Атака на WordPress блоги

У мережі з'явилося безліч повідомлень про атаці яка проводиться на блоги і сайти під управлінням WordPress. Суть атаки полягає в тому, що величезна кількість ботів більше 90000 комп'ютерів з усього світу, намагаються підібрати пароль до користувача admin. Якщо у вас встановлений дуже простий пароль для цього користувача, значить ваш блог може бути зламаний. Для того щоб уберегти свій сайт від поганих наслідків цієї атаки рекомендую: Почитайте статтю 20 порад з безпеки WordPress . Змініть ім'я користувача admin на будь-яке інше (це вже виключить варіант підбору пароля) Змініть пароль на складніший Встановіть плагіни які блокують доступ до блогу, після кількох невдалих спроб введення пароля (Login Lockdown один з таких плагінів або Limit Login Attempts ) Якщо у вас виділений сервер, встановіть на нього програму fail2ban з необхідними налаштуваннями, яка буде блокувати доступ на мережевому рівні.

Опубліковано: 23/04/13 @ 05:03
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

WordPress . Що необхідно виконати для привабливого дизайну ?

WordPress. Що необхідно виконати для привабливого дизайну? В інтернеті існує безліч безкоштовних шаблонів WordPress, і ви можете вибрати будь-який, який вам сподобається. Його легко встановити, в адмінці необхідно пройти в меню в теми, встановити, активувати і радіти новому оформленню, притому наповнення площадки залишиться колишнім. Природно, якщо ви бажаєте виділитися із загальної маси і хочете далі займатися розвитком ресурсу, то потрібно замовити або . Як створити веб-сайт? Щоб заробити в мережі, в обов'язковому порядку слід вибрати платний хостинг і вибрати движок сайту. Для чого необхідний платний хостинг і як вибрати движок для сайту? Для серйозного бізнесу в інтернеті потрібні великі можливості, які надає платний хостер. Для простих комерційних або некомерційних проектів керуючу систему легше взяти безкоштовно. Набагато краще користуватися готовим CMS - безкоштовним движком для сайту Joomla або WordPress, використовуваним для швидкого створення сайту навіть новачками.

Опубліковано: 10/11/12 @ 05:49
Розділ web дизайн wordpress Блоги Читати далі...

Показуємо твіти в WordPress блозі ( частина 2)

Сьогодні один з читачів блогу, або шукачів «Як зробити», звернув мою увагу на те, що функція яка дозволяла виводити твіти на сторінках вашого блогу, вже не працює в зв'язку з тим, що Twitter змінив способи звернення до RSS стрічці твітів користувачів. Сам код, який необхідно вставити, щоб відображались твіти, ви можете подивитися в старого запису . У коді є параметр $ feedURL = «тут був адресу RSS з твіттера». Зараз до цього рядка необхідно вставляти наступний URL: «http://api.twitter.com/1/statuses/user_timeline.rss?screen_name=donchenko» Таким чином код для виведення 5 ваших твітів на сторінках блогу, буде виглядати ось так: Php $ FeedURL = "http://api.twitter.com/1/statuses/user_timeline.

Опубліковано: 15/10/12 @ 01:10
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

WordPress : Виводимо блоки рубрик з сортуванням по даті останнього поста

Задумка відійти від стандартного виводу останніх постів на головній сторінці цього блогу з'явилася у мене вже дуже давно, але я все ніяк не міг придумати варіант, який би влаштував, та й відсутність у мене дизайнерських здібностей, як завжди, все ускладнювало. Нарешті нещодавно я дозрів і вирішив зробити наступне - вивести блоки рубрик, в яких буде представлений список останніх постів з цих рубрик. Але мені хотілося не просто вивести ці блоки в якомусь довільно порядку, а щоб вони автоматично сортувалися в залежності від дати останніх записів у цих рубриках. Тобто, наприклад, якщо мій останній пост опубліковано в рубриці "CSS", а передостанній - в рубриці "jQuery", то на першим буде відображатися блок рубрики "CSS", другим, відповідно, "jQuery" і так далі. Тобто з'являється динамічність цих блоків. Як виявилося, вирішити подібну задачу не так і складно. Власне, готовим php-кодом я і ділюся нижче. Напевно комусь та стане в нагоді.

