтов по количеству трафика из поисковых систем

Спонсор солодкого посту - - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Можливо, кому-небудь знадобиться. Суть в чому. Є таке розширення для браузера - Neiron. У нього типу як би 2% від усіх користувачів Рунету. На основі цих 2% вони будують свою статистику.

Опубліковано: 20/11/11 @ 06:31

Чи призводить зміна коду і структури сторінок до пониження позицій в пошукових системах

Дорогі друзі, в ефірі мій черговий переклад відео з каналу Google для вебмайстрів Google Webmaster Help . У сьогоднішньому випуску Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість про те, як впливає зміна коду і структури сторінок на позиції в пошукових системах.

Опубліковано: 21/11/11 @ 07:44

Приводит ли смена кода и структуры страниц к понижению позиций в поисковиках

Дорогі друзі, в ефірі мій черговий переклад відео з каналу Google для вебмайстрів Google Webmaster Help . У сьогоднішньому випуску Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість про те, як впливає зміна коду і структури сторінок на позиції в пошукових системах.

Опубліковано: 21/11/11 @ 07:44

12 Сервіси перевірки зовнішніх посилань, або шукаємо альтернативи Yahoo Site Explorer

Дорогі друзі! Днями популярний сервіс перевірки зовнішніх посилань Yahoo Site Explorer офіційно припинив свою роботу. Він трансформований в сервіс Bing Вебмастер, але колишньої функціонал вивчення зовнішніх посилань будь-якого сайту вже недоступний.

Опубліковано: 25/11/11 @ 07:03

12 сервисов проверки внешних ссылок, или ищем альтернативы Yahoo Site Explorer

Дорогі друзі! Днями популярний сервіс перевірки зовнішніх посилань Yahoo Site Explorer офіційно припинив свою роботу. Він трансформований в сервіс Bing Вебмастер, але колишньої функціонал вивчення зовнішніх посилань будь-якого сайту вже недоступний.

Опубліковано: 25/11/11 @ 07:03

Масове додавання URL адрес в Google

Кілька днів пройшло з моменту анонса такого корисного, як мені здається , інструменту масового додавання URL адрес в Яндекс . Тоді я згадував про таке ж інструменті для google , але з ним було все не так легко.

Опубліковано: 30/11/11 @ 09:28

Массовое добавление URL адресов в Google

Кілька днів пройшло з моменту анонса такого корисного, як мені здається , інструменту масового додавання URL адрес в Яндекс . Тоді я згадував про таке ж інструменті для google , але з ним було все не так легко.

Опубліковано: 30/11/11 @ 09:28

Как определить точный путь источников трафика в Google Analytics

Це неймовірно, але виявляється google analytics по-замовчуванню не показує повний шлях з яких конкретно сторінок прийшов відвідувач. З яких сайтів прийшов показує, а конкретну сторінку сайту немає. Начебто і хрін з нею, з цією сторінкою, сайт то ми знаємо.

Опубліковано: 02/12/11 @ 03:33

Дайджест: Scala-скандалы, Silverlight-интриги, Java-расследования, а также архитектура Google, закон для «упрощенцев», полезные книги и важные события

Добрий день, шановні читачі. За місяць з гаком до Нового року відомий законопроект № 8521 легким рухом руки президента Україна перетворився на закон № 4014-VI . Нові правила спрощеної системи оподаткування набудуть чинності 1 січня 2012 року.

Опубліковано: 02/12/11 @ 08:32

Дайджест: Scala -скандали , Silverlight -інтриги , Java -розслідування, а також архітектура Google , закон для « спрощенців » , корисні книги і важливі події

Добрий день, шановні читачі. За місяць з гаком до Нового року відомий законопроект № 8521 легким рухом руки президента Україна перетворився на закон № 4014-VI . Нові правила спрощеної системи оподаткування набудуть чинності 1 січня 2012 року.

Опубліковано: 02/12/11 @ 08:32

Как привлечь внимание к своему сайту в выдаче поисковиков

Насправді завдання полягає в тому, щоб не просто привернути увагу до сайту у видачі, а збільшити CTR . Способів це зробити дуже не мало. Функціонал пошукових систем, до речі, досить пристойно дозволяє розширити стандартні сніппети.

Опубліковано: 08/12/11 @ 12:43

Як привернути увагу до свого сайту у видачі розвідувачів

Насправді завдання полягає в тому, щоб не просто привернути увагу до сайту у видачі, а збільшити CTR . Способів це зробити дуже не мало. Функціонал пошукових систем, до речі, досить пристойно дозволяє розширити стандартні сніппети.

Опубліковано: 08/12/11 @ 12:43

Розширення Google Chrome для закладок, читання і збереження текстів

Дорогі друзі, сьогодні я зробив для вас добірку з корисних розширень Google Chrome для закладок, читання і збереження текстів. Я не тільки перерахую розширення, а й опишу схему роботи з кожним із них зі скріншотами, як ви любите. Але спочатку дозвольте маленький відступ.

Опубліковано: 14/12/11 @ 07:47

Новини Google , Яндекса і соціальних сервісів - випуск 9

Дорогі друзі, в ефірі дев'ятий випуск новин Google, Яндекса і соціальних сервісів на shakin.ru. Ця рубрика буквально на ваших очах постає з попелу. Я її незаслужено забув, виправляюся. Image: GETTY .

Опубліковано: 16/12/11 @ 08:05

Статична кнопка +1 для Google +

Пост буде зовсім коротенький. Просто повідомити хотів, що кнопку +1 від google можна робити такий , який захочете , якою вона гармонійно впишеться в дизайн сайту, якщо не підходить стандартна (до речі , тут от інші кнопки для сайту ).

Опубліковано: 19/12/11 @ 05:32

Як IR - Magazine.ru має Google

Спонсор солодкого посту - - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Є сайт ir-magazine.ru. Судячи з archive.org, з 2002 року. Ось скріншот за 2006 рік: Раніше це був пристойний такий СДЛ, якийсь журнал. Але в 2010 році домен звільнився, у нього оновилася дата реєстрації.

Опубліковано: 27/12/11 @ 11:20

Новини Google , Яндекса і соціальних сервісів - випуск 10

Дорогі друзі, представляю вашій увазі свою свіжу підбірку новин пошукових систем і соціальних сервісів. Як завжди, я публікую тільки ті новини, які, на мій погляд, заслуговують уваги і корисні для вебмайстрів, блогерів і оптимізаторів. Як кажуть, "Хто володіє інформацією, той володіє світом".

Опубліковано: 10/01/12 @ 08:00

Новини Google, Яндекса і соціальних сервісів - випуск 10

Дорогі друзі, представляю вашій увазі свою свіжу добірку новин пошукових систем і соціальних сервісів. Як завжди, я публікую тільки ті новини, які, на мій погляд, заслуговують уваги і корисні для вебмайстрів, блогерів і оптимізаторів. Як кажуть, "Хто володіє інформацією, той володіє світом".

Опубліковано: 10/01/12 @ 08:00

Просування пошукових запитів на перспективу

Дорогі друзі, сьогодні я поділюся з вами своїми думками з приводу того, як просувати пошукові запити на перспективу. На мій погляд, це дуже цікавий напрямок. Як відомо, виходять нові версії популярних програм, випускаються нові моделі телефонів і автомобілів - словом, іде постійна поява нового.

Опубліковано: 20/01/12 @ 11:23

Дайджест : нові IT - податки в березні , майбутнє Eclipse , вичерпується любов до Google , новий формат Codeacademy

Добрий день, шановні читачі. Триває активне обговорення пільгового оподаткування для українських IT-компаній та пов'язаних з ним питань. Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив , що закони про нові податки набудуть чинності вже в березні.

Опубліковано: 03/02/12 @ 03:38

Новини Google, Яндекса і соціальних сервісів - випуск 11

Дорогі друзі, в ефірі черговий випуск цікавих новин про пошукові системи і соціальні мережі на shakin.ru. За традицією, що склалася, я публікую тільки ті новини, які, на мій погляд, заслуговують на увагу з точки зору вебмайстрів, блогерів і оптимізаторів. Google 1.

Опубліковано: 10/02/12 @ 08:57

Google підводить "людський фактор"

Пошуковий сервіс компанії Google, в минулу суботу дав технічний збій: протягом години користувачі системи не могли скористатися знайденими результатами пошуку. Що спонукало масові суперечки в мережі.

Опубліковано: 25/02/12 @ 08:52

Google збирається вбудувати генератор паролів в Chrome

Спонсор поста: Міжнародна система фінансової взаємодопомоги, допоможе вам знайти стабільність у своєму житті. Також ви можете прочитати Відгуки про проект goldline pro . Ненадійні паролі, які використовують знамениті особистості, компанії, прості користувачі інтернету, вже неабияк набили оскому.

Опубліковано: 25/02/12 @ 09:02

8 важливих моментів при просуванні сайтів з комерційних запитам

Якісний комерційний сайт з лаконічними текстами для людей, унікальними описами всіх товарів і відібраними вручну дорогими посиланнями «залипнув» на 2-3 сторінці і не рухається в Топ - думаю, така проблема знайома багатьом оптимізаторам, які працюють з комерційними тематиками.

Опубліковано: 22/03/12 @ 11:06

8 важливих моментів при просуванні сайтів з комерційних запитах

Якісний комерційний сайт з лаконічними текстами для людей, унікальними описами всіх товарів і відібраними вручну дорогими посиланнями «залипнув» на 2-3 сторінці і не рухається в Топ - думаю, така проблема знайома багатьом оптимізаторам, які працюють з комерційними тематиками.

