Product Management дайджест #0: як розвинути продуктове чуття, фільм про Design Thinking, поради по UX

Всім привіт, мене звати Саша Ємельянов, я Product Manager в MacPaw. У дебютному дайджесті будуть корисні матеріали не тільки за листопад, але і невеликий ретроспективний огляд всього цікавого, що виходило в 2017 році. У цьому випуску: багато Intercom, курс юного стартаперів, аудіо есе про створення користувальницького досвіду, Email підпис, яка відстежує відкриття ваших листів і багато іншого. Почитати Хлопці з Intercom написали про те, чому хороше партнерство в команді набагато краще, ніж сильний лідер . І про знову трохи про мітинги. Setapp випустили статтю про те, як зробити реліз продукту ексклюзивним (спойлер: формувати ком'юніті юзерів до релізу продукту). Ганна Булдакова (Product Manager в Intercom) зібрала в одну замітку переклад статті від Google Ventures і її коментарі на тему «Як вибрати метрики продукту» . І знову Intercom, тепер вже про даних і часу для отримання статистично значущих результатів A/B тестів .

Опубліковано: 08/12/17 @ 11:13
Розділ web дизайн Читати далі...

Про життя і роботу в Дубаї — розповідає український дизайнер

Привіт, мене звуть Максим Паливода , я займаюся проектуванням і дизайном інтерфейсів. Проживаю в Дубаї майже півроку. Вирішив поділитися досвідом з читачами DOU, щоб розповісти, що прекрасні професійні можливості є не тільки в Європі або США, але і в інших частинах світу. Переїзд Рішення про переїзд в Дубай було спонтанним. Мені подобається Київ з його ритмами, меланхолійними тонами і андеграундної культурою. Там я народився, прожив більшу частину життя і найближчим часом не збирався виїжджати. З іншого боку, для мене це досить маленьке місто, хотілося більш глобальною, інноваційної середовища, нового якісного міжнародного досвіду та виходу на світовий ринок. Така можливість з'явилася досить швидко, коли я отримав цікаву пропозицію на LinkedIn від рекрутера компанії, з якою зараз співпрацюю. Релокация в іншу країну для мене була простою, так як за плечима вже був досвід життя в США і Польщі. Та й загалом мені комфортно і цікаво перебувати в абсолютно новому середовищі.

Опубліковано: 16/10/17 @ 07:00
Розділ web дизайн Читати далі...

Портфоліо дизайнера як UХ-завдання

Мене звуть Анатолій Рубців, я провідний дизайнер студії DataArt. У професії більше дванадцяти років, і зараз регулярно собеседую дизайнерів з різних країн і різної спрямованості. Я переглядаю величезна кількість резюме, портфоліо і, звичайно, бачу певні закономірності в їх оформленні. Складаючи резюме, потрібно добре розуміти, для кого ви його пишете — ці люди повинні захотіти запросити вас на співбесіду. Кажучи мовою UX, треба створити «персон» для типів відповідальних осіб, які будуть розглядати вашу портфоліо і резюме. Швидше за все, спочатку це буде HR-менеджер, потім — головний по UX, можливо, технічний директор або менеджер проекту. У кожного з них свої професійні завдання, бекграунд, характер і настрій. Дізнайтеся, хто прочитає ваше резюме У кожній компанії процес відбору і співбесід кандидатів проходить по-своєму: в залежності від розміру, структури і специфіки проектів. В DataArt все починається з бесіди з HR-фахівцем і співбесіди англійською мовою.

Опубліковано: 09/06/17 @ 10:00
Розділ web дизайн Читати далі...

Кар'єра в IT: посада UX/UI дизайнер

Представляємо нову статтю серії «Кар'єра в IT» . У цій частині циклу розглянемо позицію UX/UI дизайнера — спеціаліста, що відповідає за відповідність зовнішнього вигляду і логіки продукту. UX/UI дизайнер — фахівець, який займається проектуванням користувальницьких інтерфейсів. За даними DOU , середньому українському дизайнеру 27 років, він має зарплату $1000 і 3 роки досвіду роботи в ІТ. Кожен п'ятий дизайнер працює віддалено. Завдання та обов'язки UX і UI — це 2 різних профілю дизайну, але найчастіше завдання по обох напрямках тісно пов'язані між собою, а тому їх виконує один універсальний фахівець. Абревіатура UX розшифровується як User eXperience і передбачає, який досвід/враження користувач отримує від роботи з продуктом. Завдання UX дизайнера — спроектувати такий інтерфейс, який дозволить досягти потрібної мети у використанні продукту максимально простим і зручним шляхом.