Опубліковано: 11/07/12 @ 11:50
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Тематична розсилка : фішки, плюшки і просто хитрощі WordPress

Друзі, щоб розмежувати інформацію блога за темами , я вирішив створити на базі сервісу SmartResponder кілька тематичних розсилок : wordpress , інтернет -маркетинг та ідеї інтернет - бізнесу . Сьогодні представляю Вам одну з них, так як вона повністю готова, інші будуть трохи пізніше. Підштовхнуло мене на це один лист , в якому читач просив надсилати на RSS повні статті. На жаль , це не можливо, точніше я цього зробити не можу. Але це цілком реально з розсилками про які я говорю.

Опубліковано: 03/05/12 @ 08:21
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

WordPress на VPS

Сьогоднішнім постом відкриваю нову рубрику у блозі, яка так і називатиметься WordPress на VPS . У цій рубриці планую зібрати пости на тему роботи, безпеки та оптимізації WordPress блогу на виділених або віртуальних виділених серверах. Що таке VPS/VDS? Щоб не обтяжувати себе твором відповіді на це запитання, наведу цитату з Вікіпедії. VPS (англ. Virtual Private Server) або VDS (англ. Virtual Dedicated Server) - послуга, в рамках якої користувачеві надається так званий Віртуальний виділений сервер. У плані управління операційною системою здебільшого вона відповідає фізичному виділеного сервера. Зокрема: root-доступ, власні IP-адреси, порти, правила фільтрування і таблиці маршрутизації. Кому потрібен VPS? На певному етапі розвитку блога, ресурси які споживає WordPress починають перевищувати ті, які надає хостер. Це може бути як місце на диску, обсяг використовуваної пам'яті, процесорний час, тощо.

Опубліковано: 18/01/12 @ 12:12
Розділ wordpress Блоги Хостинг Читати далі...

Wordpress SEO . Урок 4 - дзеркала сайту та 301 редирект

Дорогі друзі, в ефірі мій черговий відеоурок з безкоштовного курсу Wordpress SEO. Сьогодні я розповім про те, як визначити основне дзеркало сайту (з www або без), як зробити 301 редірект і для чого взагалі все це потрібно. Схему дій, описану в відеоуроці, можна застосовувати як у блогах на Wordpress, так і до сайтів на інших движках. За сформованою традицією, відео я роблю без попереднього написання тексту, щоб не читати з папірця, тому у відео будуть чутні звуки сусідської дрилі і моєї мікрохвильовки. Wordpress SEO. Урок 4 - дзеркала сайту та 301 редирект Партнер відеоуроку (як потрапити ): - сервіс ефективного просування Ротапост. Цей сервіс я вважаю дуже ефективним для просування сайтів. Примітка - відеоурок краще дивитися в повноекранному режимі як 720. Спочатку я відповім на ймовірні запитання від новачків. Я люблю зрозумілі пояснення, тому відповім найпростішими словами. Що таке основне дзеркало сайту? Пошукові системи можуть враховувати ваш сайт з www або без в адресі.

Опубліковано: 12/01/12 @ 08:46
Розділ seo wordpress Блоги Реклама Читати далі...

Wordpress SEO . Урок 4 - дзеркала сайту і 301 редирект

Дорогі друзі, в ефірі мій черговий відеоурок з безкоштовного курсу Wordpress SEO. Сьогодні я розповім про те, як визначити основне дзеркало сайту (з www або без), як зробити 301 редирект і для чого взагалі все це потрібно. Схему дій, описану в відеоуроці, можна застосовувати як у блогах на Wordpress, так і до сайтів на інших движках. За сформованою традицією, відео я роблю без попереднього написання тексту, щоб не читати з папірця, тому у відео будуть чутні звуки сусідської дрилі і моєї мікрохвильовки. Wordpress SEO. Урок 4 - дзеркала сайту і 301 редирект Партнер відеоуроку (як потрапити ): - сервіс ефективного просування Ротапост. Цей сервіс я вважаю дуже ефективним для просування сайтів. Примітка - відеоурок краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720. Спочатку я відповім на ймовірні запитання від новачків. Я люблю зрозумілі пояснення, тому відповім найпростішими словами.

Опубліковано: 12/01/12 @ 08:46
Розділ seo wordpress Блоги Реклама Читати далі...