Опубліковано: 22/03/12 @ 11:06

У Google впадуть у немилість занадто оптимізовані сайти

У Google впадуть у немилість занадто оптимізовані сайти На даний момент Google є найбільшою пошуковою системою, здатною знаходити відомості на 191 мовах і підтримувати пошук інформації в документах різних форматів.

Опубліковано: 23/03/12 @ 06:02

Топ 7 функцій, яких не вистачає в Google Plus

Дорогі друзі, сьогодні я візьму на себе сміливість написати про те функціоналі, якого, на мій погляд, не вистачає в соціальній мережі Google Plus.

Опубліковано: 28/03/12 @ 08:28

Платформа коментарів від Google

Платформа коментарів від Google Як стало нещодавно відомо, Google незабаром збирається запустити сервіс коментування на сторонніх сайтах. Очікується, що платформа буде інтегрована з соціальною мережею Google + і пошуком Google, а коментарі, які опубліковані, будуть індексуватися.

Опубліковано: 29/03/12 @ 02:10

Ще один спосіб привернути увагу користувача у видачі Google

Ми вже якось раніше розглядали одну з можливостей привернути увагу до сниппета свого сайту, і тим самим збільшити CTR, у видачі розвідувачів по засобом спеціальних символів .

Опубліковано: 02/04/12 @ 01:10

Ще один спосіб привернути увагу користувача у видачі Google

Ми вже якось раніше розглядали одну з можливостей привернути увагу до сниппета свого сайту, і тим самим збільшити CTR, у видачі розвідувачів по засобом спеціальних символів .

Опубліковано: 02/04/12 @ 01:10

За недостовірну контекстну рекламу Google засудили

За недостовірну контекстну рекламу Google засудили Австралійська комісія по споживачах і конкуренції АССС в 2011 році подала в суд на компанію Google (чий пошуковик речі зможе розповісти не тільки як відбувається заробіток на опитуваннях , а й багато чого іншого), за те що в спонсорських посиланнях

Опубліковано: 04/04/12 @ 09:58

Новий рівень свіжої інформації від Google

Новий рівень свіжої інформації від Google Лідер по світовому пошуку привів в дію вдосконалений алгоритм, який дозволяє враховувати швидкість збільшення інформації в сучасному світі.

Опубліковано: 11/04/12 @ 05:07

Знижується довіра до Google

Знижується довіра до Google Світова компанія Google почала здавати в рейтингу корпоративної репутації серед інших компаній в Америці, поступившись своє перше місце інший гігантської компанії, назва якої поки не розголошується. «», і ти знайдеш все що завгодно. Наприклад, як і де купити жіночі туфлі.

Опубліковано: 11/04/12 @ 05:08

Yahoo чекають великі зміни

Yahoo чекають великі зміни Головний виконавчий директор компанії Yahoo Inc Скотт Томпсон розповів, як піонер Інтернету планує відродитися шляхом створення нової структури, яка сфокусує увагу на користувачів, рекламодавців і на такий області, як торгівля.

Опубліковано: 12/04/12 @ 10:50

Японський суд порекомендував Google переглянути функції пошукової системи

Японський суд порекомендував Google переглянути функції пошукової системи Компанія Google отримала розпорядження змінити функції автозаповнення в Японії.

Опубліковано: 12/04/12 @ 10:51

Інтелектуальний пошук від Google

Інтелектуальний пошук від Google Компанія Google налаштована на вдосконалення своєї пошукової системи.

Опубліковано: 14/04/12 @ 01:35

Еротичний сайт судиться з пошукачем

Еротичний сайт судиться з пошукачем На пошукову систему "Яндекс", нарешті, подала в суд американська компанія Perfect 10 Inc. За порушення авторських прав. Perfect 10 Inc.

Опубліковано: 14/04/12 @ 01:55

Що таке пошукова система

Що таке пошукова система Пошукової системою в мережі Інтернет є програмно-апаратний комплекс, оснащений веб-інтерфейсом, який надає можливість пошуку інформації у Всесвітній мережі, і, як результат, видають за заданим користувачем запитом посилання на сайти, відповідні введеному запиту.

Опубліковано: 16/04/12 @ 08:58

Дайджест : новини «українського Сколково » , корпоративна зимівля, Oracle vs . Google, исходники Prince of Persia , нові онлайн -курси

Добрий день, шановні читачі. Головною новиною тижня, що минає для української IT-галузі стала призупинення роботи одного з найбільших інтернет-магазинів країни Rozetka.ua стараннями податкової інспекції. На даний момент сайт компанії піднято на хостингу в Німеччині.

Опубліковано: 20/04/12 @ 08:48

Як визначити лідерів по пошуковому трафіку в певній ніші ?

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Пост не рекламний (так-так, до чого дійшов, доводиться попереджати), я сам використовую цей сервіс. Отже, припустимо, ви хочете зробити сайт з ... ну, флеш іграшками.

Опубліковано: 21/04/12 @ 05:52

Сайт з тИЦ 0, має більше 100000 пошукового трафіку в день

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Продовжуючи тему вчорашнього поста . Ось вам загадка. Є такий сайт - girlsgogames.ru.

Опубліковано: 22/04/12 @ 04:21

Що відбувається в світі пошукових систем?

Що відбувається в світі пошукових систем? Що таке пошукова система? Найголовніша характеристика полягає в тому, що це фільтр. Ви вводите запит, а система фільтрує дані, пропускаючи те, що не має до нього відношення і виводячи відповідну інформацію.

Опубліковано: 22/04/12 @ 04:32

Як просунути Android додаток в Google Play - частина 1

Дорогі друзі, в сьогоднішньому пості я поділюся з вами плодами свого багатомісячного праці і розповім про те, як я просунув Android додаток в Google Play (колишньому Android Market). Спочатку невеликий вступ. Просувати можна все, що завгодно.

Опубліковано: 24/04/12 @ 08:23

Рекомендації сайтам, які просіли в Google 24-25.04

25 квітня Google викотив новий алгоритм , який, згідно офіційною заявою , спрямований на боротьбу зі спамом у видачі. Згадується, що реліз торкнувся тільки 3% запитів і всі мови, а також що зміни будуть помітні насамперед для "самих заспамленних" мов. Очевидно, російська в їх числі - після апу 25.

Опубліковано: 27/04/12 @ 07:14

Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 6 . Просування по ВЧ запитам за рахунок вузької спрямованості.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Сьогодні розповім про блог на блогспоте, який займає не те щоб лідируючі, але цілком помітні позиції по складним інформаційним запитам. celeb-weight-height.blogspot.

Опубліковано: 29/04/12 @ 06:56

Мої висновки по пошуковому алгоритму Google Пінгвін

Дорогі друзі, сьогодні я хочу поділитися з вами своїми думками з приводу нового пошукового алгоритму Google Penguin. На мій погляд, вперше новий алгоритм Google активно себе проявив в рунеті.

Опубліковано: 17/05/12 @ 08:38

Компанією Google розпочато тестування семантичного пошуку

Компанією Google розпочато тестування семантичного пошуку Google зараз проводить тестування семантичної технології в своєму пошуковому сервісі Google Search. Деякими користувачами була помічена реалізація даної концепції, про яку компанія згадувала ще в березні місяці цього року.

Опубліковано: 17/05/12 @ 09:03

Пошук Google незабаром буде « олюднити»

Пошук Google незабаром буде «олюднити» Google пропонує для своїх користувачів нову послугу - Knowledge Graph, за допомогою якої всі охочі отримають миттєві відповіді на запитання. Як повідомляє компанія, даний сервіс зробить пошук схожим на розмову з людиною.

Опубліковано: 18/05/12 @ 03:02

Google продовжує еволюцію пошуку

Google продовжує еволюцію пошуку Інновації Google продовжують тримати корпорацію на піку технологій. Тепер Google пропонує користувачам не простий, а семантичний пошук, мета якого - значно спростити роботу в мережі і швидко шукати потрібну інформацію.

Опубліковано: 19/05/12 @ 07:49

Євросоюз вимагає від Google швидкої відповіді на антимонопольні скарги

Євросоюз вимагає від Google швидкої відповіді на антимонопольні скарги 21 травня комісар Євросоюзу з питань конкуренції Хоакін Альмуніа заявив, що компанії Google дається «пара тижнів» на те, щоб чітко відповісти на раніше висловлені на її адресу претензії про зловживання домінуючим становищем на єв

Опубліковано: 22/05/12 @ 12:35

Google оприлюднив скарги на піратські посилання і пояснив , навіщо це зробив

Google оприлюднив скарги на піратські посилання і пояснив, навіщо це зробив На сайті корпорації Google з'явився розділ, що містить вимоги правовласників про видалення посилань з пошукової видачі. Яку мету переслідує новий розділ, інтернет-гігант пояснив користувачам в своєму офіційному блозі.

Опубліковано: 29/05/12 @ 12:42

SEO та пошукові системи: холодна війна

SEO та пошукові системи: холодна війна Свого часу стрімкий розвиток мережі Інтернет привело до необхідності створення систем, що полегшують пошук потрібної інформації. З простих служб «пошуковики» швидко виросли в об'єкти досить великого бізнесу.

Опубліковано: 29/05/12 @ 12:47

Як просунути Android додаток в Google Play - частина 2

Дорогі друзі, я продовжую цикл статей про свій досвід просування Андроїд додатки в Google Play (колишньому Android Market). Першу частину ви можете прочитати за цим посиланням - Як просунути Android додаток в Google Play - частина 1 .