Опубліковано: 24/05/17 @ 10:18
Розділ web дизайн Читати далі...

Шлях стажиста: наймасштабніша стажування для молодих дизайнерів в Україні

[Шлях стажиста — нова щомісячна рубрика, в якій початківці IT-фахівці діляться своїм досвідом стажувань як в іноземних, так і в українських компаніях. Якщо ви хочете розповісти свою історію, пишіть на vlada@dou.ua ] Привіт! Мене звати Леся Орлова, мені 21, живу в Києві. У цій статті я хотіла б поділитися своїм досвідом участі в одній з найбільш масштабних стажувань для молодих дизайнерів в Україні. Ще з малих років я малювала на всіх можливих поверхнях: моїм батькам «пощастило» з муралами на стінах квартири, потім йшли оформлення газет в таборах, а на першому курсі я працювала майстром татуювань. Вибираючи професію, я без роздумів зупинила вибір на дизайні. В липні 2016 року я отримала диплом за спеціальністю «Дизайн комп'ютерної графіки та реклами» в МИХМД їм. Сальвадора Далі. У студентські роки мені пощастило спробувати свої сили в різних напрямках: вчилася малювати, моделювати в Макса, працювала ретушером фотографій і графічним дизайнером.

Опубліковано: 08/02/17 @ 11:00
Розділ web дизайн Читати далі...

DOU Ревізор в київському офісі GlobalLogic: «Солідний R&D-центр з яскравим дизайном»

В цей раз DOU Ревізор побував у київському офісі GlobalLogic — однієї з TOP-5 IT-аутсорсингових компаній в Україні з 24-річним досвідом на ринку. GlobalLogic — міжнародна компанія, яка є одним зі світових лідерів з розробки програмних продуктів у сфері цифрових медіа, медицини, телекомунікацій і торгівлі. Компанія співпрацює з більш ніж 2700 фахівцями в Україні, включаючи приблизно 1500 експертів в Києві. Близько 1400 з них — технічні фахівці. Офіси розташовані в Києві, Харкові, Львові та Миколаєві. В окрузі і поблизу Київський офіс GlobalLogic знаходиться в БЦ «Протасов» за адресою вул. Миколи Грінченка, 2/1. Сам бізнес-центр розташований в 15 хвилинах швидкої ходьби від станції метро «Олімпійська». Від неї в напрямку офісу ходить автобусна розвозка. Також можна дістатися від метро «Палац Україна», але звідти йти трохи довше.

Опубліковано: 19/10/16 @ 07:07
Розділ web дизайн Читати далі...

Как соединить дизайн и SEO

Возникает вопрос о реальности проведения качественной SEO-оптимизации, одновременно ориентируя страницу на нужды посетителей. На самом деле, соединить юзабилити и SEO можно и даже нужно, чтобы обойти конкурентов и стать более популярным ресурсом. Давайте попробуем угодить роботу и человеку.
Для начала определимся с тем, что к качественному контенту на сайте относится всё, что состоит из написания букв. Ведь создание сайтов  включае в себя не только интересные статьи, но и заголовки, подписи к изображениям, надписи на элементах навигации, тексты в анкорах и тому подобное.
Что касается дизайна, то любой его элемент должен быть понятен посетителю сайта без дополнительных инструкций. Это играет важную роль для установления постоянного контакта с посетителем. Делая ресурс комфортным для клиентов, важно не забывать, что ключевые слова в контенте сайта должны быть использованы естественно и логично, а не везде, где только можно.

Опубліковано: 07/08/15 @ 09:00
Розділ seo web дизайн Читати далі...

Як поєднати дизайн і SEO

Виникає питання про реальність проведення якісної SEO-оптимізації, одночасно орієнтуючи сторінку на потреби відвідувачів. Насправді, з'єднати юзабіліті і SEO можна і навіть потрібно, щоб обійти конкурентів і стати більш популярним ресурсом. Давайте спробуємо догодити роботу і людині.
Для початку визначимося з тим, що до якісного контенту на сайті відноситься все, що складається з написання букв. Адже створення сайтів включае в себе не тільки цікаві статті, але і заголовки, підписи до зображень, написи на елементах навігації, тексти в анкор тощо.
Що стосується дизайну, то будь-який його елемент повинен бути зрозумілий відвідувачу сайту без додаткових інструкцій. Це грає важливу роль для встановлення постійного контакту з відвідувачем. Роблячи ресурс комфортним для клієнтів, важливо не забувати, що ключові слова у контенті сайту повинні бути використані природно і логічно, а не скрізь, де тільки можна. Не варто псувати якісний дизайн перенасиченням ключових фраз в статтях.