Питання та відповіді по Wordpress - випуск 9

Вопроси і відповіді по Wordpress-випуск 9 Дорогі друзі, в ефірі дев'ятий випуск рубрики відповідей на питання по Wordpress. Давненько я не робив її випуски, зараз саме час надолужити згаяне. Давно хочу зробити так, що якщо користувач приходить на мій блог з Twitter, то Wordpress автоматично буде це визначати і виводити кожному відвідувачу з Твіттера привітання і пропозиція Слідуйте за мій рахунок. Якщо користувач прийде з Google - то движок запропонує йому підписатися на RSS стрічку мого блогу. Якщо прийде з Youtube - то запропонує йому підписатися на мій канал на Youtube. Як це реалізувати? Завдяки тому, що на світі є багато добрих людей, то на ваше запитання є готове рішення, яке називається плагін WP Greet Box . Після його установки на вашому блозі Wordpress будуть визначатися відвідувачі з 32 ресурсів, включаючи Google, Twitter, Youtube, Stumbleupon і т.д. і на основі джерела переходу їм будуть виводитися створені вами вітання та запрошення на необхідні вам дії (підписка на RSS, Twitter і т.д.).

Опубліковано: 06/01/12 @ 10:07
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Як зробити унікальну посилання тега more в wordpress

Як змінити посилання тега more "Читати далі ..." в wordpress Приблизно місяць тому я вніс деякі зміни в стандартну wordpress посилання "Читати далі ...". Це та сама посилання, яка ховає весь основний контент під "кат" при вставці в пост розділового тега more . Раніше вона у мене розташовувалася під анонсом поста навпроти міток. Виглядало дуже не красиво, не зручно для відвідувача, не ефективно в плані seo. Було вирішено її змінити. Змінив. Тепер текст такого посилання я пишу для кожного поста окремо, включаючи всі необхідні ключові слова. Посилання укладена в тег h2. І розташована відразу під анонсом поста, виглядає набагато краще, ніж раніше. Ну так от, змінив я її з місяць тому і навіть не спромігся пост про це написати. А вчора працюючи над новим проектом, про який я обов'язково повідомлю, коли він буде готовий до прийому відвідувачів (розважальна тематика), мені знову знадобилося зробити таке посилання (проект теж на wordpress ) і чорт забирай, я не знав як це зробити! Тепер я поступлю не так необачно і напишу таки пост про це.

Опубліковано: 27/12/11 @ 10:27
Розділ wordpress Читати далі...

А хто створив wordpress ?

Метью Чарльз Мулленвег ( Matthew Charles Mullenweg ). Так - це він створив одну з найпопулярніших блог- платформ Wordpress . Коли я в мережі побачив замітку про Чарльза , яка в принципі нагадала мені про його існування, я навіть злегка " загубився" . Чому розділ " Люди інтернету " я став наповнювати не з його біографії, адже pervushin.com працює саме на wordpress , а з біографії Цукерберга , засновника facebook ? Сьогодні ця помилка буде виправлена. Але перш, ніж ми перейдемо до основного змісту статті , хочу порекомендувати вам статтю Михайла Шакіна : перевірка зовнішніх посилань на сайт - 12 корисних сервісів. Ну от, а тепер давайте дізнаємося творця wordpress по -ближче , та й саму історію створення wordpress дізнатися буде також цікаво.

Опубліковано: 16/12/11 @ 03:00
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Используем Dropbox для хостинга картинок WordPress

 Колись я вже писав про те, як використовувати Dropbox для зберігання резервних копій блогу , сьогодні хочу розповісти про ще один корисному застосуванні даного сервісу, для вашого WordPress блогу. Якщо в записах блогу ви часто публікуєте картинки, то рано чи пізно постане питання про брак місця на хостингу, в даному випадку вам допоможе сервіс Dropbox, при реєстрації ви отримуєте 2Гб безкоштовного місця на сервері, для невеликих блогів це більш ніж достатньо, в подальшому ви зможете збільшити обсяг дискового простору за рахунок рефералів або оплативши 9.99 $ в місяць за 50Гб. Якщо ви хочете прискорити завантаження сторінок блогу з безліччю зображень, ви також можете використовувати сервіс Dropbox щоб розподілити сервера з яких будуть завантажуватися файли. При відвідуванні комп'ютер користувача буде завантажувати файли теми WordPress з вашого сервера, а зображення з серверів Dropbox. Як налаштувати свій блог на роботу з Dropbox читайте в цьому пості.