Опубліковано: 31/05/12 @ 07:32

У 2016 році світовий інтернет -трафік збільшиться в 4 рази

У 2016 році світовий інтернет-трафік збільшиться в 4 рази На думку аналітиків, уже до 2016 року обсяг світового інтернет-трафіку стане більше в 4 рази.

Опубліковано: 02/06/12 @ 02:37

Google випустив книгу, засновану на результатах запитів

Google випустив книгу, засновану на результатах запитів Зовсім недавно відбулося дивно подія, про яку ніхто не міг підозрювати.

Опубліковано: 02/06/12 @ 02:38

Створена книга з результатів пошуків у Google

Створена книга з результатів пошуків у Google Як пише видання The Verge, у Великобританії двома художниками була надрукована книга, в якій вони зіставили слова зі словника з англійської мови та зображення, які пошукова система Google знайшла за цими словами.

Опубліковано: 03/06/12 @ 10:53

Google зареєструє домен lol .

Google зареєструє домен lol. Інтернет-корпорація з Америки Google подала ряд заявок в ICANN на доменні імена, серед них -. youtube,. google і. lol, - повідомляється в офіційному блозі компанії. Серед доменів, заявки на які подала компанія, виділили чотири групи.

Опубліковано: 03/06/12 @ 10:56

Що робити, якщо сайт постраждав від алгоритму Google Пінгвін - частина 1

Дорогі друзі, настав час поділитися з вами моїми напрацюваннями з відновлення сайтів, які постраждали від нового алгоритму Google Penguin. Image: Arthur Morris/BIRDS AS ART Я вважаю, що універсального і простого ліки від наслідків Google Пінгвіна немає і бути не може.

Опубліковано: 05/06/12 @ 07:54

Створено ще один незвичайний гаджет від пошукового гіганта Google ?

Створено ще один незвичайний гаджет від пошукового гіганта Google? Не так давно стало відомо, що всередині Google розробляється новий, досить таки цікавий і незвичайний проект під назвою «Project Glass» .

Опубліковано: 06/06/12 @ 09:30

27 - 29 червня, Київ - Google I / O Extended

27-го і 29-го червня Google developer groups спільно з Google проведуть I/O Extended в п'яти містах України. 27-29 червня відбудеться Google I/O 2012 - головне девелоперський подія року, що Google Inc традиційно проводить в Сан-Франциско. В цьому році івент вперше пройде в триденному форматі.

Опубліковано: 13/06/12 @ 01:00

В Google знову обновки

В Google знову обновки Інтернет-гігантові Google стало мало домінуючого положення в сфері інтернет-пошуків. Компанія замахнулася на частину телекомунікаційного ринку та сервісу розкрутки та . Google анонсував новий сервіс, який називається Google Voice.

Опубліковано: 13/06/12 @ 01:00

Google випадково отримав у своє розпорядження особисті дані користувачів

Google випадково отримав у своє розпорядження особисті дані користувачів Всесвітньо відома компанія Google, збираючи інформацію для проекту Street View, випадково отримала в своє розпорядження особисті дані просто величезного числа користувачів.

Опубліковано: 13/06/12 @ 01:02

Робота пошукової системи

Робота пошукової системи Питання про те, на чому заснована дія пошукових систем в інтернеті, хвилює, мабуть, кожну людину, у якого є свій власний сайт або того, хто займається просуванням стороннього сайту. Насправді, пояснити принцип роботи пошукової системи можна досить просто.

Опубліковано: 14/06/12 @ 08:55

Ще кілька причин падіння трафіку з Google

У продовженні теми про падіння трафіку з Google хотів би зробити невелике доповнення. Ми розуміємо, що падіння трафіку пов'язано не тільки з Google Пінгвін . Літній період, а також різні національні заходи внесли свої корективи в мережеву активність користувачів.

Опубліковано: 15/06/12 @ 01:55

Пошукові запити

Пошукові запити Багато великих пошуковики щорічно складають рейтинги пошукових запитів користувачів. І часом їх різноманітність вражає і смішить. Зазвичай статистики діляться на країни та регіони, періоди часу і тематичні категорії (наприклад, здоров'я, машини і так далі).

Опубліковано: 21/06/12 @ 12:35

Розширення можливостей системи Google

Розширення можливостей системи Google Спочатку система Google позиціонувала себе виключно як пошукову систему. Причому, варто відзначити, популярність вона отримала не так давно, конкуруючи з такими відомими системами як Yandex і Рамблер.

Опубліковано: 23/06/12 @ 01:21

Яка оптимальна щільність ключових слів для Google ?

Дорогі друзі, представляю високоповажної публіці свій новий переклад відео для вебмайстрів з каналу Google Webmaster Help . Сьогодні Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість про те, чи існує оптимальна щільність ключових слів (keyword density) при просуванні сайтів.

Опубліковано: 27/06/12 @ 08:42

Google вирішив « забронювати» популярні інтернет -терміни під доменні імена

Google вирішив «забронювати» популярні інтернет-терміни під доменні імена Корпорація Google вирішила «забронювати» під доменні імена цілий ряд популярних в сучасному віртуальному просторі інтернет-термінів.

Опубліковано: 30/06/12 @ 12:40

Використання Skype і Google Talk влади Ефіопії прирівняли до тяжких злочинів

Використання Skype і Google Talk влади Ефіопії прирівняли до тяжких злочинів Відтепер голосові сервіси, такі як Skype і Google Talk, в Ефіопії знаходяться поза законом. Їх використання місцева влада прирівняли мало не до самих тяжких злочинів.

Опубліковано: 30/06/12 @ 12:42

Число користувачів Google + досягло 250 000 000

Число користувачів Google + досягло 250 000 000 На що проходить в Сан-Франциско конференції I/O представники корпорації Google повідомили, що соціальна мережа Google + налічує вже 250 мільйонів зареєстрованих користувачів.

Опубліковано: 30/06/12 @ 12:43

Пошуковик Google визнаний в Росії найпопулярнішим

Пошуковик Google визнаний в Росії найпопулярнішим Пошукова система Google названа найпопулярнішим пошукачем на території Росії та деяких країн колишнього СНД. Як і будь-яка пошукова система, Google має свої переваги, які виділяють систему з числа існуючих сьогодні пошукових систем.

Опубліковано: 02/07/12 @ 10:52

Переваги та недоліки пошукової системи Яндекс

Переваги та недоліки пошукової системи Яндекс Однією з найбільш популярних пошукових систем в Росії і третім за популярністю пошуковою системою в Західній Європі є Яндекс. А в деяких країнах Яндекс навіть випередив свого основного конкурента - пошукову систему Goggle.

Опубліковано: 02/07/12 @ 10:53

Дайджест: змінений закон про підтримку IT, гранти для українських підприємців, Google I / O 2012, Groovy 2.0, як нумерувати версії

Добрий день, шановні читачі. Тривають суперечки й обговорення президентського вето на закони про підтримку IT.

Опубліковано: 06/07/12 @ 09:08

Новини Google одним реченням

Новини Google одним реченням • В Olympus випустили прилад, що кріпиться на окуляри і проектує в очі картинку 320/240 точок. • Google оцифрує найбільший кіноархів Італії. Доступними стануть фотографії і хроніки, які Муссоліні використовував як пропаганди.

Опубліковано: 09/07/12 @ 04:12

Чи вважає Google перекладені тексти дубльованим контентом ?

Дорогі друзі, пропоную вашій увазі мій черговий переклад титрів з відеоканалу Google для вебмастерів Google Webmaster Help .

Опубліковано: 11/07/12 @ 06:06

Приклад верстки пошукової форми для сайту на HTML5 та CSS3

Після публікації вчорашньої статті з верстці пошукової форми мене розкритикували, мовляв верстка відстій , є ж сучасні HTML5 та CSS3 . Я, звичайно , розумію , останні стандарти це круто і все таке.

Опубліковано: 19/07/12 @ 09:09

Кейс сайту під мобільний трафік з місячним доходом 127.000 рублів

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Я вам не розповідав, а от Wildo якось у себе на блозі згадував, що ми з ним вже близько 8 місяців робимо один сайт під мобільний трафік. Чисто під монетизацію. З нуля.

Опубліковано: 29/07/12 @ 02:54

Корпорація Google - провайдер супер -інтернету

Корпорація Google - провайдер супер-інтернету Одна з найбагатших корпорацій США випустила на американський ринок надшвидкісний супер-інтернет. Google стала провайдером широкосмугового інтернету в США.

Опубліковано: 29/07/12 @ 09:17

Google випустила новий Chrome

Google випустила новий Chrome Головним гідність Chrome завжди була його швидкість. Подивитися фільм онлайн або купити - для нього сайти були рівні. Тепер Chrome став ще швидше, але це не єдина перевага нового випуску.

Опубліковано: 02/08/12 @ 11:54

В Google буде працювати знаменитість

В Google буде працювати знаменитість У Google буде працювати знаменитість Молодша сестра засновника Facebook, Аріель Цукерберг, скоро стане співробітницею Google - прямого і головного конкурента найбільшої в світі соціальної мережі, якою володіє її брат.

Опубліковано: 02/08/12 @ 11:56

Високошвидкісна мережа Google

Високошвидкісна мережа Google Корпорація Google запустила пробну високошвидкісну мережу для виходу в мережу Інтернет в одному з міст Америки, Канзас-Сіті. У теорії пропускна здатність повинна складати не менше гігабіта в одну секунду.

