Бесіда з Павлом Півторанісом , Lead Game Designer'ом в Nravo

164 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про GameDev'е , романтику і Львові. У програмі: Про во'IT'і Що таке Game Design Інді розробка Дубаї і ролики Game Design vs Level Design Повернення до роботи Відхід від флешових ігор Nravo Філософія ігор Час виходу ігор Навичка Game Designer'а Улюблені ігри Нагороди Івенти Книги у випуску : Маркетинг ігор - Сергій Галенкін Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компаній і Innovecs. Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 22/07/14 @ 10:01
Розділ web дизайн Читати далі...

16 серпня, Київ - Майстер-клас " Responsive Design , Clever Tricks And Techniques " Віталій Фрідман

Віталій Фрідман , головний редактор популярного онлайн- журналу про верстку та веб- дизайні Smashing Magazine , доповідач багатьох європейських IT конференцій , увійшов до списку 30 найвпливовіших людей веб -дизайну - в Києві! Щоб 16 серпня, провести майстер-клас " Responsive Design , Clever Tricks And Techniques " . Будуть представлені практичні техніки , корисні стратегії , засоби і трюки , які значно полегшують розробку адаптивних веб -сайтів. Більшість прийомів запозичені з реальних проектів : великих eCommerce проектів , web -порталів , бізнес-додатків.

Опубліковано: 21/05/14 @ 07:51
Розділ web дизайн Читати далі...

17 травня, Одеса - Конференція по дизайну " DESIGN LAB "

Geeks Lab запрошує всіх 17-18 травня до Одеси на дводенну конференцію по дизайну « DESIGN LAB ». Травень у Одесі пройде під знаком креативу ! Перший день буде розділений на два потоки , між якими вам буде важко не розірватися. На потоці « Brand new design » ми розповімо про розвиток нових напрямків , течій і тенденцій в дизайні , сайтах , Мобайл і додатках. Другий потік « Marketing & UI & UX » буде присвячений зв'язку маркетингу та дизайну. Як знайти спільну мову дизайнеру і маркетологу ? Дізнаємося про нові тенденція , які диктує інтернет -маркетинг бізнесу . Свою участь вже підтвердили такі спікери , як Дмитро Чута , Лідія Богданович , Семен Лобач , Сергій Довганич . Другий день ми відвели під майстер -класи. Гуру дизайну розкриють секрети своєї майстерності. Хочете співпрацювати? Ми запрошуємо до співпраці партнерів та спонсорів. Відправляйте пропозиції за адресою: info@geekslab.co або в скайп m31 - rootua .

Опубліковано: 03/04/14 @ 11:39
Розділ web дизайн Читати далі...

Найгірший дизайн 2013

Спонсор солодкого посту - webartex.ru
- Щомісячний дохід від 7000 руб з одного сайту Знайте , найкращий спосіб зробити найгірший дизайн року - це взяти і поєднати всі можливі тренди , додавши їх на проект , який не має до них ніякого відношення. Якщо ви не розумієте про що я , то давайте покажу . Жив - був Імхонет . Проект з початковим задумом цілком собі цікавий - автоматичні рекомендації по фільмах , ігор , etc на основі вже проставлених оцінок. Задумка не особливо працювала , але це не так важливо . Трафіку то в кожному разі багато. З пошуку , звичайно. Якийсь ядро постійних користувачів там , втім , теж було. В абсолютних числах добрий ( всього трафіку 700- 800к на день). За 6-7 років Імхонет переніс кілька редизайнів і всі вони якось вкладалися в зрозумілу концепцію , мовляв , пацани , ми тут намагаємося робити рекомендаційний сервіс , не заважайте . Ось передостанній : Нічого особливого , але напрямок проекту було зрозуміло .

Опубліковано: 03/11/13 @ 12:10
Розділ web дизайн Читати далі...