Опубліковано: 07/12/11 @ 09:16
Розділ wordpress Блоги Хостинг Читати далі...

Використовуємо Dropbox для хостингу картинок WordPress

 Колись я вже писав про те, як використовувати Dropbox для зберігання резервних копій блогу , сьогодні хочу розповісти про ще один корисному застосуванні даного сервісу, для вашого WordPress блогу. Якщо в записах блогу ви часто публікуєте картинки, то рано чи пізно постане питання про брак місця на хостингу, в даному випадку вам допоможе сервіс Dropbox, при реєстрації ви отримуєте 2Гб безкоштовного місця на сервері, для невеликих блогів це більш ніж достатньо, в подальшому ви зможете збільшити обсяг дискового простору за рахунок рефералів або оплативши 9.99 $ в місяць за 50Гб. Якщо ви хочете прискорити завантаження сторінок блогу з безліччю зображень, ви також можете використовувати сервіс Dropbox щоб розподілити сервера з яких будуть завантажуватися файли. При відвідуванні комп'ютер користувача буде завантажувати файли теми WordPress з вашого сервера, а зображення з серверів Dropbox. Як налаштувати свій блог на роботу з Dropbox читайте в цьому пості.

Опубліковано: 07/12/11 @ 09:16
Розділ wordpress Блоги Хостинг Читати далі...

Завантаження частини контенту на WordPress за допомогою AJAX

Сергій Сосновський у своєму блозі розповідав , що за допомогою технології AJAX в цілях пошукової оптимізації приховав частину вмісту сайту від пошукових систем (що, до речі не є клоакінг ). Технічно реалізував це я. Оскільки знайшлося багато охочих повторити те ж саме на своїх блогах, спробую донести інформацію про те, як це зробити. AJAX по суті - це динамічне завантаження частини вмісту сторінки за допомогою JavaScript. Тобто начебто на сайті ця частина контенту відображається, а, якщо заглянути у вихідний код сторінки, то там його немає. Або, якщо відключити в браузері підтримку JavaScript, то цього контенту також не буде видно. Таку можливість можна використовувати, наприклад, щоб зменшити кількість внутрішніх посилань на сайті для пошукових систем. Ні Гугл, ні Яндекс не проіндексують ту частину контенту, яка підключається через AJAX. Отже, переходимо до практики.

Опубліковано: 14/10/11 @ 10:52
Розділ javascript wordpress Блоги Читати далі...

Загрузка части контента на WordPress с помощью AJAX

Сергій Сосновський у своєму блозі розповідав , що за допомогою технології AJAX в цілях пошукової оптимізації приховав частину вмісту сайту від пошукових систем (що, до речі не є клоакінг ). Технічно реалізував це я. Оскільки знайшлося багато охочих повторити те ж саме на своїх блогах, спробую донести інформацію про те, як це зробити. AJAX по суті - це динамічне завантаження частини вмісту сторінки за допомогою JavaScript. Тобто начебто на сайті ця частина контенту відображається, а, якщо заглянути у вихідний код сторінки, то там його немає. Або, якщо відключити в браузері підтримку JavaScript, то цього контенту також не буде видно. Таку можливість можна використовувати, наприклад, щоб зменшити кількість внутрішніх посилань на сайті для пошукових систем. Ні Гугл, ні Яндекс не проіндексують ту частину контенту, яка підключається через AJAX. Отже, переходимо до практики.

Опубліковано: 14/10/11 @ 10:52
Розділ javascript wordpress Блоги Читати далі...

Релевантний пошук на wordpress за допомогою Sphinx

Друзі, за останні пару тижнів по мимо роботи над PostPR.ru ( про впровадження нових сервісів я вже говорив) я також посилено працюю над поліпшенням блогу . За цей час на блозі з'явилося кілька нових " дрібничок ", деякі з яких Вам видно , а деякі візуально не помітні, але повірте вони сприятливо впливають на роботу блогу. Всі нововведення описувати в одному пості не буду ( кожної " фішці " свій пост !) . Тим більше, що для показу деяких з них вимагається наявність прикладів у вигляді статистики, а на збір статистики потрібен час. Сьогодні ж я хочу розповісти про один із таких нововведень, яке не вимагає будь-якої статистики. Це пошук Sphinx .