Опубліковано: 05/08/12 @ 08:18

Плюси і мінуси пошукового розкручування сайтів

Плюси і мінуси пошукового розкручування сайтів
означає виведення сайту до вершин рейтингу пошукових систем. Цей вид інтернет-реклами підлаштовується під алгоритми пошуковиків і будується на певних принципах.

Опубліковано: 29/08/12 @ 08:57

Способи скорочення інтернет - трафіку

Способи скорочення інтернет-трафіку Оскільки на російських просторах далеко не всі володіють виділеною лінією інтернет, то багато людей ставить запитання, як зменшити трафік, що особливо це актуально для тих, чия оплата за інтернет безпосередньо залежить від його величини.

Опубліковано: 30/08/12 @ 11:59

Способи скорочення інтернет - трафіку

Способи скорочення інтернет-трафіку Оскільки на російських просторах далеко не всі володіють виділеною лінією інтернет, то багато людей ставить запитання, як зменшити трафік, що особливо це актуально для тих, чия оплата за інтернет безпосередньо залежить від його величини.

Опубліковано: 30/08/12 @ 11:59

На якому обладнанні і софті працюють пошукові роботи Google

Дорогі друзі, я продовжую переклад відеоматеріалів з каналу Google для вебмайстрів Google Webmaster Help .

Опубліковано: 07/09/12 @ 06:51

На каком оборудовании и софте работают поисковые роботы Google

Дорогі друзі, я продовжую переклад відеоматеріалів з каналу Google для вебмайстрів Google Webmaster Help .

Опубліковано: 07/09/12 @ 06:51

Корпорація Microsoft рекламує свій оновлений пошуковий сервіс

Корпорація Microsoft рекламує свій оновлений пошуковий сервіс Корпорація Microsoft почала рекламну компанію для просування своєї нової пошукової системи Bing.

Опубліковано: 10/09/12 @ 02:27

Часті запити

Часті запити Щодня мільйони людей у ??всьому світі користуються пошуковими системами. Всім вони потрібні для різних цілей в різний момент часу.

Опубліковано: 12/09/12 @ 02:03

Просування сайтів в пошукових системах

Просування сайтів в пошукових системах - це те, чим уже так багато років продуктивно займається наша компанія. У нас підхід до кожного клієнта індивідуальний, ми не прагнемо набрати побільше клієнтів.

Опубліковано: 26/09/12 @ 08:08

Як дізнатися пошукові запити конкурентів за допомогою сервісу Spywords.ru

Дорогі друзі, я продовжую публікацію відео, в яких розповідаю про тих сервісах і програмах, з якими я постійно працюю при просуванні сайтів. Всі мої відео доступні за тегом "Відеоуроки " на shakin.ru.

Опубліковано: 27/09/12 @ 06:15

Как узнать поисковые запросы конкурентов с помощью сервиса Spywords.ru

Дорогі друзі, я продовжую публікацію відео, в яких розповідаю про тих сервісах і програмах, з якими я постійно працюю при просуванні сайтів. Всі мої відео доступні за тегом "Відеоуроки " на shakin.ru.

Опубліковано: 27/09/12 @ 06:15

Google купує український стартап Viewdle

Інтернет-гігант має намір поглинути українську компанію Viewdle , що займається технологіями розпізнавання осіб і об'єктів.

Опубліковано: 03/10/12 @ 03:23

Дайджест : Google купує Viewdle , Facebook полює за російськими програмістами , Python 3.3

Добрий день, шановні читачі. На цьому тижні відбулося як мінімум дві події, помітно сколихнули IT-тусовку. Перше - покупка Google українського стартапу Viewdle . На момент опублікування новини на DOU офіційного підтвердження угоди ще не було, але воно з'явилося буквально через день .

Опубліковано: 05/10/12 @ 08:44

Просування в пошукових системах

Просування в пошукових системах Мережа Інтернет є вже практично у всіх куточках землі, її можливості невимірні.

Опубліковано: 18/10/12 @ 02:46

фішки Google

До Новорічних свят залишилося зовсім нічого . Пара місяців пролетить також швидко , як зазвичай пролітає час , а летить воно швидко , особливо якщо Ви зайнята людина . І ось напередодні цього згадалася мені фішка google - падаючий сніг .

Опубліковано: 22/10/12 @ 06:40

Дайджест : досвід співбесіди в Google , колекція онлайн - уроків програмування , Mono 3.0

Добрий день, шановні читачі. Інтерв'ю Роб Пайк , один із творців ОС Plan 9 від Bell Labs. Нові версії Mono 3.0 - мультиплатформовий. NET фреймворк. Mantle : a Model Framework for Objective-C . Нова версія node-webkit . Практика JS-движок Turbulenz . Використання Web Components в Dart .

Опубліковано: 26/10/12 @ 07:05

« Розумні » пошуковики в мережі

«Розумні» пошуковики в мережі Інтернет проник практично в усі сфери людського життя. На сьогоднішній день легше знайти місце, де немає стаціонарного телефону, ніж місце, де немає інтернету. Хоча, десять років тому, для багатьох інтернет-простори були чимось дивовижним, незрозумілим і страшним.

Опубліковано: 28/10/12 @ 01:04

Дайджест : нові можливості Google Play для розробників , розвиток IT в Білорусі , гаджети майбутнього від Microsoft

Добрий день, шановні читачі. Новини Федеральна торгова комісія США завершила антимонопольне розслідування проти Google. Олександр Лукашенко заявив про необхідність розвитку IT-галузі Білорусі . Google відкриває можливість зворотного зв'язку між розробникам і користувачами додатків на Google Play.

Опубліковано: 11/01/13 @ 09:42

До побачення , Google ...

Досить неприємні новини, але, як кажуть французи, c'est la vie, що по-нашому - таке життя. Так уже збіглося, що разом із запуском Smart Linker Pro , точніше через кілька днів після запуску, Googlовци щось там у себе підкрутили і коректна робота плагіна з цією пошуковою системою була приречена.

Опубліковано: 05/02/13 @ 11:21

Дайджест : анархія як методологія управління , українські компанії в топі світових аутсорсеров

Добрий день, шановні читачі. Всіх читачок - зі святом!
Новини Стартувала продаж квитків на DjangoCon 2013 , який відбудеться в середині травня у Варшаві.
Аналітика Українські компанії увійшли до сотні найкращих аутсорсеров світу.

Опубліковано: 08/03/13 @ 08:29

Дайджест : в'єтнамські школярі розумніші фахівців Google , інтерв'ю з 37signals , няшний скрам

Добрий день, шановні читачі. Новини Переможцем Facebook Hacker Cup 2013 став росіянин Петро Митрич . Нова візова програма Канади . Mozilla і Samsung об'єднають зусилля у спільній роботі над движком браузера нового покоління.

Опубліковано: 05/04/13 @ 09:26

т чого залежить результат видачі за запитом « фрезерні верстати з чпу Комсомольськ - на - Амурі » в різних пошукових системах?

т чого залежить результат видачі за запитом «фрезерні верстати з чпу Комсомольськ-на-Амурі» в різних пошукових системах? Питанням розкручування сайтів стурбований фактично кожен власник власного сайту.

Опубліковано: 14/04/13 @ 01:21

т чого залежить результат видачі за запитом « фрезерні верстати з чпу Комсомольськ-на - Амурі » у різних пошуковиках ?

т чого залежить результат видачі за запитом «фрезерні верстати з чпу Комсомольськ-на-Амурі» у різних пошуковиках? Питанням розкрутки сайтів стурбований фактично кожен власник власного сайту. Особливо актуально це для тих сайтів, за допомогою яких виробляються продажу - тобто, сайтів різних компаній.

Опубліковано: 14/04/13 @ 01:21

Невиправданий ризик . 5 звичних методів пошукового просування , від яких краще відмовитися

У цій статті я розповім про широко відомих методах пошукового просування, які майже завжди дають швидкий і цілком помітний ефект у вигляді підвищення позицій і трафіку. Чому ж від цих методів варто відмовитися? Тому що в більшості випадків ефект цей вельми хиткий і нетривалий.

Опубліковано: 17/04/13 @ 10:08

Невиправданий ризик. 5 звичних методів пошукового просування , від яких краще відмовитися

У цій статті я розповім про широко відомих методах пошукового просування, які майже завжди дають швидкий і цілком помітний ефект у вигляді підвищення позицій і трафіку . Чому ж від цих методів варто відмовитися ? Тому що в більшості випадків ефект цей вельми хиткий і нетривалий .

Опубліковано: 17/04/13 @ 10:08

15 - 17 травня - Івенти Google I / O Extended в Україні

Щорічно Google Inc. проводить у Сан -Франциско івент , який приковує увагу десятків тисяч девелоперів , по всьому світу. Всі твердо знають - вражень і тем для обговорення потім вистачить на цілий рік! Ця подія - Google I/O.

Опубліковано: 04/05/13 @ 05:37

Скільки заробляють прокладки під студентський трафік?

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Викопав непогано сидить в топах сайт під ПП R-Money.ru , попросив у саппорта доступ до статистики його вебмастера. Замість на пост. Гречки мені за нього теж, втім, дали, я не безкоштовна сучка.

Опубліковано: 09/05/13 @ 09:23

Дайджест : Google "кидає" співробітників , творці ngnix про опенсорсе , небезпеки Go

Добрий день, шановні читачі. Новини Google несподівано розірвав контракт з харківською компанією DoctorMobile (ex-Quickoffice), позбавивши роботи близько 60 співробітників. Під скорочення також потрапило російський підрозділ Quickoffice, що базується в Санкт-Петербурзі.