Що таке якісний дизайн. Відкрітість , адітівність , відстежуваність


[Переклад на російську мову - наприкінці матеріалу.] Проектування програмних систем досі залішається Ближче до кустарного ремесла або мистецтва, чем до науки, того, звичайний, вивести формулу якісного дизайну Неможливо. Альо можна віділіті характерні Ознака (своєрідні чек-листи), что окреслюють межу между добрим и поганим. І ЯКЩО у процесі розробки намагатіся прінаймні НЕ делать Нічого поганого, вірогідність отріматі позитивний результат підвіщіться. Отже, три ознакой, на Які нужно звернути особливая уваг, розробляючі та обираючи компоненти - це відкрітість, адітівність та відстежуваність. Відкрітість У математічній логіці існує таке Поняття як «Відкритий світ ». Це такий світ, де відомі факти заздалегідь НЕ могут поясніті ВСІ Можливі стани и в подалі могут з'явитися Нові факти, Які Неможливо вивести Із існуючіх. Протілежене Поняття - «закритий світ», де ВСІ Властивості, Які Неможливо вивести з Нашої МОДЕЛІ, вважаються Хибне.

Опубліковано: 23/04/13 @ 07:04
Розділ web дизайн Читати далі...

До чого призводить новий дизайн

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Як відомо, 21 січня Lenta.ru змінила свій старий дизайн на новий. Старий був розроблений все тим же Лебедєвим десь приблизно років 8 тому. Новий від маловідомих хлопців Charmerstudio.com. І я з першого дня, зітхаючи, стежив до чого все це призведе. Благо, лічильник у Стрічки відкритий. Приховувати їм нічого - говнотрафіка з тізерів не ллють, та й в плані SEO я на Стрічці ніяких фішок ніколи не помічав. Трафік з пошуку для Стрічки взагалі не дуже критична штука, набагато важливіше ядро ??постійних. Ну, а серед ядра постійних найцінніша і лояльна аудиторія це, на мій погляд, «невідлучно». Ті, хто заходять щодня протягом тижня. Гляньте графік: І це при тому, що зараз як би самий сезон, аж до березня-квітня. Потім піде річний спад. Минулого літа кількість «невідлучно» впало до 53к. Цього літа залишиться, напевно, 35К. Втім, «невідлучно» лише одна з метрик.

Опубліковано: 15/02/13 @ 01:33
Розділ web дизайн Читати далі...

В Одесі стартують цілорічні курси по програмуванню і дизайну

Проект називається «Комп'ютерна школа Hillel International» . Вчать у вечірній час, тричі на тиждень. Групи за напрямками: - C/C + + програмування;
- Java програмування;
- iOS розробка;
- Android розробка;
- WEB дизайн;
- UI дизайн. Плюс «поглиблене вивчення англійської мови». Викладанням займаються співробітники одеських компаній SoftTechnics і Provectus-IT , школа веде переговори і з іншими компаніями. Список предметів цілком актуальний, очевидно сформований під потреби конкретних компаній (і це прекрасно). За словами директора школи, перший набір вже практично укомплектований, групи починають заняття 25 лютого 2013. Компанії-донори викладачів будуть зацікавлені у випускниках, так що шанси влаштуватися на роботу для тлумачних студентів цілком реальні. Вартість навчання за три місяці - 2400 грн.

Опубліковано: 01/02/13 @ 07:59
Розділ web дизайн Читати далі...

88-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Ігорем Крижановським, веб дизайнером

У випуску піде мова про дизайн , інтерфейси , юзабіліті і розвиток IT в Дніпропетровську . У програмі : Про во'IT'і Кар'єра Робота і перфекціонізм Натхнення і дизайн Переробляти чи ні ? Відповідальність арт - директора Що таке добре ? Арт - консультант Дизайн Книги у випуску : Grid Systems in Graphic Design - Josef Muller - Brockmann Ромео і Джульєтта - Вільям Шекспір ?? Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет : .
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 15/01/13 @ 01:35
Розділ web дизайн Читати далі...

Лінус Торвальдс дає майстер-клас з системного дизайну

Лінус Торвальдс, творець Linux і Git і відомий своєю прямотою, продовжує нести добро і любов у маси. Свіжа перепалка в linux.kernel : WE DO NOT BREAK USERSPACE! Seriously. How hard is this rule to understand? We particularly don't break user space with TOTAL CRAP. Приблизно те ж Лінус намагався пояснити і мейнтейнерам glibc/Fedora: Quite frankly, I find your attitude to be annoying and downright stupid. How hard can it be to understand the following simple sentence: THE USER DOESN'T CARE. Кілька років тому Лінус схожим чином пояснив, чому Git написаний на C замість C + +: * YOU * are full of bullshit. C + + is a horrible language. It's made more horrible by the fact that a lot
of substandard programmers use it, to the point where it's much much
easier to generate total and utter crap with it. Quite frankly, even if
the choice of C were to do * nothing * but keep the C + + programmers out, that in itself would be a huge reason to use C.