Опубліковано: 07/08/15 @ 09:00
Розділ seo web дизайн Читати далі...

10 березня, Київ - Курс "Web дизайн для початківців"

Курс складається з 12 занять по 2 години, 2 рази на тиждень (понеділок/середа) з 19:00 до 21:00 Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем, тренінговим центром, технологіями викладу матеріалу, задати всі запитання! Мета курсу - підготувати фахівців, які зможуть розробляти графіком для web і задати вектор подальшого розвитку. Курс розрахований на тих, хто тільки почав свій шлях web-дизайнера. Заняття включають в себе вибірку з найбільш необхідною та корисною інформацією - ключові поняття з теорії і найцікавіше з практики. Практичним підкріпленням отриманих на курсі знань будуть готові роботи для портфоліо. Як бонус - підготовка до проходження співбесіди на посаду web-дизайнера. - Введення, загальні поняття * Види сайтів * Термінологія.
- Основи дизайну web-сайтів * Основні тренди та напрямки * Категорії сайтів * Психологічні аспекти користувальницького інтерфейсу * Етапи розробки web-сайту * Прототипування.

Опубліковано: 06/03/15 @ 10:37
Розділ web дизайн Читати далі...

22 січня, Київ - Курс "Web дизайн для початківців"

Курс складається з 12 занять по 2 години, 2 рази на тиждень (вівторок/четвер) з 19:00 до 21:00 Перше заняття ми проводимо безкоштовно . На ньому Ви зможете ближче познайомитися з викладачем, тренінговим центром , технологіями викладу матеріалу, задати всі запитання ! Мета курсу- підготувати фахівців , які зможуть розробляти графіком для web і задати вектор подальшого розвитку . Курс розрахований на тих, хто тільки почав свій шлях web - дизайнера. Заняття включають в себе вибірку з найбільш необхідною та корисною інформацією - ключові поняття з теорії і найцікавіше з практики. Практичним підкріпленням отриманих на курсі знань будуть готові роботи для портфоліо . Як бонус - підготовка до проходження співбесіди на посаду web - дизайнера. - Введення , загальні поняття* Види сайтів * Термінологія .
- Основи дизайну web -сайтів* Основні тренди та напрямки * Категорії сайтів * Психологічні аспекти користувальницького інтерфейсу * Етапи розробки web -сайту * Прототипування .

Опубліковано: 19/01/15 @ 12:32
Розділ web дизайн Читати далі...

30 - 31 січня 2015 , Харків - Тренінг від Євгена Кривошеєва " Design and architecture in Agile project "

Valor Software запрошує 30 - 31 січня ( пт - сб) взяти участь у дводенному тренінгу « Design and architecture in Agile project » під керівництвом відомого Agile тренера Євгена Кривошеєва . Цільова аудиторія тренінгу:
Архітектори , тімліда , розробники , менеджери проектів. Мета тренінгу :
Безперервне підвищення якості дизайну та коду , формування угод в команді , отримання задоволення від розробки для розробників , проектувальників і архітекторів. Вироблення загальних архітектурних принципів і угод в команді, різке прискорення розробки, фокус команди на якості та поддерживаема для тімліда і PMов . Програма:
1 . Огляд тренінгу
2 . Знайомство і збір проблем
3 . Розбивка по командам і формулювання кейсів
4 . Модель прийняття інженерних рішень
5 . Практика : формування guidelines
6 . Опис архітектури
7 . UML
8 . Практика : опис архітектури
9 . Метрики ООП -дизайну
10 . Практика : оцінка метрик
11 . Філософія Emergent Design
12 .

Опубліковано: 22/12/14 @ 01:02
Розділ web дизайн Читати далі...