Опубліковано: 17/05/13 @ 08:09

Дайджест : Google "кидає" співробітників , творці ngnix про опенсорс , небезпеки Go

Добрий день, шановні читачі. Новини Google несподівано розірвав контракт з харківською компанією DoctorMobile (ex-Quickoffice), позбавивши роботи близько 60 співробітників. Під скорочення також потрапило російський підрозділ Quickoffice, що базується в Санкт-Петербурзі.

Опубліковано: 17/05/13 @ 08:09

10 незвичайних сервісів Google , про які Ви не знали

У зв'язку з приходом літа і помітного зниження працездатності у більшої частини російськомовного населення , хочу розвантажити стрічку статей в моєму блозі невеликим розслаблюючим постом. Думаю , Ви не проти. Мова піде про Google , який знають всі хто виходить в мережу , хай і не дуже часто.

Опубліковано: 09/06/13 @ 11:33

Як отримати список запитів , по яких ваш конкурент у ТОП -20 Яндекса

Багато з тих, хто любить по ночах клепати MFA сайти - в курсі, що з деяких пір через Ahrefs не можна вивчати позиції конкурентів в Гуглі. Для мене це цілком собі печаль, так як база запитів і приблизна оцінка їх частотності у Ahrefs була ось прям дуже-дуже.

Опубліковано: 19/06/13 @ 03:29

Виходимо на перші рядки пошуковиків

Виходимо на перші рядки пошуковиків Інтернет, який оточив нас з усіх боків, задає новий тон для всього життя, по іншому працюють компанії, навчаються студенти, працюють менеджери.

Опубліковано: 19/06/13 @ 09:33

Дайджест: українці на Google Science Fair , нова гра від творця " тетрису " , зліт і падіння Yahoo

Добрий день, шановні читачі. Новини Киянин і львів'янка стали регіональними фіналістами Google Science Fair 2013 . У головному офісі WebMoney обшук в Україні вважають непорозумінням . Google буде роздавати інтернет в трудноступних точках земної кулі за допомогою аеростатів .

Опубліковано: 21/06/13 @ 07:45

Інтернет- магазин: як не потрапити в бан пошукачів

Інтернет-магазин: як не потрапити в бан пошукових Інтернет-магазини стають все більш популярним бізнесом. Їх на просторах Всесвітньої мережі так багато, що складно придумати якийсь товар чи послугу, які не були б представлені на якомусь продаючому сайті. Купити можна все - навіть .

Опубліковано: 22/06/13 @ 06:49

Просування сайтів в популярних пошукових системах

Просування сайтів в популярних пошукових системах Багато людей, зайняті в інтернеті, часто стикаються з такою проблемою: тема сайту цікава й унікальна, оформлення відрізняється зручністю і ефектним дизайном, сайт грамотно складений, але відвідуваність - нульова.

Опубліковано: 27/06/13 @ 12:11

Дайджест: архітектура Twitter , чому податківці " полюбили" ІТ , Google Glass Tour -UA

Добрий день, шановні читачі. Новини Міндоходов обіцяє змінити силові методи боротьби з порушеннями в IT-галузі на інтелектуальні . Ciklum відкриває в листопаді новий київський офіс і. Загинув один з провідних розробників Fedora Linux .

Опубліковано: 12/07/13 @ 10:42

Дайджест : смерть Іллі Сегаловіча , " котячий " PHP від ВКонтакте , футуристичні амбіції Google

Добрий день, шановні читачі. Новини Вчора з'явилися новини про те, що помер один з співзасновників «Яндекса» - Ілля Сегаловіч. Пізніше Аркадій Волож повідомив: «Ми б хотіли прояснити зроблену раніше заяву , оприлюднене компанією.

Опубліковано: 26/07/13 @ 10:29

Дайджест : інструкція по поводженню з чоловіком- програмістом , як пробитися в топові ЗМІ , невзламиваемий код

Добрий день, шановні читачі. Новини Представлений неподдающийся зворотному інжинірингу метод заплутування коду . Штат Пенсільванія розриває контракт з IBM з причини того, що проект, що розробляється затримується на 42 місяці і перевищує бюджет на $ 60 млн.

Опубліковано: 09/08/13 @ 09:29

Як робився сервіс пошукових підказок на prom.ua

На prom.ua є сервіс, що пропонує підказки в міру введення тексту в рядок пошуку: Кілька фактів про нього: повнотекстовий пошук підказок здійснюється серед мільйона фраз; індекс з мільйона фраз займає менш 100Мб оперативної пам'яті; всі запити до сервісу, що йдуть з prom.

Опубліковано: 22/08/13 @ 10:20

Дайджест: експерименти з Google Glass , неповнолітній стартапер , як оплачуються різні ЯП

Добрий день, шановні читачі. Новини Жителі Сан-Франциско громлять автобуси Google , що заважають руху. Влада Каліфорнії розірвали контракт з SAP . Німеччина узаконила BitCoin . Google скасувала легендарне правило "20% робочого часу під свої проекти" для своїх співробітників.

Опубліковано: 23/08/13 @ 11:50

Аутсорсинг vs . продукт: бліц -опитування топ -менеджерів ІТ -компаній різних типів

Фото: Shutterstock Чому віддати перевагу - роботі в українській продуктової компанії або в орієнтованому на захід аутсорсингу ? А може бути , піти в аутстаффінг ? Однак зайнятого пошуком роботи програміста цікавлять зовсім не теоретичні особливості цих моделей , а практичні наслідки того чи іншого

Опубліковано: 09/09/13 @ 08:19

Де заробляють на українському трафіку , або чому у мене немає причин не довіряти Вальда

Спонсор солодкого посту - webartex.ru
- Щомісячний дохід від 7000 руб з одного сайту Мені тут Вальдо написав , що він тепер велика людина і « таких як я »купує кожен день. Не знаю про кожен , але сьогодні точно купив.

Опубліковано: 17/10/13 @ 10:00

Дайджест: літаюча доставка від Amazon , нова версія " Ідеї ", один день в Google Glass

Добрий день , шановні читачі. Новини Компанія PayPal активно працює над запуском сервісу в Україні . Гаджети Amazon має намір доставляти товари покупцям за допомогою літаючих роботів- безпілотників Prime Air .

Опубліковано: 06/12/13 @ 08:21

Panda 4.0 і Payday Loan 2.0. Наслідки подвійного поновлення Google для сайтів Рунета

 Багато вебмастера на цьому тижні помітили тривожний сигнал - трафік з Google почав різко знижуватися . Більшість постраждалих схилялися до того , що причиною такого різкого і сумного стрибка став новий неофіційний реліз Google Penguine - фільтра , що карає сайти за зловживання посилальної масою.

Опубліковано: 21/05/14 @ 09:43

Поєднуємо приємне з корисним: топ літніх IT -конференцій

via Shutterstock . Представляємо вашій увазі підбірку літніх IT -заходів. У список увійшли кілька одеських конференцій ( чим не привід з'їздити до моря? ) І кілька міжнародних (чим не привід подивитися світ ?) .

Опубліковано: 02/06/14 @ 11:33

Продаємо трафік вигідно в Advmaker.Net

Контекстна реклама приносить копійки через примхливого відвідувача і сезонності тематики ? Рекламодавці все шкідливі і не хочуть віддавати свої кровні грошики ? Приємного мало , але вихід завжди є. У цій ситуації обов'язково допоможуть спеціальні рекламні мережі .

Опубліковано: 12/06/14 @ 04:51

Робота в Google очима українського розробника

[ Про автора: Олександр - розробникprom.ua, з 2008 по 2010 працював на проектах Google як підрядник - контрактор] На попередній роботі я їздив в тривалі on - site відрядження в Google. Робота була цікавою і непогано оплачуваною. Пішов з неї , так як вона стала заважати займатися власним проектом.

Опубліковано: 01/07/14 @ 07:06

Чому не росте трафік? 7 помилок , пов'язаних з концепцією сайту

Я працюю в компанії , яка займається лікуванням сайтів від різних хвороб , пов'язаних з пошуковими санкціями , низькою відвідуваністю і конверсією . Щодня нас приходять десятки заявок від оптимізаторів і власників ресурсів з проханням "поставити діагноз" сайту і допомогти знайти вихід із ситуації.

Опубліковано: 02/07/14 @ 08:02

Чому не росте трафік? 7 помилок, пов'язаних з концепцією сайту

Я працюю в компанії, яка займається лікуванням сайтів від різних хвороб, пов'язаних з пошуковими санкціями, низькою відвідуваністю і конверсією . Щодня нас приходять десятки заявок від оптимізаторів і власників ресурсів з проханням "поставити діагноз" сайту і допомогти знайти вихід із ситуації.

Опубліковано: 02/07/14 @ 08:02

Просів сайт в Google ? Перевірено на агресивний спам

Упродовж двох останніх місяців ми стали отримувати більше заявок зі скаргами на падіння трафіку в Google. Очевидно , травневі поновлення Panda 4.0 і PayDay Loan порушили чимало сайтів Рунета.

Опубліковано: 17/07/14 @ 10:16

Просів сайт в Google ? Перевіряючи на агресивний спам

Упродовж двох останніх місяців ми стали отримувати більше заявок з скаргами на падіння трафіку в Google. Очевидно , травневі поновлення Panda 4.0 і PayDay Loan порушили чимало сайтів Рунета .