Опубліковано: 29/12/12 @ 01:38
Розділ web дизайн Читати далі...

WordPress . Що необхідно виконати для привабливого дизайну ?

WordPress. Що необхідно виконати для привабливого дизайну? В інтернеті існує безліч безкоштовних шаблонів WordPress, і ви можете вибрати будь-який, який вам сподобається. Його легко встановити, в адмінці необхідно пройти в меню в теми, встановити, активувати і радіти новому оформленню, притому наповнення площадки залишиться колишнім. Природно, якщо ви бажаєте виділитися із загальної маси і хочете далі займатися розвитком ресурсу, то потрібно замовити або . Як створити веб-сайт? Щоб заробити в мережі, в обов'язковому порядку слід вибрати платний хостинг і вибрати движок сайту. Для чого необхідний платний хостинг і як вибрати движок для сайту? Для серйозного бізнесу в інтернеті потрібні великі можливості, які надає платний хостер. Для простих комерційних або некомерційних проектів керуючу систему легше взяти безкоштовно. Набагато краще користуватися готовим CMS - безкоштовним движком для сайту Joomla або WordPress, використовуваним для швидкого створення сайту навіть новачками.

Опубліковано: 10/11/12 @ 05:49
Розділ web дизайн wordpress Блоги Читати далі...

Як не наступити на граблі , замовляючи дизайн сайту

В даній статті я поділюся своїм досвідом вибору web-студії і підготовки технічного завдання на розробку дизайну сайту. Я набила багато шишок в цьому питанні при роботі над дизайном для особистих і корпоративних сайтів, що коштувало мені чимало часу і грошей. Хочу попередити відразу, що мова піде про дизайн для серйозного проекту (корпоративного сайту, інтернет-магазину, порталу), а не чергового МФА або сателіта. І мова саме про дизайн, а не про розробку сайту під ключ.
Несерйозна підхід Для початку розповім, на які граблі наступає більшість замовників, які вирішують цю проблему вперше . Замовник звертається у web-студію або до дизайнера-фрілансера, розповідає, що який сайт йому потрібний. Опис зазвичай зводиться до загальних фраз: "щоб усім подобалося", "щоб позаздрили конкуренти", або "щоб було не гірше, ніж у Петі" і т.д. Дизайнер задає декілька уточнюючих питань про колірну гамму, колір колонок та розмір шрифтів, одержує передоплату і приступає до роботи.

Опубліковано: 03/10/12 @ 10:13
Розділ web дизайн Читати далі...

Новий дизайн Twitter

Новий дизайн Twitter Новий дизайн Twitter Мережа мікроблогів Twitter придбала собі новий дизайн. У ній змінилося практично все: розташування розділів, пошук, передплата, нагадування, ретвіти. Всю стрічку доповнили новим механізмом нескінченної прокрутки, прибравши докучливу клавішу more, яку раніше доводилося натискати, щоб почитати більш ранні повідомлення. Натиснувши на окремий запис, можна побачити контекстну панель з додатковою інформацією про сюжеті пості: кількість ретвітів, схожі записи, карта місцевості, звідки повідомлення було надіслано. Мало того, в новому Twitter стало куди більш зручним перегляд відео і фотографій по посиланнях. Тепер до перегляду доступні відео-ролики з сервісів YouTube, Ustream, Vimeo і Justintv. Фотографії же можна тепер дивитися прямо з порталів Flickr, TwitPic та ін Розробники повідомили, що поки що користувачі зможуть користуватися і старої, більш звичною версією блога, але зможуть спокійно перейти і на більш новий варіант. Пізніше старий дизайн зникне.

Опубліковано: 13/06/12 @ 01:03
Розділ web дизайн Блоги Читати далі...