Бесіда з Ростиславом Соколовським , UX дизайнером в SoftServe

175 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм » . В подкасті піде мова про дизайн , Львові та підприємництві . В програмі: Про во'IT'і Перший проект в Португалії Цікавий дизайн UI і UX Що таке добре , що таке погано в дизайні Робота з ТНМК Нагороди для дизайнерів Волонтерство Хто може стати дизайнером Винний бар Книги у випуску : Rework . Бізнес без забобонів - Хенссон Девід Хайнемайер , Фрайд Джейсон Дизайн звичних речей - Норман Дональд Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . 25 жовтня в Харкові відбудеться перша міжнародна конференція про практику застосування технологій машинного навчання , інтелектуального аналізу даних і робототехніки . Для слухачів подкасту знижка 5 % з промо - кодом « itcareer » . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.

Опубліковано: 07/10/14 @ 10:01
Розділ web дизайн Читати далі...

4 жовтня, Київ - Майстер - клас Віталія Фрідмана " Responsive Design , Clever Tricks And Techniques "

Віталій Фрідман , головний редактор популярного онлайн - журналу про верстку і веб - дизайні Smashing Magazine , доповідач багатьох європейських IT конференцій , увійшов до списку 30 найвпливовіших людей веб - дизайну - в Києві! Щоб 4 жовтня провести майстер - клас « Responsive Design , Clever Tricks And Techniques » . Будуть представлені практичні техніки , корисні стратегії , засоби та трюки , які значно полегшують розробку адаптивних веб -сайтів. Більшість прийомів запозичені з реальних проектів: великих eCommerce проектів , web - порталів , бізнес - додатків .

Опубліковано: 15/09/14 @ 10:02
Розділ web дизайн Читати далі...

17 серпня, Київ - Благодійна лекція « Історія веб - дизайну »

Запрошуємо вас на лекцію про нас немає веб -дизайну. На Лекції ві дізнаєтесь , як радянські Вчені пов'язані з З'явилося мережі Інтернет , что воно таке тієї ARPANET , что пов'язує Великий Адронний Колайдер Із Всесвітньою Павутина , чому розробник сайтів ненавидять Internet Explorer , а такоже - за що козаку Тіму Бернерс Лі одна файна жіночка ( королева Великобритании ) Надала титул лицаря . Ну , и звісно , мі побачимо , як з годиною змінювалісь веб -сайти - від най - найперш до сучасніх мега - сайтів ! Мета проведення Мі чітатімемо Цю лекцію Вже вчетверть . Цього разу в ній будут Одразу Дві Важливі Відмінності . Перш за все , в межах ЕКСПЕРИМЕНТ ми вірішілі годину від годині Проводити заходь українською мовою , и ця лекція - пілотній проект. Друга Важлива відмінність - мета проведення . Ця лекція - один Із трьох ЗАХОДІВ , мета якіх - збір коштів на допомог постраждалого во время Військових Дій на сході України .

Опубліковано: 08/08/14 @ 02:19
Розділ web дизайн Читати далі...

Бесіда з Павлом Півторанісом , Lead Game Designer'ом в Nravo

164 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про GameDev'е , романтику і Львові. У програмі: Про во'IT'і Що таке Game Design Інді розробка Дубаї і ролики Game Design vs Level Design Повернення до роботи Відхід від флешових ігор Nravo Філософія ігор Час виходу ігор Навичка Game Designer'а Улюблені ігри Нагороди Івенти Книги у випуску : Маркетинг ігор - Сергій Галенкін Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компаній і Innovecs. Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 22/07/14 @ 10:01
Розділ web дизайн Читати далі...

16 серпня, Київ - Майстер-клас " Responsive Design , Clever Tricks And Techniques " Віталій Фрідман

Віталій Фрідман , головний редактор популярного онлайн- журналу про верстку та веб- дизайні Smashing Magazine , доповідач багатьох європейських IT конференцій , увійшов до списку 30 найвпливовіших людей веб -дизайну - в Києві! Щоб 16 серпня, провести майстер-клас " Responsive Design , Clever Tricks And Techniques " . Будуть представлені практичні техніки , корисні стратегії , засоби і трюки , які значно полегшують розробку адаптивних веб -сайтів. Більшість прийомів запозичені з реальних проектів : великих eCommerce проектів , web -порталів , бізнес-додатків.

Опубліковано: 21/05/14 @ 07:51
Розділ web дизайн Читати далі...