Опубліковано: 20/09/11 @ 05:40
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Помилка плагіна Popularity Contest на WordPress 3.2

Чомусь саме у версії WordPress 3.2.1 я знову зіткнувся з проблемою, коли плагін Popularity Contest відмовляється активуватися після установки, видаючи помилку Incorrect table name''on line: 255. Пошукав в Google, проблема виявляється знайома і вже навіть описувалася на моєму блозі, і полягає вона в тому, що плагін при установці з якоїсь причини не може створити таблиці, необхідні йому для роботи. Для вирішення проблеми, необхідно створити ці таблиці самостійно, скориставшись інтерфейсом для роботи з базою даних який називається phpMyAdmin, знайти його можна найчастіше в панелі управління вашим хостингом.

Опубліковано: 11/08/11 @ 04:14
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Оновлення до WordPress 3.2

Здійснилося, вийшла фінальна версія WordPress 3.2 . З новою версією додалося безліч нових функцій, адмінка на мій погляд стала набагато кращим, і взагалі з блогом стало приємніше працювати. Про всяк випадок опишу процедуру оновлення до WordPress 3.2 тому як при оновленні, можуть траплятися різні сюрпризи, приємні і не дуже. І так, щоб оновити ваш блог, необхідно: Звичайно ж зробити резервну копію, і бази даних і файлів. Каталог/wp-content/uploads/можна пропустити, якщо ви впевнені що випадково його не видалите під час оновлення. Встановіть плагін , який перевірить, можливо Чи на вашому хостингу встановити WordPress 3.2. Якщо плагін висвітить червону рамочку з попередженням в панелі адміністрування, значить на вашому хостингу варто застаріла версія PHP або MySQL зверніться в технічну підтримку хостингу, з проханням оновити її. Якщо все ОК, плагін намалює зелену рамочку з повідомленням що все добре і можна оновлюючи.

Опубліковано: 05/07/11 @ 05:32
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Обновление до WordPress 3.2

Здійснилося, вийшла фінальна версія WordPress 3.2 . З новою версією додалося безліч нових функцій, адмінка на мій погляд стала набагато кращим, і взагалі з блогом стало приємніше працювати. Про всяк випадок опишу процедуру оновлення до WordPress 3.2 тому як при оновленні, можуть траплятися різні сюрпризи, приємні і не дуже. І так, щоб оновити ваш блог, необхідно: Звичайно ж зробити резервну копію, і бази даних і файлів. Каталог/wp-content/uploads/можна пропустити, якщо ви впевнені що випадково його не видалите під час оновлення. Встановіть плагін , який перевірить, можливо Чи на вашому хостингу встановити WordPress 3.2. Якщо плагін висвітить червону рамочку з попередженням в панелі адміністрування, значить на вашому хостингу варто застаріла версія PHP або MySQL зверніться в технічну підтримку хостингу, з проханням оновити її. Якщо все ОК, плагін намалює зелену рамочку з повідомленням що все добре і можна оновлюючи.

Опубліковано: 05/07/11 @ 05:32
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Оновлення WordPress 3.1.4 і 3.2 RC3

Сьогодні вночі вийшла нова версія WordPress. Це оновлення в першу чергу призначена для підвищення безпеки. Виправлена ??уразливість яка дозволяла користувачам з правами «Редактор» отримати розширений доступ до блогу. Тому якщо у вашому блозі є сторонні користувачі з правами «Редактор» рекомендується якнайшвидше встановити оновлення. Крім того в цій версії є ще кілька оновлень спрямованих на підвищення безпеки. Також вийшла нова версія для гілки WordPress 3.2 яка включає в себе всі виправлення безпеки, плюс деякі удосконалення користувача інтерфейсу. Російська версія 3.1.4 вже доступна для завантажування , скачайте і встановіть її, або скористайтесь автоматичним оновленням. У сьогоднішньому постовому просили розповісти про фірми, які займаються ремонтом ПК і виконують таку відповідальну роботу як заміна матриці ноутбука , так що якщо у вашого ноутбука зламався екран, можете звертатися.

Опубліковано: 30/06/11 @ 04:51
Розділ wordpress Безпека Блоги Читати далі...

1 2 3 4