Пошукова система Bing пережила тотальний редизайн

Пошукова система Bing пережила тотальний редизайн У Microsoft реєструється збиток в 500 мільйонів доларів кожен квартал. Фахівці пов'язують цей факт з тим, що Bing не може конкурувати з Google. Останній утримує 66% ринку онлайн-пошуку. У своїх прагненнях відірвати від цього шматка хоч що-небудь в свою користь, компанія Microsoft провела масштабну переробку дизайну пошукової системи Bing. Противники Microsoft часто згадують, що корпорація любить копіювати чужі ідеї. Новий вигляд Bing явно копіює Google по частині інтерактивності і соціальності. Тепер на додаток до основного списку результатів пошуку додано дві динамічні вертикальні панелі. Перша з'являється праворуч від списку результатів при наведенні миші на один з них. У ній відображається деталізована інформація по результату. Тут можна подивитися рейтинги, карти і навіть зробити деякі дії, не виходячи за межі пошукової системи: замовити номер в готелі або покласти товар до кошика.

Опубліковано: 19/05/12 @ 07:48
Розділ web дизайн Читати далі...

48-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Senior Graphic Designer Іваном Яровенко

В програмі: Про во'IT'і . IT самонавчання . Перша робота. Уміння помічати різницю в один піксель. Досвід створення свого продукту. Закономірність зміни роботи. Дизайн працює, чи ні. Хобі . Знання мови для дизайнера. Важливі якості для дизайнера. Де брати перший досвід дизайнера. Сіньеріті для дизайнера. Книги у випуску : Інтерфейс : нові напрямки в проектуванні комп'ютерних систем - Джеф Раскін Ководство - Артемій Лебедєв
Подкаст на iTunes Пряме посилання на файл Випуск записаний при підтримці IT компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: AltexSoft - кращий вибір в кар'єрі програміста.

Опубліковано: 20/03/12 @ 11:12
Розділ web дизайн Читати далі...

Дайджест : англійська і право для IT -студентів , 17- річчя Apache , історія GitHub , математика в дизайні

Добрий день, шановні читачі. Після чергової наради прем'єра Миколи Азарова з представниками індустрії і вузів Міністерство освіти і науки України розіслало рекомендації, згідно з якими студентів IT-спеціальностей треба більше вчити англійської мови, маркетингу та патентознавству . Крім того, на цьому тижні почався конкурс розробників на C + + Extreme Programming Night . До 13 березня можна виконати завдання і отримати шанс виграти одну з трьох ігрових консолей, а також, можливо, отримати пропозицію про роботу в Gameloft . І ще одна цікава новина: по всій видимості, в Києві найближчим часом з'явиться філія відомого російського агентства інтернет-рекрутингу PRUFFI . Новини У Twitter більше не буде hashbang URLs (#!); представлено помітне поліпшення JavaScript-движка в WebKit; в день 17-річчя проекту випущений Apache HTTP Server 2.4 Flash-плагін для Linux тепер буде доступний тільки в складі Google Chrome .

Опубліковано: 24/02/12 @ 07:40
Розділ web дизайн Читати далі...

Як з'єднати дизайн і SEO

Виникає питання про реальність проведення якісної SEO-оптимізації, одночасно орієнтуючи сторінку на потреби відвідувачів. Насправді, з'єднати юзабіліті і SEO можна і навіть потрібно, щоб обійти конкурентів і стати більш популярним ресурсом. Давайте спробуємо догодити роботу і людині.
Для початку визначимося з тим, що до якісного контенту на сайті відноситься все, що складається з написання букв. Адже створення сайтів включае в себе не тільки цікаві статті, а й заголовки, підписи до зображень, написи на елементах навігації, тексти в анкорах тощо.
Що стосується дизайну, то будь-який його елемент повинен бути зрозумілий відвідувачу сайту без додаткових інструкцій. Це відіграє важливу роль для встановлення постійного контакту з відвідувачем. Роблячи ресурс комфортним для клієнтів, важливо не забувати, що ключові слова в контенті сайту повинні бути використані природно і логічно, а не скрізь, де тільки можна. Не варто псувати якісний дизайн перенасиченням ключових фраз в статтях.

Опубліковано: 23/02/12 @ 11:49
Розділ seo web дизайн Читати далі...