17 травня, Одеса - Конференція по дизайну " DESIGN LAB "

Geeks Lab запрошує всіх 17-18 травня до Одеси на дводенну конференцію по дизайну « DESIGN LAB ». Травень у Одесі пройде під знаком креативу ! Перший день буде розділений на два потоки , між якими вам буде важко не розірватися. На потоці « Brand new design » ми розповімо про розвиток нових напрямків , течій і тенденцій в дизайні , сайтах , Мобайл і додатках. Другий потік « Marketing & UI & UX » буде присвячений зв'язку маркетингу та дизайну. Як знайти спільну мову дизайнеру і маркетологу ? Дізнаємося про нові тенденція , які диктує інтернет -маркетинг бізнесу . Свою участь вже підтвердили такі спікери , як Дмитро Чута , Лідія Богданович , Семен Лобач , Сергій Довганич . Другий день ми відвели під майстер -класи. Гуру дизайну розкриють секрети своєї майстерності. Хочете співпрацювати? Ми запрошуємо до співпраці партнерів та спонсорів. Відправляйте пропозиції за адресою: info@geekslab.co або в скайп m31 - rootua .

Опубліковано: 03/04/14 @ 11:39
Розділ web дизайн Читати далі...

Найгірший дизайн 2013

Спонсор солодкого посту - webartex.ru
- Щомісячний дохід від 7000 руб з одного сайту Знайте , найкращий спосіб зробити найгірший дизайн року - це взяти і поєднати всі можливі тренди , додавши їх на проект , який не має до них ніякого відношення. Якщо ви не розумієте про що я , то давайте покажу . Жив - був Імхонет . Проект з початковим задумом цілком собі цікавий - автоматичні рекомендації по фільмах , ігор , etc на основі вже проставлених оцінок. Задумка не особливо працювала , але це не так важливо . Трафіку то в кожному разі багато. З пошуку , звичайно. Якийсь ядро постійних користувачів там , втім , теж було. В абсолютних числах добрий ( всього трафіку 700- 800к на день). За 6-7 років Імхонет переніс кілька редизайнів і всі вони якось вкладалися в зрозумілу концепцію , мовляв , пацани , ми тут намагаємося робити рекомендаційний сервіс , не заважайте . Ось передостанній : Нічого особливого , але напрямок проекту було зрозуміло .

Опубліковано: 03/11/13 @ 12:10
Розділ web дизайн Читати далі...

Що таке якісний дизайн. Відкрітість , адітівність , відстежуваність


[Переклад на російську мову - наприкінці матеріалу.] Проектування програмних систем досі залішається Ближче до кустарного ремесла або мистецтва, чем до науки, того, звичайний, вивести формулу якісного дизайну Неможливо. Альо можна віділіті характерні Ознака (своєрідні чек-листи), что окреслюють межу между добрим и поганим. І ЯКЩО у процесі розробки намагатіся прінаймні НЕ делать Нічого поганого, вірогідність отріматі позитивний результат підвіщіться. Отже, три ознакой, на Які нужно звернути особливая уваг, розробляючі та обираючи компоненти - це відкрітість, адітівність та відстежуваність. Відкрітість У математічній логіці існує таке Поняття як «Відкритий світ ». Це такий світ, де відомі факти заздалегідь НЕ могут поясніті ВСІ Можливі стани и в подалі могут з'явитися Нові факти, Які Неможливо вивести Із існуючіх. Протілежене Поняття - «закритий світ», де ВСІ Властивості, Які Неможливо вивести з Нашої МОДЕЛІ, вважаються Хибне.

Опубліковано: 23/04/13 @ 07:04
Розділ web дизайн Читати далі...

До чого призводить новий дизайн

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Як відомо, 21 січня Lenta.ru змінила свій старий дизайн на новий. Старий був розроблений все тим же Лебедєвим десь приблизно років 8 тому. Новий від маловідомих хлопців Charmerstudio.com. І я з першого дня, зітхаючи, стежив до чого все це призведе. Благо, лічильник у Стрічки відкритий. Приховувати їм нічого - говнотрафіка з тізерів не ллють, та й в плані SEO я на Стрічці ніяких фішок ніколи не помічав. Трафік з пошуку для Стрічки взагалі не дуже критична штука, набагато важливіше ядро ??постійних. Ну, а серед ядра постійних найцінніша і лояльна аудиторія це, на мій погляд, «невідлучно». Ті, хто заходять щодня протягом тижня. Гляньте графік: І це при тому, що зараз як би самий сезон, аж до березня-квітня. Потім піде річний спад. Минулого літа кількість «невідлучно» впало до 53к. Цього літа залишиться, напевно, 35К. Втім, «невідлучно» лише одна з метрик.

Опубліковано: 15/02/13 @ 01:33
Розділ web дизайн Читати далі...

1 2 3