Опубліковано: 17/07/14 @ 10:16

Аналіз топових конкурентів. Три методу швидко проаналізувати Топ- 10 з різних сторін

При розробці стратегії просування в незнайомій тематиці часто виникають спірні питання - як краще розбити запити по посадковим сторінкам , скільки тексту розміщувати , як його структурувати , яка гранична щільність ключового допустима і т.д.

Опубліковано: 17/09/14 @ 06:28

Аналіз топових конкурентів . Три методу швидко проаналізувати Топ- 10 з різних сторін

При розробці стратегії просування в незнайомій тематиці часто виникають спірні питання - як краще розбити запити по посадковим сторінкам , скільки тексту розміщувати , як його структурувати , яка гранична щільність ключового допустима і т.д.

Опубліковано: 17/09/14 @ 06:28

Дайджест : зарплати топ - менеджерів , фільм " Сегалович " , війна і хайтек , що не можна говорити при звільненні

Новини Forbes опублікував рейтинг зарплат українських топ - менеджерів . Тренд року - остаточний перехід на гривневу компенсацію. Github , Reddit і StackExchange запропонували стандартний синтаксис Markdown . Випущена онлайнова версія пакету Mathematica .

Опубліковано: 26/09/14 @ 06:28

Генеруємо 21k запитів в секунду

Це стаття про те , як ми в Cogniance робили тестування навантаження . Вона є почасти продовженням статті Діми « Тримаємо 11k req/s » , тому я Не буду повторювати інформацію про архітектуру додатки , вдаватися в деталі наших модулів - все це Ви можете знайти там .

Опубліковано: 06/10/14 @ 10:03

IT Євротур 9 : Google ( Вроцлав , Польща )

Ось вже і готовий наш дев'ятий випуск проекту «IT Євротур » , в якому ми вже дісталися до Польщі , місто Вроцлав .

Опубліковано: 09/10/14 @ 10:26

Чи впливають посилання на запити , які ви просуваєте ?

Від моменту "офіційного" відключення посилань пройшло більше півроку. Багато оптимізаторів просто не вірять у те , що для деяких запитів посилання більше не працюють.

Опубліковано: 13/10/14 @ 07:44

Чи впливають посилання на запити, які ви просуваєте ?

Від моменту "офіційного" відключення посилань пройшло більше півроку. Багато оптимізаторів просто не вірять у те, що для деяких запитів посилання більше не працюють .

Опубліковано: 13/10/14 @ 07:44

Google Penguin 3.0 - перші спостереження над новим релізом

В ніч з 17 на 18 жовтня видачу Google помітно труснуло . Оновився алгоритм Penguin - таке припущення відразу з'явилося на наших і зарубіжних SEO - форумах . Через добу , цю здогадку офіційно підтвердили інтернет - виданню Searchengineland представники Google.

Опубліковано: 22/10/14 @ 09:16

Google Penguin 3.0 - перші спостереження над новим релізом + результати

В ніч з 17 на 18 жовтня видачу Google помітно труснуло . Оновився алгоритм Penguin - таке припущення відразу з'явилося на наших і зарубіжних SEO - форумах . Через добу , цю здогадку офіційно підтвердили інтернет - виданню Searchengineland представники Google.

Опубліковано: 22/10/14 @ 09:16

Просів пошуковий трафік? Як знайти причину самостійно - покрокова інструкція

Якщо кількість переходів з пошуку на Ваш сайт помітно скоротилося , перше, що потрібно зробити - визначити причину . Вживати дії по поверненню трафіку , не розуміючи причин його зниження - все одно , що лікувати пацієнта без діагнозу .

Опубліковано: 11/11/14 @ 07:43

Просів пошуковий трафік ? Як знайти причину самостійно - покрокова інструкція

Якщо кількість переходів з пошуку на Ваш сайт помітно скоротилося, перше, що потрібно зробити - визначити причину. Вживати дії щодо повернення трафіку , не розуміючи причин його зниження - все одно, що лікувати пацієнта без діагнозу.

Опубліковано: 12/11/14 @ 02:30

Android дайджест # 1: Х'юстон , у Google Glass проблеми , 75 кращих програм за 2014 рік, інструменти Continuous Integration

Новини і аналітика Android 5.0.1 pushed to Android Open Source Project . Поки що доступна версія тільки для планшетів Nexus . Android Studio 1.0 RC 2 released . Модульний Google : один день з Project Ara .

Опубліковано: 05/12/14 @ 11:08

Android дайджест # 1: Х'юстон , у Google Glass проблеми, 75 кращих додатків, інструменти Continuous Integration

Новини і аналітика Android 5.0.1 pushed to Android Open Source Project . Поки що доступна версія тільки для планшетів Nexus . Android Studio 1.0 RC 2 released . Модульний Google : один день з Project Ara .

Опубліковано: 05/12/14 @ 11:08

Інструмент визначення пошукових санкцій. Безкоштовна діагностика фільтрів Яндекса і Google

Алгоритми пошукових систем постійно змінюються, з'являються нові фактори та фільтри. Приблизно у половині випадків різкі скачки відвідуваності припадають саме на дату поновлення релізу , введення нового фільтра або чергову хвилю пошукових санкцій.

Опубліковано: 09/12/14 @ 01:11

Які сайти піднялися / опустилися в Google в 2014 році?

Спонсор поста - PropellerAds - рекламна
мережу для RU, SE, AU , FI , NO, DK , FR, GB, UA , US сайтів Чим Google відрізняється від Яндекса ? Чи не нове питання, але все не так вже й складно. Яндекс любить трастові та/або узкотематічние сайти, а Google в кінцевому підсумкуволіє хороші .

Опубліковано: 14/12/14 @ 01:11

Google Panda 4.1 - як вивести сайт з-під фільтра

У процесі спілкування з російськими клієнтами ми помітили один парадокс - майже всі болісно реагують на найменші коливання трафіку з Яндекса, в той час як проблеми з відвідуваністю з Google рідко кого хвилюють.

Опубліковано: 15/12/14 @ 11:16

Як вивести проблемні запити в ТОП Яндекса ? Оптимізація текстів за допомогою синонімів

У той час як вебмастера , оптимізатори і лінкагрегатори сперечаються про вплив посилань, значення релевантності текстів для видимості сайту в Яндексі не ставить під сумнів ніхто. Сьогодні я розповім про один метод оптимізації текстів, який майже завжди дає помітний результат за короткий термін.

Опубліковано: 18/12/14 @ 10:48

Сітка пошукачів

Спонсор поста - PropellerAds - рекламна
мережу для RU, SE, AU , FI , NO, DK , FR, GB, UA , US сайтів Погляньте на цих красенів : searches.vi-view.com
govome.inspsearch.com
searches.globososo.com
searches.omiga-plus.com
search.webssearches.com
searches.safehomepage.

Опубліковано: 08/01/15 @ 02:11

Чому йдуть з Google , Yahoo , Microsoft, Apple, Intel , IBM

Досягли вершин герої раптом йдуть з світових компаній у вільне плавання. Їх не скорочують, не виганяють стусанами під зад і навіть просять залишитися, але вони непохитні.

Опубліковано: 19/01/15 @ 07:46

Як дивитися видачу Google в інших країнах

Дорогі друзі , продовжую публікацію матеріалів в рамкам мого циклу про просування англомовних сайтів . Сьогодні я розповім про те , як дивитися пошукову видачу Google в різних країнах.

Опубліковано: 30/01/15 @ 07:55

Розширення Google Chrome , якими я користуюся

Дорогі друзі, сьогодні я хочу розповісти про тих розширеннях браузера Google Chrome, які я використовую у своїй роботі з просування сайтів і не тільки. В одній з попередніх статей на shakin.ru я побачив коментар з таким питанням, і вирішив відповісти на нього у форматі відео.

Опубліковано: 26/02/15 @ 12:53

Расширения Google Chrome, которыми я пользуюсь

Дорогие друзья, сегодня я хочу рассказать о тех расширениях браузера Google Chrome, которые я использую в своей работе по продвижению сайтов и не только. В одной из предыдущих статей на shakin.ru я увидел комментарий с таким вопросом, и решил ответить на него в формате видео.

Опубліковано: 26/02/15 @ 12:53

SQL Server дайджест # 3 : оптимізатор запитів , нова книга Бен - Гана, тренінг Б. Невареза

Всім привіт. Продовжуємо серію дайджестів по темі SQL Server. У цьому випуску: хардкорні доповідь по AlwaysOn в Києві на День Святого Патрика; все, що ви хотіли знати про оптимізаторі запитів; нова книга Іцка Бен-Гана; анонс конференції SQLSaturday в Одесі та тренінгу Бенджаміна Невареза в Києві.

Опубліковано: 13/03/15 @ 07:52

SQL Server дайджест # 3 : оптимізатор запитів , нова книга І. Бен - Гана, тренінг Б. Невареза

Всім привіт. Продовжуємо серію дайджестів по темі SQL Server. У цьому випуску: хардкорні доповідь по AlwaysOn в Києві на День Святого Патрика; все, що ви хотіли знати про оптимізаторі запитів; нова книга Іцка Бен-Гана; анонс конференції SQLSaturday в Одесі та тренінгу Бенджаміна Невареза в Києві.

Опубліковано: 13/03/15 @ 07:52

Відповідаю на питання по пошукових санкціям і нюансам просування в Яндексі і Google

Сьогодні в рамках конференції http://allpraktik.ru/seopraktikum/ я з 12 до 13 по МСК я буду в прямому ефірі відповідатиме на питання по фільтрам і алгоритмам . Усім , хто не встиг або посоромився запитати про свою проблему на вебінарі , пропоную публікувати питання в цій темі.