Як з'єднати дизайн і SEO

Виникає питання про реальність проведення якісної SEO-оптимізації, одночасно орієнтуючи сторінку на потреби відвідувачів. Насправді, з'єднати юзабіліті і SEO можна і навіть потрібно, щоб обійти конкурентів і стати більш популярним ресурсом. Давайте спробуємо догодити роботу і людині.
Для початку визначимося з тим, що до якісного контенту на сайті відноситься все, що складається з написання букв. Адже створення сайтів включае в себе не тільки цікаві статті, а й заголовки, підписи до зображень, написи на елементах навігації, тексти в анкорах тощо.
Що стосується дизайну, то будь-який його елемент повинен бути зрозумілий відвідувачу сайту без додаткових інструкцій. Це відіграє важливу роль для встановлення постійного контакту з відвідувачем. Роблячи ресурс комфортним для клієнтів, важливо не забувати, що ключові слова в контенті сайту повинні бути використані природно і логічно, а не скрізь, де тільки можна. Не варто псувати якісний дизайн перенасиченням ключових фраз в статтях.

Опубліковано: 23/02/12 @ 11:49
Розділ seo web дизайн Читати далі...

Сайт- шоу - 16 сайтів з гарним і привабливим дизайном

Francescomugnai.com -сайт італійського блогера і дизайнера Франческо Мугнаі Дорогі друзі , представляю вашій увазі свою нову збірку сайтів з гарним і привабливим дизайном в рубриці Сайт- шоу на shakin.ru . Мої колекції красивих сайтів не претендують на будь-яку експертну точку зору, тому що я не є веб -дизайнером. Мені просто подобаються сайти із стильним дизайном і незвичайної навігацією. Якщо я зустрічаю такі, то додаю їх в Google Закладки. Коли сайтів набирається достатньо, то роблю з них збірки , подібні до сьогоднішньої . Отже , поїхали ! 1.

Опубліковано: 26/12/11 @ 07:39
Розділ web дизайн Блоги Читати далі...

25-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з дизайнером, талановитої та обдарованої всебічно Юлією Кривицької

Юлія Крівіцкая Експерименти з обладнанням в цьому випуску тривають, взиваємо до вашого терпіння та розуміння. Шлях у дизайн Поліграфія та веб-дизайн Usability Кар'єра і розвиток дизайнера Спілкування з замовниками та командою Дизайн в Scrum'е Freelance Натхнення Випуск записаний за підтримки IT компанії AltexSoft. Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com AltexSoft - найкращий вибір в кар'єрі програміста. Завантажити файл (38.3 Мб/41: 48 MP3, 128 kbps) Текстова версія (М. - Михайло, О. - Ольга, Ю. - Юлія) Випуск записані за підтримки IT-компанії АлтексСофт. АльтексСофт - найкращий вибір в кар'єрі програміста. Всім привіт це 25 випуск подкасту «Відверто про ІТ-кар'єризм» з Вами Ольга Давидова і Михайло Марченко. Сьогодні у нас в гостях Юлія Кривицька. Здрастуй Юля. Ю. Добрий вечір М. Юля у нас представник такої рідкісної професії як дизайнер, правильно Юля? Ю. Правильно, але не стільки рідкісна, скільки в IT часто згадують, на жаль. М.

Опубліковано: 26/09/11 @ 12:10
Розділ web дизайн Читати далі...

Веб дизайн для ROI: Проектування прибуткових веб-сайтів

Нещодавно в бібліотеці компанії Авеб з'явилася нова книжка, яка мене зацікавила своєю назвою «Веб дизайн для ROI: Проектування прибуткових веб-сайтів». Ознайомившись з нею, я зрозумів, що хочу так само придбати її і в свою особисту бібліотеку. Занадто багато власників електронної торгівлі, не усвідомлюють, що вони втрачають чималі гроші на півдорозі до завершення замовлення. Ленс Лавдей і Сандра Ніхаус досліджують цю проблему і призводять слушні поради, як перетворити відвідувачів у покупців.
У книзі наводиться дуже хороша аналогія. Припустимо, Ви зайшли в супермаркет і побачили десятки полузаполненних візків, що стоять у проході, надісланих відвідувачами. Управління магазином було б спантеличено такою проблемою і намагалося б з-за всіх сил її вирішити. Так само і в мережі: показники говорять про те, що в середньому 59,8% відвідувачів, почавши процес оплати товару, його не завершують.

Опубліковано: 27/08/11 @ 07:10
Розділ web дизайн Читати далі...

1 2 3