Опубліковано: 18/03/15 @ 07:33

Як оптимізувати швидкість завантаження сайту, щоб покращити позиції в Яндексі і Google


Автор: Євген Аралов , SEO-аналітик компанії SiteClinic
Сьогодні піднімемо дуже важливу тему – швидкість завантаження сайту. Наш аналітик Євген Аралов розповідає про тих показниках, які впливають на позиції сайту в пошукових системах.

Опубліковано: 06/04/16 @ 06:00

Кейс: збільшення трафіку для інтернет-магазину взуття

Клієнт Інтернет-магазин брендового взуття в Києві з мережею роздрібних магазинів в Одесі і Дніпропетровську. Асортимент інтернет-магазину представлений товарами понад 30 світових брендів чоловічого та жіночого взуття.

Опубліковано: 17/05/16 @ 06:00

Як змусити контент працювати ефективніше для збільшення пошукового трафіку

Контент який генерує трафік – це добре, але контент який ефективно генерує ліди і продажу – на вагу золота. Цілі контент-маркетингу можуть бути різними і припускають залучення відвідувачів, збільшення кількості передплатників і продаж різноманітних товарів і послуг.

Опубліковано: 15/07/16 @ 07:52

Как заставить контент работать эффективнее для увеличения поискового трафика

Контент который генерирует трафик – это хорошо, но контент который эффективно генерирует лиды и продажи – на вес золота. Цели контент-маркетинга могут быть разными и предполагают вовлечение посетителей, увеличение количества подписчиков и продажу всевозможных товаров и услуг.

Опубліковано: 15/07/16 @ 07:52

14 — 28 вересня — Курс «Англійська для IT-фахівців по Skype/Google Hangouts»

Онлайн школа англійської мови для IT-фахівців T-English поспішає на допомогу! Якщо Ви Програміст, Тестувальник, або Project Manager — настав час якісно підвищити свій рівень володіння англійською.

Опубліковано: 13/09/16 @ 05:23

Як отримувати трафік з Pinterest – 20 моїх напрацювань

Дорогі друзі, я продовжую цикл матеріалів про просування англомовних сайтів . Сьогодні я розповім, як отримувати відвідувачів з соціальної мережі Pinterest.com. Я писав цю статтю три з половиною дні. Щоб встигнути дописати її і опублікувати до обіду п'ятниці, я сьогодні встав о 4:30 ранку.

Опубліковано: 16/09/16 @ 09:40

"Залипання" позицій поза топа. Що робити, якщо сайт не рухається по запитам

В процесі просування сайту іноді виникають ситуації, коли при загальній позитивній динаміці зростання трафіку деякі запити ніяк не вдається зрушити з місця. На нашому оптимизаторском сленгу такі ситуації називаються "залипанням".

Опубліковано: 23/09/16 @ 01:28

Кейс: Зростання трафіку на 27% за 3,5 місяця і збільшення продажів на 35%

Клієнт Великий інтернет-магазин товарів для захисту рослин і насіння овочевих культур. Наше завдання Висновок в топ Гугла і Яндекса пріоритетних груп товарів, зростання сезонного трафіку.
Вихідні дані Регіон: вся Україна.
Старт робіт: лютий 2016 року.
Вік домену: 3 роки.

Опубліковано: 26/09/16 @ 07:25

Як за 1.5 місяці зробити 1027500 рублів на трафіку по бізнес-планів

Пацани, раптом у мене для вас дещо особливе. Те, від чого підводиться писун, і ти вже не можеш стримувати себе. Мур мур мур. Є ніша – «бізнес-плани». Начебто нічого такого, монетизувати її можна на контексті, але це частіше вдруге. Мур.

Опубліковано: 13/10/16 @ 04:12

Как за 1.5 месяца сделать 1027500 рублей на трафике по бизнес-планам

Пацаны, вдруг у меня для вас кое-что особенное. То, от чего привстает писун, и ты уже не можешь сдерживать себя. Мур мур мур. Есть ниша – «бизнес планы». Вроде бы ничего такого, монетизировать ее можно на контексте, но это чаще вторично. Мур.

Опубліковано: 13/10/16 @ 04:12

Android дайджест #20: Google Pixel, Nougat 7.1, JRebel, Android Studio і Firebase

А також: Mobile Vision, Chrome OS, безпеку додатків, робота з анотаціями, багатовіконний режим, налаштування build.gradle, стилі в Google Maps і ще багато цікавого. Новини та аналітика Google представив Pixel і Pixel XL — нові смартфони на Android Nougat.

Опубліковано: 21/10/16 @ 10:00

Кейс: Зростання трафіку для магазину виробів з штучного каменю з 600 до 6000 чоловік в місяць

Клієнт Виробник дизайнерських виробів і меблів з штучного каменю. Наше завдання Домогтися виведення основних ключових запитів в топ 10 у пошуковій видачі за напрямами: кухонні стільниці, стільниці із штучного каменю та вироби з штучного каменю в цілому.

Опубліковано: 24/10/16 @ 06:00

17 успішних кейсів, як збільшити трафік сайту

Дорогі друзі, я вирішив зробити добірку корисних кейсів про те, як збільшити трафік сайту.

Опубліковано: 03/11/16 @ 08:27

Коли на оффере AliExpress може конвертуватися будь-трафік в гроші?

Маленький скриншотик, зроблений сьогодні, правда за статистикою минулого року листопада місяця. Ті хто працює з партнерською програмою AliExpress прекрасно знають, що 11 листопада (11.11) буде вибухове зростання продажу, конверсії та заробітку. На скріні 24.

Опубліковано: 07/11/16 @ 02:32

Курс на зростання трафіку. Які конкретні дії допоможуть підняти пошуковий трафік у 2017 році

У грудні багато компаній традиційно підбивають підсумки року, що минає, та будують плани на майбутнє. Якщо придивитися до прогнозів на попередні три роки, то вони майже не відрізняються.

Опубліковано: 26/12/16 @ 06:00

Кар'єра в Штатах: з Google в Amazon

5 років тому Дмитро Гайворонський поїхав працювати за контрактом в Google на позицію Technical Project Manager, а через рік перейшов у Amazon Web Services. В інтерв'ю Дмитро розповів про життя в Штатах і роботі в цих двох компаніях.

Опубліковано: 02/02/17 @ 08:00

Android дайджест #23: Google Play, Wear 2.0, Progressive Web Apps, Firebase

А також: підготовка до сертифікації і співбесіди, аналітика додатків за 2016, задачки з RxJava, розподілене піаніно, подкаст про Kotlin, React Native, прискорення складання програми, архітектура ?ber і ще багато цікавого! Новини та аналітика Як здати іспит на Асоційованого Android-розробника .

Опубліковано: 17/02/17 @ 11:45

Чому йдуть з Google, Microsoft, Xing? Історії українських розробників

Ми зв'язалися з розробниками, які працювали у великих міжнародних компаніях, але пішов звідти за власним бажанням, і попросили їх розповісти про особливості роботи в IT-корпорації, а також про те, що все-таки спонукало прийняти рішення піти.

Опубліковано: 13/04/17 @ 10:02

Олександр Садовський залишив компанію Yandex

Багато води утекло з тих пір, коли в 2008 році я почав знайомитися з пошуковою оптимізацією і «лиходій» Садовський почав заважати оптимізаторам просувати сайти. Раніше купиш сапоссылок (хто ще пам'ятає) на 1000 рублів в місяць і отримуєш профіт.

Опубліковано: 17/05/17 @ 07:29

Android дайджест #25: Google I/O, Kotlin назавжди, Assistant SDK

А також: нові архітектури, React Native, оновлення Play Console, анімації з правильною фізикою, Instant apps, Android Studio 3.

Опубліковано: 26/05/17 @ 10:00

Як програміст з Дніпра вступив в MIT, продав свій стартап Google і став техлидом в Pinterest

Українець Віталій Куликов був одним з перших студентів з пострадянських країн, що надійшли у Массачусетський технологічний інститут. Отримавши блискучу освіту, він працював у Microsoft і Google, а зараз займається вдосконаленням пошукових алгоритмів Pinterest.

Опубліковано: 31/05/17 @ 07:00

Інфо-сайти: підсумки травня 2017 рекорд по трафіку і кількості опублікованих статей

Літо почалося в погану погоду, але зате результати в інфо-сайтах продовжують рости. Взагалі, хороша погода зазвичай саботує роботу, тому навіть на краще, що травень був холодний. Про делегування У травні був поставлений особистий рекорд по трафіку і кількості опублікованих статей.

Опубліковано: 01/06/17 @ 01:57

Инфо-сайты: итоги мая 2017 рекорд по трафику и количеству опубликованных статей

Лето началось в плохой погоды, но зато результаты в инфо-сайтах продолжают расти. Вообще, хорошая погода обычно саботирует работу, поэтому даже к лучшему, что май был холодный. Про делегирование В мае был поставлен личный рекорд по трафику и количеству опубликованных статей.

Опубліковано: 01/06/17 @ 01:57

7 моментів, які можна поліпшити в Яндексі і Google

Дорогі друзі, сьогодні я хочу поділитися своїми думками про те, щоб я хотів поліпшити в Яндексі і Google. Я висловлю свою думку з точки зору звичайного власника сайту. Визначення першоджерела Багато вебмастера стикаються з проблемою, коли пошукові системи некоректно визначають першоджерело.

Опубліковано: 30/06/17 @ 09:49

7 моментов, которые можно улучшить в Яндексе и Google

Дорогие друзья, сегодня я хочу поделиться своими мыслями о том, чтобы я хотел улучшить в Яндексе и Google. Я выскажу свое мнение с точки зрения обычного владельца сайта.

Опубліковано: 30/06/17 @ 09:49

Арбітраж трафіку з Youtube на CPA офферах

За останні роки методи арбітражу трафіку обросли різноманітними прийомами, тонкощами, фішками, блек і вайт листами та іншими особливостями, але самі основні джерела залишаються одними і тими ж – контекстна реклама, таргет, тизерну мережі і MFA сайти.

Опубліковано: 26/07/17 @ 04:35

Корольов — новий пошуковий алгоритм Яндекса

Я більше ніж упевнений, що пошук став краще. Але в той же час із закриттям старих дірок відкрили нові. Так, нейромережа складно обдурити, особливо на навчальній вибірці з оцінок мільйонів користувачів. Але дірки все одно будуть, і ними будуть користуватися.

Опубліковано: 22/08/17 @ 06:55

Проблеми з трафіком або позиціями? Допоможемо визначити причину безкоштовно

Вашому сайту не щастить у просуванні? Можливо, причина в самому сайті, чи ви робите щось не так. Якщо ви не можете встановити причину самостійно, або вже визначили проблему, але хочете почути думку зі сторони, ми допоможемо вам у цьому.

Опубліковано: 07/09/17 @ 10:09

PM дайджест #6: самий недооцінений навик ПМа, плюшки від Google і як пояснити дідусеві аджайл

Всім привіт! Мене звати Віктор, і я працюю менеджером проектів в компанії Cogniance. Ділюся дюжину цікавих матеріалів по управлінню проектом і продуктом в жовтневому випуску PM Digest'a! Project Management 6 вересня вийшла нова редакція PMBOK, вже 6 версія.

Опубліковано: 14/10/17 @ 10:00

Агентства з Центральної та Східної Європи зі статусом Google Premier Partner уклали договір про співпрацю — BlueAlliance

Дев'ять діджитал-агентств з Центральної та Східної Європи, які мають статус Google Premier Partner, підписали договір про ділове співробітництво. Наша компаній в їх числі.

Опубліковано: 24/10/17 @ 10:23

Агентства из Центральной и Восточной Европы со статусом Google Premier Partner заключили договор о сотрудничестве — BlueAlliance

Девять диджитал-агентств из Центральной и Восточной Европы, которые имеют статус Google Premier Partner, подписали договор о деловом сотрудничестве. Наша компаний в их числе.

Опубліковано: 24/10/17 @ 10:23

Як виробнику мобільних пристроїв пройти ліцензування для встановлення Google Mobile Services

Станом на перший квартал 2017 року Android був найпопулярнішою мобільною платформою. Кількість пристроїв на цій операційній системі в 6 разів більша, аніж на інших операційних системах загалом.

Опубліковано: 27/10/17 @ 10:05

Просів трафік / позиції або не росте відвідуваність? Як знайти і виправити причини самостійно

У вересні в рамках акції "SEO-аналіз сайту безкоштовно" ми поставили діагноз близько 250 сайтів.

Опубліковано: 31/10/17 @ 06:50

Просел трафик / позиции или не растет посещаемость? Как найти и исправить причины самостоятельно

В сентябре в рамках акции “SEO-диагностика сайта бесплатно” мы поставили диагноз около 250 сайтам.

Опубліковано: 31/10/17 @ 06:50

PM дайджест #10: освоюємо дизайн-мислення, чому Agile не працює в Google і 300 годин матеріалів для навчання

Всім привіт! Мене звати Віктор, і я працюю менеджером проектів в компанії Cogniance. Ділюся дюжину цікавих матеріалів по управлінню проектом і продуктом в лютневому випуску PM дайджесту! Project Management Why Design Thinking is the Future of Management .

Опубліковано: 10/02/18 @ 08:00

Google Cloud Spanner: огляд можливостей та перші враження від бази даних

Привіт! Мене звуть Роман Нога, я працюю Software Engineer в EPAM Ukraine (Львів). Вже не перший рік цікавлюся та слідкую за розробками інженерів Google. Хочу поділитися своїми дослідженнями можливостей Cloud Spanner. Хочу одразу зазначити, що наразі досвіду в продакшені з Cloud Spanner у мене немає.

Опубліковано: 29/03/18 @ 11:07

Product Management дайджест #4: розвиток продактов, вплив реклами на UX і як у Google розуміють досконалий продукт

Всім привіт, мене звати Саша Ємельянов, я Product Manager в MacPaw. У цьому випуску: реліз Gemini Photos, як давати конструктивні фідбек, user-first монетизація, чому продуктові роадмапы не працюють. Почитати Прекрасна стаття про те, як управляти продакт-менеджерами і розвивати їх .

Опубліковано: 16/06/18 @ 07:00

Android дайджест #31: Android Studio, Google Play, ML Kit

А також: DevFest Ukraine 2018, реліз кандидат Android P, що після нового Google I/O, Unit і UI тестування, чому йдуть від React Native, додаток доповненої реальності, розпізнавання тексту і ще багато цікавого! Image credit: TechCrunch Новини та аналітика Android P Beta 4 : полірування перед запус

Опубліковано: 28/07/18 @ 10:00

Пошукові підказки в Google і Яндексі – як виявити накрутку

Автор : Микита Шунько , помічник SEO-спеціаліста SiteClinic.ru Підказки в пошуковому рядку— дієвий метод просування, але не всі користуються ним в благих цілях.

Опубліковано: 17/10/18 @ 09:09

Як валідувати продуктові гіпотези. Досвід Google, MacPaw і SendPulse

Всім привіт, мене звати Руслан. За 4 роки кар'єри проектного менеджера я побачив багато грамотно написаних проектів, які так і не стали успішними, повільно перетворюючись в зомбі-проекти.

Опубліковано: 01/11/18 @ 11:15

Різні способи дебага запитів з Android-пристроїв і емуляторів

Багато розробники стикаються з питанням: «Як подивитися те, що додаток відправляє в мережу і як побачити відповідь від сервера?». Існує безліч різних варіантів профайлінгу, але описати все буде досить проблематично.

Опубліковано: 09/11/18 @ 11:08

Просадка Google на мед сайтах. Куди копати?

Так як у мене зараз є 3 медичних статейника, то висловитися по цій темі хочеться, тим більше, що один сайт зачепило і в гуглі зрізало трафік в 3 рази. Заздалегідь потрібно сказати, що у мене немає великої вибірки, але зате є деякі висновки по моїм проектам і спілкування з колегами.

Опубліковано: 13/11/18 @ 11:49

Наша перемога в Google Premier Partner Awards 2018

Ми третій рік поспіль номіновані на Google Premier Partner Award. І в цьому році перемогли в номінації Search Innovation Award! Про конкурс Google Premier Partner Awards — це щорічне масштабна подія, яка проводить Гугл.

Опубліковано: 04/12/18 @ 11:06

AI & ML дайджест #9: Data Science Survey, ключові тренди 2019 року, кращі статті топових конференцій

З Новим роком та Різдвом! Нехай у цьому році для ваших моделей завжди знаходяться якісні дані, а самі моделі будуть вирішувати найкращим чином поставлені завдання ;) Цей рік я хочу почати з невеликого опитування серед людей, причетних до Data Science/Machine Learning.

Опубліковано: 12/01/19 @ 11:00

Android дайджест #33: Google I/O, 64-bit apps, Coroutines

А також: складні телефони, Flutter на всі випадки життя, Android 10 (Q), WorkManager, пазли з RxJava, Pie Keystore, оптимізації R8, Architecture Components, Dagger2, Koin і ще багато цікавого! Новини та аналітика Google I/O 2019 пройде в Mountain View (Каліфорнія) 7-9 травня.

Опубліковано: 09/02/19 @ 11:00

Просів трафік після змін на сайті НИМ – як відновити?

Питання клієнта: Після зміни h1, Title і Description на товарних картках і на головній сторінці просів трафік з пошукачів на 20%. Інтернет-магазину 4 роки, заголовки змінювалися приблизно на 2 тис. сторінок. Суть змін – зробили більш точне входження і привели все в єдиний стиль.

Опубліковано: 25/02/19 @ 11:37

Як пошуковики визначають, справжній відгук на сайті або фейковий?

Питання користувача: У багатьох джерелах пишуть, що коментарі до товарів, статтями та іншого матеріалу на сайті впливають на просування в пошукових системах.

Опубліковано: 07/03/19 @ 09:04

Увагу Google Recaptcha v3 + Contact Form 7

Сьогодні трапилася ситуація, яка змусила згадати що є блог і в нього потрібно писати.

Опубліковано: 19/04/19 @ 01:11

Що змінилося в Google в березні 2019?

Джерело зображення: Searchenginejournal.

Опубліковано: 30/04/19 @ 10:46

Висновок інтернет-магазину ортодонтичних товарів в топ 3

Клієнт Оrthosmiles — це інтернет-магазин ортодонтичних товарів: стоматологічні інструменти, трейнери для зубів, самолігуючі брекети. Наше завдання Вивести пріоритетні запити в топ-3, збільшити кількість замовлень.

Опубліковано: 27/05/19 @ 06:30

Виведення сайту по продажі торгового обладнання в топ 3

Клієнт Компанія спеціалізується на проектуванні, виготовленні і монтажі стелажів і торгового устаткування. Наше завдання Вивести максимум пріоритетних запитів в топ-3.

Опубліковано: 10/06/19 @ 06:30